فدراسیون کهکشانی


فدراسیون کهکشانی

 The Galactic Federation

 

فدراسیون کهکشانی, همچنین بنام فدراسیون کهکشانی نور, فدراسیون سیارات یا فدراسیون کهکشانی جهان ها , یک همکاری میان تمدنهای دارای سفرهای فضائی در کهکشان راه شیری ما است. این فدراسیون شامل صدها هزار عضو است و میلیونها سال قبل تاسیس شد, پس از یکسری از جنگ های ستاره ای در منظومه Lyra. نابودی و ویرانی که در آن موقع رخ داد منجر شد به آنکه نجات یافتگان سعی کنند از آن موقع به بعد, تضادها و ناسازگاریهای کهکشانی را در یک مسیر صلح جویانه حل کنند. تمام کهکشانهای مسکونی در کیهان ما دارای یک فدراسیون است, اما فدراسیون ما یعنی راه شیری یکی از قدیمی ترینها است.

 

فدراسیون کهکشانی دارای ناوگانی عظیمی از سفینه های فضائی در دسترس است که برای میانجی گری, یا اگر نیاز شد, برای مداخله کردن در هر مکانی که یک درگیری ستاره ای در شرف وقوع است هستند. تکنولوژیهای بین ابعادی که آنها میتوانند استفاده کنند از چنان سطح بالایی هستند که ما بسختی حتی میتوانیم متصورشان شویم. کنترل آنها بر روی انرژی, تقریبا کامل است, لذا چیزهایی مثل غیرمادی شدن, نامرئی شدن یا خلق اجسام کروی انرژی که میتوانند برای انجام یک وظیفه ای رها شوند(برای مثال برای خلق طرحهای مزارع) بطور کلی برایشان هیچ مشکلی نیست.

(م: به ویدئوی لینک زیر مربوط به سفینه های مادر فضائی بین ابعادی توجه فرمائید:

http://www.youtube.com/watch?v=HQY94J03g98

 

سفینه هایشان غالب اوقات از مواد زنده ساخته شده است. برخی به بزرگی سیاراتی چون زمین هستند و کاملا بی نیاز از هر چیزی, و دارای دشت و جنگل و رودخانه.(م: یعنی نوعی سیاره متحرک فوق پیشرفته.) ناوگان فدراسیون کهکشانی شامل سفینه های تمدنهای فضائی شرکت کننده در این فدراسیون است و همینطور شامل چندین ناوگانی که بتنهایی عملیاتی اند. برخی از این ناوگانها توسط فرماندهانی اداره میشوند که تاحدی روی سیاره زمین شناخته شده اند و برخی اوقات عامل channeling هستند, مثل Ashtar و Hatonn. این channelingها حدود 50 سال قبل آغاز شد و اخیرا ظرف سال های اخیر تعداد بیشتری mediumهای خود اعلان شده مدعی انجام چنین کاری هستند, اما بیشتر آنها بنظر نمیرسد که خیلی خالص باشند.

The bigger ships of the Galactic Federation are self-contained worlds

 

فدراسیون کهکشانی بتوسط یک هیات بزرگ کنترل میشود که خودش از هیئت های کوچکتری ساخته شده است که خود آنها نیز دارای زیرمجموعه های هیئت های کوچکتری اند, که هر کدام از آنها نمایندگانی از تمام اعضاء و تمدنهای جداگانه کهکشانی دارند. بدین طریق این تشکیلات عظیم قابل اداره کردن میماند. سلسله مراتب میان اعضاء هم معمولا از طریق توسعه spirituality آنها تعیین میشود. اعضاء بطور عالی نمو یافته آنها موجودیت های نورانی زیبائی اند که اراده خداوند را ادا میکنند.

 

در این زمان, یک بخش قابل توجهی از فدراسیون کهکشانی در اطراف سیاره زمین حاضرند تا اوضاع پرآشوب و به هم ریخته پایان سیکل قبلی duality (دوگانگی م: بعد سوم فیزیکی غالبا بنام بعد تجربه کننده دوگانگی شناخته میشود, خوب و بد, زشت و زیبا, تاریکی و روشنائی, غیره, که برای رشد spirituality یک روح امری لازم و واجب است زیرا که تا تجربه کننده معنای بدی و تنفر و کمبود و غیره نباشیم آیا معنای حقیقی خوبی و عشق و رونق و غیره را خواهیم فهمید؟) کهکشانی مان را به یک اختتامیه سعادتمندانه ای برسانند. اگرچه تمام کیهان ما راه عروج را دارد پیش میگیرد, عروج سیاره زمین یک داستان جدائی دارد. میلیونها سفینه که در اطراف سیاره زمین با فواصل مختلف همچنان حضور دارند در توی بطورکلی 3 لایه حاضرند, که لایه بیرونی شامل بزرگترین سفینه های مادر است, که این یک واحد ثابت از سفینه ها نیست بلکه لایه ای است از تمام انواع سفینه های در حال ورود و خروج به این لایه که از hyperspace و stargate هایی مانند خورشید منظومه شمسی ما استفاده میکنند برای سفر کردن به سیارات مادری شان یا سایر مکانهای دیگر در کیهان ما.

(م: به ویدئوی لینک زیر مربوط به سفینه های غول پیکر اطراف خورشید ما (giant UFOs around the sun) توجه فرمائید: http://www.youtube.com/watch?v=R15U-LdZsdM

 

The three layers of space ships of the Galactic Federation (who of course have to be interpreted three-dimensionally). They constantly monitor the Earth and make sure that not a single species with less friendly intentions can visit the Earth anymore

 

از آنجائیکه جمعیت روی سیاره زمین از نوع human است, تمدنهای human درون فدراسیون کهکشانی نقش مهمی را در یاری رساندن به پروسه عروج سیاره زمین ایفا میکنند. که از این گروه مثلا میتوان به فرازمینیهای منظومه Pleiades و یا منظومه Sirius اشاره کرد. حدود 40 درصد فدراسیون کهکشانی از نوع تمدنهای human هستند, ما بقی شامل گونه های نژادهای دیگری از موجودیت های نور هستند. خیلی از آنها یک پیوند ژنتیکی را با ما به اشتراک دارند اما بطرز خیلی بالاتری از ما توسعه یافته تر هستند.

 

آنها سیاره زمین را برای میلیونها سال است که بازدید کرده اند و یادبودهای زیادی از قبیل ساختمانها و اشیاء هنری از خود برجای نهاده اند, اگرچه خیلی از آن دست یادبودها بتوسط بازدیدکنندگان فضائی منفی که هیچ جائی در فدراسیون کهکشانی ندارند ساخته شده است. این پیوند با فرازمینیها تا آنجائیکه ممکن بوده است بتوسط علم جاری که تحت کنترل illuminati قرار دارد مخفی مانده است.

 

heram

 

برای اطاعت از قانون عدم دخالت در کیهان ما, تا آنجائیکه ممکن است, ارتباط با زمینیها تا به حال به یک حد بسیار پایین بتوسط فدراسیون کهکشانی نگه داشته شده است. افرادی که آنها مستقیما تحت ارتباط قرار داده اند, مثل Billy Meier در سوئیس,Carlos Diza از مکزیک و Howard Menger از US, اغلب دارای یک پیوند ژنتیکی با یک تمدن کهکشانی معینی هستند, یعنی افرادی اند که یک یا چند دوره زندگی روی سیاره زمین را از طرف تمدنهایی که بنوعی به آنها تعلق دارند زندگی میکنند بطوریکه این تجربیات زندگی آنها میتواند بعدا با بقیه به اشتراک گذاشته شود, چنانکه این روش معمولا در تمدنهای پیشرفته تر رخ میدهد و بقیه میتوانند رسما از آن انرژیهای تجربیات معینی که میخواهند استفاده کنند و ازشان برای مرور کردن در ذهن بهره گیرند.

 

اما این باز فقط در موارد مستثنی شده است, که ارتباط مابین فرازمینیهای نیروی خودی و زمینیها برقرار میشود, زیراکه بطور اصل و از ابتدا چنین چیزی برایش برنامه ریزی نشده بوده است. بطور کلی, آنها در بیرون از صحنه و در background قرار میگیرند, تا آنجائیکه ممکن باشد. با این وجود, آنها آن ضمانتی هستند که پروسه عروج حداکثری, مطابق برنامه و نقشه طرح ریزی شده پیش برود و اینکه اعمال illuminati که هرچیزی را دارند سعی میکنند تا این پروسه را مختل کنند, خیلی موثر نباشد. آنها دارند سطح اکسیژن هوای ما را به حد نقطه هدف بالا نگه میدارند, از جنگ ها و حملات هسته ای ممانعت میکنند, غبار رادیواکتیویته را پاک سازی میکنند, آلودگی موادشیمیایی,chemtrail(م: مواد شیمیایی هستند که بتوسط هواپیماهای حتی غیرنظامی در کشورهای زیرنفوذ illuminati در فضای اتمسفر بالای شهرها پخش میشوند اما بتوسط دخالت فدراسیون کهکشانی و تکنولوژیهای سفینه هایی که آنها دارند این مواد شیمیایی همواره خنثی شده اند. لطفا لینک زیر را ببینید:

http://thegreaterpicture.com/chemtrails.html

و بیماریهای جمعی را خنثی میکنند, و تاثیر بلایای طبیعی و ساخته دست بشر و غیره را به حداقل ممکنشان میرسانند.

 

بمحض اینکه روسای حکومت های کشورهای روی سیاره زمین که بیشترشان از حضور آنها آگاهی دارند, به شفافیت و بیان درباره آنها روی بیاورند, این روند کنونی بسرعت تغییر خواهد کرد. مطابق channeling که روشی است که اعضاء فدراسیون کهکشانی تا به حال با ما مکاتبه کرده اند, بعد از آن سپس آنها خودشان را بیشتر در منظر عمومی نشان خواهند داد و تکنولوژیهای مافوقشان تا به یک اندازه ای برای ما قابل دسترس خواهد بود. این آشکار سازی خیلی منتظر یافته زندگی فرازمینی و فرازمینیها همچنین بنام «disclosure(افشاء)» نامیده شده است.

 

«بطور معمول ما از ارتباط مستقیم خودداری میکنیم, چنانکه این امری ضروری برای اجازه دادن به تمدنهای در حال توسعه ای است تا راه خودشان را برای درک کردن و تجربه کردن مطابق انتخابی که میکنند بیابند. این بکلی نادرست خواهد بود اگرکه در میل کمک به شما بخواهیم مسیر نمو شما را دگرگون کنیم, و این دلیلی است که ما اغلب به شما توضیح میدهیم که نمیتوانیم برای مداخله کردن دیده شویم. آن اما متفاوت خواهد بود زمانیکه خداوندگاران خلقت (Lords of Creation) به ما اجازه و اختیار انجام چنان کاری را دهند, چنانکه این آنها میباشند که در مورد سیکل های کهکشانی شما برنامه ریزی میکنند.» SaLusa, کانال شده (channeled) بتوسط Mike Quinsey, بتاریخ 22 دسامبر سال 2010.

 

منبع: http://thegreaterpicture.com/galactic-federation.html

 

با تشکر فراوان از هادی  عزیز برای ترجمه و ارسال مطلب.

هر گونه بهره برداری از این مطلب با ذکر منبع با آدرس www.ufolove.org مجاز می باشد.

Posted on ژوئیه 6, 2013, in دنياي اسرار آميز. Bookmark the permalink. 47 دیدگاه.

 1. یعنی چی که در برابر حملات هسته ای و شیمیایی و… کمی جلوگیری میکنن؟؟؟!!! عزیز اگه جلوگیری کرده بودن طبیعت از 10 سال قبل ضررش بیشتر نشده بود که!!!
  زدن همه جا رو لت و پار کردن حالا میخان به طور مخفیایه کمک کنن؟؟ این کجاش درسته؟؟
  بعد از 30،40 سال دیگه اکسیژن کافی برای نفس کشیدن نخواهد بود حالا میخان بازم دیده نشن؟؟؟؟ و یا کمک نکنن؟؟
  به نظرم در این تاریکی ها در این همه وسعت هیچ نشانه ای از رسیدن کمک از جایی دیگر برای نجات ما از دست خودمان نیست
  نابودی زمین و منقرض شدن انسان فقط و فقط باعثش خودش(انسان) هست

 2. فوق العاده بود! ممنون. اميدوارم روزى که ارتباط فدراسيون با ما به طور آشکار شروع ميشه دير نباشه! هر چند جاه طلبى بشرى که من ديدم شک ندارم در صورت دسترسى به تجهيزات فوق پيشرفته فدراسيون، براى قدرت نمايى ودر نهايت برضد ساير اعضاى کنفدراسيون استفاده ميکنه. جاه طلبى بشر بى نهايته!!بى نهايت!!!
  با تشکر از هادى عزيز.

 3. درود به هادی عزیز و ufo love ..بابت مطالب جالبی که هر ازگاهی در سایت قرار داده می شود ..
  یک خواهش داشتم .اگر می شود بسیاری از این مطالب را به صورت به هم پیوسته هرزگاهی در قالب یک pdf در سایق قرار دهید .و به صورت مکرر ..چون افراد تازه وارد ..نمی تونن چنین چیزی را درک کنن .چون نیاز مند آگاهی های قبلی است.
  ..پس چه بهتر است …
  در این زمینه عملی انجام شود ….حتی می شود از تمام این مطالب عالی کتابی گران قدر تشکیل داد ..که خود جای شعف دارد. اگر چنین کاری انجام شود .
  . دست بوس شما بزرگواران.

  • دوست عزیز این کار را میکنیم. منتهی به شیوه ای دیگر. در هفته های آینده هر هفته یک پی دی اف در سایت قرار میدهیم.

   • موفق باشی.
    به نظر من هر ماه یک مجله الکترونیکی بسیار شیک، به صورت پی دی اف از تموم مقالات اون ماه بدی بیرون بهترین کاره.شاید بعدا، بشه هر ماه دو مجله.
    بستگی داره به حجم مطالب و همت دوستان گل.

   • دقیقا نظر خودمم همینه.

   • ufoloveعزیز,لطفا متن یا کتاب های pdfرو در یک بخش مجزا قرار بده تا استفاده از اون برای کاربران راحت تر باشه و اینقدر در بین موضوعات مختلف دنبال یک کتاب نگردیم.سربلند و پیروز باشی.

   • حال کردی همه با نظر من موافقن 😀
    جیگرتو

  • دقیقا من هم میخواستم همین پیشنهاد رو بدم که بد نیست هر از چند گاهی مطالب جالبتون و مهم رو که در ارشیو دارید بزارید دوباره…. بصورت pdf هم عالیه… ممنون

 4. از حس حقارت و بی خبری نسبت به جهان بی انتهای اطرافم، احساس خفگی میکنم…
  به دوستان پیشنهاد میکنم کانال اختصاصیه آلایا Alaje رو توی YouTube دنبال کنن.
  آلایا یکی از کارگزاران روشنایی، فرستاده شده از طرف فدراسیون کهکشانیه.
  https://www.youtube.com/user/777ALAJE

 5. ميشه اين مطالب رو در غالب يه كتاب مقدس جديد عرضه كرد!!! براستي افسانه محيرالعقول و به غايت مسخره اي هستن
  اين نوشته جات…

  • بلخره هر کسی راهی رو واسه خودش داره …با مسخره کردن و توهین …به جای پیش نخواهد رفت

   چون هر چیزی در این دنیا لایق هر کسی هم نخواهد بود

 6. منم دقيقا حس عادل عزيز رو دارم! چرا آگاهى از جهان اطراف براى بيشتر آدما بى معنيه؟! نکنه ما دوستداران يوفو با بقيه فرق داريم؟! خدايا احساس تنهايى ميکنم! پس چرا Alien ها خودشونو به عموم مردم نشون نميدن؟! من آرزومه با يه gray ملاقات کنم! ميخوام از نزديک ببينمشون! حسشون کنم! ديگه از هيچى نميترسم ! ميخوام سال بعد که پيش دانشگاهى تموم شد و ايشاللا کنکور قبول شدم برم زيست شناسى فضايى! تو ايران ميشه؟! به نظرتون برم ؟

 7. لطفا در مورد این خداوندگاران خلقت یا lords of creationبیشتر توضیح بدید

  • سلام بهنود عزیز,

   تا آنجائیکه بنده دستگیرم شده است, هم Lords of Creation هست و هم Lords of Karma. آنها در واقع موجودیت های بسیار پیشرفته و قدرتمند روحانی هستند که بطور 100 درصدی در تمام ابعاد هستی دسترسی داشته و زیست میکنند. یعنی قدرت خلق و اراده و کنترل ذهن بر ماده (mind over matter) برای آنها سهل الوصول ترین چیز است. آنها نیز برای خود council (شورا) دارند. آنها نگهدارنده ساختار کیهان ما و اصطلاحا دادن برگه فارغ التحصیلی روحانی به ارواح نژادهای مختلف کیهانی برای عروج به زیست آگاهانه در ابعد بالاتر و بالاتر کیهان هستند. در واقع آنها co-creatorهای در ارتباط با خود موجودیت creator هستند. قانون اراده آزاد (free will) و عدم دخالت تمدنهای پیشرفته در کار تمدنهای پسرفته و در حال توسعه هم سر جایش باقی است, اما نژادهای متمرد کیهانی چون گونه هایی از reptilianها و greyها همواره سعی در اصطلاحا خلاف جهت جریان آب شنا کردن را دارند.

   اما سیکل های کهکشانی را بسان 4 فصل سیاره زمین میتوان توصیفش کرد که ما در هر فصل تجربه کننده نوع خاصی از آب و هوا و انرژی و طبیعت هستیم. هر سیکل وابسته به کهکشان را یک عصر میخوانند مثل مثلا عصر آکواریوس که بعد از سال مایایی معروف 2012 شروع شده است و اصطلاحا فصل تازه ای برای ما دارد رخ میدهد که اصطلاحا بنوعی فصل درو است(دقت کنید, فصل درو). حالا فصل درو چی؟ فصل درو ارواح آماده عروج از بقیه؟

   lords of Creation در واقع بهتر از سایر ارواح تمدنهای زیستی مثلا تا بعد ششم و هفتم و دهم میدانند که زمان مناسب و نیاز مبرم مداخله مستقیم در امر نمو یک تمدن پسرفته یا در حال پیشرفت بتوسط تمدنهای روحانی پیشرفته دیگر آیا نیاز است و زمانش رسیده است یا خیر؟

   lords of Karma هم شورای تصمیم گیر روی همان کارمایی است که ارواح تازه در حال نمو یا اصطلاحا سقوط کرده در طول زندگیهای زیستی بعد سومی یا حتی ارواح در حال زیست در ابعاد بالاتر انجام میدهند. مثلا روحی که تازه در حال نمو است زندگیهای متعددی در بعد سوم در یک سیاره را میگذراند تا با اراده آزاد خودش تصمیم گیر خوب و بد و تجربه کننده آنها باشد. اما زمانی میرسد که باید این زندگیها و کارماهایی را که در طول این زندگانیها داشته برآیند بگیرند(مثل برآیند نیروهای در فیزیک) تا ببینند آیا روحی اراده و لیاقت کافی برای زیست در ابعاد بالاتر را دارد یا خیر(زیرا هر چه در ابعاد هستی بالاتر برویم چگالی تراکمی زیستی کمتر و فرکانس ارتعاشی زیستی بیشتر و یعنی سرعت زیست و قدرت خلق ذهنی روح بیشتر میشود و چنان دست ارواح اصطلاحا مردود شده در ابعاد بالاتر هم فقط و فقط گند میزنند به همه چیز و همه کس).

   یعنی تا آنجائیکه بنده دستگیرم شده, ابعاد 5 به بالاتر ابعادی اند که روح اصطلاحا ناخالص پر از کارمای منفی توان و تاب فرکانسی زیستی در انجا را ندارد زیراکه روحیکه پر از کارمای منفی است از لحاظ ارتعاش سطح زیستی موجودیتش نمیتواند در ابعاد فرکانس بالای هستی توان و تاب زیست آگاهانه را داشته باشد. و این تمدنهای منفی فضائی که البته تا حدی وجودشان برای سناریوی دوگانگی(duality) بعد سوم هم خیلی مضر نیست البته تاجائیکه نخواهند اصطلاحا یک سیاره با ارواح زیستی آگاهانه بعد سومی را رویش اوردوز(overdoze) کنند, هستند که میخواهند بیشتر ارواح مثلا همین سیاره زمین را در چگالی صرفا زیستی بعد سومی خودشان نگه دارند تا راحت هر کاری دلشان خواست با آنها کنند. خلاصه اینکه, بدی را تجربه باید کرد تا معنای خوبی و نور را درک کرد و تا بیشتر در مسیر عروج و نور قدم برداشت اما نه اینکه بخواهیم در بدی و تاریکی اسیر شویم و مدام کارمای منفی خلق کنیم آنهم خدای نکرده از نوع درجه بالایش را به یوغ روحمان بیاندازیم. خلاصه اینکه, کمک از جانب light side(فدراسیون کهکشانی نور و غیره) دارد به ارواح تمدنهایی چون تمدن ما میشود اما ارداه آزاد(free will) آن ارواح است که تصمیم گیر انتخاب کدام راه در نهایت هستند. راه نور یا راه تاریکی, انتخاب با خود ما است.

   با تشکر از توجه شما و سایر دوستان گرامی

   • هادی جان چقدر زیبا بیان کردی.
    در یک دبستان (دنیای پر از خشم و نفرت و جنگ و گرسنگی ما) نباید انتظار تدریس اساتید دکتری رو داشت. همچنین در اونجا نمیشه آزمایشگاه فیزیک اتمی یا آزمایشگاه زیست شناسی و دی-ان-ای برای کودکان تاسیس کرد. چون حداکثر توان بعد سوم و دنیای ما همینه.

    سعی و خطا. موفقت و شکست و تجربه ی بدی و خوبی، زشتی و زیبایی فقط در این سطح دور هم جمع شده اند. در سطوح بالاتر خبری از بدی و شکست و زشتی نیست. کسی تا بدی رو درک نکرده معنی خوبی رو نمیفهمه.

    نظام آموزشی کل هستی، روند آموزش رو در این بعد، در یک سطح محدود نگه می داره و هیچوقت اونو گسترش نمی ده. چون سیستم آموزشی کلا به هم می خوره. تواناییه یک کودک در حل یک مسئله ریاضی در حد 1+1 و 2+2 بیشتر نیست. اگه از وجود چیزی مثل انتگرال براش حرف بزنیم بدون اینکه فکر کنه، سریع در جواب میگه: «ميشه اين مطالب رو در غالب يه كتاب مقدس جديد عرضه كرد».

    این درحالیست که در صورت قبولی دانش آموزان دوره ابتدایی، امکان اشتباهات در مقاطع بالاتر کمتر می شه (شایدم باید به صفر برسه) و این امر اتفاق نمی افته مگه با تجربه های بیشتر در مقاطع پایین تر. صرفا فقط تجربه ی بدی یا فقط تجربه ی خوبی ملاک نیست. یک تعادل بسیار بسیار هوشمند به نام قانون کارما این فرایند رو کنترل میکنه که هر کسی طبق علاقه و شخصیت روحیش باید همه چیز رو به صورت طبیعی تجربه کنه. (کشتن و کشته شدن، گرسنگی دادن و گرسنگی کشیدن و در مقابل خوبی کردن و خوبی دیدن، ایثار کردن و ایثار دیدن و …).

    در ضمن چون هیچ یک از روحیات، شخصیت و استعداد های این دانش آموزان یکسان نیست، هر روحی برای قبول شدن در این دوره و طی مسیر باید برای خودش جسم (میزبان) و روش زندگی خاصی انتخاب کنه. یا اینکه بذاره به صورت طبیعی به تکامل برسه (طبق میانگین، هر روح نزدیک به سیصد پنجاه تا چهارصد بار تناسخ رو متحمل میشه تا به صورت تدریجی به تکامل برسه) یا اینکه راه های میان بر رو انتخاب کنه.

    راه هایی مثل گرایش به معنویات محض (منظورم مذهب نیست) و کسب روشن ضمیری، که سریعترین روش تکامله. حتی شاید در یک وعده زندگی بشه از این جهنم خلاص شد. این تنها راهیه که یک کودک دبستانی میتونه با کمک یک استاد دانشگاهی ( استاد روشن ضمیر)، فقط در یک سال (یک زندگی) تلاش بی وقفه ی معنوی، مجوز ورود به دوره راهنمایی خودشو بگیره و خلاص. این چیزی نیست جز فعال سازی ضمیر ناخودآگاه در هر ثانیه، کسب آگاهی برتر از طریق روش های معنوی مثل مراقبه ی کامل، کم کردن کارمای منفی و کسب کارمای مثبت. در کل یعنی زندگی کردن مثل یک قدیس.

    عرفان: به کمال رسیدن روح و ماندن در ملکوت
    معنویات: خاتمه ی تناسخ مادی و ورود به مرحله ی اثیری
    مذهب 1: فرار از جهنم
    مذهب 2: رفتن به بهشت
    مذهب 3: پیوستن به پدر
    مذهب 4: مذهب 1 و 2
    مذهب n: ……………
    حقیقت: رفتن به دوره راهنمایی!! ورود به دبیرستان و پیش دانشگاهی و دانشگاه و اخذ دکتری و …. بماند. ).
    حالا مهم نیست lords of Karma یا lords of Creation یا خدا یا شعور برتر و هزارتا اسم دیگه، چی هستن و کی هستن. مهم اینه که آقا جون، جهنم همین جاست که ایستادی. به هر چیزی هم که اعتقاد داشته باشی، گوشتو گرفتن با اردنگی فرستادنت دبستان. تو «باید» یه روز از اینجا خلاص شی و بری بهشت. انقدر برمیگردوننت اینجا تا اون چیزی رو که باید بفهمی، بفهمی. این بسته به انتخاب توئه که کِی، در چه بدنی و چه دورانی تمومش کنی.
    تو بهشت می بینمتون 🙂

 8. سلام خدمت همگی دوستان گرامی,

  میخواستم که درباره «اخبار مشاهده UFO» خدمتتان بگویم. لینک های زیر:((ذکر یک نکته, و آن اینکه برای دانلود ویدئوهای Youtube احتیاجی نیست که حتما بروید درون لینک ویدئوی Youtube و آنرا بوسیله مثلا Orbit یا IDM گراب کنید. میتوانید از سایتهایی چون http://www.clipconverter.cc/ استفاده کنید(در قسمت Media URL to Download آدرس لینک ویدئوی Youtube را پیست کنید و دکمه continue روبرویش را بزنید تا آدرس را تایید کند. روی حالت MP4 قرار دهید باشد./ سپس در قسمت Conversion Format بازهم حالت MP4 را انتخاب کنید./و در نهایت روی دکمه مشکی Start در پایین صفحه کلیک کنید. پروسه کوتاه start conversion شروع و اتمام یافته و صفحه بعدی load میشود که شاهد دکمه مشکی Download خواهید بود.))

  UFO Fleet Of Glowing Orbs Over Chicago Recorded On July 3 And July 4, 2013,
  (http://www.youtube.com/watch?v=1GUEJdeKJOs)
  (http://www.youtube.com/watch?v=APila2mHgSw)
  (http://www.youtube.com/watch?v=0eDRzdaX3B0)

  Many UFOs Still Orbiting Earths Sun And Yet No Answers Given By NASA, July 4, 2013.
  (http://www.youtube.com/watch?v=EUUVdYr4pOM)

  Triangle UFO Flying Over Fresno, California at 3:50 AM June 27, 2013.
  (http://www.youtube.com/watch?v=f4fHTk-OeM4)

  Long UFO Over Argentina On June 2013.
  (http://www.youtube.com/watch?v=E3-di8yMVt4)

  Glowing UFO During Daytime Over Brazil On June 17, 2013.
  (http://www.youtube.com/watch?v=F69rNc67r0w)

  UFO Recorded Near International Space Station On June 26, 2013.
  (http://www.youtube.com/watch?v=WtAKeKvgO_U)

  Multiple UFO sighting during protests on Tahrir Square, Egypt on 3rd July 2013
  (http://www.youtube.com/watch?v=0juDkCsCha8)

  UFO sighting over Pines, Texas on 30th June 2013
  (http://www.youtube.com/watch?v=jt1cf_ExOY8)

  UFO sightings over Mexico recorded in early June 2013
  (http://www.youtube.com/watch?v=00JctGMJTk8)

  Best UFO Sightings Of June 2013
  (http://www.youtube.com/watch?v=HHWsz-jyGMs)

  UFOs above Durban, South Africa on 25th June 2013
  (http://www.youtube.com/watch?v=BLRmUtYnafE)

  با تشکر از توجه همگی دوستان گرامی

  • این سایت http://keepvid.com/ هم مخصوص دانلود ویدیو با فرمتهای مختلف mp4 و flv و…. فقط کافی ادرس رو وارد کنید و فرمت مورد نظر رو انتخاب کنید که flv هم کیفیت خوبی داره هم زودتر دانلود میشه… بعد دانلود کنید

 9. http://alchemicalquest.com/
  دوستان یه نگاه به این سایت بندازین …. تازه کشفش کردنم

 10. به نظر من یه جور داستان علمی تخیلیه

 11. دوستانى که اين مطلبو باور ندارن ميتونن راحت بگن! اما نميفهمم توهين بعضيا براى چيه؟!! لطفا کسايى که ذهن بسته دارن اين مطالبو نخونن!
  يه نفر مثل دوستمون امير مياد و محترمانه نظرشو ميگه.
  ولى بعضيييا! هر کمبود و يا مشکل ذهنى که دارن رو ميان و تو بخش نظرات عنوان ميکنن!
  من به اين به اصطلاح روشنفکرا ميگم يه سرى کتاب رو بخونيد که هم از نظر علمى و هم دينى مسأله بيگانگان رو بررسى ميکنن.
  فرازميني ها در آيات و روايات.
  اسرار فضانوردان باستانى.
  اين دو تا رو حتما بخونيد تا از خواب غفلت بيدار بشيد.

 12. سلام خدمت دوست عزیز.مرسی از این مطلب زیبا.درمورد Billy Meier باید بگم که ثابت شده این آقا دروغگویی بیشتر نیست و تمام کلیپ ها و عکس هایی که به قول خودش از بشقاب پرنده ها گرفته ساختگیه اینو بنده در کلیپ های یوتیوب دیدم.تمام مدلهایی که از بشقاب پرنده ها در عکس های ایشون دیده باشید همشون رو خودش ساخته.
  بازم مرسی از مطلب

 13. هادى جان الآن تفاوت Lords of creation و lords of karma چيه؟! بعد نقش خدا اين وسط چيه؟! ممنون

 14. سلام
  آیا این ادعاها سند هم دارد؟ آیا جریان اصلی فیزیک هم به دستاوردهایی چون فدراسیون کهکشانی، اقبالی نشان می دهد؟ سایت شما از یک سایت تفریحی -که بود- تبدیل به یکی از قدرترین پایگاه های شبه علم شده است. این داستان فدراسیون کهکشانی دیگر چیست؟ تا زمانی که صحبت از مشاهده یوفو باشد، می توان از احتمال سخن گفت اما این پست های اخیر در مورد «فدراسیون کهکشانی» و «زمین توخالی» مجسمه ی شبه علم است. چرا اغلب تاپیک های این سایت در مجموعه ی شبه علم، درست و حسابی جا می شود؟
  http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_topics_characterized_as_pseudoscience
  دقت کرده ای یکی از خوانندگان می خواهد در رشته «زیست شناسی فضایی!» تحصیل کند؟ آن دیگری کسی که این مطالب را قبول ندارد، دارای ذهنی بسته می داند و نقدها را مشکل و کمبود ذهنی! مغالطه «توسل به زور» Argumentum ad Baculum) می دانی چیست؟ شاید هیچ ربطی به من نداشته باشد -که ندارد- ولی می خواهی باور کن و می خواهی خیر، حیف این سایت و حیف این همه زحمت.
  اگر واقعاً به مدعایت ایمان داری آن را در محک دانش فیزیک آزمون کن. مثلاً یکی از پست ها را در شبکه فیزیک هوپا
  http://www.hupaa.com
  به اشتراک بگذار. امتحان کن دوست من.
  پیروز باشی و سربلند

 15. منظورم ازتفاوت Lords of karma و lords of creation عملکرد يا نحوه اون نيست. منظورم تفاوت درساختار و ماهيت اونهاست.با تشکر

  • سلام امید عزیز,

   بنده در حد فهم خودم خدمتت عرض میکنم, و بقولی هم هیچ اجباری نیست که همه حرفهایم درست باشد:

   موجودیت غیرقابل دقیقا توصیف و خارج از اصطلاحا ظرف درک ما وجود دارد بنام Creator. که اصطلاحا موجودیتی از جریان انرژی عشق بی قید و شرط است(Unconditional Love). آنچه که Craetor بخواهد خلق کند با توجه به کنترل مطلق او روی انرژی, بصورت مادی و غیرمادی(Realmها/ابعاد مختلف هستی) جلوه (manifest) می یابد. آنچه علم جاری ما بنام نقطه آغازین پیدایش Universe ما مینامد یعنی Big Bang در واقع یک ایده خلقت از میلیونها ایده خلقت creator است و همچنان ایده های جدید خلقت دیگری همچنان دارند خلق و در نوع خودشان انبساط و گسترش می یابند. هر Universe هم بتوسط co-creatorهای دیگری اداره میشود که در حقیقت موجودیتهایی جداشده از وجود خود Creator هستند که در ارتباط مستقیم با خود Creator اند. در واقع, همه موجودیتهای جدا شده از منبع که بصورت یک شبکه هرمی بخواهیم درنظر بگیریم, توانائی و اراده آزاد نوع adventure ئی را که میخواهند خلق و تجربه و زیست کنند را دارند……………………………….

   درون هر به اصطلاح یک ایده خلقت Creator (یک Universe) موجودیتهای دیگری هستند چون lords of creation که در همکاری و ارتباط با co-creatorهای هر کیهان هستند که در خلق و اداره realmهای مختلف هر کیهان (realmهای مختلف سیارات, منظومه ها, کهکشانها, خوشه های کهکشانی) نیز اراده و اختیار و قدرت دارند.

   اما برای اصطلاحا درجه بندی spirituality ارواح تمدنهای مختلف یک کیهان, council(شورا)های مختلفی از موجودیتهای دیگر بنام lords of Karma وجود دارند که قبلا در حد فهم خودم خدمتتان گفتم.

   اما درباره تفاوت ماهیتی آنها فرمودید:
   ببینید, ابتدا یک توضیحاتی را بدهم. realmها/ابعاد هستی یک کیهان در واقع مثل زمین های بازی متنوع و گوناگون برای ارواح میماند. حالا برای ورود بر هر نوع زمین بازی باید نوع لباس ورزشی مناسب آنرا پوشید وگرنه نیمتوان در آنجا بازی کرد(یعنی میتوان وارد آنجا شد اما نمیتوان در بازی آنجا مشارکت کرد). یعنی اینکه هر روح باید بدنهای مختلف فیزیکی و فرافیزیکی دیگر داشته باشد که بتواند در هر realm/بعد هستی یک کیهان, فعل و انفعال (interacting) داشته باشد. و با توجه به مدل «مکعب متاترون (یا میوه زندگی)(fruit of life) میتوان realmها/ابعاد هستی کیهان ما را به 64 تای مختلف تقسیم کرد که هر کدام خود دارای زیرگروه های فرکانسی(ارتعاشی) مختلف دیگری هستند. هر چه هم در ابعاد هستی بالاتر برویم چگالی زیستی کمتر و فرکانس ارتعاشی بیشتر میشود.
   (لطفا لینک های زیر را مطالعه نمائید:
   http://www.mediafire.com/download/0afb7ajoo8959a5/Dream+and+Dimensions+of+Universe.pdf
   http://www.mediafire.com/download/fktr9p99dpp8ff6/%D9%85%DA%A9%D8%B9%D8%A8+%D9%85%D8%AA%D8%A7%D8%AA%D8%B1%D9%88%D9%86.pdf

   و اینکه ما تمدنهای مختلف در سرتاسر کیهان خودمان داریم که هر کدام از آنها در درجات مختلفی از spirituality قرار دارند. بعضیها در حال نموند, بعضیها خیلی پیشرفته اند و روحانی, برخیها هم پسرفت کرده اند(سقوط کرده اند), بعضیها هم همچنان در فاز فقط و فقط Service to slef بسر میبرند مثل گونه هایی از reptilianها و greyها و گونه های منفی دیگر.

   حالا اینکه, موجودیتهای lords of creation و lords of Karma تفاوت های ماهیتی و جلوه ای در relamهای متفاوت ممکن است داشته باشند(ضمن اینکه با توجه به کنترل و قدرت آنها روی انرژی, میتوانند به هر فرم و جلوه ای که بخواهند بطور موقتی و یا ثابت خود را در بیاورند). تفاوت بنظر بنده روی نوع قدرت و مسئولیت متناسب با قدرت آنها است. شاید که lords of Karma باندازه lords of creation و یعنی دقیقا بهمان اندازه قدرت و کنترل روی انرژی داشته باشند, اما بنده بشخصه فکر میکنم که تفاوتی که میفرمائید در همین نوع و درجه بندی قدرت باشد. و بدین خاطر است که نوع مسئولیت و کار lords of Karma تصمیم گیری روی Karma ارواح است و نه اداره تشکیلات ساختاری کیهان مثل منظومه ها و کهکشانها و غیره………………

   بطور باز هم خلاصه اینکه, تفاوتی که میفرمائید بنظر بنده روی نوع و اندازه قدرت و کنترل آنها روی انرژی است.

   با تشکر از توجه شما امید عزیز و سایر دوستان گرامی

 16. دوست عزيز من به اون کسى گفتم ذهن بسته که توهين کرد و کلا همه ى مطالبو با لحن مسخره اى تمسخر کرد!
  منم بهش گفتم اين دوتا کتابو بخون!
  فرازمينى ها در آيات و روايات
  و اسرار فضانوردان باستانى
  الآن شما اين دوتا رو خوندى؟!
  اگه اين دوتا رو بخونى هم از لحاظ دينى و هم علمى بخشى از قضايا ثابت ميشه.
  دقت کن بعضى از اين مسائل مثل تو خالى بودن زمين يا تئورى توده ها يا … فقط تئورى هستن!! منم خيلياشون رو باور ندارم.
  اما بعضى از اين مطالب مثل يوفو ها ،نژاد خاکسترى،وجود حيات در مريخ و ذهره ميليون ها سال پيش،تقريبا ثابت شده!
  شما اگه اهل دين و مذهبى همون کتاب اوليه کافيه.اگه ميخواى فقط با تصوير و علمى و افسانه شناسى(Mythology) که دومى رو بخون. اما من جفتشو بهت توصيه ميکنم.ممنون.

  • اقای امید به نظر من ادم همیشه باید حرف حق رو در هر جایی که هست بدون توهین بزنه حالا اگه واسه عده ای ناراحت کنندست میتونن گوش نکنن! کتاب و کلا مسئله اسرار فضانوردان باستانی یه مسئله جهانی با طرفداران بسیار در اکثر کشورهای دنیا با مدارک مستدل و تحقیقات بسیار که با منطق قابل بررسی هستند اما کتاب فرازمینی ها در ایات و روایات صرفا توجه کنید صرفا برای ایران و تشیع نوشته شده و هیچ ارزش علمی خاصی یا مدرک قابل توجهی جز روایات…. نداره! کلا با احترام به علاقمندان به این کتاب به نظر اکثرعلاقمندان به مسئله بیگانگان فرازمینی این کتاب کاملا اثر بی ارزش و صرفا برای تبلیغات ایدئولوژی مذهبی تشیع نگاشته شده بطوریکه با چندین روایت بسط داده میشه به اینهمه مشاهدات در تمام نقاط دنیا و طوری توضیح داده میشه که حتی خود افراد در هزار و چهارصد سال پیش هیچ اطلاعی نداشتند و این نوع نگارش معروف هستند به ماله کشیدن بر حقیقت! بهرحال هر کتابی که دراین باره نوشته بشه رو صرفا نمیشه باارزش تلقی کرد! مثلا چند نفر در تمام دنیا این حرف رو حاضرن بپذیرند که رویت یوفوها در امریکای شمالی بخاطر نزدیک بودن ظهور!!…. وسپس جنگ مسلمین با امریکاست! در حالی که هر کسی اندکی مطالعه داشته باشه میدونه در جهان مکزیک بیشترین رویت رو داره بخاطر نوع طبیعتش و … و بعدش یعنی چی اخه مثلا اونها در امریکا دیده میشن بخاطر اینه که قرار این اتفاق مذهبی که خاص ایران تشیع هست نه سنی ها! بیفته جالبه در قسمت دیگری از کتاب اومده که بیگانگان در هنگام ظهور با کشورهای روم!!! و فارس!! وهند ….حقیقت اونقدر ارزشمند که هیچوقت نباید از گفتنش به دیگران شرمسار باشی بخاطر ناراحت شدن عده ای که نمیخوان به هر دلیلی حقیقت رو درک کنن هر تاوانی هم که میخواد داشته باشه اصلا مهم نیست

 17. خيلي عالي بود ممنون از مطالب خوبتان ..اي كاش ميتوانستيم راهي به آنجا پيدا كنيم

 18. باتشکر فراوان از جناب هادى عزيز. خيلى چيزا برام روشن شد.

 19. انسان آن گونه که به نظر می رسد ،
  کوچک وحقیر نیست .
  او تمامی آسمان و کائنات را در خویش دارد
  او همه هستی را در خویش پیچیده است .
  آری ،او در ظاهر شبنمی بیش نیست ،
  اما در دل اقیانوسی بی کرانه را پنهان کرده است.
  علم ، به همین ظاهر محدود پرداخته است :ظاهر شبنم
  آنهای که به ژرفای هستی آدمی فرو رفته اند ،
  با شگفتی در یافته اند که
  هر چه بیشتر در این بی کرانه غرق شوند ،
  او را بی کرانه تر می یابند .
  هنگامی که به هسته ی مرکزی وجود آدمی می رسی ،
  در می یابی که او با هستی یگانه است .
  او همه ی جهان است .این است تجربه ذات الوهی در انسان .
  به درون خویش سفر کن .
  به ژرفای خود برو .
  حقیقت در توست .
  کشفش کن .

 20. آقای هادی شما شخصا چند درصد به اين مطالب اعتقاد دارين؟
  به نظرتون نميتونه ساخته ذهن های خلاق باشه ، تا اين حد با خبر بودن از جزييات ؟
  چون فقط از فيلم های بشقاب پرنده، يا کتيبه های باستانی که تا حدی ميشه بهشون استناد کرد، نميشه همچين اطلاعاتی راجع به همچين فدراسيونی پيدا کرد
  نظرتون چيه؟

  • سلام Picco عزیز,

   لطفا آن یکی از کامنت بالای بنده بتاریخ ژوئیه 8, 2013 در 3:18 ب.ظ. که برای Azazel Xul عزیز نوشته بودم را بخوانید.

   و اما اینکه میگوئید چقدر جزئیات دارد, جزئیاتش که خیلی خیلی زیاد نیست, یک چیز کلی است و بس, که از طریق channeling های مختلف ذکر شده است و همانطور که خدمتت گفتم اگر کامنت بتاریخ ژوئیه 8, 2013 در 3:18 ب.ظ. که برای Azazel Xul عزیز نوشتم را بخوانید در می یابید که خیلی دور از ذهن هم اصلا نیست که بخواهیم باور و متصور به چنین چیزی شویم(لطفا آن کامنت بنده را بخوانید). وقتی ما چیزی بنام سازمان ملل متحد در تمدن باصطلاح عقب مانده روی سطح سیاره زمین خودمان داریم که نمایندگانی از تمام کشورهای مختلف روی سیاره زمین دارد, آنوقت یعنی اصلا و ابدا هیچ چیزی مثل سازمان ملل متحد ما, حالا به هر عناوین دیگری که میخواهند باشند(فدراسیون کهکشانی/سازمان سیاره ها/سازمان ملل کهکشانی/فدراسیون ملل/غیره………..) را نمیتوان باور و یا متصور شد که بخواهد در بیرون از سیاره زمین مابین تمدنهای فرازمینی اصطلاحا هم پیمان یکدیگر وجود داشته باشد؟؟!؟!؟!؟!؟

   بله, بنده 100 درصد معتقدم چنان دست سازمانها و فدراسیون های مختلف مابین تمدنهای فرازمینی هم پیمان یکدیگر وجود دارند, حالا عرض کردم میخواهند به هر نامی که میخواهند باشند, مثل همان مثالهایی که عرض کردم(فدراسیون کهکشانی/سازمان سیاره ها/سازمان ملل کهکشانی/فدراسیون ملل/غیره………..).

   لطفا آن یکی از کامنت بالای بنده بتاریخ ژوئیه 8, 2013 در 3:18 ب.ظ. که برای Azazel Xul عزیز نوشته بودم را بخوانید.

   با تشکر از توجه شما و سایر دوستان گرامی

 21. بنده با ارادت خدمت هادی عزیز و دیگر دوستان تناقضاتی که سالهاست شاید از همان دوران بچهگی داشته باشم ذکر کنم که اولاهمانطور که برای انهایی که اعتقادات مذهبی دارند این سئوال مطرح است برای شما هم هست که با توجه به موتور حرکت تکاملی که بی چون وچرا تضاد بین تز وانتی تز است اصولا در جهانی که شماها وعده عروج انرا میدهید ما به نقطه سکون صفر میرسیم وبهشت شما هم همانقدر بی معنی است که …. ودر ان تعالی فاقد فاکتور حرکتی خواهد شد اما دوما با ید قبول کرد که تمدنهایی پیشرفته تر در تقابل دائم به لحاظ منافع ودرگیر هستند که به لحاظ حفظ زمین بازی درگیری انها نبرد ستاره ای نخواهدشد ولی حتما منافع انها ایجاب کند که از این کره ما مست بگیرند و ما تقابل انها را در تاریخ به وضوح میبینیمسوما باید عرض کنم که لزوما نباید انها دور زمین بازی چرخ بزنند وکنترل از راه دور بوسیله چندین نسل از بشر مانند یهودیها و ……… که عمدا از اختلاط منع شده اند انجام میشودو فرض وجود فرا زمینیهای خیر خواه یک دروغ بزرگ برای گمراه کردن نوین ماست….. در پایان برای دوستا نی که میخواهند فلسفه وجودی ما را بدانند عرض کنم تا انجا که من جستجو کرده ام تکوین موجودات تا انسان عاملیت طبیعی و ظرح فیزیکی داشته تا جایی که مغز ادمی قدرت درک اطراف رابیابد ……..وتمام درگیریهای بعدی و دوشیدن شیر این گوسفند همان پرستش است که قدرت حرکی موجودات ابعاد بالاتر را فراهم میسازد …….تمام

 22. با سلام
  امیدوارم این نوع های پیشرفته نیت خیر داشته با شند زیرا همواره در طول تاریخ زیست انسان بر روی زمین بین آنها تفرقه انداخته اند و حکومت کرده اند
  انسان را همیشه از اصل وجود خود دور نگه داشته اند و او را از یک وجود انتقام جو که اگر هر چه خواست اوست انجام ندهد بازخواست می شود آن هم با شکنجه های وحشتناک ترسانده اند اکنون انسان می رود که بیدار شود تا به ارتقا وآزادی برسد

 23. مطلب جالب و کمی تخیلی بود!!!

  ببخشید من جاییی رو برای تبادل لینک با شما و ارتباط با شما پیدا نکردم.
  اگه میشه من رو لینک کنید. سایت من با نام » اسرار بشقاب پرنده » است.

  برخی از مطالبتون رو هم با درج منبع در سایتم قرار دادم و خواهم داد.

 24. سلام به دوستان عزيز مى بخشيد از اينكه با سوالات ساده وقت شما را ميگيرم،اما ميخواهم بدانم با تمركز و تله پاتى مىتوان با اين موجودات فرا زمينى ارتباط برقرار كرد،و بايد چگونه اين تله پاتى برقرار شود تا از تماسى ناخواسته با نيروهاى اهريمنى خوددارى شود؟آيا فكر نميكنيد كسى كه رمانى مينويسد و وقايع آن در عالم واقعيت رخ ميدهد،نوعى الهام از نيروهاى فرازمينى است،يا اينكه جريان يك رمان در حقيقت،همان اتفاقاتى بوده است كه در زندگى قبلى يك فرد تجربه شده است و اكنون با كمى تلاش از ناخود آگاه نويسنده تراوش ميكند.

  • سلام سیامک ملکی عزیز,

   سوالی که شما پرسیدی که بهیچ وجه ساده نیست که دوست عزیز, زیرا تله پاتی یکی از قدرتهای ذهنی است که بهمین راحتی و برای هر فردی حاصل نمیشود. شاید بشود با تمرین و ممارست ذهنی بتوان اصطلاحا گیرنده خوبی در یک ارتباط تله پاتیک شد یعنی مثل گیرنده قوی الهامات روحی و ذهنی, اما اینکه بخواهید اصطلاحا فرستنده خوبی هم در یک ارتباط تله پاتیک باشید دیگر ربط دارد به کارکرد بیشتر DNA شما از حد تقریبا کارکرد فاجعه بار خیلی محدود و پائین کنونی 99/9 درصد بشریت ساکن روی سیاره زمین.

   در مورد الهامات روحی از جانب فرازمینیها که فرمودید, بله چنین چیزی حتما وجود داشته و دارد که نوعی از ارتباط است بنام «غیر مستقیم غیر علنی». (و در مورد الهام از اتفاقات زندگیهای قبلی هم که فرمودید, چرا که نه؟ واقعا جالب گفتید, میتونه که همچنین چیزی هم باشه, اما البته بنظر بنده نه درباره 100 درصد تمام رمانها و داستانها.)

   لطفا به 4 دسته و نوع از ارتباط اصطلاحا light side یا light guardianها یا فرازمینیهای خیرخواه service to other کیهان با بشر زمینی توجه کنیم:

   1-مستقیم علنی 2-مستقیم غیر علنی 3-غیر مستقیم علنی 4-غیر مستقیم غیر علنی.

   1-حضور مستقیم علنی: نمیشه که بیان بزور مثلا میکروفون های خبرگزاریهای معروف جهان رو دست بگیرن یا با سفینه هایشان در سرتاسر جهان عملیات فرود توده(mass landing) انجام بدن, چونکه در این صورت ضلع تاریکی هم میتونه علنی بیاد میکروفون دست بگیره و mass landing کنه و….. خوب دقت کنید, در چند صد سال اخیر انگار نوعی توافق بین ضلع تاریکی و روشنی ایجاد شده که مثل دو شطرنج باز مخفی که سیاره زمین هم با ارواح اون میشه صفحه شطرنج آنها, به نبرد بر سر سیاره زمین بپردازن, در مقایسه با صدها سال و هزاران سال گذشته دور که آثار حضور علنی آنها در نقاشیها و کتیبه ها و سازه های پیشرفته آنها مثل اهرام ثلاثه و غیره موجوده. این از این منظر, از منظر دیگر, ضلع روشنی خصوصا زیاد نزدیک علنی نمیشن, از 2 جهت:
   الف-یک اثبات تاریخی: اگر تورات را خوانده باشید, جائی در پس از خروج قوم بنی اسرائیل از مصر در جائیکه اصطلاحا خدا در توده ای از دود و آتش(فرود سفینه ای متناسب با منظر و ذهن آن مردمان باستانی) بر فراز کوه سینا می آید(حضور علنی مستقیم) و موسی را صدا میزند که بیاید بالای کوه برای گرفتن 10 فرمان. فقط و فقط موسی 40 روز, فقط 40 روز, آن بالای کوه پیش اصطلاحا خدا بوده و توده شعله آتش و دود(سفینه متعلق به حضور اصطلاحا خدا) هم بالای کوه همچنان بوده, اما قوم مذکور یکدفعه شورش میکند که خدا و موسی نیستند؟!؟!؟!؟! ما را تنها گذاشته اند؟!؟!؟؟! و قضیه خلق گوساله طلایی سامری برای پرستش, آنهم در حضور اصطلاحا همچنانی خدا در بالای کوه سینا شکل میگیرد!!!!!!!! مردمان کنونی جهان خصوصا کشورهای عقب مانده جهان سومی از جمله کشور خودمان کم دست از آن مردمان باستانی مذکور ندارند……!!!!!!!! هنوز خرافات و جهل و بیسوادی و با کله توی دین رفتن در این دنیای کنونی هم موج میزند……!!!!!!!!! دقت کنیم به این موضوع.
   ب: به غیر از مسئله مطرح شده در قسمت 1 و قسمت الف, اگر فرض کنیم ضلع تاریکی بی خیال mass landing و حضور علنی بخواهد بشود در قبال حضور علنی و mass landing ضلع روشنی, و از آنجائیکه یک قانون کیهانی بی نهایت تاکیدی و مهم وجود دارد, خوب دقت کنید, و آن اینکه هیچ روح اصطلاحا سقوط کرده ای(مثل ماها) در realm اسفل السافلین کیهان نمیتواند بدون لیاقت فارغ التحصیل شدن وارد ابعاد بالاتر هستی شود((چونکه روحی که در بعد 3D که بسیار پرچگال و کم ارتعاش و فرکانس است مدام incarnation پس از incarnation دارد گند میزند به خودش و همه چیز, دیگر وای بحال حضور آگاهانه اش در بعد مثلا یکی بالاتر در 4D که دیگر سریعتر گند خواهد زد, چونکه هر چه در ابعاد هستی بالاتر برویم, چگالی کمتر و فرکانس ارتعاشی بیشتر میشود و این یعنی بالاتر رفتن توانائیهای روح و سرعت فکر و خصوصا خلق ذهنی روح)) در نتیجه آن گروه های ضلع روشنی که حضور علنی میکنند با خیل عظیم و عظیم وصف ناشدنی عجز و لابه و تمنا و دلا و راست شدن و پرستش های حتی مذهبی گونه برای کمک به آنها و ورود همینطور الکی و مجانی به طبقات بالاتر آسمانی و بهشتی و سایر کرات و………….. مواجه میشوند, یعنی حتی در این منظر هم همه چیز میریزه بهم…….. ضمن بازهم اینکه, اگر که هر دو ضلع تاریکی و روشنی حضور علنی مستقیم با مقامات بلند پایه خصوصا ابرقدرتهای جهان در یکسری مثلا پایگاههای ارتشی داشته بوده اند یا هنوز هم اگرکه دارند, آیا بنده و شما و سایر مردمان عادی اصلا متوجه اش خواهیم شد؟ خیر.

   2-حضور مستقیم غیر علنی: اینهمه ویدئوهای غیر قابل انکار, هم گرفته شده از دوربینهای ماهواره های فضائی(البته لو رفته) و همینطور هزاران دوربینهای شاهدین زمینی سرتاسر جهان در اینترنت موجود می باشند. یک سری لینکهای با ارزش در زیر را ببینید, ضمن اینکه اصلا یادمان نرود قضیه شهاب سنگ روسیه و مورد آن ویدئوی نشاندهنده UFO که آمد و آنرا در جو بالای زمین منهدم نمود: سنگ آسمانی وارد جو شد, اما چون بزرگ بوده لایه حفاظتی جو زمین نتونست ذوبش کنه, در نتیجه سنگ مذکور حتما حتما به زمین روسیه اصابت میکرد و هیچ گاه, هیچ گاه خودش به خودیه خود در جو منفجر نمیشد, یک عامل خارجی یعنی آن UFO مذکور باعث انفجارش در جو شد و اگر هم که فکر میکنید ارتش کذایی روسیه یا هرجا زدتش, در این دنیای تکنولوژی دوربین آنهم دوربینهای ارتشی آنهم موجود در پایگاههای ارتشی پس چرا هیچ کلیپی از لحظه ره گیری سنگ آسمانی و شلیک لیزر((که نبوده چون هیچ خط لیزری از زمین به سنگ یا از هوا به سنگ وجود نداشته)) یا موشک مافوق صوت((که بازهم نبوده چون بازهم هیچ خط دود یا موشکی از زمین به سنگ یا از هوا به سنگ وجود نداشته)) یا یک چیز دیگر به سوی سنگ مذکور به بیرون نیامده, چونکه کلیپ سلام و علیک کردن با سفینه ها یا موجودات فضائی که نبوده, یا کلیپ نشان دادن مدارها و طرز ساخت آن لیزر یا موشک یا آن چیز دیگر شلیک شده فرضی مذکور هم که نبوده, تازه در صورت وجودش, یک کلیپی از آنهم اقتدار ارتش یک ملت در برابر تهدیدات زمینی و فضائی میشده.
   Best UFO Sightings Of February 2013, AFO
   (http://www.youtube.com/watch?v=r4REkJ7IdIM)

   Best UFO Sightings Of January 2013 AFO
   (http://www.youtube.com/watch?v=54vBDbqzNJ0)

   Best UFO Sightings Of December 2012, AFO
   (http://www.youtube.com/watch?v=nAWtQegdzhU)

   Best UFO Sightings Of November 2012, AFO
   (http://www.youtube.com/watch?v=3CLDBcz1C3w)

   Best UFO Sightings Of October 2012, AFO
   (http://www.youtube.com/watch?v=-4VRe62veK0)

   Best UFO Sightings Of September 2012, AFO
   (http://www.youtube.com/watch?v=2k_Q6ERnY2U)

   MASS UFO SIGHTINGS WORLDWIDE / UFO MAINSTREAM NEWS COVERAGE…
   (اینرو حتما تا آخر ببینید فوق العاده است.)
   (http://www.youtube.com/watch?v=aQwjY-7t6nc)

   ufo destroys nuke warhead
   (بخش نمایش یو اف او آن کار آرتیست انیماتور است.)
   (http://www.youtube.com/watch?v=htiLSTaPlI4)

   UFOs Trying To Stop Asteroid Filmed In Kazakstan
   (به سال وقوع حادثه دقت کنید.)
   (http://www.youtube.com/watch?v=Fk-XRN-IwbQ)

   NASA Footage of UFO Fleet Leaving Earth
   (http://www.youtube.com/watch?v=e0Ii5Rc6Sv4)

   NASA Cameras Capture Huge UFO
   (http://www.youtube.com/watch?v=35wJwGjKYCg&feature=endscreen&NR=1)

   Massive UFO Fleet above Earth.
   (http://www.youtube.com/watch?v=KKn9IcgtYQ8)

   Best UFO Sightings Of June 2012, AFO
   (http://www.youtube.com/watch?v=aNj9mbQztHI)

   3-حضور غیر مستقیم علنی: یعنی نوعی از حضور که آنها مسبب بروز اتفاقی در شخصی یا چیزی یا محیطی هستند, اما آنها دیده نمیشوند. اگر بخواهیم به مثالهای تاریخی اش فورا اشاره کنیم, جدا شدن آبهای دریای سرخ فکر کنم بود اسمش, برای عبور موسی و قومش از آن, و همان صندوقچه عهد چند منظوره که هم نوعی وسیله ارتباطی از راه دور بوده و هم وقتیکه قوم مذکور در جنگ هایشان بهمراه داشتند همیشه پیروز میدان بودند. در دنیای امروزی نمیدونم باید به چه چیزی اشاره داشته باشم, شاید مثلا همین ابرهای UFO شکل زیادی که در سرتاسر جهان آنهم در آسمان آبی صاف و نه آسمان تمام ابری یا نیمه ابری عکسبرداری شده اند. و بله, مورد مهم دیگر, هزاران «طرحهای عظیم و پیچیده هندسی و دقیق مزارع سرتاسر جهان»((مشهور بنام انگلیسی crop circles , اما چندین معنی انگلیسی دیگر هم دارند و نه همان قبلی, مثل crop patterns)). هیچ احد الناس زمینی نمیتواند در یک شب تا صبح چنان دست طرحهای عظیم و پیچیده و دقیق هندسی را ایجاد کند, آنهم طوریکه ساقه های گندم فقط تحت نوعی حرارت مرموز فقط خمیده شده اند, و نشکسته اند!!!!

   4-حضور غیر مستقیم غیر علنی: نوعی از حضور بسیار بسیار مخفیانه است, بهترین نوع مثالهای متناسب این گزینه, الهامات ذهنی و الهامات روحی در عالم بیداری در 3D و در عالم خواب در 4D می باشند. مثل الهامات ذهنی و روحی تاریخی به contacteeهای باستانی((منظور پیامبران)) و بله, بنده اکیدا معتقدم که مثل الهامات ذهنی و روحی تاریخی بسیار سرنوشت ساز به برخی افراد هم دانشمندان, هنرمندان, سیاستمداران در گذشته سیاره زمین و حتی حال حاضر سیاره زمین.

   ببخشید که طولانی شد,

   با تشکر از توجه شما و سایر دوستان گرامی

  • همونطور که اقای HADI گفتند تله پاتی اصلا روش ساده ای نیست که کسی ازش برخوردار بشه من در یکی از سایتهای معروف انگلیسی که از جامع ترین سایتهای خارجی در رابطه با بیگانگان خاکستری هستش خوندم که بعضی از پزشکان که به اسناد کالبدشکافی اجساد بیگانه دسترسی داشتند معتقدند بودند که مغز بیگانگان خاکستری از 3 بخش مجزا تشکیل شده که اگه به این سایت برین با عکس نشون داده شده http://arcturi.com/GreyArchives.html که جدا از دوبخش معمولی که شبیه به مغز انسانهاست بخش سوم دیگه ای هم در پشت این دو و پشت سر بیگانگان قرار داره که مربوط به قدرت تله پاتی هستش… از دوستان میخوام که حتما به این سایت سر بزنید مطلبهای بسیار جالبی داره که درباره پرونده های بیرون امده از بیگانگان خاکستری میشه و اهداف اونها از حضورشون بر سیاره ما و نحوه تولید مثل و زندگیشون و …… مطالب خیلی زیادی که در این سایت اومده کلا از بهترین وبسایتها در این زمینه هستش http://arcturi.com/GreyArchives.html

 25. از ماتریالیست ها و آتئیست ها تقاضا میکنم مطلب بسیار کوتاهی که در لینک زیر آورده شده رو مطالعه کنند:

  http://holograph.blogfa.com/tag/%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%88-%DA%AF%D8%B1%D9%88%D9%81

 26. سلام
  میشه بگید این فرازمینی ها چطوری میتونن با خدا در ارتباط باشن
  چون من هرچیزی از این مطالب میخونم جوابشو در قرآن بدست میارم که تنها چیزی که از این داستان بدست آوردم فقط خدا را بپرستید و همه اینا دروغن البته موجودات دیگر وجود دارن ولی از خلقت انسان خبری ندارن

 27. من نمیگم این فدراسیون وجود نداره.اما اینا که گفتی تخیلاتت هستن.چون اونا اصلا مثل ما فکر نمیکنن

 28. هادی جان در مورد شهاب سنگ روسیه گفتی و درست هم گفتی!خیلی مسایل از قبل و در حال حاضر بوده و هست که توده مردم حتی بهش فکر هم نمیکنن چه برسه به پرسشه چرا و چگونه بودنشون!! چون به وسیله نوعه بالاتری از تششع در حالتی از بیخبری و خوابه آگاهی نگه داری میشند! و فقط بیدار شدگان و معدود کسانی که استعدادش رو دارند(یا حالا اکتسابی بدست اوردن) هستند که دنبال جواب ها هستند و به هیچ قیمتی از سوال پرسیدن دست میکشند!!…..توجه تون رو جلب کنم به قضیه: «معجزه صحرای طبس» که اینجور که یادم میاد چه تو فیلمش یا مستندش …شاهدان میگفتند از سمته امام رضا»ع» نوره سبزی اومد و….!!دیگه اکثرآ میدونیم که ارتش امریکا برای هر عملیاتی وضعیت هوا رو در منطقه تا حد اقل 72 ساعت اینده برسی و لحاظ میکنه!! نه؟و پروتکول های خاصی برای زمانه طوفان دارند(برفرض که ناگهانی پیش بیاد) و در این هوا هرگونه سوخت گیری یا اکشنه دیگری ممنوعه «چه برسه به پروازه فوری و ادامه عملیات»….
  دیگه خواب بسه… وقته پرسیدن سواله!جایی گفته شده از چیزهایی سوال نکنید که اگر جوابش بیاد اندوهگین و معذب بشید!!ولی اینکه رقیبان می بخورند و من غافل باشم…….منو داره میکشه! و تا جوابهام رو نگیرم کوتاه نمیام! ولی نه به هر قیمتی!…نه به هر قیمتی.

 29. سلام عجب مطبی سوالی دارم و آن اینکه اعضای این فدراسیون ارتباطی با اشخاص روی زمین یعنی افراد عادی دارند.

  • سلام rahy عزیز,

   بله, اما تا 99 درصد اوقات بطور غیرمستقیم و آنهم با عده ای محدود از طریق channeling(ارتباط تله پاتیک گونه………), همانطور که خود متن در ابتدا اشاره میکند که: «….این channelingها حدود 50 سال قبل آغاز شد و اخیرا ظرف سال های اخیر تعداد بیشتری mediumهای خود اعلان شده مدعی انجام چنین کاری هستند, اما بیشتر آنها بنظر نمیرسد که خیلی خالص باشند…..»

   مثل خانم Blossom Goodchild در لینک زیر:
   http://www.blossomgoodchild.com

   مثل آقای Sheldan Nidle در لینک زیر:
   paoweb.com/sn071613.htm

   مثل خانم Marilyn Raffaele در لینک زیر:
   http://www.onenessofall.com

   مثل خانم Suzanne Lie در لینک زیر:
   http://suzanneliephd.blogspot.co.uk/

   و……………………

   لطفا حتما پیام های لینک زیر را (galactic federation of light) نیز بخوانید:
   http://galacticchannelings.com/english/index.html

   با تشکر از توجه شما و سایر دوستان گرامی

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: