جنین ترکیبی انسان-بیگانه سقط شد: ویدئوها و عکسهای متحیرکننده .


عکس ها و فیلم ها ظاهرا جنین ترکیبی انسان / بیگانه را نشان میدهد. این عکسها از سقط جنین یک زن ایتالیایی در سال 2010 که ادعا می کند توسط بیگانگان ربوده شده و باردار شده است تهیه شده. نام او جیوناواست. بیگانگان برای اولین بار شروع به ملاقات با او زمانی که او 4 ساله بود کردند.

او در حال حاضر 41ساله است. زن ایتالیایی ادعا می کند که توسط بیگانگان چندین بار باردار شده است. ظاهرا این جنین در حدود ماه دوم سقط شده است. او ادعا می کند که این موجودات از طریق تله پاتی با او صحبت میکنند به او گفته اند که آنها می خواهند برای ایجاد یک نژاد ترکیبی ایجاد کنند که به طور ژنتیکی نزدیک به خود ما باشد ظاهرا آنها از نظر بیولوژیکی نوع سازگار با نژاد خود ، ما را انتخاب کرده اند.

0 Aliens Exist  Woman in Italy Miscarried Alien Fetus on Video

یا بیشتر به طور خاص، این زن انتخاب شده است.او میگوید که از نوجوانی از او نمونه خون گرفته اند و چیزی شبیه مواد فسفری به بدن او میزده اند تا از عفونت جلوگیری نمایند. هنگامی که توسط محققان مواد باقی مانده در اتاق او بررسی گردید ماده طبیعی گزارش شد و اجزای آن شامل نیترات و فسفرگزارش شدکه خاصیت مغناطیسی نیز داشت. پزشکان همچنین دریافتند چیزی در سر جیوناوا کاشته شده است اما  اثر زخمی روی سر وی یافت نشد و این جای سوال است که چگونه بدون شکافتن سر این کار انجام شده است.منشا شی و عملکرد آن کاملا نامشخص است. همچنین عکسهای بالا توسط تلفن همراه اواز سفینه فضایی و بیگانگان هستند که به صورت مخفیانه صورت گرفته و نشان میدهد آنها موجودات خزنده مانندی هستند.

alien italia

alien italia 2

هنگامی که او برای بارداری خود مورد بررسی قرار میگیرد پزشکان متوجه ریتم قلبی که شبیه به ریتم قلب نوزاد بود میشوند. اما آنها نمی توانند کودک را پیدا کنند و چون او با جنین مشکل داشت و حال خوبی نداشت، پزشکان انجام سقط جنین را انجام میدهند. چیزی که آنها پیدا کردند و یک جفت انسان ترکیبی بود.

منبع: http://www.ufosightingsdaily.com

با تشکر فراوان از ساناز عزیز برای ترجمه و  ارسال این مطلب.

هر گونه بهره برداری از این مطلب با ذکر منبع با آدرس www.ufolove.org مجاز می باشد.

Posted on اوت 5, 2013, in دنياي اسرار آميز, ربوده شدگان. Bookmark the permalink. 12 دیدگاه.

 1. شبیه رپتایل هاست !

 2. رامتین جان پست تکراریه قبلا هم در سایت این فیلم رو گذاشته بودید

  • در مطلب قبلی دو فیلم و همینطور عکسهای جنین و مطلب جنین هنوز وجود نداشت. بله . آن مطلب هم تا خبرش منتشر شد توسط یکی از دوستان عزیزم ترجمه و در سایت قرار داده شد. ایندفعه هم خواستیم اخبار جدید عکسهای جنین و سه فیلم بعدی را منتشر کنیم.

 3. خيلي ترسناكه اميدوارم اينورا پيداشون نشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 4. خب چرا اصلا سقطش کرد پس ؟؟؟

 5. خدای من …. !!!!!!

  من تا الان هر باوری که به بیگانه ها داشتم با شک و تردید بود ، اما الان دیگه 100 درصد باورشون دارم

  در ضمن فکر کنم از نژاد خزنده ها بوده

 6. بعضیا میگن این نژاد خزنده ها و گری ها و غیره همگی جن هستند ، کسی می دونه دلیل این حرفشون چیه؟ چطور مطمئن شدن که جن هستند یا نیستند؟
  مثلا این مطلب از کتاب پیام آوران کیهان:
  « آقای گوردن کرایتون سردبیر و صاحب امتیاز مجله ی اخبار بشقابهای پرنده در تاریخ 8 نوامبر 1990به اینجانب نوشت که :
  تجربیات طولانی من پس از سالهای سال مطالعه این پدیده نشان می دهد که موجودات بیگانه فرازمینی نیستند.آنها از همین جا می آیند یا بهتر بگویم از چهار چوب ابعاد دیگری ولی از همین جا.من اطمینان دارم که آنها جن هستند که آنقدر درباره آنها در قرآن و سایر کتب و سنتهای اسلامی تاکید شده…»

  • سلام افشین عزیز,

   اگر یادتان باشد در یک پست دیگر بود که در کامنت های آن داشتیم درباره اش بحث میکردیم….. واقعا جای تعجب دارد که امثال این آقای ذکر شده, آنهم بقول خودشان پس از سالها مطالعه پدیده UFOها(!؟!؟!؟!؟) بخواهند آنهم به کلمه ای روی بیاورند و همه آنها را آن نامی بخوانند که در یک دین خاص ذکر شده است(؟!؟!؟!).

   پس امثال اریک ون-دنیکن و Pane Andov و دیوید آیک و غیره……….. که سالهای سال این پدیده را واقعا بمعنای واقعی کلمه(خصوصا Pane Andov که برخوردها و اطلاعات کسب شده سفرهای بعد astralئی زیادی دارد, که بنده یک مطلب تقریبا بلند از کتاب Extraordinary Powers In Humans ایشان را دارم ترجمه میکنم که در راستای وجود پایگاه های نژاد Greyها در نیمه تاریک ماه است که بزودی برای رامتین خواهم فرستاد) بررسی کرده اند و کتابها و آثارشان هم موجود است(به غیر از عقل و منطق سلیم خود ما اصطلاحا یوفولوژیست ها) هرگز چنین کلمه ای کلی را بهشان نسبت نمیدهند و منطق و عقل هم اینرا حکم میکند.

   واقعا جای تعجب دارد که چرا برخی از چنان دست افراد بظاهر یوفولوژیست نما می آیند آن نام کلی نژادی را مطرح میکنند؟!؟!؟! یعنی همه موجودیت های فرای سیاره زمین(فرازمینی) را یک نژاد کلی میپندارند؟!؟!؟!؟ آنهم آن نام ذکر شده بقول خود آن فرد در قرآن و اسلام؟!؟؟! عجب!!!!!!!!!!!!

   اگر نظر بنده را بخواهید, هرگز به چنان دست افراد یوفولوژیست نما توجه نکنید……. عقل و منطق سلیم هم خوب چیزیست, که متاسفانه چنان دست افراد ذکر شده یوفولوژیست نما ازش یا تعمدا و با مقاصد خاصی بی بهره میشوند, و یا اینکه اعتقاد شخصی-دینی شان است, و یا اینکه اصلا منطق و استدلال درست و حسابی ندارند…………..

   با تشکر از توجه شما و سایر دوستان گرامی

 7. سلام هادی عزیز
  منم با حرفهای شما کاملا موافقم
  دارند طوری حرف می زنند گویا توانسته اند همه بشقاب های پرنده را از آسمان و زمین جمع آوری کرده و سپس تفتیش کنند ببینند که بله در هر یک را که باز کردیم یک یا چندتا جن داخلش نشسته بود!

  اصولا پدید اشیای پرنده ناشناخته ، چیزی نیست که تا این حد به شناخت کسی در آمده که بتواند این چنین قضاوت قطعیی درباره آن بکند.

  قبلا چندتا کلیپ در همین زمینه دیده بودم که تقریبا اینطور استدلال می کرد:

  « وجود یوفوها حیله گیریهای گروهی موجودات شیطانی از ابعاد دیگر است و نه از فضا ،واضحتر اینکه شیطان می خواهد وجود فرازمینی ها را اثبات کند! هدف شیطان از اثبات فرازمینی ها و فرازمینی بودن یوفوها این است که وجود خودش پنهان بماند و جزو اسطوره ها گردد.
  به عبارتی منظور شیطان این است که مردم به خودشان بگویند:
  آها ، حالا فهمیدیم ، شیطانی وجود ندارد ، همه اش همین موجودات فرازمینی هستند که از منظومه های دیگر می آیند و مسبب گمراهی بشر از روزهای قدیم تا الان بوده اند.شیطانی در کار نبوده و نیست.
  و با این روش می خواهد وجود خودش را پشت فرازمینی های ساختگی پنهان کند .
  موجودات فرازمینی چه بیگانگان سبز رنگ و چه خاکستری ها ، و چه خزندگان تغییر شکل دهنده و ….، هیچکدام فرازمینی و از سیارات دیگر نیستند.اینها همگی حقه بوده و همان خدایان باستان هستند که امروزه به این شکل درآمده اند و تصویری از خاکستری ها و رپیتلیلن ها را نشان می داد. می گفت در آن زمان خودشان را خدایان معرفی می کردند و امروز خود را فرازمینی و از سیارات دیگر معرفی می کنند.می گفت اینها نه خدایان هستند و نه فرازمینی و نه از سیارات دیگر ، بلکه اینها همان موجودات شیطانی از ابعاد دیگر به نام جن هستند و از همین زمین هستند و نه از فضا.موجود فضایی از سیارات دیگر درکار نیست. موجودات فرازمینی و ساکنین سیارات دیگر حقه ای است برای گمراه کردن مردم و به حکومت رسانیدن دجال….»

  جایی دیگر هم یک نفر که ادعای تحقیق زیاد روی این موضوع را داشت به من گفت:
  «یوفوهایی هستند که سرنشینان آن جن نیستند! ولی آنها نیز فضایی نیستند. آنها آینده خود ما هستند.از آینده خود ما می آیند.»

  به هرحال برای من معماست که این تلاش طاقت فرسا برای انکار موجودات فضایی و همچنین شیطان را مسئول پدیده اشیاء پرنده ناشناخته دانستن برای چیست؟
  اگر بگوییم علت چنین پافشاریی مذهبی بودن است باز هم دوچار مشکل میشویم چون شیطان معرفی شده در کتب مذهبی مانند قرآن اجازه هر کاری را ندارد.
  تعریفی که از شیطان در کتب مذهبی شده با هیچکدام از رویدادهای رایج تجربه شده با یوفو منطبق نیست.چون شیطان کتب مذهبی نه روی کسی عمل جراحی انجام می دهد. نه کسی را می دزدد ، نه روی کسی آزمایش انجام می دهد ، نه جنین دورگه تولید می کند نه با بشقاب پرنده اش به زمین می خورد و لت و پار می شود ، نه می توان اجساد شیاطین را جمع آوری کرد و کالبد شکافی کرد و نه در مثلث برمودا کمین می کند و هواپیماها و کشتی های مردم را با خدمه اش می دزدد ، نه انسانها را کپی و شبیه سازی می کند ، نه در مغز و دندان و سایر قسمتهای بدن مردم آی سی های تولیدی شرکت خود یعنی آی سی تولیدی شرکت ابلیس را وصل میکند ، نه اعضای بدن حیوانات و انسانها را با لیزر برش می دهد و با خود میبرد و نه ….

  در قرآن آیه ای هست که شیطان در روز قیامت به انسانهایی که به او اعتراض می کنند می گوید:
  و ما کان لی علیکم من سلطان الا ان دعوتکم فاستجبتم لی فلا تلومونی و لوموا انفسکم
  من بر شما هیچ تسلطی نداشتم جز اینکه گفتم و شما اجابت کردید پس مرا ملامت نکنید. نفس خودتان را ملامت کند …

  میبینیم که اگر مذهبی هستیم و قرآن را قبول داریم نمی توانیم کارهایی که موجودات فضایی با مردم انجام می دهند را گردن شیطان بیندازیم.
  ولی با این وجود می خواهند بگویند کار شیطان است ، کار ابرقدرتهاست ، کار جنهاست ، کار خودمان هست که از آینده می آییم.
  هر چیزی را قبول می کنند الا موجودات فضایی که از سیارات دیگر آمده باشند!!!
  من که سخت عجب مانده ام.

 8. عاااااااااااالی بود ممنون

 9. من باور نمیکنم هر چی میخوان بگن

 10. موجوداتی با چنین سطح تکنولوژی که عقلا باید بسیار بالا باشه برای ایجاد نژاد ترکیبی برای چه به ابتدایی ترین سکل یک زن رو حامله و رها میکنن که بعد هم مشکل پیدا کنه بره و طقط کنه؟ براشون ممکن نبوده بیا ن ی نونه سلولی بردارن؟ ظاهرا این درام زیبا و دراماتایز شده های دیگه همه گرته برداری از داستان ساداکو فیلم مشهور رینگ …که مادرش از بیگانه ها باردار شد ….اونقد اینفورمیشن..دیس اینفور میشن به مقاصد گوناگون تو سر ادم میریزن که نتیجه مطلوب خودشون رو به دست بیارن….من هیچ نظری راجع به وجود یا عدم وجود هر چیزی که تو این زمینه ها باشه نمیدم…حالا فضایی..رپتایل..و غیره.( مثل این که فلان خانم در مسند قدرت نسل در نسل از نسل شیاطین بوده با متشا فضایی و چنان علمی و مستند میگن که دنیای بیرون تبدیل میشه به ی پارانویای واقعی)
  ..اما همه رو بذاری کنار هم هیچ عقل سالمی هیچ داده به دردبخوری از توش نمیتونه در بیاره…جز سردرگمی

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: