نظریه عرفانی نفوذ بیگانگان(عهد باستان)


این روزها نهاد های وابسته به شیطان ذهن انسان هارا برای مقاصد شیطانی
خود دستکاری میکنند

متون عرفانی از بیش از 2000 سال پیش کلیدهای بزرگترین توطئه های شیطان
در قرن حاضر را پیش بینی کرده بودند.

نظریه عرفانی نفوذ بیگانگان(عهد باستان)

متون باستانی کتابخانه نگ حمادی

مطرح شده توسط جان لامب لاش

metahistory.org

پس از انتشار پدیده ی بیگانگان و بشقاب پرنده ها در سال 1947 در بین مردم نظریات و گمانه زنی ها درباره نفوذ بیگانگان در بین مردم شایع شد.اما در بین این نظرات مطرح شده پس از این سالها نظریه ای هست که در این میان پدیدار نیست .اما قدمت آن به
1600 سال پیش از انتشار عمومی این پدیده در میان مردم میرسد.

بطور دقیق شواهدی از این نظریه آن را اثبات میکند.کشفهایی که در ماه دسامبر سال 1945 در مصر صورت گرفت آن را روشن میکند.

ham

در آن سال محقق فرانسوی ژان دورس یک انبار از متون کهن عرفانی را  در (نق حمادی)شناسایی  کرد.متون عرفانی متونی هستند که در دانشگاه های مسیحی درباره جنبه راز آلود دین مسیحت تدریس میشوند.اما در این متون کشف شده درباره آموزه های مسیحی مانند روز رستاخیز و قوانین مجازات های الهی بحث شده و سرگذشت عرفایی با ایمان واقعی که سرکوب شدند بیان شده.اما نکته عجیب اینجاست که قدمت این متون کشف شده به سالهای قبل ازمیلاد مسیح میرسد !!! و جالب اینجاست پس از کشف این متون بسیاری از مراکز آموزشی رازهای گمشده ی خود را یافتند و در سال 1947 دانش های خود را به روز کردند.

چشم انداز عرفانی در این متون از این قرار است. عرفان یا شناخت درونی علمی است که انسان از قدیم بدنبال آن بوده و با استفاده از سحر و جادو یا یوگا و تمرکز ویا مصرف مواد روان گردان خاص به مهارت های عجیبی دست می یافته مثل روشن بینی از راه دور یا روشن شنوی و قدرتهایی مانند سیدهی ها که همان شاگردانی هستند که از طریق یوگا به ادراک میرسند.عرفان یوگایی علوم ادراکی آمیخته با فراروان شناسی است که در اوج آن عارف به یک چشم انداز وسیع از جهان میرسد که همه جهان در درون الهه زن به نام سوفیا توسعه یافته.

در عرفان کشف شده گزارشاتی از تجربه رویارویی با موجوداتی بنام آرکون ها است.در این متون توضیح میدهد که این موجودات در مراحل اولیه تشکیل منظومه شمسی به وجود آمدند قبل از تشکیل زمین.آرکون ها ساکن منظومه شمسی هستند این قلمرو آنهاست اما در روی زمین مزاحم به حساب می آیند! جالبه توجه است که این نظریه با دیدگاه ژاک واله
که مدعی است بیگانگان متعلق به این قلمرو هستند بسیار نزدیک است.ژاک واله همچنین میگوید بیگانگان از طریق کنترل ذهن انسان را فریب میدهند و این دقیقا همان چیزی است که در این متون درباره آرکون ها گفته شده
(ARCHONS) تاکتیک اصلی آنها ویروس های فکری و ایدئولوژی های کاذب و شبیه سازی است.

آرکون ها طیف گسترده ای دارند عرفا آنها را دو گروه طبقه بندی کردند.گروه درندگان که موجودات بدخواه هستند و گروه دیگر موجودات خیرخواه یا خنثی نسبت به بشریت و انسانها

توصیف های فیزیکی از آرکون ها دو نوع ذکر شده

نوع اول نوع نوزاد یا جنین

نوع دوم دراگونها یا خزندگان(این توصیفات مناسب خاکستری ها و رپتالین
ها و ای تی هاست(

اما واقعا این متون چقدر شگفت انگیز اند که اسراری را حتی قرن ها قبل
از میلاد مسیح در خود جای دادند. چه شگفت انگیز نظریه وجود کیهان و حتی جزییاتی دقیق مثل آرکون ها را در
برگرفته!!! اما آن چیزی که از ما میخواهند چیست؟عرفا آموخته اند که آنها از حس حسادت و ترس در ما تغذیه میکنند و مهمتر از همه اینکه آنها میکوشند تا مارا از تحول درونی و دعا و نور درونی و هوش الهی درون دور نگه دارند.

و آنچه واقعا حیرت انگیز است و روشن است نظریه پذیرفته شدن نفوذ بیگانگان در زمین و شیوه های مقاومت در برابر آنهاست که واقعا به مراتب کامل تر و پیچیده تر از نظریات امروزی است.

https://i0.wp.com/www.exohuman.com/wordpress/wp-content/uploads/2011/06/300px-Kodeks_IV_NagHammadi.jpg

بطور خلاصه باستان شناسان اسراری از 2000 سال پیش تا کنون را در اروپا
و شرق مدیترانه کشف کردند که نظریات بیگانگان پذیرفته شده بوده.جایی که ما در سال
1947 به آن رسیدیم و تازه اولین قدم را برداشتیم و واقعا خنده دار است که این اسناد
چگونه مربوط به دنیای ما است!؟ و مهمتر اینکه ما چگونه به این اسناد ربط داریم!؟

البته دانشمندان معدودی نظریه عرفان این متون را تحلیل کردند.یکی از آنها
نیگل کرنر (Nigel Kerner) است که در کتابی بنام آهنگ خاکستری ها (The Song of the Greys) درباره آنها بحث کرده.

او متون نگ حمادی را فقط متونی عادی و در حال عبور از زمان میداند و به عنوان یک نوشته عرفانی درباره آرکون ها از نظر او استادانه نیستند.مسئله ی دخالت بیگانگان در ژنوم انسانی را ادعایی بیان میکند که در برابر تجزیه تحلیل های عرفانی بی پایه و اساس است.

اما بر اساس متون باستانی آرکون ها نمیتوانند به ساختار ژنتیکی خودشان دسترسی پیدا کنند اما در آن مداخله های جعلی انجام میدهند.

واین نظریه با توجه به سردرگمی بشر در این دوران مدرن میتواند نظریه بسیار خوب و واقعی باشد.

نظریه میگوید آرکون ها ما را وادار به تصور به جز هایی میکنند که حقیقت ندارند و باور به چیز هایی که درست نیستند.اما تاکیید منحصر به فرد این متون بر الهه سوفیا است.که پیام آور و الهام بخش در عرفان آنهاست.

آنها همچنین در نظر گرفته بودند که روزی ممکن است انسان ها و آرکون ها در کنار یکدیگر با صلح و آرامش در زمین قرار گیرند.

موژان

http://www.exohuman.com/wordpress/2012/08/the-archons-alien-intrusion

با تشکر فراوان از موژان عزیز برای ترجمه و  ارسال این مطلب.

Posted on اوت 21, 2013, in فرازمینی ها در زمانهای کهن, دنياي اسرار آميز. Bookmark the permalink. 14 دیدگاه.

 1. خيلي جالب بود..من مطالب اين زياد دارم اگه دوست داريد بفرستم..

 2. عرفا آموخته اند که آنها از حس حسادت و ترس در ما تغذیه میکنند بعضي از انسانها هم همينطور ؟

 3. مذهب گنوسی (غنوصیه) صرفا به نوعی عرفان گفته می شود و نه عرفان به طور کلی.
  Nigel kerner = نایجل کرنر
  با تشکر از مترجم عزیز

 4. سلام !خیلی جالب بود …دوباره وجو د (خزنده ها ) واهدافشون رو بر روی کره زمین تایید میکنه …..اما جرا میگه (اونا نمیتونن به ٰساختار زنتیکی خودشون دسترسی بیدا کنند اما میتونن مداخله جعلی انجام بدهند…).مگه گفته نمیشه که اونا استادان مهندسی زنتیک هستند و DNA انسانها رو از بدو خلقتشون دستکاری کردند؟
  ٔ

 5. هيچکس نميتونه با قاطعيت بگه خاکستري ها يا رپتايلن ها يا هر گونه ى ديگه اى تو dna انسان ها دستکارى کردن. حتى اگر هم چنين کارى شده باشه،با تغيراتى مثل اضافه شدن مخچه همراه بوده. خلقت انسان از طريق دستکارى ژنتيکى شامپانزه ها،يه ايده مسخرس که پيروان داروين مثل اريک فون دانيکن بهش اعتقاد دارن. هرچند به نظر من عمده تغييرات، در بخش تفکرات بوده که در اين نوشته ها هم به آن اشاره شده. به تفکرات پوشالى انسان هاى امروزى بنگريد!
  پول درآوردن، علم براى ثروت، سياست و اخبار سراسر کذب! شهوترانى،استفاده از مواد روانگردان،ماده گرايى، کمونيسم و فاشيست و…!
  اين ها نشانه هاى دستکارى بيگانگان خنثى و يا service to self ها هستند! افکار پوچ!

 6. کسی میدونه این مخدرهائی که تو خیلی از متون فقط اشاره شده مواد روانگردان دقیقا چی هست ظاهرا راحت ترین راه برای رسیدن به روشن بینی و مهارتهائی که عرفا سالها براش زحمت میکشند هست

 7. امید جان اگر اونها از ما استفاده ای می برند ، طبیعی است که ما را به نفع خودشان تغییر ژنتیک بدهند و به دید خودشان اصلاح کنند تا بهره و استفاده بیشتری برای آنها داشته باشیم.
  و اگر علمش را داشته باشند برای استفاده بیشتر ، چرا نکنند؟
  می کنند و استفاده اش را هم می برند. چه ما خوشمان بیاید چه نیاید.چه برای ما بدبختی به همراه داشته باشد چه نداشته باشد ، برای رپتلین چه اهمیتی دارد؟ آنها نفع خودشان را دنبال می کنند و کوچکترین ارزشی هم برای ما قائل نیستند.
  نوزادان ما را می زدند
  ما را شبیه سازی می کنند
  تراشه در سر و کله ما قرار می دهند
  هزار کار دیگه با ما می کنند .
  کاش مشکل فقط همین افکار پوچ بود ….

 8. افشين جان چه نفعى؟ بيگانگان اصطلاحا Service to self مثل خاکسترى ها و… با کنترل اذهان قصد کشيدن بشر به سوى تاريکى را دارند! آنها اصطلاحا درخدمت نابودى هستند! در اين بين برخى بيگانگان که خود را برما آشکار نميکنند و فدراسيون کهکشان تاحدى جلوى آنها را ميگيرند، اما انسانها به اندازه اى به تاريکى گرويده اند که توان بازگشتى نمانده! محو انسان ها از طريق جنگ و ژنتيک برايشان بسيار دشوارتر است! بحث روح بسيار پيچيدست اما همين را بدان که اگر روحت نخواهد، حتى خدا هم نميتواند تو را تغير دهد! آنها بقدرى پيشرفت کرده اند که نيازى به انسانها ندارند! يک خاکسترى يا رپتايلن اينرا به خوبى ميداند که اگر به انسان بها داده شود،انسان ها کل کائنات را تسخير ميکنند!

  اصلا خود اين ذهنيت که آنها در ما تغيير ژنتيکى داده اند،آنها ما را کنترل ميکنند و… ذهنيتى است براى کنترل اذهان ما و اصطلاحا تغيير ما به سمت تاريکى! به زندگى سخت،ظالم و بيهوده امروزى بنگر!

  هرکارى که ميکنيم ضرر است! محققان بيشتر از خلق دارو،ويروس هاى جديد توليد ميکنند!،آبهاى قابل مصرف در حال کاهش است و…

  به خودت بنگر! چشم سومت را بيدار کن! جهان در تسخير انسانها در خواهد آمد!
  اما!…
  پيش از آن، تلفات زيادى ميدهيم! نه جسمى! روحى!
  من آنقدر که از سخن گفتن و ارتباط با بيگانگان ميترسم،از جنگ با آنها نميترسم!
  موفق باشى

 9. سلام امید جان
  بر اساس متن بالا نفعی که بیگانگان از ما می برند این است :
  «اما آن چیزی که از ما میخواهند چیست؟عرفا آموخته اند که آنها از حس حسادت و ترس در ما تغذیه میکنند»

  منطق می گوید اگر آنها قصد کنترل ذهن ما را دارند یا به گفته شما :
  با کنترل اذهان قصد کشيدن بشر به سوى تاريکى را دارند! آنها اصطلاحا درخدمت نابودى هستند!

  باید دلیلی داشته باشد.آن دلیل به نظر شما چیست؟
  البته این تنها متنی نیست که اشاره می کند آنها از انرژی های ما تغذیه می کنند.
  این هم جمله ای از مقاله ای که درباره آرکورین ها نوشته بود :

  «گری ها و رپتیلین ها از فرم های انرژی شیطانی استفاده می کنند»

  و اگر اینطور باشد آنها برای اینکه ما را بهتر کنترل کنند و از ما انرژی منفی بیشتری بدست بیاورند چرا در ما تغییرات ژنتیکی لازم را پدید نیاورند ؟

 10. سلام
  ضمن تشکر از موژان عزیز بابت ترجمه،بنظرم بعضی قسمتها باید اصلاح بشه
  «آرکون ها غارتگر هستند، بی شباهت به طیف وسیعی از موجودات غیر انسانی یا دگرابعادی که توسط گنوسی ها شناخته شده هستند، موجوداتی که نسبت به انسانها خیرخواه یا بی طرف هستند.»
  اینجا تاکید بر اینه که آرکون ها مطلقا غارتگر هستند
  این قسمت هم بنظرم باید اصلاح بشه
  «بنابرنظر بینندگان باستانی، آرکون ها نمی توانند به ساختار ژنتیکی ما دسترسی داشته باشند ولی می توانند تصور چنین کاری را جعل کنند.با توجه به سردرگمی بشریت در زمان حاظر تصور انجام این کار به همان اندازه انجام واقعی ان میتواند کارآمد باشد.
  این مشخص کننده روش آرکون هاست برای وادار کردن ما به تصور و باور به چیزهایی که واقعی نیستند و برای قبول کردن خیال بجای واقعیت.به این طریق گنوسی ها اموختند که این عموزاده های بیگانه میتوانند نژاد بشریت را از مسیر واقعی و درست تکامل منحرف کنند.»
  در آخر هم میگه:
  «بالاترین پیام الهام بخش گنوسیسم تاکیدی بی همتا بر الهه سوفیاست.بینندگان باستانی اموختند که از طریق ارتباط ویژه با الهه، نژاد ما میتواند بر آرکون ها فائق اید و انسانیت و مهربانی را برای آینده زمین تضمین نماید»
  با تشکر مجدد از موژان عزیز

 11. خب افشين جان متأسفم دير جواب دادم! ظاهرا در اين مور حق ميتونه با شما باشه.با سپاس.

 12. امید جان منم نمی دونم واقعا اینطوره یا نه ؟ اینم یک احتماله چون چندین جا به هدفشون به این شکل اشاره شده که انرژی های ما رو به مصرف می رسونند و باعث شدند انسان قدرت های روانی خودش رو از دست بده و به موجود ضعیفی تبدیل بشه.
  اگه کسی از دوستان از نحوه ای که اونا به انرژی ما دسترسی پیدا می کنند اطلاعی داره یا مطلبی خونده لطفا توضیحی بده.
  یعنی مثل اینه که ما به درخت آب می دیم ، کود می دیم و ثمرش رو برداشت می کنیم و برای اینکه ثمر بیشتری بگیریم موادی به کود اضافه می کنیم که مضره و ….اونا هم همین کارو با ما می کنند؟
  یعنی کاری می کنند که ما دروغگو بشیم و حسود بشیم و بدجنس بشیم و …تا انرژی منفی بیشتری تولید کنیم و بیان محصولشون رو برداشت کنند؟

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: