آیا مجسمه باستانی مصری در موزه منچستر انگلستان به دور خود می چرخد؟


آیا مجسمه باستانی مصری در موزه منچستر انگلستان به دور خود می چرخد؟

تاریخ: ژوئن 2013-06-25

article-2346758-1A7342DE000005DC-835_634x424

این مجسمه از اوزیریس، خدای زندگی پس از مرگ دنیای مردگان است. معمولا اوزیریس با پوستی سبز و ریش فراعنه تصویر می شود. این مجسمه بدون هیچ دخالت واضحی از طرف عوامل بیرونی، به دور خود میچرخد.

In this time lapsed video, as the museum closes for the evening, the statue can be seen in a clearly different position

By midday the next day it has turned almost a quarter of a circle to be facing to the left

The following morning the statue has moved again, and is facing even further away from its original position

By the end of the day the statue has turned almost 180 degrees and is now facing away from visitors to the museum

درباره چرخش این مجسمه 25 سانتی که از درون مقبره یک مومیایی کشف شده و هشتاد سال است که در موزه منچستر نگهداری می شود قبلا نیز بسیار گفته شده بود. ویدیوی زیر حاصل مونتاژ چند ساعت تصویر برداری از مجسمه است.

فیزیک دان تلویزیون بریتانیا، برایان کاکس، که در دانشگاه منچستر نیز تدریس می کند دلیل چرخش مجسمه را لرزش های حاصل از قدم های بازدیدکنندگان میداند. اما مصرشناس موزه، کمپبل پرایس، تئوری غریب تری را ترجیح می دهد. این مجسمه در مقبره قرار میگرفته تا نذورات به پایش ریخته شود و در صورتی که مومیایی از بین میرفته، روح متوفی در مجسمه حلول می کرده است. به عقیده کمپبل چرخش مجسمه بر روی یک دایره کامل نمی تواند حاصل لرزش های قدم های بازدیدکنندگان باشد.

http://www.ufosightingsdaily.com

هر گونه بهره برداری از این مطلب با ذکر منبع با آدرس www.ufolove.org مجاز می باشد.

Posted on ژوئن 26, 2013, in دنياي اسرار آميز. Bookmark the permalink. 102 دیدگاه.

 1. با سلام من مدتی بود فکر میکردم فضایی ها وجود دارن و در گذشته با انسانها در ارتباط بودن ولی هر چی بیشتر تحقیق کردم به این نتیجه رسیدم که این خداهای مایاها و فراعنه ودیگر موجوداتی که به عنوان خدا یا موجود فضایی شناخته میشن چیزی نیستن به جز جن متاستفانه ما فکر میکنیم جن یه موجود نامرئی هست که یه جن گیر میتونه احضارش کنه و آدرس فلان چیز گمشدهرو ازش بپرسه ولی فکر میکنم انا الان دارن بین ما زندگی میکنن و بهمون حکومت میکنند وثل نژاد خزندها که بنظرم ی گونه از اجنه هستن بهتون خوندن کتاب خدایان باستان از منظری نو رو توصیه میکنم نوشته آقای مهدی غفاری هست اگه درست اسمش یادم باشه آقا رامتین لطفا کتابو تو یه پست معرفی کن من خوندم به نظرم جالب اومد این ویدیو هارو هم بینین


  • سلام mahdi عزیز,

   جن وجود دارد و اجنه ها هم مثل انسانها دارای گونه های مختلفی هستند, اما فقط نژاد انسان و جن که نیست که برادر عزیز, نژادهای دیگری هم هستند, منجمله نژادهای موجودات فرازمینی. شما به یک عکس از کهکشان راه شیری در لینک زیر توجه کنید:

   برادر عزیز, ما در سیاره زمین در منظومه ای در لبه بیرونی کهکشان راه شیری زیست داریم میکنیم, که منظومه شمسی ما یکی از چند صد میلیارد منظومه شمسی موجود در درون فقط و فقط یک کهکشان بنام راه شیری است(که عکسش را در بالا دیدید).

   حالا خود این کهکشان راه شیری, یکی از چند صد میلیارد کهکشان در کیهان ما است, که مثلا کهکشان آندرومدا یکی از نزدیکترین کهکشانها به راه شیری است. به تصویری خیالی از طول و انبساط کیهان ما در لینک زیر نیز توجه بفرمائید:

   بعدش شما برادر عزیزم خیلی راحت عین آب خوردن میائید میگوئید فرازمینیها نیستند و آنها در واقع همان یک نژاد بنام نژاد اجنه ها اند؟!؟!؟!؟!؟ یعنی از دیدگاه شما, کل نژادهای فرازمینی=یک نژاد اجنه ها با تیره های گوناگونشان است. پس اینجوری از دیدگاه شما, کل نژادهای کیهان ما=یکی همین نژاد انسان(با تیره های مختلف)+دیگری هم نژاد اجنه ها(با تیره های مختلف خودشان) است؟!؟!؟!؟!؟!؟

   واقعا خواهشمندم در دیدگاه و ذهن خودتان شدیدا تجدید نظر بفرمائید. یکبار دیگر به تصاویر میلیاردها منظومه شمسی در همین کهکشان راه شیری بنگرید و در حین دیدن تصاویر هم بدانید که راه شیری فقط یکی از چند صد میلیارد کهکشان درون کیهان ما است, بعدش هم اگر وقت کردید حتما همین تابستان هم فرصت خوبی است, بروید رصد کهکشان راه شیری تا بدانید که واقعا اوضاع از چه قرار است. ضمن اینکه حتما حتما چند PDF موجود در لینک های زیر را مطالعه بفرمائید.
   (لینک ارزشمند بنام «فضانوردان باستان» :
   http://www.themeasuringsystemofthegods.com/Images/Ancient%20astro.html)

   Mighty ELOHIM:

   Click to access Mighty+ELOHIM.pdf

   (رازهای گمشده صندوق مقدس) Lost secrets of the Sacred Ark:

   Click to access Lost+secrets+of+the+Sacred+Ark.pdf

   اصلا شما تا به حال مجموعه کتابهای ارزشمند آقای ارین ون دنیکن را خوانده اید. لینک زیر, PDF یکی از کتب ایشان بنام «چشمان ابوالهول» است:

   Click to access chashmane+abolhol.pdf

   در تمدنهای مرموز باستانی گذشته صحبت از خدایانی شده که با نقشه یابی ستاره ای نشان دهنده این است که آنها از منظومه هایی مثل Orion یا Pleiades آمده اند. مثلا تمدن سومریها صحبت از نژادهایی از خدایان بنام Anunnaki میکند که از نیبیرو(Planet X) آمده اند. بیش از 800 هرم بزرگ و کوچک تاکنون در سرتاسر جهان شناسایی شده است که مثلا سه هرم بزرگ معروف مصر قرابت ستاره ای با منظومه Orion دارند. همینطور دسته هرم هایی در کنار یکدیگر یافت شده اند که قرابت ستاره ای با منظومه Pleiades دارند و …….

   خلاصه اینکه مهدی عزیز, اجنه با تیره های گوناگونشان فقط و فقط یک نژاد از بسیار نژادهای موجودات موجود در سیاره زمین ما و منظومه شمسی ما و میلیاردها منظومه شمسی دیگر در کهکشان راه شیری و میلیاردها کهکشان دیگر مثل کهکشان آندرومدا در نزدیکی راه شیری هستند.

   لطفا گول افرادی را که میخواهند اذهان دیگران را در مسائل صرفا ربط داده شده مذهبی و صنفی و جهت دار نگه دارند نخورید………………………………

   با تشکر از توجه شما و سایر دوستان گرامی

   • نه فن دونیکن که ثابت شده انسان دروغگو و کافر و مهره صهیونیسم و… هستش!!! ثابت شده! حتی زکریا سیچین هم معلوم شد اقرار کرد!! که از غربیها پول میگرفته!!! و سومریها هم روانی بودن و قوه تخیلشون قوی بود! تمام یوفوهای فلزی و پیشرفته همه همون جنهایی هستند که افریده شدن و اصلا کل تحقیقات و علوم امروزی دانش غرب و…. همه نقشه صهیونیسم برای گمراه کردن جوونهای سرزمین ایرانیهای معتقد هستش و مسلما چون میبینن که چقدر حق با ماست و مدام مشت گرم بهشون میزنیم این صهیونیزم بیچاره بدبخت میخواد با هزار روش مختلف از موزیک و فیلم و کتاب و هنر و حتی علوم انسانی و فیزیک و …….. همه چی جوانان پاک ایرانی رو گمراه کنه و با خودشون به جهنم ببره! اگه باور نداری اشکال نداره! فیلتر سانسور توسری سرکوب زندان و….. این قصه امروز ماست!

   • اين مهدي بايد همون محمد مهدي خوب فعال نظردهنده قديم سايت بوده باشه… خب محمد مهدي جان شما بيا براي اخوت مومنين و هدايت مآورا گرايان فرازميني ، پي دي اف اون كتاب رو بده رامتين بزاره اينجا! و از پول اون كتاب – كه از هم نشيني با اين سايت جور شد- صرفنظر كن! كه ما هم استفاده ببريم!! مثلا!

   • به سایت خودش بروید و اجازه بگیرید من کتابو میگذارم.در صورت اجازه .

  • سلام منم باهات موافقم منم خیلی تحقیق کردم به این نتیجه شما رسیدم

 2. جناب هادی عزیز نژاد انوناکی یکی از نژاد های سرکش جنیان هستند. انسان ها بیشتر از ابتدا نیز با نژاد نوع جنیان رابطه بیشتری داشتند. نژاد های جنیان فوق العاده زیاد و بسیار بسیار عظیم هست. جوری که بسیاری از محققان را به اشتباه می اندازد که فکر میکنند بعضی از انها نژاد های دیگری دارند. کلمه الجن طیف عظیمی از نژاد هایی را شامل میوشد که از نگاه بشریت پنهان هستند. دو رگه خزنده و انسان گرفته تا نژاد پری ها تا نژاد گورزاد ها تا نژاد الفی ها تا نژاد دورفی ها تا نژاد سوزاری ها همه همه در رده بندی جن قرار میگیرند. جن در لغت به معنی پوشش و مخفی از نگاه است که به نوزاد درون شکم مادر جنین یعنی از نگاه پوشیده شده نیز میگویند. نژاد خزندگان های دو رگه ماهی و پری نیز جن هستند. نژاد کوتوله ها که بیشترشان سرکش هستند نیز جن هستند و ربطی به مذهب ندارد.

  این موارد را از کسانی که سال ها تحقیقات در این زمینه داشته اند نقل کردم.اگر بحث سر نژاد است اگر بخواهید نژاد جنیان را بشمارید مغزتان سوت خواهد کشید و هیچ گاه نخواهید توانست این کار را بکنید. در ضمن هر کدام نیز سیاره و محیط مخصوص زندگی خودشان را دارا هستند. جنیان علاقه به پرستیده شدن دارند. همچنین نام ها و اسامی جنیان صد ها برابر نژاد انسان بیشتر است. در خیلی از مواقع دیده شده یک نژاد از جن ها در تمدن های مختلف صد ها اسم مختلف داشته اند. عمر انها بسیار طولانی است و ابعاد زمان ان گونه که برای ما جریان دارد برای انها ندارد.

  نژاد خون قرمز ها و خون آبی ها که دو رنگ قرمز آبی خود در بیشتر مواقع نشان از انها دارد و نشان از درگیری انها. جنگ های مختلف نیز توسط انان ایجاد شده. از تحریف تاریخ تا صد ها کار مختلف که در اینجا جایی برای توضیح کامل نیست گرفته توسط همین نزاد های جنیان انجام میشود.

  علاقه ای به فاش شدن نام اصلی خود ندارند مخصوصا جنیان منفی و سرکش.برای همین میبینید که یک جن در ایران یک اسم داشته در مصر یک اسم و در جای دیگر یک اسم دیگر. جنیان خود را خدایان مینامند. بیشترین میزان ارتباط جنیان با انسان ها به چندین نزاد سرکش و منفی مربوط میشود. جنگ و اشوب و تولید تکنولوژی های مضر و همچنین امواجی همانند مایکرویو که مورد علاقه نژاد منفی است همگی توسط دستور انها ایجاد شده. علاقه ای به شناخته شدن ندارند و رمز و موفقیت کار را در مخفی ماندن میدانند. جن به طور کلی شامل همه موجودات نادیدنی که در بعد طول و عرض و ارتفاع انسان قابل تشخیص نیستند گفته میشود. حال جنیانی هستند که خیر خواه هستند و اسامی مختلف دیگری دارند. جنیانی هستند که از ابعاد بالاتر الهی می ایند. اما جنیان خوب زیاد در کار انسان ها دخالت نمیکنند. جنیان شرور مخصوصا نزاد خاکستری انها یا سه انگشتی ها که بیشتر نیروی انها از گرفتن انرژی انسان تامین میوشد. انسان یک گوی تولید انرژی است شما با عصبانیت و پرخاش گری و کار هایی از این قبیل مقدار قابل توجی انرژی از دست میدهید که انها جذب خواهند کرد.

  ابتدا باید معنی الجن را درک کنیم و بعد کلمه مذهب را به ناف دیگران ببندیم.

  با تشکر.

  • سلام خدمت بزرگان،جناب رضایی کاملا صحیح میفرمایند
   کلا تمام فرازمینیها اسمشون الجن هست که میخواهند با گمراه کردن انسان بگویند جریان خلق انسان یه چیزی دیگه هست
   آقای هادی عزیز شما به نظرم گمراه هستید و اسم کلی فرازمینیان که الجن هست رو رد میکنید
   انسان در برخورد با هر نوع عاملی سریعا اسم گذاری میکنه ولی در حقیقت هر نوع چیزی هر نوع ذره هستی و حتی کیهان خودمون هیچ نوع اسمی ندارند
   مثلا به آب میگید آب در حقیقت اسمی نداره
   بدرود

   • قبل از انسان هم طبق گفته کتب دینی چندین بار انسان روی زمین بوده . انها هم به نوعی انسان بوده اند. در میلیونها کهکشانها آیا فقط یک نوع موجود هوشمند ارگانیک به اسم انسان وجود دارد؟ با خواندن چند تا مطلب نمیشه به نتیجه رسید باید همه مطالب و همه عقاید را مورد بررسی قرار داد.

   • سلام saeed عزیز,

    عزیزم اینکه شما از نام الجن ذکر شده در کتاب دینی استفاده میکنید تا نام کلی تمام نژادهای متفاوت فرازمینیها را الجن بنامید, آنوقت بنده گمراهم یا شما؟!؟!؟!؟ دوما اینکه لغت فرازمینیها=موجودات فراسیاره ای ما. حالا اینکه معنی فارسی کلمه عربی یا غیرعربی الجن میشه نادیده ها یا ناپیداها, شما گرفتی اصطلاحا مسکو رو و میگی خب آره دیگه الجن=تمام فرازمینیها. یعنی هی بازم داری زور میزنی از لغت دینی استفاده شده در کتاب مذهبی استفاده کنی بچسبونیش به ناف فرازمینیها, که بعدم بشینی برای خودت کلی تجزیه و تحلیل دیگه بکنی که آره همه چیز توی فلان کتب بوده و ذکر شده و فلان و بهمان………………………………

    نه دوست عزیزم, بنده شدیدا با این نامگذاری الجن=تمام گونه های فرازمینیها مخالفم. نظر شما هم جای خودش محترمه. هیچ اجباری نیست چیزی رو که بنده و دیگران معتقدیم شما هم باشی.

    با تشکر از توجه شما و سایر دوستان گرامی

   • افراد مذهبی عادت کردند بجای پیشرفت کردن و نگاه کردن دنیا از منظر علم از همون جایی که هستند با خرافات و حرفهای دیگر انسانهای قدیمی که درباره جن و.انس!!! نوشتن به دنیا نگاه کنند و بشدت با همین دیدشون زندگی انسانهای یه اجتماع وبه کرامت انسانی ضربه میزنند من قصد توهین به کسی ندارم فقط میخوام بگم نوع دیدتون به مسائل امروزی چقدر مبتدی هستش چرا یکبار اعتقادات خودتون رو کنار نمیزارید و از علم امروز انسان به گذشته دورکه مسلما درک پایین و خنده داری به دنیا و الهیات داشتن نگاه نمیکنید تا جایی که میشه ابتدا مسایل مربوط به پدیده یوفوها و بیگانگان رو سانسور و رد میکنند و یا به تمدنهای غربی نسبت میدن! اما بعد از شکی که در وجودشون پیدا شده تحقیق میکنند! و بعد از اینکه شک به حقیقت تبدیل میشه و باور کردن که این مسایل مربوط به تمدن انسان زمینی نمیشه تمام این ماشین الات مکانیکی مدرن و دانش فیزیک پیشرفته تمام موجوداتی که واضح وپیداست از فضا و از بیرون به سیاره ما وارد میشن درباره ما تحقیق میکنن با ادم ربایی و دزدیدن حیوانات و پایگاههای در زیر اقیانوسها و بر سطح ماه درست میکنند… در اینجا چون قدرت و شهامت کنار گذاشتن اعتقادات قدیمی و…خودشون رو ندارن! سعی میکنن هر طوری شده با اینهمه حرف و حدیث و کتابهای بیشمار مذهبی نوشته شده توسط افراد مذهبی.. جواب سوالات ذهنشون رو بدن چرا باید از منظر گذشته و با اون علم کم و بی ارزش انسانهای قدیمی از دانش امروزی حتی به همون مسایل باستانی نگاه نکنیم چرا اینطور نبینیم که مثلا سپرهای اتشین که به سربازان ساکسون در جنگ با فرانسویها و فتح قلعه سیگیبورگ در 776 میلادی که باعث شد فکر کنن خدایان نگهبان فرانسه هستند!!! ویا همون سپرهای اتشی در حمله سپاه اسکندر به هندوستان باعث فرار سربازان اسکندر شد و یا رویت فرشتگان خاکستری! که از وسایل فلزی مدرن پیاده شدند و مخ یه انسان معمولی پیامبر حزقیال نبی رو کار گرفتند! بهش مسایل مختلف رو یاد دادن و یا حضور اجنه و ….. همون بیگانگان مدرنی هستند که تنها فرقشون با انسانها جلوتر بودن اونها و تمدن پیشرفته 1 میلیون ساله!!! باشه که به سیاره ما هم سر راهشون سر میزنند! نه! اینها اجنه ای هستند که قسمتی از افرینش پروردگار عالم هستند و….. بیخیال!!! چشمها را باید شست جور دیگر باید دید

  • سلام رضایی عزیز,

   کلمه مطرحی الجن استنادش به کتاب مذهبی و مذهب است, لذا حالا اینکه ذکر میکنید به معنی پوشیده از نگاه است, که بعدش بگویید لذا طبق این تعریف نام تمام نژادهای فرازمینی=الجن, این غلط محض است, برادر.

   نژادشناسی و نامگذرای نژاد مثل نژاد انسان چه ربطی دارد به کلمه ای که معنی اش پوشیده از نگاه است, خب اگر انیطوری بود نام کلی نژادهای فرازمینی میشود invisibles(نامرئی ها) و نه الجن, یا بهتر میخواهید, نام کلی نژادهای فرازمینی میشود «مخفی شده ها».

   برادر عزیزم, این کلمات هم معنی و چند زبانه مختلف یعنی الجن=invisibles=مخفی شده ها, هیچ ربطی به نامگذاری نژاد شناسی, نژاد شناسی, نژاد شناسی ندارد که ندارد که ندارد.

   نباید این کلمات هم معنی الجن=invisibles=مخفی شده ها و غیره……….. را استفاده کرد و گفت این کلمات نام کلی نژادهای غیر انسانی است, این ابدا و اصلا نامگذاری نژادشناسی نیست. این نشد حرف که تمام نژادهای غیرانسانی را بنامیم نژاد الجن=invisibles=مخفی شده ها یا غیره……………………………………………..

   و این یعنی اگر ما معنی الجن را واقعا درک کنیم پیش خودمان همین را میگفتیم که حالا الجن چرا؟ بگوییم invisisbles یا بگوییم «مخفی شده ها» یا غیره……. و بعدش هم بازهم پیش خودمان فکر میکردیم که این نشد که؟! پس یعنی نام کلی تمام نژادهای فرازمینی و غیر انسانی میشود=الجن=invisibles=مخفی شده ها یا غیره…..
   و بعدش هم ببزهم پیش خودمان فکر میکردیم که این نشد که نامگذاری نژادشناسی نژادهای غیرانسانی که؟!؟!؟

   و به این خاطر است که کلمه مذهب را به ناف افرادی میبندم که کلید میکنند و تاکید دارند که نام کلی نژادهای فرازمینی=الجن است. زیرا که با توجه به معنی اش که شما فرمودی, خب نام کلی نژادهای فرازمینی را میتوان گفت invisibles یا «مخفی شده ها» یا غیره, و نه کلید کردن روی نام الجن و فقط الجن و بازهم الجن. ضمن اینکه همانطور که در پاراگرافهای بالا گفتم, تمام این کلمات الجن=invisibles=مخفی شده ها یا غیره, برای نامگذاری نام نژادی تمام نژادهای فرازمینی غلط محض است.

   لذا شما و سایر دوستان چون Saeed عزیز باز هم نیایید بگید یک نام نژادی کلی فرازمینیها=الجن است, زیرا با توجه به معنی اش می توان گفت invisibles یا «مخفی شده ها» یا غیره…………. و این غلط محض است که کلمه ای چون invisibles یا «مخفی شده ها» را بیاییم بگوییم نام یک نژاد کلی فرازمینیها با تیره های مختلف باشد.

   لطفا یکبار دیگر از اول تا آخر این کامنت بنده را بخوانید.

   با تشکر از توجه شما و سایر دوستان گرامی

   • دقيقا نظر هادي درست هست! نوشته رصايي گرامي كاملا مذهبي هست! ازون حرفهاي دارو دسته راكعي و …!
    مجموعه اي از اسامي اساطيري و تخيلي بعلاوه تجربه هميشگي بشر از توهم و غيرآن رو بزاريم ايكس= جن! كه چي بشه!؟
    اصلا همون » دل هر ذره را كه بشكافي- آفتابيش در نهان بيني » بس بود ديگه! كوانتم فيزيك و مطالعه ذرات اساسي لازم نبود! كه هر كدومش چه رفتاري داره…!

    نگاه مذهبي همينطوريه: قبول پيشفرض تقريبا هميشگي/ استفاده از يك جعبه سياه مبهم بجاي چيزي كه مشكل آفرين هست و قوت ايمان ديني رو سست ميكنه/ كل كائنات براي اشرف مخلوقات «انسان» هست و اين قاعده بايد به هرصورت حفظ بشه!/ دست آوردهاي غربي علمي و نظرگاههاي فلسفي مرتبط با آن را در درون ساختار فهم دين مكتوب مال خود كردن!/ .
    من فكر ميكنم درباره جن شناسي بايد فقط به قران ( ونه لاطائلات دين فريبان) استناد بشه آنهم با نگاهي امروزي بازنگري بشه.

 3. با سلام
  آقای هادی من کی گفتم موجودات فرا زمینی وجود ندارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شما متاستفانه بد برداشت کردید وگرنه به عقل من هم میرسه تو یه همچین عالم بزرگی فقط ما نیستیم و امکان بودن حیات در سیارات دیگه بسیار زیاده همونطور که خدا تو قرآن میگه ومن آیاته خلق السماوات و الارض و ما بث فیهما من دابه و از نشانه های پروردگار تو خلق آسمانها و زمین و جنبندگانی که در آن پراکنده ساخته کلمه دابه به موجودات هوشمند اشاره داره بدون شک ما در این جهان پهناور تنها نیستیم نکته ای که شما متوجه نشدی و مطلب منو سر سری خوندی اینه که من گفتم این خدایان فراعنه و مایاها یا این آنوناکی ها که تو کتیبه های سومریا و خدایان یونان باستان و داستان ضحاک مار بر دوش که تو همین سایت هم داستانش موجوده که میگفتن موجودات فرازمینی هستن و از کهکشان های دیگه به زمین اومدن در واقع همون اجنه هستن که انسانها رو مجبور میکردن اونا رو بپرستن و براشون مردم و بچه هارو قربانی کنن البته اگه شما هم یکم بیشتر مطالعه کنین برای مثال یه سر به سایت مایکل هیستر یا سایت sitchiniswrong.com بزنی متوجه تناقضات آقای سچین در ترجمه الواح سوری میشه برای مثال یه جا کلمه اولهیم رو سچین خدایان ترجمه کررده و نتیجه گرفته انسانهای اولیه توسط آنوناکی ها بوسیله علم ژنتیک به انسان امروزی تبدیل شدن ولی اگه بری تو سایتی که گفتم الواح سومری رو ترجمه کنی میبینی که معنیش خدا میشه نمیدونم چرا منطق این سچینو نمیفهمم آنوناکی ها با این همه تکنولوژی علم کیمیا گری نداشتن و اومدن زمین برا سیارشون طلا جمع کن مسخره ترش اینه ربات مگه ساختش راحت تر نبوده تا سالهای بخوان میمونها یا ناندرتال ها آزمایش کنن تا این کارگرای باهوش براشون طلا جمع کنن نمیدونم چرا این آنوناکیا این قدر خونریز و بیرحم بودن و جنگای اتمی داشتن و چرا انکی یکی از آنوناکیا که باعث جهش انسانهای ابتدایی شده همون پتاه خدای مصریای باستاده چرا جفتشون که در واقع یکی هستن مردمو به پرستش خودشون دعوت میکردن والا ما که هرچی تحقیق کردیم به شباهت این فرازمینی ها و اجنه پی بردیم کتاب طلای خدایان اریک فوندانیکه رو هم خوندم اولش اومده تئوری وجود جهان رو با تکامل اثبات کرده بعدش در مورد خلقت انسان نظریه تکامل رو رد میکنه و میگه فرازمینی ها انسان کنونی رو بوجود آوردن اونم بدون هیچ سند محکمی باز صد رحمت به سچین که وقتی میخواد دروغ بگه ترجمه رو اشتباهی معنی میکنه و از رو هوا حرف نمیزنه من هم اولش طرفدار نظریه فضانوردان باستان بودم ولی هرچی بیشتر تحقیق کردم به این نتیجه رسیدم که از دنیای دیگه ای با زمین ارتباطی برقرار نشده و هرچی بوده همین جن بوده که انسان رو مجبور به پرستش خودش میکرده همینطور که تو قرآن بهش اشاره شده هادی جان این کلیپ هایی رو که اینجا گذاشتم حتما نگاه کن شاید شما تو عقاید خودت تجدید نظر کردی در ضمن خوندن کتاب خدایان باستان از منظری نو رو هم بهت توصیه میکنم نوشته سید مهدی غفاری هست ولی اگه کتابو نخونی هم زیاد ضرر نمیکنی به شرطی که این چهار تا کلیپی رو که گذاشتم حتما ببینی
  دوست گرامی آقای empyrium من قرآنو قبول دلرم و یه مسلمونم البته نه مسلمونی که چون بابا مامانش مسلمونن اونم مسلمون هستش چون به نظر خودم این نوع اسلام فرقی با گاو پرستی و مسیح پرستی نداره چون به اختیار خود آدم نبوده در مورد قرآن در باره احکامش مسایل شرعیش معجزه عددیش سایر معجزاتش و غیره تحقیق کردم و به نظر خودم کامل ترین دین اسلام و تسلیم بودن در برابر خدای نادیده و یگانه است البته مثل شما عقاید بقیه رو مسخره نمیکنم چون تو زندگیم بعضی وقتا چیزای مسخره ای رو راحت باور میکردم و یاد گرفتم به عقاید بقیه احترام بزارم من اگه شهامت کنار گذاشتن دینمو نداشتم هیچوقت در موردش تحقیق نمیکردم تو قرآن هم حرفای علمی هست مثل حرکت کوهها منحصر بودن اثر انگشت تاریک بودن کف اقیانوس ها یه سایت هم هست که برا هرکسی که بتونه یه کتاب مثل قرآن بیاره که معجزات عددی قرآنو داشته باشه 100 هزار دلار جاییزه تایین کرده فکر هم نکنی تو قم هست کسی که سایتو زده تو آمریکاست اسمش یادم نیست برنامشو تو کانال آی پی ان کانال مهران عبد شاه دیدم اسم سایتش درست یادم نیست http://www.19miracle.org این بود فکر کنم گفتم که درست یادم نیست شاید این نباشه میدونی مشکل ما چیه اینه که فکر میکنیم جن یه موجود که توسط جن گیر احضار میشه و جای فلان ماشینی رو که دزدیدن میگه یعنی جن ها سیاره ندارن جامعه ندارن علم ندارن و مثل ما انسانها تو علمشون پیشرفت نمیکنن؟ فقط یه سری موجودات عقب موندن که قدرت تله پرت دارن؟؟؟ به قول خودت چشم ها رو باید شست جور دیگر باید دید راستی گفتی (مسایل مربوط به تمدن انسان زمینی نمیشه تمام این ماشین الات مکانیکی مدرن و دانش فیزیک پیشرفته تمام موجوداتی که واضح وپیداست از فضا و از بیرون به سیاره ما وارد میشن درباره ما تحقیق میکنن با ادم ربایی و دزدیدن حیوانات و پایگاههای در زیر اقیانوسها و بر سطح ماه درست میکنند…) شاید اگه این ویدیو هایی رو اینجا گذاشتم میدیدی این حرفا رو نمیزدی اگه دوست داشتی نگاه کن در مورد همین آدم ربایی ها و دزدین گاو ها توضیح داده همچنین درباره نژاد خزندها که یگونه از جن ها هستند حالا خوبه خودت جواب خودتو دادی اونجا که گفتی (همون بیگانگان مدرنی هستند که تنها فرقشون با انسانها جلوتر بودن اونها و تمدن پیشرفته 1 میلیون ساله!!!) فقط بجا بیگانگان باید میگفتی اجنه که طبق خود قرآنم خلقتشون خیلی قبل تر انسانه و بدون شک تکنولوژیشون خیلی پیشرفته تر از ماست. میدونم نه من حرفای تورو قبول میکنم نه تو حرفای منو اگه هم جوابتو دادم فقط به این خاطر بود که فکر نکنی رو هوا دارم حرف میزنم و ازاین مسلمونا ی پشمکی هستم که چون تو قرآن اومده جن دیگه هرکی هرچیزی بگه قبول ندارم و میگم نه فقط جن وجود داره از شما که ادعای روشنفکری داری در عجبم که تو کامنت اولت اینقدر مسخرمون کردی البته وقتی منابعی رو که گذاشتم (کلیپ ها) رو ندیدی چیز دیگه هم نمیتونم ازت انتظار داشته باشم در ضمن محض اطلاعت فوندانیکن و سچین ماسونن و صهیونیسم بین المللی هم داره با همین موزیک و فیلم و ……. ذهن جوونای کل دنیا رو به کثافت میکشه محض اطلاعاتت اینم بدون که انرژی رایگان سالها قبل توسط نیکولا تسلا اختراع شده بود یعنی برق رایگان یعنی زندگی بدون نیاز به گاز و بنزین به صورت جنون آمیز امروزی ولی فراماسونا ترورش کردن چند وقت پیشم یه دانشمند با نیروی آب موتور ساخت که اونم ترورش کردن الانم حوصله ندارم این حرفایی رو که زدم اثبات کنم چون خسته شدم از بس تایپ کردم
  ولی این حرفت خیلی قشنگ بود ای کاش همه بهش عمل کنیم
  چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید

 4. چه اتفاقي افتاده كه يكمرتبه به اين نتيجه رسيدين كه اللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللللجن بوده اند. اين نتيجه منتج شده به اينكه دانيكن صهيونيست بوده.راستي اگه اين كلمه صهيون نبود ما واسه انگ به اين واون زدن راه ديگه اي داشتيم!!!

 5. لطفا الللللللللجن را با اكسان عربي غليظ تلفظ كنيد تا تاثير گذاري بيشتري داشته باشد!!!
  1400 سال هم كمه واستون؟؟؟ بس كنيد…

 6. سلام دوستان.زیاد اهل نظر دادن نیستم.فقط خواستم بگم کلی از نحوه حرف زدن آقای رضایی حرص خوردم.آدم میمونه چی بگه.سالها تحقیق افراد متفکر و دانشمند رو با دادن اسم الجن به کل مخلوقات سیارات دیگه،به قرن ششم برگردوند.اونم چرا؟چون در مفاتیح الجنان ها اسمی از موجودات ساکن سیارات دور ،نیومده.اسم جن اومده!

 7. اقای saeed و اقای رضایی شما اومدین جایی دارین بحث میکنید با افرادی که 2 روز نیست که علاقمند به این مسایل شدن! از صاحب سایت گرفته تا مترجمان تا خیلی از کسانی که صرفا برای مطالعه و نظر دادن اینجا حضور دارن سالهاست که علاقمند به این جریانات هستند و مطالعات و تحقیق و… زیادی دارن اینکه همه این چیزها رو رد کرده و دوست دارید با دید خودتون که متعلق به کتب مذهبی قدیمی ازانسانهای قدیمی! با اون طرز فکرهای ساده و تا مغز استخوان درگیرمذهب و خرافات و… هست این پدیده ها رو تفسیر کنید مشکل خودنون هستش شاید فک میکنید اگه غیر از این فکر کنید و باور کنید به اعتقادات خودتون دارین توهین میکنید! واسه همین اعتقادات خودتونه که دوست دارین به دیگران بفهمونید که دارن اشتباه میکنند و تمام مسایل پیچیده ای که در زندگی و دنیای ما اتفاق می افته حتما حتما باید جوابش رو در مسایل دینی پیدا کرد و….متاسفانه درد جامعه ما هم همینجاست که بعضی افراد مشخص نمیخوان باور کنن این اعتقادات شخصی و نباید باهاش تمام مسایل دنیا رو تفسیر کرد… البته همین که شک کردید وچشمهاتون رو نبستین و دیدید و باور کردید وجود این پدیده ها رو خودش خیلی پیشرفت خوبی! حالا بهتره بجای اینکه این چیزها رو به دشمن! ببخشید امریکا و اسراییل و یا اجنه و فرشته و شیاطین و… نسبت بدین {ذهنتون رو باز کنید} و با مطالعه بیشتر با دید امروزی به این پدیده و اتفاقهای که در گذشته افتاده و ادمهای ساده هزاران سال پیش.. نگاه کنید که بفهمید چقدر اشتباه کردیم اگه این مسایلی رو که داره اتفاق می افته و خیلی از دولتها دنبالش هستن و… متعلق به چهار تا کتاب از چند تا ادم ساده و قدیمی با عقل و شعور هزار سال پیش ندونیم!

 8. جناب هادی عزیز.

  توجه بفرمایید. بنده شدیدا تقاضا دارم کامنت قبلی من را با دقت تر بخوانید. از گفتار شما اینگونه برداشت میکنم که متوجه جزییات دقیق نشده اید. البته کلیات حرف مرا فهمیده اید.

  برادر گرامی الجن نوعی اطلاق به همه نژاد های هوشمند است. حال دسته ای از این نژاد زیر زمین زندگی میکنند یا دسته ای دیگر در کهکشان اندروما یا پلیدیان یا هر جای دیگری. بنده گفتم الجن و سپس نام نژاد های مختلف فرازمینی یا همان الجن را توضیح دادم. این به نوعی کلید واژه هستند. بیشتر محققان جن گیری و نژاد شناسی موجودات ابعاد دیگر به این توافق رسیده اند. ایا میدانید موکل چیست؟ حتی اگر خواستید میتوانید پیش شخصی وارد و کار بلد بروید تا با احضار یک موکل این قرارداد کیهانی را به شما ثابت کند. این یک قرار داد است دوست عزیز. ابتدا الجن = الفی ها ، دورفی ها ، گورزاد ها ، گابلین ها ؛ دیو ها ؛ اژدها ها ، خزندگان ها ، پلیدیان ها ، و میلیون ها نام نژاد دیگر. از بقیه صحبت های شما فاکتور میگیرم اما منظور دقیق تر که گویا شما اشتباه متوجه شده اید یا شاید لحن بیان بنده درست نبوده دوباره سعی میکنم واضح تر منظورم را بیان کنم :

  الجن چیست؟ الجن یا الجان نام گذاری است برای میلارد ها میلارد نژاد کهکشان های مختلف که توسط خالق یکتا افریده شده اند. فرض کنید ما بخواهیم از انها نام ببریم ان زمان این نوعی توهین است که بر فرض نژاد گابلین را نام ببریم اما نژاد الف ها را نبریم. از طرفی نیز نام نژاد های انها به قدری عظیم و مختلف و زیاد است که اگر تک تک نام ببریم پیر خواهیم شد!
  در نتیجه میان از کلمه ای کلی به نام الجن برای همه نژاد هایی که توسط چشمان انسان و ابعاد سیاره ما قابل دیدن نیستند استفاده میکنند. حال اگر کسی دلش خواست میتواند بگوید سه انگشتی ها میتواند بگوید 4 انگشتی ها میتواند از لفظ خون قرمز ها و خون آبی ها و سر مخروطی ها یا هر اسم دیگری که میخواهد استفاده کند. اما برای اتلاف نشدن وقت از کلمه کلی الجن استفاده میکند.

  وقتی شما میخواهید از همه انسان ها نام ببرید تک تک نمیگویید سرخ پوست ها ، سیاه پوست ها ، زرد پوست ها ، قرمز پوست ها و…. میاید و میگویید همه بشریت. بشره از لغت خاکی و پوست داشتن است. معنی بشره یعنی تمامی طیف های نژاد انسان.

  دقیقا الجن یعنی همه طیف های موجوداتی که برای ما درست قابل درک نیستند. حال اگر شما دوست دارید میتوانید از نام مستقیم انها استفاده کنید.

  با تشکر از توجه شما.

  • دوست عزیز این اسم شامل موجودات ارگانیک هم میشود؟ منظور ما اینجا صحبت از موجودات فضایی ارگانیک است . بارها هم عرض کردیم که جن وجود دارد و یک موجودیت غیر ارگانیک دارد و تیره های فضایی دیگر هم که از آنها بحث میشود دارای ماهیت ارگانیک هستند. بهتره مطالب اول سایت را بخوانید.

  • همونطور که گفتم این مشکل شماست برادر من! تو واسه اثبات این قضیه به {شخص خودت} داری پافشاری میکنی! ابتدا دلت نمیخواد باورکنی اما بعد دیدن سعی میکنید که حتی به غرب و دشمن!!!نسبت بدین اما بعد میبینی که نه مسخره است نمیشه گفت این تکنولوژی قدرتمند ومدرن از امریکا و اسراییل! دونست! و اینجاست که رو میکنی به ماله کشان! که کارشون ماله کشی بر تمام امور دنیاست! و از اونجایی که کلا این پدیده با دین و مذهب ضدیت داره! با تمام مذهبها و داستان افرینش و ادم و حوا! وسیب و شیطان و…… برای همین باید دید چطور میتوان ماله کشید! میگردی و پیدا میکنی اللجن! رو….واسه همین چونکه مذهب قسمت زیادی از مغز هر انسانی رو بخودش اختصاص میده برای همبن هرگز با یه ذهن باز! مث انسان ازاده که خودش رو ملزم به اطاعت و بندگی به یه ایدئولوژی خاص نمیدونه نمیتونی درست فکر کنی و با ادراک و منطق خودت امور دنیا ومسایل اینجهانی رو تفسیر کنی بخاطر اینکه اگه این طور فکر کنی کم کم واست تمام اعتقداتی که پایبندش هستی! و اسیرش شدی واست خرد و مسخره و بی ارزش میشه! و اینجاست که میخوای به دیگران اثبات کنی که تمام موجودات بیگانه که مدرن هستند و تکنولوژی پیشرفته دارن! و حتی اینو هم کم کم قبول کردی که از جاهای دیگه کهکشان اومدن! همون جن هستند! الللجن! خب اینجا دیگه مشخصه که شما با خودت کلنجار میری که اینها جن هستند و قران راست میگه!!!! درسته! پس بیگانگان با افرینش مشکلی ندارن! چون که کتاب پر از معجزه ما!!!! قبلا ازشون حرف زده! … حالا یه سوالی پیش میاد چطوره که جن! که فقط مختص یه کتاب مذهبی نیس! و ازمذاهب قبل خودش بیان کرده… چهارتا چیز گذاشته روش… حالا چرا پیامبری مث حزقیال نبی! فرق جن با فرشتگان خدا رو نمیشناسه! و با حماقت خنده داری میگه که چطور فرشتگان خاکستری بی مو!! از وسایل فلزیشون پیاده شدن! و نزد من اومدن!!! یعنی اون ادم نباید فرق جن با فرشته رو میدونست! اون هم یه پیام اور بود درسته؟ پس با حرفهای ماله کشان رائفی پور….. رو نگو که خودت رو محدود کنی! فکرت رو باز کن! رها کن خودت رو حاجی… واسه این معجزات و اعداد و ارقام کتاب مذهبی هم اینجا جاش نیست و من وارد بحث مذهبی دراینجا نمیشم! اینقدر ادم با خودش نباید تعارف کنه وقتی به همین نقطه رسیدی که حضور این پدیده رو انکار نمیکنی و سانسور نمیکنی! پس بزار کنار این حرفهای ساده رو…

 9. دوستان سه شنبه این هفته حتما مستند جستجوی هیولا رو از شبکه manoto ببینید که درباره فیلمها و شاهدان بسیاری که سالها پیش موفق شدن از بیگانه ای فیلم بگیرن که با وسیله ای در حال پیاده شدن در یکی از جنگلهای مکزیک بود که چندین فیلم بی کیفیت در روزهای متفاوت از افراد مختلف گرفته شد در یوتیوب است که مصادف شد با پیدا شدن جسد بیگانه معروف که بدست گروه دکتر مایسان افتاد این مستند با حضور دکتر جیمی مایسان هستش که به نظر من بزرگترین یوفولوژیست دنیاست و زحمات زیادی دراین رابطه کشیده و سالهای زیادی رو صرف تحقیق و نشون دادن مسئله بیگانگان به مردم دنیا کرده من دهها کنفرانس بین المللی یوفو از ایشون رو دارم که به تمام کشورها سفر کرده و شخصا خودش خیلی از ویدیوها و crop circle ها و… روانالیز کرده و به نمایش گذاشته همین ایشون بودند که برای اولین بار با DNA بدست امده از جسد بیگانه پیدا شده به دنیا اثبات کردن مدرک مهمی رو که اتفاقا خیلی از دوستان اینجا میان و مسخره میکنند که تمام اجساد عروسک هستن!!! و مدرک محکمی در دست نیست! به این اقایون پیشنهاد میکنم که حالا که حالشو ندارن دراین باره تحقیق کنن این برنامه مستند رو ببینند تا بهشون ثابت بشه..

 10. تعصب داشتن به اطلاعاتي كه به آدم داده شده… نمود انديشه مذهبي/ فرقه اي هست! حالا اينوري (ديندار) يا اونوري (شبه علم).
  اين به اون ميگه «گمراه»! و اون به اين ميگه «قديمي سنتي»! با يك سري حرفهاي تكراري! و اينوسط چنان علم علم مي كنند مثل اينكه اكثر سازمانهاي علمي دنيا هم راي شون هستند! يا ميگند كه ميخواهند ولي اجازه ندارند….!
  حرف من اينه كه هرجا كه نوشته/ گفته اي درمورد مآورا لحن يقيني و با قطعيت داره… مبتني بر احساساته نه انديشه علمي! چون مرجعش يا مبهمه يا مراجع متضاد داره! بعلاوه تا موقعي كه يك مرجع علمي تاييد قطعيش نكنه مبهم باقي ميمونه! يا اينكه خودمون تجربه اش بكنيم.

  از اولين كارهايي كه تو نت سالها قبل كردم بررسي پارانرمال محصول قرون وسطاي مسيحيت بود. آرت(هنر)/ موجودات شر/ خرافه ها و اونها كه هنوز باور ميشه!! اونقدر وسيع و عجيب كه يدونه جن ما، توش خطاي آزمايش محسوب ميشه! اونهم در كشورهايي كه انقلاب علمي و انقلاب صنعتي رو انجام دادند! هنوز هم تو اين حرفها فعالند و حتي ابزارهاي قديمي اونو توسعه ميدند!
  (همينجا اينو بگم اينقدر نگيد تحقيق/ تحقيق/…. مطالعه كردن كه تحقيق نيست! تحقيق يعني نوآوري… حداقل يه جور ديگه پروردن مطلب! نه فقط با تكرارحفظياتي كه اكثرا تو همين سايت- حداقل- خوندند رو وسيله دفاع از مبهمي بكنيم).

  من از كودكي فضول پاره اطلاعات مآورايي بودم. هرگز تو اين سالها هيچكس بهم نگفته كه يه منبع موثقي جن رو ديده! ولي يه فصل تو قران بهش اختصاص داده شده. و جزو باورهاي مسلمان شده نه البته از ضروريات دين! آخونديسم هم در طول قرون بهش جامعه شناسي جنها هم دادند! اون مشابهتي كه در مسيجيت و در بعضي فرقه هاي دنيا به چنين موجود پنهاني داده شده هم از هيئت و باور متفاوتي برخورداره… كما اينكه شيطان اونها هم با شيطان مسلمونها فرق ميكنه….
  جن/ موكل، كه درجهان بيني دون خوان مطرح شده يك موجوديتي هست كه آگاهي (كانشسنس) هركسي رو متناسب با اون فرد تحت تاثير قرار ميده و دريافت فرد از اون موجوديت صورتي جسماني – نه لزوما انساني و هوشمند- رو ظاهر ميكنه!

  من نه جن ديدم و نه گري! در هجمه فريب ديني و غيرديني- كه همه بخوبي لمسش كرده ايم!- اونها رو نه مبتني بر قسم حضرت عباس ونه حضرت فون دانيكن باور مي كنم و نه رد!! اونها رو ممكن ميدونم چون هستي شناسي ابعادي و تحول ابعادي رو مي فهمم و احساس مي كنم.
  من باور حفظي و ايمان كور رو رد مي كنم چون به تحول فردي و گروهي كانشسنس اعتماد دروني و تجربي دارم. ما بايد از همه اين حرفها نوع جديدي از فهميدن رو براي خودمون و دوستانمون شكل بديم.. اين مهمترين كار مون هست. هر مبحث مآورايي ميتونه فقط براي سرگرمي باشه… ولي بهتره كه براي ما شكل دادن به يك ساختار جديد باشه.

  (درين رابط ميشه به چنين موجوديتي يه فايل جدي داد تا بحث بشه و يك جمع بندي تقريبا نهايي بدست بياد!).

 11. در ضمن باید بگوییم اینکه چرا از کلمه الجن استفاده میکنیم برمیگردد به لغت شناسی و ریشه یابی این اسم.زمانی که الف و لام در ابتدا کلمه جن قرار میگیرند طیف وسیعی از مخلوقات هوشمندی را در بر میگیرند که برای ما قابل درک نیستند. ارتعاش و ابعاد انها با ما مختلف است. در فرهنگ های مختلف به این موجودات و یا و حتی در خیلی از فرهنگ ها به انها از ما بهتران ، خدایان و القاب دیگری نیز مینامیدند. شما نمیتوانید ادعا کنید که نام تمامی نژاد ها را حفظ و بلد هستید. فرازمینی ها = از ما بهتران = انها = خدایان = الجن.

  ضمن این حرف باید اضافه کنم که الجن معنی ظریفی دارد. الجن یعنی کسانی که از جنس ما نیستند. نوع مواد و نوع جنس و کلا خلقت انها متفاوت از ماست. اینکه دیگر حرف ساده ای هست و قابل درک است. کجایش غیر قابل درک بود؟؟
  خب چطور شما موقعی که میخواهید همه انسان ها را صدا بزنید میگویید بشریت ولی وقتی میخواهید موجودات هوشمند ابعاد دیگر را صدا کنید تک تک نام میبرید؟ در ضمن اشتباه شما این است که الجن را نژاد میدانید! الجن نژاد هست اما نه انطور که شما فکر میکنید! الجن یعنی طیف وسیعی از موجودات هوشمند دیگر ابعاد که غالبا دارای دو جنس نر و ماده هستند عمر میکنند زندگی میکنند و حائلی بین ما و انها است که غالبا نباید این حائل شکافته گردد. که اکنون کاملا بر عکس شده. حتی وقتی میخواهند از ان موجودات فیلم بسازند میگویند انها ، دیگران ، یا مثلا فیلمی همانند They Live که اشاره دارد انها هستند که منظور موجودات دیگر ابعاد که الجن نام دارند.

  باز هم تکرار میکنم برای تقسیم بندی حیوانات هم اینگونه عمل میکنند : آبزیان، گوشت خواران، دوزیستان و…..
  هیچ کس نمی آید برای اینکه به عنوان مثال بخواهد پرندگان را مثال بزند تک تک و دانه دانه انها را اسم ببرد! حال اگر شما نمیخواهید این قضیه را قبول کنید به خودتان مربوط است. از الیستر کرالی گرفته تا افراد دیگر و اساتید دیگری که بعضا در همین ایران هم فعالیت کرده اند از دکتر رحمان میرزایی تا دکتر داریوش ادیب اساتیدی چون بهزاد فروغنیا همگی این موجودات هوشمند را که از ابعاد ما فراتر یا پایین تر هستند و برای دیدن انها باید ابعاد را کنار زد یا ارتعاش فرکانسی را بالا یا پایین کرد را جن مینامند. ربطی هم به مذهب ندارد. شما شرطی شده اید تا نام الجن را بشنوید فیلتان یاد اسلام و شمشیر کند! برادر عزیز این حرف اصلا قابل اغماض نیست.

  این اسم از ابتدا نیز در فرهنگ های مختلف بوده است. شما اگر از یک پیرمرد نیز بپرسید این قضیه را میداند.شخصا عقیده دارم قدیمی ها اطلاعاتشان بیشتر از ما بوده است. اکنون از یک جوان 20 ساله این سوال را بپرسید به شما میخندد. چون جز فیس بوک و یوتوب و بی بی سی فارسی جای دیگری نرفته و اطلاعات دیگری ندارد. کره زمین متاسفانه اکنون متعلق به الانسان ها نیست و الجنیان که حالا نام فرازمینی را هم به دوش میکشند در حال جولان دادن در اینجا هستند. همچنین اکنون با ترویج یک سری اطلاعات در فضای اینترنت که بیشتر توسط خود همین نژاد های به قول شما فرازمینی و سه انگشتی ها انجام میشود چندین اطلاعات غلط در لا به لای اطلاعتت صحیح گنجانده میشود. هم اکنون انجمن هایی هستند که به راستی خالق یکتا را پرستش میکنند نه جنیان سرکش را. اما نه در اینترنت میتوانند از خودشان بنویسند و نه کتابی خاص منتشر کنند. چون سریعا شناسایی میشوند. حتی دست نوشته ها عکس ها و سخن های بسیار بسیار زیادی از الجن از گذشته به ما رسیده که خود گویای همین امر است. الجن و الانسان چون الف و لام در ابتدا کلمات امده نشان از طیف وسیع انها دارد چه انسان ها چه موجودات دیگر ابعاد ها. حال اینکه الجنیان چرا اسم خود را در مجامع و همه جا عوض کرده اند و موجود فرازمینی گذاشته اند خود جای بحث فراوان دارد. البته اگر کمی بینش داشته باشیم این قضیه فهمش اسان تر نیز خواهد شد.

  افراد بزرگی در طول چند سال اخیر تلاش کرده اند بفهمانند که تمامی ارتباط ها و یوفو ها همگی از نوع الجن میباشند.اما امان از اذهان خموده و ناباور که با درک حقایق میانه چندان خوبی ندارند. کتاب های همچون جن شناسی از نگاهی دیگر و همچنین جن گیر فرانسوی که در این راه نیز کشته شده برایان رلترز و همچنین کتاب کلید سلیمان که چندین جن گیر اعظم کاملا عقیده دارند که این موجودات از نوع الجن هستند و فقط فقط قصدشان فریب است و بس. فریب بزرگ این است که الجن ها موجودات فرازمینی هستند و سوار بر یوفو می ایند.

  با تشکر.

  • یعنی غیر از انسان هیچ موجودی در بعد سوم فیزیکی زندگی نمیکنه و خلق نشده. منظور ما همان موجودات است.

 12. با سلام آقای رضایی عزیز 100% با این حرفتون موافقم
  (هر کدام نیز سیاره و محیط مخصوص زندگی خودشان را دارا هستند. جنیان علاقه به پرستیده شدن دارند. همچنین نام ها و اسامی جنیان صد ها برابر نژاد انسان بیشتر است. در خیلی از مواقع دیده شده یک نژاد از جن ها در تمدن های مختلف صد ها اسم مختلف داشته اند. عمر انها بسیار طولانی است و ابعاد زمان ان گونه که برای ما جریان دارد برای انها ندارد.)
  واقعا اگه تعصبمونو چه بعنوان یه مذهبی یا چه بعنوان یه یوفو لوژیست کنار بزاریم و تاریخ این سیاره رو (از زمان سومریا تا به حال) یه بار دیگه مرور کنیم متوجه شباهت بسیار زیاد این خداها با جنیان میشیم که در هر تمدنی با یه اسم خدایی میکردن و جز بوجود آوردن جنگ و خونریزی و فساد جنسی و افزایش اختلاف طبقات اجتماعی کار دیگه ای نکردن. همیشه میخواستن پرستیده بشن همونجوری که اگه از یه جن گیر که پایین ترین سطح یه نژاد جن رو احضار میکنه میگه در عوض کارایی که برات میکنن باید هر کاری میخوان براشون بکنین و حتی بپرستینشون. تا حالا به این فکر کردین چرا نماد خدایان باستان مار و اژدها هست؟ یعنی اتفاقی نمادشون با نماد شیطان یکی است؟؟؟؟ اتفاقی رنگ بیشترشون آبیه یا اتفاقی 3 یا 4 انگشت دارن؟ چرا اینقدر فساد جنسی توشون زیاده و حتی به خواهر خودشون تجاوز میکنن؟
  فرازمینی یعنی چی؟؟؟ آنوناکی (آز آسمان اومده) یعنی چی؟ ارتباطی به جن ندارن واقعا؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  چرا ایلومیناتی ها آیین های شیطان پرستی مثل قربانی کردن رو که آیین گذشتگان هنوز انجام میدن؟؟؟ یکم فکر کنیم یعنی موجودات متمدن و با فرهنگ فضایی ازشون اینارو میخوان یا جنیان شرور؟؟؟
  این جنگ و خونریزی ها که از زمان آنوناکی ها تا الان ادامه داره نتیجه تماس با فضایی های متمدن هست یا جنیان و گروه های شیطان پرست؟
  جناب رضایی منم نظریه فضانوردان باستانو قبول داشتم و هرکی میگفت جن هستن بهش میخندیدم و تو دلم میگفتم بی سواده ولی با مطالعه بیشتر دقیقا به نظر شما رسیدم و این فضانوردان باستان به نظر من همون اجنه هستن
  ولی خوب ممکنه تو یه سیاره دیگه تو یه کهکشان دیگه یه گونه دیگه از انسانها یا جنیان یا حتی یه موجود دیگه باشه ولی بعید میدونم تا حالا با انسانها ارتباط برقرار کرده باشن

  • دوست عزیز برای بار چندم و آخر میگم. همه مطالب را نخوانده اید. بارها ذکر شده که جن وجود داره که صرفا موجودی غیر ارگانیک و مربوط به بعد های دیگر است که در گذشته وارد این بعد هم میشده که در زندگی انسانها هم دخالت میکرده اند ولی مطالب این جا فقط مختص موجودات ارگانیک و بعد سوم هست. بهتره همه مطالب سایت را بخوانید. لطفا این بحث را هم ببندید.

 13. سلام .متاسفانه اصلا من نمیتونم هیچ عکس یا فیلمی رو از سایت شما ببینم. لطفا اصلاح کنید یا کانورت بکنید.ممنون

 14. آقای رامتین چرا منابعی رو که برای آقای empyrium گذاشتم تا بخونه حذف کردین؟

 15. جناب رامتین بگذارید این کامنت من به عنوان اخرین کامنت در اینجا باقی بماند. با سپساس

  بنده کاری به مفاتیح الجنان ندارم. در قران نیز امده که :

  نژاد ، رفتار، طرائق ما جنیان بسیار بسیار مختلف است ( سوره جن)
  نژاد هایی از ما جنیان سرکش و نژاد های بسیاری از ما نیکوکار هستند (سوره الجن)

  منظور کلی بنده این بود که لطفا تا کسی اسم جن اورد سریعا فیلتان یاد اسلام و شمشیر نکند. معنی اصلی جن و کلمات مختلف مشتق شده ان نیز همان بود که بنده گفتم.

  همچنین منظور کلی بنده موجوداتی که هم اکنون در بسیاری از جادوگری ها ، دعا نویسی ها ، بلک مجیک (جادو سیاه ) ، طلسم نویسی ها و….. دست دارند جنیان هستند.

  اتفاقا اقای empyrium مردم قدیم علم و نوع استفاده از تکنولوژی های برتر را بیشتر از ما میدانستند. اکنون 50 سال است که به جز امپول پلینسیلین که با درد به کودکان تزریق میشود چیز دیگری به دست شما نژاد انسان نداده اند واقعا خیال کردید در بهترین پیشرفت تکنولوژی زندگی میکنید؟ اگر بنزین های درون ماشینتان را فقط در نظر بگیریم کاری جز تولید هوای الوده نمیکنید! اگر یک ریال پول در جیبتان نباشد از گشنگی خواهید مرد! کمی درباره انرژی اسکالر تحقیق کنید. کمی درباره ملکوکل های شفا بخش آب تحقیق کنید. والا همه چیز را از بی بی سی فارسی و کتاب های دانشگاه به شما نمیدهند. زندگی ما با کتاب زمین تا اسمان فرق دارد. این زندگی که از کودکی برای شما ترتیب داده شده مدرسه مدرسه کنکور و دانشگاه سربازی و کار و زن و کار کار و مرگ کاملا با این موارد که دیگران میگوند تفاوت دارد. جوری عمل شده که همه فکر کنند طبیعی است. اما طبیعی چیست؟ چرا موتور گیاهی که با سوخت گیاهی کار میکرد مخترعش درجا کشته میشود؟ چرا همه چیزی که استفاده میکنیم ضرر دارد؟ دکتر میروید پول خرج میکنید دارو میخرید دارو ها به صورت مقطعی شما را خوب میکنند ماه بعد دوباره مریض میشوید تا پول بیشتری به جیب کمپانی های دارو سازی بریزید واقعا درکش به این اندازه مشکل است؟ مردم گذشته که به قول شما بی چیز بودند که بیشتر عمر میکردند و بیشتر لذت میبردن حال با پیشرفت انسان ها عمرشان کمتر شده خب این چه پیشرفتی است ؟ چرا جوری القا شده که خیال کنیم مردم گذشته در رنج و سادگی عقل کم زندگی میکردند؟

  الحج 15 : با اسباب و وسیله هایی که دارید به سوی اسمان بالا روید سپس وایستید و بنگرید (نکته : ترجمه این ایه کاملا اشتباه در قران اصلی معنی شده) (برای درک بیشتر : بسبب ال السما وسیله و اسبابی به سوی اسمان) (نکته 2 : زبان و معانی کلمات نیز تغییر میکنند یا به عبارتی از قصد اشتباه ترجمه شده اند) ( کمی درباره تکنولوژی های قدیم تحقیق کنید)

  سوره غافر ایات 37 تا 36 :

  و فرعون گفت ای هامان صریح ( نوعی سفینه با قابلیت ردشدن از ابعاد ) را برایم اماده کن تا با ان از ابعاد گذر کنم و از ابعاد اسمان بگذرم تا از خدای نا دیدنی موسی مطلع شوم. ( نکته : کلمه صریح را نیز در ایات مربوط به سلیمان نوعی سفینه برای سلیمان پیامبر نیز میبینیم که کشتی معنی شده معنی صریح درواقع یعنی پادپا و وسیله ای که چون باد میشتابد)

  بنده سال ها تحقیقات شگرفی بر روی کلمات و مشتقات انها انجام داده ام. پس بهتر است شما نیز کمی چشمانتان را باز کنید و ببینید ان چیزی را که باید ببینید و اینقدر به مردم قدیم توهین نکنید و شعور والای اونها رو زیر سوال نبرید. چیزی که در این ایه اومده معنی اصلی ایه است الباب یعنی در ها آسمان و همان ابعاد. همینطور که میبینید همان مردم گذشته علمشان در زمینه ابعاد و دروازه های ستاره ای از صد ها دانشمند کنونی بیشتر است!

  فاطر 1 : منزه است خدایی که فرشتگان و موجوداتی دو بعدی سه بعدی و چهار بعدی خلق میکند و هر چه بخواهد در (ابعاد) می افزاید.

  پس پیشنهاد میکنم کمی با چشم باز بنگرید و از چیزی که اطلاعی ندارید صحبت به میان نیاورید.
  علم کنونی علمی است که توسط عده ای به ما تعلیم داده شده است. ما نه درباره هاله ها و نه نژاد ها و نه انرژی ها هیچ اطلاعتی نداریم. معانی قران را که نیز 180 درجه پیچانده اند.

  جالب است دوستان عوض اینکه ببینند حرف و منطق ما در چه چیزی است گیر میدهند به 1400 سال پیش دوست گرامی که به 1400 سال پیش گیر میدهی این رو بدون که حتی از دختر پیامبر هیچ اطلاعاتی حتی 1 درصد در دست نیست چه رسد به خودش! شما هنوز دقیق درک نکرده اید که چه چیزی گفته شد و چه مفهوم و چه کد عظیمی بر ملا شد . چه کسی سخن از مفاتیح الجنان زد؟

  اکنون اگر من میامدم از دیوید ایک سخن میگفتم همه احترام میزاشتن و میگفتن بله ایشون انسان کتاب خانی هستن. من هم کتاب خواندم من نیز تحقیق کردم ولی چه خوب است به جای پریدن به یکدگیر صحبت ها و اطلاعات یکدگیر را بین هم تقسیم کنیم. چرا ما نمیتوانیم 2 دقیقه درست با یکدیگر صحبت کنیم؟ این اطلاعات کار یک شب و دو شب نیست و کسی هم ادعایی ندارد یک شب و یا دو شبه این موارد را فهمیده است.

  دیگر دینی باقی نمانده دوست عزیز. نیازی نیست همه مردم اکنون 90 درصدشان دین گریز هستند و فساد همه جا را فرا گرفته.

  به طور کلی از تعصب بسیار بالای شما فقط مانده است به سوی بنده حمله ور شوید. احتمالا مشکل این است که کلمه ای به نام جن از درون قران امده است و چون ما امدیم و حقیقت را درباره این موجودات گفتیم معلوم نیست چرا مزه ان به دهان شما خوش نیامده است. مشکل بزرگ شما این است که از کودکی شما را به اسم جن شرطی کرده اند. جن برای شما ها یک موجود مسخره که فقط در کتاب داستان امده معنی شد و در واقع برای شما روی حقیقت جن لباس فرازمینی را کشیده اند.

  ببیند جنیان خودشان استاد تغییر ژنتیک و DNA انسان و سایر موجودات دیگر هستند. خزندگان که خود از تیره جن محسوب میشوند بار ها سعی در تغییر ژنتیک انسان کرده اند. حال اگر ما بیایم کمی بحث را موشکافی کنیم به ما میگوند که تو داری بحث 1400 سال پیش را وسط میکشی.

  و شیطان (جن) ادم و حوا را وسوسه کرد تا از آن درخت خوردند و آلت جنسی انها رشد کرد و به رنج و زحمت گرفتار شدند.

  و قبل از این نیز گفته بودیم ای انسان تو و همسرت نه گشنه میشوید نه زجر و رنج میبیند فقط از شیاطین پیروی نکنید که با خوردن آن درخت الات جنسی انها رشد کرد و ادم سریعا با برگی خودش را پوشاند.

  حال تغییر ژنتیکی کمی معنا پیدا میکند. نابود شدن DNA اصلی انسان و تنزل به دو رشته و وارد شدن ژن جنیان سرکش و اضافه شدن الت جنسی و درد زایمان خود نمونه ای از دستکاری جنیان و یا همان فرازمینی ها در DNA ساختاری انسان را نشان میدهد.

  حال اکنون میتوانید بروید و به 1400 سال پیش بچسبید . انشالله که در این راه مستقیم باشید. حال موجود فرازمینی یا هر کوفت دیگری نشان از چیزی دارند و کاملا با مشخصاتی که از قدیم و چه در جدید و چه در قران هستند یکی هستند. کسی شما را مجبور به پذیرش نکرده و نمیکند.

  شاید هم مشکل از بیان بنده بوده. به هر حال دیگر کامنتی نمیدهم تا بیش از این باعث رنجش شما عزیزان نشوم.
  ولی بدانید تمام جنگ های جهان یک بازیچه است برای نابودی انرزی های شما انسان ها. انرژی تان را با نیکوکاری و نور و محبت بیشتر کنید و جز خالق یکتا به کسی تکیه نکنید. (البته اگر این حرفا را با امریکا نسبت ندهید)

  تمامی این کامنت ها را نادیده بگرید تا از دست بنده بیشتر از این حرص نخورید.

  به درود.

  • اقای مهدی و رضایی … دیگر دوستان مذهبی اولا که اینجا جای بحث مذهبی نیست اونهم بنا به دلایلی که یه عده همین بحثها رو پیش میکشن و بعد برای دیگران مشکل بوجود می یاد…. تنها دلیلشون هم در اینجا بحث کردن نیست تنها پافشاری بر عقاید خودشون و بس! بخاطر اینکه خودشون حقیقت رو میبینند اما یاد نگرفتند یا قدرتشو ندارن که دستشون رو به سمتش دراز کنن!…..بعدش من که از اول ملحد یا کافر! یا جویای حقیقت نبودم من هم ادمی بودم مث همه جوونهای این مملکت که از روز بدنیا امدن تحت شستشوی مغزی هستند و….من خیلی از سالهای عمرم رو اتفاقا صرف این مسئله کردم که بفهمم این ضعف نرسیدن به حقیقت! ریشه اش از کجاست.. و مطمعن باش اگه شناخت نداشتم از این ایدئولوژی اسلامی هرگزحرفی بر ضدش نمیزدم و با تمام این سالها و تفسیرکتابهای….. با این حال با وجود اینکه ادعایی ندارم و در مقابل خیلی از افراد کسی نیستم اما با همین حد خودم همیشه درتمام بحثهای مذهبی با افراد مختلف که فقه خوندن و… جالبه که در تمام بحثها این طرف مقابل بوده که در اخر کار عصبانی شده و کم اورده وحتی در اخر کارهم عده ای پیدا شدن که از تعصب بیمار گونشون سعی کردند کاری رو که در بحث نتونستن پیش ببرن! طور دیگه جبران کنن!… تا جایی که به جرم همین بحث ساده و بدون توهین فقط درباره یاداوری رفتار کسانی که شما ازشون … ساختید وتنها همه مسائل دنیا رو از منظر همین ادمها و کتابهاشون میبینید… باعث شد اخر کار تاوان سنگینی بدم که باعث غارت شدن وسایل شخصیم! از لب تاب و فیلمها و کتابهاو… به دست برادران!و ….تا ناراحتی خانوادم شد و زیردست و پای یه مشت … زندگیم به گند کشیده شد واسه همین لازم نمیدونم در جایی که درست نیست این بحث رو ادامه بدم چون وقتی از ایه های کتاب مسلمین نقل قول میکنید دیگه هر جوابی به شما توهین به عقاید و….وبعد چوبش رو صاحب سایت و دوستان علاقمند میخورند راستش دیگه علاقه ای هم به بحث درباره مسایل بی ارزش ندارم یکی از دوستانم حرف خوبی بهم زد اینکه چه دلیلی داره که بخوای دیگران رو که نمیخوان!.. به مقامی دعوت کنی که ارزش بالایی داره شاید لایق رسیدن به این مکان و این حقیقت نیستند! بقول نیچه: از سادگی مقدس بپرهیز! که هر چیز ناساده را نامقدس میپندارد و بس!

 16. و در اخر جناب اقای رامتین به نکته خوبی اشاره کردند. اینکه ما با موجوداتی کار داریم که در بعد سوم ما هستند و زندگی میکنند. خب رامتین جان نژاد هایی که همراه با انسان درون زمین زندگی میکردند خیلی زیاد بودند و خیلی هاشون هم گونه ای از جن بودند. از دیو ها و غول ها گرفته تا داگن و بعل که بیشتر در زیر آب ها و دریای ها زندگی میکردند.البته خودتان صد درصد اطلاعات والایی در این زمینه دارید. حتی قبل از انسان و بعد از انسان نیز این اتفاق افتاده بود. شما در مصر و ایران یا خیلی جا های دیگر موجوداتی میبینید با دو پا و دم شیر و کله عقاب یا با شمایلی عجیب و خیره کننده که خود نشان از ترکیب انسان با جنیان در ان زمان یا موارد دیگر دارد. یک طیف خاصی از جنیان نیز درون ابعاد ما هستند و حتی میتوانند با انسان تولید مثل کنند. داستان ها و روایات فراوانی در این زمینه وجود دارد. یکی از ابزار ارتباط در دنیای سه بعدی طول و عرض و ارتفاع ما انسان ها ایینه است. ایینه بینان نیز از این روش استفاده میکنند. توضیح درباره کارکرد ایینه خودش یک بحث مفصل را میطلبد. در زمان سلیمان جنیان به وفور در میان انسان ها زندگی میکردند. رامتین جان همانگونه که در کامنت قبلی نیز گفتم پس از مخلوط شدن نزاد و DNA انسان با خون جنیان سرکش طبق قران مخچه خزندگی در سر انسان ایجاد شد که جنیان حتی توسط ان مخچه خزنده توانایی تسخیر و یا وسوسه را نیز دارا هستند. بحث زیاد است و پیچیده.

  اما منظور بنده از الجن کلی بود.بعضا موجوداتی هستند که گوشت و پوست خزنده دارند و زمانی بر روی زمین زندگی نیز کرده اند. از ادم هایی که عمر زیاد دارند سوال کنید صد درصد چندین بار شاهد جنیان در همین بعد سوم خودمان بوده اند.

  به درورد..

 17. خوب اگه فکر میکنین نظر ما اشتباه هست محترمانه بگین ما که نیومدیم اینجا با کسی دعوا کنیم من نظرمو میگم شما هم میگین یه چیزی به اطلاعات عمومی جفتمون اضافه میشه
  آقای رضایی منم با شما هم عقیده هستم دانش باستانیان خیلی بیشتر منی هست که یه لیسانس گرفتم و به جز چندتا فرمول چیز دیگه ای بلد نیستم
  ترجمه شما از قرآن خیلی خوبه ولی متاستفانه من منبعی رو برای مطالعه ندارم آقای رضایی دلم میخواد بیشتر با شما آشنا بشم اگه امکانش هست ایمیلموالان میزارم تا باهاتون ارتباط داشته با تشکر از شما
  hajmahdi1212@yahoo.com

 18. چه باحال

 19. یک سوال از جناب رضایی عزیز همانطور که شما فرمودید ارکانیکهای متعددی از جن وجود دارد با توجه به داستانها و روایات گذشتکان اجنه هر کاری را قادر بودند انجام بدهند مانند تسخیر روح و بشگل دیگران در امدن و……جال باتوجه به قدرت انها چه نیازی به بشقاب پرنده و اینجور چیزها دارند یا بهتر بکویم شیطان که از جنیان است به چه منظوری سوار بشقاب پرنده میشه یا به افرادش دستور میده مثلا در رازاول با انسانها ارتباط برقرار کنند تا بشر با باج دادن به انها به تکنولوزی انها دستیابی پیدا کند ربط دادن اجنه به بشفاب پرنده سوارها و یا بقولی فرازمینیان تامل برانگیز است ولی نمیتونه مستند باشه ممنون میشم پاسخ دهید

 20. با سلام من کامنتها رو خوندم . هر دو طرف درست میگن . زبان مشترک رو باید پیدا کرد . اولا جامعه به دین حساسیت منفی پیدا کرده و با مواجهه با هر چیزی که بوی دین و مذهب بده ضدیت داره . ثانیا جناب رضایی باید اول بحث رو طوری شروع میکرد که این حساسیت منفی جناب هادی رو قلقلک نده و ایشون رو به عکس العمل وادار نکنه . و ثالثا ما هم باید در مواجهه با هر چیزی یه ذره به خودمون مسلط باشیم و جلوی احساسات خودمون رو بگیریم و به حاشیه نریم . رابعا از جناب رامتین برای صبر و حوصلشون و ایجاد امکان برای این بحث تشکر میکنم .

 21. آقای رامتین شما را به خدا حذف نکنید.موضوع مربوط به قرآنه.
  آقای رضایی چرا معنی قرآن روتحریف میکنید؟؟؟!!!!!فاطر 1:خداوند فرشتگان را رسولانی قرار داده دارای بالهای دوگانه و سه گانه و چهار گانه.واضح کلمه اجنحه آمده که معنی بال میده.شما معنی بعد رو از کجا آوردید؟!بگید شاید ما نمیدویم.
  من تو قرآن با ترجمه و تفسیر اهل تشیع و اهل سنت نگاه کردم و مورد شما رو پیدا نکردم.اگه ترجمه و تفسیر دیگه ای هست بگید تا بدونم.به خدا قسم تا دیروز که دانشمندان وجود بعدهای دیگه رو تو شرایط آزمایشگاهی اثبات نکرده بودن،هیچ مفسر و مترجمی اجنجه رو :بعد:معنی نمیکرد.و این است داستان مفسرین عظام.میشینن میبینن چه چیز جدیدی کشقف میشه،سریع معادلش رو تو قرآن و روایات پیدا میکنن حتی شده به زور.
  الحج 15:خداتوی این آیه داره کافران رو به تحدی میطلبه و میفرماید هر کس گمان میکنه که خدا پیامبرش رو یاری نمیکنه یه طناب از سقف آویزون کنه و خودشو حلق آویز کنه تا نفسش قطع شه ببینه آیا این کار از حرصش کم میکنه؟حالا ترجمه شما:هرکس میپندارد که خدا پیامبرش رو کمک نمیکنه با سفینه بره بالا و وایسته بعد نگاه کنه بعدببینه اینکار حرصش رو خالی میکنه؟من درک نمیکنم معنیشو.شماکه مطالعات شگرف در ریشه یابی لغات دارید ما رو روشن کنید.ممنون میشم.
  در مورد سوره غافر هم من اطلاعی در مورد معنی دوم کلمه صرح که شما میگید سفینه! و معنی دوم کلمه سماء که شما مگید یعنی بعد!!ندارم.توی آیه نوشته فرعون به هامان میگه یه صرح(برج-شما میگید سفینه) برام بنا کن(نه آماده کن.میگه بساز).وسایل صعود به آسمان ها تا از خدای موسی مطلع شم.من یکی تو ذهنم نمیگنجه هامان مهندس طراح و سازنده سفینه بوده باشه.چن تا منبع بدید بریم بگردیم روشن شیم.والا ما هم بدمون نمیاد دینمون آپدیت بشه.
  آخر هم بگم فکر نکنید ما دین ستیزیم.نه والله.فقط معتقدیم دفاع بد دوستان،بیشتر از حمله خوب دشمنان،پیکر دین رو میلرزونه.
  با تشکر از دوستان.

 22. کلاً متأسفانه یا خوشبختانه ایرانی ها زیاد اهل بحث و گفتگوی آروم نیستن و توی هیچ زمینه ای نمیتونن با هم کنار بیان ! (فرقی نمیکنه توی رانندگی باشه یا بحث های اجتماعی ، اقتصادی ، سیــاسی یا نقد فیلم یا انجمن بازی) حالا اگر این موضوع رو در کنار مسائل ماورایی قرار بدیم اوضاع فوق العاده وخیم تر میشه!

  در این زمینه اولین کاری که باید کرد این هست که تمامی تعصبات ناشی از هر چیزی را کنار گذاشت و با عینک حقیقت به مسائل نکاه کرد. اما متاسفانه از انجایی که باید حتما ثابت بشه ما ایرانی هستیم هیچ گاه این اتفاق روی نخواهد داد!
  هر کس به خودش اجازه میدهد هر گونه حرف تند و نقد توهین امیزی از کسی بکند و بعث رنجش دیگران شود. این نکته به نار من با کلیات حرفای اقای رضایی موافقم. و جون خودم زمانی تحقیقاتی میکردم و تجربیات نزدیکی دارم باید بگم که در مورد جن یا همان الجن حرفای ایشن کاملا درست است. بنده زمانی که پیش چندین جنگیر و ادم های با قذرت معنوی بالا فعالیت میکردم چیز هایی دیدم که این قضیه را برای حد اقل من ثابت کرد. حاکمان دسته های جنیان و پادشاه های انها به قدری مختلف و پیچیده خلق شده اند که اگر کسی بدون دانش قبلی و ب کمک یک ادم معنوی به این کار وارد بشه به احتمال خیلی زیاد نابود میشه. میزان استانه تحمل ما پایین هست و در واقع زندگی ها رو هم خیلی خیلی سخت کرده اند که 99 درصد مردم فقط سرشان تو نان شب و زندگی خودشان است. به هر حال من دقیقا همین موجودی که بالای سایت در کنار نوشته یوفولاو گذاشته اید دیقا به جای حرف O در کلمه LOVE موجودی با سرش تاس و تخم مرغی مانند و چشمانی کشیده و دارای سه یا چهار انگشت را از نزدیک دیده ام! استاد معنوی من اشاره کرد که این موجود از جن و از طایفه سیاهی جنیان است! درهر صورت من از اقای رضایی بابت رفتار نه چندان خوبی که با هاشون شد پوزش میطلبم.

  • اگر دوستان مطالب سایت را از اول بخوانند مشکل حل میشه. کلی مطلب راجع به جنیان و حضور آنها در گذشته است که به آنها اشاره شده. و دیگر مطالب که راجع به موجودات دیگری هستند که ربطی به جن ندارند.

  • آقا یا خانوم نیکی با سلام منم نظرم متمایل به شما و آقای رضایی هست میشه من رو هم تو این تجربیاتی که دارین شریک کنین خوشحال میشم اطلاعاتی به اطلاعاتم افزوده بشه
   ایمیلمو میزارم خوشحال میشم باهاتون در ارتباط باشم
   hajmahdi1212@yahoo.com

  • من هی سعی میکنم جلوی خودم رو میگیرم که جواب ندم نمیشه! بسیار خوب هر کسی که واسه من از معجزات یه کتاب میگه و دیگران رو محکوم میکنه به نشناختن نور!!!!! و بقیه حرفها… اینجا جواب من رو نده! میتونه به پیج فیسبوک من بیاد تا باهاش درباره صفحه به صفحه برگهای کتابتون بحث کنیم ایمیل نه! فقط فیسبوک چون درسها زیاد گرفتیم از زندگیمون! https://www.facebook.com/mahan.rad.583?ref=ts&fref=ts اونجا باید جواب بدین من سوالاتی ازتون میپرسم که بزرگترین ماله کشها سرش موندن و سعی کردن ساکت بزارن ازکنیز… گرفته تا ریشه ازدواج دختران سرزمین من که هر سال هزاران هزار در کلاس سوم ابتدایی چطور بدست مشتی…..تا تاریخهای جنگهای مختلف و ماله کشیهای بزرگ…با مدرکهای کتابهای خودتون!! من اماده بحث با هر کسی دراین مسایل هستم بدون توهین بدون فحش دادن و… فقط دیگه جواب منو اینجا ندین تو فیسبوک واسم پیام بزارید تا جوابتون رو بدم.در ضمن دوستی که اسمت NIKI واسه من از ظرفیت پایین ایرانیها در بحث نگو! مگه ما در مکانی هستیم که مثل اروپاییها در ازادی و صرفا بخاطر عقاید کاملا شخصی خودمون در مساوات حرفی بزنیم؟ اصلا چنین اجازه ای مگه داریم؟ تمام لحظه لحظه زندگی ما اسیر یه تفکر خاص در تمام زمینه ها شده و باعث افسردگی و پسرفت چند صد ساله و ازبین رفتن روح زیبای زندگی مردم و جوونهای که طور دیگه می اندیشند شده.. اینکه اصلا به دلایل دیگران جوابی نمیدین وحرفهای خودتون رو میزنید دیگه چی باید گفت! خب وقتی یه جماعتی که دهها ساله دراین باره اطلاع دارن و دارن جواب میدن و فقط مدام یه حرف میشنون!!!! چی باید گفت میخواین بحث کنید باشه بیاین تو فیسبوک تا درباره اصل ماجرا بحث کنیم! طرف هی داره درباره پیشرفتهای مکانیکی موجودات بیگانه حرف میزنه صدها داستان و اتفاقهای مختلف در این باره رو مطالعه کرده و به این باور رسیده که این موجودات از مکانی دور به اینجا اومدن اونوقت یه عده فقط به طبل خودشون میکوبن!!!……….. حداقل جواب این سوال من رو همینقدر کوتاه بدین که چرا الللجنه! که در بعد دیگه همین سیاره ما حضور دارن چه لزومی داره که پایگاههای کاملا مشخص {قادر به اثباتش هم هستیم!} بر روی ماه بزنن؟؟؟؟ و اینکه سالهاست امریکاییها روسها …. دارن رو مهندسی معکوس بشقاب پرنده های کاملا مکانیکی با علوم مدرن از هر لحاضی کارمیکنن؟ با اینحال نتونستن چیزهای زیادی بدست بیارن.. جز فیبرهای نوری و قطعاتی که باعث ساخت کامپیوتر شد و…{ کتاب دوران بعد از روزول} که دانشمندان زیادی دراین باره حرف زدن و….چونکه خیلی ازوسایلات و نوع فلز ترکیب شده که قادره در فضای سرد و بدون جاذبه فضا زمان و مکان رو خم کنه تا سرعت بالایی پیدا کنه و یا Invisible بشه در مواقع خاص و یا وارد جو هر سیاره ای که شد از گرما ذوب نشه!!! دووم بیاره! که حتی درزیر اب هم حرکت کنه…. چرا الللجنه! باید مدام رو مسایل پزشکی ادمها علاقه داشته باشن و اصلا چه لزومی به ساخت پایگاه دارن!!! وقتی کاملا در ابعاد دیگه دارن زندگی میکنن! و اینکه مطمعن هستم به گوشتون نخورده که سوخت یوفوها که همه میدونن عنصر معروف 115 که در این مطلب از مهندسی معکوس اومده: {عناصری وجود دارندکه در عین حال که سنگین هستند،پایدار بوده ولی در طبیعت این سیاره وجود ندارند.همچنین در آزمایشات موجود ساخته نشده اند.عدد اتمی‌این عناصر،۱۱۴ و ۱۱۵ است که آنها را در جدول تناوبی نمی‌بینیم.عناصر سنگین تر از این دو،دوباره ناپایدار هستند.در عمل ،عنصر ۱۱۶ در کسری از ثانیه از هم می‌پاشد….} و خلاصه اینکه بخاطر عقاید کهنه مون که اجازه فکر کردن ازاد رو از ادمها میگیره و همیشه اون بخش تعصب خشک مذهبی غالب بر ادراک افکار انسان میشه نمیزاره حرف هیچ بنی بشری رو خارج از عقایدمون قبول کنیم چه امریکایی باشه چه اروپایی چه استرالیایی!!! که کسی واسشون ماله کشی مذهب خاصی رو نکرده! که زاییده انسانهای خاور میانیه! هستش این فیلم از مهندسی معکوس یوفوهای مدرن الللللللجنه ! رو هم ببینید! شاید شاید…. رفت میخ اهنی بر سنگ!

   • هیلتر بشقاپ پرنده داشت اونوقت بعد 60 سال آمریکایی ها هنوز نتونستن حتی با مهندسی معکوس چیزی از تکنولوژی یوفو بدست بیارن به جز فیبرای نوری و قطعات کامپیوتر؟؟؟
    میخوای فیلم بشقاب پرنده هایی در ابعاد کوچک که یه نفر ساخته یا کتاب تکنولوژِی ساخت بشقاب پرنده رو که بعید میدونم رامتین پاکش نکنه رو برات بزارم

    میدونی مشکل ما آدما چیه اینه که وقتی رو یه مسئله ای تعصب داریم دیگرانو مجبور به پذیرفتن عقایدمون میکنیم وای به حال اینکه طرف مذهبی باشه میبندیشیم به رگبار که چون تو کتابت فلان چیز اومده من هرچی بگم تو قبول نمیکنی و یه متعصب هستی ولی بهتر آدم اول خودشو اصلاح کنه و فکر نکنه فقط مذهبیا آدمای متعصبی هستن تعصب یه اعتقاده و ربطی هم به مذهب نداره پرسیدی چرا اللللللللللللجنه به مسایل پزشکی انسانها دارن جوابش رو تا وقتی که اجنه رو با حالت تمسخر آمیز اللللجنه میگی یا اینکه وجود صهیونیسم جهانی یا فراماسون ها رو مسخره میکنه هیچوقت پیدا نمیکنی حتی اگه خود فون دانیکه هم بیاد بهت بگه من فراماسونم!!!!!!!!!
    چند تا کامنت بالاتر نیکی گفت یه جن گیر جن احضار کرد شبیه عکسیه که رامتین گذاشته رو بنر سایتش ولی ازش نپرسیدی طرف کیه چیکارس بگو ما هم ببینیم از اون فقط درباره اخلاقیات ایرانیا ایراد گرفتین ولی از ما مذهبیا که که همون حرفارو زدیم چی …………….ولی وای اگه نیکی میگفت چون تو کتاب من جن اومده من قبولش دارم اونوقت بود که متهم میشد به متعصب بود چون از دید شما هر کی مذهبیه متعصب هست و کسایی که مذهبو قبول ندارن انسانهای روشنفکر و مدرنی هستن سوال من از شما اینه شمایی که انسان متفکری هستی یعنی درباره جن به این عقیده رسیدی که وجود ندارن که هی از الفاظ تمسخر آمیز استفاده میکنی؟؟؟؟ ای کاش کمی بیشتر تو تاریخ همون مصریا مایاها تحقیق کنی با اینکه چند خدا داشتن ولی به شدت مذهبی بودن علم اونا بیشتره یا علم آمریکا و آلمان و انگلیس؟
    به امید روزی که هیچ کس با تعصب در باره اندیشه دیگران قضاوت نکنه
    آقای رامتین من دیگه به این بحث ادامه نمیدم و کاری هم به کامنت های بعدی که گذاشته میشه ندارم ولی از شما انتظار دارم برای منی که سایت شما رو بوک مارک کردم و همیشه ازش بازدید میکنم (ولی بندرت نظر میدم) اینقدر احترام برای قائل بشین که این نظر منو به عنوان نظر آخر سانسور نکنین
    با تشکر از همه دوستان بدرود

 23. نرود میخ آهنین بر سنگ

  • هیتلر کجا یوفو داشت خدا!!! دهه 40 نازیها هواپیمای 2 موتوره اشتوگا و موشکهای V2 نهایت تکنولوژیشون بود! که داستانهایی هست که مربوط به سقوط یوفو درالمان اونزمانها بوده که نازیها سعی کردن با همون تکنولوژی پایین اون دهه طرح هانیبو1 و 2 و… بریزن که هیچوقت یوفوی بیگانگانی نشد که خلبانها شهادت دادن در اسمان میدیدن حتی خلبانهای لوفت وافه نازیها بارها از رویت این وسایل حرف زدن که اونقدر سریع بود که هاج و واج موندن! طرحهای امروز نیروی هوایی امریکا هم در برنامه کارهاشون داشتن که متاسفانه شکست خوردن! امریکا با تمام قدرت و تکنولوژی که در اختیار داره اگه موفق به ساخت یوفو شده در حد ابتدایی و…. فقط ساخت یه وسیله گرد نیست که! بگی یه نفر در ابعاد کوچک ساخته!!!! مث اون ماکت مسخره هواپیمای اسباب بازی قاطر 313 که ابروی ایران رو برد تو جهان…بیخیال داداش ما که 2 روزه علاقمند به این چیزا نشدیم خبر دنیا رو نداشته باشیم! اصلا شما معنی فراماسون رو میدونی چیه! که هرکی عقایدش رو در دنیای ازاد بزنه ماسونه! ول کن خزعبلات یه مشت حقوق بگیر رو که طوری از ماسون و نظم نوین جهانی میگن انگار هر کی فراماسون باشه دشمن عقاید ایرانیها شده وهر روزبا کتاب و هنر و رمان و موزیک و فیلم و…. اومده به جنگ ما! و قراره عقاید تو رو ازت بگیره! عقاید یه انسان طور دیگری گرفته میشه! با ظلمی که میبینه با رفتارهای بیمارگونه که میبینه و میخونه و درک میکنه توهین به انسانیت و…با این چیزا گرفته میشه… بزار کنار حاجی این حرفهای یه عده خاص! روکه مرگ بر جهانشون گوش فلک رو کر کرده اینا یعنی شستشوی مغزی! اینا یعنی بهانه این جماعت واسه اینکه همیشه دشمنی باید باشه…. من اصلا اون چیزی رو که به نام خاصی صداش کنن و جن باشه و معنی جنین بده و مخفی شده و… قبول ندارم بعدش والا ما اهل روشن کردن مسایل با دید جهانی و علمی به قضیه هستیم و راستش حق گفتنش هم نداریم در جامعه! اونایی که سانسور میکنند فیلتر میکنن سرکوب میکنن ما نیستیم برادر! اینو نگو دیگه همه میدونن چه خبره.. و درباره این جنگیرکه این دوستتون NIKKI گفت اصلا قبول ندارم چون از کجا معلوم که اون ادم جنگیر! گیریم که قدرتشو داشت واحضار کرد ایشون علامه دهر شده که تو باید این جونور رو جن!!! صدا بزنی! باشه همین الان میگم خوشحال میشم فیلم یا عکسی ازون جن مورد نظر رو ببینم! {من میگم اگه در گذشته اسمی از جن اومده! بخاطر دانش پایین افراد و جبر اونزمان که هرکی دنبال ساختن دین بود! و سعی داشت همه چیزو از اون سطح پایین افکارش بفهمه} اگه اون نیکی فیلمشو نداره بزاره باشه من واست الان یه فیلم میزارم ! که در کنفرانس یوفو در مکزیک پخش شد و 100 % واقعی از موجودی که کاملا نیمه شفاف ! در حال حرکت کردنه! این دانش بیگانگان هستش که انسان رو اسکل کردن! اگه شما هم جای اون ادمهای قدیمی بودید یه اسم مذهبی واسش میذاشتید! همین! قرار نیست خودت رو مجحدود کنی به یه کلمه ازکتب مذهبی واسه اینکه به شک افتادی!

 24. جناب میمور

  بنده نمیخواستم اینجا دیگر کامنتی بدهم. اما واجب شد جواب شخص شما را حتما بدهم. زبان یک موجود زنده است و کنایه ها و لغات به کار رفته درون قران نیز به اشتباه ( در بیشتر موارد) ترجمه شده اند. ( یکی از دلایلی که نباید قران از کشوری به کشور دیگر منتقل کرد و دارای جرم سنگین میباشد) مخصوصا در موارد معنوی. دوست گرامی کافی است خودتان کمی به لغات عربی نیمه نگاهی بی اندازید تا شاید کمی متوجهش وید که قضیه از چه قرار است! به عنوان مثال کلمه مرکب که کشتی معنی شده در واقع همان کلمه عبری مرکابا به معنی سفینه است! که وارد شدن به عربی نوع تلفظ ان تفاوت پیدا کرده. باید بگم که قران باید رمزگشایی بشه چون زبان ها و منظور ها کاملا تغییر کرده. همین اکنون لغاتی که ما استفاده میکنیم (40 درصد) انها در همین 150 سال پیش استفاده نمیدند!

  در مورد فاطر ایه 35 باید خدمت شما ذکر کنم که کمی سطح اطلاعاتان را از لغات قدیمی بالا ببرید.مشکل شما این است که دردوران راهنمایی سر درس عربی هم خانواده ها را حف نکرده اید و نمیدانید هم خانواده جناح چیست! و نمیدانید جناح در عربی به بعد اطلاق میگیرد! اجنحته یا همان جناح یا پهلو مربوط به وجح می باشد. یعنی مثلا تو ریاضیات شما نیز حتما شنیده اید که فلان مکعب دو وجحی است یا سه وجحی. که همان منظور بعد یا ابعاد مختلف است. وجح در اینجا به معنی وجوح و بعد به کار رفته و بال معنی اشتباهی هست و نباید به کار بره. با توجه به مثال زده شده منطقی تر است که موجودات و فرشتگان را با دو بال سه بال و چهار بال در حال بال زدن در میان اسمان و زمین فرض کنیم! (حتی جناب رحمان میرزایی به ترجمه سر تا سر اشتباه این ایه در کتاب جن شناسی از نگاه دیگر نیز اشاره کرده اند)

  سوره الحج و 15 : معنی اصلی این ایه را لطفا بنویسید و معنی دیگری از خود در نیاورید!
  معنی که اشتباه است این است :فولادوند: هر که مى‏پندارد که خدا در دنیا و آخرت هرگز یارى نخواهد کرد [بگو] تا طنابى به سوى سقف اسمان کشد [و خود را حلق‏آویز کند] سپس [آن را] ببر د آنگاه بنگرد که آیا نیرنگش چیزى را که مایه خشم او شده از میان خواهد برد

  متاسفانه همه ترجمه ها (الحج – آیه : 15 )که در بالا نقل شد، مورد پذیرش عقل و منطق نیست! چرا که روح کلی آیه جهت فهم حقیقت، قصد رساندن مطلبی دیگر را در خود پرورانده است و نه پیشنهاد به خودکشی را !! که حالا پس از حلق آویز شدن بتواند طناب را ببرد و یا خیر!

  اشاره به کلمات آسمان، آسمانها و زمین، استفاده از وسیله جهت ارتقاء به گرده زمین(ماورای جو)،در قرآن جهت فهم و درک عظمت ملک الهی و ملکوت آسمان و زمین است و نه ریسمان و آسمان بهم بافتن جهت خودکشی!

  ایا شما دارید میگویید خداوند دستور خود کشی داده است؟ شما از کجا فهمیده اید کافران را میگویند؟ یعنی خداوند به قدری کودکانه فکر میکنه که مثل بچه ها میگه برو خودت رو حلق اویز کن؟ دوست گرامی از شما بعیده!!!!

  حال معنی اصلی ایه من تک تک با عربی معنی میکنم خودتان تصمیم بگیرید :

  یَنصُرَهُ اللَّهُ فِی الدُّنْیَا وَالْآخِرَةِ = هر کس میپندارد که خداوند هیچ کمک و یاری در دنیا و اخرت به او( شما) نمیدهد

  فَلْیَمْدُدْ بِسَبَبٍ إِلَى السَّمَاء = ,به وسیله سبب (وسیله – اسباب – نوعی وسیله ای که سبب کاری میشود) به سوی اسمان بروید ( یا بلند شوید)

  إِلَى السَّمَاء : یعنی به سوی اسمان ، رفتن به سوی اسمان با اسبابی خاص که قران انرا سبب میداند.

  ثُمَّ لِیَقْطَعْ فَلْیَنظُرْ : سپس بایستد و تماشا کند (منظور تماشا کردن عظمت زمین است)

  هَلْ یُذْهِبَنَّ کَیْدُهُ مَا یَغِیظُ : ایا باز هم در قبول حقیقت ( خداوند) خشم و کینه دارد؟ به صورت واضح تر ایا خشمش (خشمی که نسبت به حقیقت دارد که همان خالق است) فرو مینشیند؟؟

  یَنصُرَهُ اللَّهُ فِی الدُّنْیَا وَالْآخِرَةِ فَلْیَمْدُدْ بِسَبَبٍ إِلَى السَّمَاء ثُمَّ لِیَقْطَعْ فَلْیَنظُرْ هَلْ یُذْهِبَنَّ کَیْدُهُ مَا یَغِیظُ

  ترجمه واقعی :

  هر کس میبیند (یا میپندارد) که خداوند شما را در دنیا و اخرت یاری نمیکند با اسباب (سبب ها) به سوی اسمان رود و سپس بایستد و تمامشا کند ( عظمت جهان) را ببیند ایا با انجام این کار هنوز به خداوند حرص و خشم دارد ( یا این کار خشمش را از بین میبرد)

  حال این ترجمه را با ان ترجمه مسخره قبلی مقایسه کنید! کمی انصاف هم خوب است!

  حال معنی سبب در یکی از لغتنامه ها : – دست آویز -علت- وسیله .. 3 – افزار آلت .

  معنی سبب در لغت نامه معین :

  شرح : 1 ـ علت . 3 ـ وسیله . 4 ـ طریق . 5 ـ در عروض نوعی هجای بلند یا دو هجای کوتاه پیاپی . 6 ـ الیافی از ریسمان

  حال باتوجه به معانی مختلف موجود کلمه سبب چرا در تمامی ترجمه ها و منابع ، احتمال دیگر معانی در نظر گرفته نشده است؟

  به جز سوره غافر سوره القصص ایه 38 را نیز بخوانید و کد های عربی رو ببینید.

  ما جدای این لغت کلمه صریح در باره کد کلمه الریح هم کلی مشکلات با خیلی ها داشته ایم! مردم عامه فکر میکنند سلیمان نبی خودش را به باد میسپرده و به هر سو وزان میشده است! منظور از الریح (که همانند بادپا) میباشد نوعی هواپیما و سفینه ایست که قدرت پرواز و چرخش سریع (با توجه به ایات) را دارد. من اینجا وقت ندارم تک تک کلمات را برای شما معنی کنم و در دهانتان بگذارم. ما میگوییم کسی اجباری در قبول این حقایق نمیکند. ولی یک سری توضیحاتی در زمینه هامان و صرحا یا صریح الصریح میدهم. باید بدانید تمامی این لغات در زمینه لغات شناسی در تاب های کم یابی چون ال بوهان و البولهان دقیقا همان وسیله پروازی معنی شده اند اما نمیدانم الریح که به معنی همانند باد سریع است چه ربی به کشتی دارد!!

  آیا می توان پذیرفت که صاحبان اهرام مصر(فرعونیان) اسبابی را جهت خروج از جو زمین اختراع کرده بودند؟ و با تکنولوژی پیشرفته خود، جاهلانه به دنبال کشف حقیقت کلمات موسی و یافتن اله نادیدنی مجادله می کردند؟ درباره اینکه سفینه چیست و در اهرام چهگونه استفاده میشده در اینترت به وفور مطلب هست اما توضیح بنده در اینجا درباره ابعاد و صریح و التین میباشد. مشکل اینجاتس که از کودکی قران را بر سر قبر های مرده برای ما پخش کرده اند تا ما نهچیزی از درونش و نه از معانی نهفته در ان بفهمیم. اینکه شما میگید ما سریعا همه چیز را به قران میچسبانیم باید بگم که ما چیزی به قران نمیچسبانیم چیزی که هست را میگوییم.

  القصص ایه 38 :

  و فرعون گفت اى بزرگان قوم من جز خویشتن براى شما خدایى نمیى‏شناسم پس اى هامان برایم بر گل آتش بیفروز و برجى [بلند] براى من بساز شاید به [حال] خداى موسى اطلاع یابم و من جدا او را از دروغگویان مى‏پندارم .

  ترجمه این ایه را به کودک 7 ساله نشان دهید به شما میگوید که ناقص است! من نمیدانم شما چرا نمیتوانید با چیز درست کنار بیاید؟ فرعون برای دیدن خدای موسی برج میسازد؟؟ اگر این جمله را درون کارتون زی زی گولو میگفتند بچه ها حسابی میخندیدند اما وقتی در قران میگویند یک نفر از خودش نمیپرسد این چیست؟؟؟ یک نفر تحقیق نمیکند که نکند کسی یا کسانی که این را ترجمه کرده اند اشتباه کرده اند؟؟ اخر انها نیز انسان هستند خدا که نیستند! پس چرا نباید بپذیریم که ترجمه آیات فوق به تامل بیشتری نیازمند است؟ و چه حیف است که از کنار آیاتی ژرف ، با ترجمه ای اشتباه، اینچنین ساده بگذریم!

  سوره غافر ایه 36 :

  اسبب السماوات : دروازه های اسمان

  دروازه های ستاره ای یا به قولی ابعاد اسمانی منظور از کاری پیشرفته و دستور عظیم فرعون دارد!

  فرعن گفت :ای هامان! صرح را برای من آماده کن تا دست یابم به اسباب (دروازه ها)

  سوره القصص ایه 38 :

  فرعون گفت: ای سران من خدائی جز خودم برای شما سراغ ندارم. ای هامان، برایم آتشی بر الطین بیفروز و صرح را برایم بر آن قرار ده تا از خدای موسی اطلاع یابم، هرچند من گمان می کنم او از دروغگویان است.

  جهت ادراک صرح، اسباب با نیروی محرکه( که همواره آتش است ) فرعون از هامان میخواهد که سریعا وسیله ای برایش ایجاد کند که با نیروی محرکه اتش بتواند صریح را پرواز دهد و از خدای موسی اطلاع کسب کند و خودش را به ابعاد و دروازه های بالا برساند!

  در سال ۱۸۹۸ در مقبر ه ای در نزد یکی ((سا کا را )) مد لی پید ا کر دند که بعنو ان پر نده شنا خته شده است و با همین عنو ان در موزه مصر در قا هره ثبت گر دیده است .این مدل با شما ره ۶۳۴۷ در میان انبو هی از مجسمه دیگر پر ند گان قدیمی مصر به مد ت پنجا ه سال ما ند و لی آیا به و اقع چنین بود .تاا ینکه درسال ۱۹۶۹ راز این پر نده عجیب کشف شد .دکتر خلیل مسیحا هنگامی که این مجسمه را دید دچار حیر ت گر دید و بر خلا ف دیگر پر ند گان این مدل ۶۳۴۷ دارای با لهای صا ف و دمی پر ه مانند د اشت . ایشان کشف نمود که نا می که بر روی این مدل حک شده به نا م پا دیمن(pa diemen) است به معنا ی((هدیه آمو ن)).
  آمو ن کیست ؟آمون اله هوا بود که در اثر همنشینی با ((رع)) اله خو رشید به اله نور ار تقا پیدا کر د .امر وزه بدون شک مشخص شده است این مدل مدل یک هو اپیما است و جنس آن از چو ب و وزن آن در حدو د ۳۹.۱۲گرم است و کا ملا سالم می باشد . فا صله دو بال ۱۸ سا نتی متر و دما غه هو اپیما ۳.۲ سانت طول و طول کل هو اپیما حد و دا ۱۴ سا نتی متر است انتها ی با لها و نو ک هو اپیما با علم آیر و دینا میک سا خته شده و جد ای چشم سنبلیک و دو خط کو تاه د ر زیر با لهای هو اپیما دارای هیچ تز ئین دیگر ی نیست.
  متخصصین و دا نشمند ان پس از آز ما یشات زیاد آن را از حیث دارا بودن ارزش پر وازی و هو ائی(طبق اصول هو اپیما ئی) دارای ابعادی مناسب دا نستند .

  از این دست ایات در قران فراوان است. که کسی ازشان خبر ندارد.به هر حال سرنوشت زمین قرار نبود اینی شود که الان است. قرار بود همه انسان ها با یکدیگر زیبا زندگی کنند که متاسفانه انسان با طمع خود و پیروی از جنیان و به قول شما موجودات فرازمینی یا موجودات دگر ابعادی نگذاشتند که این اتفاق بیافتد. جنگی پدیدار شد بر علیه انسان جنگی که انسان در درونش قرار دارد اما از ان بی خبر است! ما را در بی خبری قرار داده اند. اکنون وقتش است کمی حرفای جدید و اطلاعات جدید را قبول کنید و شروع به تحقیق و پاکسازی خود و جهانتان کنید چون این جزو اخرین فرصت هاست همانند اجداد خود رفتار نکنید که با خیانتی عظیمی که مرتکب شدند باعث تحریف تاریخ و جنگ های جهانی شدند و نیروی نور و رحمت خداوند و افراد فدراسیون و فرشتگان را از زمین بیرون کردند و تمدن زیبای زمین را تبدیل به خرابه ای کردند که اکنون میبینید. البته این مواردی که گفتم در کتابی نوشته نشده متاسفانه ولی کاش حقیقت نداشتند!
  پس از ان جنگ بزرگ ( که اخرش به جنگ های جهانی کشید) نسلی پدید امد که جز سیاهی و دوران جنگ و فساد از زمین چیزی ندید. موجودات فرا زمینی زمین را مصادره کردند و انسان های خیانت کار خالق یکتا را فراموش کردند و جهان عوض شد. جهان قدیم در اتش صنعت سوخت (دیالوگی از ارباب حلقه ها).

  به هر حال وظیفه خود دانستم به عنوان نژاد انسان این صحبت ها را به هم نژاد های خود بزنم. شما نیز هم نژاد من هستید فقط عقایدتان تفاوت دارد ما همه از سوی ابعاد بالاتر و از سوی خالق یکتا امده ایم و در اخر به انجا باز خواهیم گشت حتی اگر با من مخالفید تحقیق کنید.

  در ضمن شما نیازی نیست دینتون اپدیت بشه شما فقط همینکه بدانید خالق یکتا کیست و چه کسی است کافی است. همینکه بدانید کسی که دنیای زیبا را خلق کرده خواستار رنج یک گنجشک نیست! گنجشک نه مریض میشود و نه شب تا صبح برای خانه اجاره اش کار میکند نه برای اینکه شکم بچه هایش را سیر کند شب تا صبح جلو صد ها نفر تعظیم میکند تا تکه نانی به او بدهند. نه دروغ میگوید نه فحش میدهد. زندگی میکند میچرخد و اواز میخواند خالقی که برای یک گنجشک چنین ارزشی قائل بوده فکر نکنم خواستار درد و رنج انسان باشد باید دید عامل درد رنج را چه گروه هایی ایجاد میکنند! کاش میفهمدید که از کودکی به همه دروغ گفته شده تا ایات را بر عکس بخوانند و به منظور اصلی کلمات دسترسی نداشته باشند. و قران را برای سر تاخچه و نشستن صد ها کیلو گرد خاک بر رویش طراحی نکرده اند!

  موفق و موید باشید.

  رضایی

  • با سلام جناب آقای رضایی نمیخوام شما رو نصیحت کنم چون کوچترازاین حرفام ولی بنظرم شما که اینقدر زیبا قرآنو معنی میکنین و با توجه به گفته هاتون مشخصه سالها بررسی و تحقیق در این مورد کردین خواهشمندم با نظرات بعضی از دوستان رنجیده خاطرنشین تا ما هم بتونیم از علمتون استفاده کنیم به قول معروف میگن زکات علم آموزش اون به دیگرانه حالا اگه دیگه نمیخواین اینجا کامنت نزارین اشکال نداره و این نظر خودتونه وبرای ما هم محترمه رامتین جان هم از من خواست دیگه به این بحث ادامه ندم منم دیگه کامنت نمیزارم تا سوء تفاهمی برای دوستان پیش نیاد ولی اگه مایل بودین و براتون زحمتی نیست ازتون خواهشمندم برای کسایی مثل من یا جناب آقای میمور که به این بحث های شما علاقه مند هستیم منابعی رو برا خوندن معرفی کنین یا حتی اگه از نظر جغرافیایی نزدیک هم بودیم و امکان ملاقات بود بتونیم یکدیگر رو ببینیم و نظراتمونو با هم دیگه درمیون بگزاریم. ایمیلمو تو کامنتای بالا براتون گزاشتم اگه مایل بودین و صلاح دونستین بیشتر با آموخته های همدیگه آشنا بشیم با تشکر
   مهدی

  • واقعا از شما اقای رضایی تشکر میکنم کاملا با شما موافقم وصحبتهاتون مسائلی رو برام باز کرد امیدوارم از دانشتون بتونم بیشتر استفاده کنم این ایمیل من هست shinoeli@yahoo.com

 25. UFO Files – Alien Engineering 07 of 10

 26. جناب رامتین من مدتی که رو اپلود ویدیوهام مشکل دارم هم از طریق یوتیوب هم از سایتهای دیگه اپلود… نمیدونم مشکل ازویندوز یا اینترنت وضعش خرابه! که بعد از اپلود رو 0 % میمونه و ارسال نمیشه! بهر حال اگه شما مشکلی ندارید واسه اپلود ویدیوهای خودتون روش راحتتری رو که میدونید واسه ایمیلم ارسال کنید برای فرستادن ویدیوهای 200 تا 300 مگابایتی که سعی کنم شاید تونستم ارسال کنم و اینکه باید فرمت ویدیوها هم عوض بشن یا نه… اگه مشکلی نبود که فیلمهای باکیفیت از کنفرانسها…در ارشیوم داشتم که ارسال کنم این مستند وحشت در اسمان مربوط به این فایل میشه که در یوتیوب پیدا کردم یه ویدیوی کوتاه از این مستند رو که بنظر میرسه بیگانه ای روی وسیله کوچک سوار شده و مردم زیادی دیدنش که در جنگلهای امریکا و مکزیک در حال پایین اومدن از اسمونه…البته دقت کنید این همون الللجن! معروفه که هوس کرده بره تو جنگل دور بزنه!!! و امریکاییها ازش فیلم گرفتن چون سوادشو ندارن فک میکنن بیگانه فضایی….

  • این مستند من و تو را به ایمیلم بفرست. حجمشم کم کن. ممنون. تا بعدا اپلود میکنم. چونبا فیل شکن هستی اپلود نمیشه. بدون فیل شکن اپلود کن.

 27. دوستان توجه داشته باشید که هم الجن وجود داره و هم موجودات فرازمینی. متاسفانه همینجوریش انسانها از خیلی امکانات بدست امده در تمدنهای غیرخودش عقبه. هم عقبه هم خیلی از نژادهای انسانها مسائل را از بقیه انسانها مخفی نگه میدارند، تازه این همه اش نیست، خود انساها هم به جون خودشون افتادند. واسه همینه که اگاهی ما انسانها نسبت به واقعیت اینقدر حقیر شده که همه فکر میکنن خودشون راست میگن. خوب یه لحظه فکر کنید شاید هم الجن وجود داشته باشه هم موجودات ساکن سیارات دیگه چه خبر چه شر

 28. با سلام.آقای رضایی فکر میکنم لااقل در ترجمه کلمه اجنحه اشتباه کردید سه حرف اصلی این کلمه ج ن ح است و ابعاد مستطیل هم تا وانجایی که من میدونم وجه نامیده میشود (و ج ه)حالا شما اومدید جناح رو بعد و وجه ترجمه کردید که کلا غلط و قیاس درستی نیست. در مورد ترجمه آیات قرآن هم تا وانجایی که آیات محکم هست مشکلی پیش نمیاد ولی در مورد آیات متشابه به تفسیر نیاز داریم و تفاسیر شیعه هم یا با کمک روایات هست و یا با کمک آیات دیگه . غیر از این مارد باشه هیچکس به غیر از رسول اکرم (ص) و ائمه معصومین (ع) نمیدونه منظور خداوند از فلان کلمه چیه. حالا شما کلمه جناح رو که معنی اون در عرف بال هست ، بعد ترجمه میکنید و اون رو با وجوه مستطیل یکی میدونید دیگه نمیدونم چی بگم . (بنده دبیر عربی هستم )

 29. سلام دوباره.آخرین کامنت بندست.
  آقای رضایی برای مطالعاتتون احترام قائلم.
  از من تند خوتر هستید.
  به اول و آخر آیه توجه کنید.به شان نزول آیات توجه کنید.
  من معنی آیات رو دقیا اون چیزی که هست به زبان ساده گفتم.کسی که معنی درمیاره شمایید نه من.
  فرعون به هامان گفت برام صرح بساز نگفت آماده کن.آخرشم شما میگید گفته که صرح آماده کن.
  قرآن بنا به فرموده خودش واضح و روشن و قابل فهمه برای همه.پس مسلما قرآن رو باا کلمات عامه فهم معنی کرد نه تفسیرهای بلند بالا که حتی علمای کلام توش گیر میکنن.این بزرگترین خیالنت به قرآنه که هرکس هر تفسیری تو فکرشه بهش بچسبونه.قاءل شدن بطن در بطن برای قرآن ضربه به اونه.فردا یکی دیگه بلند میشه با صد تا تفسیر یه موضوع دیگه رو از قرآن بیرون میکشه ما هم هیچی نمیتونیم بگیم چون دروازه ی این کار رو خودمون باز کردیم.یعنی قائل شدن کد و رمز و بطن های عجیب غریب برای قرآن.البته میتونید قبول کنید یا نه.اما من به سخنان شما فکر کردم.شما هم کمی به حرفای من فکر کنید.
  در سوره الرحمن آیه 15 خدا فرموده :وَخَلَقَ الْجَانَّ مِن مَّارِجٍ مِّن نَّار(و جنیان را از تشعشعی از آتش آفرید).
  خدا در اینجا به نژاد خاصی از اجنه اشاره نفرموده و به کل اجنه اشاره کرده.شما هم میگید کل موجودات کهکشانهای دور جن هستن!پس نتیجه میگیریم همه موجودات فضایی با همه انواع و نژاد و ووووو از آتش هستن!!!!!

  با تشکر از دوستان

 30. جناب احمد

  البته این بحث و توضحات ان برای اقای رضایی است اما بنده برای اینکه برایم جالب بود باید خدمت شما معلم عربی عزیز عرض کنم که حد اقل قبل از اینکه کامنتی بزارید برید معانی دیگر جناح رو نیز ببینید :

  معنانی کلمه وجه : روی و چهره . روی و صورت و هیأت و پیکر و سیما و دیدار و شکل و نمایش رو و چهره

  معانی کلمه جناح : بازو. بغل . پهلو . کرانه . جانب

  اتفاقا من اول با وجح مخالف بودم اما وقتی معانی اصلی وجح رو دیدم و یه کم فکر کردم دیدم که معنی دیگه جناح یا همان پهلو یا همان جناح در عربی که برای اشکال هندسی تعریف میشه مثلا میگن این فلان شکل هندی سه وجح داره یعنی سه پهلو داره یعنی سه سطح x ها y ها و z ها رو دار!! یعنی سه بعدیه! (البته به قول دوستان نرود میخ اهنین در سنگ)

  در ضمن ایشون گفتن وجح نه وجه.!! حالا شما وجه رو از کجا اوردین خدا داند!

  البته به عقیده من بیشتر راوایت و احادیث همگی تحریف شدن. همینکه خود مسلمانان سیعه و سنی هستن یعنی اینکه به گفته قران دین خود را پاره پاره کردند و با دروغ و ریا کار کردند و از هم جدا شدند. در همین دوران استعماری انگلیس و قحطی بزرگ در جنگ جهانی ک نصف بیشتر جمعت مردم ایران و خیلی از کشور های همساه نابود شدن خیلی از کتاب های اصلی که از دوران نسل های قبل باقی بود همه گی یا سرقت شدن یا نابود شدن و افراد زیادی که علوم خاصی داشتند هم کشته شدن. همه جا دنیا درگیری بود! شخصا فکر میکنم دلیل این درگیری ها فراتر از چیزی هست که به ما گفته شده.

 31. salam aghay rezayi e aziz

  maghaleye jalebi bood . faghat yek nokte hast ke bayad dar nazar begirid. faghat estenad be Ghoran va motoone eslami kafi nist . mardomi ke az eslam bizar shode and va fekr mikonand dalile bad bakhtiye anha dine eslam ast va baraye hamin be dine ufology va scientology keshide mishavand , neveshtehaye shoma ra nakhahand khand chon faghat be Ghoran estenad kardid , man ghabool daram vali mardomi ke dar in maghale sohbateshan ra kardid ghabool nadaran

 32. اقای میمور

  شما مثل اينکه کلا متوجه نيستيد و متوجه هم نخواهيد شد! شما به بنده ميگوييد خيانتکار و بايد جواب گوي اين حرفتون باشيد.

  بنده اين همه توضيح دادم شما نه خواستيد ببينيد نه خواتستيد عينک تعصب را از چشمانتون لحظه اي بيرون کنيد! اگر معاني قران واضح بود مترجم عزيز کيلو کيلو پرانتز لا به لاي هر جمله باز نميکرد که با ترجمه ناقص خود هي توضيحات مختلف را به ديگران بدهد! اتفاقا کساني که ميخواهند به زور ترجمه ها و تفاسير را به قران نسبت بدهند شما ها هستيد نه ما! شماييد که ميگيد قران بدون تفاسير و احاديث ارزشي ندارد! اتفاقا تفاسير و پرانتز باز کردن لا به لاي معاني قران باعث ميشود هر چي دلمان خواست وارد قران کنيم. قران گفته انان که در هنگام نماز انفاق ميکنند پرانتز باز ميکنند و مينويسند منظور حضرت علي است!!! اين را هم استعمار دقيقا کاري کرده که هر چه قدر هم ما نيز بگيم باز در گوش شما فرو نميرود! صد ها حديث هم هست زماني که منجي بياد و قران رو درست ترجمه کنه همه شما ها بر ضد اون جبحه خواهيد گرفت! مگر نه اينکه به قول خودتان حضرت علي گفته قران 70 بطن دارد؟ پس چرا همين يه بطن را در نظر ميگيريد؟ در ضمن ما تفسير نکرده ايم ما گفتيم کاخ ساختن براي پيدا کردن خداي موسي در عقل نميگنجد و کد هاي سبب و صريح را بررسي کرديم. شما اگر ميتوانيد بياييد نقض کنيد نه اينکه حجت السلام ولمسلمين بشويد ! بنده با ده ها مفسر قران و و زبان عربي درباره معنا شناسي قران بحث کرده ام. جالب اينجا بود که بيشترشون در اخر کمي متقاعد ميشدند!

  مگر ما چه گفتيم اقاي عزيز؟ مگر ما چه کار زشتي مرتکب شده ايم؟ مگر ما چه بي قانوني کرديم؟ ما گفتيم خداوند دستور خود کشي نميدهد ايا اين جرم است؟ ايا کار شما ها جرم نيست که با اينکه حقيقت را ميبينيد اما بر عليه ان عمل ميکنيد؟ تا به کي اين رفتار انجام ميشود؟ ادمي تا به کي بر خلاف حقيقت و جريان حقانيت شنا ميکند؟
  شماييد که با ترجمه غير صحيح قران اجازه ترجمه درست را به هيچ کس نميدهيد شما هاييد که که از معاني يک کلمه بدترين معني را براي ان انتخاب و بر ميگزينيد. ببيند برادر عزيز زبان درطول قرن ها تغيير کرده حتي همين الان کلمه شوخي که به معني خنده است در گذشته به معني چرک و کثيف بوده اما اکنون تغيير کرده در عربي ما به وفور شاهد اين کلمات هستيم. عربي لبناني با عربي عراقي با عربي سوريه اي با عربي يمني با عربي مصري خيلي تفاوت ها دارند. بنده موهايم را در اسياب سفيد نکرده ام من نيز سال ها رنج تحقيق را به جان خريده ام و حال دارم سال ها تحقيقاتم را در يک مطلب کوچک در اختيار شما قرار ميدهم مشکل شما اين است که فلان ايت الله اين حرفا را تاييد نکرده!!!! در سوره الرحمن که بحث درباره ان سوره خيلي زياد است گفته شده که خلق الجان من مارج النار که در اينجا يعني اتشي مختلت و متحرک که با ان آتشي که شما با اون غذا درست ميکنيد و اب را ميجوشانيد زمين تا اسمان فرق دارد. من به شما توضيح نميدهم چون توضيحاتم براي شما هيچ فايده اي ندارد. ما تو فکرمون هيچ چيزي نيست. اتفاقا اين تو فکر شماسهات که با تفاسير اشتباهتون همه رو از قران فاصله انداختين. در ضمن براي اينکه موضوعي پيدا کنيد همانند بچه هاي کوچک به صورت همه چنگ نياندازيد. شما کلا تو معنا شناسي جن نيز وا مانده ايد و سخنان مرا به تمسخر گرفته ايد.

  تا کسي ميايد حرفي بزند ميگوييد خيانت کرده. کسي مي ايد دو کلمه موشکافي کند ميگوييد دروغ ميگوييد. ما اخر نفهميديم مگر اين قران فقط براي شماست؟ هر کسي با توجه به عقل و درايت خود چيز هايي از ان متوجه خواهد شد. کسي اسلحه بر سر شما نگذاشته که تاييد کنيد يا نکنيد. در ضمن ما منطقي صحبت کرده ايم. ما ميگيم فرمان خود کشي از جانب خداوند صادر نشده اما شما ميگيد صادر شده چرا؟ چونکه کورکورانه داريد از عقايد ديگران تبعيت ميکنيد. ما ميگيم کد هاي التين و اصريح و الريح ان چيزي نيتسند که بايد معني ميشدند اما شما ميگيد نه فرعون مغزش معيوب بوده و براي ديدن خداي موسي دنبال ساخت کاخ بوده نه سفينه! ما ميگيم سليمان نبي سفينه داشته نه قاليچه شما ميگيد نه سليمان نبي خودش رو مثل کاه به باد ميسپرده و اين طرف و اون طرف ميرفته. ما ميگيم ان جني که تونسته تخت بلقيس رو در يک هزارم ثانيه به نزد سليمان بياره از تکنولوژي تا زدن زمان و مکان بهرمند بوده شما ميگيد نه مفسران گفتن فلان چيز بوده. خب اگر ما دروغ ميگيم چرا پس مياييد و اين دروغ ها رو ميخوانيد؟ ما مگر خيانت کار نيستيم؟ ما مگر از دين خارج شده نيستيم؟ پس با ما دروغ گويان و خيانت کار چه کار است؟

  همان سوره الرحمن را که بيان کرديد خودش چندين نوع نگاه مختلف را ميطلبد :

  آية 17: پروردگار دو مشرق و دو مغرب: در اين زمينه دو ديدگاه مي‌تواند وجودداشته‌باشد؛ و ديدگاه سوم از جمع اين دو ديدگاه مي‌تواند به‌وجود بيايد؛ ولي پيش از بيان دو ديدگاه لازم است بدانيم از آنجا که مشرق و مغرت به ساکن(موجود انديشمند) وابسته است و نه به مسکون(سياره)، پس اگر سياره‌اي ساکني نداشته‌باشد، کاربرد واژة مشرق و مغرب براي آن واهي است. بنابراين اشارة قرآن به وجود دو مغرب و دو مشرق براي ساکن است نه مسکون.

  ديدگاه اول: چون همة سياره‌ها کروي هستند، پس بايد در مورد کرة زمين بگوييم يا داراي بي‌نهايت مغرب و مشرق است، و يا فقط يک مغرب و يک مشرق دارد. و چون مخاطب اين سوره جن و انس است، نتيجه‌مي‌گيريم که يکي از سيارات ديگر در اختيار جن‌هاست.

  ديدگاه دوم: آيه اشاره به دو جهان با مشرق‌ها و مغرب‌هاي جداگانه بر روي کرة زمين دارد که جهان ديگري که ما نمي‌شناسيم، جهان جنهاي روي زمين است. اين ديدگاه با آيه‌هاي بعدي،‌ يعني آيات 19 و 20 بيشتر تأييدمي‌شود:
  مرج‌البحرين يلتقيان بينهما برزخ لايبغيان

  ترجمه: دراميخت دو دريايي را که درکنار يکديگرند، ميان آن دو، يک ميانجي است که از يکديگر درنمي‌گذرند.

  معمولاً آنانکه از ديدگاهي علمي در قرآن تدبرمي‌کنند، در تفسير اين دو آيه،‌ مي‌گويند منظور از اين دو دريا، ‹جريان آب گرم گلف‌استريم› است، که چنين پديدة طبيعي را به‌وجودآورده‌است. ممکن است اين موضوع هم درست باشد، ولي از آن جهت که اين دو آيه بلافاصله پس از آية دو مغرب و دو مشرق آمده، درست‌تر به نظرمي‌رسد که آنها را با آية پيش از خود مرتبط بدانيم، و دو دريا را دو ‹جهاني› بدانيم، که همچون دريا مواج و در تلاطم‌اند، و زندگي در آنها جريان دارد و با اينکه در کنار يکديگرند، ولي به واسطة يک پرده از جنس فاصلة زماني، به يکديگر تعرض و تجاوز نمي‌کنند؛ و مردمان هريک از اين دو جهان، ديگري را حس‌نمي‌کنند.

  تدبر در اين آيات را از آية 10 اين سوره آغازمي‌کنيم:

  والارض وضعها للانام( و زمين را قرارداد براي مردمان)

  از اين آيه معلوم مي‌شود که:

  ـ سخن از زمين است، نه سيارة ديگري.

  ـ سخن از مردمان است، چه جن باشند و چه انس.

  سپس از ميوه‌ها و نخل سخن‌ به‌ميان‌مي‌آورد، و پس از آن مادة اولية هر يک از دو نوع (نوع بشر و نوع جن) را مشخص‌مي‌سازد و بدين گونه مخاطب خود را براي تمام سوره مشخص‌مي‌سازد. پس از اين آيه است که از دو مغرب و دو مشرق براي هريک از اين دو مردمان يادمي‌کند.

  در تأييد بيشتر اين ديدگاه،‌ مي‌توان به سورة رعد آية 3 استنادکرد که مي‌فرمايد خداوند از هر ميوه‌اي دو جفت آفريده‌است.(که يک جفت آن براي جن‌هاست)

  در آية بعد گوشزدمي‌کند که برروي زمين «قطع متجاورات»(پاره‌هايي درکنارهم يا به موازات يکديگر) وجود دارد.

  نظر به اينکه در آيات 11 از هود، 15 از حجر، و 27 از يونس، «قطع من‌الليل» آمده که به ‹پاره‌اي از زمان› اطلاق شده‌است، و از آنجا که يک نظرية علمي مي‌گويد که بر روي همين کرة ما دو و يا چند جهان در کنار يکديگر ولي با يک فاصلة زماني وجود دارد که موجودات ساکن در هر جهان، يکديگر را حس نمي‌کنند؛ به نظرمي‌رسد که منظور قرآن کريم دراين آيه اشاره به اين جهان‌ها و از جمله جهان جن‌هاي روي زمين باشد. زيرا در غير اين صورت مسأله بسيار ساده به نظر مي‌رسد و نيازي نبود که خداوند در پايان آيه بفرمايد «ان في ذلک لايات لقوم يعقلون».

  ياداوري: اين موضوع را از آية 50 سورة الرحمن: ‹فيهما من کل فاکهه زوجان› نيز مي‌توان دريافت. يعني همان‌گونه که بهشت‌ها و ميوه‌هاي آنها براي اين دو نوع در آخرت از يکديگر جداست، در دنيا نيز بايد زمين‌ها، باغ‌ها و ميوه‌هايشان از يکديگر جداباشد.

  نه تنها ميوه‌ها که دام‌هاي اين دو نوع، و به‌تبع آن ديگر نيازها و نعمت‌هايشان نيز جداست، و نتيجه آنکه دنيايشان جداست.

  توجه به آيات 143و144 از سورة انعام، در اين زمينه خالي از لطف نيست:

  ثمانيه ازواج من‌الضآن‌اثنين و من‌المعزاثنين … و من‌الابل‌اثنين و من‌البقراثنين

  ترجمه: هشت جفت(چهارپا)، از گوسفند دو جفت و از بز دو جفت … و از شتر دو جفت و از گاو دو جفت.

  در اين زمينه نقل گفتارهايي از فصل دوم کتاب ‹عجيب‌تر از رؤيا› خالي از لطف نيست:

  «ظهور اسرارآميز جانوراني مانند پلنگ سياه در انگلستان،‌ مارهاي غول‌آسا در داکوتاي جنوبي، يا سوسمارهايي در رودخانه‌هاي فرانسه، احتمالاً به واسطة نقل‌وانتقال مرموز صورت گرفته‌است. گزارشهاي به‌دست‌آمده حاکي از آن است که موجودات عجيبي در سراسر جهان زندگي مي‌کنند که ازهيچ‌رو متعلق به منطقة خود نيستند و با شرايط طبيعي آنجا وفق نمي‌دهند… آنها مي‌گويند اين جانوران با جانوراني که در روي کرة زمين زندگي مي‌کنند تفاوت دارند، انگار که متعلق به اين سياره نيستند. آيا ممکن است اين جانوران از بعد ناشناختة ديگري که همزمان، درکنار بعد ما، در داخل يا خارج از آن (و يا هرجاي ديگر) وجوددارد، آمده‌باشد؟ آيا آن بعد ناشناخته نيز داراي جانوران بومي خاص خود مي‌باشد که گهگاه بر اثر نقل‌وانتقالات اسرارآميز، به دنياي ما سرازير مي‌شوند؟ يا بالعکس جانواران ما نيز از روي صفحة زمين ناپديدشده، به آن قلمرو ناشناخته از هستي گام مي‌نهاند؟»

  اينجاست که ‹قطع‌متجاورات› قرآن معناي ويژ‌ة خود را بازمي‌يابد.

  نويسندة کتاب ‹عجيب‌تر از رؤيا›، پس از نقل رخدادهايي که پيشامدکرده و شخصي به گونه‌اي ناگهاني و در يک نقطة خاص ناپديدشده‌است، مي‌نويسد:

  «دربارة اين‌گونه ناپديدشدن‌هاي اسرارآميز، نظرات گوناگون وجوددارد. گروهي بر اين باورند که در واقعيت فيزيکي و مادي، مکان‌هاي خالي وجوددارد که ما از آنها آگاهي نداريم. اين مکان‌هاي خالي را به منزلة حفره‌هايي تصورمي‌کنند که امکان دارد جانداران و اجسام غيرذي‌روح، از طريق آنها به درون جهاني ناشناخته و نامرئي کشيده‌شوند و ديگر اثري از آنها مشاهده‌نشود. بنابر همين نظرات، اين حفره‌ها ممکن است براي يک لحظه گشوده‌شوند و ديگربار مسدودگردند. و به منزلة درواز‌ه‌اي باشد براي ورود به بعد ديگري که در آن، دريافت‌هاي پذيرفته‌شدة جهان سه‌بعدي ما، يعني طول و عرض و ضخامت،‌ معني و مفهومي ندارد. اين حفره‌ها درعين‌حال ممکن است به منزلة تله‌اي باشند که در يک چشم‌برهم‌زدن، موجود از همه‌جا بي‌خبري را به‌کام‌خودبکشند و او را به دنياي ديگري منتقل‌سازند. زيرا امکان دارد چنين دنيايي، هرچند که ما از آن بي‌اطلاعيم، به‌موزات دنياي ما و در قلمرو ديگري از هستي وجودداشته‌باشد.
  حال به خودتان ربط دارد. ما کسي را مجبور نکرده ايم و نميکنيم. اميدوارم واقعا اخرين کامنت تون باشه!

  به درود.

  • دوست عزیز تمام فرمایشات شما صحیح. ولی در مورد اینکه شما تمام فرازمینیها را از گونه جن نام بردید خواندن کتاب فرازمینی ها در آیات و روایات را توصیه میکنم. خیلی ممنون.

  • سلام.خواستم دیگه کامنت ندم اما نشد که نشد چون آقای رضایی هرچی دلش خواست گفت و رفت.خب قبلش بگم اینو برای دوستانی که مطلبو ادامه دادن میگم.هیچ اصراری هم بر پیروز و مغلوب شدن در بحث نیست چون هیچکدوم از ما اصلا همدیگه رو نمیشناسیم.خیلی راحت میتونستم جوابی ندم و برم و جوابگوی هیچکس هم نبودم.1-من به شما نگفتم خیانتکار.گفتم هرکسی هر تفسیری تو فکرشه بده به قرآن خیانت کرده به قرآن.شما چرا عصبانی میشید؟نکنه شما هم این کارو کردید؟2-متعصب نیستم.آیت اللهی هم نیستم.بسیار کتب ضد دینی خوندم از افرادی که اینجا جایز نیست اسمشون.پس نگید عینک تعصب.من نخواستم تفسیری به قرآن نسبت بدم.اتفاقا شمایید که دارید تفاسیر جدیدی رو به قرآن نسبت میدید.من از اول داد و فریادم سر اینه که آقا سرخود قرآن رو تفسیر نکنیم.حالا شما به من میگید من مفسر الکیه قرآنم؟.عجب!_با پرانتز باز کردن و گذاشتن اسم حضرت علی هم مخالفم.چرا تهمت میزنید.حدیت هفتاد بطن داشتن قرآن رو هم مردود میدونم بنا به مباحث علم رجال._شما گفتید مگر ما چه جرمی کردیم .چه کار اشتباهی کردیم؟میگم الان.جرمتون این بود که توی کامنتهای قبلی خیلی راحت و آسوده آیات قرآن رو به لغات شگرف خودتون ترجمه کردید بعدش پشت بندشم نوشتید که ترجمه های داخل کتب قرآن اشتباه هستن!!!!بدت میاد ولی میگم.با چه جراتی این حرفو میزنید؟چقدر مطمئن.چقدررمطمئن.اگه میگفتید که فلان کتاب هست که ترجمه های دیگه و تفاسیر دیگه ای از قرآن ارائه داده و اینم آدرسشه برید بخونید،من به جای اینکه با شما بحث کنم از شما تشکرمیکردم.مشکلم باشما اینه که در یک محیط عمومی مطالب جدید و بدیعی رو با یقین و صد در صد ارائه میدید که مربوط به کتاب دین ماست_در مورد سوره مبارکه الحج آیه 15 من ترجمه خودتون رو در کامنتهای قبلی میذارم:هر که مى‏پندارد که خدا در دنیا و آخرت هرگز یارى نخواهد کرد [بگو] تا طنابى به سوى سقف اسمان کشد [و خود را حلق‏آویز کند] سپس [آن را] ببر د آنگاه بنگرد که آیا نیرنگش چیزى را که مایه خشم او شده از میان خواهد برد؟
   توی این ترجمه کجاش خدا دستور به خودکشی داده که شما هی به این ترجمه گیرمیدید؟فرموده خودشو حلق آویز کنه بعد قطعش کنه یعنی تا خفگی پیش بره بعد ببینه این کارش چیزی رو که مایه خشمشه از بین میبره؟یه چیز تو مایه های این که به یکی بگی برو خودتو بکوب به زمین و آسمون،خودتو خفه کن،ببین چیزی عوض میشه؟این قابل فهم تره برام.دوستان خودشون میدونن و مختارن.
   _فرعون نگفت هامان کاخ بساز.گفت برج بساز .تا برم بالا خدای موسی رو ببینم.بله فرعون احمق بود واسه همینم ادعای خدایی میکرد.اگه به قول شما با سفیته تو بزرگراه راه شیری تردد داشته آیا واقعا همچین ادعای خدایی میکرد؟__گفتیم خدا در قرآن فرموده جنیان رو از تشعشعی از آتش آفرید.شما میگید این آتیش اون آتیشی که باهاش غذا میپزی نیست.خب دیگه چه میشه گفت.از فردا میان میگن نماز نخونید.میگیم چرا؟خدا که تو قرآن فرموده اقیموا الصلاه.میگن نخیر این صلاه اون صلاتی که شما فکرمیکنید نیست.و صوم اون روزه ای که شما فکر میکنید نیست.ما ریشه یابی کردیم زکاتی که در قرآن اومده اونی که شما فکر میکنید نیست.ووووو.فاتحه دین رو باید خوند._چرا فحاشی میکنید؟من کجا مثل بچه ها چنگ انداخته ام؟ناراحت نشوید.این فحاشی که گفتم اون فحاشی که شما فکرمیکنید نیست!به مرور زمان معنیش عوض شده.معنیش الان خوبه._با ابتدای تفسیر مشرقین و والمغربین شما لذت بردم.ولی وقتی به آیه دو دریا ربطش دادید واقعا سرم گیج رفت از این همه تخیل.شاید دوستان قانع شدن.نمیدونم.آیات بعدی رو که توضیح دادید تفسیرش رو به وجود جن و انس در زمین منتها در ابعاد متفاوت مربوط دونستید.خب دوست گرامی ما که با وجود جن در زمین مخالف نیستیم.اما قضیه زوجیت میوه ها در ابعاد مختلف جای بحث داره.همه بحث از الجن و تعمیمش به همه فرازمینیها شروع شد_ آيات 11 از هود، 15 از حجر توشون کلمه قطع من الیل نیود.شاید اشتباه تایپی بوده.اما درآیه 27 از سوره مبارکه یونس بود(وَالَّذِينَ كَسَبُوا السَّيِّئَاتِ جَزَاءُ سَيِّئَةٍ بِمِثْلِهَا وَتَرْهَقُهُمْ ذِلَّةٌ ۖ مَا لَهُمْ مِنَ اللَّهِ مِنْ عَاصِمٍ ۖ كَأَنَّمَا أُغْشِيَتْ وُجُوهُهُمْ قِطَعًا مِنَ اللَّيْلِ مُظْلِمًا ۚ أُولَٰئِكَ أَصْحَابُ النَّارِ ۖ هُمْ فِيهَا خَالِدُونَ)قطع من الیل در اینجا پاره زمانی نیست.اینجا خدا میفرماید کسانی که گنه کارن چهرشون مثل قطع من الیل سیاه و تاریکه توی قیامت.میبینید که بعد از کلمه مذکور کلمه مظلما اومده یعنی بدون نور یعنی مراد از قطع من الیل همون تاریکی و بی نوری شب بوده که وصف حال چهره گنه کارانه.البته الان میگید نرود میخ آهنین بر سنگ چون اینجا ریشه کلماتش به جای دیگه برمیگرده.من چیزی ندارم در این مورد بگم.در آخر هم از کتاب عجیب تر از رویا مطالبی بیان کردید که وجود ابعاد دیگه رو ثابت میکنه که من هم به شخصه منکر وجود ابعاد دیگه نیستم.فقط با تفسیرفرشتگان در ابعاد دو سه و چهارشما مشکل داشتم.
   انگشتام کف کرد.
   در خاتمه از همه دوستان به خصوص آقای رضایی که شاید به طریقی از گفته هام ناراحت شدن عذر خواهی میکنم.
   جدی میگم.
   این یکی دیگه آخرین پستم بود.اگه قرار باشه مطلبی رو رسونده باشم تو همین چن کامنت رسوندم .
   از طرف من بحث بسته شد.

  • با سلام آقای رضایی اگه ترجمه قرآنو که با ریشه یابی کلمات بدست آوردین و بصورت الکترونیکی دارین روی اینترنت بزارین تا ما هم بتونیم استفاده کنیم

  • اقای رضایی خوشحال هستم بابت نظرهای مخالف چون باعث شد در مورد مسائل بیشتری صحبت بشه و به اطلاعات ما اضافه بشه ممنون بابت اشتراک نظرهای بسیار خوبتون.

 33. ای ولا اقای رضایی
  ببینید تا حالا توجه کردید وقتی معانی قران را میخوانید کاملا گنگ و نامفهوم است … تا حالا فکر کردید حضرت موسی چطوری رفت قطب شمال خرس قطبی اورد … تا حالا به این فکر کردید وقتی معانی قران را میخوانید همش میترسونتتون… اصلا بیخیال اقا مگه خدا توی بسیاری از ایاتش نگفته نشانه هایست برای گروهی است که تعقل میکنند چرا عده ای … اینقدر سوال بیجواب دارم که سرم داره میترکه …

 34. جن وهوشمندان برونزمینی هردو واقعی اند و وجود دارند.
  اما چون در کلیه روایات باستانی وجود و خلقت جن پیش از خلقت انسان ذکر شده ; به این حقیقت پی می بریم که برونزمینیان هوشمندی که برای اعصار مختلف به این سیاره آمد و رفت داشته اند – واکنون هم دارند -غیر از جنیان هستند چون درغیر اینصورت مفهوم » تقدم و تاخر » در خلقت این دو ذکر نمی شد و گفته می شد که جن ها هم همانند انسان امروزی و انسان های ماقبل و مابعد بطور موازی و همپای یکدیگر وجود داشته و زیست می کنند.
  برای بهتر درک کردن موضوع ; مقالات سایت Galactic Federation رو از دست ندهید.

 35. نظر کلی من در مورد ترجمه های قران (منظورم آیه ها نیستا) ترجمه هایی که تا بحال شده کاملا دقیق نیستند و نمیشه از اون ترجمه ها برداشت صد در صد درستی کرد منظورم اینه که بهشون نمیشه اعتماد کرد… آخه هر کلمه عربی که بخواد ترجمه بشه معانی زیادی دارند مثل زبان انگلیسی … خوب قاعدتا هر کسی بخواد ترجمه کنه باید خیلی خوب زبان عربی رو بدونه بعدا ترجمه کنه … توی حین ترجمه کلمات عربی به فارسی، معادل فارسی ها نیز باید به هم ربط داشته باشن منظورم اینه که متن ترجمه باید معنی درستی بده گنگ و نامفهوم نباشه … حقیقتا من هر وقت ترجمه های قران رو خوندم خیلی خیلی برام گنگ و نامفهوم بوده یعنی اصلا هیچی ازش نمیدونم … شما ها هم به جای اینکه بیاد با هم دعوا کنید به هم کمک کنید تا مفهوم واضحتری از معنی آین آیه داشته باشید… به نظر من حرف آقای رضایی اینه که آقا ترجمه ها مشکل دارند نا مفهوم هستند و به نظر ایشون معنی درست تر آیه 15 الحج اینه , آقای میمور نمیشه گفت آقای رضایی این آیه رو به نفع خودشون ترجمه کردن و ترجمه جدیدی رو به این آیه اضافه کردن و نعوذبالله … نه درست نیست متاسفانه اکثر ما آدما وقتی بخواهیم حضور خودمون رو توی جمع ثابت بکنیم خود به خود به یکی ضدیت میکنیم این درست نیست… حقیقتا من وقتی این دوتا ترجمه رو با هم مقایسه کردم دیدم واقعا از نظر منطقی و عقلانی ترجمه آقای رضایی درست تر هست من هم نمیگم در صد در صد درست است اما معنی روشنتری نسبت به ترجمه قبلی داره… در کل اینطوری بگم اگر ترجمه ها درست بود مسلمان ها منتظر نمینشستند یکی یکی از کشورهای پیشرفته بیاد یه چیزی رو کشف کنه و بعدا مسلمون ها بیاد معادل اون رو توی قرآن پیدا کنن و بگین اینهاش اینجا نوشته بود … من هم میگم این ترجمه ها درست نیست و گنگ و نامفهوم هستند البته نه همشون…

  خیلی خیلی از شما عزیزانی که اینجا میاد و به این سایت سر میزنید و در کامنت ها به بحث و گفتگو میپردازید متشکرم اما به هم توهین نکنید و سعی کنید بحثهاتون سازنده باشه نه مخرب (توهین و تحقیر) به هم کمک کنید و اشتباهات هم رو برطرف کنید

 36. با سلام.
  دوستان تا اینجا که اومدین خیلی خوب بود
  و یه تشکر بسیار بسیار فراوان از آقای رضایی عزیز میکنم که خیلی منو تکون دادن و به نظرم بیداری به این میگن
  واقعا ارزش کپی کردن توضیحاتتون هست (این کار رو کردم)
  و بعضی دوستان که خیلی حاشیه رفتن و خواستن قرآن رو به دین ربط بدن جواب سوالشون داده شد.
  خیلی مشتاقم با آقای رضایی آشنا بشم و اگه ممکنه ایمیلی چیزی بزارین
  بازم تشکر میکنم از آقای رضایی. ایول دمت گرم
  ایمیل یادن نره آقا رضا

 37. اقای رضایی عزیز بسیار ممنون از مبحثی که باز کردید و بحثی که کردید.

  به نظر من اقای میمور کاملا یک جانبه حرف میزنند. قصد توهین ندارم ولی واقعیت همین هست. ایشون نتونستن چیزی از کلماتی که اقای رضایی اوردن رو نقض کنن فقط همون ایه ها رو تکرار کردن. جناب میمور خودمان قران داریم و میتوانیم بخوانیم که خداوند گفته طناب به سقف اسمان اویزان کند. در ضمن مگر خداوند لجوج است که چنین حرفی بزند؟ بعد بگوید که طناب را به سقف اسمان اویزان کن. متاسفانه این حرف زدن های امثال شما باعث میشود افراد دانشمند تحقیقات خود را نزد خود نگه دارند و به کسی ندهند.

  ببینید جناب میمور شما میگید خداوند مثل افراد لجوج لج کرده و به کافران (در حالیکه هیچ کلمه ای از کافر در این ایه نیست) گفته خودتون رو به دیوار و سقف اسمان اویزان کنید! خب این نادرست هست. چطور شما این ایه رو به کافران نسبت میدهید (با اینکه کلمه ای از کافر در این ایه نیست) اما اینکه اقای رضایی کلمه دریا رو با توجه به ایات قبلی سوره این حدس رو زدن که منظور از دو دریای کنار هم که به یکدیگر فرو نیمروند همان دو جهان هست با توجه به ایات قبلش نادرست هست؟ در ضمن درون حرفاشون از عبارت شاید استفاده کردن نه حتما که شما میگید یقین دارن!

  در ضمن با خوندن کامنت اقای رضایی ایشون اصلا با کلمات خود ساخته قران رو معنی نکردن بلکه معانی دیگر کلمات رو در نظر گرفتن. کسایی که باید بفهمن و قضیه رو بگیرن (مثل خودم) صد درصد کامل قضیه رو فهمیدن! جالبه شما دارید حرفای خودتون رو با حرف های خودتون نقض میکنین! کاخ ساختن فرعون نشان از احمقی اش نیست نشان دهنده کاری هست که میخواد بر علیه موسی و خداوند انجام بده. به نظر من ترجمه اقای رضایی دقیق تر و روان تر هست. من خودم شخصا سوره النجم رو که میخونم چیزی از ترجمه نمیفهمم چون گیرا و جذاب ترجمه نشده و حتما مشکل داره.

  جناب رضایی صحبت شما درباره دو دنیا که کنار یکدگیر جریان دارد درست است. سریال فرینج را حتما ببینید دوستان.

  • اقای محترم هم شما هم دیگر دوستان مذهبی لطفا اینجا دیگران رو متهم به ندانستن نکنید من به عنوان کسی که سالها دنبال درک کردن مسایل مذهبی بودم … و در نهایت تنها چیزی که درک نکردم! اینکه چطور یک انسان با شعور و ادراک خودش و اگه برای کرامت انسانی ارزش قایله چرا باید اینقدر ضعیف باشه که چنین مسائلی که مطرح شده رو قبول کنه باورکنه….حتی این هم با تمام نقایصش اشکال نداره این قابل احترامه که شخصی دوست داره بند اسارت رو به گردن خودش بندازه و اسیر معشوقش و یا معبودش و باورش بشه.. این قابل احترامه فقط برای اون شخص و چیزی که برای خودش ازغیب باور کرده اما در دنیای امروزی که جایی رسیدیم که عقلانیت حرف اخر رو میزنه و هیچ شخصی نباید برعقیده ای که از غیب باور داره! و هیچ مدرک علمی جز ماله کشی های معدودی افراد قدیمی متعصب دینی وجود نداره از رفتار دیگران و حتی نقد اون افکار و حتی بالاتر … ناراحت بشه چه برسه به اینکه حاکم بر جماعت بزرگی از یک جامهع چنذین میلیونی باشه و هر حرف و هر نقدی رو با مجازات و… جواب بده من گفتم اگه شما ادعای معجزه از ایمانتون دارید و کتاب مذهبیتون رو غایت کمال میدونید! من کاملا باهاش مخالفم ومعتقدم افکار ضدانسانی که کاملا واضح وجود داره ارزش هیچ گونه تعصب بیجایی نداره

  • سلام دوستان سریال فرینج رو ببینید خیلی از مسائل براتون حل میشه

 38. وقتی میبینم چگونهمطلبی این چنین به انتشار مطالبی پربار ختم میشود بسیار لذت میبرم ولواینکه از دیدگاه من و رامتین عزیز فرق اساسی داشته باشد حالا بلحاظ اینکه دیدگاه فیزیک نوین وتئوریهای جالب ثابت نشده را هم به این بحث داغ اضافه کرده باشم باید بگویم کلا ماده انطور که ما میشناسیم درجهان ما با قوانینی بهسمت هوش افرینی میرود که ظهور موجودات پرسلولی وارگانیک زاده و در پروسه تحول وتغییر به هوش بینابینی و سپس تنظیم و تکاملی جدا برای ارتقا ان هوش میرسند یعنی چی یعنی در جهان ما فقط امکان حضور ارگانیک مادی جانوران با درصد هوشی متفاوت هست انهم در یک نزاع بی پایان برای رسیدن به هوش کامل ……اما جهانهای موازی ما که لزوما ونه حتما از قوانین دیگری و ابعاد دیگری پیروی میکنند و به قول دوستان پنهانند (جن)هوش مسیر دیگری را میپیماید که ابدا در درک مانمیگنجد ….. تا ابنجا چیز تازه ای نیست امابر اساس قوانین فیزیکی ممکن تونل زنی امکان جابجایی برای هر دو جهان را مهیا میکند وانکه زودتر به این تکنیک دست یابد میتواند باعث خلل حرکتی همان گمراهی دوستان رادر جهان موازی خودش ایجاد کند پس با توجه به تاریخ ملل و شاید حتی افسانه ها ما با هردو گروه مواجه شده و میشویم نکته اخر انکه با توجه به قانون ثابت بقای ماده که حالا بقای اطلاعات نیز به ان افزوده شده روح یا دقیقتر بگویم ذخیره یا انباشت اگاهی فردی نیز پس از مرگ نیز قادر به سیر در ملکوت جهانها خواهد بود…… تمام

  • سوالی اساسی در این بین پیش می آید
   آیا اطلاعات دو سوی کرمچاله با هم همخوانی ای دارند که گذر بین دو جهان صورت بگیرد ؟ یا درقدم اول درک اطلاعات سازنده ی دیگر جهانها لازم است ..
   یا شایدهم حفره ها یا به عبارت بهتر باگ هایی در این بین برای انتقال و درک ماهیت آنها وجود دارد ؟؟
   با تشکر

 39. به نظرم جن وجود نداره و زاییده ی فکر بشر است ولی موجودات فضایی هستند

 40. واقعا دارید سر تفسیر یک یا چند تا کلمه عربی بحث میکنید!! هی وای من. حالا بخیل که نیستیم همشون باهم وجود دارن 😀
  کوتاه بیاین برادرا 😉
  حقیقت درک کردنیه نه اینکه به زبان و تفسیر گفتنی.دعوا کردن سر چیزی که با خواندن کتابها بدست اومده احمقانه ترین کار ممکنه. چون همون کتابها زاییده ذهن یکی بدتر از خودمونه که اونهم ذهنش بازیچه قبلیها بوده و الی آخر. تعصب داشتن و دعوا کردن روی تراوشات ذهن دیگری که عذر بدتر از گناه! 🙂

  • نمیخواستم دیگه کامنت بزارم ولی مثل اینکه دادن جواب شما واجبه
   از نظر شما این کتابا زاییده تفکر یکیه نه از نظر ما پس بهتره اول یاد بگیری به یقیه احترام بزاری نه این که مسخرشون کنی در ضمن احمقانه ترین کار اینه که آدم فکر کنه فقط خودش درست میگه وبقیه اشتباه میکنن

   • ای بابا وا بده حاجی 😀
    یه بابایی بود میگفت ادب از که آموختی؟؟؟؟؟؟؟گفت از بی ادبان!!!
    حالا منم احترامو دارم از شماها یاد میگیرم حاجی. تقبل ا.. 🙂
    دارم میبینم شماها که همتون عالم قرآنی هستین و چندییییییین سال تحقیق نموده اید و رنج و محنت به جان خریده اید و هی وای من ،چقدر نور قرآن بر قلبهایتان جاری و ساریست 😀
    افتادن به جون هم بعد دم از احترام میزنن 😀 هاهاهاهاها اونم سر چی ؟
    اگر بجای اعراب شناسی زبان دیگر ،به دنبال دلتون بودید تا الان نور آگاهی به قلبتون تابیده بود. آدم آگاه نمیاد خودنمایی کنه و تحقیقات چند ساله اش رو به رخ بکشه! تحقیق که چه عرض کنم البته 😉
    پس بهتون بشارت بدم ای برادران همه عمر به دنبال پوچ بودین که نتیجش شده این….. همه دارن میبینن .هوچی بازی لازم نیست برادر.

 41. جنگ هفتاد و دو ملت همه را عذر بنه چون ندیدند حقیقت ره افسانه زدند.

 42. با سلام جناب رامتين من اولين باره ميخوام نظر بدم ولى قبلش بگم که مطالب فوق العاده اى دارين!
  دوستان من تا حد زيادى با آقاى رضايى موافقم! کسى اينجا هست که ثابت کنه چرا عمر بشر روز به روز کوتاهتر ميشه؟! چرا باوجود اين پيشرفت عجيب علم ذهن مردم روز به روز بسته تر و محدودتر ميشود؟! چرا هيچکس در رسانه ها حرفى از تسلا،تونگشکا،برمودا،يوفو و…نميزند؟!
  بنده در يوتيوب فيلمى 3 دقيقه اى لورفته از يک مآهواره که چندين سال است فعاليت هاى خورشيدى را بررسى ميکند مشاهده کردم که در آن يوفويى به طول 192،000 هزار کيلومتر يعنى حتى بزرگتر از زمين ما!! در کنار خورشيد قرار داشت.
  ويا چگونه ميشود که آنها (الجن ،نژاد خاکسترى،ويا هرچيز ديگر!) در کنار ما هستند اما کسى واکنشى نميدهد؟! چه شده که از 7 ميليارد انسان امروزى نهايتا چند ميليون نفر به چنين چيزهاى فقط کنجکاو ميشوند؟! دوستان شک نکنيد آنها به صورت مستقيم يا غير مستقيم در حال کنترل بشر هستند! چگونه است که از آنها سخنى به ميان نميايد؟ سايتهاى مربوط به مسائل فرازمينى فيلتر ميشود وافراد مرتبط با اين مسائل کذاب و دروغگو؟! بنده يقين دارم ما نهايتا تا 21 دسامبر 2022 به حقايق واقعى دست خواهيم يافت حقايقى که بايد تا روشن شدنشان با علوم تحريف شده خود هم از دين و تاريخ و حتى علوم زيستى و فيزيکى تحمل کنيم. دوستان من هيچکس از کسانى که چيزى از حقايق پنهان ميداند نميخواهد ما حقايق را بدانيم اما بدانيد که نور بالاخره از دل تاريکى بيرون خواهد آمد! با تشکر

  • سلام امید عزیز,

   واجب شد تا بنده دوباره بیایم کامنت دیگری بگذارم. دوست عزیز, شما فکر کنم از خوانندگان نه چندان قدیمی این سایت هستید, زیراکه اگر همه پست های قدیمی و کامنت های درون آن پست ها را خصوصا کامنت هایی که این بنده و افرادی چون empyrium عزیزکه در طول این زمانهای تقریبا زیاد تا به حال نگاشته ایم را پیگیر و خواننده شان میبودید در می یافتید که چیزیکه جناب آقای رضایی و دوستان مشابه آنها(درباره illuminati و غیره) میگویند را مدیر این سایت, رامتین عزیز, در یکسری پست ها تا به حال قرار داده+اینکه بنده و افرادی چون empyrium عزیز بارها و بارها در غالب کامنت های مختلف در پست های مختلف درباره شان نالیده ایم و فریاد زده ایم و سخن به میان آورده ایم, برادر عزیز……………………………… که حقیقت واقعی illuminati موجودات غیر نژاد انسانی از نوع موجودات نژاد خزندگان و نیمه خزندگان هستند((البته نه الجن که کلمه اش اصلا و ابدا هیچ ربطی به نژاد شناسی فرازمینی و غیرانسانی ندارد, چون مثل این میماند که بنده غیر نژاد حیوانات را بنامم الجن, پس آنوقت یعنی تمام نژادهای پرندگان(که هر کدام نژادهای خاص خود را دارند مثل نژاد طوطی ها و نژاد کبوترها وغیره) و نژادهای خزندگان(مثل نژاد سوسمارها و نژاد تمساح ها و غیره) و نژادهای حشرات(مثل نژاد پروانه ها و نژاد زنبورها و غیره) و نژادهای آبزیان(مثل نژاد وال ها و نژاد نهنگ ها و غیره) و غیره, یعنی با توجه به این مثالم یعنی تمام نژادهای غیرحیوانات را یک نام کلی نژادی بنام نژاد الجن خوانده ام و نام نهاده ام؟!؟!؟؟!؟!؟!؟!؟! قضاوت بازهم با خودتان………………………………………

   لطفا برای نمونه دو لینک زیر را که بنده بارها در کامنت های مختلف در پست های مختلف درباره شان نالیده ام و فریاد زده ام را بخوانید, تا بعد متوجه شوید که دوستانی چون آقای رضایی جز اولین افرادی نیستند که از چنین مسائلی صحبت میکنند, اما و اما و اما میخواهند تمام قضایا را ربط دهند به درون کتاب صرفا قرآن؟!؟!؟!
   Mighty ELOHIM:

   Click to access Mighty+ELOHIM.pdf

   و ص 134 تا 137 لینک زیر:

   Click to access 2012+-+Cosmic+Wakening.pdf

   ضمن اینکه اگر اصطلاحا کلید کردن روی همین کتاب دینی صرفا قرآن است, رامتین عزیز در کامنتی در همین پست صحبا از کتاب درباره «فرازمینیها در آیات و روایات» کرده بود, که مثل اینکه هیچ کدام از آن برادران عزیز آنرا نخوانده اند, زیراکه در قرآن صحبا از موجودات غیر نژاد انسانی دیگری چون نژاد فرشتگان آسمانی و نژاد جنبندگان آسمانی شده است, و نه فقط و فقط و فقط اینکه نام تمام نژادهای غیرانسانی الجن است؟!؟!؟!(از دیدگاه همین کتاب دینی قرآن دارم عرض میکنم.) میگید نه, بروید خلاصه ای از این کتاب را در لینک زیر بخوانید(دوباره, از دیدگاه همین کتاب دینی قرآن دارم عرض میکنم.):
   http://www.yaaliakbar.ir/blog/show/%DB%8C%D8%A7%D8%AF%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%DA%A9%D8%AA%D8%A7%D8%A8-%C2%AB%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%B2%D9%85%DB%8C%D9%86%DB%8C%E2%80%8C%D9%87%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D8%B1%D9%88%D8%A7%DB%8C%D8%A7%D8%AA%C2%BB.html

   با تشکر از توجه شما و سایر دوستان گرامی

 43. yasmina اون دنیا (البته اگه بهش اعتقادی داشته باشی) معلوم میشه که کی دنبال پوچ بوده کی دنبال نور
  شما که ازطرز حرف زدنت مثل اینکه خیلی مطمئنی این دنیا و اون دنیا چه خبره که به ما بشارت میدی 🙂 بشارتات رو اگه تونستی یه کتاب کن و در اختیار همه قرار بده تا بقیه مثل ما تو گمراهی نباشن البته بنظرم تو بشارتات دلیل منطقی بیاری خیلی بهتره تا بخوای نظرات مخالفتو مسخره کنی
  نمیدونم چرا هیچکدومتون نمیتونین با احترام با هم حرف بزنین و تو حرفاتون همیشه نیش و کنایه هست الان خودت تو کامنتات بقیه رو مسخره میکنی بعد میگی شما ها افتادین به جون هم و بی ادبین حالا خوبه اینجا مثل فیییی…یس بو…..ک نیست کسی بتونه کامنتشو پاک کنه آخه عزیز من شما نظراتوبخون بعد ببین کدوم طرف داره مسخره میکنه و کدوم طرف داره یا احترام حرف میزنه
  البته از شما که دیگرانو مسخره میکنه انتظار دیگه ای نمیشه داشت باهات هم بحث نمیکنم چون میدونم هرچی هم بگم حتی با دلیل به جز تمسخر جواب دیگه ای نمیدی ولی اگه خواسستی کامنتامو بخون بعد با نظراتم آشنا شو در ضمن ببین من دیگرانو مسخره کردم یا امثال شما که علامه دهرن و بشارت میدن و با یوفوها و خاکستری ها عکس یادگاری انداختن
  =====================================================================
  یکی از فانتزیامم اینه ایرانیا به نظرات هم دیگه احترام میزارن و مثل سگ و گربه به جون هم نمیفتن اما دریغ از اون روز

 44. اقای مهدی عزیز به این افراد میگن ترول گر

  اصلا نباید جواب این عده رو داد به عقیده من. چون کلا ترولگر ها چند دسته هستن که میان چند تا کلمه میپرونن و همه رو میندازن به جون هم.

 45. اقای هادی بنده و امثال من در بحث شرکتی نداشتیم اما ما هم نظرات رضایی و دیگر دوستان رو خوانده ایم. همچنین نظرات شما رو. من فکر میکنم شما هنوز دقیق متوجه صحبت های ایشون نشدین. ببیند خود آهو حیوان است تمساح نیز حیوان است ولی آهو از نژاد علف خواران حیوانات است و تمساح از نژاد گوشت خواران حیوانات است.
  ببینید جناب هادی خود حیوانات در دسته بندی کلی به نام جانوران قرار دارند. ( به ویکی پدیا مراجه شود)

  جانوران یا حیوانات همگی از انواع مهم جانداران هستند که از دو زیرگروه اصلی مهره‌داران و بی‌مهرگان تشکیل شده است. حال خود همین مهره داران و بی مهرگان کم کم باز میشوند و میرسیم به جانوران وحشی و اهلی. سخت پوستان و نرم پوستان. خزندگان و چرندگان . دو زیستان و آبزیان. (که همه اینها جزو سر گروه طبقه بدی حیوانات یا جانوران طبقه بندی میشوند) جناب هادی عزیز اینها حرف های من نیست ها اینا همه در کتاب علوم سوم دبستان بود!

  جناب هادی چه کسی را دیده اید یا در کدام مستند دیده اید که وقتی کسی بخواهد از همه آبزیان و علف خوران و وحشی ها و نرم تنان و سخت پوستان و چرندگان و دوزیستان و ابزیان و اب شش داران و شش داران و بند پایان مثال بزند همه را تک تک نام ببر؟؟؟؟ چون از حوصله مطلب خارج است به نام حیوانات و جانوران بسنده میکنن. حال اگر بخواهند از گونه ای خاص از جانداران نام ببرند میان نام نژاد مثلا نژاد اهلی ها اهو که علف خوار هست را مثال میزنند! نه اینکه برای نام بردن از اهو بیان همه اسم ها رو بگن. اهو کجا طبقه بندی میشه؟ در طبقه بندی اهلی ها و جز نژاد کلی و طبقه بندی کلی حیوانات یا جانوران.

  نقل از ویکی :

  به طور کلی، همهٔ جانوران که توانایی حرکت دارند، به جز انسان در طبقه بندی جانوران (حیوانات) پرسلولی‌اند.
  انسان جزو طبقه بندی حیوانات قرار ندارد انسان به طور کلی دارای نژاد های خاص خودش است.

  حال با توجه به صحبت های ایشون و انگونه که من فهمیدم نژاد های فرازمینی غیر زمینی غیر انسانی غیر فضایی نژاد کوتوله ها نژاد موجودات عجیب و نژاد الف های سیاه یا الف های روشن همگی دارای اسم و نژاد های خودشان هستند. اما وقتی در کتب قدیمی نیز من خوانده ام که اگر بخواهند از تمامی موجودات بعد ما و بعد های میان ابعادی را مثال بزنند و یادی ازشان کنند به انها جن میگفتند. حال اینکه اسم جن برای ما زیاد خوشایند نیست دیگر ربطی به فکت و تحقیق واقعی ندارد. حتی خود پری ها دارای صد ها نژاد مختلف هستن که ما خبر نداریم اما به پری ها در طبقه بندی جن قرار میگیرن.

  این حرف شما مثل این هست که بگوییم آهو و پلنگ نباید جزو حیوانات باشند! در کتب قدیمی هم آهو را جزو رده بندی حیوانات دسته بندی کرده اند. اینگونه نیست که بگیم همه موجودات جهان جن هستند و فکر نکنم منظور ایشون هم این بوده.

  منظور دقیق این هست که همه نژاد های فرازمینی و همه موجودات ارگانیک و غیر ارگانیک که توسط ما قابل لمس و غیر قابل دیدن هستند باید در چه دسته ای طبقه بندی شوند؟ همه موجودات فرازمینی و غیر فرازمینی و ارگانیک ها و غیر ارگانیک ها و پنج بعد یها و میان ابعادی ها و دو بعدی ها و حتی موجودات فرازمینی کافر و منفی و موجودات فرازمینی مثبت و نورانی و موجودات درخشان و موجودات سرکش و همه این هایی که به صورت مخفی از دید بشریت پنهان هستند اما (دقت کنید گفتم اما) یواشکی با بشریت ارتباط دارند (همانند خزندگان) در یک دسته خاص طبقه بندی میشوند. در کتب های قدیمی هم این طبقه بندی موجود هست و نام هایی نظیر Djan dh D Jiin رو برای اونها در نظر گرفتن! حالا اگه شما دوست دارید به اونها فرازمینی بگین مشکلی نداره پس نباید با نام D Jin هم اینقدر سخت پریشان بشوید گویا انگار شما رییس سازمان حمایت از موجودات غیر ارگانیگ و ارگانیک هستید!!

  فرازمینی کلمه ای است دهان پر کن که ده ها سال است بر دهان ها افتاده. اما مردم قدیمی به چیز دیگری عقیده داشتند شاید بگویید مردم قدیمی دانش نداشتند اما من این حرف رو تکذیب میکنم. مردم قدیمی اطلاعاتشان حد اقل در این زمینه از مردم کنونی زمین بیشتر بوده. حالا اساسش بر چه پایه ای است اینجا جای توضیح نیست. بله کتاب های زیادی نوشته شده اند که موجودات غیر ارگانیک و ارگانیک را فضایی نامیده اند همچنین کتاب های قدیمی بی شماری وجود دارند که به این نژاد ها دی جن گفته اند.

  در ضمن اون جنبندگانی که در قران نام برده شده گفته شده که این جنبندگان از زیر زمین بیرون میان! میتونین تو قسمت مطالب مربوط به اگارتا نیز این قضیه تمدن درون زمین رو ببینین! در مقاله ای که چند وقت پیش در مورد اگارتا گذاشته شد گفته شد که میوه های اونها با میوه های سطح زمین تفاوت داره که با توجه به صحبت های ایشون که خواندم و بررسی کردم که همون مثال سوره الرحمن که گفتن حتی میوه های نوع انسان و خود جنیان با همدیگه متفاوت هست شکم رفت به اون سمتی! ولی حالا زیاد نمیخوام بحث رو در این زمینه باز بکنم ولی این نکته رو باید بگم منظور از فرازمینی همین موجوداتی هستن که به هر شکلی ظاهر و غیب میشن. بیشتر یوفو ها نیز توسط خود ارتش های دولت های مخفی کنترل میشن. این حرف من نیست حتما کتاب های ریچارد هاگلند و صحبت های ایشون با مصاحبه گر ها و فکت ها و مدارک ریچارد هاگلند مبنی بر اینکه همه یوفو ها برای خود ارتش های زمینی هستن و دروغ بودن سفر به ماه توسط ریچارد هاگلند و جن بودن فرا زمینی ها توسط ایشون رو تحقیق و مطالعه و بررسی بکنید. کسی اینجا صد درصد چیزی رو تایید نمیکنه مگر کسایی که واقعا به نیرویی متصل باشن و این حقایق رو دیده باشن و خودشان از کسانی دریافت کرده باشن که در اون صورت حکم صد درصدی برای شخص مقابل ایجاد خواهد شد. حالا اگه کسی میخواد اسم فرازمینی یا چیز دیگه ای روی جن ها بزاره انتخاب خودشه دعوا نداریم که! ولی چیزی که مشخصه تو بیشتر کتاب ها اومدن طبقه بندی انجام دادن دقیقا مثل طبقه بندی انسان. به انسان میگن انسان نمیان وقتی میخوان انسان رو نام ببرن بگن نژاد سرخ سفید که! که البته حرف های ایشون رو در این زمینه با توجه به مطالعاتم درست تر میبینم.

  • به نظرم دیگه از این روشن تر و واضح تر نمیشه بیان کرد.
   آقای هادی لطفا کامنت آقای ایمان رو خیلی بیشتر و با دقت ریزتر مطالعه کنین
   تشکر میکنم از آقای ایمان

  • سلام Iman عزیز,

   شما گفتید که: «…..حتما کتاب های ریچارد هاگلند و صحبت های ایشون با مصاحبه گر ها و فکت ها و مدارک ریچارد هاگلند مبنی بر اینکه همه یوفو ها برای خود ارتش های زمینی هستن و دروغ بودن سفر به ماه توسط ریچارد هاگلند و جن بودن فرا زمینی ها توسط ایشون رو تحقیق و مطالعه و بررسی بکنید…..». (بله آشنایی دارم.)

   یادم اومد که چند سال پیش یکسری ویدئوهای چند پارته در غالب نام کلی «arrival» حتی توی ایران هم همه گیر شده بود که توشون از illuminatiها صحبت میشد و تا…………….. رابطه اش با UFOها و فرازمینیها که بله همشون از اجنه اند و UFOها هم همگی از دم مال ارتشهای ابرقدرت دنیا و …………………..!؟!؟؟!؟؟!(که همه اش را بنده دیده ام و کاملا برای شست و شوی مغزی جوانهای ناآگاه مردم و کاملا جهت دار و مذهبی گونه بوده است و اینطور بگم که اگه مثلا اینها رو به یه بچه مدرسه ای یا راهنمائی یا دبیرستانی حتی نشون بدن+یکسری کارهای جنبی دیگر مثل شرکت در مراسم ها و مناسک مذهبی گونه(یعنی پشتیبانی عملکردی) اونوقت خیلی راحت میشه همون جوانهای مردم بدبختی که بمب میبندن به خودشون میرن خودشون را میترکونن اون هم برای یه مشت رمال و کلاش مذهبی و مافیایی و کثیف دیگر………………….) حالا گوش کن زیر ببین من چی میگم, بعدش شما هم برو بخون چیزهایی رو که میگم:

   ببینید دوست عزیز, وقتی شما خودت میگویی الجن بودن فرازمینی ها, یعنی داری میگی فرازمینیها و الجن دو کلمه متفاوت اند و نه هم معنی, یعنی فرازمینی فرازمینی است و الجن هم الجن. بعدش, اگر منظور همان باشد که الجن=فرازمینیها, که خب بله عزیز دل برادر, برای مثلا انسانهای باستانی مثل آمریکای جنوبی یا هندوستان که عقلشون کامل رشد نیافته بود, توصیف مثلا UFO را میگفتند «ارابه های آتشین»(شما برو اون لینک هایی را که دادم مطالعه کن تا عباراتی را از کتب عهد عتیق بیابی و تصاویر و حکاکی های باستانی را بیابی که نشان دهنده وجود پدیده UFO در دوران باستان است و اینکه یعنی پدیده مال عصر ارتش های امروزی نیست) اومدن آوردندگان این کتاب دینی قرآن (حالا یا خدا یا فرازمینی ها یا هر حالا هرچی) از لفظ به قول حالا شما(که بنده باز هم همچنان رویش شدیدا مشکل دارم) الجن استفاده کردن که کلمه ای است عربی برای عرب زبانها(دقت شود) اما لفظ رایج صحیح باید باشد فرازمینیها که کلمه ای بین المللی است زیراکه معنایش هم معلوم است یعنی موجودیتهای فرای سیاره ای زمین ما(حله؟). سوما اینکه, شما باز آمدی میگویی کلمه عربی برای عرب زبانها برای همه موجودیت های غیرانسانی=الجن ذکر شده در صورتیکه در همان کتاب عربی زبان دینی برای عرب های جاهلیت از نام «فرشتگان آسمانی» و «جنبندگان» و چندین نام دیگر هم یاد شده, پس یعنی برادر عزیز, در منظر همین کتاب عربی زبان برای اعراب جاهلیت آورده شده آن زمان نام تمام موجودیتهای غیرانسانی=الجن نیست(حله؟). چهارما اینکه, بنده در همکاری با رامتین عزیز در فرستادن چندین پست مختلف(منجمله همین اخیرا فدراسیون کهکشانی) برای این سایت تا به حال همکاری داشته ام و پست مربوط به زمین توخالی را بنده خودم برای رامتین عزیز ترجمه و فرستاده ام, یعنی بنده خودم به بیشتر مسائل آگاهی دارم نیازی به لطف شما برای راهنمائی اینجانب برای خواندن فلان یا بهمان پست یا مطلب مربوطه با این قضیه یا غیره نیست. اما دوست عزیزم, شما معلوم است تمام پست های این سایت را نخوانده ای یا هرکدام که به مذاق خوش می اید را میخوانید. پست های مربوط به «فرازمینیها در عصر باستان» را برو بخوان که علنا در کتب های باستانی مختلف منجمله عهد عتیق, سخن از فرازمینیها و ارابه های آتشین(UFO) بوده است, یعنی UFO پدیده جدید امروزی نیست(حله؟). شما برو اون پست های قبلی این سایت رو که گفتم+لینک هایی که برای مطالعه در کامنت بالایی ام دادم برو بخوان اونوقت متوجه میشید.

   با تشکر از توجه شما و سایر دوستان گرامی

   • من نمیخواستم چیزی بگم ولی دیدم نمیشه..
    تو این 30 سال عمر من که بیشتر از 10 سال تو اینترنت بودم یک چیزی رو خوب فهمیدم اونم اوباشی به اسم ارتش سایبری و .. کار این گروه که یکدفعه مثل علف سبز میشن اینه که بیان جو رو شدیدا خراب کنن بصورت سازمان یافته هدف کلا اینه مرتب هم از همدیگه دفاع و طرفداری میکنن من تو جاهای دیگه هم چیزای مشابهی رو دیدم ولی هیچوقت چیزی نگفتم اینم از اخرین کامنتم که بگم وقت خودتون رو تلف نکنید برا اگاه کردن هدف اینا چیز دیگس در ضمن زحمت نکشید جواب من رو بدید چون 100% نمیخونمش همونطور که نوشته های طرفدارای جنیا رو نخوندم کلا اسم طرف رو میبینم میرم سری پیام بعدی.
    در ضمن رامتین خوب توجه کن چی داره میشه یکروز میفهمی چی میگم داره مثل بخش خاطرات میشه..
    خوب عزیز برا اینکه موضوع گمراه نشه تایید نکن خیلی از این نوشته هارو بخدا دارن از این دمکراسی که گذاشتی سو استفاده میکنن.
    جناب هادی شمام خودت رو عذاب نده بابت این ادما.

 46. اقای هادی شما چرا سفسته میکنی ؟؟ منکه نمیگم شما اشتباه میگی که برادر. من گفتم شاید شما منظور رو درست و دقیق متوجه نشدی. فرشته فرق داره با موجوداتی نظیری همین فرازمینی ها و جن ها. اصلا بحث من بر سر شاخه بندی بود نه کمتر نه بیشتر. در ضمن زمین تو خالی را میدانم شما ترجمه کردهاید و دست شما هم درد نکند من به شما فخر فروشی نکردم و حتی با شما با احترام گفتم جناب هادی عزیز و به شما توهین یا افترا نزدم که اینجوری میگین لازم نیست حرفای منو به خودم بگی!جناب هادی شما اگه مطلب ترجمه میکنین دستتون درد نکنه ولی خیلی ها هم هستن تحقیقات بسیار زیادی دارن و حتی تجربیات از نزدیک دارن (چون خودم) اما وقت این کار ها رو ندارن پس نباید اینجوری حرف زد! پس چه خوبه ۱ درصد نیز احتمال بدهیم که شاید طرف مقابل دارد راست میگه! اقای هادی اگر شما مقاله زمین تو خالی را فقط ترجمه کرده اید بنده در اردبیل در کنار روستای هایچی اقای شخصا طونل های عظیم چند هزار ساله را با چشمانم دیده ام که تا مرکز زمین ادامه داشتند و به گفته خود همون محلی ها سنگ های عجیبی در زمان محمد رضا شاه از درون اون چاه بیرون کشیده میشد سنگ هایی که همانند خون سرخ بودند و نور های مختلف و شفا بخشی میدادن. طونل هایی بودند که هیچ کس نه تنها چیزی ازشون نمیدونه بلکه به گفته افراد وارد و اهل فن اون محل میگفتن کسی تا به حال وارد این طونل ها نشده و تخمین میزدن این طونل ها تا زیر اقاینوس ها و دریا ها هم میره! عده ای میگفتن این طونل ها حتی با جامبیلا که بعد از یک سال تحقیق ( تحقیقات شخصی خودم) فهمیدم منظورشون شامبلا هست که فقط پیرزن ها و پیر مرد های منطقه که عمری بالغ بر ۱۰۰ سال داشتند ازش با خبر بودند!ْ اگر شما تمدن اگارتا رو مورد تحقیق قرار داده اید بنده خودم سال ها پیش فیلم های مخفی هیتلر و ورودش به دهانه اگارتا را مورد کاوش قرار داده بودم. اما اینگونه نیست که بگم من فلان کار را کردم یا نکردم! اگه شما این مطلب را ترجمه کردین دمتون گرم خسته نباشین ولی این نوع صحبت از شما بعیده اقای هادی! در ضمن شما از کجا میدانید که من چه پست هایی رو خوانده ام و چه پستی رو نخوانده ام؟ و من چیزی به مزاقم خوش نیمده اما افرادی هستن که با کلمه جن مشکل دارن و وقتی این اسم رو میشنون کهیر میزنن و دوست دارن بهشون بگن فرازمینی نه جن! خودم شخصا چنین افرادی رو دیه ام و با اونها بحث کده ام! چرا؟ چونکه بیشتر تو عربی امده و چون میگن عرب ها با ایرانی ها دشمن هستن پس ما هم از کلمه عربی خوشمان نمی اید!
  البته کار شما قابل احترام هست اما حرف اصلی من بحث در مورد نژاد ها و طبقه بندی اونها بود. کسی نگفته که یوفو پدیده ای جدید هست اتفاقا یوفو و کلا قضایای مختلف به اون در همه تمدن ها بوده چون همیشه جنگ بین خوب یو بدی بوده و تا زمانی که نژاد های مختلف از جنیان سرکش وجود دارن یوفو نیز وجود داشته و دارد. بنده مستند ariivals رو راستش را بخواهید ندیده ام. من کتاب ریچارد هاگلند رو در این زمینه مطالعه کردم در ضمن شما رو ارجاع میدم به مطالب و مقاله ها و سخن رانی های ویلیام بیل کوپر. ایشون نیز رسما اعلام کردن که تمامی تماس ها از جانب فرازمینی منفی و همکاری خزندگان با دولت های مخفی زمینی توسط خود همان ژن ها انجام میشه. ایشون به این موجودات میگفتن دی ژین یا ژین یا همان جن. کلا بحث نباید میومد این طرفی صحبت کلی من در مورد طبقه بندی نژاد ها بود نه کمتر نه بیشتر. در ضمن لطفا به مردمان گذشته توهین نکنید و صفت عقل نداشتن و برای اونها به کار نبرید اگر اینگونه است عقل انسان های کنونی بسیار بسیار کمتر و رشد نیافته تر هست که به تلویزون و رادیو و…بیشتر از جانشان ارزش قایل هستند! به عقیده من هر دوره ای و هر تمدنی برای خودش عقل و شعور و مساپل مختلفی داشته و چون ما انجا نبودیم و کامل در جریان کارشان نبودیم نمیوشد اینگونه با یقین بهشون گفت شما ها نفهم هستین! شما هم که بحث رو کامل پیچاندید و اگر بیشتر ادامه دهیم به تخت خواب کبرا خانم هم میرسیم! وقتی بحث از طبقه بندی جنیان به بمب بستن دور کمر و پریدن زیر تانک میکشد معلوم است بوی الرحمن این بحث بلند شده است! کار و قضاوت نهایی باشد در روز قیامت بین ما و شما ها!

  در هر صورت من جواب خودم رو دقیق نگرفتم البته من کلا بحثم رو شاخه ها و طبقه بندی اونها بود با توجه به کتب های مختلف. با اینکه کاملا با شما مخالف هستم و به عقیده من مردم قدیم خیلی پیشرفته تر از ما بودند چه اعراب چه هر کس دیگری ولی دیگر حرفی ندارم که بزنم!

  به درود.

  • با سلام
   آقای ایمان حرف شما درسته نمیدونم چرا بعضی از دوستان به هر دلیلی به کلمه جن حساسیت دارن منم اینجا اگه حرفی زدم با دلیل بوده چون میدونستم بلاخره یکی میاد مارو به عضویت در ارتش سایبری متهم میکنه چون اسممون عربی هست حتی کامنتمونم نمیخونه …………………………….. بیخیال نمیخوام بحثو ادامه بدم
   ایمان جان شما داخل این تونل ها هم رفتی کسی از اهالی اون روستا هاچی توش نرفته بوده؟؟؟
   کجاست ما رو هم یبار ببر ببینیم چه خبره اونجا یه ماجراجویی بکنیم 🙂

 47. نتیجه؟؟

 48. نتيجه؟! نتيجه بسيار روشن است دوست گرامى: بُگذار و بُگذر.
  عده اى كه عقيده اى در مورد چيزى دارند كه دليل «واقعى» براى اثبات آن ندارند، با عده اى ديگر كه عقيده ى ديگرى دارند كه اتفاقا اين دسته هم دليلى «واقعى» براى اثبات آن ندارند، به بحث و جدل و توهين و افترا و… پرداختند، بعد هم هر دو دسته به اين نتيجه ى قطعى رسيدند كه بى بروبرگرد و بدون هيچ شك و ترديدى دسته ى مقابل در جهل مطلق است!!
  «حقيقت» آنچنان در لايه هاى قطور و در هم تنيده ى ظواهر و نامراديها و مطامع شخصى نااهلان در طول تاريخ دفن شده كه دستيابى به آن هرگز هرگز هرگز در توان بشر امروزى نيست. فقط بايد همينقدر توجه كنيم كه اگر فكر كنيم دنيا همان چيزى است كه ميبينيم و مثلا درك ميكنيم، خيييييييلى انسانهاى ساده انگارى هستيم.

  • ایلیا این حرف شما خیلی بی معنی! اولا کسی اینجا به کسی توهین نکرد! اینکه من با شخص مذهبی دارم بحث میکنم و بهش میگم تعصب نباید داشته باشه به کتابی که پر از ظلم به انسانیت از ازدواج با دختران خردسال تا کنیز کردن زنان و سرکوب و شکنجه…. و اون ادم مذهبی هم جوابی نمیده و مدام از اعتقادش دفاع میکنه به هر قیمتی که این توهین نیست قرار نیست اون ادم که تمام یوفوها و بیگانگان فرازمینی رو جن میدونه و …. نظرش با حرفهای من عوض بشه! یا من با حرفهای ایشون تمام دانسته هام از مذهب! که بنظرم توهین به انسانیت رو کنار بزارم و ادم مذهبی بشم! اینجا یه چند نفر با هم بحث کردن و عده زیادی هم که شاهد این بحثها بودن خودشون تصمیم میگیرن که کی داره با منطق حرف میزنه و حرف کی رو قبول میکنن و بیشتر به مسایل و اختلافات پی میبرن و …. با همین بحثهاست که تعصب مذهبی کم میشه و احترام بوجود میاد… شاید تو ایران کسی اجازه نداره در حضور مردم از اعتقادش حرف بزنه و با هم مناظره کنن ولی همه جای دنیا کسانی که مناظره میکنن و جلوی جامعه با هم بحثها کردن و…. دلیلش این نبود که اعتقاد همدیگه رو اون لحظه عوض کنن! مسلما هدف این بحثها و مناظره ها مردم هستند که یاد میگیرن هیچ چیز اونقدر مقدس نیست که نشه نقدش نکرد و بخاطرش دیگران رو نکشت! و شکنجه نداد این راهی که جامعه غربی سالهاست رفتن و باعث فهم بیشتر مردم شده جامعه مدرن تری پیدا کردن.. همین!

 49. با سلام
  آقا یا خانوم empyrium حرفتون درسته اینجا کسی به کسی توهین نکرده و البته نخواهد کرد و هدف ما هم تبادل نظراتمون هست ولی بنظرم این وسط شما هم نباید از آب گل آلود ماهی بگیرین والا ما کل کامنتای شما رو خوندیم جایی ندیدیم که حرفی از کنیز کردن زنان یا ازدواج با دختر خرد سال زده باشین که بعدش اینجوری میگین من اینو گفتم کسی هم جوابی نمیتونه بهم بده و چون متعصبه فقط حرف خودشو میزنه تو کل کامنتاتون فقط یجا اونم تو لفافه گفتین ریشه ازدواج دختران تازه بعدشم گفتین اینجا کسی جواب منو نده بیاد تو پروفایل fb جوابمو بده بعد این درسته میگین زنا رو کنیز میکردن کسی هم اینجا نمیتونه جوابمو بده؟؟؟؟؟؟
  شما داری یجوری وانمود میکنی اینگاری شمایی که دینی رو قبول نداری و معتقد به یوفو هستی خیلی سطح فهمتون بالاست ولی یه آدم مذهبی هیچی رو جز حرفای کتابش قبول نداره چون متعصب هست و چیزی حالیش نمیشه !!!!!!!!!!!!!
  طوری جو میدین انگاری اونی که مذهب داره بی سواده هیچ چیزی رو نمیتونه منطقی اثبات کنه ولی اونی که بی دین هست علامه دهره
  اگه شما شبهه داری یا اشکالی تو کتاب ما میبینی محترمانه همینجا بپرسین دوستای مذهبی باسواد مثل آقا ایمان و جناب رضایی و بقیه دوستان که اسمشون الان یادم نیست و خدا روشکر کم هم نیستن اینجا جوابتونو بدن ولی لطفا به دروغ یا شایدم به علت حواس پرتی نیاین اینجا بگین من فلان حرفو زدم هیشکیم نتونست جوابمو بده
  آخه عزیز دل مگه ما عقل نداریم به نظرت همین شبه هایی که در مورد ازدواج و کنیز گفتی برای ما پیش نیومده؟؟؟
  کلی سایت دینی هست که جواب شبهاتو میده شما سوالتو بفرستبعد ببین جوابی که بهت میدن با منطقت جور در میاد یا نه
  بخدا ما جواب خیلی از سوالامونوهمینجوری گرفتیم مثلا تو آلمان ازدواج با بیش از یه زن جرمه ولی بعد جنگ جهانی که کلی سربازای آلمانی مردن به ازای هر مرد آلمانی 4 تا زن وجود داشت و قانون گذاشتن یه مرد با بیش از یه زن ازدواج کنه یبار هم فکر کن بقیه درست میگن شاید نظرت عوش شه البته همونطورکه خودت گفتی کسی اینجا نمیخواد بزور کسی رو محکوم به قبول کردن چیزی کنه ولی تو همون کتابی که از نظر تو پر از ظلم به انسانیت هست اینقدر از زکات و کمک به ایتام و مساکین سخن گفته که من تو کتاب دیگه ای ندیدم نمیدونم چرا کسی اینارو نمیبینه فقط به یه کنیز(اونم با استدلال خودش) گیر داده ولی نمیدونه همون دین اومد کم کم نظام برده داری رو منحل کرد نمیخوام اینجا بحث دینی کنم چون جاش نیست ولی یه نیمچه جواب برات میزارم ایشالا که سانسور نشه و بخونی
  بردگان از خود مال منالی نداشتند و اگر ناگهان آزاد میشدند، توده ای فقیر و ندار در جامعه رها میشد و در اثر فقر گروهی از آنها میمردند و گروهی دیگر برای سیر کردن شکم به جرم و جنایت میپرداختند. نگاهی به وضعیت سیاهپوستان در آمریکا مؤید این سخن است که اکنون وضع زندگی اکثر آنها بد و نامطلوب است و در محلات فقیرنشین ساکنند، حال آنکه با مبارزه تدریجی و آزادی تدریجی بردگان چنین حادثه ای هرگز در ملل اسلامی نیفتاد که بردگان آزاد شده به چنان شکلی در آیند.

  اینکه کتاب ما اجازه داد برده داری ادامه یابد و در عوض با قوانینی چند مقدمات آزادی تدریجی بردگان را ایجاد کرد نشانگر اینست که مانند دیگران عمل نکرده است که به فکر آزادی ناگهانی صدها برده باشد ولی به فکر اسکان و تغذیۀ آنها نباشد. با برنامه برده داری به بهترین شکل دچار انحلال شد.

  صحبتم زیاد شد عزیز 2 تا سایت برات میزارم یکیش مال اهل تشیع هست یکیش هم برای برادرای اهل تسنن جفتشونم بنظرم خوب جواب شبهاتو میدن خواستی استفاده کن

  http://www.islampp.com/index.php

  http://www.eporsesh.com

  این سایتم دیدم بد نیست
  http://bardeeeee.blogsky.com

  در ضمن اعتقادات هرکسی محترمه و باید بهش احترام گذاشت ولی اگه تو یه کشوری اینجوری نیست و بقول شما بقیه رو میکشن دلیل نمیشه که بخوایم همه رو با یه چوب بزنیم
  یا حق

 50. آقای empyrium بابا انصافتو شکر برادر
  شما کی از ما سوال کردی که متهممون میکنی جوابی به من نمیدن و به خاطر نعصبشون رو حرفشون پا فشاری میکنن؟؟؟ 😦
  اگه میخوای این جوری برداشت کنین به نظرم این شمایین که بخاطر تعصبتون به یوفولوژِی نمیتونی جواب دیگرانو بدین
  اگه دوستان کامنت سوم من رو بخونن من شخص آقای empyrium رو خطاب قرار دادم و از معجزات کتابم گفتم کاری به معجزات علمیش ندارم که یسری با سفسته میگن اینارو قبلا ارسطو و افلاطون میدونستن ولی من با علم ریاضی براتون ثابت کردم هیچ کتابی تو کل کره زمین معجزات عددی کتاب من رو نداره ولی متاستفانه این برادر بزرگوارمون جواب منو ندادن و من الان اینجوری برداشت میکنم که من حتی اگه با علم ریاضی که کسی نمیتونه انکارش کنه ثابت کنم حقانیت کتاب من راست هست این دوستای یوفولوژِی چون کتاب منو انکار میکنن بخاطر تعصبشون نمیتونن حتی منطقی ترین حرفارو هم بپذیرن
  ولی کلا نظرات جالبی داشتیم از همون کامنت اولی که گذاشتم دوستای طرفدار یوفو و فرازمینیها ما رو تمسخر کردن یکی که گفت تو همون محمد مهدی سا بق هستی یکی گفت چون این کتابتون تراوشات فکری یه آدمه و شما پیروش هستین دارین کار احمقانه ای میکنین یکی دیگه هم که گفت اصلا از اسمامون خوشش نمیاد و نظراتمونو نمیخونه و مارو متهم به عضویت در ارتش سایبری کرد باز خدا رو شکر این ارتش سایبری وجود داره تا هرجا دیدیم نظرات مخالف میدن معلومه عضو ارتش سایبری هستن 🙂
  کلا اینجا تنها کسی که با احترام با من حرف زد آقای هادی بود که من هم جواب ایشون رو دادم ولی دیگه جوابی به من ندادن و ای کاش با هم باز بحث میکردیم و بقیه دوستانم تو بحثمون شرکت میکردن
  رامتین جان میدونم که چند تا کامنت بالاتر قول دادم که دیگه کامنت نگذارم تا دوستان رنجیده خاطر نشن ولی خودت دیدی که بعضی از دوستان چطوری توهین کردن و مجبور به کامنت گذاشتن شدم ولی قول میدم دیگه این بحثو ادامه ندم چون دوستان اینقدر نظر گذاشتن که به نظرم هر مخاطبی کل نظراتو بخونه متوجه میشه چه کسی یا کسانی حرفای درست میزنن
  با تشکر از همه دوستان گرامی که تو این بحث شرکت کردند
  پایدار باشید

  • مهدی جان شما هم کتاب فرازمینیها در آیات و روایات را مطالعه کن که پر از حدیث یوفولوژی است . شما هم همه مطالب و منابع را مطالعه نکردی و با یک سری پیش فرض اومدی جلو و همه چیز را نفی میکنی. هر کسی که هم که در زمینه یوفولوژی بحث میکنه افکار و عقایدشان با هم متفاوته ولی نظر شما این نیست و همه را با یک نگاه میبینی. بازم اون کتاب را بخوانی جواب همه سوالات را میگیری. برای ادامه پیدا نکردن این بحث هم قسمت نظرات این مطلب را علی رغم میل باطنی میبندم.

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: