هایپر بورین تمدنی قدیمی تر از آتلانتیس


افلاطون باور داشت که درافسانۀ مصری آتلانتیس و هرودوس از قاره ایی افسانه ایی صحبت شده است که در منطقۀ شمال بنام هایپربورین قرار داشته است. وقتی از عواقب یک عصر یخبندان، هایپربورین به نابودی کشیده شد، بقایای این تمدن انسان-خدایگان، به جنوب مهاجرت نمودند . گفته میشود این مهاجران همانهایی بودند که امپراطوری آتلانتیس را در قارۀ آتلانتیس بنا نهادند.

جوامع اسراری پنهان که هیتلر را برسرقدرت نهادند، درآغازسال 1930 به قطب جنوب علاقۀ شدید نشان دادند. جوامع وریل و تیول با پشتکار زیاد درمورد تبت باستان تحقیق میکردند. آنها روش خاصی از باستان شناسی را پیش میبردند.

جوامع سری که نازی ها را تحت تاثیرات ایدئولوژیک خود قرار داده بودند، با استناد به شباهت های فرهنگی، زبانی،و ژنتیکی این افسانه ها با افسانه های شمالی «Nordic» با «خدایان» مو بور،و چشم آبی ، به این نتیجه رسیده بودند که زمین درطی اعصار، به دفعات دچار سیل های جهانی ، شبیه طوفان نوح شده است ، وبخش عظیمی از دل زمین ، تهی بوده و از هزاران سال پیش شاخه های ناشناخته ایی از انسان نماها را درخود مسکن داده است.

https://ufolove.files.wordpress.com/2015/11/e85d4-012bblue2beyed2bgods2bof2bantiquity.jpg

شهر تیول، پایتخت قارۀ هایپربوریا و قدیمی تر از آتلانتیس بوده و بر اساس آموزه های سری، به لحاظ پیشرفت تکنولوژیکی و اجتماعی درحد بسیار بالائی بوده وتا قبل از طوفان زنده بوده است.

وقتی طوفان شروع شد هایپربورین ها از دامنه های رشته کوه های هیمالیا ازطریق تونل های بسیار درازی که درپوستۀ زمین ایجاد کرده بودند و تا اعماق زمین راه داشت، در درون زمین ساکن گردیدند.
مطابق گفته ها ، آنها پادشاهی جدیدشان را آگارتا یا آگارتی ، و شهر مرکزی «پایتخت» را شامبالا، که بهشت زیرین نیز خوانده میشود، نام نهادند.

محققان زیادی هستند که باور دارند بنیانگذاران هایپربوریا ، آتلانتیس ، تیول ، و سایر تمدنهای باستانی ، موجوداتی از سایر سیارات و ستارگان بوده اند.

kazem.rokhsary

کانال تلگرام دنیای اسرار آمیز برای اطلاع رسانی اخبار و مطالب در زمینه های اسرار و ناشناخته های جهان و مطالبی در مورد بشقاب پرنده ها و موجودات فضایی و حیات در دیگر کرات راه اندازی شد.

https://telegram.me/blogufolove

www.ufolove.wordpress.com  

صفحه فیسبوک دنیای اسرارآمیز

http://www.facebook.com/BLOG.UFOLOVE

Posted on نوامبر 13, 2015, in هایپر بورین. Bookmark the permalink. ۱ دیدگاه.

  1. عالی بود
    راستی شما چیزی از اون روستایی در گیلان شنیدید که مردمش شبیه نوردیک ها بودن و به زبانی ناشناخته صحبت می کردن بعدش هم ناپدید شدن ؟؟ حقیقت داشته ؟؟

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: