اخبار مشاهده یوفو


سفینه مادر کوچک بر فراز آرژانتین
دو کلیپ زیر نشاندهنده چیزیست که بنظر یک سفینه مادر کوچک کیهانی شگفت انگیز در حال عبور در آسمان بر فراز استان Nequen کشور آرژانتین میباشد.

Clip 1:

Clip 2: Phone camera

منبع:

***************************************************
UFO در حال ورود به اتمسفر زمین بر روی Yamal روسیه
 
ET, UFO, UFOS, sighting, sightings, CNN, CNBC, abc, Fox, news, world, april, 2013, Russia, Yamal, astronomy, aliens, W56, Uredda, top secret, ESA, hackers, black hat,
تاریخ مشاهده: 2013,April 25
 
محل مشاهده: Yamal, روسیه
 
این تیپ از UFOها بیشتر و بیشتر بطور متناوب بر روی روسیه دیده شده اند. این شکل بخصوص بالای 20 مرتبه در طول 2 سال اخیر ضبط شده است.
 
 

منبع: http://www.ufosightingsdaily.com/2013/04/ufo-entering-earths-atmosphere-

******************************************************
UFO در حال چرخش بدور ماه
 
تاریخ مشاهده: 2013,April 26
 
محل مشاهده: قمر زمین
 
شاهد اظهار میکند: «شب رصد UFO مذکور بیرون بودم تا اندکی ویدئو از ماه بگیرم که چیزی توجهم را جلب کرد. یک نور فلاش روی صفحه دوربین فیلمبرداری دیدم در نتیجه دکمه ضبط ویدئو رو زدم و دوربین را بسرعت در سوی آن مسیر گرفتم. UFO مذکور برای حدود 7 دقیقه دیده شد.»
 
 

منبع: http://www.ufosightingsdaily.com/2013/04/ufo-caught-orbiting-moon-04-26-2013-for.html

با تشکر فراوان از هادی  عزیز برای ترجمه و ارسال مطلب.

هر گونه بهره برداری از این مطلب با ذکر منبع با آدرس www.ufolove.org مجاز می باشد.

ایمیل  وبلاگ BLOG.UFOLOVE@YAHOO.COM

Posted on مه 14, 2013, in فيلم بشقاب پرنده. Bookmark the permalink. 16 دیدگاه.

 1. با درود

  آنچه که در کلیپ مربوط به آرژانتین دیده شده … اول تایید ولی بلافاصله روز بعد تکذیب شد. این تکذیب رسمی را همگان دلیلی بر صحت و وجود UFO می دانند.

  با سپاس

 2. سلام.کلیپ اول در شیلی و آرژانتین صدرصد ساختگیه راحت میشه تشخیص داد در حرکت فریم به فریم دست که تکون میخوره جسم هم با حرکت دست تکون میخوره و کیفیت تصویر هم خیلی کم کردن که کسی تشخیص نده.یوفوی روسیه هم ساختگی با افکت Optical Flare ساخته شده و مشکل فریم به فریم هم داره و اما آخرین کلیپ که به نظر شخصی خودم ساختگی نیست هیچ جلوه ای یا انیمیشنی بکار نرفته
  ممنون

 3. چند سال پیش،من و خوانوادم یه چیزی شبیه عکس (2013,April 26- اون رنگیه که مثل رنگین کمانه) دیدیم.
  شب بود و ما تو جاده بودیم.جاده خلوت بود،به همین خاطر مطمئن بودیم نور ماشینها نیست.
  ضمنا اونی که ما دیدیم،خیلی بزرگ به نظر نمیرسید و پایین هم بود.تو ارتفاع 6-7 متری از زمین،بین کوه و جاده.
  بعد از چند ثانیه هم تعداد رنگهاش اول کم شد،بعد ناپدید شد.

 4. اینو چی میگین .حتما این هم ساختگیه


 5. UFO Sightings of 2013 (January) Part 1


 6. حضور ufo ها از 2012 به این ور بسیار زیاده شده .و حتی در سال 2013 ..بسیاری از مردم حضور آنها را به چشم خود دیدند و ناسا در بعضی از پروژهایش حضور آنها رو انکار نکرد

 7. ufolove جان، مرسی.

  چند وقت پیش تو یکی از قسمتهای ancient aliens به این مسئله پرداختن که چرا بعد از بلند شدن موشک ، زمین به لرزش در میاد و نور مشاهده میشه.. و تو افسانه ها هم همین نشونه ها رو برای امدنUFO به زمین تفسیر کردن..
  دیدن این، باعث شد یه خاطره که سالها پیش تو اعماق ذهنم دفن شده بود رو به یاد بیارم…

  سال 1369 رشت زندگی می کردیم. سوم ابتدایی بودم. رشت از نظر جغرافیایی بین دریای خزر و شهر رودبار قرار گرفته. یعنی رودبار جنوبِ رشــته. شهر باستانی «مارلیک» هم (که تو همین سایت درباره اش مقاله هست) در منطقه رودبار قرار داره. که آثار باستانی عجیب غریب زیاد داره..
  خرداد سال 69 زلزلۀ معروف رودبار اتفاق افتاد.ساعت 12 شب. اولین لرزشش 30 ثانیه (nonstop) طول کشید. اکثر مردم بعد از لرزش اول بیدار شدن و لرزش دوم رو که چند لحظه بعد از stop اولی بود رو تجربه کردن.
  حیاط خونه ما رو به شرق بود. مادرم گُل پرورش میداد و چون روزها میرفت سر کار، شبها مخصوصا وقتی هوا خنک بود حیاط رو آبیاری میکرد و بیدار میموند. مادرم از نظر شخصیتی خیلی خشک و ارتشی منشه! (پدرش هم ارتشی بود) و ذره ای به ماورائ طبیعت اعتقاد نداره. آنچه که بگه دیده ، شکی درش راه نداره که پدیده ای مرئی بوده
  به نقل خودش مینویسم:
  «شیلنگ آب رو به سمت درخت مگنولیا گرفته بودم برگهاش کثیف بودن، تو خیال خودم بودم که احساس کردم به آرومی محیط داره روشن میشه(مثل آروم آروم زیاد کردن brithness تلوزیون) اولش این روشنایی منبع واضحی نداشت. رنگ آسمون به قرمزی میزد. صدای خاصی نمی اومد اما وقتی سرم رو سمت راستم چرخوندم دیدم آسمونش خیــــــــــلی روشنتراز روبروم و سمت چـپمه. رعد وبرقی هم در کار نبود فقط نور بود و درخشش و کم کم نور تو آسمون کوچک و تاریک شد» (منظورش اینه که دور شد) » و بعدش زمین شروع کرد چرخیدن که من رو به اطراف سُر میداد و پرت میکرد…»
  میدونین نکته اش چیه؟
  اول اینکه آسمون منجیل که بین رودبار و رشته همیشه بخار آب داره (به خاطر سد سفید رود) و باعث میشه نور شفافیت و وضوح خودشو از دست بده و اگه منشا نور ، شیء یا نقطه ای خاص باشه ما قادر به تشخیصش نیستیم.
  دوم اینکه دلیل این زلزله هر بار یه چیز اعلام شد که همۀ دلایلشون رو به دریای خزر ربط داده بودن! ولی دریا دقیقاً سمتی بود که تاریک بود و همۀ اتفاقها داشت در ارتفاعات کوههای جنوبِ ما می افتاد. همون جایی که رودبار و مارلیک و درفک هست..
  و از همه مهمتر اینکه بعد از حدود 20 سال چندی پیش جایی بودم و کسی داشت از خاطرۀ همین زلزله صحبت میکرد و دربارۀ دیدن یه نور عجیب صحبت کرد. ( میگفت فکر کرده بود داره میمیره و اول مُردن این شکلیه!) به هر حال من تقریباً تو شوک بودم!
  به نظر شما ممکنه این فرایند اصلا زلزله نبوده… و داستانش بلند شدن یه UFO باشه؟
  درباره تمدن مارلیک همشهری انلاین اینجا:
  http://new.hamshahrionline.ir/%28S%28bhyusyrjhu0kae553r4wmi45%29%29/details/38763
  یه سری عکس از اثارش زده. تو توضیح آخرین عکس نوشته معلوم نیست که این شیء ســپر است یا دکمه!
  این عکسش:

  یعنی 3000 سال پیش ، مردم باستانی تو این منطقه سفینه دیدن..
  اما… ما چی دیدیم؟

  • من فکر نمیکنم زلزله به این خاطر باشه ولی احتمالا آنها آمدند برای مشاهده زلزله. شاید هم از مکانی که بوده اند بیرون آمده اند. یکی از قدیمی ترین تمدنها در سواحل خزر بوده و همینطور جیرفت. که جالب اینجاست بیشترین اتفاقات عجیب و همینطور مکانهای اسرار آمیز در همین دو منطقه است. شهداد کرمان و شمال کشور..

  • سلام پونه جان. درباره صحت این مورد که میخوام بگم شک دارم ،ولی یه بار کاملا اتفاقی از پدرم شنیدم که تو ناحیه طارم که نزدیک رودبار هست ،از قدیمیا و پیرتر ها که بپرسی همشون خاطراتی از دیدن آدم فضاییا ،رابطه باهاشون ،دیدن بشقاب پرنده ،و… دارن. گویا چند دهه پیش یه امر رایج بوده رویت این چیزا! حتی از یه پیرمردی اسم برد که وقتی پدرم ،کم سن و سال بوده ،براش از ماجرای ربوده شدنش در باغات اطراف و ظاهر شدنش نزدیک خونش توی ده گفته. و بشقاب پرنده هایی که اون موقع اطراف اون روستاها و حتی داخل روستا هرازگاهی دیده میشدن. من که نه باور کردم نه رد. ولی خب جای تعجب داره که حدود پنجاه سال پیش که خیلی اطلاعاتی از یوفو و این چیزا نبوده یه مرد روستایی بیاد مشخصات یوفو بده ،یا از ربوده شدنش بگه ،حتی اشاره به پوشش فلزی اون ادم های کوچیک جثه بکنه که دیدتشون!ازین دست حرفا گویا تو اون ناحیه کاملا عادیه. شما چیزی به گوشت نخورده؟

   • نه یاسمینا جون، نشنیدم.
    اگه هم بشنوم، باورم بستگی به این داره که گوینده اش رو خوب بشناسم و بدونم در درونش چی میگذره.. اینو قبول دارم که اون پیر مرد مثل آدمهای الان نیست که واسه مسائل حاشیه بیاد دروغ بگه
    راستش آقا رامتین یه لینک از همین سایت اینجا گذاشتن ، رفتم دیدم،
    جوابش برای من معنی عمیقی از اذهان پیرامون مون رو داره ..
    از افکار و اعتقادات رنگین در جامعۀ ما..
    و اینکه بیشتر مردمی که با پیش داوری وجود بیگانه ها رو رد میکنن قادر به کنترل خودشون در اِعـمالِ عقایدشون به دیگران نیستن!

    فقط یه چیز برام سواله! اینکه همون مردم چطور پدیده ای رو که با چشماشون میبینن قبول ندارن، اما خالقی رو که نمی بینن هم وجودشو قبول دارن و هم میپرستن!

 8. زلزله دقیقاً زمانی شروع شد که نور کاملاً هوا رو روشن کرده بود. اگه برای مشاهده اومده بودن باید برعکس میشد یعنی بعد از زلزله آسمون روشن میشد. من بعد اینکه (جدیداً) دربارۀ جزئیاتش دوباره از مادرم سوال کردم تصمیم گرفتم راجع به آمارد ها و تپه مارلیک تحقیق کنم.. (مربوط به قبل از مادها و هخامنشیان میشن)
  ولی امان از اینکه هر چی بیشتر فهمیدم ،تعداد علامت سوالهای تو مغزم بیشتر شد!

 9. درود.رامتین جان چه اصراری داری بگی فضایی ها ربطی به وقوع زلزله ندارن.من با نظر پونه موافقم.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: