اگر فرود بر ماه واقعی بوده، پس چرا ناسا در برابر این موضوغ گیج و مبهوت مانده است؟


اگر فرود بر ماه واقعی بوده، پس چرا ناسا در برابر این موضوغ گیج و مبهوت مانده است؟

Apollo Moon Earth Belts
در دوران جنگ سرد، اتحاد جماهیر شوروی و ایالات متحده آمریکا در یک مسابقه تسلیحاتی و فن آوری درگیربودند، هر کدام مایل به اثبات تسلط خود بر دیگری بود، هر یک می کوشید تا ابرقدرت غالب بعدی در جهان همچنان درهم ریخته بعد از جنگ جهانی دوم باشد. شوروی به برتری دست یافت هنگامی که در ماه آوریل سال 1961، فضانورد یوری گاگارین به طور موفقیت آمیز در مدار زمین قرار گرفت و با خیال راحت به زمین بازگشت. در ماه مه، جان اف کندی پیام ویژه خود را درباره نیازهای فوری ملی، بیانگر قصد امریکا برای ارسال یک انسان به ماه، به کنگره ارسال کرد.
«من باور دارم که این ملت باید خود را به دستیابی به هدف متعهد بداند، قبل از پایان این دهه، به فرود یک انسان در ماه و بازگشت او با خیال راحت به زمین. هیچ پروژه فضایی دیگری در این دوره برای انسان چشمگیرتر، و یا برای اکتشاف دوربرد فضایی مهم تر، نخواهد بود.» رئیس جمهور جان اف کندی، در سخنرانی برای کنگره درباره نیاز ملی فوری، 1961 مه 25.
و همین طور هم شد. در سال 1969، تحت رهبری پرزیدنت نیکسون، تمام جهان در بهت در صفحه سیاه و سفید دانه دانه تلویزیون «گامی بزرگ برای بشریت» را می نگریستند که در سراسر جهان پخش می شد. نیل آرمسترانگ پرچم آمریکا را در خاک خشک و بی جان کره ماه فرو کرد، و این پایان رقابت های فضایی بود. آمریکا پیروز شد. در اینجا نگاهی به این دستاورد شگفت انگیز داشته باشیم:
45 سال بعد به عصر فن آوری های پیشرفته و به هم پیوسته بسیار بیشتر، که در آن ایده های تازه مانند آتش سوزی گسترش یافتند، و سوالی که برای نسل ها بدون پاسخ مانده و به راحتی به خورد میلیون ها نفر داده می شود. افکار و برداشت های یک نفر از جهان به سرعت می تواند با شناخت بسیاری افراد دیگر تکمیل شود، نقطه ها راحت تر به هم متصل می شوند، و حقیقت آزادانه تر آشکار می گردد.
آیا فرود آپولو در ماه توسط دولت و برای به دست آوردن مزیت سیاسی در زمانی که انجام آن از لحاظ فن آوری امکان پذیر نبود فرود بشر بر روی ماه و سپس بازگشت صحیح و سالم انسان به زمین از کره ماه؟
بسیاری از محققان و منتقدان جایگزین روایت های دولتی و فرهنگی موضوع قابل توجه و نسبتا فریبنده ای را پیش کشیده اند مبنی بر این که فرود ماه با کمک فن آوری های نو ظهور تلویزیونی و سینمایی جعل شده بود.


آنها اثبات کردند که دولت استخدام کارگردانان مشهور استنلی کوبریک فرود بر ماه را با ساختن یک فیلم قانع کننده در یک محل مخفی به کار گرفت. مدارک و شواهد نشان این ایده را تقویت می کند که این ویدئو در واقع یک جعل استادانه پرداخت شده است که تناقضاتی دارد مانند دیده شدن منابع مختلف نور در فیلم، پرچم کاشته شده توسط آرمسترانگ به نظر می رسد در یک محیط بدون باد تکان می خورد، دهانه برخوردی از ماژول فرود در ماه دیده نمی شود، تصاویر غیر قابل توصیف در انعکاس در کلاه فرفورژه ایمنی ظاهر می شود، حرکت آهسته و غیر معمول فضانوردان هنگام راه رفتن بر روی سطح ماه، نبود ستارگان قابل مشاهده در پس زمینه، و موارد بیشتر.
این فیلم یک چیز است ولی وجود چگالی خطرناکی اشعه های خورشیدی و کیهانی در اطراف زمین هم به عنوان اثبات این که آپولو هرگز نتوانسته به ماه برود محسوب می شود. بین زمین و ماه چیزی که کمربند تشعشعی وان آلن شناخته می شود قرار دارد.
«کمربند تشعشعی وان آلن یک چنبره (به شکل شیرینی دونات) از ذرات پر انرژی گردان به دور زمین به دور خط استوای مغناطیسی آن است که بواسطه میدان مغناطیسی زمین سرجایش مانده است. کمربند اصلی از ارتفاع حدود 1،000 تا 60،000 کیلومتر بالاتر از سطح زمین گسترش می یابد که در آن سطح تابش منطقه متفاوت است. بسیاری از ذرات که کمربندها را می سازند به نظر می رسد از بادهای خورشیدی و ذرات دیگر ناشی از پرتوهای کیهانی تشکیل شده است.» رابرت ای برونیگ.
در رابطه با آپولو، و یا هر ماموریت دیگر کره ماه، برای موفق شدن، تجهیزات و خدمه فضاپیما باید به اندازه کافی از قرار گرفتن در معرض تابش شدید اطراف سیاره زمین محافظت شده باشند.


رابرت ای برونیگ، نویسنده کتاب تکنولوژی موشک و فضا رد علمی قانع کننده ای را در مورد تئوری جعل آپولو ارائه داده است، با تکیه بر این مورد علمی که خط سیر فضاپیمای آپولو، سفینه را قادر می ساخت تا از اوج چگالی انرژی در کمربند چنبره شکل ون آلن که البته زمین را به طور کامل محاصره ننموده است محافظت شود. با انتخاب مسیر درست، وی مدعی است، تنها لازم است که برای محافظت در برابر امکان افزایش غیر منتظره فعالیت های خورشیدی می شود، چیزی که آپولو واقعاً برای آن آماده بود.
این منطقی است و به نظر می رسد برای پرونده کافی باشد، اما برای بسیاری این پرسش همچنان باقی مانده است، به ویژه با لحاظ این واقعیت که از آن زمان تا به حال هیچ ماموریت سفر به ماه دیگری انجام نشده است و تقریبا 50 سال بعد از ماموریت اوریون ناسا ظاهرا تازه در زمان کنونی در تلاش برای حل چالش کمربندهای ون آلن می باشد.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=NlXG0REiVzE
در ویدئو کلیپ زیر مهندس ناسا که بر روی پروژه اوریون کار می کند چالش آوردن یک سفینه و خدمه آن به فضا و کاملاً بالای مدار پایین زمین و فراتر از کمربند تابش را توضیح می دهد. وی در صحبتی در مورد تلاش های خود می گوید: «ما باید این چالش را قبل از اینکه افرادی را از میان این منطقه از فضا ارسال کنیم حل نماییم»، که یادآوری می کند که پرسش مذکور طی تحقیقات و دستاوردهای آپولو حل نشده است.
اگر در سال 1960 ما قادر به غلبه بر چالش رسیدن ماه و فراتر از آن بوده ایم، پس چرا اکنون آن را یک مسئله حل نشده می دانیم؟
علاوه بر سوالات پیش آمده درمورد کمربندهای ون آلن و فیلم فرود بر ماه، ناهنجاری های سیاسی و علمی جالب بسیار دیگری درباره صحت ماموریت آپولو وجود دارد. نگاهی گذرا به این روزنه حقیقت به راحتی می تواند شما را با خود همراه کند.

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=yo5w0pm24ic
برای نمایش جامع تر اطلاعاتی که نظریه جعلی بودن فرود بر ماه را پشتیبانی می کند، ارائه مطالب زیر را مشاهده نموده و یا برای منابع بیشتر در اینترنت به جستجوی آنلاین بپردازید. همچنین برای دیدن رد منطقی برخی از نظریه های جایگزین این تئوری، آثار رابرت ای برونیگ را مطالعه کنید.
نویسنده
باک راجرز

http://www.disclose.tv/news/if_the_moon_landings_were_real_then_why_is_nasa_stumped_by_this/123289

با تشکر فراوان از همیاران عزیز.

کانال تلگرام دنیای اسرار آمیز

https://telegram.me/blogufolove

هر گونه بهره برداری از این مطلب با ذکر منبع با آدرس www.ufolove.wordpress.com    مجاز می باشد.

صفحه فیسبوک دنیای اسرارآمیز

http://www.facebook.com/BLOG.UFOLOVE

 

 

Posted on دسامبر 2, 2015, in دنياي اسرار آميز. Bookmark the permalink. بیان دیدگاه.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: