5 فردی که احتمال دارد بوسیله بیگانگان آمده باشند.


5 فرد مشهوری که بسیاری از محققان بر این باورند که آنان جز بیگانگانند.

1- اسرار موجود در مورد لئوناردو داویچنی از زمانی که وی به این دنیا قدم می گذارد شروع می شود. در مورد خاطرات کودکی خویش می نویسد که این خاطره بر می گردد به زمان خیلی دور «که من در گهواره خود خوابیده بودم و ناگهان جسمی شبیه به  (بادبادک) به سمت من آمد سپس آن بوسیله دنباله اش شروع کرد به باز کردن دهانم و دفعات متعددی لبم را لمس کرد.» از زبان لئوناردو داوینچی

 در یادداشت های معلمان وی می توانیم لیستی از کارهای روزانه وی را پیدا کنیم. او نشان می دهد از چگونگی پیدایش ابرها تا فرایند از هم پاشیدن آنها و چرا یک موج در دریا می تواند آبی رنگ تر باشد از سایر امواج و در کنار به تصویر کشیدن و توصیف دلایل برف باریدن و تشکیل تگرگ ، یا تشکیل اشکال مختلف از برگهای درختان و نیز تشکیل یخ در مناطق سردسیر.

در یکی از شاهکار های فراموش نشده وی که شامل نقاشی مونالیزا بود که ماهیت تصویر یک شخص مونث است در حالت تمام چهره کشیده شده به صورتی که شخصی که تصویر از روی آن ترسیم شده در زمان طولانی بدون نفس کشیدن و تکان خوردن در مکان خود نشسته است. در نگاه یک هنرمند و نقاش وی با ترسیم نمودن ابزار آلات مدرن از جمله (هلی کوپتر، تانگ های جنگی ، موشک های هدایت شونده ، زیر دریائی ) و در کنار با پیش بینی هایش در مورد اکتشافات عصر جدید توسط داروین نیوتن و گالیله مورد تحسین است.

یک تئوری در مورد وی وجود دارد که اینگونه بیان می کند ، لئونارد قادر به حرف زدن با نمایندگانی خارج از زمین بوده که آنان قسمتی از دانش خود را به او منتقل نموده اند. مطابق با یک تئوری دیگر به عنوان «بیگانه روشن» نامیده می شود به این منظور که وی کسی بود که توانست انگیزه ای را برای پیشرفت زمینی ها با ترسیم نقاشی هایش ایجاد کند.

2- اما قابل توجه ترین «بیگانه شوم و سیاه» کسی جز آدوف هیلتر نیست. هیلتر شخصی بود که با داشتن انرژی بسیار زیاد  و خشمگین بودن توانسته بود شمار بسیاری از مردم را در راستای حکومت خود قرار دهد به شیوه ای همانند همپتویزم کردن افراد برای به دنبال کشیدن آنان ، در این میان وی در چندین سوءقصد جان سالم به در میبرد.

به دستور هیتلر چندین اردوگاه نظامی قرار داشت که بر روی انسانها یکسری آزمایشات روانی و همچنین پزشکی صورت می گرفت که وی در زمانهای متوالی جهت سرکشی به این اماکن می رفت. در بعضی مواقع برای دیدن نتایج آزمایشات که کاملاً داشت به نتیجه می رسید جهت ساختن انسانهائی با پوست های ضخیم تر «جهت استفاده در نیروهای ارتش» در انتها با صحنه ای کاملا پوشیده از خون و فریاد های آنان مواجهه می شود (متلاشی شدن افراد در تخت آزمایش). پژوهشگران علم یوفو شناسی براین باورند که بیگانگان «سیاه» که آنان هیچ وقت نمی توانند حس انسان بودن را در خود داشته باشند.
 پس از خودشکی  جسم هیلتر کجاست؟ ، این یک سوالی است که تا کنون نیز بی جواب مانده است.
این نا معلوم است که چه بر سر اسنادی که هیتلر بادقت نتایج آزمایشات کشنده ای که بر روی انسان ها انجام می داد در خود ثبت می کرد ، آمده است ؟ و این در زمانی بود که هیتلر در آلمان مشغول ساختن یک شی پرنده ناشناخته با استفاده از سلاح جنگی بسیار گرانقیمت بود. یکی از بازماندگان جنگ ورمچت اینگونه استدلال می کند که هیتلر شروع کرد به ساخت UFO و درکنار یک کشتی عظیم را در قطب جنوب به کلی در میان دید صدها تن پنهان کرد.

3- در زندگی نامه Ulyanov-Lenin آمده است زمانی که او بچه بوده گم می شود و زمانی که پیدا شد . با گفتن واژه های نامفهوم و بسیار عجیب مادر خود را فرا می خواند و در حال گریستن چندین بار تکرار می کند که کشورش 75 سال دیگر در حال تولد یافتن دوباره است.


پس از انجام شدن یکسری ازمایشات بر روی وی دانشمندان دانستند که مغز وی با مقادیر بسیار زیادی آهک پوشیده شده است که این ظرفیت برای انسان عادی کشنده است و این حادثه در طول گم شدن وی روی می دهد و بنا به دلایلی به ناشناخته بودن آن تاکیید می شود.

4- طرفداران الویس پریسلی بر این باورند او در حقیقت نمرده است بلکه به سوی سیاره مادری خود برگشته است. یکی از استادان دانشگاه ی در لندن در دفاعیه دانشگاهی خود مربوط بر اثبات این موضوع که او بیگانه بوده است پافشاری می کند و در انتها آن نیز به اثبات می رسد. پریسلی یک خواننده مشهور موسیقی پاپ بود که تا کنون نیز شخصیت وی سبب شکل گیری تمدنی به نام موسیقی پاپ شد.

در آمریکا ، شخصیت وی به صورت کلی در زندگی روزمره مردم عادی و حتی ورزشکاران و رئیس جمهورهای آمریکا دیده می شود. کارهائی که وی انجام می داد مانند جک، تقلید صدا ، نکته گوئی و غیره بود. این بگونه ای بود که به بخش جدا ناپذیر از تمدن آمریکا بدل شد. در طول سال 1980 در آیلات متحده سازمان حقوق مذاهب متنوع دایر می گردد که در این باره پس از تزریق شدن شخصیت پریلسی به تمدن آمریکا ، وی می گوید که منتظر «آمدن دوباره» خودش است.

5- محقق سرشناس روسی شخصی به نام پری شلی تسی در مورد اخماتووا اسن چنین می گوید: «که استعداد خیره کننده ای در شاعری داشت و در فضای هنری به عنوان توربین و یا مخزن شعر نامیده شده ، کودکی با استعداد و شاعری ماهر بود.»
 او در همان دوران کودکی توانست جایزه «شیر طلائی» را در زمینه شعر و شاعری از آن خود کند و دومین مکان را از جشنواره شعر و شاعری جهان را در دست بگیرد.
اما در کنار اینها اخماتووا تنها 6 سال سن داشت که این جایزه را برنده می شود در این میان وی نوشته های خود را بدون هیچ غلطی می نوشت و شاعری بود که هیچگاه آن را ناموخته بود و در هشت سالگی وی می نویسد : من – تلخی مزه درمن چمن برروی لبهای اوست ، تلخی در کلمات است ، من خود درمن چمن هستم. دختر «بیگانه سبز» از بدو تولد از بیماری آسم رنج می برد و او در سن 28 سالگی از طریق پریدن از پنجره به بیرون می میرد.

در شبکه اینترنت بسیاری از فروم ها وجود دارد که در مورد جوامعی حرف می زنند که می تواند مردمانی پیدا شوند که بیگانه باشند نسبت به بقیه مردمان عادی این گونه افراد را جادوگر و یا کسی که شوخی بسیار خنده داری می کند و یاحتی  دیوانه می خوانند. اما بعضی از دانشمندان اینگونه بیگانگان را تشریح می کنند: آنان سری مانند فراعنه دانرد رشد جسمی آنان به نسبت سایرین بیشتر است و همچنین حساسیت بسیاری دارند نسبت به اطراف خود.

منبع ترجمه و گردآوری:
پایگاه بسوی حقیقت

source:

http://paranormal-news.ru/news/5_ljudej_kotorye_mogli_byt_podoslany_prishelcami/2013-07-06-7237

 

Posted on ژوئیه 15, 2013, in دنياي اسرار آميز. Bookmark the permalink. 19 دیدگاه.

 1. بازدید کننده سابقه وبت که چند ماهه نیامده

  سلام داداش خوبی طاعاتت قبول باشه امیدوارم که حداکثز استفاده رو در ماه خدا ببریم جدی میگم

  خوب بریم سر بحثمون حاشا و کلا!!!!!!!!!!!! داداش دقت کن
  من هر موقع در تهران و یا شهرستان ها یوفویی مشاهده میشد فرداش می امدم وبت شما مطلب د رموردش زده بودین
  چی شده این بار خبری نشده

  آقا بنده ساکن پرند در 15 کیلومتری فرودگاه امام خمینی هستم
  3 روز پیش
  بود اگر اشتباه نکرده باشم که بعد از نماز صبح دراز کشیده بودم روی تختم و تختم هم کنار پنجره است 10 دقیقه تا طلوع افتاب مونده بود هوا سرمه ای بود
  دیدم که یک چیز نورانی مثل ذوذنقه تا شده
  یا بهتر بگم مثل یک تکه ناخ گرفته شده به از بالای اسمان در حال عبور بود هرچی دقت کردم که شاید هواپیما باشه و بنده اشتباه کردم اما نه هواپیما نبود
  و سرعی نسبتا معمولی داشت
  نظرت چیه شما؟

 2. میخواهم بحثی را باز کنم در باره کلا تعداد انسانهایی که در کنار ما زندگی میکنند حدود 7میلیارد ادم اگر به نظریه های دورانهای تکاملی بشر هم نگاه کنیم بعد از انکه اب وهوای زمین بر اثر کانلا پاناما به هم خورد وچرخه زندگی سرفرایند تکاملی مغز یعنی میمونها بر اثر خشکسالی افریقا ونابودی جنگلها ناچار از درختها پایین امدند وظرف میلیون سال حرکت بردوپا دستان انها ازاد شد قامتشان راست موهای زائد انها بر اثر تابش افتاب وعدم احتیاج به رطوبت ریخت وشروع به ابزار سازی کردندطی چند مرحله کوچ بزرگ خود را به همه سو اغاز کردندودراین سیر بزرگ درطی زمان به چندین شاخه تقسیم شدندکه به غیر از ظهور و افول ناگهانی نائندرتلها هموساپینسها با فروغی بی نظیر تمدنهایی اولیه مشابهی را ساختنند که این دوره همچنان ادامه دارد ما ریشه هایی مشابه را در مذهب زبان خط خدایان وباورها در قارهها میبینیم که شگفتی همه را برمیانگیزد تا اینجا که گفتم مو به مو داستان تکوین علمی قضایا بود اما خالا نظرات شخصی من این است که هوش ماحصل ختمی برایند تکامل است یعنی موجودات در سیارات مختلف با توجه به تغییرات مخیطی به انجا میرسند که ظرفیت خمل این بار اطلاعات را بیابند اینجا در زمین انسان انهم تنها با ده درصد ظرفیت بعد از ان دیگر برمیگردد به انسانهای خاص با بهره هوشی فراتر که بار حمل تمدنها را بردوش میگیرند تا این ظرفیت را نهایی کنند بیگانگان که همان موجودات از سیارات ویا بعدهای دیگذ باشند میتوانند تاثیر مثبت ومنفی مستقیم وغیر مستقیم داشته باشند که در این مرحله باید گفت در طی هزاره گذشته انها غیر مستقیم با راههی متفاوت این انسانها را در ملل مختلف تاثیرمند و تغییر ولت داده اند وما بازتاب این تغییر نت رادر نیوتن انیشتن و داوینچی هگل و…….. همه جا میبینیم اما باز به نظر من حتی این تغییرات مثبت نتوانسته در انحراف حرکتی بسوی نابودی تغییری بدهد و نیروهای بالا مجبور به دخالت مستقیم میشوند……..تمام

 3. با بقيشون کارى ندارم!
  اما شخصا شک ندارم هيتلر زنده است! و يه روز همه ميفهمن!
  من روى علاقه به فوتبال آلمان وبايرن، به فرهنگ آلمان و بعدم هيتلر علاقه مند شدم.

 4. man ba nazare omid moafeqam , hamishe am goftam teki hitler yeki mycel jaksoon zendas va pishe adam fazaeeias.

 5. دوستان عزیز، مرضیه و امید
  توجه داشته باشید که برای اثبات یک «ادعا» باید دلیلی «قابل استناد» وجود داشته باشد.
  «دلیل» شما برای این ادعا که هیتلر و مایکل جکسون (!!) زنده هستند و پیش فضاییها هستند چیست؟!!
  گرچه در این مقاله هم «دلیل» خاصی برای اثبات اینکه داوینچی و هیتلر ، زمینی نبودند نیست. اما لااقل به اختراعات داوینچی و جان به در بردن مکرر هیتلر از سوء قصدهای متعدد بعنوان «شاهدی بر ادعا» اشاره شده.
  پس خیلی خوب است که بدون دلیل ادعا نکنیم.

 6. شماها یک مشت خل و چلید که تو عالم هپروت زندگی می کنید. سایتتون هم چرت ترین مطالب دنیا رو داره

  • سلام نرمین عزیز,

   خواهشمندم لطفا تا به انتهای کامنت بنده را بخوانید, و بدون مطالعه آن تا به آخر, خواهشمندم ناسزا و توهین نگوئید.

   ببینید, مطالب این سایت در زمینه UFOلوژی(مطالعه پدیده اجرام پروازی ناشناخته) هم در تاریخ باستان سیاره زمین و هم در حال حاضر سیاره زمین است+ارتباطات آن به موجودیت های فرای سیاره زمین. و هم در زمینه اصطلاحا متافیزیک و ماوراء است(بعد فرا مادی-فرافیزیکی-متافیزیکی: که اثبات علمی, نه خل و چلی گونه, بعد فرامادی را خدمتتان در مطالعه یکی دو صفحه از یک PDF در لینکی در ادامه کامنت زیر خدمتتان خواهم گفت.)

   ببینید, در زمینه UFOلوژی, اثبات های زیادی وجود دارند که UFOلوژیست های زیادی آنها را تحقیق و جمع آوری و با دیگران share کرده اند که نشاندهنده آن هستند که در گذشته باستانی سیاره زمین, در بیشتر مناطق جغرافیایی سیاره زمین(منجمله سرزمین Persia) تمدنهایی باستانی بوده اند که درشان آثار باستانی پیشرفته تکنولوژیکی و ابزارآلات پیشرفته و علوم طبی و ریاضی و شیمی پیشرفته و……………………. بوده است که از اینها گذشته, در آن تمدنها دستنوشته هایی در غالب کتاب تاریخ و یا کتاب آیینی به زبان همان تمدنها بوده است(مثل پوپول وه تمدن مایاها, مثل کتب مردگان تبی و مصری, مثل کتب مهابهاراتا و رامایانا و دیزان هندوستان و غیره……………………..) که درشان صحبت از اصطلاحا خدایان فرازمینی و سفینه هایشان(UFOهایشان)(که مردمان آن تمدنها آن UFO را با نام هایی چون «ارابه های آتشین», «ویماناها», «ستاره های در حرکت» و غیره مینامیدند) شده است.

   خواهشمندم لطف کنید و فقط و فقط سه کتاب از مجموعه چندین کتب مختلف فقط و فقط یک UFOلوژیست بسیار معروف بنام آقای اریک ون-دنیک را بخوانید, یعنی کتابهای «ارابه خدایان» و «طلای خدایان» و «خدایان آنسوی فضا». خواهشمندم این سه کتاب را خریداری کرده و بخوانید.((که در اکثر کتابفروشیها هم موجود هستند, لطفا ابتدا «ارابه خدایان» را بخوانید و بعد «طلای خدایان» و بعد «خدایان آنسوی فضا».))

   پیش از آنکه چند خط دیگر خدمتتان عرض کنم, لطفا فقط کل مطالب صفحات 10 و11 یک PDF موجود در لینک زیر را مطالعه بفرمائید که در خصوص اثبات علمی بعد فرامادی(فرافیزیکی-متافیزیکی) است:(دوباره, خواهشمندم فقط کل مطالب صفحات 10 و 11 اش را بخوانید زیرا خواندن صفحات دیگر آن ممکن است از حوصله شما خارج بشود):

   Click to access Lost_secrets_of_the_Sacred_Ark.pdf

   فقط لینک یک PDF دیگر را هم در زیر خدمتتان میگذارم که اگر وقت نمودید کاملا مطالعه بفرمائید (البته خواهشمندم که ابتدا همان سه کتاب پیشنهادی بالای اریک ون-دنیکن را بخوانید, گرچه مطالعه محتوای PDF لینک زیر نیز واقعا نیاز است):

   Click to access Mighty_ELOHIM.pdf

   با تشکر فراوان از توجه شما نرمین عزیز و سایر دوستان گرامی

 7. واقعا برات متاسفم که اینطوری فکر میکنی.

 8. باشما موافقم من اعتقادکامل به موجودات فرازمینی که درواقع اجدادواقعی ما هستند ولی برای خیلی ها متاسفم با وجوداین همه مدارک و استدلالات منطقی و علمی که توسط دانشمندان روشن ظمیر دراثبات وجود دخالت و تاثیر موجودات فرازمینی ارائه شده اند،ترجیح می دهندکه گوسفندباقی بمانندوبه افسانه های مضحک ومسخره واحمقانه کتب مقدس باورداشته باشند.

 9. در پاسخ دوستان باید بگم که در اینکه بعضی از مطالب اینجا پایه علمی نداره و حتی بعضی پرت و پلا (با پوزش از یوفولاو دوست زحمتکش )هستند شکی نیست .اما این هم حماقت محضه که ما فکر کنیم در کهکشان راه شیری با چیزی حدود 400.000.000.000 (چهارصد میلیارد) ستاره و چیزی در همین حدود کهکشان ما تنها ساکنان ذی شعور کائنات هستیم. اما اگر همه این مطالب هم بی پایه و اساس باشه کسی حق نداره افرادی رو که اینجا مراجعه میکنند و اظهار نظر میکنند رو مورد اهانت قرار بده (مثل کاربر نرمین) رسیدن به این مطالب و باور آنها چیزی نیست که بشه با حرف من و یا دیگری به آن پی برد.بلکه فقط و فقط باید خود شخص به این باور برسه و برای اینکار بهترین ابزار و رسیدن به آگاهی استفاده از عقل و منطق خود آدمی است نه کتاب و اینترنت و فیلم و نظرات دیگران فقط و فقط تعقل. و البته همه این ابزار لازم است ولیکن برای تکمیل و درک بهتر قضایا برای رسیدن به این باور نه سخت است نه زمان زیادی لازم است و نه هزینه ای دارد.از تمامی دوستان میخواهم حتی دوستانی که به حقیقت باور دارند فقط امشبی که این متن را خواندید در بستر قبل از اینکه خواب شما را برباید تفکر کنید در مورد 1- خلقت انسان 2- جن 3- مرگ و دنیای پس از آن 4- روح 5- آدم و حوا 6- کائنات و ستارگان 7-شیطان 8-افسانه هائی مثل طوفان نوح نبی سلیمان نبی و….9-برزخ بهشت و جهنم (حتی اگر مورد قبولتان نیست بعنوان افسانه به آنها بنگرید) خالق و آفریدگار دنیا و آدمی و دیگر مخلوقات

  و اما در مورد این افراد باید بگم که بسیاری از ساخته های داوینچی امروز تکمیل شده با تکنولوژی بالا مثل تانک و هواپیما و سلاحهای جنگی ولیکن همه آنها طرحهای بسیار ابتدائی بوده اند خوشبختانه آنها اطلاعات کاملی از هنرمندان و دانشمندانشانشان دارند لئوناردو فرزند نامشروع یک ثروتمند ایتالیائی بوده که برای تابلوی مونالیزا 4 سال وقت صرف کرده (مثل ما نیستند که فارابی و ابونصرو ابوریحان و ابوعلی سینا و دیگران رو فقط به اسم میشناسیم) البته پیشگوئی هائی هم داشته در مورد طرحهای داوینچی میشه گفت که او سالها عمرش را در کارگاه ریخته گری شخصی مشهور و با امکانات بسیار صرف کرده و ممکنه طرحهای او مربوط به دیگران باشه که برای ساخت به ان کارگاه مراجعه میکردند و او طرحها رو تکمیلتر میکرده والا بیگانه ها مرض داشتند طرحهای نصفه نیمه به او بدهند اون هم کسانی که هزاران سال از پیشرفته ترند (بقول بعضی ها- که مورد قبول من نیست) خوب طرح کامل میدادند و یا این بیگانه ها بیکارن برای ما رقاص بفرستند (الویس پریسلی) و یا اینکه لنین رو بفرستند که بشه بزرگترین جنایتکار تاریخ (اصولا» این حرفها رو برای اکثر مشاهیری و بزرگان میزنند که از چند سال اول زندگی اونها اطلاعات درست و درمونی در دست نیست دلیلیش هم اینه که بچه تو قنداق و4-5 ساله که آدم برجسته ای نیست وقتی بزرگ شد رفت مدرسه و 15-16 سالش شد نشون میده که طرف پدیده است بعدش دور و بری ها یا عموما»خودش زندگینامه اش رو مینویسند وحالا در قرن بیست و یکم درستش اینه که میگن از دوران کودکی فلانی اطلاعاتی در دست نیست اما بعضی ها که ماجراجو هستند و دنبال اینکه هیجان ایجاد کنند تا کتابشون فروش بره و فیلمشون تماشاگر میگن فلانی اصلا» معلوم نبوده قبل از تولد تو شیکم مادرش گم شده و یکدفعه ده سال بعد پیدا شده و شروع کرده هی فرت و فرت کارهای عجیب و غریب انجام دادن) مورد خنده دار در مورد لنین اینه که مخش از گچه د برادر من اگه گچ نبود که پایه گذار حزبی نمیشد (بلشویک) و دست راستش (استالین) آدمی نبود که بقولی تا 60 میلیون نفر را به کام مرگ بفرسته آقا جان دلیل اینکه هیتلر فضائیه اینه که با سخنرانیش 17-18 میلیون نفر رو هیپنوتیزم میکرد داداش در سال 1357 امام خمینی که 38 میلیون نفر را هیپنوتیزم کرد یعنی ایشون هم……اگر داوینچی فضائی بوده میشه گفت کارشناسهای شرکت سونی و اپل و ماکروسافت هم فضائی هستند حتی ایران خودرو و سایپا هم همینطور

  در مورد هیتلر منظور دوستان از زنده بودن نه اینکه هنوز زنده است چون در حال حاضر باید بیش از 120 سال داشته باشه که غیر معقوله بلکه منظور اینه که در سال 1945 کشته نشده و زنده بوده البته در اینترنت مقالات و عکسهای بسیاری در این مورد وجود داره اما متاسفانه مطالب درست و درمون فارسی نیستند (مثل این لینک زیر) که به زبان روسی است و میگه هیتلر وقتی متوجه شکست آلمان در جنگ میشه عملیاتی را اجرا میکنند به اسم «پرواز عقاب » و در اقصی نقاط جهان مناطق امنی را ایجاد میکنند و شروع به خروج میلیارد ها دلار بصورت سنگ های قیمتی ،سکه،پلاتین،آثار هنری و اوراق قرضه میکنند یکی از کشورهای مورد علاقه نازی ها آرژانتین بود که خیلیها پس از شکست به انجا پناهنده شدن و دولت نیز در قبال کمک های مالی و سیاسی و حتی سرکوب مخالفان و مملکت داری نازی ها به آنها بسیار از آنها حمایت و استقبال خوبی میکرده و حتی بعضی از آنها را در مناصب دولتی بکار گمارده بوده اند بطور مثال نقطه ای به اسم پاتاگونیا – منطقه وسیع و تقریبا خالی از سکنه در جنوب شیلی و آرژانتین، چهار برابر بزرگتر از انگلستان است! که در اختیار نازی ها و آلمانی ها قرار گرفته که در انجا مستقر شده اند تو این گزارش اشاره میکنه که نه تنها هیتلر بلکه تمام اعضای بلند پایه حزب نازی از جمله هرمان بورمان رئیس نیروی هوائی رایش گوبلز رئیس اس اس و حتی نامزد او اوا براون دارای بدل هائی بوده اند که به کمک آرایشگران ماهری به شکل خودشان بدل شده بودند این شباهتها بقدری طبیعی و زیاد بوده که حتی اوا براون نمتونسته بوده هیتلر اصلی رو از بدلهاش تشخیص بده اینجا اشاره میکنه که در شب 28 آوریل 1945 وقتی جنگ شدت میگیره هیتلر و همراهانش از راه تونلهای زیر زمینی به فرودگاه متروکه ای میرن که در انجا یک هواپیمای U-52 اونها رو به شهر توندر در دانمارک میبره خلبان تا وقتی که از مرز رد میشوند نمیداتسته که مسافرینش چه کسانی هستند در موقع پیاده شدن هیتلر چکی رو به او میده که مبلغ 20.000 مارک بوده سپس از انجا با یک پرواز دیگری از «لوفت وافه» (نیروی هوائی وقت آلمان) به شهر رئوس در 130 کیلومتری جنوب بارسلونا در کشور اسپانیا رفته و در آنجا ژنرال فرانکو دیکتاتور وقت اسپانیا از هیتلر استقبال میکنه و سپس با استفاده از زیر دریائی یک مسیر 8500 کیلومتری رو طی میکنند و به منطقه ای به نام «سان رامون» که بشدت تحت حفاظت نیروهای آلمانی بوده وارد میشوند حفاظت این منطقه بقدری شدید بوده که احدی بدون اجازه نازی ها حق ورود یا خروج به آنجا رو نداشته و برای حفظ جان هیتلر و همراهانش در هر مرحله یکی از بدل های او حذف (کشته) میشده و میگه در سالهای آخر عمر هیتلر، اوا همسر او که دو دختر هم داشته او رو ترک میکنه و هیتلر زندگی رو در تنهائی میگذرونه بطوری که به بیماری پارکینسون دچار شده بوده وبه اطرافیانش که کم به او سر میزدند مشکوک شده بوده .این گزارش میگه هیتلر شبها با فریاد از خواب بیدار میشده در حالیکه دستوراتی رو برای پیشروی در جنگ صادر میکرده گاهی در خواب اجسادی رو میدیده که برای انتقام به سراغش آمده اند و گاهی خودش را در حالیکه پای چوبه دار ایستاده میدیده ..در نهایت میگه که در روزهای آخر هیتلر از چند بیماری رنج میبرد تا اینکه بر اثر سکته مغزی نیمی از بدنش فلج میشه و در وان سقوط میکنه و چند روز بعد به اغما میره ودر نهاینت در 73 سالگی از دنیا میره این گزارش طولانی هست که بهتره خودتون به کمک گوگل بخونیدش …داستان کامل فرار و مرگ هیتلر در کتابی به نام (گرگ خاکستری) در روسیه منتشر شده که بسیار پرفروش بوده

  http://www.kp.ru/daily/25953.3/2894786/

 10. پاسخ به نام مستعار(رایش) روز 22 ژوئیه
  1.فرازمینیها پیش از انسان آفریده شده اند ولی اجداد و نیاکان ما انسانها به حساب نمیآیند و رابطه ژنتیکی ندارند. امکان دارد تنها در هشت جفت از کروموزوم هایشان با ما مشترک باشند.
  2. به کتب مقدس توهین نکنید. کتب مقدس هم بسیاری اطلاعات را حتی در همین زمینه به ما میدهند. مثلا اریک فون دنیکن و ابراهیم ویکتوری از تورات بهره ها برده اند. هرچند که تورات تحریف شده و موارد نابجایی در آن وارد شده است.
  اینجانب نیز با بهره گیری از آیات قرآن توانسته ام ویژگیها و توانایی های فرازمینیها را مستدلا در یک پژوهش زیر عنوان «جن موجودی که از نو باید شناخت» تدوین کنم که تاکنون خوانندگان بسیارزیادی داشته و در محیط وب و در پایگاههای گوناگون موجود است.

 11. من نمیفهمم چه اصراری دارند بعضی از عزیزان که یافته های جدید علمی رو به زور به قران نسبت بدن قران یک کتاب غنی مذهبیست که نگرش معنوی رو به انسانها نشون میده اگه قرار بود علمی باشه که باید بگم خدا یه ذره کم لطفی کرده من ترجمه قران رو 3 بار خوندم مفسر نیستم ولی باور بفرمایید اثری از اثبات وجود فرازمینی ندیدم البته در قران اومده که خداوند جنبندگانی غیر از ماها افریده ولی( ادم فضایی….!!!!؟؟؟؟؟) به عنوانه یک دوست کوچک از شما بزرگواران میخوام بدون تعصب مذهبی و به عنوانه نگرشی جدید بدون دخیل کردن دین و مذهب مطالبو پیگیری کنید.

 12. نرمین کور دله
  من خودم موجودات فضایی رو با 2تا چشام از نزدیک دیدم
  چیز عجیبی نیست آخه .خدا این همه مخلوق از حیوانات تا انسان داره
  اینها هم نوعی از موجودات خداوندن

  • salamo khaste khaste nabashid be hameye dostane in site_elika dorost mige_Ahmad shama zade ham dorost mige_Yekam dar morede jenian tahghigh konid to katibe somer ashor panipal_Dar morede taskhiro ghodratae bartar to daneshaye parvazishon_Va aksaran jenianan-tavajo konin az zamane bastan ta alan to omore ensan dekhalat dashtan_har dafe am omadan goftan mikhan komak konan bad to motonae bastani mikhonid tamadon amon napadid ya sokhtan_aksare daneshaye jadide amrika beheshon reside _va arzam be hozoreton nazdike 92 ta sayare kashf kardan to khode hamin kahkeshane rahe shiri ke tosh tamadon va adami shabihe maha hastan_va zendegi mikonan _bad miyan behemon migan ehtemal midan_to khode nasa bazi daneshmanda azab vojdan gereftan ke chera hamash dorogh migan va khode ina elam kardan hayat to korate digar_sara 30 payamet ghashang bod

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: