برخوردهای نیروی هوایی ایران با بشقاب پرنده ها


نیروی هوایی جمهوری اسلامی ایران،برای چندین دهه از گزارشهای اف_14 مبنی بر رهگیری یوفوها استفاده می کند.در مقاله ای که در اکتبر 2013 با موضوع هوانوردی در مجله ماهانه رزمی هواپیما در مورد جزییات هواپیمای تامکت درنیروی هوای ایران در پایان این مقاله یک بخش با عنوان شکارچیان یوفو توصیف شده که توسط نیروی هوایی در طول بیست سال گذشته استفاده می شود.و از آن به ( رهگیری هواپیماهای خارجی و ناشناخته یاد شده.)

Military magazine highlights Iranian air force encounters with UFOs

این برنامه توضیح می دهد،هنگامی که برنامه هسته ای ایران آشکار شد ، ایالات متحده آمریکا وسایل نقلیه هوایی بدون سرنشین (پهپاد) مورد استفاده برای شناسایی تأسیسات هسته ای در پاییز سال 2004 به ایران اعزام میکرده است . بنا بر گزارش نیروی هوایی ایران  چهار اف_4 و اف_14 بیست و چهار ساعت در روز و دیگری اف_ 4 اس و اف_14 اس، در حالت آماده باش برای حضور پهپاد ها بوده اند.و حتی برخی از پرواز های شب با نظارت بر حریم مناطق انجام می شده.

بشقاب پرنده ها چند بار توسط هر دو رادار زمینی و رادار هوابرد شناسایی شدند.در منابع ایرانی شرح داده شد که یوفوهای نمایش داده شده حیرت انگیز هستند و ویژگی های پروازی بسیارجالبی دارند. از جمله توانایی ها می توان به : پرواز درخارج از جو و رسیدن به حد اکثر سرعت 10 ماخ و حد اقل سرعت صفر، و توانایی شناور شدن در هوا اشاره کرد.

Cover of Combat Aircraft Monthly. (Credit: Key Publishing)

این یوفوها سطوح بالایی از انرژی مغناطیسی داشتند که بنابر گزارش داده شده،سیستم های ناوبری و رادارها را مختل کرده بودند.

جزییات مقاله یکی از این برخوردها که در آن تجهیزات توسط یک یوفو تحت تأثیر قرار گرفتند:

یک مورد در اراک در نوامبر سال 2004 خدمه اف_14 یک شیء درخشان در حال پرواز در نزدیکی نیروگاه آب سنگین اراک کشف کرد. در این هنگام دامنه رادار جت مختل شد.احتمالا با توجه به انرژی مغناطیسی که از جسم ساطع می شده روی رادار منعکس شده است.خلبان جسم کروی شکل یا چیزی شبیه یک پس سوز سبز و متلاطم را تشبیه کرده.خدمه تامکت کاری نمی توانستند انجام دهند و هنگامی که خلبان برای راه اندازی دوباره دست به کار شد، جسم افزایش سرعت یافت و پس از آن ناپدید شد.درست مانند یک شهاب سنگ.

سایر برخوردها که توسط اف_4 اس و اف_14 اس، انجام گرفت بیهوده بود، بنابراین نیروی هوایی ایران  پایان مأموریت در برابر این اشیاء درخشان را اعلام کرد.ایران و روسیه هر دو گفتند بررسی این پهپاد فوق العاده بود اما پس از دو سال پژوهش؛ ارتش ایران به این نتیجه رسید که یوفوها هواپیماهای اطلاعاتی بدون سرنشین ایا لات متحده هستند.

توانایی مانند یوفوی مشاهده شده در ایران انجام شد،ناسا یک رکورد جهانی جدید که در آن سرعت یک موتور جت 9.6 ماخ ویا نزدیک به 7.000 مایل در ساعت در سال 2004 دست یافت، اما در آن نشانی از توانایی شناور شدن نبود.این فرض طبیعی است که ارتش ایالات متحده دارای هواپیماهای مخفی و فن آوری پیشرفته است که هنوز به طور علنی آن را فاش نکرده اند.

NASA's X-43A. (Credit: NASA)

اما تا زمانی که این تکنولوژی باورنکردنی در ایران دیده شد غیر ممکن است که به قطع نوشت،پهپاد دیده شده در ایران یک هواپیمای بدون سرنشین ایالات متحده بوده است.

منبع:      http://www.openminds.tv/military-magazine-highlights-iranian-air-force-encounters-with-ufos-1153/

با تشکر فراوان از آرزو   عزیز برای ترجمه و  ارسال این مطلب.

هر گونه بهره برداری از این مطلب با ذکر منبع با آدرس www.ufolove.org مجاز می باشد.

صفحه فیسبوک دنیای اسرار آمیز 

https://www.facebook.com/BLOG.UFOLOVE

Posted on اکتبر 16, 2013, in مشاهده یوفو در ایران, رويت بشقاب پرنده ها در جهان. Bookmark the permalink. 12 دیدگاه.

 1. چوخ گوزل . دمتون گرم

 2. 50 درصد بشقاب پرنده های ساخت المان نازی 50 درصد دیگه موجودات بیگانه !!!!!! تشخیص سخت شده .

  • تشخيص در خورد پاسخ شماست.بشقاب پرنده ها 100 درد 100 از همكاري نازي ها و موجودات بيگانه خاكستري ساخته شدند.ولي اين تمام ماجرا نيست.چون بشقاب پرنده هاي ساخت نازي ها قابل مقايسه با اونهايي كه خود فضايي ها استفاده ميكنند نيست.در ضمن انواع بيشماري از بشقاب پرنده وجود داره.مثلثي.استوانه.و دايره.

 3. با توجه به اینکه ساخت بشقاب پرنده توسط ابر قدرتها ممکن هست پس تشخیص این شی ها که بیگانگان هستند یا خودی بسیار سخت شده است !!

 4. با سلام

  راستش این گزارش کمی گنگه ..آیا ارتش ایران این گزارش را ارائه داده ؟ در این صورت باید در منایع داخلی هم موجود باشد

  مورد دوم 10 ماخ سرعت یعنی 12.000 کیلومتر در ساعت اما حداکثر سرعت تام کت 2.000 کیلومتر است این یعنی پهباد جاسوسی میاد کارشو انجام میده و برمیگرده جنگنده ها هم متوجه نمیشن چی شد

 5. اف 14 های ایران از نوع a هستند و کلا جنگنده رهگیری به اسم اف 14 اس وجود خارجی ندارد!

 6. لطفا رمز را به منم بدهید. با تشکر

 7. من هفته پیش تویه پارک نشسته بودم .که متوجه حرکت یک شی در آسمان شدم ..اون شی نورانی بود و با سرعت کمی در حال حرکت بود …چشم ازش بر نداشتم .همین جور .رفت تا این قد ریز شد و ناپدید شد ..اون شی اصلا مشخص بود هواپیما نیست …..
  چون نه چشمکی نه چیزی میزد .حتی اگر هم شهاب سنگ هم بود ..باید با سرعت زیاد حرکت می کرد …. …………چون قبلا چند بار شهاب سنگ جداگانه روعیت کرده بودم وبا سرعت زیاد حرکت می کنن

 8. من خودم در مورد این اشیای پرنده نورانی تحقیق و مطالعه زیادی کردم. حرکت این اشیای حرکت در هوا نیست بلکه نوعی تبدیل ارتعاشی هست که از نیروی مغناطیسی خیلی قوی استفاده می کند. اشیایی که کوچک تر هستند از راکتور اتمی کوچکی استفاده می کنند که نیروی قوی مغناطیسی را در حالت دوران به دور شی اجاد می کند که حتی باعث ایجاد تعدادی گردبادهای مغناطیسی در بیرون شی پرنده می شوند. انتشار این گردبادهای مغناطیسی اثر مخربی بر وسایل الکتریکی هواپیما و ماشین دارد و باعث از کار افتادن آنها می شود. این حتی باعث یونیزه شدن مولکول های هوای اطراف شی شده و انرژی را بصورت نورهای مختلف از خود منتشر می کند. راکتور اتمی ساخت بشر دارای قدرت کمی هست و شی که به دست بشر ساخته شده مسافت های کمی را طی می کند و هیچ وقت برای جاسوسی بکار گرفته نمی شود و بدنه آن هم توانایی سرعتهای بالا را برای مدت طولانی را دارنیست. این حرکت اشیا که قادر به محو شدن هستند هم کار ساده ای نیست. برای حرکت از یک بعد به بعد دیگر انرژی فراوانی نیاز هست و تکنولوژیی بالایی احتیاج دارد که ما هنوز در تیوری هم به آن پی نبورده ایم. هر بعد دارای ارتعاش خودش هست که برای حرکت از یک بعد به بعد دیگر ما باید اندازه ارتعاشات را دقیقآ بدانیم. این مثل گرفتن ایستگاه رادیویی است. اگر ما ندانیم چگونه رایو کار می کند که ما نمی تونیم مثلا اخبار را بگیریم یا رایو دیگری را. ما اول باید رادیو بسازیم بعد به آن گوش دهیم. به گفته تعدادی از فضانوردان ناسا تکنولوژی به کار رفته در این اشیا صدها هزار سال از ما جلوتر هست.
  حال چرا این اشیا در ایران در سال 2004 دیده می شدند. بنظر می رسد که یا ایران به انفجار هسته ای زیر زمینی دست زده بود یا اینکه دارای تعداد محدودی بمب اتمی بوده است. حمل یا زخیره یا انفجار بمب اتمی باعث جلب توجه اشیای پرنده بوده است. این چیزه تازه ای هم نیست زیرا ناوهای هواپیمابر دارای سلاح اتمی و پایگاهای زخیره سلاح های اتمی و پایگاهای پرتاب این سلاح ها هم دستخوش سرزدن این اشیا نورانی در همه کشورها جهان بوده اند.

 9. چراغ قوه رو روی دیوار بگیرید! عملا نقطه نور روی دیوار رو میشه با سرعت خیلی خیلی بالا جابجا کرد، مانورهای زیگزاگی داد و کاری که یه گربه یا سگ خونگی قاتی کنه! فکر کنیم روی دیوار موجوداتی دارن زندگی میکنن که جهان براشون سطح دیوار بوده! برای موجودات دو بعدی رو دیوار این دوایر نورانی غیر ممکن به نظر میرسه! ممکنه اسمش رو بذارن اشیاء پرنده ناشناخته! این چیزیه که دقیقا در مشاهده یوفو ها در زمین دیده میشه! گزارشات متعدد از نیروهای هوایی در سراسر دنیا و مردم عادی نشون میده که یک یوفو میتونه تا از سرعت صفر تا چندین برابر سرعت صوت در یک آن حرکت کنه! مانور یوفو اونقدر محیر العقول هست که انگار تمام قوانین فیزیکی رو نقض میکنه! درست مثل نور چراغ قوه ما که وقتی از بعد سوم روی صفحه دوبعدی دیوار پراجکت میشه… این میتونه در واقع یکی از علائمی باشه که ما در داخل یک کامپیوتر داریم زندگی میکنیم!! هر بار که یک یوفو میبینیم درواقع یکی داره فلش مموری میزنه به جهان ما!!

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: