یوفویی بر فراز برج میلاد – سال 2012


تاریخ و محل بازدید : ژانویه ٢٠١٢
تهران ایران
ufo tehran
ufo tehran2
این تصویر یوفویی در کنار برج میلاد تهران است . این یوفو ی درخشنده مشابه یوفویی است که در پایان سال ٢٠١٠ و اوایل سال ٢٠١١ در روسیه دیده شد . نکته قابل توجه این است که این خط به سه قسمت تقسیم می شود و به دور برج می گردد اینطور به نظر می رسد که می خواهد برج را بررسی کند.

 
 

این رد چراغ های یک هواپیمای مسافربری هست که با روش «عکاسی با فاصله زمانی» عکس گرفته شده [دهانه لنز دوربین چندین ثانیه باز گذاشته شده ] و هیچ ربطی به یوفو ندارد.

 

Posted on فوریه 27, 2014, in رويت بشقاب پرنده ها در جهان. Bookmark the permalink. 11 دیدگاه.

 1. نمیدونم این عکس واقعی یا جعلی اما مگه میشه هیچ رسانه ای نشه؟ اینطور که معلومه باید خیلی ها این UFO رو دیده باشن اما چرا ……

 2. عزیز دل، این عکس از سمت شمال و رو به جنوب تهران گرفته شده و این تصویر هواپیمایی است که داره توی فرودگاه مهرآباد قرود میاد. بدلیل اینکه از نوردهی طولانی برای گرفتن این عکس استفاده شده، لحظه فرود هواپیما بصورت یک خط در اومده.
  دلیلی که من هر چند وقت یکبار سایت شما رو چک می کنم، نه به خاطر کسب اطلاعات است، بدلیل اینکه ببینم باز شما چه شایعه ای رو پخش کردید.

 3. درود
  با كمي اطلاع از تكنيك عكاسي و استفاده از سرعت B براي عكس و البته عدم لرزش دوربين ميتوان براحتي يك هواپيما را بدين صورت تصوير نمود

 4. این رد چراغ های یک هواپیمای مسافربری هست که با روش «عکاسی با فاصله زمانی» عکس گرفته شده [دهانه لنز دوربین چندین ثانیه باز گذاشته شده ] و هیچ ربطی به یوفو نداره. به آدرس های زیر مراجعه کنید:

  http://www.airliners.net/photo/Kish-Air-(Iran/Fokker-100-(F-28-0100)/1739374/&sid=b7f5b981d0f05a009d1c5b2e44df34a8

  http://www.airliners.net/photo/Untitled-(Kish-Air)/McDonnell-Douglas-MD-83/1596287/&sid=b7f5b981d0f05a009d1c5b2e44df34a8

 5. گاهي يك دانشمند نابغه با دوزار سواد و مطالعه مياد كه همه رو ارشاد بكنه! (احتمالا از واحد تعارض علم و شبه علم وزارت ارشاد!!). با شخصيت بازرس ژاولي داستان/ فيلم بينوايان، مياد و ميخواد كه حقيقت خشك علم مداري دروغين رو به همه تذكر بده! چون بهتراز ديگران تشخيص ميده كه رد نور يه هواپيما هست نه يوفو.. با شاتر باز دوربين!! وميگه كه من براي خوندن مطلبي از سايتتون هرگز نميام، فقط گاهي ميام كه مچ شايعه سازي هايتون رو بگيرم!! البته نميره به سايت خارجي كه اينو بگه… چون اونجا از شات دقيق و زيباي دوربين، كاربران سايت تازه تعريف هم ميكنند! و ميدونند كه تاريخچه يوفولوژي و موارد مآورايي و شبه علم پر هست از گزارشهاي اشتباه/ و/ خود فريبي و دگر فريبي… و درعين حال صد البته درست/ معماگونه/ روشنگر. همچنانكه در علم و دين و سياست و ساز و كارهاي اجتماعي هم همينطور بوده… و خواهد بود!

  و اونوقت رامتين بنده خدا كه چند سالي هست مراقبت اينكار سنگين رو بر عهده گرفته… هل ميشه و خبر رو تصحيح ميكنه!
  كي گفته كه چنين سايتي بايد پژوهش بكنه و حقايق رو منعكس بكنه!!؟ من نميدونم چرا بازرس ژاول هاي وطني نميرند جواب هزاران هزار دروغ سياسي/ اجتماعي عادت شده رو تصحيح بكنند… و تذكر بدند!!!

  اينو هم اضافه بكنم كه يك سايت به اصطلاح مآورايي، مدعي انعكاس رويدادهاي علمي- آنهم كاملا درست- نيست! يعني نبايد باشه!! لذا اون دانشمنداني كه با يه تومن سواد سرچ اخبار علمي، به اخبار/ مقالات علمي- مفهومي عام سايت هم ايرادهاي فتوايي دوخطي ميگيرند… و بدتر از همه كم اطلاعي خودشون رو نشون ميدند… اگه راست ميگند به نقد مفهومي/ معنايي مطلب بپردازند و طوري توضيح بدند كه اكثريت فهم باشه…!

  بارها در نظرات مطالب مختلف تذكر داده ام كه مشكل اصلي ما مردم اينه كه درخودشناسي خود غافليم و به سهولت تمام بجاي تقويت يك كار جمعي، در تضعيف روحيه اون سعي ميكنيم!!!

 6. اتفاقا چندزمانی نمیگذره که در تلوزیون داشتم مستندی را میدیدم در مورد همین نورها که گاها در عکسها دیده میشه ولی با چشم دیده نمیشه …. تا جایی که میدونم بعد از ۲ ساعت برنامه و نظریات مختلف دانشمندان و عکاسان حرفه ای و برسی و ازمایش و تحقیق و هزار و یک دلیل علمی برای ایجاد این تصاویر باز هم برنامه سازان در اخر نیامدند و با تاکید بگویند خیر این تصویر فلانه و بهمان … ولی دوستانی اینجا هستند که با یک نگاه به عکس ان را هواپیما و یا ذوق عکاس تشخیص دادند و پرونده را مختومه اعلام فرمودند . من نمیگویم که این حتمی عکس یوفو هست ولی همینطوری هم نمیتونم بگم نیست و ….

 7. خانم يا آقاى saba عيب ما مردم اينه كه نظر مخالف رو بر نميتابيم مدتهاست خواننده متون جناب رامتين هستم و از سعه صدر و صبر ايشون در برخورد با مخالفين گاه مغرضشون بسيار لذت ميبرم
  ولى نحوه برخورد شما ناشي از رفتاري هست كه جامعه بهتون ياد داده خشن و غير اخلاقي دقيقا مانند همون روشي كه جناب davood استفاده كرده اند
  به عنوان يك مجرب علوم ماورا عرض ميكنم رمز موفقيت اينه كه هر چي ديديد باور نكنيد بعنوان يك اصل كلي شك لازمه يقين هست
  پاينده باشيد
  جناب رامتين بنده رو عفو كنيد

  • چه خوب كه يك «مجرب علوم مآورايي» به سايت اومد حتما ايشون بهترين كسي است كه به اون سئوال «علوم مآورايي چيست؟» ميتونه جواب بده و «رده ها و سطوح» آن رو براي ما بخوبي باز و روشن بكنه. ضمنا حتما ميتونه توضيح بده كه اخلاق متداول فيزيكال با اخلاق ضروري جنبه هاي مآورايي چه تفاوتهايي داره!
   البته خوب بود كه ايشون قبل از آنكه برچسب » خشونت و غيراخلاقي بودن» به نظر من بزنه، نوشته رو خوب ميخوند!
   يعني قبل از ارائه داوري خشن و غيراخلاقي، توجه ميكرد كه جهت گيري نوشته من به چي بود! صد در صد واضحه كه در دفاع از پديده گزارش شده اصلا نبود!! و درباره شك و يقين هم نبود!! (دفاع جانانه و كاملا درستي بود از موقعيت اين سايت مآورايي و ماهيت مطالب مآورايي آن، در برابر برخوردهاي «علم گرايانه تهي فتوامنشانه»… كه بارها قبلا هم نمود و نمونه ها داشته است!).
   ارزيابي سطحي- و باز فتوا منشانه- از اخلاق و توصيه غير متناسب به آن ، مغاير با درك مآورايي است …!

 8. چه قدر خوب میشد اگه می تونستیم قشنگ تر با هم صحبت کنیم!!
  یه عادت بدی که من دارم این که قسمت نظراتو می خونم تا چیزای بیشتری یاد بگیرم اما همیشه جز عصبانیت از این جدل ها و بحث ها چیزی گیرم نمیاد.عادت کردیم همیشه یه چوب همرامون باشه تا هر کی چیزی جز نظر ما گفت بزنیم لهش کنیم، مگه واسه چیزی جز بهتر شدن اینجاییم؟؟؟
  تورو خدا با هم مهربون تر باشین ،باور کنین ارزششو نداره.
  روی حرفم با کس خاصی نبود معذرت.

  • ميدوني امير جان…؟

   نوشته ات خوش آهنگه… و در نفس وجودي اش البته درسته…. اما متاسفانه در موقعيت نامناسبي استفاده شده!!
   و اگرچه گفتي كه طرف كسي رو نگرفتي… ولي صد البته طرف بي حقيقتي رو گرفتي! براي همين دچار مغالطه شدي!
   كه اين درد زمانه ما در اين كشور عزيز هست!
   و در چرخه اي كه خود ساختي بيشتر گرفتار شدي…. اينكه: «همیشه جز عصبانیت از این جدل ها و بحث ها چیزی گیرم نمیاد.»…..! ((پس تو دنبال چي هستي كه به اين سايت با تاريخچه اي مملو از مطالب مآورايي مياي!؟ يعني در نوشته هاي بالا جز جدل و بحث و چوب و… هيچ حقيقتي و هيچ روشنگري ضروري و درعين حال مآورايي نديدي و نگرفتي!؟ هرنوع پاسخ روشنگرانه رك و صريح براي تو ارزشي نداره؟ و با روحيه رومانتيك تو دربرخورده!؟ آيا صحنه مطالب مآورايي و جستجوي حقيقت در آن آكنده از رومانس و محبت هست!؟ آيا نمي بيني كه درحجاب متافيزيك رقيق چه متافيزيك خشني بر ما روا شده و با چه دروغ بزك كرده اي… لبخند ميزنيم!!!؟))….

   تماس كلي با يك نوشته/ مطلب، شناختي كلي.. گاه در پوششي از احساسات قبلي ببار مياره. بايد نكات رو از نوشته ها استخراج كرد و با شناختي جزيي نگريست و به كمك آن به بازآفريني احساسات قبلي همت كرد! چاره اي جز اين نيست!

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: