یوفو شناس فرح یورد اوزو: دنیا خیلی وقت است که تحت استیلای فضاییهاست


یوفو شناس فرح یورد اوزو: دنیا خیلی وقت است که تحت استیلای فضاییهاست

15-12/28/screenshot_2015-12-28-16-01-44-1.png

با خانم فرح یورداوزو یوفولوژیست که ۲۵ سال است درباره حیات فرازمینی تحقیقات انجام می دهد گفتگویی انجام دادیم.ولی در آخر با ترس اینکه احتمالا فضاییها در بین ما  باشد از هم دیگر جدا شدیم.خانم یورد اوزو درباره موجودات فرازمینی پنجره واهمه و ترس آمیز برایمان باز می کند.

فرح یورداوزو ۲۵ سال که محقق و نویسنده درباره یوفوها و حیات فرازمینی هاست و در این باره تالیفات و کتابهایی هم دارد بیشتر به خاطر کنفرانسهایی که در ایالات متحده آمریکا و آمریکای جنوبی درباره یوفو برگزار کرده است شناخته می شود،در مجلهUFO آمریکا،مجلهXtimes ایتالیا و ufo matrix انگلیس مقاله می نویسد،شغل اصلی وی معلم زبان اسپانبولی است،وی در فاصله سالهای ۲۰۰۲-۲۰۱۰ که در آمریکا اقامت داشت از نیویورک تا نوادا و از کالیفرنیا تا نیو مکزیکو بیشتر شهرهای آمریکای شمالی کنفرانسهایی درباره یوفو و حیات فرازمینی برگزار کرده است،در کنفرانس یوفو رازول که بیشتر به خاطر سقوط سفینه فضایی که در سال ۱۹۴۷ به حادثه رازول مشهور است به عنوان اولین نماینده یوفولوژیست دولت ترکیه شرکت داشت.خانم یورداوزو می گوید درباره صحبت درباره حیات فرا زمینی با عالمین اسلام بیشتر عفریت را به فضاییها نسبت می دهند و یوفولوژیستها رپتیلیان را دشمن بشر می دانند.

Ufolog Farah Yurdözü: Dünya zaten uzaylıların istilası altında

حالا این رپتیلیانها کی هستند؟

رپتلیانها موجودات فرازمینی که از زمان سومرها از بعد دیگر آمده و طی اعصار گذشته ردپای زیادی در آثار تاریخی بر جای نهادند.

سمبل مار که مظهر بدی و شرارت است ودر بیشتر تمدنها میشود سراغ آن سمبل را گرفت مربوط به همین موجودات است.در طول تاریخ خیلی از تمدنها را تحت تاثیر قرار داده‌اند و حالا هم قرار می‌دهند.

 

طبق گفته‌ شما رپتلیانها حالا هم در بین ما حضور دارند،آیا ما می توانیم ردپا یا  اثری از آنان را در اطرافمان پیدا کنیم؟

به عنوان مثال الهه سومری ملوسینا یک الهه رپتیلین است،نامگذاری آنها به عنوان الهه به خاطر این است که از انسان قدرمندتر هستند نه به این دلیل که خدا یا خالق ما باشند.نقش آلفا رومئو سمبل مار آدم خوار هم یک نشان رپتلیان است.

15-12/28/melusina.jpg

در اطرافمان از این مثالها زیاد داریم،افسانه خودمان شاه‌ماران یک الهه رپتلیان است،در شرق دور تصویر اژدها هم همین طور،در آثار تاریخی اروپا تصاویر و نشانهای مارمولک(تمساح)-مار زیاد به چشم می خورد در مصر قدیم همچنین…

 

«««از انرژیهایی که بعد از مرگ انسانها آزاد می شود تغذیه می کنند»»»

 

چرا به رپتلیانها موجودات بد نهاد و شرور می گوییم!!

رپتلیانها از وحشت،جنایات و جنگ انسانها تغذیه می کنند،از خون انسان(منظور از خون انرژی)از انرژی آزاد شده انسان بعد از مرگش تغذیه می کنند بویژه مرگی که با جنایت و بدی همراه باشد،افسانه وامپیر(دراکولا)از این نشئات گرفته‌است،دراکثر تمدنهای باستانی قربانی کردن انسانها شیوه مراسم عادی بود یونان باستان،تمدنهای آمریکای جنوبی و بویژه روم باستان تحت حاکمیت رپتیلیانها بود،در روم باستان گلادیاتورهایی که برای کشتن و مردن آموزش می دیدند بزرگترین تفریح برای مردم بودند،در افس واقع در آناتولی آیین قربانی کردن انسانها انجام می‌شد،در آناتولی مدارس آموزش گلادیاتور زیادی وجود داشت،در روم تفکر پاگانیزم طرفداران زیادی داشت،این تفکر ریشه در رپتیلیانها دارد.آمدن حضرت عیسی مانع رشد پاگانیزم شد.

«««از من می پرسند آیا فضاییها زمین را به استیلای خود در می آورند،من می‌گویم زمین را در حال به استیلا در آوردن هستند »»»

15-12/28/antik-misir.jpg

نظر ادیان آسمانی به این قضیه چی است؟

واتیکان وجود موجودات فضایی را قبول می کند حتی برج مراقبتی نیز جهت رصد آنها دارد،تورات هم قضیه ملاقات حزقیال نبی با موجودات آسمانی سوار بر سفینه چرخدار را به وضوح توضیح می‌دهد.

با دانشمندان دینی اسلام هم که نظرشان را جویا شدم«رپتلیانها همان عفریت هست»می گویند.

در آمریکا دهها فرقه وجود دارد که اعتقادشان این است که فضاییها برای نجات انسانها می آیند ولی من باور نمی‌کنم،در ترکیه هم گروههایی وجود دارند که دارای این چنین عقایدی هست.

وقتی که از من می پرسند فضاییها کی به دیدن زمین می آیند می گویم خیلی وقت است آمده‌اند،باید روح و انرژی خود را از استثمار آنها محافظت کنیم.

چطوری محافظت کنیم؟

ادیان آسمانی بیهوده فرستاده نشده‌اند،رسومات و آیینهای این ادیان بیهوده نیستند،مشروبات الکلی را بیهوده حرام نکرده‌اند، مشروبات الکلی،مواد مخدر،سیگار و امثال اینها آگاهی و قدرت اراده انسان را ضعیف می کنند و راه را برای استثمار  ودر اختیار گرفتن روح  را توسط موجودات رپتلیان هموار می کنند.

امروزه انواع و اقسام مراسمات از قبیل جادوگری،بت پرستی،فرقه‌های شیطان‌پرستی،از طرف رپتیلیانها

ایجاد و به انسانها آموزش داده می‌شود،آموزه‌های پاگانیزم نیز مثل دوران باستان دارد رواج پیدا می کند.

درد رنج زیادی در کره رمین وجود دارد،جنگها،قتل‌عامها…آیا علت اینها رپتیلیانها هستند؟

آنها به دلیل اینکه از جنایات و قتل‌عامها تغذیه می شوند خواهان جنگ هستند،هم جوامع و هم تک تک افراد را تحت تاثیر قرار می دهند،انسانها از ترس دهشت جنگ به دریاها پناه می برند،غرق شده و می‌میرند،بقیه انسانها بی تفاوت به این مساله نظاره‌گر شده عکس تفریحات خود را در شبکه‌های اجتماعی پخش کرده و به زندگی عادی خود ادامه می دهند،ما تحت تاثیر موجودات فرازمینی هستیم،

اما در غرب یوفولوژی که به صورت یک سازمان درآمدزا و پول کسب کن در آمده‌است تهدید واقعی را پرده‌پوشی و پنهان می کند.

با تشکر فراوان از  دوست عزیزم  برای ترجمه و ارسال مطلب.

کانال تلگرام دنیای اسرار آمیز

https://telegram.me/ufolove

هر گونه بهره برداری از این مطلب با ذکر منبع با آدرس www.ufolove.wordpress.com    مجاز می باشد.

صفحه فیسبوک دنیای اسرارآمیز

http://www.facebook.com/BLOG.UFOLOVE

http://www.karar.com/hayat-haberleri/ufolog-farah-yurdozu-dunya-zaten-uzaylilarin-istilasi-altinda-63172

Posted on ژوئن 1, 2016, in بشقاب پرنده, دنياي اسرار آميز. Bookmark the permalink. 5 دیدگاه.

 1. مگر خدا بیمار است که یک گروه انسان بیافریند و یک گروه رپتتیلین بعد انسان ها را بیشتر دوست داشته باشد و براشون کتاب نازل کنه تالاپی از عرش اعلا که روحشون در تسخیر رپتیلین نیوفته خب چرا اصلن رپتیلین ها رو افرید و چرا غذاشون رو انرژی حاصل شده از مرگ انسان قرار داد اگر هم یک درصد اونا از مرگ ما تغذیه میشن خب ما هم حیوانات رو میکشیم و میخوریم اگه اونا هم زبون داشتن میگفتن انسان دشمن ماست و کتاب براشون تالاپی می افتاد از بالا . این دیدگاه که در بالا نوشته ناشی از خود برتر بینی انسان است. نه انسان اشرف مخلوقات است ونه کره ی زمین مرکز کائنات.

  • آقا حسین بیشتر بخوان هم درباره دین هم در مورد علم. همچنین کمی بهتر صحبت کنید (کتاب براشون تالاپی می افتاد از بالا) یعنی چه؟ اگه بخواهیم حرف شما را قبول کنیم کل خلقت اشتباه است. گرگ و تمساح هم انسان را می خوردند آیا خدا بیمار بوده که آنها را خلق کرده؟ جن، شیطان، و این موجودات واقعاً وجود دارند.
   منشا تمام مشکلات جهان از انسان + (شیطان یا حن یا رپتالیان یا هر اراده پلید غیر انسانی دیگر است) وقتی شما 100 هزار صفحه تاریخ بخوانید به وضوح نقش یه اراده عظیم پلید را در کنار انسانها حس خواهید کرد.

 2. خداوند خودش می فرماید این شیاطین هستند که کارهای بد رو م یخواهند…

  ما هم البته باید با اونها مبارزه کنیم و لیاقت خودمون رو نشون بدیم…که بهشت جایگاه ماست

  شر اینا هم با وجود امام زمان کنده میشه که باید ظهور کنند و اینها رو برا یابدیت از بین ببرند و از ما جدا کنند سردستشون خود شیطانم که کشته خواهد شد به دست امام مزان ان شا الله

  یا علی

 3. میثم زارع کاریزی

  من دیدم با اون خانوم یکی جهان رو کاملا تسخیر کردن.
  وما همه بازیچه هستیم.
  به نظرمن جهان قبلا یکبار نابود شده با خاک یکسان شده و دوباره شکل گرفته.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: