اطلاعات اسنودن در مورد اثبات رابطه‌ آمريكا و هيتلر با آدم فضايي ها روسيه را گيج كرده است.Snowden Documents Proving “US-Alien-Hitler” Link Stun Russiaتهران (FNA)- برخي رسانه‌هاي خبري گفته‌اند؛ كارمند اسبق آژانس امنيت ملي آمريكا (NSA)‌ اطلاعاتي را افشا كرده است كه شامل اسناد غير قابل انكاري مبني بر تعيين سياست خارجي و داخلي آمريكا توسط دستور كاري از آدم فضايي‌ها و يا فرازميني‌ها دست كم از سال 1945 مي‌باشد.

به نقل از  Whatdoesitmean.com  ؛ گزارش بسيار عالي سرويس امنيتي فدرال (FSB)  در مورد حدود دو ميليون رازهاي امنيتي طبقه‌بندي شده‌ي دقيق از وزارت دفاع آمريكا (DOD) كه آژانس امنيت ملي آمريكا (NSA) و سرويس امنيتي مركزي(CSS‌) را راه اندازي‌ كرده است، بدست آمده‌است.

اين گزارش توسط ادوارد اسنودن، آمريكايي دور از وطن منتشر شده است كه شامل اسناد غير قابل انكاري است كه نشان مي‌دهد دستور كار آدم فضايي‌ها يا فرازميني‌ها سياست داخلي و خارجي آمريكا را دست كم از سال 1945 تعيين مي‌كند.

ادوارد اسنودن يك متخصص كامپوتر است، كارمند اسبق آژانس جاسوسي مركزي (CIA) و كارمند اسبق (NSA/CSS) و كسي است كه اين اطلاعات بايگاني شده را در اواخر 2012 براي بسياري از رسانه‌ها افشا كرد و پس از معرفي به عنوان تحت تعقيب ترين فرد روي زمين در سال 2013 توسط دولت اوباما پناهندگي موقت روسيه را پذيرفت.

همچنين اين گزارش FSB نشان مي‌دهد كه اسنودن با ايميلي با موضوع ” من و بقيه چيزهايي داريم كه ميتواند مورد توجه شما باشد.؟.؟.؟” با روزنامه‌نگاران و وبلاگ‌داران مطرح آمريكايي و نويسنده گلن گرينوالد ارتباط بر قرار كرده‌بود.

به زبان خود اسنودن اين گزارش ادامه خواهد داشت، او دليل دست يابي و افشاي اين اطلاعات را تشريح كرد و به او در مورد دو دولت مردي كه يكي در انتخابات پيروز شده و ديگري دولت پشت پرده را اداره ميكند هشدار داد.

در كنار هشدارهايي كه اسنودن و گروهش در مورد سردمدار اين دولت مخفي داد، كارشناس FSB در گزارشش از تصديق آن موضوع در آخر هفته‌ي گذشته توسط وزير دفاع سابق كانادايي پل هيلر يعني كسي كه به او توسط سرويس اطلاعاتي روسيه اجازه‌ي دست يابي به تمام اطلاعات اسنودن داده شد، خبر داد.

اگرچه متن دقيق تشكر وزير دفاع هيلر از اطلاعات اسنودن در FSB هنوز بايگانيست، اما مدتي بعد از مصاحبه‌ي الكترونيكي شديدش با FSB ، به او اجازه‌ي حضور در برنامه‌ي روسي جديد SophieCo در دو هفته‌ي گذشته داده شد. در آن جا بود كه او اقرار كرد كه فضايي‌ها براي هزاران سال است كه از سياره‌ي ما ديدن مي‌كنند و انواع گوناگون فرازميني‌ها مثل  قد بلندان سفید پوست كه با نيروي هوايي آمريكا در نوادا همكاري مي‌كنند را توصيف كرد.

در بسياري از افشاگريهاي ناگهاني … ، بيشترين نگراني مراجع قدرت روسيه مربوط مي‌شود به اطلاعات اسنودن در مورد قد بلندان سفید  ( كه همانطور كه گفته شد قبلا توسط وزير دفاع هيلر افشا شده‌بود) كه اينها همان فرازميني‌هايي هستند كه در دهه‌ي 1930 به طور دقيق و عالي آلمان نازي را ايجاد كردند.

در يكي از بيشمار رئوس مطالب اين گزارش … نشان داده شده است كه با كمك اين فضايي‌ها در اواخر 1930 وقتي كه آلمان نازي فقط 75 زير دريايي داشت، در طول چهار سال جنگ جهاني دوم 1163 زير دريايي فوق تكلنوژيكي مدرن در كارگاه‌هاي كشتي سازي‌اش ساخت و حتي آنها را بكار برد.

در گزارش آمده است اطلاعات اسنودن همچنين ديدار قد بلندان سفید  را با رييس جمهور وقت آمريكا دوايت دي.آيزنهاور را تائيد ميكند و از آن زمان بود كه رژيم مخفي كه به طور پيوسته در آمريكا حكم راني ميكند تاسيس شد.

نگران كننده‌تر، هشدار گزارش FSB در مورد دستور كار قد بلندان سفید پوست  ‌است كه توسط رژيم مخفي براي حكم راني  مكالمات آمريكا براي كنترل سيستم سرويس الكترونيكي با قصد پنهان كردن هر گونه اطلاعات حقيقي در مورد وجودشان روي زمين بكار مي‌رود. همانطور كه در اطلاعات اسنودن آمده‌است، هدف نهايي آن‌ها شبيه سازي كلي و حكم‌راني به جهان است.

آنچه كه براي FSB در مورد تائيدات اين گزارش مجهول است، كساني هستند كه هنوز در دولت آمريكا از اسنودن پشتيباني مي‌كنند، اما كسي كه نوشته‌هاي كارشناسان اطلاعات روسيه را پيش ميكشد اشتباه نمي‌كند و نشان از تحولي عظيم بر سر قدرت در مقابل اين دولت مخفي به سركردگي اوباما توسط  نيروهاي ناشناخته  در جريان است.

ترسناك‌ترين موضوع براي سياست گذاران و سردمداران روسيه شامل قسمتي از اين گزارش است كه اگر آن‌ها توسط اوباما با  قدبلندان سفید پوست  دولت مخفي در بيافتند آنگاه خود را با قدرت‌هاي ديگر فرازميني تطبيق داده‌اند.

http://english.farsnews.com/newstext.aspx?nn=13921021000393

با تشکر فراوان از زهرای عزیز برای تهیه و ارسال این مطلب. 

هر گونه بهره برداری از این مطلب با ذکر منبع با نام دنیای اسرار آمیز مجاز می باشد.

صفحه فیسبوک دنیای اسرار آمیز 

https://www.facebook.com/BLOG.UFOLOVE

Advertisements

Posted on ژانویه 15, 2014, in بشقاب پرنده, تاريخ مرموز. Bookmark the permalink. 35 دیدگاه.

 1. من خودم در مورد وجود موجودات پیشرفته در سیاره های دیگه شک داشتم تا اینکه خودم اینها رو دیدم. یک جسم نورانی سفید دایره ای که مانورهای واقعا عجیبی میداد که از توان هواپیما های ما خارج هست و شهاب سنگ هم که توان حرکت در جهت های مختلف و ایستادن در هوا رو نداره
  نکته عجیب تر این بود که جسم پرنده اونها یهو غیب شد

 2. خب راز بزرگتراینجاست این موجودات که حکومت رایش رو ایجاد کردند چطور نتوانستند از شکستش جلوگیری کنند؟خب بهرتین سلاحها رو میتونستن دراخیارش قرار بدهند؟ خب این سوالهای بی پاسخ بر وجود حقیقت این موارد جای شبهه میزاره

 3. man in 2 jomlaro kamelan motevajeh nemisham
  .
  اما كسي كه نوشته‌هاي كارشناسان اطلاعات روسيه را پيش ميكشد اشتباه نمي‌كند و نشان از تحولي عظيم بر سر قدرت در مقابل اين دولت مخفي به سركردگي اوباما توسط نيروهاي ناشناخته در جريان است.

  ترسناك‌ترين موضوع براي سياست گذاران و سردمداران روسيه شامل قسمتي از اين گزارش است كه اگر آن‌ها توسط اوباما با قدبلندان سفید پوست دولت مخفي در بيافتند آنگاه خود را با قدرت‌هاي ديگر فرازميني تطبيق داده‌اند.
  Yani kodum ghodrataye dige ke zedde in farazaminiyane sefid pustand ?a

 4. خیلی وقت بود اینجا نیامده بودم. هر وقت می آیم کمی دلم می سوزد که از چه حقایقی محرومیم و با چه اسباب بازی هایی مشغول!

  زحمت کشیدند جناب اسنودن!

  سال هاست که داد می زنیم موجوداتی پشت سیاست های آمریکا هستند. حالا شما آن ها را فضایی می گیرید به نوعی درست است. محل زندگی این ها فضا است اما نه فضایی که لزوما ماده و سیاره دارد. بلکه ابعادی بالاتر از ماده که ماده خود پر از محدودیت های سرعتی و حرکتی و زمانی است. ابعادی که گاهی با شهاب هایی که ظاهرشان بلکه تمثیلشان مانند شهاب های مادی است زده می شوند. اگر نظریه ریسمان که 11 بعد دارد را بپذریم هر بعدی به نوعی کنترل ما روی اطراف را ضعیف می کند حالا اگر کسی ورای ابعاد باشد می تواند آن را کنترل کند. مثل خیال یا فکر که ورای جهان 11 بعدی ماست. موجوداتی که بالاتر از جسم هستند می توانند در فکر انسان ها غلبه کنند. بله جنیان شیطانی را می گویم…شاید مراسم ماسون هایی مثل بوش که رئیس جمهور آمریکا بود را در برابر شیاطینی مثل بعل دیده باشید. موجودات فضایی شما اگر مادی هستند که بی عرضه اند زیرا شیاطین ورای ماده را تسخیر کرده اند که هر خیالی را می توانند مورد تعرض قرار دهند و این سفینه های خیالی حاصل فکر ضعیف بشری است که در قدیم گمان می کرد این ها از آسمان ها می آیند نه از ابعاد دیگر. سلطه ی بر ماشین و زمان و مکان فقط از عهده ی عالم خیال که محدوده ی جسم شیاطین است بر می آید و محدوده بالاتر از خیال عقل است که چون از شکل هم آزاد است حتی محدودیت خیال را هم ندارد. فرشته ها از این عالمند و از این ها عالم های بالاتری داریم که شاید برخی مرتاض ها بدانند ولی مشروحش آن جایی است که فرشته ها هم در خدمت آن ها هستند.

  بگذریم فقط چون می بینم برخی مقالات خیلی توهم از نوع اسباب بازی که عرض کردم دارد گفتم حقیر هم چیزی بگویم بعدا مسئول نباشم….این بعدا خیلی دارد نزدیک می شود….وقتی که ابعاد به هم نزدیک شوند همه قواعد به هم می خورند و زلزله و طوفان و اتشفشان و به هم ریختگی آب و هوا و…. بلکه از همه مهمتر به هم خوردگی ارواح انسان ها که نتیجه اش کشتار و کشتن است. و چون بیت المقدس نزدیک ترین نقطه به درهم تنیدگی ابعاد است شام(سوریه) اولین جایی است که خراب می شود و می کشند و می کشند.

  چون تفکر برخی را در این سایت می شناسم الان می آیند می گویند تو داری از حرف های توهم دار عده ای می زنی. اشکال ندارد از 400 سال پیش که ما به محدوده ی اسفل دنیا وارد شدیم و ماشین و صنعت ما را به عالم مولکول و اتم(پست ترین بعد عالم) سوق داد فکر هایمان هم در این محدوده ی بی ارزش گیر کرده است. هزاران سال بود که آدم به سمت ماشین نمی رفت زیرا زمان و حرکت و قدرت محدودیت های این سقوط در عالم ماده ی محض است و او در گذشته از این وادی جدا بود. البته این تاریخی که انسان های مدرن نوشتند چون از منظر خودشان است گذشتگان را نفهم می دانند بلکه خودشان با عینک قید و بند دار ماتریالیستی می بینند و الا عوالم گذشتگان کشمکش در قدرت هایی بود که صدها سال است از دیده ما خارج شده اند….دوباره عصر جدید می آید زیرا در آخر قوس نزول هستیم و در اینجاست که قوس صعود شروع می شود. به قول مسیحی ها در مکاشفات یوحنا بعد از عبور از سیاهی روشنی آغاز می شود.

  • سلام حسن چان چطور میتونم باهات در تماس باشم؟…از اون یه تیکه تسلط بر ماشین خیلی خوشم اومد یاد اهنگ welcome to the machine افتادم

  • جناب حسن اتفاقا شما بیشتر ذهنتون درگیر مسایل مذهبی! که همه بیگانگان رو فرا ماده و جز شیاطین و جنیان میدونید!!! در این شکی نیست که موجودات بیگانه میتونند به ابعاد دیگه برن… اما این از دانش بسیار پیشرفته اونهاست نه اینکه جن!! باشند… بشقاب پرنده های این موجودات کاملا از فلزات و تکنولوژیهای بسیار پیشرفته درست شده و اگه ذره ای شناخت داشتید و در این باره تحقیق میکردید میدونستید که موجوداتی که هزاران یا یک میلیون سال از نظر تکنولوژی پیشرفته تر از انسان روی این سیاره هستند هیچ ربطی به توهمات جن و شیطان و…. ندارند! اتفاقا همین تخیلات مذهبی زاییده افکار همین موجودات که انسانها اونها رو نشناختن… یوفوها فرا ماده و وسایل اجنه نیستند! یو اف اوها تکنولوژی برتر از فلزات و تکنولوژی مدرن هستند که اتفاقا گاها ضربه پذیر هم بودند….

 5. توجه دارید که همین فارس نیوز تا 2 روز پیش هیچ اعتقادی به وجود فضاییها نداشت و ملت رو مورد تمسخر قرار میداد !!! یعنی حالا نیت ش خیره !؟ نکنه یه وقت موجب تشویش اذهان عمومی بشه !؟

 6. من همیشه تعجب کردم که چطور یک کشور بدبخت و بحران زده مثل آلمان در یک مدت کوتاه تبدیل شد به ابر قدرت دنیا و چنان در زمینه تکنولوژی از بقیه جلو افتاد که قابل تصور نبود. الان هم این اتفاق از بعد از اسیر کرذن دانشمندان نازی داره برای آمریکا میفته. شوروی هم با اسیر کردن دانشمندان نازی خیلی پیشرفت کرد اما الان از آمریکا عقب افتاده

 7. سلام من 10 سال که در این زمینه تحقیق میکنم از 5 سیاره در زمین هستند که همه چیز را تحت کنترل دارند و اینها حتی باهم اختلاف دارند بخاطر بمب اتم – و مسئله امام زمان اینجا هستند تا با نیروهای شیطانی شان جلوِی آن را بگبرند در آمریکا یک گروه چند نفره مدت هاست تشکیل شده و هدف آنها جایگزینی موجودات فضایی با خداوند است کل مردم زمین را به خواب مغناطیسی برده اند آنها نمی خواهند ما به درچات بالا و فرکانسهای بالا برسیم چون به ضرر آنها می باشد ببینید در عکسهای قرون وسطایی از مسحیح تصاویر بشقاب پرنده نقاشی شده بزودی مسیح دروغین ظهور خواهد کرد و با سفینه های فضایی زمین این بار بصورت رسمی تسخیر خواهد شد البته اینها مربوط به آینده است (کمتر از 15 سال دیگر) اما در ایران بزودی یک ماه کامل بشدت مردم غزاداری خواهند کرد و چهار سال بعد خیلی چیزها در ایران نابود خواهد شد که در تاریخ بی مثال خواهد بود

  • «در ایران بزودی یک ماه کامل بشدت مردم غزاداری خواهند کرد و چهار سال بعد خیلی چیزها در ایران نابود خواهد شد که در تاریخ بی مثال خواهد بود»

   لطفا شفاف صحبت کنید

 8. ممنون از حسن جان سين. همش درين فكر بودم كه براي اون لاطائلاتي كه در كامنت مطلب «جاسوسان آسمان» با عنوان «در
  جستجوي تفاوت!» نوشته بودم… بايد يك نمونه- نوشته بيارم… تا معلوم بشه كه وقتي اون 4 بخش رو با هم و در هم قاطي كنيم چه معجوني درست ميشه! نوعي «مي» زدگي نوشتاري! كه سرايت توهم رو آسون ميكنه… موقعيتي كه راست و دروغ هاي خوانده و نوشته/ ضعف و قوت هاي كم فهمي ها و بدفهمي ها رو به هم مياميزه و دايره چنين باوري رو هي گسنرش ميده! جنس تحول در آگاهي رو نداره… بيشتر ذائقه خرافه باوران رو شيرين ميكنه!!
  المانهاي پيچيدگي و سايه هايي از روابط اونها رو عرضه ميكنه كه واقعي نيست، هيچ جوري با هر نوع واقعيت حتي فقط توصيفي، مناسبت مفهومي نداره… بلكه فقط خياله… درواقع اون چهار بخش در يك بخش خيال (بخش 4) حل و محو ميشه!

  من اصلا براي حسن جان (ها) نگران نيستم… تازه خوشم هم مياد كه نويسندگان هري پاتري وطني بيشتر بشه تا بهترينشون يه فيلمنامه براي يه سريال توپ هاليوودي/ باليوودي به شبه هنرهاي رايج اضافه كنند. قدرت ساختن معجون مي زدگي نوشتاري كار هر كسي نيست! اما من نگران علي جان (ها) هستم كه ممكنه بدون دريافت و بازيافت محك دار، ميل به خرافه باوري رو كه همه درخودمان داريم و از اجزاء بيماريهاي فرهنگي ما- مردم هست رو، در خود تازه بكنه (بكنند)!!!

 9. سلام saba
  آدرس ايميلتون رو مي خوام لطفا

  • دوست گرامي
   نوشته/ پاسخ شما رو ديدم. اين سرماخوردگي امان ما رو بريده. خوبه كه- تا پاسخ من- شما لطفا اون پاراگراف آخر رو خودتون پاسخ بديد. تا همه استفاده ببريم.
   عين سئوال شما رو در زير ميزارم (شايد ديگران هم پاسخ راهنما بدند):
   سوال از روي كنجكاوي:
   هدف شما از مطالعه موضوعات ماورالطبيعه چيه؟
   به نظر شما مطالعه اين موضوعات چه مشكلي را از زندگي حل خواهد كرد؟ يا چه نتيجه مفيدي خواهد داشت؟ و چرا بايد در حالي كه اكثر مردم به اين موضوعات كوچكترين بهايي نمي دهند شما براي آن وقت و ميل و شخصيت بگذاريد؟آيا چيز خاصي در آن ميبينيد؟

 10. صبای عزیر این مطالب در علوم غریبه و یا دانشگاههای متافیزیک انگلستان طبقه بندی شده است از کلاس اول دبستان که نمیتونی بیای بشینی کلاس فوق لیسانس دانشگاه. مشکل ناآگاهیستتتتت وسلام

  • دوست گرامي قسمت عمده اين سايت ترجمه مطالب زمينه اي مربوط به تئوري/ باورهاي مآورايي هست نه خزئبلات خرافه پروري هاي علوم باطني عوام گرا!
   اگه نوشته/ نظر شما در بالا گوشه اي از حاصل ده سال تحقيق شما هست… بهتره شما اول معناي تحقيقات و روش تحقيق رو يادبگيري. و با معنا درماني هم در تماس باشي.
   آنچه كه در دنياي غرب در قالب هزاران مقاله و كتاب و سخنراني و تدريس سازمان يافته درباره تحقيقات مآورايي نشر يافته قابل دريافت اينترنتي (مجاني/ خريد) هست … آنچه كه جداسازي متافيزيك خرافي از متافيزيك حقيقي/ تحقيقي از نتايج مهم آن هست.
   من كه دوست ندارم دنبال هر اسطوره سازي قديم و جديد سينه بزنم.
   مهم اينه كه ما براي خودمون و مخاطبمون چي براي توضيح و يا نقل قول كردن مرجع داريم كه سطح آگاهي همديگر رو بالا ببريم… كه شايد تاثير مثبتي بر خودآگاهي فردي و جمعي مون صورت بگيره. چيزي كه فهم «غير»خرافي از مآورايي باشه كه بالاخره علم جرات كرده و باور كرده كه نگاه متفاوت مثبتي بهش داشته باشه. و عقلانيت جرات كرده كه ضد خودش رو درخودش حل بكنه و عقلانيت جديدي رو شكل بده.
   نه اينكه فرصت طلبان عامي بگند كه اين نوع نگاه تئوري/ تجربي جديد علمي/ شبه علمي، از جنس و در كيفيت همون خزئبلات پوپوليستي خرافه باور سلطه گر بر مردم هست(كه صد ها سال بافته اند و گفته اند و مقدسش هم كرده اند)!
   (مال خود كردن نتايج تحقيقات طاقت فرساي ديگران… تفكر خرافه دوستان ديني و غيرديني است كه هرگز ازين رويه خفيف و عقبگرا دست بردار نبوده و نيستند!).
   ما محتاج طراحي يك چارچوب فكري مناسب هستيم كه در اين ازدحام اطلاعات و باورهاي گوناگون … از ما حداقل يك جستجوگر متفاوت بسازه… نه – مثل هميشه- يك مقلد خودباخته!

  • رامتين گرامي
   نوشته مفيد و بسيار زحمت كشيده من- برغم سرماخوردگي شديد- چرا اينجا نيست!!

 11. من معتقدم که انقلاب57 ایران هم کاملا هدایت شده از منبع بالا بوده نه کشورهای غربی البته اون ها هم در راستای اهدافشون
  به سرنگونی شاه کمک کردن.شما وقتی فیلم های تظاهرات در سال 57 میبینید اگه کمی موشکافانه دقت کنید انگار همه مسخ شده هستند و طوطی وار فقط شعار میدن هیچ فکر کردین تو تمام این فیلم ها یک دونه پرچم ایران ندیدم انگار ملت دست به یکی کردن واسه نابودی کشور یه خودکشی دست جمعی و کاملاتحت کنترل.کی میدونه شاید فضایی ها نقش اول این رویداد شوم باشن.

 12. ضمنا خبر اسنودن/ دولت سايه فضايي…. خبرگزاري فارس جوك شده!
  Iranian news agency says the U.S. is secretly run by Nazi space aliens. Really.
  http://www.washingtonpost.com/blogs/worldviews/wp/2014/01/13/iranian-news-agency-says-the-u-s-is-secretly-run-by-nazi-space-aliens-really/

 13. چرا نظرات من تائید نمیشه؟

  • چون صد تا مطلب گذاشتیم که همه این موجودات جزو اجنه نیستند.

   • مگه من گفتم همشون جزو اجنه هستند؟؟؟ اصلا بگم مگه شما باید بگی من چجوری فکر کنم؟؟؟
    مگه اینجا درباره شیطانو جن میگن بهتره بری هری پاتر بنویسی نظرشون سانسور میشه؟ که نظر من سانسور میشه؟
    خوب تو همین کامنتا یکی هست شیاطین و اجنه رو مسخره میکنه کامنتش پاک نمیشه مال من پاک میشه؟؟؟/ شما رو چه حسابی تشخیص میدی کامنت کیو میتونی پاک کنی کیوپاک نکنی؟؟؟
    نمیدونم ازکجا خط میگیری ولی اصلا تابلو نیست داری از یه جبهه حمایت میکنی 🙂

 14. با اجازه و صلاحديد رامتين درينجا توضيحي به مهدي بدم… چون قسمتي از مثال اعتراضي ايشان نوشته من بوده.

  مهدي گرامي
  بنظر ميرسه كه شما نوشته من رو خوب نخوندي… و براي خودت توضيح نداده به نتيجه گيري رسيدي!
  هركسي كه درباره مطالب ماورايي اهل بررسي و تفكر و گاهي تجربه هست، مخالف پديده/ باوري نيست! يعني نميتونه باشه… چون درينصورت اهل چنين پژوهشي نيست!
  طبيعيه كه… پديده باورهاي مآورايي از نظر عواملي درجه بندي بشه … تعريف/ تفسير/… متفاوتي هم داشته باشه…. ولي معمولا از نظر تفكر مآورايي، خط نميخوره! اما اون تعريفها/ تفاسير/… ممكنه نمره كم بياره و خط بخوره!
  اين يكي از تفاوتهاي جدي علم و شبه علم هست! (براي مثال خدا هست… تعريف يكي به او ، اجازه قتل … ميده، تعريف ديگري چنين اجازه اي رو براش خط ميزنه!).

  كجاي نوشته من مخالفت با شيطان و جن بوده!؟ من حتي تحليل دقيقي درمورد نوشته حسن گرامي ارائه ندادم! چون يك متر ميشد!! و اصلا در بحث من واقع نبود!! من نوشته اي تحت عنوان «در جستجوي تفاوت» رو «پايه» قرار دادم براي فهماندن و فهميدن مطالب مآورايي و نوشتم كه اشكال نوشتن حسن – بر آن مبناي تمايز دهنده از خرافه باوري و خيال- چي هست! و چرا هيچ آگاهي رو نميرسونه بلكه ابهام رو اضافه ميكنه… از جنس داستان نويسي هست.
  من اصلا به اشكالات تئوريك حسن و دولت در سايه… اشاره هم نكردم! …
  من حتي اصلا داستان/ فيلم هري پاتر رو مبناي تمسخر قرار ندادم! گويا شما اينطوري فكر ميكني!
  من اصلا كسي رو مسخره نكردم… براي رشد آگاهي بايد صريح بود. من حتي از قوت نوشتن تركيبي تخيلي حسن تعريف كردم.
  شما بهتره سه نوشته من (1+2) رو با دقت بخوني و ايرادش رو بگيري. تا همه استفاده كنيم.
  مواظب باش از خودت توليد جن نكني!!

  • کاملا حرفهاتون درسته جناب saba متاسفانه من دلیل این حساسیت بعضی از این اقایان رو نمیدونم که چه اصراری دارن به جن! نامیدن و غیر مادی دنستن این پدیده که صدها مقاله و مستند علمی و… دربارش ساخته شده و مدارک خیلی چیزها رو اثبات میکنه… من در این باره میتونم بگم تنها شک کردن و استیصال به عقاید خرافاتی و بی ارزش…. که شخصی رو وادار میکنه اینطور فکر کنه تا جوابی برای شک خودش بیاره! و معمولا تنها کلمه ای که میتونه بکار ببره همون جن! هستش برای فکر نکردن! و نیاندیشیدن و باور نکردن حقیقت…..واقعا باید تاسف خورد….

 15. به نظر من با توجه به پیشرفت بیش از حد تکنولوژی در سالهای اخیر و همچنین روند صعودی اون در سالهای آتی خیلی ساده نگری هست که بخواهیم تمام این پیشرفت رو زاییده ذهن بشر بدونیم.بدون شک تو این ضمینه به بشر از طرف نیرویی ناشناخته برای عوام کمک میشه و در عوض عرضه این علوم بشر نیز ملزم به برطرف کردن نیازهای این نیروی ناشناخته شده.با توجه به تاریخ صدها هزارساله تمدن بشر آیا جای سوال نیست که اختراع کامپیوتر و پیشرفت اون در زندگی جمعی و فردی انسان فقط مربوط به 50 سال اخیر شده باشه.بدون شک هر جنگی مادر و مولد اختراعات بشماری برای بشر بوده و با در نظر گرفتن وقوع جنگ جهانی دوم و تفاوت اون از نظر بکارگیری تکنولوژی با جنگ جهانی اول و همچنین پایان ناگهانی و تراژیک اون برای آلمان و ژاپن که به پیدایش ابر قدرتها در جهان ختم شد بدون شک نیروهایی ناشناخته در این جنگ به حمایت از هر طرف پرداخته بود و شکست متحدین در این جنگ به معنی از هم گسستن پیمان بین متحدین پنهان بوده که به سقوط امپراطوری رایش سوم منجر شد

 16. اقا بهروزه عزیز جوابت.چون هیچ وقت هیچ کشوری یا هیج موجودی اون صلاح های پیشرفته که پیشرفته تر از کشورای دیگه باشه رو در اختبار اونا نمیزاره که بزنن همه کشورا رو داغون کنن.اونا هم سیاست دارمن درسته فضایی هستن ولی اونا میخان اهدافه خودشونو پیش ببرن.مدسی

 17. اقای دولت سایه شما میتونی توضیح بدی که یک ماهو چهار سال جریانش چیه

 18. بايد بگم كه بازم يك صفحه متفاوت (و از نظر من ارزنده) پديد آمد! آره منظورم همين صفحه است!
  مطلب اصلي صفحه بهانه شد براي ارائه نظراتي كه هميشه مطرح بوده و هست… اينبار با سطح دقتي بيشتر(شايد)/ ادبيات ديگر/ …
  بخصوص اينكه به كامنت هاي دو صفحه با مطلب ديگر هم تو همين صفحه آدرس داديم… و حوزه بحث رو حداقل نشون داديم كه وسيعتره! و بس اساسي!
  اما بازم مثل هميشه كم و بيش به هيچ جا نرسيديم!!! هركسي حرف خودش رو زد و روي حرف خودش ماند! هيچي حتي ميل به عوض شدن نشون نداد! هيچ پيشنهادي نبود… هيچ ميل به تداوم نبود! همون بسه هاي انباشته در فرهنگ ايراني!! هميشه همينه! سهم هركدوم از ما برداشتن قطعه اي است كه ما رو تاييد كنه!! با ساختار اعتقادي و اطلاعاتي ما و منظري كه از قبل گرفتيم برخورد نكنه!
  اگه قراره تغييري و تحقيقي و هماهنگي صورت بگيره براي من/ ما ، كم كم صورت ميگيره… حتي اگه به بلنداي تاريخ طول بكشه!! بي خيال بابا … ما ايراني هاي شجاع و با تمدن طولاني لت و پار شده، بهتر مي بينيم و بهتر از معرفت هاي قبليمون هواداري و حراست ميكنيم….
  آره گويا ما نميتونيم – نميخواهيم- به پاسخ(هاي) قطعي كوتاهي در تغيير منظرمان برسيم…

 19. صبا وقتی نظر من سانسور میشه شما چطوری میتونی راجع به اعتقاد من نظر بدی که تولید جن میکنم؟؟؟؟ من اگه گفتم موجودات فضایی جن هستن براش دلیل دارم ولی متاستفانه مردم کشور ما دو نوع هستند یا خیلی مذهبی هستند و اصلا فکر نمیکنند یا مثل بعضیا که تو این سایت هم زیادن و ما که ندیدیم نظرشون سانسور شه کلا دو تا کتاب فوندانیکن رو خوندن و دیگه منکر همه چی شدن من با همین آقای empyrium قبلا کلی بحث کردم درباره دین و … که جواب دقیقی بهم نداد و ادمین هم نظرات اون بخش رو بست جناب empyrium من هم برا شما تاسف میخورم که دچار جو زدگی شدی و فکر میکنی شیاطین و جن از بیخ و بن دروغه و دین دار ها یه مشت آدم نفهم هستن که فکر نمیکنن و شما علامه دهری شما هنوز از معجزات علمی قرآن غافلی و نمیدونی تو ساده ترین حالت روی بارکد تمام محصولات عدد 666 وجود داره من بار اولم نیست اینجا کامنت میگذارم ولی همیشه یه جریان فکری اینجا غالب هست تا بحث بخواد بالا بگیره یا نظرات سانسور میشه یا اینکه بسته میشه نوع مطالب هم که گذاشته میشه بطور هنرمندانه ای باعث بوجود اومدن یک گرایش فکری خاص میشه که کاربر با عدم سطح دانش کافی مطالب سایت رو باور میکنه

 20. با سلام .. سالهاست که من در کشورهای مختلف در مورد ادیان و رابطه اونها با خرافات و ماوراء تحقیق میکنم .. جالب اینجاست که اگر در عمق این موضوع داخل بشید کاملا مشخص هست که گروهی در تمامی اقوام دور دنیا هدایت گروهی اون قوم را به صورت رسوم مذهبی تحت تاثیر قرار داده اند و از آن مهمتر اینکه رگه هایی از تفاوت کاملا موزیانه که باعث اختلاف فرهنگی و عقیدتی شده که در آخر به جنگ و کشتار انجامیده .. متاسفانه عامی بودن مردم دنیا و پیروی کور کورانه از عقاید پیشینیان مهمترین عامل اینگونه سوء استفاده هاست …
  به امید روزی که حقایق آشکار شود

 21. به هر حال به نظر من باید به مهدی اجازه داده میشد که حرفش رو بزنه گرچه من نه حرف مهدی رو قبول دارم و نه حرف صبا روف ولی اینکه حرف یک شخص سانسور بشه چه معنی دیگه ای به غیر از سانسور میتونه داشته باشه (لطفا توجیه نکنید)

 22. سلام به همه دوستان

  تو رو به هر چی اعتقاد داری این کلمه جنو من رو بزارید کنار مساله موجودات فضایی اصلا نیازی به اثبات نداره خودش اثبات شده هست. موجودات فضایی میتونن به هر شکلی باشن قیافشون مهم نیست مهم اینه که وجود دارن. خیلی خودخاهانه هست که بگیم موجوداتی به غیر از انسان وجود نداره بلکه توی این گیتی هر موجودی با هر قیافه و شکلی که بگی هست. این جهان اینقدر بزرگ هست که هیچ کسی نمیتونه تصورش کنه. هر زمان کسی بگه من تصورش کردم اون هنگ کرده. بله موجودات فضایی وجود دارن باهوش تر و یا هم سطح انسان و یا پایین تر از انسان. هیچ موجودی از عالم خیال و یا نامرئی ظاهر نمیشه بکه هر چیزی که شما به عنوان موجود فضایی میدونید همگی مادی هستند یعنی با قوانین این جهان در حرکت هستند. هیچ موجودی نمیتونه از قوانین این جهان فرار کنه مثلا یهویی غیب بشه بره اون دنیا یا جایی دیگه اگه هم غیب بشه صد در صد طبق قوانینی هست که فعلا ما کشف نکردیمش … این بنده خدا ادوارد جان هم راست میگه موجودات فضایی وجود دارن و مثله اینکه رسانه ها دارن مسخرش میکنن . تمامی سایت ها و رسانه های کشورها ، چون نمیخوان مردمشون بدونن. بشقاب پرنده ها با اون تمام ویژگیهاش وجود دارن اصلا شک نکنید. خود من هم چند بار این اشیای نورانی رو دیدم دقیقا مثل کلیپ هایی که توی یوتیوپ هست و بسیار فراوان هستند…

  با تشکر از همه شما دوستان mojtabaghsh86@gmail.com

 1. بازتاب: بخش فضايي روسيه دچار بحران شده است

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: