مدرک فاش شده ارتش امریکا – پروژه اکواریوس


PROJECT AQUARIUS
مدرک فاش شده ارتش امریکا – پروژه اکواریوس

دکتر استیون گریر یوفولوژیست آمریکایی است که موسس سازمان CSETI ، مرکز تحقیقات هوش فرا زمینی است و تا کنون مدارک بسیاری را از ارتباط دولت های جهان با بیگانگان فضایی فاش کرده است . هم چنین با بسیاری از کارکنان نظامی و اداری رده بالای امریکا تعامل داشته است که بسیاری از آن ها به وجود بیگانگان فضایی و بازدید دائمی آن ها از سیاره زمین و همچنین ارتباط آن ها با دولت های قدرتمند جهان اعتراف کرده اند .
او همچنین سازنده ی مستند معروف سیریوس است که در آن از سرکوب مخترعان انرژی های رایگان و پاک و موتور های پیشرفته توسط دولت آمریکا و قدرتمندان تبهکار جهانی می گوید و همچنین از تلاش خود او برای ارتباط با فرازمینیان.

در پایین ترجمه ی مدرکی که توسط یکی از کارکنان ارتش امریکا به دکتر گریر داده شده است را می خوانید .

این یکی از مدارک سری ارتش امریکا درباره ی پروژه ی اکواریوس است که هدفشجمع آوری تمامی اطلاعات علمی ، تکنولوژیکی، پزشکی و سری از رویت یوفو ها و ارتباط با موجودات فضایی بود . در این مدارک از انجام آزمایشاتی روی بدن موجودات فضایی و هم چنین پرواز آزمایشی یک وسیله ی پرنده مربوط به بیگانگان گفته شده است. هم چنین یک افسر نیروی هوایی امریکا در صحرای نیو مکزیکو با بیگانگان فضایی به مدت سه ساعت ملاقات داشته است.
.

http://mysteryoftheinquity.files.wordpress.com/2010/11/54carpet.gif

صفحه ۱–
در ماه جون سال ۱۹۴۷ ، یک خلبان هواپیمای مسافربری ۹ دیسک پرنده را بر فراز کوه های واشنگتن مشاهده کرد . این واقعه نیروی هوایی ارتش امریکا را نگران کرد . این اولین واقعه بود که دولت امریکا در قضیه ی بیگانگان فضایی درگیر کرد .
در همان سال شی پرنده ی ناشناسی در صحرای نیومکزیکو سقوط کرد (واقعه ی رازول).
ارتش امریکا لاشه ی شی سقوط کرده را به همراه بدن ۴ موجود فضایی جمع آوری کرد .
دو سال بعد ، شی پرنده ناشناس دیگری در ایالات متحده امریکا سقوط کرد که این بار نیز توسط ارتش امریکا جمع آوری شد .
یکی از موجودات فضایی که خود را «EBE» می نامید از این اتفاق جان سالم به در برد و زنده ماند. این موجود به طور کامل توسط پرسنل ارتش در پایگاهی در نیومکزیکو بازجویی شد . زبان این بیگانه غیر زمینی توسط زبان تصویری ترجمه می شد .این موجود گفت که از سیاره ای در سیستم ستاره ای زتا رتیکولی که ۴۰ سال نوری با زمین فاصله دارد می آید .
EBE تا ۱۸ جون سال ۱۹۵۲ به علت بیماری ناشناخته ای مرد . EBE اطلاعات بسیاری از تکنولوژی سفر های فضایی ، منشا کیهان و مسائل زیستی را در اختیار پرسنل ارتش گذاشت .

 

 

 

 

 

 

 

صفحه ۲ –

بر طبق تحقیقات و بررسی بر روی هزاران گزارش رویت اشیای پرنده ی ناشناخته ، تنها ۱۰ درصد رویت ها ، رویت واقعی پرنده های بیگانگان بوده است . ۹۰ درصد بقیه پدیده های جوی و فضایی و … بوده است .
این پروژه دستور رییس جمهور آیزنهاور بود تا بررسی شود که یوفو ها تهدیدی برای ایالات متحده امریکا هستند یا خیر . نتایج بررسی ها نشان داد که یوفو ها تهدیدآمیز نیستند و اهداف تهدید آمیز ندارند.

صفحه ۳ –
در سال ۱۹۵۸ ایالات متحده در صحرای یوتا در امریکا شی پرنده ا ی فرازمینی پیدا کرد که در شرایط کاملا سالم در بیابان رها شده بود . این یوفو به دلائل نا مشخصی توسط بیگانگان در این محل رها شده بود .
این شی پرنده برای دانشمندان آمریکایی یک مروارید تکنولوژیکی محسوب می شد. اما وسائل درون فضاپیما ان قدر پیچیده بودند که دانشمندان نتوانستند کارایی ان ها را تشخیص دهند .
این فضاپیما به محلی سری منتقل شد و سال های بعد بهترین دانشمندان هوافضا بر روی آن به تحقیق پرداختند و اطلاعات تکنولوژیکی بسیار زیاد و ارزشمندی جمع آوری نمودند .

صفحه ۴ –

در سال ۱۹۶۶ ، ایالات متحده امریکا از نیروی هوایی خواست که به تحقیقات بر روی یوفو ها پایان دهد . این درخواست به دو دلیل انجام شد ، اول به دلیل این که امریکا موفق به برقراری ارتباط با بیگانگان فضایی شده بود ، و دلیل دوم این که مساله ی صلح آمیز بودن بازدید بیگانگان فضایی از زمین ثابت شده بود . همچنین عموم مردم به این باور رسیده بودند که یوفو ها واقعی هستند . ایالات متحده احساس کرده بود که این آگاهی عمومی شاید منجر به یک ترس گسترده شود . ایالات متحده در این زمان در حال کار بر روی پروژه های بسیار حساسی بود و آگاهی عموم می توانست منجر به نا کامل ماندن این پروژه ها شود .
همچین ادامه ی تحقیقات نیروی هوایی می توانست به درز اطلاعات سری به کارکنان عادی آن و در نتیجه آگاهی عموم شود . به همین دلیل پروژه به مامورین ارتش و سازمان سیا، گروه MJ12، منتقل شد . این گروه تا کنون در نقاط مختلف امریکا و کانادا درعمل است و تمام موارد رویت یوفو ها ، به خصوص رویت یوفو ها در نزدیکی مراکز دولتی در کانادا و امریکا را بررسی می کند .
بر اساس مدارک، بیگانگان توجه بسیاری به تحقیقات و سلاح های هسته ای ما نشان می دهند . بسیاری از گزارش های نظامی رویت یوفو ها در مراکز نگهداری سلاح های اتمی رخ می دهند . این نگرانی آن ها را از وقوع احتمالی جنگی هسته ای در آینده نشان می دهد .ارتش امریکا تلاش های بسیاری برای نگهداری اسلحه های هسته ای خود از دست تخریب و دزدی احتمالی بیگانگان کرده است .

صفحه ۵ و ۶ –
اطلاعات پزشکی که از بدن موجودات فضایی به دست آمد به دلیل حساس بودن بسیار منتشر نمی شود . همچنین اطلاعات بسیار حساس دیگری از موجود فضایی به نام EBE به دست آمد که به دلیل بسیار حساس بودن آن برای عموم مردم منتشر نمی شود .
EBE گفت که اجداد او ۲۰۰۰ سال پیش انسانی را بر روی زمین فرستادند تا در پایه گذاری تمدن به انسان ها کمک کند .اطلاعات به دست آمده مبهم بود و هویت کامل این انسان مشخص نشد .
بدون شک ، فاش سازی این اطلاعات می تواند هراسی در مقیاس جهانی ایجاد کند .
(این شخص به نظر من عیسی مسیح می باشد . مترجم )

صفحه ۷ –

بررسی تکنولوژی بیگانگان نشان می دهد که بیگانگان از لحاظ تکنولوژیکی و علمی ، هزاران سال از ایالات متحده جلو هستند . دانشمندان اعلام کردند که تا درجه ی علمی انسان ها به درجه ی بیگانگان نرسد ، این حجم عظیم اطلاعات به دست آمده از تکنولوژی بیگانگان ، برای ما سودی نخواهد داشت . احتمالا صد ها سال طول خواهد کشید تا دانش ما به این اندازه برسد .

صفحه ۸ –

PROJECT BANDO
اطلاعات پزشکی و زیستی به دست آمده از EBE، جواب های صریح و روشنی برای تئوری تکامل ارایه داد .

PROJECT SIGMA
در سال ۱۹۵۸ ، افسر اطلاعات امریکا ، به مدت سه ساعت با دو موجود فضایی در محلی از پیش تعیین شده در صحرای نیومکزیکو دیدار کرد . ارتباط ساده با زبان تصویری با موجودات فضایی برقرار شد .

PROJECT SNOWBIRD
در سال ۱۹۷۲ ، پرواز ازمایشی سفینه ی جمع آوری شده در صحرای نوادا انجام شد . این پروژه هنوز ادامه دارد .

PROJECT POUNCE
پروژه ای که در سال ۱۹۶۸ شروع شدو تا کنون ادمه دارد . هدف این پروژه بررسی اطلاعات یوفو ها برای کمک به پیشرفت برنامه ی فضایی است.
نسخه ی اصلی مدرک :
http://bit.ly/VzbHz5

نسخه ی تایپ شده :

http://bit.ly/1n1i1Hf

با تشکر فراوان از احمد رضای  عزیز برای ترجمه و ارسال مطلب.

هر گونه بهره برداری از این مطلب با ذکر منبع با آدرس http://www.ufolove.wordpress.com  مجاز می باشد.

Posted on اوت 20, 2014, in بشقاب پرنده. Bookmark the permalink. 8 دیدگاه.

 1. عالی بود مرسی

 2. با سلام خیلی خوب بود تشکر ویژه دارم بابت این مطلب و مطالب دیگر فقط نکته اینکه عیسی مسیح پیامبر خدا بوده و هست و نه یک موجود فضایی….

  پیروز و راه بین و دیندار و خدا دوست باشید

 3. این پست هم که اشاره به دست داشتن فضایی ها در فرستادن پیامبران داشت خیلی جالبه
  فقط هرکاری که بکنن فکر نکنم کسی بتونه پاسخ اینکه این دنیا به چه شکل به وجود اومده رو بده

 4. این پست هم میگه که فضایی ها در فرستادن پیامبران نقش داشتن ولی اعتقاد ما به اینه که انسان اشرف مخلوقاته به نظر شما میتونه صحت داشته باشه که موجودات فضایی پیامبران رو فرستادن حالا اگه فرض و بر این بزاریم که واقعه روزل و EBE صحت داشته باشه.

 5. در پاسخ به mosi

  همه ما موجود فضائی هستیم مگر غیر از اینست؟ مگر در جائی به غیر از فضا زندگی می کنیم؟؟؟

  ضمنا هیچ وقت ایمان خودتان را بعنوان حقیقت جا نزنید. ایمان شما ذهنیت شماست، و ممکن است با واقعیت بسیار فاصله داشته باشد چه رسد به حقیقت!!!

 6. اون بخشیس که اشاره داشت 2000 سال پیش ما اولین انسان رو برای برپایی تمدنی جدید به زمین فرستادیم اگه واقیعت داشته باشه همه چیز رو میبره زیر سئوال!!!

 7. درود برشما.
  واقعا مطلب شگفت انگیزی بئد و من خیلی برام جالب بود.
  چند روزی هست که با شایت شما آشنا شدم و هر روز دارم سر میزنم و مطالبو میخونم.
  در رابطه با این مطلب:امکان داره که این مطالب دروغ باشن و فقط جنبه مختوش کردن افکار عمومی داشته باشن که از طرف دولت مردها برنامه ریزی شده باشه؟
  من خودم هم این احتمالرو خیلی ضعیف میدونم.
  در رابطه با فرستادن انسان روی زمین:آیا یک فرازمینی انسان نما بوده یا یک انسان واقعی؟
  توی متن کلمه انسان به کار رفته و در مطلبی دیگر که توی همین سایت خوندم در رابطه با گفتو گو با EBEگفته بود که اون موجود گفته ما در سیارمون انسانها و حیوانات رو نمیکشیم!!!یعنی امکان داره که توی سیاره اونها انسانها و حیوانات هم در حال زندگی کردن هستند.
  اگر این مطلب رو حقیقت بدونیم و میتونیم بگیم که انسانهای که روی زمین کارهای بزرگ انجام دادند و بین مردم محبوب شدند از همون سیاره اومدند.اما به این نکته هم باید توجه کرد که بیشتر این انسانها پدر و مادر داشتند و از بدو تولد داستانهای زندگیشان را میدانیم.هرچند کم
  اما در رابطه با مسیح:او هم از کودکی در بین مردم رشد کرده و به جایگاهی رسیده است. اما فرق او با بقیه بزرگان در این است که او بدون پدر متولد شده یعنی بدون عمل جنسی.
  این شک را در ذهن ایجاد میکند که شاید او از طرف فرازمینیان باشد که از کودکی به یک انسان سپرده شد تا از او مراغبت کند…
  که اینها همه فقط و فقط یک فرض است که ممکن است هیچ دلیل عقلی نداشته باشد. اما عقل سالم همیشه در مواردی که شک کند نظر قطعی نمیدهد.
  پس همه چیز امکان پذیر است (همه چیز & همه چیز)

  موفق باشید

 8. قبول کردن این گزارشات ادیان الاهی را زیر سوال میبرد البته در مواردی میتواند واقعی باشد و به نوعی با ادیان ارتباط داشته باشد که ما از درک ان عاجز باشیم ولی تجربه نشان داده هر چیز که در ذهن انسان میگزرد حتی اگر ما ان را اوهام تلقی کنیم یا یک روزی بوده یا در اینده خواهد امد یا هست وما نمی بینیم

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: