دولت آمریکا در ازای گرفتن تکنولوژی با بیگانگان قرارداد منعقد کرد.


دولت آمریکا در ازای گرفتن تکنولوژی با بیگانگان قرارداد منعقد کرد.

The US government made a pact with Aliens for otherworldly technology
ترجمه: حمیدرضا مزده، مهندس هوا – فضا
یوفولوژیستهای بیشماری هستند که ادعا می کنند سالهاست موجودات فرازمینی با دولت آمریکا کار کرده اند. این تئوری که بسیاری به طور جدی آن را استهزا کرده اند در واقع ممکن است حقیقت داشته باشد، زیرا دانشمندان، و مقامات دولتی بیشماری به جلو گام نهاده اند و گفته اند که حقایق مربوط به حیات بیگانه بیش از آن است که سابقاً باور می رفت.
فیلیپ اشنایدر مردی بود که اطلاعات فوق العاده محرمانه را در این رابطه افشا نمود. او یک زمین شناس و مهندس ساختمان بود که برای دولت آمریکا کار می کرد. او به همراه گروه مهندسان ارتش درگیر ساختن پایگاههای نظامی زیرزمینی در اعماق زمین بود. او یکی از سه فردی بود که از یک حادثۀ تیراندازی میان بیگانگان خاکستری بزرگ و نیروهای اطلاعاتی و نظامی آمریکا در پایگاه زیرزمینی دالسی جان سالم به در برد. اشنایدر گفت در دالسی فرازمینی های خاکستری شبیه به انسان در کنار تکنیسینهای آمریکایی کار می کردند. در سال 1979 یک سوءتفاهم پیش آمد که موجب تیراندازی میان انسانها و فرازمینی ها گردید. در نتیجه 66 تن از افراد اطلاعاتی، اف بی آی، و نیروهای موسوم به Black Berets (کلاه سیاه) به همراه تعداد نامشخصی از فرازمینی های خاکستری کشته شدند.
پدر فیلیپ اشنایدر، اُسکار اشنایدر، یک مشاور پزشکی برای نیروی دریایی آمریکا بود. فیلیپ اشنایدر در طول دو سال آخر زندگیش بیش از 30 سخنرانی برای انواع و اقسام بینندگان در اطراف و اکناف دنیا در رابطه با تکنولوژی بیگانه، سلاحهای بیگانگان، آزمایشها و قرارداد میان دولتهای کشورهای مختلف و بیگانگان انجام داد.
بسیاری به حرفهای اشنایدر شک داشتند و او را مسخره می کردند، اما بسیاری هم بودند که باور داشتند اشنایدر مطلقاً حقایقی را می گوید که هیچکس جرأت بازگویی آن را نداشت.
در سال 1996 اشنایدر به طریقۀ مرموزی کشته شد و جسد او را در آپارتمانش پیدا کردند. بسیاری بر این باور بودند که اشنایدر به علت لو دادن اطلاعات فوق محرمانه کشته شد.
در سال 1995 اشنایدر در کنفرانسی گفت که در سال 1954 پرزیدنت دوآیت آیزنهاور در ازای گرفتن تکنولوژی با سه نوع از بیگانگان قرارداد منعقد کرد. بنا بر این ادعا آیزنهاور اجازه داد که بیگانگان تعداد محدودی از موجودات بشری را بربایند تا هم در زمین و هم در فضا روی آنها آزمایشات بیشماری انجام شود.
اشنایدر گفت هزاران نفر که هر ساله مفقود می شوند ممکن است توسط بیگانگان ربوده شده باشند. به گفتۀ اشنایدر تکنولوژی ای که بیگانگان به عنوان بخشی از این معاوضه به ما دادند شامل یک نوع فلز است که تقریباً نابود نشدنی است. اشنایدر به حضار چیزی را نشان داد که گفت یک قطعه از این فلز است و از نیوبیوم (niobium) ساخته شده است. این فلز در جدول تناوبی عناصر موجود است، و همچنین یک عنصر عجیب به نام مارینایت (Marinite) که در زمین یافت نمی شود.
همچنین ابزار تکنولوژیک دیگری بودند که بیگانگن به دنبال قرارداد به انسانها دادند. به گفتۀ اشنایدر دولت آمریکا توانست با کمک بیگانگان ماهواره ای بسازد که می تواند یک سکۀ یک سنتی را در کف آشپزخانۀ شما ببیند. این ماهوارۀ جاسوسی از نوعی تکنولوژی مادون قرمز استفاده می کند.
اما این قرارداد توسط بیگانگان شکسته شد، زیرا آنها به ربودن تعداد بسیار بیشتری از آنچه که در قرارداد مورد توافق قرار گرفته بود دست زدند و این موجب تنش میان نژادهای بیگانه و انسانها شد.

http://alien-ufo-sightings.com

کانال تلگرام دنیای اسرار آمیز:

https://telegram.me/ufolove

وبلاگ دنیای اسرار آمیز را هم زمان با وبلاگ در فیسبوک و تلگرام هم دنبال کنید.

www.ufolove.wordpress.com

https://www.facebook.com/BLOG.UFOLOVE

Posted on سپتامبر 18, 2016, in بشقاب پرنده, دنياي اسرار آميز. Bookmark the permalink. بیان دیدگاه.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: