باربارا مارسینیاک مدعی است کانال ارتباطی گروهی از پلیادین ها است


خوانندگان محترم, به دلیل پیاده شدن متن از روی فایل صوتی مربوط به جلسات حضوری باربارا مارسینیاک, ممکن است برخی کلمات ایجاد سردر گمی کنند. در بخش مربوط به جلسه زمستان 2013 در اکثر قسمتها منظور از امسال , این سال, یعنی سال 2016 یا سال مورد بحث در همان سطر است. با عرض پوزش از سردرگمی های احتمالی حاصل از نوع فایل و سخنرانی مرجع

 

باربارا مارسینیاک مدعی است کانال ارتباطی گروهی از پلیادین ها است. متن زیر برای مطالعه و تطبیق پیش بینی های که به واسطه او در اختیار قرار گرفته از سه فایل ویدیویی از جلسات او در سه تاریخ مختلف پیاده, خلاصه سازی و ترجمه شده است.

زمستان 2013

عصر به خیر

خوشحالیم که یک بار دیگر در واقعیت شما حضور پیدا کرده ایم…

از سال 2010 فروپاشی سیستم ها و دولتها شروع شده است. شما شاهد دود شدن سیستمها و دولتها بوده اید. از آغاز ماه ژانویه 2016 منتظر قیامها و انقلابهای بزرگ جهانی باشید که منجر به اتحاد معماگونه نیروهایی خواهد شد که با هم در تضاد بوده اند. سال پر شورشی پیش رو دارید.

تا نوزدهم ماه می انتظار انواع مشکلات مربوط به سلامتی خود و عزیزانتان را داشته باشد. این دوران همچنین دوران گسترش درک معنوی شما از سلامتی و بیماری خود و عزیزانتان خواهد بود. اگر به کشف و دانستن درباره تصویر بزرگتر و گسترده ای از هستی مشغولید, چه در جهت شناخت خودتان, یا زمین یا تمام جهان, اگر دچار تحیر و سردرگمی هستید, اگر کمی بیش از حد خود را قربانی شرایط میدانید, با خلوص نیت از هستی برای آشکارسازی بیشتر و بیشتر حقیقت درخواست کنید. درک عمیق از مشکلات سلامتی خود و عزیزانتان به آسانی در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

تمام طول سال 2016 به شدت و عمیقاً درگیر سردرگمی درباره کارما و هدف واقعی زندگیتان خواهید بود. درها به روی ارتباطات عمیق تر با عالم معنویت باز خواهد شد اما در عین حال امکان ناپایداری های روانی نیز در اثر همین گشایش درها وجود خواهد داشت. اگر ثبات ندارید و تکیه گاهی محکم, با باز کردن درها بر روی عالم دیگر ممکن است مورد هجوم و تسخیر نیروهای منفی نیز قرار بگیرید. افراد بسیاری در طول سال 2016 رفتارهای نامعقول نشان خواهند داد و تعادل روانی خود را از دست خواهند داد.

این سال همچنین سالی است که قدرتمندان, برای مثلا رسانه های جمعی, در حد فوق العاده وسیعی ایجاد توهم خواهند کرد. تک تک افراد روی زمین امسال در تنگنای تشخیص حقیقت از افسانه و دروغ قرار خواهند داشت, و البته که این تشخیص کار آسانی نیست چرا که شما موجوداتی هستید که توانایی اعتماد کردن دارید؛ اما باید در انتخاب اینکه به چه چیز و چه کس اعتماد میکنید دقت به خرج دهید.

امسال سالی است که تعداد حیرت انگیزی از مردم از فساد و گمراهی رهبران جهانی خبردار میشوند, رهبرانی که در واقع جنایتکار هستند, گروهی جهانی که مشغول دسیسه و توطئه هستند, انرژیهایی بسیار تاریک که اینحا هستند تا برنامه ای را پیاده کنند؛ برنامه های طبی و پزشکی اجباری را آغاز کنند, واکسیناسون را اجباری کنند. این اجبارها تعداد بسیار بزرگی از مردم را به خشم خواهد آورد و منجر به بیداریشان خواهد شد.

ببینید چطور مردانی که از فرهنگی دیگر به اروپا وارد شده اند, به دلیل آشنا نبودن با آزادیهای موجود در فرهنگ اروپایی به تجاوز به زنان اروپایی پرداخته اند. این برخوردهای فرهنگی در جهت ابزار «تفرقه بینداز و حکومت کن» طراحی و اجرا شده اند. اما ممکن است همین برخوردها در نهایت منجر به درک مردم از عملکرد گروه دسیسه کار جهانی و متحد شدن مردم علیه آنها شود.

https://higherdensity.files.wordpress.com/2014/12/barbara-marciniak.jpg?w=700

هر چه بیشتر به درمان مدرن, ورزش, مد, ….و امثال اینها اعتقاد داشته باشید قربانی تحمیق بزرگتری شده اید. اعتقاد عمیق کور کننده است.

موضوع دیگری که بر همه مردم به شدت و عمیقاً تاثیر خواهد گذاشت اقتصاد است. به شما پیش آگهی میدهیم. رسانه ها به شما میگویند نرخ بیکاری کمتر شده و اقتصاد رو به بهبود است, اما بسیاری از تحلیل گران با بررسی داده ها به این نتیجه رسیده اند که به یک فروپاشی بسیار بزرگ نزدیک شده اید, و زمان را سپتامبر دانسته اند. امثال دو موقعیت برای وقوع چنین اتفاقی وجود دارد: ژوئن و سپتامبر. وال استریت در مخمصه بسیار بزرگی قرار دارد, آنقد بزرگ که نمیتوانید وسعت آن را باور کنید. وقتی مشکلات بزرگ اقتصادی از راه برسند حدس زده میشود که سقوطی هزار بار بزرگتر از سقوط اقتصادی سال 2008 در راه باشد. در سال 2008 گفتیم که در وضعیت رکود قرار دارید و این وضعیت چندین سال ادامه خواهد داشت تا منجر به چیزی بسیار بزرگتر شود. سقوط 2008 محدود به آمریکا بود اما در طول یک, دو یا سه سال دیگر شاهد فروپاشی اقتصاد جهانی خواهید بود. دلار آمریکا ارزش خود را بیشتر و بیشتر از دست خواهد داد.

درست است که امسلا سال انتخابات در آمریکا است, ولی سال 2008 نیز سال انتخابات بود. دوستان عزیز این نکته را به خاطر داشته باشید.

اما نیمه پر لیوان این است که مردم به یاری هم خواهند پرداخت. همیشه در موقعیتهای بسیار سخت توانایی ارتباط با عالم دیگر افزایش پیدا میکند. اگر شدت وقوع حوادث شما را از واقعیت تان خارج نکند, توانایی های معنوی تان افزایش فراوانی خواهد یافت, خلاق تر و نوآور تر خواهید شد.

چه در آغاز سال جدید, چه در زمان کامل شدن قرص ماه در هر ماه, بر روی کاغذ بنویسید دوست دارید چه چیزی را تجربه کنید. بر روی نحوه اتفاق افتادن آنچه میخواهید اتفاق بیفتد تمرکز نکنید. تنها بر نتیجه مورد دلخواهتان تمرکز کنید.

به یاد داشته باشید که اگرچه اتفاقات بزرگی رخ خواهد داد, سقوط اقتصادی و گسترش جنگ ها, لزوماً شما از این اتفاقات صدمات جبران ناپذیر نخواهید خورد. بر آنچه میخواهید داشته باشید یا به دست آورید, وضعیت مالی پایدار, وضعیت سلامتی مناسب و غیره تمرکز کنید. دوران نانو در 22 دسامبر 2012 به پایان رسید. فاصله بین سالهای 2013 و 2027 دوران تغییر است. تغییرات بین سالهای 2013 و 2017 بسیار بسیار شدید خواهد بود. تغییرات اقتصادی بزرگی پیش خواهد آمد. تغییرات بزرگی نیز احتمالاً برای زمین رخ خواهد داد, برای مثال آتشفشانهای فراوان. و بعد دوران بین سالهای حدوداً 2017 یا 18 و سالهای 2027 و 28 سالهای بازبینی است. بازبینی اینکه چه کسی آگاه است, آگاهی چیست. در ایالات متحده اعلامیه استقلال مجدداً نوشته خواهد شد و قانونی اساسی جدیدی برای بشریت نوشته خواهد شد.

یکی از تغییرات بسیار بزرگ تحولی در اقتصاد خواهد بود. موجهای سطحی کوچکی اینجا و آنجا دیده میشود. هر روز بیدار میشوید و پولتان سر جای قبلی است اما پولتان هر روز از روز قبل کمتر می ارزد. کسانی که در پی سلطه بر جهان هستند میخواهند یک واحد پول در سراسر جهان رایج شود. بزرگترین عامل موثر در ایجاد دوران جدید بیدار شدن هر چه بیشتر مردم و افزایش توانایی معنوی آنها برای تشخیص بین حقیقت و دروغ و فریب است. هر بار که سقوط بزرگی در یک سیستم رخ میدهد مردم بیشتری انرژی معنوی بزرگتر پیدا میکنند. آنگاه کسانی که قابل اعتمادند قلب پاکی دارند در مقیاس های محلی و کوچک رهبری را به عهده میگیرند, و مردمی که بیداری معنوی پیدا کرده اند با توانایی معنوی خود خواهند توانست تشخیص دهند چه کسی مار سمی بیشه زار است. و یادتان باشید همیشه مار سمی علفزار خوش لباس ترین و خوش ظاهر ترین فرد گروه است.

این سلطه طلبان, این مارهای سمی خوش خط و خال گم شدگان هستند. حقیقت گم کردگان هستند, اما همین ها شما را به طرف شکوفایی آگاهی خواهند برد. بدون آنها شما بیش از حد تنبل و بی تحرک خواهید شد.

دوران جدید دوران کم شدن اتلاف و اصراف و دوران اضافه شدن بر نوآوری ها خواهد بود. همه ساده تر و عملگرا تر خواهند شد, پول کمتر و نوآوری بیشتر. قفسه های فروشگاههای بزرگ محصولات کمتری خواهند داشت ولی شما خوراک سالم تری در اختیار خواهید داشت. دوران بازگشت به زندگی ساده تر در پیش است. انرژی نانو ثانیه که شما را در دوران نانو به پیش برده بسیار بی دوام است. لازم بود سرعت بیداری به شدت افزایش داده شود, سرعت تحول. این پیروزی بزرگ به دست آمده. اکنون شما آن انرژی را تنظیم خواهید کرد. همچنان مردم بیشتر و بیشتری بیدار میشوند.

https://i1.wp.com/www.mysticesoteric.com/images/articlesimages/mysticesoteric.com_pleiadians.jpg

شما دو سال با دوران خلاقیتهای بزرگ فاصله دارید. در 5 سال آینده شاهد چیزهای عجیب و افراطی بسیاری خواهید بود اما در عین حال دوران چیزی که اصطلاحاً مکانیک خانگی نامیده میشود هم خواهد بود. کسانی بسیاری هستند که منتظر این موقعیت بوده اند, مردم عادی که درک خوبی از تجارت یا الکترونیک یا غیره دارند و ایده های جدید را مطرح خواهند کرد. صاحبان پولی که در سوختهای فسیلی سرمایه گذاری میشود نمیخواهند قدرت را از دست بدهند. پانل های خورشیدی عالی هستند ولی بسیار گران هستند و نیاز به باتری دارند. باد منبع انرژی رایگان است اما نیروگاه های بادی باعث به مرگ پرندگان بسیاری میشوند. تعداد پرندگانی که هر سال توسط نیروگاه های بادی کشته میشوند از پرندگانی که طعمه گربه ها میشوند بیشتر است, و این رقم بسیار بزرگی است. پرندگان در سراسر طبیعیت حافظ پایداری طبیعت هستند, جزئی حیاتی از طبیعت هستند. درست همانطور که وال ها جزء حیاتی طبیعت در آب هستند. برخی از کشف ها و نوآوری هایی که مردم به آنها دست خواهند یافت فوق پیشرفته نیستند. مناطق بیرون شهری با سبک زندگی بسیار ساده سازگار خواهند شد. این دوران در راه است, هنوز نرسیده ولی در راه است. 2028 زمانی حدودی وقوع چنین تغییرات بزرگی است. از امروز تا آن روز دورانی است که شما باید به پاکسازی بپردازید, تشخیص دهید چه چیزی حقیقت دارد و چه چیزی فریب است. نوآوریهای این فاصله زمانی بیشتر موقت خواهند بود. شما در همین فاصله فرازمینی ها را خواهید دید, یا دولتها حضور آنها را اعلام خواهند کرد یا تعداد انسانهایی که آنها را میبینند چنان زیاد خواهد شد که انکار غیر ممکن خواهد بود. آماده شوید, نوآوری کنید, به سمت مکانیک خانگی شدن حرکت کنید.

برای موفقیت دوران نانو لازم بود جمعیت زمین بسیار بزرگ باشد. اکنون که دوران نانو به پایان رسیده جمعیت زمین برای دوام آوردن همه بیش از حد بزرگ است. کسانی که راه های واقعی برای کسب معاش ندارند, مهارت یا حرفه واقعی ندارند, دوام آوردن برایشان بسیار مشکل خواهد بود و عمر چندانی نخواهند داشت. شما در دورانی قرار دارید که بیماری و مرگ گسترش بیشتری داشته. سوال شما این است که آیا کسانی که در پی سلطه بر زمین هستند سعی در کشتارهای ناگهانی و وسیع داشته اند یا نه. البته که دوست دارند اما آنها و خدایان زمین نمیخواهند به خود زمین صدمه های بزرگ وارد شود. چنین صدمه هایی بسیار گران تمام خواهد شد. اگر زمین در سطح وسیعی تخریب شود مجبورند زمین را برای مدتی ترک کنند و این برایشان مطلوب نیست. فرازمینی های خیرخواه زیادی هستند که تعداد بسیار زیادی از تلاشها برای حملات اتمی را به انحإ مختلف, منجمله با تغییر در مسیر واقعیت متوقف کرده اند. خدایان زمین نقشه هایی برای نسل کشی های عظیم دارند؟ بله. آیا این نقشه ها را اجرا خواهند کرد/ باید منتظر بمانیم و ببینیم. تا سال 2018 حتی اگر حاکمان مسلط بر زمین نقشه های نسل کشی عظیم خود را اجرا نکنند شاهد از میان رفتن چند میلیارد از جمعیت زمین خواهیم بود و این اتفاق ممکن است حتی به صورت طبیعی روی دهد. به چه شکل؟ ناباروری؛ فارغ التحصیلان کالج و دانشگاه مشغول پیدا کردن راهی برای پس دادن وامهای تحصیلی خود هستند و نمیتوانند به تشکیل خانواده و بچه دار شدن فکر کنند. بسیاری از مردم دریافته اند که امکان بچه دار شدن برایشان وجود ندارد. مگر آنکه عضو جوامعی باشید که حمایتهای بزرگ و همه جانبه از هم میکنند, مثلاً عضو جامعه آمیش ها یا منونایت ها.

 

می 2014

عصر به خیر

خوشحالیم که یک بار دیگر در واقعیت شما حضور پیدا کرده ایم…

ما پلیادین هستیم و از دهان واسطه خود (باربارا مارسینیاک) با شما صحبت میکنیم. بسیاری از شما میدانید ما به این دلیل به زمین آمده ایم که شما درگیر ظلمی عظیم شده اید.

بسیاری از شما میدانید ما چرا به میان شما آمده ایم. در سالهای 1988 و 1989 نیز به شما گفته بودیم ما به خاطر ظلم عطیمی که در نانو ثانیه واقعیت شما در حال رخ دادن بوده و هست به اینجا آمده ایم. ما از آینده آمده ایم. ظلمی که رشد کرد و در نهایت به ما در پلیادیس رسید. این ظلم به دست انسانهایی روی داد که انسانیت خود را رها کرده بودند. ما با شما ارتباط نژادی داریم, درست مثل آنوناکی ها که روی ژن های شما دستکاری کردند. البته نوع تعامل ما با شما با تعامل آنوناکی با شما فرق دارد. آنوناکی خود را نژاد شاهی و از خون سلطنتی میدانند. ولی برای مثال امثال اوباما که خود را خانواده سلطنتی آمریکا میدانند یا خاندان سلطنتی انگلستان همه نقش سلطنتی به خود گرفته اند. درست مثل آنوناکی که ادعای خدایی میکنند.

ما پلیدین ها درست مثل سایر موجودات فرازمینی در طول زمان در این کتابخانه بزرگ حیات بر روی زمین تخم و نژادهایی کاشته ایم. فرهنگهای بسیاری در سراسر زمین ما را اجداد شما محسوب میکنند. به همین دلیل با روی باز به ما خوشامد میگویند, احترام میگذارند. ما را به نامهایی چون دختران دوست داشتنی اطلس, هفت خواهران, و حتی هفت کوتوله مینامند و از ما در انجیل نیز نام برده شده. ما به شما چیزیهای بسیاری آموخته ایم. ما, همین گروهی که اکنون با شما صحبت میکنیم, نماینده کل سیستم پلیدین نیستیم. انواع مختلفی از موجودات از پلیادها به زمین شما می آیند. ما در ناحیه ای از جهان قرار داریم که بسیاری از ارواح از آن گذر میکنند و بسیاری از واقعیت ها در آن طراحی و تنظیم میشوند. ما یک سیاهچاله داریم که به ما اجازه میدهد وسایل و تجهیزات را به سفر در زمان ببریم.

ما پلیدین ها در زمان سفر کرده ایم و به واقعیت شما آمده ایم تا به شما کمک کنیم احتمالات خاصی را به وجود آورید و شرایط ظالمانه را بهبود دهیدو موفقیتهایی هم داشته ایم. ظلم هنوز پابرجاست. شما در جهانی موازی با جهان ظلم قرار دارید. اگرچه شما در مجاورت ظلم قرار گرفته اید و این ظلم در تبدیل برخی انسانهای به ابزار دست و کسی که انسانیت خود را از دست داده تاثر گذار است, فرصتی بزرگ برای شکوفایی آگاهی تان فراهم است. هر چی در اینباره تاکید کنیم باز هم کم است. تمام انسانهایی که در احتمال مشترک با شما حضور دارند امکان شکوفایی آگاهی شان را دارند. لازم است بدانید که همچنان که احتمالات مختلفی ایجاد میشوند شما نیز در احتمالات مختلفی حضور می یابید. ممکن است همزمان در هزاران احتمال زندگی کنید. دانشی که حدوداً صد سال عمر دارد نیز همین مطلب را برای شما اثبات میکند: دانش مکانیک کوانتومی یا فیزیک کوانتومی؛ ایده هایی همچون تاثیر فکر بر وقایع, ایده ذره و موج, ایده شکل واقعیت در ذهن خالق با انرژی موجود در ذهن خالق. شما در حال حاضر هم بدن فیزیکی دارید و هم متشکل از انرژی هستید. هر چه بیشتر بخواهید و دوست داشته باشید اینجا باشید, انرژی تان محکم تر میشود و شکوفایی آگاهی تان بیشتر تقویت میشود. هر چه محکمتر بر روی این زمین مستقر باشید ارتعاشات انرژیتان بیشتر میشود. اگر چنین نباشید در برای تماس انواع موجودات سطوح پایین تر باز میشود. بعضی از آنها ارواح گم شده هستند, بعضی شیطنت میکنند, بعضی ادعا میکنند فرازمینی هستند. بسیاری از افرادی که کانال ارتباطی میشوند با چنین موجوداتی در تماس قرار میگیرند, موجوداتی که ادعای خدایی میکنند, ادعای پیامبری, ادعای مریم مقدس بودن یا ادعای هر فرد و وجودی. هر کس که با سایر قلمروهای هستی تماس برقرار میکند, خودتان یا دوستانتان, باید محکم و قوی بمانید, این ارتباط را مثل تماس تلفنی گرفتن قلمداد کنید و اجازه ندهید تسخیرتان کنند, و فریب تعریف و تمجیدشان را نخورید.

فاصله بین سالهای 1987 تا 2012 دورانی برنامه ریزی شده برای افزایش انرژی بوده. ما در آن سالهای اولیه حضورمان در اینجا به کاری پرداختیم که میتوان آن را ذوب کردن گوساله مقدس دانست؛ مطرح کردن اینکه شاید آنچه شما میدانید منطبق بر حقیقت نباشد. شما موجوداتی بسیار قوی هستید, و بسیار تقویت شده. شما اینجا اکنون و اینجا هستید تا کمک به اجرای آن برنامه کنید. شما توانایی آن را دارید که آن برنامه را بهبود دهید, تغییرش دهید, اصلاحش کنید. شما دچار برنامه ریزیی میشوید که از داخل رحم آعاز میشود. وقتی به دنیا می آیید بیشتر از همه درگیر چاکرای اول هستید: که هستم و برای دوام آوردن در این محیط باید چه کنم؟ شما همزمان در قالب موجودات دیگری هم هستید, هم فیزیکی و هم غیر فیزیکی. ما اینجاییم تا به شما شما یاداوری کنیم برای چه به اینجا آمده اید و اینجا هستید که چه کنید.

به خاطر داشته باشید که تمام اشغالگری ها در خاور میانه برای دستیابی به پورتال های موجود در این منطقه است. موجودات فرازمینی با تغییر فرکانس از درون این پرتالها به روی زمین می آمدند. کسانی که در پی سلطه بر زمین بودند از حضور در اطراف این پورتالها اطمینان حاصل میکردند تا هنگام ورود بیگانگان اولین و تنها کسانی باشند که به آنها خوشامد میگویند. این البته مربوط به گذشته است. اکنون که دیگر این پورتالها کارایی سابق خود را ندارند به دست آنها از بین میروند. شما شاهد خواهید بود بسیاری از افراد که زیاد میدانند یا به دلیلی از کار برکنار میشوند یا بازنشسته زودتر از موعد میشوند و یا دچار آلزایمر زودهنگام میشوند. نمونه آن ژنرال پترایوس (و افتضاح جنسی مربوطه-مترجم) بود.

اکنون دوران نانو گذشته و شما وارد دوران جدید شده اید. دوران جدید دوران شکوفایی آگاهی است.

 

نوامبر 2014

عصر به خیر. خوشحالیم که یک بار دیگر در واقعیت شما حضور پیدا کرده ایم.

چنان که قبلاً هم گفته بودیم تعداد بیشتری از مردم درحال دیدن حقایق هستند, حقایقی که میتوانند آزادی بخش باشند, و حقایقی که میتوانند آشفته و مشوش کنند, تشویش حاصل از روبرو شدن با این پرسش که چه چیزی واقعیت دارد. آنچه هزاران سال به عنوان حقیقت مطرح شده مورد پرسش قرار خواهد گرفت. شما در آستانه کشفی هستید که همه تعاریف زیربنایی قبلی تان در هم خواهد شکست.

2015, 2016 و 2017 شاهد تغییرات عظیمی در زمینه تحصیلات و آموزش خواهد بود. در این سه سال نتیجه تلاشهای همه انسانهای شجاعی که ایستاده اند و با پنهان کردن حقیقت جنگیده اند بروز خواهد کرد. پیش فرضها زیر و رو خواهد شد. تا سال 2017 تنها کسانی که سیستم اعتقادی بسیار بسیار محدود کننده و دی. ان. ای قفل شده ای دارند همچنان به زیربناهای قبلی معتقد خواهند بود. روشهای دستکاری دی.ان.ای با شدت هر چه بیشتر استفاده خواهد شد, برای مثال از طریق محصولاتی که دستکاری ژنتیکی شده اند. ایالات متحده امریکا بزرگترین تولید کننده محصولات دستکاری ژنتیکی شده است و کمپانی مونسانتو بزرگترین مقصر در این زمینه است. این محصولات اگر مورد استفاده سه نسل قرار بگیرند, نسل سوم را عقیم خواهند کرد.

یک راه دیگر واکسیناسیون است. واکسیناسیون راهی است برای تحکیم سلطه حکومت بر شما, باوراندن اینکه تنها دولت است که میتواند از سلامتی شما پاسداری کند.

کانال تلگرام دنیای اسرار آمیز

https://telegram.me/blogufolove

Posted on مه 13, 2016, in دنياي اسرار آميز. Bookmark the permalink. بیان دیدگاه.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: