رابطی مشهور از ترکیه و نقشه ی جهان هستی


رابطی مشهورازترکیه ونقشه ی جهان هستی

برخورد نزدیک در حال حاضر و دوران مدرن ما تماس با بیگانه ها از ترکیه توسط فراح یوردوز،
مقاله ی مورد #2  را هم ببینید. تغییر شکل مردان در سیاهی دیده شده در ترکیه
http://www.ufocasebook.com/2008/meninblackturkey.html

همچنین مورد # 3 یک رابطه طولانی مدت با یک بیگانه
http://www.ufocasebook.com/2008/longtermrelationship.html

سرزمین مادری من ترکیه همواره بسیار موارد زیادی از رویت بشقاب پرنده ها را گزارش کرده است. اساطیر ما و سوابق تاریخی نشان می دهد برخوردهای نزدیک متعددی با موجودات اسرار آمیز که از ستاره ها یا ابعاد دیگر می آیند داشته ایم.

Map of Universe-Behcet Ocal
نام اصلی اجداد ترکی من «
GokTurks» است که به معنی «مردم آسمانی» میباشد. ترک های باستان معتقد بودند که رهبرشان با یک زن که از یک ستاره آمده دیدار داشته است. و این زن مرموز که در یک شی توپ مانند نورانی فرود آمده از رهبر قبیله ترکیه باردار هم شده است. او 3 پسر بدنیا اورده که نامهایشان ماه، ستاره و خورشید گذاشته شده بود. آنها به بنیانگذاران نسل جدید ترکیه تبدیل شدند.

نمادین یا تاریخی، این همه روایت نسبت به هویت ملت من وجود دارد. مردم ترکیه بسیار معنوی و گشاده فکر به این ایده از زندگی هوشمند فرازمینی نگاه میکنند. همانطور که می دانید،تعداد زیادی از مطبوعات امروز ترکیه به بشقاب پرنده ها میپردازند. هنگامی که رویت بشقاب پرنده ها در هر شهر بزرگ یا یک شهر کوچک کشور وجود دارد شما می توانید پوشش در صفحات اول روزنامه های مهم روزانه را ببینید. من احساس میکنم این دانش در ژن های ماست، کسی چه می داند؟

در این مقاله من می خواهم به شما سه فرد دارای ارتباط فرازمینی در ترکیه را معرفی کنم. نگران نباشید، آنها شخصیت های تاریخی یا اساطیری از گذشته نیستند. آنها از زمان حاضر هستند، و آنها در حال، زندگی می کند و بسیار عادی و ساده با بیگانگان مواجه می شوند.

مورد # 1

بهجت اوجال
تاریخ: 19481990
محل: نوشهیر، کاپادوکیه

بهجت اوجال در یک روستای کوچک در نزدیکی نوشهیر / کاپادوکیه در ترکیه مرکزی زندگی می کرد. این منطقه مشهور است به خاطر شهرهای زیرزمینی متعدد و چندین رویت اجسام اسمانی ناشناخته. از او به عنوان معروف ترین رابط بشقاب پرنده ها در کشور ما یاد شده است. هنگامی که او شروع به اولین برخوردهای نزدیک خود در سال 1948کرد، 15 ساله و چوپان بود و با خانواده اش زندگی میکرد. با توجه به سبک زندگی بسیار ساده اش او شانسی برای به دست آوردن هر گونه آموزش نداشت. هیچ رادیو یا فیلم و غیره هم در روستای کوچکش جایی که او زندگی می کنند وجود نداشت.

آن روز هنگامی که او به مراقبت از حیوانات در خارج از روستا میپرداخت صدای عجیب و غریبی از آسمان شنید. اولین چیزی که دید توپ روشنی از نور بود. در کلمات خود، آن را قوی تر از نور خورشید توصیف کرده است. در آن لحظه او احساس یک حس عجیب و غریب از تپش قلب در سراسر بدنش پیدا میکند. توپ نورانی،کم کم شکل خود را تغییرداد و قادر به دیدن یک جسم به شکل موشک شد که از آسمان در یک مدار عمودی به پایین جرکت میکرد. جسمی که رویت کرد نمای فلزی و تقریبا 30 فوت طول داشت. بهجت اوجال ترسیده بود، اما در همان زمان احساس میکرد که در مرتبه دیگری از ذهن است.

Aliens:-Behcet Ocal یک در، در جسم مذکور باز شد و 3 بازدید کننده بیرون آمد، دو مرد و یک زن. با توجه به توضیحات بهجت انسان نما بودند و چشم های بسیار بزرگی داشتند. هر دو موجود مذکر سر کاملا تراشیده داشتند، و زن مو بلند بود. این سه نفر کاملا یک اندازه و یک ارتفاع داشتند.. لباسشان برای یک پسر روستایی جوان از سال 1948 خیلی عجیب و غریب بود. آنها یک لباس تنگ چسبان ورزشی پوشیده بودند.برای بهجت یکی از جالب ترین چیزها وسیله عجیبی بود که به گردنشان آویخته بودند این ابزار همچنین با دور کمر شان هم مرتبط شده بود و رویش دکمه و یا کلید های زیادی به چشم میخورد.

او وحشت زده بود. بهجت تا به حال هیچ ایده ای در مورد فضا، کشتی های فضایی یا بشقاب پرنده ها نداشت . تنها چیزی که فکر میکرد این بود که این افراد عجیب و غریب از ایالات متحده و یا از روسیه آمده اند . در آن لحظه ارتباط تله پاتی آغاز شد. آنها به او گفتند، نترسد و آنها قصد آسیب رساندن به او را ندارند. پس از این عبارت او احساس آرام تری داشت. مهمان ها خانه خود را با نام سیاره به او معرفی نکردند اما به او گفتند که از «جهان دیگر «ی آمده اند. همه ارتباطات تله پاتیک بود . یکی از انها دست خود را به سمت بهجت دراز کرد . کف دستش گرد و عمیق مثل یک کاسه کوچک بود. وقتی که توسط بیگانه لمس شد احساس یک نوع شوک پیدا کرد و به زمین افتاد و از هوش رفت. هنگامی که خانواده اش او را پیدا کردند بیگانگان رفته بود و بهجت هنوز بیهوش بود . او به بیمارستان منتقل شد در حالی که دچار تحریکات پوستی و سوختگی بود.
بهجت یک مرد آرام و خجالتی بود ، و راز خود را تا سال 1977 حفظ کرد . اما در تمام آن سال ها تماس خود را با دوستان فرازمینی اش حفظ کرد. فقط اولین دیدار چهره به چهره بود و بعد از آن، آنها هرگز دوباره رو در رو دیدار نکردند. در عوض بهجت آنها را در یک صفحه نمایش بزرگ میدید که در مقابل او باز میشدو معمولا شبها اتفاق می افتاد.

هنگامی که بهجت اولین مصاحبه با رسانه ها و روزنامه خود را در سال 1977 داشت، یک نقشه از کائنات را نشان داد که با کمک فرازمینی ها رسم کرده بود . درابتدا ارتش و دانشمندان تا حدودی علاقه مند به او بودند. اما از آنجا که بهجت اوجال به اندازه کافی به آنها اطلاعات نداد با گذشت زمان کم کم به فراموشی سپرده شد . او دلش نمیخواست به خاطر تجربه ا ش معروف و مشهور شود. او سعی نکرد داستان خود را به فروش برساند و تمامش را در مطبوعات در دهه 1970 به چاپ رسانید.

بهجت هرگز کتاب ننوشت و حضوری هم در تلویزیون نداشت . او به زندگی در شهر خود در بخش مرکزی ترکیه ادامه داد . او یک رهبر فرقه نیست و هیچ گاه نخواسته است که طرفداران یا پیروانی داشته باشد . اما او به تجربه خود اعتقاد و باور داشت و به برخی دلایل ترجیح داد  یک محدودیت بین خود و رسانه ها بگذارد. شاید او را بیشتر از آنچه بیان کرد دیده بود و می دانست ،اما تمام اسرار و یا واقعیت او بخشی از افسانه ها در نسل های آینده خواهد بود .

منبع و مرجع ها:

ارسال شده توسط توسط فراح یولدوز

http://www.ufocasebook.com/2008/ocal.html

با تشکر فراوان از ساناز عزیز برای ترجمه و  ارسال این مطلب.

هر گونه بهره برداری از این مطلب با ذکر منبع با آدرس www.ufolove.org مجاز می باشد.

Advertisements

Posted on سپتامبر 16, 2013, in بشقاب پرنده, دنياي اسرار آميز, رويت بشقاب پرنده ها در جهان. Bookmark the permalink. 18 دیدگاه.

 1. سلام به رئیس سایت ufolove امیدوارم که حالتان خوب باشد من یکی از طرفداران پروپاقرص سایت زیبای شما بودم و تقریبا همیشه به این سایت سرمیزدم ولی یه مدتی هست که حوصله سایت شما را ندارم چون یه زمانی سایت شما منبع خوبی برای تحقیق بود ولی این چندمدت دیگه تقریبا هرکی شب یه خوابی میبینه صبح میاد تو سایت شما مطلب خوابشو میزاره یکی میگه درختا با موجودات فضایی در ارتباطن یکی از یه گروه آرکتورین که معلوم نیست توکدوم فیلم تخیلی این اسم و شنیده پیغام میزاره و… برای همینه که اینقدر تعداد مخاطبان سایت کم شده اینو با مقایسه تعداد کامنت ها با قبلا میشه فهمید ولی من امیدوارم که سایت دوباره مثل قبل بشه و هرروز بهتون سرمیزنم این حرفا کاملا برادرانه و دوستانه بود امیدوارم ناراحت نشده باشید انتظار هم ندارم که نظرمو درج کنید چون فقط قصد انتقاد کوچیک داشتم نه بیشتر امیدوارم که موفق باشید.

  • اتفاقا تعداد مخاطبان حتی بعد از اینکه فیلتر شد کم نشد و کمی هم بیشتر شد ولی تعداد نظرات خیلی کم شده است. ممنون.در مورد مطلب سعی میشود همه سلیقه ها را اعمال کنیم با اینحال یک نظر سنجی میگذاریم که چه مطالبی بیشتر در سایت قرار داده شود.

 2. خیلی جالب بود ، هر چند تازگی ها دیگه هیچ چیزی رو باور نمیکنم ، مخصوصاً در مورد ترکیه

 3. اینکه از هر نظر و مطلبی استقبال میکنید خوبه ولی بعضی مطالب و نظرات و روایات واقعا پوچ و بی اساس هستند
  لطفا کمی روی این نکته وقت بگذارید و فکر کنید

 4. به نظر من این سایت دقیقا کای رو که درسته انجام میده مطالب قابل باور و برعکس ماجراهای دور از ذهن اتفاقات علمی و غیر علمی همه جور روایت و داستان رو با عناوین مختلف میشه پیدا کرد اینجا که جالبیش اینه که همه مطلب موافق و مخالفای خودشو داره فکر میکنم این سایت وظیفشو خوب میدونه و اون اطلاع رسانیه و هرکدوم از خواننده ها میتونن بر اساس دانش وخردشون از مطالب استفاده کنن مثلا همین بحث بهجت اوجال نه میشه قطعا پذیرفتش ونه 100% ردش کرد بهترین کار تحقیق بیشتر راجب مطالبه که اگاهیمونو بالا ببریم امیدوارم منظورمو به دوستان رسونده باشم جناب مدیرببخشید من خودمو به عنوان یه یه عضو کوچیک موظف دونستم که کمی جانب داری کنم چون خیلی پیذای جالب از اینجا یاد گرفتم

  • من نیز با نظر دوستمون Atheos موافقم مدتی بار (علمی- حقیقتی- باورپذیری) مطالب سایت کم شده خصوصا» مطالب ترجمه شده (این بی احترامی یا ندیده گرفتن زحمات دوستان نیست !!!بلکه یک انتقاد است برخی از ترجمه ها روان نیست و گاها بنظر میرسد جمله ربطی به مطلب ندارد.شاید بنظر مترجم به بعضی جملات نیاز نباشد که جمله معنی ندارد مثلا مطالبی که بنظر میرسد بعضی از بندهای آن حذف شده) در خصوص بحث سارا خانم نیز باید بگم پذیرفتن و یا رد کردن این مطلب مهم نیست مهم پیامی که ما از مطالب میگیریم فرض کنیم خیلی خوب این مطلب واقعیت داشته باشد خوب که چی ؟ بعدش ؟ نمیشه که هر کی هر چی گفت مردم راه بیافتند دنبالش ببینند راست میگه یا دروغ حتما شنیده اید که میگویند (البینته علی المدعی= ال بینتو ال ال مدعی) در واقع مدعی باید بتونه دلیل و مدرک ارائه بدهد نه اینکه بقیه راه بیافتند حرف او را ثابت کنند.در آخر مطلب اونقدر افتخار آمیز ومهم نیست که راوی این همه با غرور و عرق میهنی ازش حرف میزنه ملتهائی مثل ترک و کرد و فارس و عرب چی داریم که اینقدر بهش بنازیم شما ببینید ماشین بخار کی اختراع کرد همینطور تلفن و هواپیما و کشتی و ماهواره و موشک و چه و چه از این دنیای به این بزرگی سهم ما چیه از تکنولوژی و گستردگی اون ؟ در واقع هیچی…از نظر تاریخی چی ؟ بازم هیچی فقط میگیم ما 2500 سال قدمت داریم و کورش ال کرد و بل کرد خوب کو مدرکش چی داریم 4 تا تخته سنگ که معلوم نیست چی هستند ولی چرا همین ایتالیا ها وایتیکان رو دارند از 2000 سال پیش یه نگاه به کلیساهای روی سیاره بکنید ببینید بعضیها شون چقدر قدمت دارند یا کنیسه های یهودیها رو ببینید از زمان موسی قدمت دارند بعضی هاشون ..یه نگاه به آثار باستانی دنیا بندازیم ببینیم وقتی ملت جهان داشتند اینها رو بنا میکردند ما چه کار میکردیم ؟کجا بودیم ..حالا میگم ما چکار میکردیم تاریخ رو وقتی میخونیم میبینیم شاه کشورهای اروپائی یک زن داشته و اگه طرف خیلی ناطو بوده یک معشوقه داشته گاهی که چشم ملکه دور میدیده زیر آبی میرفته ولی تاریخ ما از بالا بگیر بیا پائین حرم سرای فلان شاه 400 عقدی خداد تا سوگلی اون یکی شاه 600 تا زن بعدی 800 تا اون یکی حسابش از دست همه در رفته چند وقت پیش یه جائی خوندم نمیدونم کدوم پادشاه هند (که جد ایرانی داشته مطمئن نیستم) 1.000 تا فرزند داشته شما این سریال حریم سلطان رو نگاه کن آخه این پادشاه کی وقت میکنه به امورات مملکتی برسه ؟ کی وقت میکنه یه کمی فکر کنه ببینه چی درسته ؟ مردمش به چی احتیاج دارن ؟ یه نگاه به لینک زیر بندازین گردش مجازی در کاخ کرملین روسیه ساعتها سرگرم خواهید شد دیداری سه بعدی بد نیست بدانیم محوطه این کاخ 275.000 متر مربع وسعت دارد و از 20 نوع چوب در ساخت و کف ان استفاده شده هزیک از لوسترهای ان بیش از یک تن وزن دارند و در قرن چهاردهم ساخته شده متشکل از 4 قصر و 4 کلیسا است البته لنین بعضی از قسمتهای اون را برای دوری از اشرافی گری خاندان سلطنتی خراب کرد جالبه بدونید این کاخ ظرف مدت 16 ماه ساخته شده اما سوال من این در زمان ساخت این کاخ ما ایرانی ها کجا بودیم و چه میکردیم ؟ چرا یک کاخ اینچنینی نداریم که بهش بنازیم از این نوع کاخها در اروپای شرقی کم نیست

   http://tours.kremlin.ru/#/ru&1_2

   البته این فقط یکی از کاخهای پر شکوه روسیه است کاخ ملکه کاترین را در اینجا ببینید

   http://club.technolife.ir/my/user/4709/blog/46169/

   • درباره مطالب باید بگم که بنده مطالب را انتخاب میکنم و به دوستان میدهم برای ترجمه. در ضمن مطالب از نظر ترجمه مشکلی ندارد. میتوانید یک مطلب را انتخاب کنید و بررسی کنید.در مورد انتخاب مطالب هم از این به بعد دقت بیشتری میکنم. چشم. ممنون.

   • دوست گرامی اقای جوان.. من منظور شما رو متوجه نشدم! کسی منکر این نیست که مثلا حرفهایی رو مشتی نادان به پدر ایران کوروش بزرگ میچسبونن… کوروش پادشاه بزرگی بود همین! که خوشبختانه دنیا براش احترام زیادی قائل و نیازی به این حرفها که بهش میچسبونن نداره… از کوروش تنها 2 گفتار موجوده یکیش مربوط به کتیبه ای در پاسارگاد که جمله ای کوتاه من شاه 4 گوشه جهان کوروش و که …. اخرش:. بر خاک که من دفن شدم رشک مبرز و بگذر…. و اما دومین گفته از کوروش بزرگ منشور حقوق بشر… که مطمعنا بدون اغراق بسیار ارزشمنده و قابل قیاس نیست با منشورهای شاهان زمان خودش مث کتیبه حمورابی یا …. که در موزه بریتانیا نگهداری میشه میتونی معانی این 2 کتیبه رو بخونی… در ضمن شما شاید مطلع نباشید کوروش جدا ازینکه پدر ایران لقب داره بخاطر یکی کردن اقوام اریایی مهاجر و نامیدن نام ایران بر این سرزمین از اوستا… کارهایی انجام داده که در کتابهای تاریخی هرودوت و گزنفون و کتزیاس… هم ازش تعریف شده بخصوص در سایتهای امریکایی بگردید پیدا میکنید به کررات امده که توماس جفرسون رییس جمهور قانونگذار امریکایی صاحب 1 نسخه قدیمی از کتاب تاریخنویس یونانی گزنفون بنام » کوروش نامه داشت که نزدیکانش گفتن او بسیار تحت فرماندهی و کشورداری کوروش قرار گرفت و قوانین دموکراسی در امریکا رو بنیان نهاد…. اینا رو ایرانیها نمیگن فقط در وبسایتهای امریکایی باید پیدا کرد… میبینید کوروش پس اونقدر بزرگ که نامش بجز کتب مذهبی در تمام کتابهای باستانی امده و نیازی به دروغهای مشتی ادم جوگیر نداره… من اگه بخوام درباره کارهایی که ایرانیان کردند در علوم پزشکی و ستاره شناسی و… اینجا باید ده صفحه بنویسم … شما حق دارید متاسفانه زمانی که کتابها و رسانه ها همه چیز ایرانی رو پاک کردن و به امور مذهبی پرداختند همین هم میشه… در ضمن ما قوم فارس نداریم! پارسیان خلیج پارس پرشیا ادبیات پارسی…. یعنی هویت هر ایرانی وطن پرستی… تورک هم در ایران نداریم بلکه اذری داریم که تورک زبان شدن بزور… درباره تورکهای عثمانی ترکیه حق دارید اونا هیچ تاریخ باستانی ندارن و از زمان مغولها بوجود اومدن و ربطی با اذریهای ایران ندارند… که در پایین توضیح دادم این شخص هم از جاعلان تاریخ و هویت سازی پانترکیسم صد در صد و داره تاریخ ملل تورکیه رو جعل میکنه و حقیقت رو قبول نداره… مث خیلی از مدارس همسایه های ایران که تاریخ جهانی و منابع دانشگاهی! رو دلرن جعل میکنن اینروزها و نام خلیج فارس و یا اینکه زمانی جز ایران بودند رو دارن از بین میبرن و همش تقصیر متاسفانه دولتمردان ماست که براشون پشیزی مهم نیست این مسایل….

 5. باسلام و خسته نباشيد .
  من فقط نظرم رو در مورد چند تا ترجمه اي كه تو اين سابت خوندم ميگم . البته قبلش از زحمات مترجمين محترم قدرداني ميكنم . ولي به نظرم برخي از مطالب واقعاً بد ترجمه شدند . تو ترجمه مقاله «ماشين زمان سومريان باستان» ديدم Wormhole رو
  » سوراخهای کرم خورده » ترجمه كردند . كه به نظرم نشانه بي اطلاعي عميق مترجم ازاطلاعات فيزيك مدرن هست .
  به هرحال از زحمات تمامي مترجمين سايت تشكر ميكنم .
  با احترام

 6. ببخشید جناب رامتین شاید شما دور باشید از مسایل سیاسی و امکان داره ندونید این جریان رو خواستم توضیح کوچکی بدم.. این کاملا حقیقت و شوخی نیست! جدیدا جنبش خنده دار و جاعل تاریخ ترکی بنام پانترک ادعا کردن که سومری ها!!! هم ترک بودن و مث مادها! و ماساژوت ها… همشون تورک بودن و ویدیوهایی پخش کردن که ادم فضایی ها هم تورک هستند! و زبان تورکی بلد هستند… که در اکثر پیجهای سیاسی مقابله با این جماعت پخش شده… اینا حتی اذریهای ایران رو تورک میدونن! و قبول ندارن که اذریها ترک زبان شدند و 400 سال پیش زبان اونا هم پارسی پهلوی بود مث همه…. و قبول ندارن که نژاد اذریها با تورکها متفاوت!…. » ترکیه عثمانی چون تاریخ باستانی نداره برای همین گروهک نژادپرست پانترکیسم که بیشتر ترکهای ساکن المان هستند و جدیدا در ایران هم چند تا بیسواد پیروشون شدن… بخاطر نداشتن هیچ تاریخ باستانی از تاریخ سومری ها و ماساژوت ها و حتی مادهای اریایی! دزدی می کنند و قبول ندارن که اذریها ایرانی هستند!! و دلیل عقده هاشون و توهین ها به کوروش بزرگ و کلا سرداران اذری وطن پرست هم همین… چون طبق منابع جهانی همینطور تاریخ ملل ناشنال جغرافیا… تورکهای عثمانی کلا از استیلای مغول پدیدار شدند در اون ناحیه اناتولی و بوسیله کوچ ترکمن ها و قبایل مغول که ساکن شدند اونجا و ماندگار شدن چیزی بنام ترکیه وجود امد! و اتفاقا جنگهای خونینی با اذریهای اریایی ایران انجام دادن…. ترکها هم خودشون قبول دارند که 1 صفحه تاریخ باستانی ندارند.. فقط پانتورکهای ایدیولوژیک که اتفاقا مغولها رو پدرشون میدونن با اینحال از تاریخ مادهای اریای و سومر …تاریخ اذریهای ایران دزدی می کنند این شخص هم به احتمال زیاد از همون دارو دسته اوناست که فیلمهای یوفوها رو نشون میدن تو کانال خودشون و میگن بیگانگان هم تورک بودن!!! که مدت زیادی باعث تمسخر در محافل سیاسی شده…

  • کاملا درست است. در ضمن این فرد در کاپادوکیه زندگی میکرده و شهر زیرزمینی آن، نمادها و نشانه های بسیاری دارد از اینکه ساخت آن بدست اهالی فریژی باستان که از قلمرو مادها بوده اند صورت گرفته و نمادهای ایرانی در آن بسیار است. از نمادهای میترائی گرفته تا نمادهای زرتشتی.

 7. ba salam bebakhshid ke nemitonam farsi benvisam keyboardam farsi nadare rosh sakhte neveshtanesh chan vagti bod nayomade bodam yani nemishod ke biyam vali dg miyam to sayteton az sayte khobeton tashakor mikonam man az karbaraye gadimiye sayteton hastam
  ufolove age mishe etelaate ziade rajebe hadese sogote boshgab parande dar mantageye 51 amrikaro bedid mamnon misham kheyli rajebesh shenidam va khondam vali mikham bishtar bedonam ??????? mamnon misham age dar in bare etelai behem bedid ?????/

 8. با نظر empyrium کاملا موافقم.
  این خبر پیش از این نیز در دیگر جاها منتشر شد ودر میان محافل علمی به صورت یک جوک و لطیف خنده دار در آمد.
  ترکهای ترکیه از نژاد زرد، (مغول) چنانکه خودشان ادعا میکنند نیستند، چه برسد به اینکه سومریها و مادها هم ترک باشند!. بررسیهای ژنتیکی نشان میدهد که میزان ژن زردپوستی در مردم ترکیه هیچ تفاوتی با بقیه مردم خاورمیانه ندارد. نزدیکی ژنتیکی مردم ترکیه و ایران؛ باندازه ایست که بهیچ صورت نمیتوان آنها را از دونژاد در نظر گرفت. و این چیزیست که بهیچ عنوان با تعصبات قومی در آن تغییری ایجاد نمیشود چون یک واقعیت علمیست.
  جالب اینکه هیچ کشوری نیاکان فضایی نژادی برای خود نساخته بجز ترکیه ایها. حتی آلمانهای ناسیونال سوسیالیست هم همه آریاییان را از یک نژاد محسوب می کردند. معمولا هویت سازی بدینگونه در میان ملتهایی پیش می آید که تاریخ افتخار آمیز نداشته یا از تاریخ خود بدور مانده اند.
  مانند آمریکاییان که بدلیل نداشتن تاریخ، افسانه هایی چون بتمن و سوپرمن و …. مانند آن را بجای اسطوره های نداشته خود می گذارند.
  مردم ترکیه امروز هم تاریخ باستان خود را فراموش کرده خود را به ترکان عثمانی مفتخر می دانند و همین مسئله آنها را وادار به اسطوره سازیهایی کرده که بعضا بسیار خنده دار هستند.

 9. سلام
  بايد عرض كنم كه وجود علائم و نمادهای میترائی و نمادهای زرتشتی نشانه اينه كه اين سرزمين تركيه فعلي جزو قلمرو هخامنشيان بوده و فكر كنم شهر سارد هم تو همون نزديكي بوده كه هميشه از سوي يوناني ها و رومي ها مورد تهاجم قرار ميگرفته .

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: