آیا موجودی فضایی برای دولت آمریکا کار می‌کرد؟


برخی به او لقب افشاگر یواف‌او را داده‌ و برخی او را مورد تمسخر قرار داده‌اند. گذشته از اینکه حق با کدام طرف است، «فیل اشنایدر» کسی بود که با ادعاهای خود در مورد موجودات فضایی، بحث‌های بسیاری را برانگیخت؛ به‌ویژه آنچه که او در مورد فردی‌ با نام «والیانت تور» گفت.

والیانت تور ظاهری شبیه انسان داشت، ولی با این‌حال دارای یک سری تفاوت‌های فیزیولیژیکی بود و چنین ادعا می‌شد که از زهره آمده است. او برای مدتی در دهه‌ی ۱۹۵۰ برای دولت آمریکا کار کرد. حداقل این داستانی است که توسط فیل اشنایدر نقل شده است؛ زمین‌شناس و مهندسی که گفته می‌شود دارای صلاحیت درجه یک در پروژه‌های سری دولت آمریکا بوده است. او در ساخت پایگاه‌های نظامی زیرزمینی همکاری داشت و در منطقه‌ی معروف به پایگاه ۵۱ کار کرد.

افراد کمی از ارتش هستند که به وضوح همانند اشنایدر در مورد موجودات فضایی صحبت کرده‌اند. همه‌ی آنان مورد تمسخر واقع شده‌اند. با وجود این افرادی هستند که پس از تماشای ویدئوی اشنایدر، به گفته‌های او باور کرده‌اند، مانند «گوردون داف» سردبیر ارشد «وترنز تودی» که به او لقب «افشاگر یواف‌او» را داده است.

در ۱۷ ژانویه‌ی ۱۹۹۶ پیکر بی‌جان اشنایدر در شرایط مشکوکی در آپارتمان متعلق به او پیدا شد. بسیاری معتقد بودند که او به قتل رسید درحالی‌که عامل مرگ، خودکشی اعلام شد.

اشنایدر گفت که او تور را ملاقات کرده است و در واقع او تنها کسی نیست که چنین ادعای عجیبی کرده است. دکتر «فرانک استرنجز» در کتاب خود با نام «بیگانه‌ای در پنتاگون»، در مورد به‌ا‌صطلاح ملاقات خود با تور صحبت کرده است.

اشنایدر در طول سخنرانی خود در نمایشگاه آماده‌سازی در سال ۱۹۹۵، تصویری از مردی که تور می‌نامید نشان داد. این عکس در سال ۱۹۴۳ گرفته شده بود. اشنایدر گفت که تور از سال ۱۹۳۷ برای دولت آمریکا کار می‌کرده است. تور دارای شش انگشت در هر دست، قلبی با اندازه‌ی بزرگ، شش عظیم و خون حاوی اکسید مس همانند اختاپوس و آی‌کیوی خارج از حد معمول (در حد ۱۲۰۰ تخمین زده می‌شد) بود و قادر بود به‌طور روان به ۱۰۰ زبان صحبت کند (این شامل زبان‌های موجودات فضایی نیز بود). او همچنین می‌گفت که دارای طول عمر ۴۹۰ سال است.

به گفته‌ی دکتر «استرنجز» تور دارای ۱.۸۸ متر قد و ۸۴ کیلوگرم وزن با موهای موج‌دار خرمایی رنگ و چشمان قهوه‌ای بود. دکتر استرنجز گفت که هر دو رئیس جمهور «دوایت آیزنهاور» و «ریچارد نیکسون» تور را ملاقات کرده‌اند. «تریموتی گود» مشاور سابق کاخ سفید که در مورد دانش خود از موجودات فضایی سکوت نکرده است، نیز گفت که آیزنهاور با موجودات فضایی ملاقات کرده بود.

منبع: http://persian.epochtimes.com

Posted on آوریل 18, 2014, in بشقاب پرنده, دنياي اسرار آميز. Bookmark the permalink. 16 دیدگاه.

 1. این که مثل آدمه , دوما اگه iq در این حد بالا داشته باشه , سرش باید چند برابر یک انسان واقعی باشه

 2. احتمالا عکس اشنایدره نه «تور»

 3. 1)من معتقدم احتمال این امر به هیج عنوان بعید نیست و تمام رخداد هایی که جنبه ی واقعی دارن ممکن به نظر خیلی ها مسخره بیاد
  2)در ضمن نقد دوست عزیز (بیرونی)به نظرم کمی عجولانه هست.-این که مثل آدمه:اگه تمدنی چنان پیشرفته باشه که بتونه سفر میان سیاره ای و ستاره ای انجام بده,پس قاعدتا در علوم دیگه مثل پزشکی,فیزیک و….هم بایستی همون قدر پیشرفته باشه و بتونه خیلی راحت تغییر فرم بده.-IQ تا اونجا که من میدونم ضریب هوشی با اندازه ی مغز هیچ رابطه ای نداره.لطفا در این مورد آخرین تحقیقات دانشمندان رو مد نظر داشته باشید.مثل مغز فیل یا وال….حتی در مورد کامپیوتر های نسل جدید هم هر چقدر که چیپ ها و تراشه ها کوچکتر میشه توانایی تحلیل پردازه ها بالاتر میره.
  3)در مورد طول عمر این موجود فضایی صحبت شده که 490سال عمر داره.سوال من اینه به سال زمینی یا به سال زهره؟

 4. به نظر من در تمام این ادعا ها رگه هایی از حقیقت نهفته.موجودات فضایی کاملا در ارتباط با زمین هستن و گرنه چه دلیلی داره که دولت ها اینقدر در تلاشن تا مسرانه امکان وجود چنین رخداد هایی رو نفی کنن.حتی بی تفاوت هم نیستن اگه دقت کرده باشین به عنوان نمونه دولت آمریکا همیشه امکان وجود چنین احتمالاتی رو با قاطعیت نفی میکنه ویا دولت برزیل که امکان تحقیق گسترده به چنین اتفاقاتی رو نمیده و هزاران مورد دیگه….

 5. آقا فقط همین عکس از این موجود فضایی گرفته شده؟عکس دیگه ای نیست که صورتشو کامل نشون بده؟لطفا بگید منبع این عکس از کجاست؟

  • ماهان جان این عکس مال اشنایدر بوده و به گفته او پدرش آسکر اشنایدر اونو بهش داده. حالا اینکه واقعی یا نه رو من نمی دونم. در اون عکس وارنور بوش که مشاور علمی ریس جمهور وقت آمریکا دراوت سال 1943 هست دیده می شود. وارنور بوش پشت فردی که چونشو گرفته در ردیف دوم کنار دیوار با عینک و کروات سیاه هست نشسته. این عکس چند روز قبل از آزمایش معروف فیلادلفیا گرفته شده. بنابه گفته افراد متعدد آزمایش فیلادلفیا بوسیله دستگاهی ساخته شده بود که براساس کار نیکولا تسلا بوده. این آزمایش می خواسته یک کشتی نظامی را از روی رادار ناپدید کنه.

 6. فکر نمیکنم فیزیولوژی یک موجود فرازمینی حتما باید طبق قوانین شناخته شده فیزیک ما باشه ! شاید بعضی از انها اصلا نیازی به قالب بدنی مانند ما نداشته باشند . و یا شاید این موجودات میتوانند از قالب های بدنی ما انسانها استفاده کنند ! اگر فرضا قبول کنیم که زنده بودن یک موجود در زمین وابسته به وجود انچه ما اسم ان را روح میگذاریم باشد (طبق یک فرضیه) شاید ان موجودات در درجه ای هستند که نیازشان به بدن فیزیکی را رفع کرده یا از اول نداشته اند و فقط برای ارتباط بهتر با ما از قالب بدنی یک انسان استفاده کرده اند …. شاید روزی ما نیز مانند انها نیازمان به داشتن کالبد زمینی را رفع کنیم !!!
  پس نمیتوانیم در نظراتمان از کلمه باید استفاده کنیم چون هنوز هم نمیدانیم IQمربوط به مغز ما هست یا مربوط به روح یا چیزی که ما ان را به این نام میشناسیم !

 7. به گفته اشنایدر وال والینت تور (Val Valiant Thor) که در عکس دیده می شود در اطاقی که در کشتی (USS Eldridge) قرار دارد نشسته است. به گفته اشنایدر پدر اشنایدر در ردیف بعدی و پشت این موجود نشسته است. اشنایدر در ادامه می گوید که پدرش کسی بوده که اولین دوربین سرعت بالا را برای دیدن انفجار هسته ای ساخته است. اشنایدر بیان می کند که بقیه افرادی که در عکس دیده می شوند همه از دانشمندان هسته ای آمریکا و تعدادی فیزیکدان و تعدادی هم از افراد نیروی دریایی آمریکا در اوت سال 1943 هستند.
  اشنایدر حرف های زیادی زده ولی این یکی خیلی خنده داره. من فکر می کنم که این فرد که اشنایدر ازش سخن گفته درجه بالایی در پنتاگون داشته یا کار مهمی داشته چون توی عکس همه پشت او نشسته اند. حالا اینکه این موجود از خارج زمینه یا نه رو باید از خود والینت تور بپرسی.

 8. سلام و خسته نباشید به همه.رفیق کی گفته که نمیدونیم iq مربوط به روحه یا مغز! خب معلومه که مربوط به مغزه.روح یه چیز چرندیه که انسان های قدیمی از ترس این که اگه مردن دیگه همه چی تمومه برای خودشون یه چیزخیالی رو خلق کردن که خودشونو قانع کنن که مگه میشه همه چی تموم بشه پس حتما بعداز مرگ هم زندگی میکنیم!دلیل این که اونا از مغز و کارش اطلاعی نداشتن همه تفکرات و احساسات رو به روحشون نسبت دادن اینجوری جواب خیلی از سوالاتشون رو هم میدادن.مثلا اونا چون نمیدونستن مرکز تفکر کجاست اونو به قلب نسبت میدادن و فکرمیکردن باقلب آدم احساس و تفکرمیکنه.اما بدبختانه افراد مذهبی هنوز حول محوراین چرندیات میچرخن.روح فقط ساخته ی ذهن افرادیه که نمیخواستند بمیرن همین و بس!

  • دوست عزیز منظور من را کاملا اشتباه برداشت کردید !

   • دوست عزیز… مگراز نوشته شما میشد طور دیگه ای برداشت کرد!!؟

   • برای درک بهتر منظور من بهتر است در مورد تئوري chaos که در همین وبلاگ هم ، در مورد ان مطلب هست . مطالعه کنید .
    دقت کنید: تئوري و نه قانون اثبات شده !
    در کامنت اولیه من همه جا از شاید و یا فرضا استفاده کرده ام و فرضیه های رایجی را بیان کرده ام و نه عقیده شخصی
    چون در این مورد بحثی بوجود امده … سووالی که فعلا مغزم را مشغول خود کرده با شما در میان میگذارم شاید نظرات شما به من کمکی بکند
    همانطور که میدانید علم سلولهای بنیادی بسیار پیشرفت کرده و دانشمندان موفق به ساخت بعضی اندامهای انسان شده اند اگر فرض …. فرض ….. فرض … کنیم تمام اندامهای مورد نیاز انسان روزی ساخته شد .حال اگر انها را در کنار یکدیگر مانند یک پازل بچسبانیم …. ایا بلند شده و با ما مثلا صحبت میکند ؟ !!
    چرا در اکثر فیلمهای علمی و تخیلی مثل فرانک اشتین یا مردان ایکس .. برای زنده کردن از شوک الکتریکی استفاده میشود ؟ یا اصلا واقعی تر … چرا برای ریکاوری و بازگشت ضربان قلب از شوک الکتریکی یا انرژی جنبشی استفاده میشود ؟
    البته من زیست شناسی نخوانده ام
    اما …… اکر بدن انسان در کوچکترین قسمت از اتم ساخته شده و اتم از الکترون و نوترون و … تشکیل شده ! و نیروی مغناطیسی یا الکتریکی باعث جنبش یا اصطلاحا حرکت انها میشود ..پس در حقیقت ما در کوچکترین قسمتبندی از انرژی ساخته شده ایم .. شما این انرژی» الکتریکی یا مغناطیسی یا …» را چه مینامید ؟ … لطفا دیدگاه علمی بدید و نه مذهبی !

 9. درباره این ماشینی که تو ترافیک(روسیه) یکدفعه ظاهر میشه هم اگه مطلبی هست بذارین.ممنون.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: