فرازمینیان 5000 سال قبل به زمین حمله کرده اند.


با دستاورد های اخیری که توسط محققان و باستان شناسان انجام شد که ثمره آن کشف شهر افسانه ای داوارکار شهر بزرگ حکمران بزرگ سری کریشنا و  همچنین با ثبت وقایع مربوط به کتاب های مقدس بودائی چون مهابارتا ، پژوهشگران و تاریخ نویستان این امر را پذیرفتند که در گذشته بسیار دور با توجه به نوشته های کتاب مقدس جنگ هایی آسمانی میان زمینایان و موجودات بیگانه در سانکریت ودیک روی داده است ، که همه نوشته ها واقعی بوده و در ضمن پیشینه هند را به تصویر می کشند.

در این میان این شهر با توجه به کتاب های مقدس بودا و با توجه به متون تاریخی وجود داشته و پس از کشف شدن شهر افسانه ای که اکنون زیر آب های اقیانوس قرار دارد چگونه گی وقوع آن را با توجه به نوشته های کهن می توان اینگونه بیان کرد که بر اثر جنگ های صورت گرفته با بیگانگان اکنون این شهر در زیر اقیانوس قرار گرفته است.

متاسفانه با توجه به گمانه زنی های اشتباه محققان در متون تاریخی سبب شد تا آنان با توجه به سطح وسیعی از دانشی که در مورد تاریخ داشتند این عوامل را نقض کنند. و به طور بلقوه قدرت این امر را از خود سلب کردند که اشتباهات مبنی بر این است که چه کسی واقعاً میداند و باید به چه کسی گوش فرا داد.

دسته ای از آریائی ها به پرستش حکمران سری کریشنا کسی که شخصیت بسیار والائی داشت می پرداختند و از این رو او حکمرانی بسیار توانا بود که می توانست در میان فضا سفر کند و همچنین در بین تمامی سیارات منظومه شمسی و حتی فرا تر از آن نیز  رفت آمد کند.

دانشمندان مربوط به علوم دنیائی نمی توانند عنصر ابتدایی که بر زمین وجود داشت  را درک کنند و در پاسخ به این گونه سوالات تنها می توانند بگویند که یک شکل زندگی با یک ذهن هوشمند وجود داشت و همه در یک انرژی قوی ادغام شدند!. بسیاری از اجسام برخی از افراد ترکیبی از تمامی عنصر های شناخته شده زمینی از جمله آتش ، آب ، هوا ، عناصر آسمانی (روح) و بسیاری دیگر از عناصر قوی تر چون هوش، عقل و حتی نفس های کاذب است.

دین بودا به کاملیت روایات بیشماری را در مورد رفتن به فضا و همچنین حیات در سیارات دیگر را در خود گنجانده است. یوفو لزوماً منشا بیگانه ندارد اما در حقیقت این مورد و بسیاری از شکل هایی که تکنولوژی های پیشرفته را به زمین آورده است و این خود خط شروع تغییر زندگی بشریت بود و پژوهشگران مجذوب آن هستند که حقیقت را پیدا کنند.

اگر علم یوفولوژیست واقعاً بخواهد که از وجود داشتن و یا نداشتن یوفوبه طور یقین آگاهی یابد. آنان باید تاریخچه دین بودا را مطالعه کنند.

پی نوشت:
خط زمان ؛ اسناد بصری مربوط به کشفیات باستان شناسان

دانشمندان و محققان بسیاری با پژوهش در سطح دریاهای هند برای کشف تاریخ پر رمز و راز آن  راهی این مکان مرموز می شوند که پس از آن ، محققان تواستند شهر افسانه ای داوارکار را در حالی که به تمامی در زیر دریا قرار گرفته بود کشف کنند در کنار این کشف عظیم آنان بقایای موجود در شهر را  مورد بررسی قرار می دهند که با استفاده از تکنولوژی آن زمان یعنی 5000 سال قبل ، ابزارآلات جنگی بسیار پیشرفته و فرا زمینی را برای مقابله با عوامل خارجی داشته اند. با توجه به متون کهن کتاب مقدس هند خداوندگار کهن هند کریشنا که با داشتن قدرت هائی از جمله توانائی سفر در بین فضا توانسته بود شمار بسیاری از قوم آریائی را مجذوب خود کند و برای خودش سرزمین پهناوری را پدید آورد.

در این بین اخترشناسان معتقدند که فرا زمینیان با استفاده از ابزار آلات بیگانه به شهر مربوطه حمله می کنند و قست گسترده ای از شهر را به کلی نابود می کنند در این میان خداوندگار کهن هند کریشنا پس از این اعمال خرابکارانه بیگانه گان ساکت ننشست و با ساخت یک فضا پیمای جنگی از جنس آتش و عناصر زمینی  سریعاً جواب فرازمینیان را داد و در ادامه جنگ بسیار سهمگینی بر روی زمین روی داد که قدرت ان با توجه به کتاب کهن بودا به اندازه قدرت خورشید سوزان بود. کریشنا برای ابراز همدردی با بازماندگان این حادثه  قول می دهد که انتقام خود را از آنان بگیرد و او با بهره جوئی از قدرت های ماورا طبیعی برای جنگ دوباره خود با فرازمیان اماده می شود.

با توجه به کتیب های دیگر پیدا شده در  زیر دریاها شکل واقعی تر این رویداد به وضوح نشان دهنده این است که بیگانگان در زمین حضور داشته و با زمینیان در حال نبرد بودند.

با توجه به پیشینه تاریخی هند سرزمینی دیگری در جنوب هند به نام کوماری کاندم وجود داشت که این سرزمین در طول هزاران سال قبل توسط فرازمینیان تصرف می گردد. و پس از نبرد های پی در پی با زمینیان این سرزمین به زیر دریا فرو می رود.

تاریخ هند این را به ما نشان میدهد که برای اولین بار تماس فرازمینان به زمین به شکل جنگ بوده است و فرازمینیان با ارسال سفینه های جنگی برای تصرف زمین با زمینیان در حال نبرد بوده اند.


منیع ترجمه و گردآوری:

 پایگاه بسوی حقیقت

برگفته از:

http://www.ufo-blogger.com/2013/07/ancient-dwarka-city-was-attacked-by-ufo.html

http://ufosightingshotspot.blogspot.de/2013/07/ufo-attacks-earth-5000-years-ago.html

منبع بصری:

 

Advertisements

Posted on ژوئیه 18, 2013, in فرازمینی ها در زمانهای کهن. Bookmark the permalink. 36 دیدگاه.

 1. با سپاس بسار آموزنده و روشنگر بود
  رامتين جان در اين زمينه اين نبرد ها كه در نوشتارهاي باستاني آرين هاي هندي و اروپايي از رزمنامه هاي مهابهاراته و رامايانه و نيز دانشنامه ي وداها تا افسانه هاي يونانيان كهن و رزمنامه هاي گاتي ها (كه نياي ژرمن ها و كلت ها بودند) و سلت هاي اسكانديناوي و وايكينگ ها مانند داستان خدايان گاتيش اودين و فنرير و ….همه و همه نشانگاي از اين رويداد كيهاني سهمناك را در خود دارند.من تلاش مي كنم در بخش دوم ديباچه ي بزرگ نيرنگستان ريشه بنيادين اين نبردها را تا جايي كه براي ما روشن شده نشان دهم

 2. اقا رامتین دلیلی داره پاپ داره میره برزیل؟
  تو برزیل خبریه؟

 3. هند کلآ مرموزه

 4. سلام دوستان من نمی دونم چه اصراریه که برخی دوستان مذهبی دائما» تلاش میکنند وجود بیگانگان فضایی و حتی انسانهایی را در سطوح زیرین زمین زندگی می کنند نفی کنند؛آیا آنها منکر وجود طایفه یاجوج ماجوج که همان انسانهایی هستند که در زیر زمین زندگی می کنند؛هستند؛در حالیکه اسکندر سدی بزرگ در مقابل خروج آنها ایجاد کرد؛اینها همان نزادهای دیگری از موجودات هوشمند؛هستند؛خود کتاب قرآن هم اشاره به آسمان و زمین و آنچه ما بین آن میکند که طبق تحقیقات و تفسیرها حتی شامل موجودات ذی شعور می شود؛بنابراین این ادعاها در مورد عدم وجود موجودات هوشمند ارگانیگ دیگه خیلی نخ نما شده؛این دوستان همان کاری را می کنند که نیروی هوایی ایالات متحده در مورد انکار موجودات فضایی انجام می داد.حتی روایات زیادی در مورد وجود تمدنهای فرازمینی از امامان نقل شده که میتوان به یکی از معروفترین آنها اشاره کرد که حضرت علی اشاره میکند که تا 40 خورشید در چپ؛راست؛ جلو و پشت خورشید انسانهای دیگر یا موجودات ذیشعور زندگی میکنند.پس این همه انکار برای چیست؛و نباید این موجودات را با اجنه و شیاطین اشتباه گرفت؛زیرا موجودات فرا زمینی دارای جسم هستند.

 5. سلام
  اقا قرار بود یه مطالبی در مورد این پاپ جدیده بزارین چی شد پس؟؟؟؟؟؟؟

 6. سلام میشه یه شماره تلفن بهم بدین ؟؟؟ امروز یه چیزی دیدیم باید سریعا باهات حرف بزنم

  • در همین قسمت کامنت بنویس.

   • دیشب داشتم یه سری وسیله میبردم خونه عمم اینا (200 متر بیشتر فاصله نداره ) همینطوری که میرفتم آسمون رو نگا کردم یه شی ای رو دیدم در فاصله 20 متری به صورت نامری بد اما یه سری نقطه مری و روشن روش بود که میشد شکل کلی اش رو دید تا من نگاهش کردم بالا و بالا تر رفت و از بالای سرم دور شد ! من ساکن شیراز هستم

    عکسش رو کشیدم توی پینت چجوری بزارم برات ؟

   • یک جا اپلود کن لینکشو بفرست. یا به ایمیل سایت بفرست.

 7. سلام میشه مطالب درمورد اعصای حضرت موسی و درمورد حضرت عیسی علیه السلام رو برام ارسال کنید حداقل
  ++++++
  موجودات فضایی وجود دارن این صد دفعه ولی تا به حال به زمین نیومدن
  این نظر منه
  یک سوال داشتم چطور قبل از جنگ جهانی دوم کمتر سفینه دیده شده ولی بعد از اون هر روز سفینه دیده میشه
  یعنی امکان اینکه آمریکا به همچین چیزی رسیده باشه صفره
  آمریکایی که درحال تلاش برای ساخت سلاح جدید و وسایل جدیده
  ولی فضاییا بیکارن بیان هی بگن انسان چیکار کنه و چیکار نکنه
  چجوری بود قبلا نبودن حالا یک دفعه صدتا از ایننا پیداشون شد
  همه دیگه میدونم انسان و اجنه و فرشتگان تنها موجوداتی نیستن که خدا آفریده
  اگه تایید نمیکنید حداقل اون مطالبی رو که گفتم برام ارسال کنید + معراج پیامبر صلی الله علیه و آل وسلم

 8. میخام یه سریال معرفی کنم

  این سریالو هر دهه 60 ی دوست داشت …مخصوصا پسرا!!و تمامه کارتون های اون دوره حد اقل از ماهواره باز پخش

  شدن…جز این مورده خاص که بکلی ممنون شد!

  اون زمان نمیفهمیدیم هدف از پخش این سریال اونم «فقط برای نسل ما چیه!!

  از همون شروع رده پای حقایق اشکار رو که با واقعیاتی که میدونیم ..همخانی هم داره میشه دید!

  از گله زندگی گرفته تا میوه زندگی و تممممممامه مباحثه این سایت درش هست به جرأت!!

  به هر حال بزارید اغراق نکنم! دیدنش رو توصیه میکنم به طرفداران فرضیه فضانوردان باستانی!

  انیمیشنه «دژ فضایی»(توگوگل سایته دانشجوی ایرانی)

  همه فیلم ها و سریال ها داستان های معدودی دارن که از پایه یکسان هستند…

  و فقط در کاراکتر ها و زمانه وقوع یا سناریو فرق دارند!! یا من اشتباه متوجه شدم؟؟

  جنگ ستارگان اگه از واقعیت سرچشمه نمیگرفت…اینقدر موفق نبود…

 9. ایا سما میدانید سازندگان اولیه استخر یا همان پاسارگاد چه موجوداتی میباشند؟؟؟؟؟؟ من میدانم.

 10. خيلي مطالب جالبي دارين

 11. جلل خالق انسان هایی که در سطوح زیرین زمین زندگی میکنن.من خوابیده بودم داشتم اینا رو میخوندم اینو که خوندم یه لحظه از جام بلند شدم خندم گرفته بود.بابا این مزخرفات چیه که میگی عزیزم حالا موجودات فضایی رو میشه هضمش کرد ولی این دیگه خیلی ضایس انسان هایی که زیر زمین زندگی میکنند.من آدم مذهبی نیستما

 12. سلام . با تشکر،
  در متن مکرراً از متون بودایی صحبت شده که در آن جنگهای فرازمینیها بیان گردیده است. اگر منظور از متون بودایی، کتابهای «مهابهاراتا» و «رامایانا» است، باید عرض کنم که این متون از نوشته های باستانی آیین هندو است و کوچکترین ربطی به آیین بودا ندارد.
  متونی چون رامایانا، وداها، اپانیشادها، مهابهاراتا و امثال آن متونی بسیار باستانی تر اززمان ظهور بودا هستند. اما اگر درباره متن دیگری صحبت شده لطفا نام و منبع آنرا بفرمایید.

 13. اقای ‏ATHEOS ‎‏ لطفا کمی بیشتر تحقیق کن مثل اینکه شما فکر میکنید دنیا همین طوریه که چشماتون میبینه! نه عزیز اشتباه میکنید اگه تاریخ رو خونده باشی میبینید که مسیحیان رومی برای در امان ماندن از پادشاه روم 300 سال زیر زمین مخفی شدند به گونه ای که با حفر دالانهای توانستند 20 هزار نفر را به مدت 300 سال مخفی کنند! حالا خنده داشت؟ اگر الان ادمهای زیر زمین زندگی کنند اصلا هم بعید نیست تازه ممکنه امکاناتشون پیشرفته هم باشه

 14. من نمیگم صد در صد هست اما امکان بودنش خیلی بیشتر از نبودنش هست

 15. متاسفانه در ترجمه هاي مربوط به سايت بالا(پايگاه بسوي حقيقت) اشكالهاي جدي وجود داره! مقايسه منبع اصلي با ترجمه نشون ميده كه هر جا مطلب كمي توضيحي تحليلي ميشه، ترجمه كاملا غلط ميشه! از نظر خبري مشكلي در ترجمه نيست!
  توصيه ميكنم فرق ترجمه آزاد و خيلي آزاد و ترجمه (متعهد به متن اصلي) رو مترجمان گرامي توجه كنند تا خواننده از قبل تكليف خودشو بدونه.

 16. عزیزم من قصد توهین به عقاید کسی رو نداشتم و به ماورا هم تا یه حدودی اعتقاد دارم ولی راستشو بگم این یکی تو کت من نمیره ولی به هر حال تحقیق میکنم شما هم اگه منبع معتبری برای ادعاتون دارید اگه میشه به من هم معرفی کنید.(منظورم پنهان شدن مسیحیان از دست پادشاهشونه.)

 17. دو شب پیش مستند من تو نشون داد . توی اینترنت سرچ کن باید پیدا بشه

 18. آره مجتبي جان… منهم هيچ جا نه ديدم و نه خوندم اون خبر مسيحيان/ 300 سال/ 20000 نفر/ تونلهاي…./.
  اگه مرجع معتبر ندي خيلي فاجعه ميشه! ميدوني كه!! آخه خيلي خبرت توپ هست…!!

 19. گمان میکنم آقای مجتبی اشاره به شهر زیرزمینی درینکویو در کاپادوکیه- ترکیه امروزی دارند که در دوران باستان در قلمرو فریژی که متعلق به مادها بوده قرار داشته است. ولی ساخت این شهر مربوط به دوره رمیان نیست بلکه به 9000 سال پیش بر میگردد یعنی هزاران سال پیش از آنکه رم اصلا وجود خارجی داشته باشد.
  این شهر براستی واقعا در مواقع عادی تا 20000 نفر و در مواقع شروری تا 40000 نفر را در خود جا میداده است. و هزاران سال مورد استفاده بوده و در دوره رمیها هم میسحیان به آن پناه برده و درآن زندگی می کرده اند. مشخص نیست چه مدت در آن زندگی می کرده اند. من جستجو کردم و کاملترین و علمی ترین مطلبی که توانستم درباره درینکویو پیدا کنم در فیس بوک بود که مربوط به دو لینک زیر است:

  • فيلمش تو سري anciant aliens هست و ديديمش…
   خبر اين مثلا شهر زيرزميني (پناهگاه!؟) قبلا تو سايتها بود…
   نكته اين بود كه آيا از موجوديت يك پناهگاه پيچيده چه نتايحي و در چه حهاتي ميشه دريافت داشت! و اينكه خود مدعي تا كجاي ادعاش اطلاع داره!!؟
   حالا البته وكالت ماناي گرامي رو مي پذيريم كه تازه اعدادش به 40000 نفر و سكونت هزاران سال هم رسيد!

   در جالب و شگفت بودن اون پناهگاه عميق شكي نيست… ولي روي كارآيي سيستم تهويه براي جمعيت زياد… مدت پيوستگي زندگي كردن در آنجا و عملي بودنش به مثابه يك شهر 10 تا 40 هزارنفره ….شك دارم. بايد بيشتر جستجو كرد كه آيا پاسخهاي علمي براي چنين شبهاتي وجود داره… سئوالهاي بي جواب زياده… جايي كه بايد قطعيتي براي نتيجه گيري باشه متاسفانه هميشه مبهم هست. گزينه هاي مختلف بلا تصميم!!

   • بدون شک باید تحقیق کرد. من کاملا معتقدم که بدون تحقیق نباید هیچ چیزی را پذیرفت. برای شروع میتوانید به سایت http://www.muze.gov.tr/derinkuyu-en بروید و نیز از منابعی که در https://en.wikipedia.org/wiki/Derinkuyu_Underground_City داده شده استفاده کنید. من خود بخشی از این شهر را دیده ام و باید بگویم بسیار شگفت آور است. در ویکی پدیا می توان منابع دیگری هم برای مطالعه پیدا کرد.

 20. شاید همین که میگی خودش باشه من مستند رو کامل ندیدم اما اینو شنیدم که داشت در مورد فرار مسیحیان از دست امپراتوری روم اون هم بخاطر اتش سوزی که پادشاه روم عمدا به گردن مسیحیان انداخت تا این مذهب رو نابود کنه اونها هم از ترس فرار کردند و رفتن زیر زمین. فقط همین

 21. در زیر زمین انسان هایی زندگی میکنند و این یک حقیقت محض است

  • اعتقاد با اطلاع فرق مي كنه! اين اطلاع هست كه مسير شناخت رو معلوم و معين مي كنه.
   بدون شناخت هيچ اعتقادي هيچ ارزشي نداره! البته آدمها همراه با اعتقاداتشون مورد احترام هستند.
   وقتي چيزي حقيقت محض هست يعني هيچ شكي توش نيست… درنتيجه بايد راحتتر به شناخت دربياد.
   وگرنه اون اعتقاد فاقد شناخت، يك شعار فتوايي بيشتر نيست…
   حتي در شبه علم هم بايد از ديد و بيان علمي بهره برد.

 22. آقا مجتبی خوب آخه با چه مدرکی این حرفو میزنی من کل اینترنت رو زیرو رو کردم ولی هیچی پیدا نکردم اگه شما جایی بلدی که ما نمیدونیم خوب به ما هم بگین تا بدونیم!

 23. برات پیدا میکنم میزارم

 24. واقعیت این است که شهرهای زیرزمینی در جهان کم نیستند. این شهرها معمولا بدلایلی چون جنگهای طولانی، آب و هوای کشنده سرد یا گرم، بیماریها و تهاجمها و دلایل ناشناخته ساخته شده اند. مانند شهر زیرزمینی مالتا در جزیره مالت، شهر زیرزمینی نوش آباد در استان اصفهان، درینکویو در کاپادوکیا که گفته شد، شهر زیرزمینی ملایر، شهر کاریز کیش، و ….میتوان گفت که در زیر زمین در زمانهای مختلف انسانها زندگی می کرده اند. اما هنوز شواهد علمی برای رد یا قبول اینکه هنوز برخی مردمان در جایگاههای ناشناخته زیرزمینی به زندگی ادامه می دهند بدست نیامده. پس نمیتوان آنرا رد یا قبول کرد.
  در این لینکها می توانید اطلاعات گوناگون دربراه این شهرها مطالعه بفرمائید.
  http://voices.yahoo.com/great-ancient-underground-cities-around-world-7249616.html
  http://alternativearchaeology.jigsy.com/malta
  http://mysteries24.com/facts/Malta-Underground-City
  http://en.wikipedia.org/wiki/Hypogeum_of_%C4%A6al-Saflieni
  http://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%B4%D9%87%D8%B1_%D8%B2%DB%8C%D8%B1_%D8%B2%D9%85%DB%8C%D9%86%DB%8C_%D8%B3%D8%A7%D9%85%D9%86_%D9%85%D9%84%D8%A7%DB%8C%D8%B1
  http://www.seemorgh.com/culture/2488/154445.html

 25. آقا من که تسلیمم قبول دارم که شهرهای زیر زمینی وجود داشته و فقط داشته نه بیشتر و الان وجود نداره چون مطمعنم که هیچ تمدن انسانی در این زمان که هیچ خطری براشون وجود نداره و دیگه لازم نیست عقایدشون رو مخفی کنن اون زیر وجود داشته باشه و هزاران سال اونجا باشن به نسبت جمعیت هم بخوای حساب کنی الان دیگه بیشتر از اون حدی شدن که بتونن اون پایین زندگی کنن تازه رو زمین جا برا انسانا نیست چه برسه به اون پایین حتی مشکل اکسیژن هم خواهند داشت این هم اگه از مشکل تامین غذا بگذریم وگرنه اگه بخوایم مشکل غذا رو هم در نظر بگیریم که دیگه جای خود دارد!!

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: