پیشگویی کارلوس مونُز فرادا، ستاره شناس فقید: هرکولوبوس (سیاره سرخ) دارد می آید.


پیشگویی کارلوس مونُز فرادا، ستاره شناس فقید: هرکولوبوس (سیاره سرخ) دارد می آید.
(توضیح: هرکولوبوس «سیاره سرخ»؛ سیاره ایست فرضی که تصور می شود نزدیک شدن آن به زمین با رویدادهای فاجعه بار همراه باشد. شبیه چیزی که برای نیبیرو یا سیاره x تصور می شود.)


بگزارش SkEye و Stellarium یک هفته پیش یا پیشتراز آن، یک نور اسرارآمیز یا شاید هم یک یوفو در افق آسمان غربی دیده شد. در این نقطه از آسمان هیچ ستاره یا سیاره شناخته شده و درخشانی وجود ندارد.
Stellarium نتیجه میگیرد که این پدیده ممکن است یک دنباله دار بسیار بزرگ و یا یک سفینه فضایی فرازمینی باشد. حتی ممکن است سیاره سرخ باشد.
دانشمندی که در این باره نخستین بار سخن گفت؛ کارلوس فرادا اهل شیلی بود. وی در اکتبر سال 2001 در 92 سالگی درگذشت.
نظریات و اظهارات فرادا او را بسیار مشهور کرد، بویژه پیشگوییهای او درباره زمین لرزه ها و سونامیهایی که همگی بعدها بوقوع پیوستند.


فرادا اولین بار درباره هرکولوبوس در دهه 1940 میلادی صحبت کرد. یعنی 43 سال پیش از آنکه مقاله مشهور «سیاره ایکس» در سال 1983 در روزنامه آمریکایی واشینگتن پست بچاپ برسد.
این موضوع بسیار قابل توجه است که فرادا درباره یک سیاره- دنباله دار عظیم سخن می گوید.
فرادا ادعا می کرد که این جرم آسمانی:
1- سیاره است، از این جهت که این جرم آسمانی عظمت یک سیاره را دارد ، و دنباله دار از آنرو که دارای یک دنباله است و مدار خاص بیضی شکل یک دنباله دار را داراست. بنابر این هرکولوبوس یک سیاره دنبله دار است.
2- این جرم بواسطه انرژی کیهانی بزمین نزدیک می شود.
3- از قوانین شناخته شده کیهانی پیروی نمی کند.
4- هرکولوبوس بین خورشید منظومه ما و خورشید سیاه که در فاصله 32 بیلیون کیلومتری منظومه ماست سفر می کند.
5- این جرم آسمانی تا 14 میلیون کیلومتری زمین می رسد.
6- بطور ناگهانی وارد منظومه شمسی شده با چشم غیر مسلح میتوان آنرا دید و از آن عکس گرفت.
7- حضورش موجب تغییرات جغرافیایی و زیست شناختی در انسان و زمین میشود، و خرابی به بار می آورد.
ویدئوی زیر مصاحبه جالبی است درباره این «سیاره دنباله دار» با کارلوس مونز فرادا.

منبع:     http://ufosightingshotspot.blogspot.co.uk/2013/11/astronomer-carlos-munoz-ferrada.html

با تشکر فراوان از دوست عزیزی که این مطلب را ترجمه نمودند.

هر گونه بهره برداری از این مطلب با ذکر منبع با آدرس www.ufolove.org مجاز می باشد.

صفحه فیسبوک دنیای اسرار آمیز 

https://www.facebook.com/BLOG.UFOLOVE

Posted on نوامبر 18, 2013, in دنياي اسرار آميز. Bookmark the permalink. 8 دیدگاه.

 1. داشتن درك درستي از عظمت يك سياره مسئله اي هست كه متاسفانه بيشتر نظريه پردازان آماتور از اون بهرهمند نيستند.
  اينكه تصور كنيم جسمي به بزرگي يك سياره ميتونه با يك منبع انرژي خيالي حركت دلخواه خودشو داشته باشه و از جاذبه خورشيد هم در امان باشه توهمي بيش نيست.
  اگر جسمي هم در كار باشه نميتونه خيلي بزرگ باشه. يعني مثلا خيلي كوچكتر از ماه زمين.

 2. بسیار عالی بود رامتین جان…منظورشون همین دنباله دار ایسان هستش ؟

 3. با سلام

  بنظر من این مقاله بسیار اشکال دارد اینکه یک جرم کیهانی بزرگ که بطرف زمین در حرکت است و از کنار آن عبور میکند و فاصله آنچنان نزدیکی با زمین ارد که میتوان با چشم رویت شود و حتی آثار زیست محیطی بر سیاره ما دارد چیز تازه ای نیست اما موارد جدیدی در این مقاله عنوان میشود که تازگی دارد !!! (امکان دارد بعضی از آنها اشکال در ترجمه باشد)

  به گفته دانشمندان این هرکولوبوس همون نیبیرو خودمونه که اسامی دیگری هم دارد توجه کنید

  **( نظریه آلفرد وبر در مورد هرکلوبوس (نیبیرو) که سبب ورود موجودات فرازمینی به سطح زمین خواهد شد.. وی در حال بررسی روی این وضعیت خاص و این پدیده آسمانی یعنی سیاره کوتوله قهوه ای و دوقلوی خورشیدی ماست. نامهای این سیاره در الگوهای باستانی بسیاری آمده است همچون :ایکس، هرکلوبوس، نیبیرو، افسنطین ، نمسیس و سیاره نابودگر و نامهای دیگر هم قابل ذکر است. )

  شاید به دلیل اینکه دانشمندان این جرم را دوقلومی خورشید منظومه شمسی مینامند اسم سیاره سرخ را گرفته باشد توجه کنید

  **(ستاره شناسان تخمین میزنند که نصف بیشتر ستارگان کهکشان ما که خورشید هم جزو آنها به شمار میرود ، دارای سیستمهای دوتایی یا دوقلو هستند. ولی در این میان یک مورد خاص نیز وجود دارد. در 11 مارس 2012 در مقاله آستروبایولوژی احتمال وجود یک دوقلوی خورشیدی با نام های هرکلوبوس و نیبیرو درباره سیاره نمسیس ابراز گشت.
  این مقاله میگوید: هرکولوبوس یا نیبیرو احتمالا در گوشه و کنار منظومه شمسی کمین کرده است و هر از چند گاهی حرکتی مانند لگد زدن به خورشید از او سر میزند. بنابراین حتی در باستان آنرا نمسیس یا سیاره مرده لقب داده اند که میتواند یک ستاره کوتوله قهوه ای یا قرمز یا حتی تیره تر و چندین برابر سیاره مشتری باشد.)

  اما اشکال این مقاله و چیزی که من اشکال ترجمه ای این مطلب میدانم در اینجا است توجه کنید

  بگزارش SkEye و Stellarium یک هفته پیش یا پیشتراز آن، یک نور اسرارآمیز یا شاید هم یک یوفو در افق آسمان غربی دیده شد.

  اولا» هیچ اشاره ای به تاریخ این یک هفته پیش نشده و این دو خبر گذاری مربوط به کجا هستند اصلا معتبرند دوما این افق آسمان غربی مربوط به کجا است آخه غرب کجا ؟؟؟اما مسئله مهمتر این است ( یک هفته پیش یا پیشتر) این کلمه پیشتر کل مقاله را زیر سوال میبرد همه میدانیم که زمان بسیار با اهمیت است خود کلمه یک هفته پیش به خودی خود ابهام بر انگیز است معمولا در این موارد حتی ساعت و دقیقه نیز مهم است چه برسد به اینکه از هفته استفاده شود سپس کلمه پیشتر بکار برده شده بنظر من نویسنده مقاله خودش هم دقیقا مطمئن نیست که این اتفاق رخ داده یا نه !!!بلاخره کی؟ یک هفته یا قبل تر

  اما در خصوص پیشگوئی های این آقا

  1- هنوز مشخص نیست که این جرم آسمانی سیاره باشد اینکه نتیجه گیری کنیم چون در مدار بیضوی حرکت میکند سیاره دنباله دار است اشتباه است ( میدانیم که سیاره باید میزبان تعداد زیادی ستاره در اطراف خود باشد) البته هستند سیاراتی که میزبان ستاره ای نیستند که اصطلاحا آنان را سیارات یتیم مینامند

  2- اینکه اجرام آسمانی بواسطه انرژی کیهانی در حرکتند امری بدیهی است درست مانند دو دو تا چهار تا

  3-منظور از گفتن از قوانین کیهانی تابعیت نمیکند چیست ؟ بنظر من این جمله کاملا بیمعنا است مثل این است که بگوئیم در تصادف دو اتومبیل آنها قوانین راهنمائی رانندگی را رعایت نکردند

  4 و5 – در این دو مورد چگونه پیش بینی است که ارقام فواصل اینقدر دقیق بیان شده ایشون که فاصله ها رو اینقدر دقیق گفته چطور نتوانسته تاریخ دقیق را پیش بینی کند. کدام پیشگوئی تا بحال از ارقام دقیق استفاده کرده است ؟

  6- در مورد بند ششم پیشگوئی من هم موافقم(معتقدم) که همه چیز (در مورد این اتفاق) ناگهانی خواهد درست در صبحی که مطابق معمول همه انسانها از شب قبل برای زندگی عادی خود برنامه ریزی کرده اند همه چیز در چشم بهم زدنی زیر و رو خواهد

  7- اینکه کمترین صدمه اش باعث اتفاقات عجیب و غریب چون جابجائی قطبین و ….خواهد بود را قبلا نیز شنیده ایم و تنمان لرزیده ولی اینکه باعث اتفاقات زیست شناختی در انسان میشود را بار اوله میشنوم ولی خوب هر اتفاقی ممکنه مثلا همونطوری که بعضی اعتقاد دارند انسانها همون میمونها هستند که پیشرفت کردند و آدم شدند یهو دیدی برعکس شد و آدمها دو مرتبه شدند میمون باور کنید امکان داره

  و اما در مورد نام هرکولوبوس برای اولین باردر مطلب عصر آگواریوس که در سایت نیز موجود است نام برده شد است
  البته برای اینکه زیاد تنتون نلرزه خوبه بدونید طبق بررسی دانشمندان این جرم کیهانی تا سیاره زمین 100 سال نوری فاصله دارد اما خبر بد هم اینکه بنظر دانشمندان این اتفاق بین سالهای 2013 تا 2025 صد در صد اتفاق خواهد افتاد ( صد در صد شو من گفتم تا خیلی بترسید این که نمیشه همش ما بترسیم یه کمی هم شما بترسید) مطالعه فیلیپ دلورم مدیر موسسه سیاره و اختر فیزیک گرونوبل در فرانسه اطلاعات بیشتر در لینک زیر

  http://www.nbcnews.com/id/49823152/ns/technology_and_science-space/#.UKR9feRX391

  ** قسمتهائی از مصاحبه تلویزیونی آلفرد وبر در 18 اکتبر 2012 در ونکوور در تلویزیون اگزوپولتیکس و مصاحبه رادیویی با دان گیلسون ، آنها هر دو از دانشمندان اسبق ناسا هستند برای اطلاعات بیشتر به لینک زیر مراجعه کنید

  http://beforeitsnews.com/space/2012/11/planet-x-second-system-elc20049-dny-approaches-exclusive-from-ursuadams-2449452.html

  و دیگر اینکه در مورد این سیاره کتابی با عنوان – HERCOLUBUS OR RED PLANET – هرکولوبوس یا سیاره سرخ نیر بچاپ رسیده که در 80 کشور و به 45 زبان ترجمه شده است در لینک زیر میتوانید اطلاعاتی کسب کنید

  http://www.herkolubus.dk/

 4. عصر آکواریوس

  عصر طلایی به ناگهان به پایان رسید اما حکمت معنوی پیشرفته خود را بر روی زمین به جا گذاشت. این حکمت بعدها به تمدنهایی که امروز به عنوان تمدنهای اولیه شناخته میشوند به میراث رسید. این تمدنها همه فرزندان عصر طلایی بودند..
  دوره های زندگی بشر بر روی زمین به دوره ما خلاصه نمیشود. عرفان نجومی (آنتروپولوژي ) بیان میدارد که ما از نسل پنجم بشر بر روی زمین هستیم. همچنان که این فرضیه اعلام میدارد که زمانی کره ماه نیز مهد تمدن و زندگی بوده است ولی در پایان یکی از دوره های کیهانی و سیکلهای نجومی خود ، به سیاره ای سرد و فاقد زندگی بدل گشته و نسل جنبندگان بر روی آن از میان رفته اند.

  هر نسل به اندازه دوره‌اي در زمين زندگي مي‌كند كه منظومه شمسي كمربند زودياك را يك بار گردش كند. کمربند زودیاک یا دایرة البروج یک کمربند 360 درجه از مجمع الکواکب آکواریوس میباشد. همان طور که میدانید ما 12 ماه در سال داریم که در تمدنهای گوناگون به نامهای مختلفی بیان شده اند. مثلا در قاموس آریایی از فروردین شروع وبه اسفند ختم میشوند. هر کدام از این نامها به مجموعه ای از ستارگان در آسمان اشاره دارد که اصطلاحا یک صورت فلکی نامیده شده و از دید زمین با زاویه 30 درجه از افق قرار گرفته اند. بنابراین 12 صورت فلکی 30 درجه تشکیل کمربند مجمع الکواکب آکواریوس یا همان کمربند زودیاک را میدهند.

  پس از این توضیح مختصر باید دید ارتباط دوره آکواریوس با 21 دسامبر چیست ؟؟
  طبق محاسبات از سال 1962 میلادی ما به تدریج وارد عصر آکواریوس شده ایم. هر سال نجومی در عرفان کیهانی معادل 25968 سال زمینی میباشد. ولی سیکل دوره قبلی هنوز تکامل نیافته است و دوره در تاریخ 21 دسامبر پایان یافته و رسما وارد عصر تازه آکواریوس خواهیم شد. همانطور که در بالا هم گفتم ما از نسل پنجم جنبندگان هوشمند یا همان بشر روی زمین هستیم. مثلا نسل چهارم آتلانتین ها که در قاره آتلانتیس زندگی میکردند به دلایل نامشخصی محو گشتند. یا نسل سوم لمورین ها در اقیانوس آرام کنونی ساکن بودند که به دو دوره آکواریوس قبلی بر میگردد. هر نسل بشر نهایتا به دلایلی نابود گشته و از صفحه روزگار محو گشته اند. اما دلیل آن چه بوده است ؟؟

  در این مورد فرضیات زیادی مطرح گشته است ولی بیشتر این فرضیات بیان میدارند که نزدیک شدن یک جرم کیهانی یا یک منظومه خارج از منظومه شمسی ما ، سبب این بلای بزرگ و محو گشتن نسل بشر شده است. این جرم کیهانی رو در باستان هرکولوبوس نامیده بودند. مدارات سیارات و روند تغییرات منظومه ما طبق گشتاور خورشیدی ، از یک قانون مدون و تعیین شده پیروی میکند که هنوز دانشمندان راز آنرا کشف ننموده اند.

  ما در پایان دوره 26 هزار ساله پنجم هستیم !!
  نسل بشر کنونی را نسل آریایی یا Arians مینامند. نسل آریایی اکنون به انتهای دوره خود رسیده است و پس از 21 دسامبر رسما وارد عصر آکواریوس دیگری خواهیم شد. در 10 دسامبر گذشته بعضی از محققان اعلام کردند یک ماگمای کیهانی و اشعه قوی به زمین برخورد کرده است. نتیجه کلی آن ایجاد انرژی و نشاط در گونه های انسان است. هرچند کسی نمیتواند منکر انرژی و نشاطی که به تازگی وارد ذهن بشر شده ، گردد ولی انتظار میرود طبق پیش بینی ها و اظهار نظرات ، اشعه بعدی در 20 دسامبر و اشعه سوم در 26 دسامبر با زمین برخورد کند. تصاویر تلسکوپهای خورشیدی بخوبی بیان میدارند که خورشید ما بیمار است و فعالیتهای خورشیدی هیچ ارتباطی با دوره های یازده ساله خورشیدی ندارند. نسل ما دچار انحطاط و فساد مفرط گشته است و این امر در پایان هر دوره و عصر کیهان نجومی امری عادی به شمار میرود.

  حادثه كيهاني بسيار مهمي هربار كه زمين وارد مجمع‌الكواكب آكواريوس مي‌شود اتفاق مي‌افتد كه مسبب يك حادثه طبيعي بزرگ براي زمين و پايان دوره يك نسل است. در انتهاي هر سال نجومي و بعد از وارد شدن به آكواريوس، مدار زمين به مدار سياره‌اي ديگر در منظومه خورشيدي تايلر نزديك مي‌شود. در عرفان به اين سياره هركولوبوس گفته مي‌شود كه 600 برابر اندازه زمين است و همينكه مدار دو سياره به هم نزديك مي‌شود ميدان‌هاي گرانش و مغناطيسي اين دو به هم نيرو وارد مي‌كنند. هركولوبوس هرگز با زمين برخورد نمي‌كند ولي به دليل جرم زياد آن نيروي گرانشي بزرگي به زمين وارد مي‌كند كه باعث فجايعي مثل فوران آتشفشانها، زمين‌لرزه‌ها، امواج جزرومدي، تندبادها و غيره در زمين مي‌شود.

  گرانش قوي هركولوبوس همچنين باعث تغيير جهت محور چرخشي زمين مي‌شود. هم‌اكنون اين محور نسبت به صفحه اكليپتيك (صفحه مدار زمين حول خورشيد) 23 درجه انحراف دارد كه با نزديك شدن هركولوبوس اين كجي بيشتر خواهد شد. همچنانكه هم‌اكنون حوادث طبيعي بيشتر از گذشته است با نزديك شدن هركولوبوس اين حوادث سرعت بيشتري خواهد گرفت. بخش بزرگي از آتلانتين‌ها نيز با تغيير جهت محور چرخشي زمين و به زير آب رفتن خشكي‌هاي زمين هلاك شدند و تنها بخش كوچكي نجات يافتند. به دليل انحطاط مفرط نسل آريايي‌ها تنها عده كمي از تحولات پيش‌رو نجات خواهند يافت. پس هشدارهای داده شده یک پیش بینی یا یک خواب مغناطیسی نبوده بلکه فرضیه علمی است که آثار و کشفیات باستانی نیز آنرا اثبات میکنند.

 5. خدا کنه دنیا تموم شه دیگه خسته شدم

 6. شاهد ماجرا

  این جفنگیات فقط واسه سرکار گذاشتن مردم دنیاست تا سیاستمداران راحت تر به کارهای خودشون مش غول باشن داداش!! افتااااد؟؟؟!!!

 7. سلام .
  یک ویدئوی مستند جدید در مورد نیبیرو تو یوتیوب اومده میشه ترجمش کنید . مرسی

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: