آیا علائم مادرزادی روی بدن می‌تواند با زندگی‌‏های قبلی ما در ارتباط باشد؟


پسری در تایلند با علامت مادرزادی در گردن، که یادآور نشانه‌ای است که زمان کوتاهی قبل از مرگ در گردن مادربزرگش ایجاد شده بود. (تصویر صفحه نمایش از یوتیوب)

 

در تایلند زن پیری فوت کرد در حالی‌که این آرزو را داشت که به صورت پسری بازپیدا شود. دخترش انگشت خود را در خمیر سفید فرو برده و با آن علامتی بر پشت گردن زن گذاشت.

زمان کوتاهی پس از مرگ این زن، دخترش پسری به دنیا آورد که علامتی سفیدرنگ بر پشت گردن خود داشت و یادآور نشانه‌ای بود که با خمیر سفید بر پشت گردن زن گذاشته شده‌ بود. پس از اینکه پسر به اندازه کافی بزرگ شد که بتواند صحبت کند، ادعای مالکیت تمام چیزهایی را کرد که زمانی‌ به مادربزرگش تعلق داشت; گویی که آن چیزها همواره مال او بوده‌است.

این تنها یکی از موارد متعددی است که توسط دکتر جیم تاکر از دانشگاه ویرجینیا برشمرده شده‌است که نشان می‌دهد علائم مادرزادی ممکن است با زندگی قبلی مرتبط باشد.

دکتر تاکر ادامه‌دهنده کار دکتر یان استیونسون است که ۲۱۰ مورد از کودکانی را بررسی کرده بود که نقص یا علائم مادرزادی در آنها با خاطراتی که از زندگی قبلی به یاد داشتند در ارتباط بود.

استیونسون در ۴۹ مورد توانست گزارش پس از مرگ را به‌دست آورد. در ۴۳ درصد از این موارد علامت مادرزادی و زخم گزارش‌شده در فاصله ۱۰ سانتی‌متر مربعی از هم در بدن قرار داشتند و حتی در مواردی بسیار نزدیک‌‏تر بودند.

در بسیاری از فرهنگها، مردم بر روی بدن مرده با خمیر یا دوده علامت‌گذاری می‌کنند تا در صورت دوباره متولد شدن بتوانند آنان را شناسایی کنند.

در اینجا به چند نمونه‌ از مواردی که توسط استیونسون مورد مطالعه قرار گرفته و در آنها علائم مادرزادی با خاطرات زندگیهای قبلی در ارتباط بوده‌است، اشاره می‌کنیم.

پسری در هندوستان به‌دنیا آمد که دست راستش هیچ انگشتی نداشت. وی زندگی قبلی خود را به یاد می‌آورد که در آن انگشتانش به دلیل گیرکردن در دستگاه خردکن علوفه قطع شده‌بود.

پسری در ترکیه که از گوش سمت راست خود دچار نقص بود، به خاطر می‌آورد که از آن سمت و از فاصله نزدیک به سرش شلیک شده و به قتل رسیده‌بود.

پسردیگری از هندوستان به نام ماها رام به خاطر داشت که در زندگی قبلی توسط تفنگ ساچمه‌ای از فاصله نزدیک به او شلیک شده و به قتل رسیده بود. او جزئیات کافی از زندگی قبلی را به خاطر داشت. این موضوع به استیونسون کمک کرد تا گزارش کالبدشکافی مردی را که  احتمالا رام بازپیداشده او بود، بیابد. علامت مادرزادی بر روی سینه رام با زخم گلوله مطابقت می‌کرد.

برخی گزارش‌های روایت شده از علائم مادرزادی باقی‌مانده از زندگی قبلی در پُست‌های بلاگی درباره زندگی‌های قبلی به اشتراک گذاشته شده‌ که به تأیید نرسیده‌‏اند. از جمله به چند مورد در اینجا اشاره می‌شود.

کارن کوبیکو عکسی از خود را در دوران دبیرستان با علامت مادرزادی بر گردن و عکسی دیگر را از خود مربوط به بعد از آن پست کرده بود. او گفت که در سال ۲۰۱۱ به خاطر آورده که در زندگی قبلی، زنی بوده به نام هلن که یک گلوله به گردنش اصابت کرده و در سال ۱۹۲۷ فوت کرده است.

محل علامت با محلی که گلوله در رؤیای او به وی اصابت کرده بود مطابقت داشت.

این علامت بعد از اینکه وی این موضوع را به خاطر آورد به تدریج ناپدید شد.

فرد دیگری در این بلاگ نوشت که یک علامت مادرزادی بر پشت پای خود داشت. او به خاطر می‌آورد که در زندگی قبلی از آن محل توسط یک مار گزیده شده بود. پس از چند سال متوجه شد که این علامت به تدریج محو می‌شود. او گفت که این علامت در محلی بوده که غالباً بیرون نبوده‌است و در نتیجه در معرض نور قرار گرفتن و یا عوامل دیگر را نمی‌توان دلایل به‌‏وجود آمدن آن در نظر گرفت.

پسری که با علامت باقیمانده از مرگی توأم با خشونت در زندگی قبلی متولد شده و در تحقیق انجام‌شده در دانشگاه ویرجینیا مورد بررسی قرار گرفته‌است. (تصویر صفحه نمایش از یوتیوب)

 منبع:     http://persian.epochtimes.com/science/are-birthmarks-connected-to-violent-death-in-past-life-7664.html

Posted on دسامبر 11, 2013, in تناسخ, دنياي اسرار آميز and tagged , , , . Bookmark the permalink. 11 دیدگاه.

 1. این مطلب کمی شبهه برانگیز است مثلا» چرا افرادی که بطور معمولی از دنیا رفته اند زندگی گذشته خود را بیاد نمیآورند ولی همه اینها به راحتی زندگی قبلی رو بیاد میآورند ببینید اگر تناسخ انجام بشود برای همه است نه فقط آنها که با گلوله کشته شده اند نکته دیگر اینکه افرادخیلی زیادی با علائم مادرزادی متولد شده و میشوند ولی خوب من هنوز کسی رو ندیده ام یا لا آقل نشنیده ام که زندگی قبلیشو بیاد بیاره بحث پیچیده ایه این داستان

 2. من یه ماه گرفتگی پهلوم دارم که پدرم گفت پدر بزرگم هم دقیقا همین جاش یه ماه گرفتگی داشت . جالبه که من دقیقا ٧ ماه بعد از مرگ پدر بزرگم به دنیا امدم و این که در کل فامیل هر کس من رو میبینه یاد پدر بزرگم میفته و میگن همه ی کارات مثل اون خدا بیا مرزه 🙂
  و نکته ی جالب دیگه این که مکان خیلی از خواب هایی که میبینم در همون روستای محل زندگی پدر بزرگمه که اصلا من فکر هم بهش نمی کنم ولی همش خواب میبینم (حافظه ی سلولی ! )

 3. رامتین جان یه خبرایی از گوشه کنار داره به گوش میرسه و همگی به نجوی در ارتباط با خطری که ممکن هست امسال زمین رو تهدید کنه هشدار میدن. یه خبر امروز به چشم خورد از پیغام یک بازیگر معروف در قالب لباس بابانوئل برای بچه ها که میگه امسال از کریسمس خبری نیست و در ارتباط با ذوب شدن یخ ها در قطب شمال و پیامد های این خطر برای زمین به باراک اوباما و پوتین اخطار میده. گفتم این رو بذارم شاید برای دوستان جالب باشه. جالب تر این هست که پارسال در ارتباط با تقویم مایا ها و نوستراداموس همه یه جورایی یه اماده گی فکری برای حوادثی که ممکن هست اتفاق بیفته داشتند ولی امسال هیچ کس حتی فکرش رو هم نمی کنه که آیا اتفاقی خواهد افتاد یا خیر.به هر روی آدم همیشه باید واسه بهترین اتفاق ها دعا کنه ولی همیشه آماده ی بدترین اتفاق ها باشه.

  لینک خبر:
  http://www.entekhab.ir/fa/news/140921

  لینک ویدئوی مرتبط با این خبر

  • با سلام
   جناب فرزان شما این مقاله رو خیلی جنائی کردید!!! بنظر من که اصلا پیام آقای کارتر در رابطه با زمین و از بین رفتن زمین نیست و حتی هیچ آمادگی هم به خواننده برای اتفاقات ناگوار زمین نیست شما ظاهرا با عجله متن رو خوندید و یا کامل نخوندید پایان متن مورد اشار رو دوباره بخوانید:

   این پیام تصویری به عنوان بخشی از تلاش‌های سازمان صلح سبز برای افزایش آگاهی‌ها و نگرانی‌ها نسبت به تغییرات جوی و ذوب شدن یخ‌ها در قطب شمال منتشر شده است.

   اونقدر ها هم که شما میگین نگران کننده نیست البته انتخاب هم عنوان خیلی بیربطی برای مقاله گذاشته که کار همه سایتها برای جلب خواننده است

 4. من اعتقادی به این تراژدیها وپایان های ناگهانی برای دنیا ندارم،فکرمیکنم بعضی گروههای مافیائی باساختن اخباری وبخصوص نسبت دادن اون به مشاهیر،ترس «پایان ناگهانی ووحشتناک برا دنیا»روهمواره بین مردم زنده نگه میدارن….به نظرم عالمی باچنین وسعت وپرازنظمهای شناخته شده ونشده امکان نداره اینقدرالکی وبی حساب وکتاب ،نابود وطومارش بسته بشه….درموردبحث اصلی(تناسخ) موضوع جالب برای من،امکان تناسخ یک روح باکالبدهای مختلف به لحاظ جنسیت وهمچنین امکان یکی بودن روح جدونوه است…….تشکرازشما

  • سلام بابک ایمانی عزیز,

   میخواستم در مورد سوال شما در باب امکان یکی بودن روح جد و نوه توضیحی داده باشم, البته با اجازه ای که نمیشد پیشاپیش از شما گرفت!

   این چنین نوع سوالی را نیز بنده در چندین ماه قبل در غالب یک ایمیل از آقای Pane Andov پرسیدم و ایشان منت گذاشتند و لطف کردند و سوال بنده را بهمراه پاسخ خودشان در غالب یک پست در سایت خودشان گذاشتند(برای مطالعه احیانی سایرینی که همین سوال یکروزی در ذهنشان خطور کند) و بنده هم دیگر لازم دانستم بیایم شما و سایرینی چون شما را که همین سوال را در ذهن دارید از آن مطلع کنم: (مطالعه توضیح تکمیلی در لینک زیر – اما بنده در چند خط در زیر خیلی خلاصه یه توضیحی خدمتتان عرض میکنم):

   http://paneandov.com/relation-between-the-soul-its-vehicles-and-dna/

   ببینید, با توجه به مدل ساختار کیهانی, مدل مکعب متاترون(مطالعه لینک زیر در صورت علاقه)
   (http://www.mediafire.com/download/3nv9rknr75tfddr/Metatron%27s+Cube.pdf)

   کیهان ما از 64 بعد(dimention) اصلی ساخته شده است, حالا بماند که مثلا بعد چهارم(بعد استرال – 4D) از 7 سطح زیستی مختلف ساخته شده است که بطور کلی به استرال پایین(low astral) و استرال بالا(high astral) طبقه بندی میشوند و بیشتر ماها انسانها همچنان تا به امروز که هر زمان در طول روز به خواب میرویم, روحمان از بدن فیزیکی مان وارد بدن استرال مان میشود اما در در استرال پایین و نه بالا, حالا دلیل اینکه چرا روح مان وارد بدن استرال در بعد استرال میشود را در صورت تمایل در لینک زیر بخوانید:

   Click to access Acasha%2C+Agharta%2C+Lemuria+and+much+more.pdf

   عصاره وجودی ما(روح/انرژی هوشمند/غیره) وقتیکه از منبع(source) جدا گشت تا برای خودش دست به تجربه کیهان بزند, برای ورود به هر بعد و فعل و انفعال(interact) در آن بعد نیاز به پوشش(بدن)های آن بعد میشود(مثل مثلا تماشاگری که میتواند ازادانه وارد 64 ورزشگاه بازیهای ورزشی مختلف بشود بدون آنکه بتواند در آن 64 بازیهای ورزشگاهها مشارکت کند, خب برای مشارکت داشتن در آن 64 بازیهای ورزشگاهها میبایست پوشش ورزشی آن 64 بازیهای ورزشگاهها را داشته باشد که اجازه فعل و انفعال را در آن 64 بازیها به او بدهند).

   وقتیکه یک روح در یک بدن فیزیکی نوعی نژاد زیستی کیهانی در یک سیاره بخصوصی مثل سیاره زمین میخواهد اصطلاحا incarnate(حلول/تجسم/تولد دوباره/غیره…) کند, بدن بعد چهارمی (4D) و بدن بعد پنجمی(5D) و بدنهای احیانا فعال و بالاتر از بعد ششم به بعدتر خودش را نیز کاملا از دست میدهد (((توضیح: برای ما نژاد انسانها ساکن روی سیاره زمین که حدود فقط 3 درصد DNA فعال داریم و بقیه اش را علم جاری DNA بنجل (Junk DNA) نامیده — در صورتیکه اصلا بنجل نیست بلکه مسئول فراهم آوردن قدرت روحی بیشتر و فعال سازی پروسه ساختن دوباره و بهره برداری از بدنهای بالاتر از بعد ششم به بعد را دارند – فقط میتوانیم دارای بدنهای در دسترس ساخت و بهره برداری فیزیکی و 4D و 5D و شاید یکی بالاتر یعنی 6D باشیم و بدنهای بالاتر از بدنهای 7D به بعدمان برایمان در دسترس ساخت و خلقت و بهره برداری با این کارکرد DNA افتضاح ناقص و آسیب دیده مان نیستند))) و پس از آنکه آنها را کاملا از دست میدهد, از بعد از پروسه تولد(معروف به جام حوت) او, بدن فیزیکی جدید آن روح بهمراه بدنهای 4D جدید و 5D جدید و 6D جدید او و هرچند تا بالاتر او که بنا به کارکرد DNA آن روح میتواند بدنهای بالاتر بعدهای بالاتر را نیز همزمان با بدنهای پرچگالتر 3D و 4D و 5D و 6D خود در دسترس ساختن و خلقت دوباره جدید و همینطور بهره برداری(منظور استفاده کردن) جدید داشته باشد.

   لطفا این پاراگراف بالایی را دوباره حتما به آرامی و بادقت بخوانید. ممنونم.

   لذا, همانطور که بدن فیزیکی در بعد فیزیکی پس از پروسه اصطلاحا مرگ فیزیکی و ترک روح از بدن فیزیکی و رفتن روح به بدن بعد استرال اش(حالا در حالت آگاه یا غیرآگاهانه بسته به نوع کارکرد DNA آن روح دارد) شروع میکند به تجزیه شدن و متلاشی شدن در بعد فیزیکی, بهمین ترتیب نیز, بدنهای ابعاد بالاتر 4D و 5D و 6D یک روح نیز میتوانند در پروسه INCARNATE جدید یک روح در ابعاد بالاتر 4D و 5D و 6D خودشان شروع به تجزیه شدن و متلاشی شدن و در نهایت ناپدید شدن کنند(توضیح: در بدنهای ابعاد 4D به بالاتر چیزی بنام ساختار اسکلت بدن فیزیکی وجود خارجی ندارد).

   یعنی بله, یک روح میتواند در مثلا INCARNATE پنجاهم خود در یک شهر در یک کشور در یک سیاره بخصوصی, نقش یک پدربزرگ را برای یک خانواده ایفا کند, و بعدها اگر که دوباره تصمیم به INCARNATE بگیرد یا اینکه برای او تصمیم به INCARNATE و نیاز به INCARNATE دوباره بگیرند ((بدلیل رشد روحی بیشتر در یک سیاره بخصوص که حکم مدرسه روحی را میتواند داشته باشد — که اینکه حالا چه کسانی چنین تصمیمی را ممکن است برای آن روح بگیرند به آنها اصطلاحا Lords of Karma میگویند)) بخواهد سالها بعد نقش نوه همان خاندان و hierarchy آینده آن خانواده را ایفا کند.

   (It may sound a lot of Sci-Fi for you, but do you want to know a truth? That, TRUTH IS EVEN STRANGER THAN FICTION.)
   (ممکنه خیلی علمی-تخیلی بنظر بیاد, اما میخوای یه حقیقتی رو بدونی؟ که, حقیقت حتی از خیال و تصور هم عجیب و غریبتر است.)

   با تشکر فراوان از توجه شما و سایر دوستان گرامی,

 5. توضیح روبدم ،منظورمن ازگروههای مافیائی،آقافرزان نیست،بلکه سازندگان این اخبار….

 6. شيعه اهل بيت(ع)

  بسم الله الرحمن الرحيم
  اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم
  با عرض سلام
  نظريه تناسخ مخالف با قرآن وروايات اهل بيت(ع)هست لطفا تحقيق كنين وخواهشا نظرمنو منتشر كنين

  • سالها پيش جايي خوندم (كه متاسفانه يادم نيست كجا بود!) كه علامه طباطبايي به تناسخ (البته انساني) معتقد بود.
   حالا شما – شيعه…- لطفا ماخذ دقيق و قابل اعتمادي معرفي بفرماييد كه كامنت بالاي شما رو تاييد و توضيح دهد.
   كه ماخذ معتبر شيعه اهل بيت باشد. نه ازين وبلاگهاي همه جور سياسي يا فتاواي افراد سياسي رسمي موجود.
   ضمنا فكر مي كنم درك تناسخ و پذيرش آن، هم براي عموم دشوار هست و هم وجهه سلطه سياسي دين رو خيلي كم ميكنه.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: