جاسوسان آسمان


جاسوسان آسمان

در گوشه و کنار این جهان، شواهد و مدارکی وجود دارد که نشان میدهد احتمالا موجودات با شعوری، از فضای خارج از جو زمین مراقب پیشرفتهای تکنولوژی در روی کره زمین هستند. اسکندر ، نخستین کسی نبود که این سفینه های فضایی، برای او و سپاهیانش مزاحمت هایی فراهم ساختند. این امپراتور جهان گشا، از دو سفینه عجیب سخن می گوید که در یکی از نبردها مرتبا بر فراز سپاهیان او مانور میدادند و بالا و پایین می رفتند، و همین امر باعث شد که سر انجام فیلهای جنگی اسبها و لشکریان او دچار وحشت شوند و از عبور از رودخانه، که این واقعه در آن مکان اتفاق افتاد امتناع ورزند.

ufo-mcminnville-photo_059

مورخان زمان اسکندر، این سفینه های عجیب را سپرهای نقره ای درخشانی توصیف کرده اند که در اطراف آنها، شعله های آتش به چشم میخورد… در سال 1873، کارگران یک مزرعه بزرگ پنبه در تگزاس با مشاهده یک جسم پرنده شگفت انگیز که مستقیما از آسمان به سوی آنها آمد، دچار ترس و وحشت زیادی شدند و یکی از کارگران گفت: این شیء عجیب، مانند یک مار بزرگ نقره ای بود و چند بار پیاپی روی سر ما فرود آمد و دوباره به آسمان رفت. یک دسته از اسبها، رم کردند و ارابه ران، از شدت دستپاچگی زیر چرخهای ارابه افتاد و به قتل رسید. و در همان روز یکی دو ساعت پس از این حادثه، همین اجسام پرنده یا مشابه آنها بر فراز میدان رژه ارتش سواره نظام امریکا در “کانزاس” پدیدار گشتند و آنچنان اسبها را به وحشت انداختند که مراسم رژه بهم ریخت. در 9 آوریل 1879، صدها هزار تن از مردم ناظر یکی از عجیب ترین مناظر آسمانی بودند. این آغاز نمایش ترسناکی بود که مدت هفت شبانه روز ادامه داشت. این جسم پرنده ناشناخته،در ارتفاع زیادی در حرکت بود. هنگامی که با تلسکوپ به تماشای آن پرداختند مشاهده کردند که این شیء عجیب چیزی شبیه یک سیگار برگ بود که بالهای بزرگ ریشه داری به آن وصل شده بود. شب هنگام ، نورهای سرخ و سبز وسفید از آن ساطع میشد و منظره ای بس تماشایی داشت.

ستاره شناسان، چند روز پیش از آنکه این شیء عجیب از نظر ناپدید شود، آن را مورد مطا لعه قرار دادند. این شیء ناشناخته روز 16 آوریل همان سال از نظر ناپدید گردید. ولی سه روز بعد مجدداً در نقطه دیگری ظاهر شد. در سپیده دم  روز 19 آوریل 1897 ساکنان شهر کوچک سیسترز ویل واقع در ویرجینیای غربی به صدای سوت وحشتناکی از خواب پریدند و به خیابانها ریختند.آنها با چشمانی از حدقه در آمده جسم پرنده اسرار آمیزی را مشاهده کردند که به آرامی در آسمان چرخ میخورد . این یکی نیز چیزی شبیه یک سیگار برگ بود. کسانی که آن را به خوبی مشاهده کرده بودند، اندازه آن را حدود 60 متر تخمین میزدند. دقایقی بعد جسم ناشناخته از نظر پنهان گشت و مردم وحشت زده برای دعا و نیایش به کلیساها هجوم بردند. موضوعی که عجیب می نمود آن بود که هنوز در آن سال هواپیما اختراع نشده بود و تازه شش سال پس از آن تاریخ برادران “رایت” موفق شدند ماشین پرنده خود را به مرحله آزمایش در آورند.

در سال 1910 یکبار دیگر این شیء عجیب سیگار مانند در آسمان شهر چاتانوگا واقع در ایالت تنسی ظاهر شد. ولی این بار فاقد بال بود. در شامگاه 13 اوت 1952 اجسام پرنده عجیبی بر فراز آسمان واشنگتن دیده شدند که دولت امریکا برای جلوگیری از ایجاد وحشت مردم ، از انتشار خبر آن ممانعت بعمل آورد، ولی دو سال بعد، یکی از نشریات رسمی دولت، واقعیت امر را بر ملا ساخت و تایید نمود که در آن شب فراموش نشدنی 68 شیء پرنده ناشناس برفراز پایتخت به پرواز در آمدند. کاخ سفید آمریکا از سوی پاره ای دانشمندان تحت فشار قرار داشت. این دانشمندان بر این باور بودند که این اجسام مرموز از کرات دیگر نیامده اند بلکه ساخته دست بشر زمینی بوده و احتمالا فعالیت های آنان جنبه اکتشافی دارد. از این رو باید آنها را نابود ساخت. ولی کاخ سفید دستور داد که هیچگونه اقدام خصمانه ای علیه این اجسام پرنده ناشناخته به عمل نیاید.

در سال 1972 رفت و آمد بشقابهای پرنده و اجسام پرنده ناشناخته در آسمان به اوج خود رسید.و چون در همان سال تعدادی از هواپیماها و کشتی ها بطرز اسرار آمیزی در منطقه”مثلث برمودا” واقع در اقیانوس اطلس ناپدید شدند، گروهی از دانشمندان وقوع این حوادث را با عبور این اجسام پرنده ناشناخته از فراز آن منطقه مرتبط دانسته گناه این رویدادها را به گردن سفینه های فضایی انداختند. ولی در حقیقت هنوز مدارک مستدلی در اینباره وجود ندارد.

امروزه نیز گهگاه افرادی ادعا می کنند که بشقاب های پرنده را به چشم دیده اند، ولی این موضوع دیگر بقدری یکنواخت و تکراری شده است که به گفته اینگونه افراد ترتیب اثر چندانی داده نمی شود.

این سفینه های اسرار آمیز، به سرعت می آیند و به سرعت می روند. هیچ سر و صدایی به راه نمی اندازند و هیچگونه اقدام خصمانه ای علیه ساکنان روی زمین روا نمی دارند. ولی اینکه آیا این اجسام پرنده ناشناخته از کجا آمده اند و به کجا می روند، هنوز در شمار اسراری قرار دارد که برای بشر لاینحل باقی مانده و در حقیقت علم در برابر آن انگشت به دهان مانده است.

منبع: عجیب تر از علم

با تشکر فراوان از آرزوی عزیز برای تهیه و ارسال این مطلب. 

صفحه فیسبوک دنیای اسرار آمیز 

https://www.facebook.com/BLOG.UFOLOVE

Posted on ژانویه 11, 2014, in بشقاب پرنده, رويت بشقاب پرنده ها در جهان. Bookmark the permalink. 9 دیدگاه.

 1. با تشکر از مطالب خوبتون، آیا واقعا باید اسکندر رو کبیر خطاب کرد؟؟؟؟ پس از آنهمه بلا که بسر ایرانیان آورد؟ آن دو سفینه پس از شکست سپاه ایران از قشون اسکندر لعین در مقابل وی ظاهر گشت و از حمله سریع وی به سرزمینهای آبا اجدادی ما جلوگیری نمود.

 2. دوست عزیز آقای بابک من هم برخورد سپاه اسکندر با سفینه ها رو شنیدم اما جایی ندیدیم که اونها به سپاه اسکندر حمله کردند .. ترسیدن از آۀئنها یه چیزه .. حمله و نابودی یه چیز دیگه .. در ضمن یادمم نمی آد اون کشوری که می خواستند حمله کنند ایران بوده .. لطفا مطالب رو با هم قاصی نکنین

 3. در جستجوي تفاوت! 1

  »» وقتي اطلاعات علمي ميديم بايد توجه كنيم كه درست باشه! و از ارائه اطلاعات غلط پرهيز كنيم…. يا با شك/ گويا/ شايد/ …مطرح كنيم. (در كارعلم حتي بصورت خبري، صحت هرچه بيشتراطلاعات مهم هست و جز اين نوعي توهين به مخاطب محسوب ميشه… چون هركسي با كمترين مراجعه اينترنتي… ويكيپديا… ميتونه الكي بودن اطلاعات علمي مورد ارائه رو بفهمه!). ضمنا بايد ابهام رو هم به حداقل برسونيم.

  »» وقتي اطلاعات به اصطلاح متافيزيكي/ مآورايي ميديم سه نوع برخورد ميشه داشت! (از نظر من… !):
  1- برخورد معنايي: با مذاق شبه علمي/ شبه فلسفي/…. توصيفي هرچه كم ابهام تر. (صحت اطلاعات به نوعي مرجع داشته باشه… ولي ميتونه با مراجع ديگري در تفاوت و حتي تعارض باشه!).
  2- برخورد تاثيري واقعي اسپيريچوال: هدف فضا سازي خاصي است كه ميتونه نوعي استعداد موجود مخاطبان و حتي خود آدم رو تحول بده و به تحرك دربياره! (محتواي اون كم و بيش مثل بند 1 هست….. ولي با حداقل مذاق شبه علمي/ شبه فلسفي/.).
  3- برخورد تاثيري خيالي: ميتونه اسپيريچوال باشه يا نباشه/ . هدف تحريك لايه هاي مغفول مانده ذهن هست (بدون توجه به بودن يا احتمال بودن اون در عالم واقع!). (محتواي اون كم و بيش مثل بند 2 هست…. ولي خيال/ تخيل/ هنر، محوريتي داره كه
  ميتونه ميزان مذاق شبه علمي/ شبه فلسفي/ فنتزي/… رو كم و زياد بكنه! … هرچه از مخلوط به تركيب بره، فاصله بين واقعيت و خيال رو كمتر ميكنه!!!).

  *(آيا ميشه در نوشته/ نظر… همه اينها رو با هم بكار گرفت!؟ نظر من اينه كه ميشه… به شرطي كه هركدوم پاراگراف خودشو داشته باشه!).

  ((توجه داريد كه!؟ بنيان حرفهاي من … مرتبط با علاقمندان با تفكر ماورايي هست! خل و چل هايي متفاوتي مثل خودم!)).

 4. با تشکر از مطالبه ارایه شده

 5. eskandar kabir!!!!!
  agha ramtin az shoma baedeh zemnan in video ro didid

 6. من فکر میکنم این اشیا ناشناخته در آینده توسط بشر اختراع خواهند شد.و در واقع ماشین های زمان پرنده ای هستند که در آینده توریستها رو به گذشته میبرن تا با شهر ها و زندگی های گذشتگان آشنا شن و براشون به نوعی جالبه بدونن در گذشته انسانها چطور زندگی میکردند. با پیشرفت سریع تکنولوژی دور از ذهن نیست که انسان بطونه به تکنولوژی ساخت اونها دست پیدا کنه.

 7. Mamnoon az mataleb khob shoma

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: