آیا شما این نشانه ها را دارید ؟ نشانه های کریستالی شدن


آیا شما این نشانه ها را دارید ؟ نشانه های کریستالی شدن

« میکائیل فرشته مقرب از من خواست تا این مقاله را برای کمک به افراد زیادی که تغییرات سریعی را هنگام ورود به آگاهی چند بعدی و یا تغییر از وضعیت آگاهی ایندیگو به وضعیت آگاهی کریستالی تجربه می کنند، بنویسم .
افرادی هستند که مرحله عبور در آنها به آرامی صورت می پذیرد. اما خیلی ها دچار بحران می شوند. اینها معمولا کسانی اند که ورود به ابعاد بالاتر را انتخاب کرده اند . این انتخاب از روی ذهن و عقل و منطق صورت نمی گیرد بلکه یک انتخاب روحی در پاسخ به انرژی هایی است که به زمین می رسند. بنابراین شخص گاهی دچار تغییرات روحی، عاطفی و بدنی شدیدی می شود که هیچ توضیح منطقی برایشان پیدا نمی کند. این موضوع می تواند سبب بحران شود. تجربه من ( نگارنده مقاله ) این بوده که دکترها و روان شناس های معمولی کمک زیادی نمی کنند و متوجه نمی شوند شخص در حال تجربه کردن چه چیزی است . وقتی آزمایش ها نتیجه ای نمی دهند شخص را هیستریک و مبتلا به اسکیزوفرنی قلمداد می کنند.
این انتقال بیشتر برای کسانی اتفاق می افتد که در مسیرهای معنوی قرار دارند . اما تجربه من نشان می دهد که « بچه های ایندیگو » در هر سطح آگاهی که قرار داشته باشند ، در برابرتجربه ناگهانی این انتقال و ورود به ابعاد بالاترآگاهی، آسیب پذبرترند.
در اینجا فهرستی آمده از علائمی که در هنگام فرایند بحران و انتقال، تجربه می شوند :

– حساسیت ناگهانی و شدید به افراد و محیط ها : شخصی که قبلا فعال و اجتماعی بوده دیگر نمی تواند مراکز خرید ومکانهای شلوغ مانند رستوران ها را تحمل کند.

– افزایش در آگاهی و توانایی روحی : اغلب به این شکل است که فرد می تواند افکار و احساسات دیگران را « بشنود » و گاهی نگران شده و تصور می کند همه می توانند افکار و احساسات دیگران را بخوانند.

– حساسیت شدید به انرژی های منفی در برخی از محیط ها و یا اشخاص : از جمله عدم تحمل بعضی ها که قبلا به او نزدیک بوده اند. این می تواند منجر به حمله های اضطرابی شدیدی شود که ممکن است در هر زمانی اتفاق بیفتد و حتی گاهی باعث می شود شخص در شب ازخواب بیدار شود. اغلب هیچ دلیل قابل قبولی برای این حمله ها وجود ندارد ، اگر چه شخص تلاش می کند دلیلی برایش پیدا کند.

– شخص ممکن است برای مدت زمانی دچار بی اعتنایی به محیط اطرافش شود و
تمایل داشته باشد فقط درجایی بنشیند و هیچ کاری نکند. برای فردی که قبلا فعال و پر انرژی بوده این موضوع می تواند آزاردهنده باشد. در واقع این امر برای هماهنگ شدن آگاهی فرد برای گذراندن وقت بیشتری در ابعاد بالاتر و گذراندن وقت کمتری در بعد سوم و چهارم صورت می گیرد. نیاز به استراحت و خواب نسبت به گذشته افزایش یافته و در کل شخص کندتر می شود.

– اضطراب های وسواس گونه در رابطه با نابودی نوع بشر ( در اثرآلودگی ، کمبود منابع، بیگانگان ، تکنولوژی ) زیرا آگاهی چند بعدی می تواند به تمام سطوح ذهن جمعی دسترسی پیدا کند. از جمله بخشی که شامل ترس ها و اضطراب برای بقای گونه ها می شود . این نگرانی در باره بقا می تواند شخص را به سوی ( جستجو در زمینه ) مورفوژنتیک سوق دهد.

– نیاز وسواس گونه به درک رخدادها منجر میشود به فعالیت ذهنی شدید و شخص را دچار خستگی روحی و حتی ترس از عقل باختگی می کند و ترس از اینکه در آینده نتواند با زندگی روزمره کنار بیاید.

– افسردگی بی دلیل و یا دررابطه به بحران ایجاد شده : اغلب وقتی ا اتفاق می افتد که آگاهی فرد، لایه های قدیمی انرژی که دیگر مورد نیاز نیستند را آزاد می کند. لزوما نیازی به زنده کردن و تجربه مجدد آنها نیست. فقط اجازه دهید بدن از آن انرژی ها رها شود. صبور باشید و بدانید که این هم خواهد گذشت.

– برهم خوردن الگوهای خواب : بیدار شدن اغلب سه بار در شب و یا حدود ساعت 3 صبح اتفاق می افتد. این هم نوعی تطابق آگاهی با دوره های جدید فعالیت است. آگاهی برتر اغلب در شب فعال تر است هنگاهی که ابعاد پایین درخاموشی بسر می برند.

– احساس امواج الکتریکی در بدن: بدن کریستالی به طرز باورنکردنی ای حساس است و امواج خورشیید و ماه و امواج کیهانی و انرژی های مرکز کهکشان را احساس می کند. ااین انرژی ها به بدن کمک می کنند تا بتواند انرژی های بالاتر را حمل کند. در تجربه شخصی من این حالت می تواند ناراحت کننده باشد اما بالاخره شخص به آن عادت می کند. احتمال دارد در هنگام ماه کامل آن را شدیدتر احساس کنید . به نظر من بهترین راه کنارآمدن با آن این است که روی زمین پابرهنه بایستیم و تصور کنیم که این انرژی از بدن ما به زمین می رود.

– برخی از احساسات فیزیکی در رابطه با سم زدایی : بدن کریستالی هیچ سمی را نگه نمی دارد بلکه آن را از خود عبور می دهد. در واقع کریستالی بودن یعنی همه چیز را عبور دادن و هیچ چیز را نگه نداشتن. بالاترین وضعیت عدم وابستگی. در این مرحله بدن نیاز دارد که از سموم سالها رها شود. چه فیزیکی ، چه احساسی، چه ذهنی . این رهایی همیشه از طریق بدن فیزیکی صورت می گیرد و علائمی مانند خستگی ، دردهایی در عضلات، مفاصل و بخصوص در باسن، زانوها و سردرد بخصوص در عمق جمجمه ، گردن و شانه ها را به همراه دارد.

– گیجی و حواس پرتی : زیرا در وضعیت های برتر آگاهی قرار دارید. شما باید به بودن همزمان در این سطوح و درزمین عادت کنید. این حالت نیز در زمان فعالیت های خورشیدی و هنگام ماه کامل افزایش می یابد.

– افزایش اشتها و اضافه وزن : زیرا بدن در این فرایند به انرژی بیشتری نیاز دارد.

– توانایی دیدن آن سوی حجاب ها : آگاه شدن از ارواح ، فرازمینی ها ، فرشته ها ، ارواح طبیعت به عنوان یک واقعیت و ارتباط برقرار کردن با آنها . برای شخصی که ادراک فرابعدی نداشته می تواند بسیار ترسناک باشد.

« راههای کنارآمدن با این انتقال »
———————————–
_ با آنچه اتفاق می افتد در صلح باشید. شما دارید کریستالی می شوید. واژه دیگر آن Christed Being است ( موجود مسیحایی ؟ – م ) یعنی یک موجود چند بعدی با دسترسی به ابعاد 9 گانه و شاید حتی 13 گانه . تجربه من این بوده که بعضی فقط به بعد پنجم می روند و بعضی به بعد ششم می روند . اگر شما به6D رفتید احتمالا در همین دوره زندگی به آگاهی 9Dهم می رسید و گرنه در آینده نزدیک به آن خواهید رسید. چه امتیاز و چه برکتی !!

– با خودتان مهربان باشید و از خود مراقبت کنید . به یاد داشته باشید که یک موجود کریستالی تعادلی میان انرژی «مادر» و انرژی «پدر» است . مادر می خواهد که مثل یک نوزاد تازه متولد شده مراقب خودتان باشید. شما به زمان نیاز دارید تا قوی شوید و مهارتهای لازم را در محیط جدید فرا بگیرید. باور داشتن خیلی مهم است .

– به هیچوجه از هیچ نوع دارویی کمک نگیرید. البته اگر در حال مصرف یک دارو هستید آن را ادامه دهید. از هیچ نوع داروی روانگردان استفاده نکنید که می تواند این فرایند را وخیم کرده و یا باعث شود در ابعاد بالاتر « گم شوید » . سعی کنید بدون ضد افسردگی و آرام بخش با آن کنار بیایید. البته اگر از قبل تحت نظر پزشک بوده اید آن را متوقف نکنید.

– از مکانهای شلوغ بپرهیزید. بتدریج قادر خواهید بود هرچه بیشتر چنین محیط هایی را تحمل کنید. مهم است که آرامش خودتان را حفظ کنید و محکم بمانید به جای اینکه تحت تاثیر محیط باشید. اینطوری روی محیط هم تاثیر مثبت می گذارید. افراد کریستالی همیشه داری انرژی مثبت اند و شما خواهید آموخت که آن را در راههای بهتری به کار برید. زمانی که تعادل خود را بدست آورید قادر خواهید بود باز هم به راحتی به میان جمع بروید.

– متمرکز وزمینی باقی بمانید . این موضوع برای آنهایی که با ابعاد بالاتر خو گرفته اند می تواند بسیار چالش برانگیز باشد. شما اغلب احساس گیجی و حواس پرتی دارید اما به جنبه های فیزیکی، بیشتر توجه کنید. بیشتر ورزش کنید ، پیاده روی ، غذا و کارهای هنری . ساعت ها وقت پای تلویزیون نگذرانید و یا در بازی های کامپیوتری غرق نشوید. و گرنه باعث می شود زیر زمینی شوید!

– تا جایی که می توانید به طبیعت بروید. وقت گذراندن در هوای تازه و آفتاب به افزایش قدرت جسمی شما کمک می کند. ارواح طبیعت نیز برای کمک به شما حضور دارند . غذای ساده بخورید و تا جایی که امکان دارد از میوه ها و سبزی های تازه استفاده کنید . به من گفته شده برنج قهوه ای و سبزیجات بهترین غذا برای این بدن جدید است. اما میل خودتان را هم در نظر بگیرید. الان وقت رژیم گرفتن نیست. بدنتان به مقدار زیادی از مواد مغذی برای عبور از این فرایندی که در حال گذر از آن هستید نیاز دارد. شاید حتی وزنتان اضافه شود که آن را به عنوان بخشی از انتقال بپذیرید.

– در نهایت اینکه این انتقال را جشن بگیرید. شما یک انسان کهکشانی می شوید؛ قدم بعدی تحول انسانها ! شما به حق طبیعی خودتان دست پیدا می کنید. »
————————————————————-

( این ترجمه تقدیم به دوستانی که این مطلب رو تا آخرش خوندن … و این نشون میده اونها احتمالا کریستالی اند و یا در حال کریستالی شدن ! !

اين جريان سالهاست. شروع شده و همچنان ادامه داره …..

– مهناز)

کانال تلگرام دنیای اسرار آمیز:

https://telegram.me/ufolove

منبع:https://www.facebook.com/mahnaz.alami/posts/10205278062551181

https://crystallizeyourlightbodynow.wordpress.com/2009/12/06/do-you-have-these-symptoms-becoming-a-crystal-human/

 

Posted on اوت 18, 2016, in دنياي اسرار آميز, عرفان. Bookmark the permalink. بیان دیدگاه.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: