ابعاد مختلف دنیای اثیری (اختری)


سلام
در اینجا موضوعی فوق العاده قابل توجه که البته خود هیچ ادعایی در درستی اطلاعات آن ندارم خدمتتان ارایه میکنم.
من سخنانم را بر روی معرفی 3 نوع از ابعاد متمرکز میکنم.بعدهای فرشته ای، بعدهایی که من میانجی مینامم و ابعاد شیطانی.
به طور عمده اینجا در مورد ابعاد خوب، ابعاد میانجی و ابعاد شیطانی صحبت خواهد شد.مطالبی که تا پیش از این نخوانده اید.البته این مطالب هم شامل همه ابعاد فرشتگان نمی شود.نباید این واقعیت را فراموش کنیم که همه ما وجودهایی غیر قابل تقسیم هستیم.


ابعاد فرشته ای
این ابعاد در کالبد ستاره ای درخشان واقع شده است.افرادی که توانسته اند با روح خود ارتباط برقرار کنند قادر هستند این ابعاد فرشتگان را ببینند.شانس زیادی برای ارتباط برقرار کردن با این وجود ها در سفر خارج از کالبد اختری (معروفترین روش خروج) وجود ندارد.برای مثال اگر بخواهیم در مدیتیشن با این وجود ها ارتباط برقرار کنیم تلاش بیهوده ای کرده ایم.بیشتر اوقات زمانیکه شما با فرشته ای به صورت هوشیارانه برخورد میکنید به این دلیل است که شما مرکز وجودیتان را یافته اید حتی اگر خود آن را انکار کنید یا اطلاعی از آن نداشته باشید.فرشته ها با آنهایی که بر روی انرژیشان کار کرده اند در ارتباط می مانند.این کار برای گسترش معنوی شما می باشد.اما بعد از اینکه شما ارتقا پیدا کردید حضور آنها را احساس خواهید کرد.آنها در مدت زمان کمی قادر میشوند با شما خو بگیرند با ارتعاش جدید برای گفتگو با شما.زمانی که آنها بر شما غلبه کردند، باعث رشد شما خواهند شد و به شما کمک میکنند تا درجه ارتعاشتان را بالا ببرید.

https://i1.wp.com/www.energytalisman.eu/images/angel-andel.jpg
ابعاد فرشتگان غیرقابل توصیف می باشد، چون که افراد بسیار کمی قادر هستند بدون دیدن (فیزیکی)چنین موجوداتی را تصور بکنند.برای مغز بشر تصور کردن چهره، حالات و خلق و خوهای بشری و سایر احساسات آسان تر است. این کاملا طبیعی است و هیچ تغییری در واقعیت صورت نگرفته است.
ابعاد میانجی
لفظ میانجی برای این گروه از فرشتگان زیاد لفظ دقیق و مشخصی نیست.شاید بهتر است گفته شود داوطلبین.به نظر من ابعاد میانجی طبقه ای هستند که می توانند ابعاد واسطه نیز نام بگیرند.آنها کسانی هستند که در لارو زندگی می کنند(برای نزدیک بودن با طبقه پایین یعنی بعد فیزیکی)جایی که ارواح در بدن دیگری حلول میکنند(تناسخ).این فرشتگان پیشرفته و یا بسیار پیشرفته هستند که پیوستن به نور و تاریکی را انتخاب می کنند.

The Dream of Solomon by Giordano

 

 

 

 

 

 

 

تمامی حیات، در یک مکان مشابه نمی باشد.ابعاد چندگانه میانجی وجود دارد.آنها خیلی نزدیک به ما هستند(آنگونه که گفته شده ما به راحتی میتوانیم حسشان بکنیم.)ورود و تماس با آنها را تشخیص بدهیم و همچنین میتوانند روحهایی در یک اندازه به صورت فراوان در اختری بالا و پایین باشند.اضافه کنم که متریال کالبد ما یکی از آنها میباشد.در اینجا سوال این است که چه ضرورتی دارد انواع مختلف فرشتگان وجود داشته باشند؟
انرژی هایی که می توانند جریان داشته باشند و بر یکدیگر تاثیر بگذارند به ندرت خنثی هستند.اگر شما جنبه معنوی داشته باشید و با احساس، شما همیشه میتوانید وجود این فرشتگان را احساس کنید.شما همیشه متوجه انواع مختلف وجودهایی که در اطرافتان هستند خواهید شد، تنها استثنا در تمامی اینها ،کمترین حق انتخابی که برای رویت روح وجود دارد شما اگر تجربه دیدن روح های پیشرفته نداشته باشید، تا زمانی که آنها نخواهند شما نمی توانید از وجود آن ها باخبر شوید.کالبدهای میانجی به صورت گروهی کار میکنند.آنها درمکان هایی هستند که امکان پیشرفت و تکامل روحی وجود داشته باشد و امکان برگشت برای روح هایی که آمادگی پذیرش این فرشتگان را ندارند.
به طور کلی اشخاصی که میخواهند خروج اختری را در کالبد فیزیکی تجربه کنند کم و بیش مورد حمایت قرار میگیرند.اشخاصی که امکان بازدید از مناطق ذکر شده را پیدا میکنند کسانی هستند که به راحتی میتوانند با فرشتگان ارتباط برقرار کنندکه در همان سطح و یا سطح بالا و بیشر اوقات بسیار پیشرفته هستند.مطمئنا این ارواح دوستانه هستند.آنها می توانند با کالبد مادی ما ملاقات دوستانه و مهربانی داشته باشند.شما میتوانید با ارواح خوب و یا متوسط ملاقات داشته باشید و در هر مورد حق انتخاب دارید.در میان روح های میانجی، روح های منفی و ریاکار و خائن که در بیشتر مواقع حمله میکنند وجود دارد.آنچیزی که باورنکردنی به نظر می رسد اشخاصی هستند که مورد حمله قرار میگیرند.در ابتدا همه آنها عادی به نظر میرسند.اگر شخصی مورد حمله این ارواح شرور قرار بگیرد او باید خودش را مورد درمان قرار بدهد.بعد از مدتی که مدیوم ها از دست این ارواح شرور خلاص میشوند،باید مدیریت کردن (کنترل کردن) این ارواح را یاد بگیرند،سپس خواهند آموخت که دیگر چنین اتفاقاتی نیافتند.اکتشافات روحی و نوری هر دو در دنیای وسیع اختری هستند.این راهی بسیار رایج در مسیر پیشرفت معنوی میباشد.
ابعاد شیطانی
برخلاف ابعاد فرشته ای ،ابعاد شیطانی در اختری پایین تری قرار گرفته است.در حقیقت خیلی پایین تر.برای همین اغلب اوقات وجود آنها تا این حد غیرقابل تصور است.برای همین نباید اشتباه کرد در بعدی که ما زندگی میکنیم این ارواح شرور خیلی نزدیک به ما هستند.شیاطین واقعی، در مناطق تاریک زندگی میکنند.سفر راحت به این مناطق به دلیل تراکم قریب به اتفاق این روح ها و به خصوص امواج و جریان انرژی مضر و منفی راحت نیست.

چون اگر شما به این مناطق سفر کنید به دلیل تراکم زیاد این موجودات بدون جلب توجه نمی توانید بگذرید زیرا انرژی های منفی آنها شما را احاطه خواهند کرد.آنها میدانند چرا شما آنجایید.بیهوده سعی نکنید که بخواهید در بازی های آنها وارد شوید.گول شیطان را نخورید.اگر آنها احساس کنند که بعد از اولین برخورد به آنها نزدیک تر شده اید رفتار خوبی با شما خواهند داشت.حتی ممکن است رفتاری دوستانه داشته باشند.همه چیز به چگونه ارتباط برقرار کردن شما با آنها بستگی دارد.اگرشما تلاش کنید که درک کنید که چنین ابعادی تنها به دلیلی وجود دارند.شما باید بدانید شیاطین همیشه به دنبال کسانی برای نفوذ و ارتباط برقرار کردن هستند.البته من هیچ اصراری در درست بودن مورد به مورد این گفته ندارم.

منبع: http://crystallia.unblog.fr/les-dimensions-astrales

با تشکر فراوان از شیوای عزیز برای ترجمه و ارسال مطلب.

هر گونه بهره برداری از این مطلب با ذکر منبع با آدرس www.ufolove.wordpress.com  مجاز می باشد.

Posted on مه 11, 2014, in دنياي اسرار آميز. Bookmark the permalink. 13 دیدگاه.

 1. ببخشید سایت مدتیه که با سختی باز میشه یعنی بعد از 20 الی 30 ثانیه هم باز نمیشه مگه اینکه دکمۀ توقف مرور گر کلیک بشه بعد یهو صفحه میادش. اینو با دو کامپیوتر و با دو اکانت اینترنت امتحان کردم نتیجه یکی بود.فقط خواستم فیدبک داده باشم.ممنون

 2. عزیزم ، دورت بگردم ، خیلی خوبه که آدم سکوت اختیار کُنه ، سکوت و سکوت … ممنون .

 3. تا اونجایی که من فهمیدم، این ما هستیم که انتخاب میکنیم با چه موجودیتی ارتباط بر قرار کنیم، یعنی اگر ما تمایلی به بر قراری ارتباط با ابعاد شیطانی(البته اگر وجود داشته باشه) نداشته باشیم، آنها قادر به برقراری ارتباط نیستند چون در بعد پایینتری از بعد ما قرار دارند،
  این نتیجهگیری درسته ؟

 4. باز بحث قدیمی خیر و شره.به نظر من هیچ چیزی مطلق خوب یا بد نیست.این به ما بستگی داره که چطور ببینیم و چطور برخورد کنیم.در کل متن جالب و جدیدی نیست.یه جورایی مثه تفکر دینی میمونه.

 5. مطلب اصلی برداشتهای شخصی نویسنده هست که با اعتقاداتش مخلوط شده.

  • 2 خط اول نوشته من چرا نیست؟ در زیر دوباره میزارم:

   البته متن اصلی دشوار و مبهم است. اما خطاهای ترجمه خیلی زیاد هست و اکثرا مفهوم عوض شده.
   و واژه های یکسان در جاهای مختلف، متفاوت ترجمه شده.
   ضمنا مطلب اصلی برداشتهای شخصی نویسنده هست که با اعتقاداتش مخلوط شده.

   امیدوارم اهمیت مسئولیت درباره عدم انحراف در دیدگاه خوانندگان برایتان مهم باشه.

   • دوست عزیز در این زمینه ها هر نوعی ترجمه بشه بازم میشه گفت که مفهموم عوض شده چون کلمات زیادی را میشه به کار برد.

   • واقعا چه انرژی بیهوده ای از آدم تلف می کنید!
    اصلا حرف شما درست نیست. شما نفس ترجمه درست رو با این حرفت رد میکنی…
    و دو خط مدعی رو حذف میکنی!
    اجباری نیست که کسی که مفاهیم ریز پرسپشن و کانشسنس رو نمیدونه چنین مطالبی رو برای جمع ترجمه کنه!
    به هرحال مدافع ترجمه شیوای گرامی هست که زحمتش رو کشیده!

   • دوست عزیز خب شما همین مطلب را ترجمه کن ببینیم چقدر تفاوت دارد.

 6. رامتین گرامی
  پس از نظر شما وقتی به ترجمه ای ایراد میگیریم باید بتونیم کل مطلب رو بهتر ترجمه بکنیم!!!!
  پس بهتره که شما خودت چند خط (زیر) از مطلب بالا رو درست ترجمه بکنی (بعدش من همون رو ترجمه میکنم ).
  Very low in fact that is why they are almost to much to inaccesibles incarnate. For it must not be mistaken, the astral dimensions in which larvae and other «small» negative entities are actually very close to ours live.
  ترجمه شیوا: در حقیقت خیلی پایین تر.برای همین اغلب اوقات وجود آنها تا این حد غیرقابل تصور است.برای همین نباید اشتباه کرد در بعدی که ما زندگی میکنیم این ارواح شرور خیلی نزدیک به ما هستند.

  • دوست عزیز بنده ادعایی ندارم آن مطلب هم به فرانسه بود . دوست عزیز سخن من این نیست که اشکالات ترجمه اگر وجود داره گفته نشود بلکه بهتره اشکالات در کامنت ذکر بشه که اگر خیلی تفاوت بود خواننده ترجمه صحیح را بخواند.

 7. با سلام

  برای ملاقات با آنها چگونه باید اقدام کرد.من متوجه این جمله نشدم (افرادی که توانسته اند با روح خود ارتباط برقرار کنند قادر هستند این ابعاد فرشتگان را ببینند.)

  این کار هم تمرینات بخصوص و خطرناک داره ؟؟؟

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: