پایان زمان


گزارش هفتگی

نویسنده : آرش بیک

قسمت : 325 دانستنیها

تاریخ :28   July2009

The End Times

شیطان ماموریتش به پایان رساندن حکومت انسان در کره زمین است و آنطور که به نظر می رسد، کار خود را در نهایت استادی انجام داده است. او استاد استادان است. فساد، نابودی مظلوم بدست ظالم  فحشا، بی توجهی نسبت به طبیعت درحد جنون و ….

مطالب بالا گوشه ای از مصاحبه «کن کلاین»با رادیو شبانه سی2سی است. «کلاین»می گوید؛ نباید نا امید بود، زیرا هر قدر که شیطان ترفندهای پیچیده بکار می بندد، فرشتگان نیز به انسانهای نیک سرشت و پاک نهاد یاری می رسانند، نبرد بزرگی در کائنات در جریان است. فرشتگان در آسمان در حال رفت و آمد هستند، آنان بسیار قدرتمند هستند.

او می گوید؛ شش هزار سال پیش گروهی با بدست آوردن رموز شیطانی ، رهبریت جامعه را بدست می گیرند و پس از فراز و نشیب های فراوان جوامعی را تشکیل می دهند که خود قدرت مطلقه آن میگردند و مردم جامعه را به هر سو که می خواهند سوق می دهند. و در حال حاضر، میراث داران همان گروه، الیت های جوامع امروزی را تشکیل می دهند و بقولی دوران پایانی بازی که شش هزار سال پیش آغاز گشته است را کارگردانی می کنند. حال خوشبختانه یا متاسفانه ما نیز در دوران پایانی این بازی بسر میبریم، وی معتقد است، تمام بیماریهای غیر قابل علاج مانند سرطان ، ایدز و غیره …. ویروسش را آن قدرتهای شیطانی که اغلب در اتمسفر کره زمین زندگی می کنند به دریا ها می ریزند و انسان نیز از آن آبهای آغشته با ویروسهای خطرناکش را استفاده می کند و به همین جهت میلونها انسان هر ساله توسط همین ویروسها جان خود را از دست می دهند.

«کن کلاین»معتقد است که در آینده ای بسیار نزدیک پول از بین خواهد رفت و انسانها مجبور خواهند شد که از «مایکرو چیپس» یا دیوایسهای بسیار کوچکی که در زیر پوست بدن قرار می گیرد، برای انجام امورات زندگی خود استفاده میکند، بعنوان مثال اگر در کارخانه ای کار می کنید، ماهانه کدی به آن دیوایس داخل بدن شما خواهند داد که تا مقدار مقرری خرید روزانه و یا خریدهای ضروری را انجام دهید. در حقیقت انسان تبدیل به وسیله ای در دست شیطان می شود آنها توسط همین تکنولژی اعمال شما را نیز کنترل خواهند کرد. وی همچنین راجع به موجودات فضایی یا فرازمینیان می گوید؛ نیمی از این موجودات خاکستری (موجودات نیمه انسان و نیمه رباطی که قامتی یک متری دارند و اغلب انسانهایی که  ربوده می شوند توسط همین موجودات تحت آزمایش قرار می گیرند)، تحت فرمان شیطان عمل می کنند، اما در میان موجودات فرازمینی، گروهی هم هستند که شبیه به انسان می باشند و توانایی سفر به ابعاد دیگر را دارند، این موجودات، فرشتگانی هستند که از جانب خدا ماموریتهای خاص خود را که بخشاً یاری رساندن به انسان می باشد را انجام می دهند.

«کن کلاین» سپس راجع به کتاب مقدس مسیحیان انجیل می گوید؛ در بخش «جنسیس»آمده است که کائنات از هفت طبقه تشکیل شده است و یا بقولی هفت زمین و هفت آسمان وجود دارد. به عقیده او زمین جزو لایه های زیرین و یا بعبارتی همان جهنم می باشد. او معتقد است که نبرد در کائنات آغاز گشته و در حال حاضر به اوج خود رسیده است و ما، در دوران بسیار حساس پایانی زندگی می کنیم. وی میگوید حیات در هر گوشه ای از کائنات جریان دارد، حیات  بسیار شگفت انگیز و خارق العاده ای که دقیقا مانند کره زمین جریانات اهورائی و اهریمنی در آنها نقش خود را ایفا میکنند.

سرنوشت بشر این بوده است که توانایی سفر به فضا و کهکشانهای دور دست را داشته باشد، وی معتقد است که تکنولوژی که انسان بتواند به دور دستهای فضا سفر کند را پیشینیان برای ما به ارث گذاشته بودند اما متاسفانه آن تکنولوژی ارزشمند توسط نیروهای شیطانی ربوده شده است و بشر مانند یک زندانی در کره زمین به اسارت در آمده است.

«کن کلاین» در پاسخ به سوال برنامه ساز رادیو «جورج نوری»که میپرسد اصولاً در برابر نیروهای شیطانی چه باید کرد؟ می گوید؛ متاسفانه در دنیای خارج از خانه ، کار زیادی نمی توان انجام داد ، اما در چهارچوب خانه می توان کار را از خودمان آغاز کنیم، باید وجدان خودآگاه مان را تقویت کنیم، مراقبه کردن، مطالعه کردن و در نهایت بدنبال حقیقت بودن ، خود,کار بزرگی است که می توانیم انجام دهیم، از لوازمی مانند اینترنت جهت آگاهی خود بهره ببریم و به فرزندان خود نیز شیوه صحیح استفاده کردن از این وسیله را آموزش دهیم.

وی راجع به سال «2012»  ، و پایان رسیدن تقویم تمدن «مایا» می گوید؛ به عقیده من اتفاق خاصی در آن سال شاید نیافتد اما همانطور که دانشمندان می گویند ماجرای سال «2012» ، پایان چرخه ای و آغاز چرخه جدیدی می باشد. همانطور که پیش ترنیز گفتم, ما در دوران پایانی بسر می بریم و در هر لحظه باید آماده حوادث بزرگتری باشیم، حال این حوادث میتواند امسال یا سال دیگر، اتفاق بیافتد.

او در بخش دیگری از مصاحبه اش راجع به توانائی و قدرت تفکر انسان صحبت می کند، وی معتقد است که فکر انسان توانائی های نامحدودی دارد که متاسفانه بدلایل متعدد از آن بهره کامل را نمی گیرد، او به کتابهای عرفانی و شخصیتهای عارف «شمن ها و پیران طریقت» اشاره می کند و راجع به توانائی های آنان می گوید؛ در سفری که 15 سال پیش به مکزیک داشتم با یک  (پیر شمن سرخپوست) آشنا شدم و خوشبختانه او مرا به شاگردی خود پذیرفت، پس از سالها تلاش و پشتکار سرانجام موفق شدم شخصاً کارهائی را انجام دهم که تصورش هم برایم غیر ممکن بود، بطور مثال انجام کارهای خاصی که در زمان خوابیدن صورت می گرفت. اصولاً هر انسانی که می خوابد، در آن هنگام تصور می کند که بدنش در حالتی تقریباً بی حرکت مشغول استراحت است، در صورتی که انسان در حالیکه بخواب می رود در ابعاد دیگر بیدار می شود و توانائی انجام اعمال بیشماری را در آن ابعاد دارد، «کلاین» می گوید؛ بطور مثال یکبار هنگامیکه درخواب بودم ، در بعد دیگر بیدار شدم، فرشته ای را ملاقات کردم که اسرار بسیار مهم و خارق العاده ای را در اختیار من گذاشت،آنها بخوبی می دانستند که من یک محقق و نویسنده هستم و به همین جهت اطلاعاتی را در اختیار من می گذاشتند که می بایست آن اطلاعات را با مردم تقسیم میکردم و به قولی گزارشی از وضعیت موجود و نبرد میان شیطان وانسان را تهیه میکردم و ترفندهای تازه ای را در اختیار انسان قرار میدادم که در این نبرد مفید واقع گردد.

آنها در دیگر سو به من شیوه چگونه شکستن کدهای موجود که توسط شیطان استفاده می شود را آموزش دادند و به همین جهت من در آخرین کتابم آموزشهای لازم را جهت نبرد با شیطان را به مردم آموزش داده ام. وظیفه ما شکستن کدها می باشد و اگر توانایی خواندن کدها را داشته باشیم کار شیطان را بسیار سخت خواهیم کرد.

قلباً اعتقاد دارم که حقیقت همیشه پیروز خواهد شد و امیدوارم در این نبرد نهایی بشر پیروز گردد.

پایدار باشید.

Posted on مِی 21, 2020, in پایان دنیا در 2012. Bookmark the permalink. 2 دیدگاه.

  1. سلام ممنون بابت مطلب خوب و قابل تامل شما…☀❤
    می خواستم بدونم که روش خواندن کد گذاری که اقای کن کلاین اموزش دادن در کتابشون رو هم میشه بزارین؟!

    • ایا منظورش کدهای داخل دی ان های موجود درهواست؟!!بنده کاملا براین امور آگاهم و میدانم که چگونه دی ان ای های الهی را دستکاری میکنند و جاد و جهل را به ان غالب میکنن ،و راه نجات هم بسیار ساده هست

نظر شما در مورد این نوشته چیست؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: