فرود بشقاب پرنده در آستارا


شاهدین عینی در مصاحبه با خبرنگار درد نیوز گفتند :
شیی روشنایی نارنجی رنگی را در آسمان شب  روستای سیبلی در روی دریا دیده اند که با وجود نور پر قدرت خود ناگهان خاموش می شود و نهایتا در روی آب ساحل سیبلی  شهرستان آستارا فرود آمد … و بطوریكه نور نارنجی از خود تولید می كرد …بصورت بشقاب بود با اینكه روی آب دریای خزر در روستای سیبلی نشسته بود اما آب تكان نمی خورد ..صدای تولید نمی كرد و حجم زیاد و مثلثی و بشقابی با روشنایی نارنجی داشته است

جریان از چه قرار بود؟گزارش dardnews.ir
 ساعت 19.47 چهارشنبه   پنجم  آذرماه 1393 در  آستارا  روستای سیبلی اتفاق عجیبی شد كه خبر نگار درد نیوز اولین خبرنگاری بود كه آن را مخابره نمود…فرود یك بشقاب پرنده  در ساحل روستای سیبلی شهرستان مرزی آستارا – استان گیلان – ایران …
 که اتفاق عجیبی افتاد. از آسمان چیزی بزرگ و نقره‌ای رنگ با سرعت و بدون سر و صدای زیاد با روشنایی نارنجی به روی آب ساحل دریا در روستای سیبلی  افتاد

 شاهد عینی دیگر كه ماهی گیر محلی است گفت : ناگهان چیزی را دیدیم که ابتدا تصویر کردیم یک هوا پیما است  ولی طولی نکشید که متوجه موضوع عجیبی شدیم ! این هواپیما به نحوی غیر عادی و خیلی آرام حرکت می کرد و هیچ صدایی هم نداشت و روششنایی تارنجی  داشت . ما که در آسمان ، به وفور شاهد رفت وآمد هواپیماها بودیم . مگر می شد حرکت هواپیما در آسمان هیچ صدایی ایجاد نکند؟ یا به چه علت ممکن بود که یک هواپیما تا این حد ، آهسته حرکت کند؟!
به همین علت هم من و  دوست ماهی گیرم ، از دیدن آن تعجب کردیم و منتظر شنیدن صدای هواپیما بودیم . ولی هرگز صدای به گوشمان نرسید. در حالی که هر دو ، مات و مبهوت و شگفت زده به آسمان می نگریستیم ، متوجه شدیم که آن شیء عجیب از سمت شمال به جنوب در حرکت است و گاهی مسیر حرکتش را برعکس می کند، ولی به هیچ وجه صدایی تولید نمیکرد. حدود10دقیقه تمام آن شیء بالای سرمان حرکت می کرد تا اینکه ناگهان سرعتش به نحو عجیبی زیاد شد ، بعد به ما نزدیک و نزدیک تر شد. وقتی درست بالای سرمان قرار گرفت دوباره از سرعتش کاسته شد. جالا دیگر می توانستیم به خوبی آن را ببینم . دست کم سه چراغ  سفید رنگ و درخشان در سه گوشه زوایای مثلث شکلش به چشم می خورند. طرح مثلثی آن در دل آسمان شب  به خوبی مشخص بود چون همانند بشقاب بود و روشنایی نارنجی داشت ما كه با طویب بادی داخل دریا بودیم خیلی ترسیدیم . چراغ هایش به نحوی جابجا می شدند که قادر به توصیفش نیستم. انگار هر چند ثانیه یک بار ، یکی جای خود را به دیگری می داد. فقط یک نور خیلی خیره کننده و درخشان در وسط مثلث به چشم می خورد که مکان ثابتی داشت و تغییر جهت نمی داد. انگار مرکز ثقل آن مثلث همان نور خیره کننده سفید رنگ بود!
به نظر می رسید بقیه چراغ ها نور خود را از آن می گرفتند و ما اسم آن را نور اصلی گذاشتیم . در حالی که شیء مثلثی شکل بشقابی  به سمت ما نزدیک می شد، به نظر می رسید حرکتی آرام به سوی عقب و جلو داشت و تکان تکان می خورد. وقتی کاملا به ما نزدیک شد،نوری درخشان نارنجی رنگ  از وسط نور اصلی به آرامی روی ما پرتو انداخت که کاملا روی من و دوست ماهی گیر نشانه رفته بود. ما بدون اینکه قادر به هیچگونه حرکتی باشیم ، در سکوت با حالتی بیمناک سر جایمان در طویب بادی  نشسته بودیم و هیچ کلمه ای از دهانمان بیرون نمی آمد.
انگار آن نور خیره کننده که روی ما پرتو افکنده بود، با نیرویی عجیب و غیر قابل توصیف ، توان هر حرکتی را از ما گرفته بود. در واقع سر جایمان میخکوب شده بودیم و احساس عجیبی داشتیم . نمی توانم آن احساس را به درستی برایتان توصیف کنم. احساس عجیبی داشتیم . نمی توانم آن احساس بشری و طبیعی نبود. انگار نیرویی ناشناخته و قوی ذهن مان را تحت کنترول خود قرار داده بود . احساس می کردیم از داخل شیء مثلثی شکل با نور نارنیجی ، تحت کنترل خود قرار داده بود.
احساس می کردیم از داخل شیء مثلثی شکل، تحت عکسبرداری یا فیلمبرداری قرار گرفته بویم.
حدود بیست ثانیه نور درخشان روی ما قرار داشت و شیء مثلثی شکل بی حرکت بالای سرمان بود.انگار از داخل آن روی ما تحقیقات و بررسی هایی صورت می گرفت . طی آن مدت ، من و دوستم  هیچ حرکتی نداشتیم یعنی قادر به تکان خوردن یا حرف زدن نبودیم .فقط به آن صحنه عجیب و باور نکردنی می نگریستیم ، تا اینکه سرانجام به نظر رسید کار تحقیق و بررسی به پایان رسید.
چرا که شیء مثلثی شکل به آرامی به حرکت در آمد و از ما به سمت جنوب فاصله گرفت. همزمان ، پرتوی نور خیره کننده نیز به سمت دیگری افکنده شد. شیء عجیب پس از چند دقیقه در لابه لای  دریا  اطراف از نظر ناپدید شد.

 https://ufolove.files.wordpress.com/2014/12/e9c53-triangle.jpg

به محض ناپدید شدن آن، تازه من و  دوست ماهی گیرم توانستیم حرکتی به خود بدهیم و نگاه خیره مان را از آسمان برگیریم.
  انقدر از ترس دهانم خشك شده بود‌اب شور دریا را خوردیم  و احساس می کردیم مدت زمان زیادی در آن حال مثل دو مجسمه قرار داشتیم. در آن هوای …. دریا داخل طویب ، سردمان شده بود و به خودمان  می لرزیدیم.
وقتی سرانجام توانستیم حرف بزنیم ، هر دو به هم گفتیم که آن چه دیده بودیم، هواپیما نبود. امکان نداشت هواپیما آن شکلی باشد.

 https://i0.wp.com/worldufophotosandnews.org/wp-content/uploads/2012/01/12-triangle-ufo.jpg

چون هواپیما آن شکلی نبود، نمی توانست تا آن حد به ما نزدیک شود و مهم تر از همه نمی توانست بدون ایجاد کوچکترین صدایی در آسمان حرکت کند .
ما در امشب  ، شاهد چیزی بودیم که تا به حال ندیده و نشنیده بودیم. پس از مدتی هر دو به این نتیجه رسیدیم که آنچه آن شب دیده بودیم ، یک بشقاب پرنده بود که به این سیاره تعلق نداشت .
من و دوست ماهی گیر، هر دو افرادی منطقی و سالم هستیم و سوگند یاد می کنم که امشب دچار خیالات و توهمات نشده بودیم .
آن تجربه ای تا حدی ناشناخته و عجیب بود که اعتقادات و باورهایمان را نسبت به موجودات فضایی و بشقاب پرنده ها ، برای همیشه تغییر داد. حالا هر دو به شدت باور داریم که قطعا در این جهان تنها نیستیم و موجودات دیگری وجود دارند که برای ما ناشناخته هستند، ولی از ما شناخت کاملی دارند و با گشت و گذار در جهان ما می خواهند بررسی ها و تحقیقاتی گسترده انجام دهند.

به ساحل آمدیم دیدیم چند ماهی گیر دیگر میخ كوب شدند  بما گفتند بشقاب پرنده دیدید روی آب دریا فرود آمده بود..ما گفتیم بابا آن بشقاب پرنده روی سر ما بود به داخل آب فرود نیامده بود آنها باور نكردند اما همه   به این نتیج رسیدیم این پرندهش ی زمینی نبود همان بشقاب پرنده كه در تلویزیون و داستانها خواندیم..بوده است

این چند ماهی گیر فرد بشقاب پرنده بدون صدا را در ساحل سیبلی را تایید نمودند…ماهی گیر ها گفتند در زمانیكه بشقاب پرنده به روی دریای ساحل روستای سیبلی آمد …تمام گوشی تلفن همراه همگی ما آنتن نمی داد و هر چقدر خواستم به مردم اطلاع بدهیم  نتیجه نداد.بعداز 15 دقیه رفتن بشقاب پرنده باز آنتن تلفن های ما نیامده بود

گزارش خبر ساعت مخابره خبر 20: دكتر محمد علی هالو – روستای سیبلی (ساحل )- شهرستان مرزی بندر آستارا – استان گیلان- ایران

Posted on دسامبر 3, 2014, in مشاهده یوفو در ایران, بشقاب پرنده. Bookmark the permalink. 11 دیدگاه.

 1. شانس اوردن که این بشقاب پرنده انها روabducat نکرد…(ربودن به صورت معلق)

 2. من چند بار تو خواب یوفو دیدم ولی هر دفعه ترس عجیبی به من غلبه کرده و بیدار شدم .به نظر من به غیر از ما موجودات هوشمند دیگری وجود دارند در این نمیشه شک کرد ولی به این داستانهای یوفو اعتماد ندارم اکثرا تقلبی هستند

  • من فقط یکبار خواب یوفو دیدم ماه شهریور بود در خانه عمه ام بودم خوابم به این صورت بود» ساعت 3 یا 4 شب از خواب بیدار شدم دقیقا همونجایی که جام پهن کردم و یک نور شدید توی حیاط خونه دیدم موقعی که رفتم ببنم چیه یک جسم نه میشه گفت کروی نه دیسک مانند تو ارتفاع 3.5 یا4.5 مترنور انداخت روم اون موقع ترسی نداشتم » صبح ساعت 8 از خواب بیدار شدم دقیقا همونجایی تو خواب از خواب بیدار شدم ترس عجیبی داشتم مثل ترس از وقوع یک اتفاق که هنوز اتفاق نیافتاده نه ترس ملموس

 3. ببینید احمقا من این مطلبو جایی دیگه خونده بودم این اتفاق در کشور خارج بوده ومال چندیدن سال پیشه شاید بتونید چند نفرو اسکل کنید ولی همه رو نمیتونید یادت باشه……….

 4. سلام رامتین جان . مرصی که خبر استارا رو چاپ کردی . اظهارات شاهدان حادثه که از اهالی روستا و اثرا ماهیگیر هستند خیلی جالب بود .توصیف مثلثی بودن یوفو توسط شاهدان حادثه یوفوی مثلثی شکل میشیگان امریکارو به خاطرم میاره . این یوفوها جدید هستند دیگه از حالت بشقاب و کروی خارج شده اند .متاسفانه اسمان منطقه اذربایجان حدود یک ماه میشه که مدام ابری هست و از رصد باز موندیم 🙂

 5. چرنده. آستارایی ها بعد از آبادانی ها مقام دوم رو تو چاخان گفتن دارن. خوب چرا ازش عکس و فیلم نگرفتند

 6. این خبر تنها و تنها بر یک چیز متکی است: زودباوری خوانندگان.

 7. من باور دارم در کل موضوع …اول انکه گروه زیادی شاهد ان بودند و نبودن عکس و فیلم دلیل نمیشود با توجه به از کار افتادن موبایل به حقیقت نزدیک میشویم دوم حضور یوفو در دریای خزر از چند دهه پیش گزارش شده خود در کودکی این اتفاق در اطراف شهر خودم صورت گرفته ولی توجیهی جز هواپیما یا موشک برای ان نداشتیم

 8. چند نکته نظرم رو درباره ی این نوشتار جلب کرد.

  نخست اینکه چیزهای مشترکی بر اساس پژوهش های پیشینم با دیگران که یو اف او دیده بودند را دریافتم.

  نخستین مورد مشترک در میان کسانی که یو اف او می بینند این است که صدایی از آن وسیله ناشناخته نمیشنوند. و انگار وسیله بی صدا یا کم صدا است.

  دوم اینکه با سرعت تغییر جهت های غیر عادی میدهند که بر خلاف قوانین طبیعت و فیزیک است.

  سوم اینکه از لحاظ درونی احساس میکنند که با انها یعنی یو اف او ها پیوند دارند و مرتبط هستند. گاهی احساس میشود دارند انسان را بررسی میکنند و گاهی احساس میشود که پیامی القا میشود.

  چهارم اینکه معمولا مشاهده کنندگان از خاموش شدن وسایل مکانیکی و الکترونیکی سخن به میان میاورند.
  حتی خودروها در زمان امدن یو اف او ها خاموش میشوند. یا بهتر است بگویم موتور خودرو خاموش میشود و دستگاه های الکترونیکی از کار میافتد. حتی دستگاه های مقاوم مانند گذارشی که در سالهای پایانی حکومت پهلوی در تهران بر اثر دیدن و تعقیب یو اف او به وسیله جنگنده در دسترس است.

  در کل گذارش ظاهرا نکات جالبی دارد.
  تنها میماند که رسما تایید شود.
  و جیزی رسمی تایید نمیشود مگر اینکه با کسانی که دیده اند رو در رو صحبت شود یا خبرگذاری های معتبر نه خبرگذاری های ابکی مانند مورد نام برده انها را گذارش کنند.

  اگر خبر رسما تایید شد خواهشمندم که خبر آن را منتشر کنید.

 9. این هستی‌ به تنهایی پر از شگفتی و حیرت است، مشکل اینجاست که فکر کنی‌ همه چیز دانا شدیم و همه چیز را می‌دانیم و اون چیزهایی را هم که نمیدانیم بگوئیم وجود خارجی‌ ندارند.کسانی‌ که این چیزها را باور ندارند بروند بیشتر و بیشتر بشنواند و ببینند.همینجوری چیزی ررو نه راد کنید و نه قبول کنید. منطق حکم می‌کند که هزاران نفر در سراسر دنیا بشقابهای پرنده را دید‌ند و عکس و مقاله در مورد اینها وجود دارد. وجود اینهمه مدارک را چطور میتوانید به یک اشاره راد کنید؟؟؟

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: