طرح مزرعه با سر فرازمینی


ET head crop circle

طرح مزرعه با سر فرازمینی

 

مکان: Cooks Plantation, nr Beckhampton, Wiltshire, United Kingdom

زمان: روز 23 ماه August سال 2013

2013-08-23-14-09-04---_DSC8

این در حالیست که این تنها طرح مزرعه شگفت انگیز در تاریخ یاد شده مذکور نیست, بلکه در همین ماه میلادی August هم و در 10 روز قبلتر و در مکانی دیگر نیز طرح مزرعه شگفت انگیز دیگری حاوی پیامی نهفته و ظاهرا مهم خلق شده بود.(که در ادامه این مطلب خواهید دید.)

 clock

Time reference                                            

آیا خالقین طرح مزرعه مذکور بالا و طرح مزرعه 10 روز قبلتر از آن(که در ادامه این مطلب خواهید دید) دارند یک پیام رمزی و یا تاریخ و زمانی در آینده ای پیش رو را برای افراد و یا تشکیلات و یا گونه های خاص دیگری و یا غیره……….. نشان میدهند؟

طرح مزرعه زیر نیز در 10 روز قبلتر از طرح مزرعه بالائی خلق شده بود:

مکان: West Kennett Longbarrow, Nr Avebury, Wiltshire, United Kingdom


زمان: روز13 ماه August سال 2013

 Time reference 1

بنظر شما چه نوع پیغام و یا اطلاعاتی و آنهم برای چه دسته و یا افراد و یا گونه های خاصی و یا بشریت و یا غیره………….. بتوسط خالقین طرح های مذکور دارند بهشان اشاره میکنند؟

 West Kennett Longbarrow, Nr Avebury, Wiltshire, United Kingdom, Reported 13th August 2013

1150569_643997138946700_1680615920_o

آیا زمان بروز اتفاق احتمالی خاصی نزدیک است؟!

آیا صرفا یک پیغام بظاهر با بار معنوی است؟!

آیا زمان نوعی ارتباط کیهانی با بشریت دارد نزدیک میشود؟!

و غیره………………. 

نظر شما چیست؟

منبع:

http://paneandov.com/2013/08/cooks-plantation-nr-beckhampton-wiltshire-united-kingdom-reported-23rd-aug-2013/

 

سایر منابع:

http://www.cropcircleconnector.com/2013/cooks/cooks2013a.html

http://www.cropcircleconnector.com/2013/westkennettlongbarrow/westkennettlongbarrow2013a.html

با تشکر فراوان از  هادی عزیز برای ترجمه و  ارسال این مطلب.

هر گونه بهره برداری از این مطلب با ذکر منبع با آدرس www.ufolove.org مجاز می باشد.

Posted on اوت 29, 2013, in حقيقت حلقه هاي كشتزار, دنياي اسرار آميز. Bookmark the permalink. 12 دیدگاه.

 1. با تشکر!
  اين طرح بسيار شبيه به طرح Scrin است!
  اسکرين ها گونه اى بسيار ستيزه جو هستند که البته حتى يوفولوژيست ها هم درباره وجود آنها مشکوکند!
  اما به هر ترتيب در فيلم بيگانه نيز به آنها اشاره شده که گاها با رپتايلن ها اشتباه ميشوند!

  اما من فکر ميکنم به روشى ساخت انسان باشند چون تا به امروز حتى يک محقق هم ادعا نکرده که اسکرين با انسانها رابطه داشتند!

  البته من منظورم فقط طرح دوم بود! طرح اول قطعا ساخته دست بشره! به وضوح از طرحهاى معمارى يونان استفاده شده.

  • سلام امید عزیز,

   شما سخت در اشتباه فاحشی هستید دوست خوبم. بله خب, طرح های مزارع دروغین ساخت دست بشر وجود دارند(که چند تا لینک تصویری آنها را برایتان در زیر میگذارم), اما طرح های مزارع واقعی ساخت فرای بشر قضیه اش کاملا از همه نظر(وسعت طرح – زمان خیلی کوتاه خلق شدن – پیچیدگی هندسی بسیار بالا – انرژی مرموز نهفته در آنها – وغیره……) فرق میکند.

   طرح های مزارع در مدت زمانی کمتر از چند دقیقه در شب و حتی در روز بدون آنکه سر و صدایی یا نورپردازی ای در مزارع مذکور اتفاق بیفتد ایجاد شده اند, آنهم طرح های بسیار بزرگ با پیچیدگی هندسی و دقت و تمیزی بسیار بالا (مانند طرح دیسک با صورت Greys – دو لینک اعجاب انگیز زیر):


   طرحهای کشتزار در بیشتر نقاط دنیا, انگلستان, آمریکا, هلند بلژیک, لهستان, ایتالیا, دانمارک, روسیه, اسرائیل, استرالیا, هند, ژاپن, کانادا, پیدا شده اند. اما بیشترین تعداد طرحهای کشتزار در جنوب انگلستان ظاهر شده است, جاییکه میتوان کثرت قدرت لایه های مرکزی زمین را در آنجا پیدا کرد. بنظر میرسد خطوط انرژی زمین و عبور آنها از مناطقی خاص نقش مهمی را در این مسئله دارد. این مطلب زمانی قابل توجه است كه تعداد حلقه های كشتزار در بعضی مناطق در سالیانی خاص افزایش یا كاهش مییابند. برای مثال در هلند در سال 1996, 99 تا حلقه كشتزار ظاهر شد اما در سال 1997 به 41 كاهش پیدا كرد.

   اثر و شکل برجسته طرح های کشتزار حتی پس از برداشت محصول (درو کردن کشتزار- عکس زیر) باقی میماند, که در بعضی حالات, نقش برجسته در فصل محصول بعدی هم دیده میشود, و برای مواردی نادر تا 6 سال. این به معنای انرژی ایجاد کننده طرح های کشتزار و خود انرژی آن منطقه است.   حلقه های كشتزار كار دست بشر نیست. این شواهد و مدارك اولین بار در اواخر دهه 80 بدست بیوفیزیكدان آمریكایی دكتر William Levengood از گروه تحقیقات BLT كشف گردید. در این حین گروه تحقیقاتی BLT شروع به همكاری با دانشمندان ،شیمیدانان و زمین شناسان كرد, علاوه بر آن با چندین دانشگاه نیز وارد همكاری شد. دكتر Eltjo Haselhoff شخص دیگری است که دست به تحقیقات زد. بنابر تحقیقات او, حلقه های كشتزار بوسیله منبع نقطه ای انرژی الكترومغناطیس در ارتفاعی نزدیك 4.1 متری بالای زمین ایجاد شده است . دكتر Haselhoff یافته های خود را به ژورنال علمی Physiologia Plantarum ارسال كرد، كار وی توسط چندین دانشمند مورد بررسی قرارگرفت و در اكتبر سال 2000 مورد قبول واقع شده و به چاپ رسید. او نشان داد كه حلقه های كشتزاری كه او رویشان تحقیق كرده بود بوسیله منبع نقطه ای الكترومغناطیس ایجاد شده بودند. یك مثال از منبع نقطه ای چراغ لامپ است(که هر چقدر از مرکز لامپ دورتر میشویم, شدت و گرمایش نور کمتر میشود). اكتشافات دكتر با بررسی گره های غیرمتعارفی كه در گیاهان واقع در حلقه های كشتزار ایجاد شده بود شكل گرفت ، وقتی او نمونه ای از گره هایی كه جمع آوری كرده بود اندازه گرفت دریافت كه گره ها در مركز حلقه ها به طرز عجیبی كشیدگی بیشتری نسبت به گیاهان اطراف حلقه دارند. این كشیدگی هرچه به سمت بیرون حلقه پیش میرود كمتر و كمتر می شود.

   شما هرگز نمی توانید یك چنین گره های باد كرده ای را در كشتزارهایی كه بدست انسان ایجاد شده اند
   بیابید. این حتی نتیجه یك پروسه ماشینی نیز نمیتواند باشد.

   لطفا مطلبی در همین زمینه را در همین سایت UFOLOVE در لینک زیر بخوانید:
   http://ufolove.org/2010/11/26/%D8%AD%D9%82%D9%8A%D9%82%D8%AA-%D8%AD%D9%84%D9%82%D9%87-%D9%87%D8%A7%D9%8A-%D9%83%D8%B4%D8%AA%D8%B2%D8%A7%D8%B1/

   نمونه های واقعی و حیرت انگیز طرح های مزارع:


   (به وسعت و دقت هندسی این نمونه بالا که معروف به مرد پروانه ای است دقت کنید.)

   و بسیار بسیار بسیار نمونه های واقعی حیرت انگیز دیگر………………….

   و اما چند نمونه زیر مربوط به نمونه های تقلبی(fake – hoax) ساخت دست بشر میباشند:   (آخه, ببخشید میگم, این اسکولها رو توی این عکس بالایی نگا. اینا مثلا جزو سازندگان طرحهای مزارع اونهم با اون وسعت و دقت و تمیزی و پیچیدگی هندسی و غیره بالایشان هستند!!!!!!!!!!!!!!)

   با تشکر از توجه شما و سایر دوستان گرامی,

 2. طرح اول نمادی از نوعی گردهمایی است اما درباره دومی نظری ندارم

 3. کاش یکی می تونست این ها رو رمز گشایی کنه حیف…

  • درتصویر اول جهت هلال ماه روبه13علامت است و در تصویر دوم حهت هلال ماه پشت به 13 علامت است .ممکنه منظورش از اولی روزهای رویت ماه درآسمان و دومی روزهایی که ماه دیده نمیشه باشه.

 4. حالا تا بیان بفهمن که راز این حلقه ها چیه 1 قرن طول میکشه

 5. با پوزش از هادى عزيز!
  من راجع به طرح اول بخاطر اينکه نتونستم چيز خاصى رو بفهمم گفتم ممکنه ساخته بشر باشه!
  به هرشکل ممنون از هادى بابت اطلاعاتى که داد! حالا ديگه خيلى راحت فرق بين طرحهاى فيک رو با واقعى تشخيص ميدم!

 6. جناب HADI من با تمام حرفهای شما موافقم تنها یه مورد فکر کنم اشتباه کردید چون طرح مرد ویترووین در هلند کار یک گروه هلندی بوده که هفته ها به طول انجامیده و کاملا مزرعه رو در اختیار خودشون داشتند و…. این خبری بود که همون موقع بیرون اومده بود شنیده بودم و پیام این گروه هم گویا این بود که نباید زود باور کرد …. اما دیگه نگفتن شاهدان فراوانی که اذعان داشتند دیدن بشقاب پرنده ها رو قبل اینکه در عرض 1 ساعت یا کمتر! این طرحها ایجاد بشن… به هر حال این خبر رو همه جا منتشر کردند نمیدونم حالا راست بود یا نه… 1 بار هم یه نظریه داده شد درذ شبکه های ایتالیایی که شاید خیلی ازین طرحها توسط سلاحی جدید از طریق ماهواره ها ایجاد میشه… که به نظر من قابل قبول نیست من مصاحبه های زیادی رو دیدم که فرد مزرعه دار شاهد بوده…

  • سلام empyrium عزیز,

   اگرکه چنین طرح عظیم Butterfly/Vitruvian Man Crop Circle کار یک گروه بوده و هفته ها(؟!؟؟!؟) طول کشیده است, که پس باید کلی تجهیزات بالن هوایی یا هلیکوپتر برای تنظیم تقارن بینظیر, دوباره, تقارن بی نظیر و دقت ایجاد طرح بسیار بالا در طول آن 2 هفته کذایی در آن منطقه وجود میداشته است+کلی خدمه زمینی درون مزرعه در حال گرفتن دستورالعمل از هوا برای چگونگی چپ و راست و بالا و پایین و دور زدن درون مزرعه برای ایجاد طرح بینظیر مذکور.

   حالا سوال اینجاست که این باصطلاح آقایان crop circle maker پس چرا هیچ فیلمبرداری از آغاز و میان و پایان چنین کار بینظیری انجام نداده اند؟!؟!؟!؟؟!؟! ببخشید, یارو میره میخواد مثلا 50 تا سوسیس رو توی مثلا 5 دقیقه بخوره یا یه سوسیس مثلا 40 متری پهن درست کنه, میره کلی جار و جنجال راه میندازه تا که اسمش هم بره توی رکورد کتابهای گینس, خب؟ بعد آنوقت آقایان عزیزان مثلا crop circle maker آن طرح بینظیر از همه نظر مذکور Butterfly/Vitruvian Man Crop Circle نخواستند که اصلا هیچ فیلمبرداری خصوصا هوایی, خصوصا هوایی, از مراحل آغازین تا پایانی ایجاد آن طرح بظاهر مرتبط با خودشان داشته باشند؟!؟؟؟!؟

   حالا باز هم بگذریم از عظمت و دقت بینظیر و تقارن بسیار بالا و ریزه کاریهای خارق العاده(خصوصا روی قسمت نمایش دادن 7 چاکراهای اصلی بدن) طرح Butterfly/Vitruvian Man Crop Circle مذکور و غیره اش……….

   این است که میگویم دوست خوبم, empyrium عزیز, پیش خودمان بطور همه جانبه ابتدای امر تعمق کنیم تا بعدا در خواهیم یافت که آنچه مانند طرح Butterfly/Vitruvian Man Crop Circle را عده ای گروه زمینی میخواهند بخودشان نسبت دهند, آیا واقعا درست است یا خیر؟ درست این قضیه مانند قضیه امسال شهاب سنگ روسیه میمانست که هی میگفتند کار ارتش کذایی روسیه یا فلان جا بوده است, اما آخه هیچ فیلمی یا کلیپی از آن نمایش اقتدار ارتش کذایی روسیه از لحظه شلیک موشک فرای صوت/یا شلیک لیزر از یک پایگاه ارتشی به بیرون نیامد که هیچ, بلکه آخه هیچ خط دود موشک شلیک شده در هوا و یا هیچ پاره خط یا خط شلیک لیزر در هوا در درون فیلمهای شهاب سنگ روسیه هم نبود؟! بعدش یه عده ای همچنان باور دارند که بله کار کار ارتش روسیه بوده است و بس.

   در مورد Butterfly/Vitruvian Man Crop Circle هم دوست خوبم, وضع بهمین منوال است. سوال: پس چرا این تیم کذایی زمینی مجهز به ابزارآلات هوایی(بالن یا هلیکوپتر یا غیره), هیچ فیلمبرداری هوایی از لحظه آغاز تا پایان کارشان در خلق چنان طرح مزرعه بی نظیری را ضبط نکردند تا هم که نشان public دهند و بگویند کار کار ما بوده, و هم اینکه بعنوان هنرمندان(؟!؟!؟!؟) بی نظیری از آنان یاد کنند و اسمشان برود توی رکورد کتابهای گینس؟!

   فیلمبرداری هوایی از لحظه آغاز تا پایان کارشان کجاست!؟!؟؟!؟! اصلا وجود خارجی ندارد دوست خوبم, چراکه اصلا کار آن, دیگر معذرت میخواهم که میگویم, آدمهای اسکول منش پول گرفته از این و آن برای چنان ادعایی کردن نبوده است, هرگز.

   با تشکر از توجه شما و سایر دوستان گرامی

 7. من هم تعجب کردم همه سایتهای فارسی زدن که تقلبی بوده و اتفاقا با دوستانم همین بحث رو کردیم که ممکن نیست… راستش بعدش هم باور نکردم… فقط چند تا سایت فارسی معذرت خواستن و منبع گذاشتن که ساختگی… من دیگه پی قضیه رو نگرفتم حالا که شما میفرمایید حتما همینطوره و خوندید اون خبر ها رو همون زمان…. شما حق دارین من نباید باور میکردم حتما باید فیلمش هم میدادن بیرون…. درسته حق با شماست.. من فقط خبرهای پیرامون این طرح رو گفتم که سر و صدای زیادی کرده بود… چند سال پیش..

 8. به نظر شما این کروپ ها دست نشانده خود بشر و افراد سود جو نیستن؟؟؟؟ این روزا خیلی زیاد شده از این دست موضوعات

  خیلی مایلم در موردش توضیحاتی بفرمایید

 9. مرسی هادی از توضیح خوبت

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: