10 مکان باستانی که می توانند استارگیت ( دروازه کیهانی ) ، پورتال و کرمچاله باشند


« 10 مکان باستانی که می توانند استارگیت ( دروازه کیهانی ) ، پورتال و کرمچاله باشند »

10 Ancient Sites That Might Be Stargates, Portals, And Wormholes

در بسیاری از فرهنگ های باستانی، از دروازه هایی به سوی دنیاهای دیگر و مدخل هایی به سیستم های ستاره ای سخن می رود که محل اقامت «آفرینندگان» آنهاست. دانش قراردادی می گوید این روایتها فقط قصه و افسانه اند. اما اخیرا فایلهای محرمانه FBI بیان می کنند موجوداتی از ابعاد و سیاره های دیگر از زمین ما بازدید کرده اند. NASA اعلام کرده « پورتالها» به طور حتم در میدان مغناطیسی زمین وجود دارند و ما را به این فکر می اندازند که در داستان دروازه های کیهانی، پورتالها و کرمچاله ها، درجاتی از حقیقت وجود دارد.

10- دروازه خدایان در« هایومارکا »، پرو ( Hayu Marca )
——————————————————————-

در سال 1996 توسط « خوزه لوئیزدلگا » کشف شد، وقتی که به عنوان یک راهنمای تور سعی داشت نقشه منطقه را یاد بگیرد. به گفته قبایل بومی شهرهایومارکا، زمانی « دورازه خدایان»، درگاه ورود به « سرزمین خدایان » بوده است. دلگا می گفت پیش ازآنکه به طور اتفاقی آنجا را پیدا کند، سالها خواب دروازه ای را می دیده است. او می گفت گذرگاهی که به این دروازه ختم می شود ازمرمرصورتی ساخته شده و از درکوچکتری هم می گفت که نور آبی رنگی از آن ساطع می شد و به نظر می رسید به یک تونل درخشان و نورانی راه داشت.

این دورازه در واقع شامل دو درگاه تقریبا T شکل است . درگاه بزرگتر حدود 7 متر پهنا و 7 متر ارتفاع دارد و درگاه کوچکتر با طول دو متر در وسط آن قرار گرفته است. ( این درها سنگی هستند. – م ) . اسطوره ها حاکی از آنند که در بزرگتر برای خدایان است. در کوچکتر برای افراد میرایی است که از آن عبور می کنند و با گذر از آن نامیرا شده و به سوی زندگی میان خدایان می روند.
داستانی هست که تا حدی به رویای دلگا اعتبار می بخشد. می گویند وقتی کاشفین اسپانیایی در قرن 16 به پرو وارد شدند، ثروت اینکاها را غارت کردند. یک روحانی اینکا به نام « آمارو مارو» با یک دیسک ارزشمند از جنس طلا از معبدش گریخت، – « کلید خدایان هفت پرتو» .
«آمارو مارو» دروازه را پیدا کرد و دید که توسط شَمَن ها نگهبانی می شود. او دیسک طلا را به آنها تقدیم کرد. پس از مراسمی که توسط شمن ها انجام گرفت، درِکوچکتر باز شد. پشت آن در، تونلی بود که با نوری آبی رنگ می درخشید. آمارو از آن درعبور کرد ، دیسک طلا و شَمَن ها را ترک کرد، از زمین ناپدید شد و به سرزمین خدایان رفت.
جالب است که محققان یک جای خالی گرد در سمت راست ستون درِکوچکتر کشف کرده اند . آزمایشات آنها را به این باور رساند که آن صفحه دیسک مانند، وسیله ای بوده که در آن جای خالی قرار می گرفته است.

9- ابوغُراب در مصر، جایگاه خدایان
————————————

Photo credit: Roland Unger

گفته می شود اهرام « ابوصیر» در ابوغُراب ( حومه قاهره) یکی از قدیمی ترین مکانهای زمین است. درآنجا سکویی باستانی قرار دارد که از کریستال مصری به نام « البستر» ساخته شده و گفته می شود با ارتعاش زمین «هم طنین» است. این صفحه می تواند « گشاینده حس ها » باشد و سبب شود که فرد با انرژی های بالاتر و مقدس کائنات « یکی» شود. در اصل این یک استارگیت بوده و انرژی های مقدس هم خدایان بوده اند.

اسطوره ها در باره سفرمیان دنیای آنها و دنیای ما ، شبیه اسطوره های بومیان چروکی امریکاست. این بومیان در باره « موجودات فکری» – بدون شکل – می گویند که می توانند بر روی «موجی از صدا» از خانه خودشان در سیستم ستاره ای پلیدیان به زمین سفر کنند.
در ابوغراب نشانه هایی وجود دارد که گواهی می دهد بر تکنولوژی پیشرفته ای که در ساختن این مکان به کار رفته است . برای مثال علائم حلقوی بسیار دقیقی که در کریستال البستر با دریل کنده شده اند.

8- سنگ های باستانی دریاچه میشیگان
————————————–

در سال 2007 ، ضمن جستجو برای یافتن بازمانده های یک کشتی، دانشمندان ساختارهای سنگی به طول 12 متر را در زیر دریاچه میشیگان کشف کردند که قدمت آنها به 9000 سال می رسید. این مکان تقریبا شبیه «استون هنج» است. این کشف توسط پروفسور« مارک هالی » استاد باستان شناسی زیردریایی، دانشگاه شمال غربی میشیگان و همکارش انجام گرفت. نکته بسیار جالب ، کنده کاری یک «ماستودون» ( پستانداری شبیه فیل که 10000سال پیش منقرض شده ) بر روی یکی ازاین سنگهاست .

این محل ، طبق توافق با قبایل بومیان امریکا که می خواستند بازدید از این محل به حداقل برسد، تا به حال سری نگه داشته شده . دانشمندانِ جریان اصلی، در باره قدمت واقعی آن تردید دارند. بسیاری عقیده دارند که این مکان، باقیمانده یک استارگیت یا کرمچاله است. از آنجایی که چندین مورد مفقود شدن در این ناحیه اتفاق افتاده، به آن « مثلث میشیگان » هم می گویند.
در سال 1891 قایقرانی به نام «توماس هیوم» هنگامی که داشت با هفت سرنشین بر روی دریاچه می راند، در مه ناپدید شد. در سال 1921 یازده نفر بر روی قایق «رُزابل» ناپدید شدند و تنها قایق خالی آنها پیدا شد. در1937 کشتی مکفارلند از دریاچه میشیگان عبور می کرد. کاپیتان کشتی، «دونر» پس از کار طولانی بر روی عرشه برای استراحت به اتاقش رفت. سه ساعت بعد همکارش برای بیدارکردن او رفت و دید که در از داخل قفل است و هیچ جوابی از کاپیتان به گوش نمی رسد.او در را شکست و وارد اتاق شد. در حالیکه در، بسته و تمام پنجره ها قفل بودند، کاپیتان ناپدید شده بود.

7- استون هنج ، ویلشایر، انگلستان ( Stonehenge)
—————————————————

4stonehenge

یکی از شناخته شده ترین بناها بر روی سیاره زمین ، چیدمان صخره های باستانی است که به استون هنج معروفند. درباره این محل بیشتر از هر مکانی در تاریخ ازنظر زمان ساخت و هدف از ساختن آن بحث شده است . تاریخدانان جریان اصلی، ادعا می کنند این ساختار حدود 5000 سال پیش، ازسنگهای بلواستون ساخته شده که از فاصله 386 کیلومتری به این محل منتقل شده اند . برای عده ای این مسئله بسیار عجیب است.

گفته می شود 5000 سال پیش، زمانی که اولین باراین ناحیه مسکونی شد، استون هنج از قبل در آنجا وجود داشت. این مکان باستانی درجایی قرار گرفته که 4 خط انرژی یا Ley lines از آن می گذرند . برخی براین عقیده اند که این محل یک دروازه انرژی و یا استارگیت است. حداقل یک اتفاق در سالهای اخیر از این تئوری پشتیبانی می کند.

در آگوست 1971 گروهی از هیپی ها که سعی داشتند ازارتعاش های آن مکان استفاده کنند ، به وضوح ناپدید شدند. بنا برگفته پلیسی که در آن محل مشغول انجام وظیفه بود، نوری آبی رنگ از سنگ ها بیرون می آمد. یک مزرعه دار محلی هم این موضوع را تایید کرد. از آنجا صدای فریاد شنیده می شد. وقتی پلیس به محل رسید، فقط میخ های چادر وآثاری از آتش کمپ شان برجای مانده بود .

6 – استارگیت باستانی سومریان، رود فُرات
——————————————–

Photo credit: Andres Rueda

یک مُهر باستانی سومری هست که خدایی سومری را نشان می دهد که توسط یک پورتال از دنیای خودش به دنیای ما وارد می شود. به نظر می رسد او بر روی پلکانی قرار گرفته که از دید بیننده ، دور می شود. در دوسوی این خدای ظاهر شده، ستونهای عجیبی ازآب قرار دارند که میدرخشند. اثر سومری دیگری که بروجود استارگیت ها شهادت می دهد مربوط به Ninurta است. او نه تنها مانند امرزوی ها ساعت مچی به دست دارد، بلکه به نظر می رسد دگمه ای بر روی دیوار یک استارگیت که در آن ایستاده را فشار می دهد.

نویسنده ای به نام « الیزابت وُگ » کتابهای متعددی در باره خدایان سومری باستان و پادشاهان و استارگیت های آن دوران نوشته است. یکی از از نتیجه گیری های اصلی او این است که در رود فرات استارگیتی هست که در خرابه های شهر « اِریدو» در بین النهرینِ هزاران سال پیش، مدفون و گم شده است. او همچنین می گوید که در اشعار بابِلی کتاب «الهامات»، ابیاتی در باره یک استارگیت وجود دارد.: 1) سپس پنجمین فرشته در شیپور خود دمید ، و من ستاره ای را دیدم که ازآسمان فرو افتاد و کلید مغاک به او داده شد . 2) ستاره، آن مغاک را گشود و دود برخاست، دودی با فوران عظیم که آسمان را تیره ساخت . 3 ) و بیرون از دود، ملخ ها بر زمین فرو ریختند.

اگر چه بیشترمحققان توافق دارند که واژه مغاک ، به جریان بزرگی از آب بر می گردد، « وُگ» می گوید که این واژه به کاررفته در متون باستانی ، احتمالا به معنای پورتال می باشد.

5- تیاهواناکو ، بولیوی، « دروازه خورشید » ( Tiahuanaco)
—————————————————————–

Photo credit: Daniel Maciel

برخی باور دارند که « دروازه خورشید » در بولیوی، پورتالی است به سرزمین خدایان . مناطق دیگری نیز در ناحیه آند چنین شهرتی دارند. گفته می شود شهر« تیاهواناکو» یکی از مهمترین مکانهای امریکای باستان است و اسطوره ها حکایت دارند خدای خورشید « ویروکوچا» در این شهر ظاهر شد و آنجا را به عنوان مکانی برای آفرینش نخستین انسانها برگزید .

بر روی تکه سنگی از این دروازه با اینکه 14000 سال قدمت دارد، تصویر انسانهایی با کلاهخود مثلثی شکل کنده کاری شده. این سنگ بسیاری از محققین را به این سوهدایت کرده که دروازه به طور حتم با ستاره شناسی درارتباط است. بحث های داغ در این باره هنوز ادامه دارند. در وسط و بالای آرک تصویر احتمالی خدای خورشید کنده کاری شده به طوری که پرتوهای نور از پشت سر او ظاهر می شوند و از کناره های سرش عبور می کنند.

اگر چه این آرک اکنون هم اکنون در حالت ایستاده قرار دارد، وقتی توسط کاشفین اروپایی در میانه قرن هجدهم پیدا شد در حالت افقی بود. به نظر می رسد شکاف بزرگی هم در بالای سمت راست این طاقی ایجاد شده که هیچکس نمیداند چگونه این اتفاق افتاد.

4- دروازه « رانماسو اویانا» در سری لانکا ( Ranmasu Uyana)
————————————————————————

بر روی دیوار سنگی بزرگی که توسط تخته سنگ ها و سیستم غارهای « رانماسو اویانا » پوشیده شده، یک نقشه و یا چارت ستاره ای حکاکی شده است. سمبل هایی بر روی صخره حکاکی شده اند که گفته میشود کدی است که دروازه ستاره ای را باز می کند و به گشاینده اجازه می دهد از این دنیا به مکانهای دیگر این جهان سفر کند. درست در مقابل این نقشه ، چهارنشیمن سنگی و یا صندلی قرار دارند.

نام چارت ستاره ای « ساکوالا چاکرایا» است که به معنای « دایره چرخان کائنات» است. طبق تفاسیر، ساکوالا به معنای کائنات و چاکرایا به معنای دایره چرخان است.
در بسیاری از افسانه های بومیان امریکایی، استارگیت ها یا پورتالها توسط دایره های چرخان نشان داده شده اند و همچنین نقشه های ستاره ای مشابه در دیگر مکانهای باستانی که گفته می شود استارگیت هستند مانند ابوغراب در مصر و بسیاری دیگر از مکانهای باستانی در آند در امریکای جنوبی. با این حال تاریخدانان جریان متداول، این نظریه را نادیده گرفته اند که « ساکوالا چاکرایا» یک دورازه یا استارگیت است.

3- اَبیدوس در مصر
——————–

Photo credit: Roland Unger

یکی از قدیمی ترین شهرهای مصر باستان و از دیدگاه « مصر شناسی» یکی از مهمترین و به یقین یکی از جالب ترین مکانهاست. معبد« سِتی» در آنجا هیروگلیف هایی را به نمایش می گذارد ازماشین پرنده ای شبیه هلیکوپتر و نیز تصاویری مانند بشقاب پرنده.

شاید شگفت انگیز ترین بخش، نحوه کشف این مکان باشد. خانمی به نام « دوروتی ایدی» ادعا کرد که تناسخ مجدد دختری روستایی است به نام « بنت رشیت» که معشوقه پنهانی فرعون ستی بوده و از او باردار شده بود. اما قبل از آنکه فرعون از بارداری او باخبر شود دختر روستایی، خودش را کشت. و حالا در قرن بیستم، دوروتی می توانست متون مصر باستان را بخواند و می دانست که باستان شناس ها باید کجا را حفاری کنند تا به باقیمانده های شهر ستی برسند. او جای همه چیز را می دانست، مثلا می دانست اتاقهای سری کجا قرار دارند و محل باغهای مدفون شده را نیز می دانست.

مردم گواهی می دادند درودتی برخی از سنگهای خاص را فشار می داد و انتظار داشت اتفاقی بیفتد. انگار که سعی می کرد یک در سری یا یک دروازه را باز کند. او قبلا در باره درهای پنهانی که آنجا وجود داشت حرف زده بود. در 2003 «مایکل شرات» یک مهندس هوا- فضای ارتش تایید کرد که ابیدوس بر روی یک استارگیت طبیعی بنا شده است. حتی بحث انگیز تر اینکه حکومت ایالات متحده از این مکان آگاه بوده و از آن استفاده کرده است.

آیا چیزی که «ایدی» در جستجوی آن، سنگهای دیوار را فشار می داد همین بود؟ به غیر ازهیروگلیف نامعمول هلیکوپترها، نقاشی قایق های مصری که گفته می شود مسافران را به سوی دنیای دیگری در ستارگان می برند، چیزی را ترسیم می کنند که از نظر دانشمندان امروزی می تواند یک کرمچاله باشد و یا حداقل تئوری آن.

2- گوبکلی تپه ، ترکیه (Gobekli Tepe)
——————————————-

Photo credit: Benefits

گوبکلی تپه، به عنوان قدیمی ترین معبد دنیا متشکل از چندین حلقه از ستونهای سنگی T شکل است که بر روی هرکدام از آنها حیوانی مانند شیر و یا گوسفند کنده کاری شده است . دوتا از این ستون ها در وسط این حلقه ها قرار گرفته اند و تشکیل یک آرک را می دهند که گفته می شود باقیمانده یک پورتال و یا استارگیت است و مردم باستانی مقیم اینجا از آن به عنوان دروازه ای به سوی « آسمان دنیا» استفاده می کردند.

ستونهای ، Tشکل خیلی شبیه « دروازه خدایان » در «هایومارکا» در پرو هستند. جالب است که اینکاها ازرابطه ای با اهالی سیستم ستاره ای پلیاد حرف میزدند که آن هم T شکل است . این مکان مانند دیگر پورتالها درجایی قرار گرفته که محل تلاقی دو خط انرژی یاLey Lines است. اگر چه این مکان در 1960 به ثبت رسید اما دراوایل دهه 90 میلادی با پیدا شدن ستونهای T شکل، سن حقیقی آن حدود 12000 سال تخمین زده شد.

1-ورتکس های «سدونا » و « دروازه خدایان»
———————————————–

Photo credit: Tedsan64

سدونا شهر کوچکی است در آریزونا که زمانی توسط قبایل بومی امریکا به نام « ناواندا» شناخته می شد و مقدس ترین شهرشان بود. گفته می شود صخره های سرخ در بیابان که شهررا احاطه کرده اند، می توانند ورتکس هایی ( از انرژی ) ایجاد کنند که توان انتقال افراد به قلمرو وابعاد دیگر را دارد. بومیان امریکایی باور داشتند این صخره ها از نظر معنوی شارژ شده اند . گزارش شده که صداهایی ازآنها شنیده می شود. گفته می شود در کوههای آریزونا، «دروازه خدایان» قرار دارد، یک سنگ طاقی شکل عجیب که دروازه ای است به سوی زمان و مکانی دیگر.

در1950 یکی از افراد قبیله به جویندگان طلا در کوهستان کمک می کرد. او برایشان داستانی را تعریف کرد که به سالهای 1800 بر می گشت. اینکه سه مرد قبیله در حال راندن در بیابان ، گذرگاه طاقداری را کشف کرده بودند . داستان به جایی می رسد که وقتی یکی از آن مردها به داخل آن قدم می گذارد، ناپدید می شود. آن دو نفر دیگر که فکر می کردند به یک سرزمین مقدس تجاوز کرده اند، از آنجا گریختند.

مرد قبیله ای تاکید می کرد که حادثه های عجیبی را در این دروازه دیده است. زمانی در بیابان بودند که ناگهان طوفان وباران شدید در آن منطقه درگرفت و آسمان با ابرهای خاکستری پوشیده شد. او درحال برگشت نگاهی به آن طاقی انداخته بود و دیده بود که آسمان از توی آن صاف و آبی است. او نزدیک تر رفت و دید که محدوده کوهستان هیچ تغییری نکرده و فقط آسمان را که ازآنجا نگاه میکرد، فرق داشت. او هم ترسید، سوار اسبش شد و به خانه برگشت.

او به جویندگان طلا گفت فقط افراد قبیله اش این داستانها را می دانند و چون به او لطف کرده بودند اینها را برایشان تعریف می کرد. می خواست به آنها هشدار بدهد که از میان آن آرک عبور نکنند.

* * *

– ترجمه این متن تقدیم به دوستان عزیزم … – مهناز

Posted on نوامبر 13, 2016, in دنياي اسرار آميز. Bookmark the permalink. ۱ دیدگاه.

  1. بسیار عالی ….

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: