پیغام جدید یک گروه آرکتورین


«پیغام مهم April 21, 2013 یک گروه آرکتورین»

 

سلام عزیزان. ما امروز می آییم تا برایتان بهار شادی را آرزو کنیم, اگرچه این سال بهار خیلی متفاوتی برای خیلی بخشهای جهان تان داشته است. Gaia دارد خودش را به انرژیهای گسیل شده جدید به سیاره زمین وفق میدهد, بعلاوه گشودن خودش به انرژیهای الهی خودش زیراکه او همچنین یک موجودیت هشیار است. Gaia دارد تطبیق های لازم را به بهترین حالتی که میتواند میسازد به سبب اجازه دادن به پروسه عروج خودش با حداقل میزان ناهماهنگی نسبت به موجودیتهای در حال زندگی روی سیاره زمین.

 

بیشتر چیزیکه بعنوان هرج و مرج در جهان تان میبینید در واقع رهاسازی کیسه های انرژی تاریکی است که در نواحی معینی برای اعصار متمادی زمانی در حالت خفته قرار گرفته اند. اینها مکانهایی هستند که انرژیهای جنگ, دعوا, و عذاب همچنان طنین میکنند و جائیکه سالها و سالها اعمال و افکار غیر-روشن فکری اکنون دارند بازنمود میکنند به سبب اینکه بهشان رسیدگی شوند, تغییر ماهیت داده شوند, و در نهایت رهاسازی شوند. ممکن است بنظر برسد که جهان تان دارد تاریک تر میشود, اما این در حقیقت فعالیت نور بیشتری است که دارد روی سایه های مخفی گذشته میتابد تا آنها را به صحن آگاهی جهان بیاورد بجای اینکه بهشان اجازه داده شود تا همچنان مخفی بمانند و در خفا همچنان عملکرد داشته باشند آنطوریکه تا به حال اینطوری بوده است.

 

چیزهای بیشتری دارند رخ میدهند عزیزان, و کسانیکه انتخاب کننده مقاومت در برابر نور از طریق جهالت و ترس هستند دارند برای بقاءشان مبارزه میکنند که فقط میتواند مبارزه ای شکست خورده باشد, صرف نظر از اینکه چقدر این مبارزه بخواهد طول بکشد. بسادگی بخاطر اینکه, آگاهی الهی تنها واقعیت یگانه است و بنابراین هرگز نمیتواند خاموش گردد. هیچ واقعیتی(نگه داشت قدرتی) به توهمات خلق شده ناشی از انرژیهای دوگانگی و جدائی وجود ندارند حتی اگرکه بنظر خیلی واقعی بیایندهیپنوتیزم.

 

خیلی از کودکان امروزی روی سیاره زمین در این زمان هستند که تا بسادگی نورشان را به این پروسه تحولی اضافه کنند. آنها هیچ نیازی نداشتند تا در یک بدن فیزیکی باشند برای تحول انفرادی خودشان, چنانکه آنها پیش از این خیلی تحول یافته بوده اند و هستند, اما انتخاب کردند تا بخشی از این زمان قدرتمند باشند برای افزودن انرژی تحول یافته شان به این زمانها. این دلیلی است که دارید آگاه میشوید از شمار زیادی از کودکان خیلی شهودی و متفکر «مثل افراد مسن». سعی کنید آنها را بخاطر نورشان محترم شمارده و آنها را نخاله و عجیب و غریب ندانید یا اینکه بخواهید مجبورشان کنید که تا بیشتر به انرژیهای پیشین و فرتوتی که باید دیگر ازشان عبور کرد قرار داشته باشند.

 http://loveandlightportal.files.wordpress.com/2012/12/web-hexagram-arcturian-gratitude-sign.jpg

به آگاهی تان, حقیقی و  پابرجا بمانید عزیزان, ازآنجائیکه دارید تفاوت را میسازید اگرچه که ممکن است برحسب ظاهر در آن راه بنظر نرسد. سعی نکنید تا اخبار خیلی زیادی را تماشا کنید زیراکه با انجام اینکار دارید با عرضه دائمی انرژی فرتوت و پیشین و منفی تغذیه میشوید. به آنچه که میخوانید گزینشی عمل کنید, زیراکه وقتی بدنتان را با چیزهای کم ارزش و بنجل تغذیه نمیکنید پس چرا ذهن و آگاهی تان را بخواهید با چیزهای کم ارزش و بنجل تغذیه کنید؟ آگاه بمانید, اما نه کاملا اشغال شده «در جهان ولی نه از آن». اکنون زمانش است تا زندگی کنید که آنچه که میدانید حقیقت باشد, و نه فقط از آن بعنوان گفت و شنودهای دلچسب برای گروهها, کلاسها, یا دوستان بدانید. اغلب در تفکر و مراقبه باشید, در مرکز یگانگی تان بیارامید, زیراکه که این مهلت آرامش تان از جهان ظواهر است, و جائی است که شما خواهید آموخت. دیگر به توده کتابها و کلاسهای زیاد احتیاجی نیست, زیراکه فرای آنها تحول یافته اید تا بخواهید از درونتان بیاموزید. این دلیلی است که خیلی از شماها دارید پی میبرید که دیگر هیچ طنینی با کتابها و کلاسهای متافیزیکی ندارید…………..

 

وحشت وجود دارد در کسانیکه میبینند که بیداریهای جمعی دارد رخ میدهد که نشانی است بر پایان راههای پیشین و فرتوت و راحت و خود پرستانه شان. شرکتها, حکومتها, کلیساها, غیره, که ممکن است هنوز در انرژی حرص و طمع و خودپرستی عملکرد میکنند دارند هرکاری که معتقدند لازم است میکنند (شامل تفسیر سرشت مقدستان) به سبب نگه داشتن بشریت در انرژی ترس, به هدف حفظ کردن سیاستهای خودپرستانه و نافع خودشان.

 

با این وجود, آنهایی از شما که از نور و در نور هستید اکنون آماده اید تا به پی آمدهای جهان با یک سطح ذهنی بالاتر و جدید سر و کار داشته و توجه کنید. به افرادیکه بنظر میرسند دارند مشکلات زیادی را سبب میشوند نور بفرستید و بیاد داشته باشید که آنها نیز در و از سرشت الهی اند, اما هیچ آگاهی ای از آن ندارند, و در نتیجه تمام انتخابهایشان را از فضای جهالت میسازند. نور حقیقت را بیاورید, به هر موقعیتی که از آن آگاه میشوید یا شخصا مواجه میشوید. آگاهی از حقیقت و آگاهی از طبیعت توهمی ظواهر دنیا, همراه با ارسال نور, کمک میکند تا توهمات تاریکی را منحل کند. لفاظی کردن و یاوه گویی درباره شرارت های جهان تان, انرژی تان را به انرژی جاری خلق کننده این ظواهرات اضافه میکند و به آنها واقعیت بیشتری میبخشد توهمات از انرژی ای که شما آنها را تغذیه میکنید قوت میگیرند, میبینید؟

 

هر آنچه که راهنمایی میشوید انجام دهید تا تغییر را بوسیله راههای بعد سومی کاربردی بیاورید (دانه های حقیقت را با حرفهایتان بکارید, غیره) اما همیشه از طبیعت توهمی ظواهر دنیا آگاه باشید که جلوه های سایه های انرژی با بدون هیچ قانون یا حقی برای نگهداشتن و بقایشان هستند. قدم های بشری را بردارید, اما فقط پس از جستجوی هدایت از طریق تفکر و تعمق و مراقبه. ممکن است هدایت شوید که مطلقا هیچ کاری نکنید اما عقب بایستید و بعنوان یک  آگاهی جدا به مشاهده بپردازیدیا ممکن است هدایت شوید تا فقط نور بفرستیدیا ممکن است هدایت شوید تا چند نوع اقدام را انجام دهید.

 

همیشه به یاد داشته باشیدتمام قدرت فقط همیشه درون سرشت الهی, حقیقت, و اصالت است.

از طرف یک گروه Arcturian                               

منبع: www.onenessofall.com

پ . ن : با تشکر فراوان از هادی عزیز برای ترجمه و ارسال این مطلب

هر گونه بهره برداری از این مطلب با ذکر منبع با آدرس www.ufolove.org مجاز می باشد.

BLOG.UFOLOVE@YAHOO.COM

صفحه فیسبوک دنیای اسرارآمیز

http://www.facebook.com/BLOG.UFOLOVE

Advertisements

Posted on آوریل 23, 2013, in دنياي اسرار آميز. Bookmark the permalink. 12 دیدگاه.

 1. به نظر شما این چه موجودی !!!؟؟؟ هدفش از راهنمایی ما انسانها چه ؟؟؟

  • عرفان عزیز، این یک موجود نیست، یک ذهن جمعی است، (در بعد پنجم هشیاری، ذهن توانایی پیوستن را علاوه بر تکه شدن دارد) و هدفشان از راهنمایی، تسهیل فرایند عروج زمین و روح های بر روی زمین به بعد پنجم است، آرکتوروس درخشان ترین ستاره در صورت فلکی گاوران است، برای اطلاعات بیشتر در مورد تمدن آرکتوس، می توانید به لینک زیر مراجعه نمایید http://www.ashtar-arcturiers.nl/english_arcturians.html

 2. این جور که من برداشت کردم چیزی که خیلیها میگفتند 21 دسامبر قرار بود اتفاق بیفته حالا بتدریج داره رخ میده البته باید صبر کرد ببینیم چی میشه فقط خدا کنه جهان از این وضع بزودی نجات پیدا کنه ..
  راستی اون روح هایی که به زمین اومدن برا کمک حتی نیازی نداشتن خودشون. فقط میتونم بگم چه اشتباهی کردن از اون چیزی که فکر میکردن سختر بود و همینطور خیلیهاشون موفق نشدن یا انرژی منفی روشون اثرات مخربی گذاشت ..

 3. با سلام
  این روزها این گروه ها خیلی زیاد شدندو این که چرا همه ی آنها در یک حد فاصل نزدیک به هم به این فکر افتاده اند و گویا می خواهند از هم سبقت بگیرند و خود را دوست دار بشر وزمین آنها می دادند معلوم نیست آدم را بیشتر به یاد پیشی گرفتن ابرقدرتها از هم دیگر بر سر منابع کشورهای جهان سوم می اندازد

  • سلام zohal عزیز,

   ابتدا اینکه اگر شما زحمت میکشیدید و کلمه دقیقا arcturi را در سایت google میزدید و اولین, اولین لینک حاصله در جستجوی google را وارد میشدید و روی قسمت arcturi سایت مذکور فقط به کمی مطالعه میپرداختید, آنگاه در می یافتید که نام arcturianها قبل از اینکه شما و بنده و خیلیهای دیگر حتی به دنیا آمده باشند بتوسط Edgar Cayce که در طول سالهای 1877 تا 1945 میزیست (به سال زیست ایشان توجه کردید؟) به جهانیان معرفی شد, و بعد شما اینطور خیلی خیلی راحت می آیید میگوئید:»این روزها این گروه ها…..». این روزها؟!؟!؟! خواهشمندم ابتدای امر, نسبت به هر چیزی که میشنوید و میخوانید زحمت جستجو را بکشید. ببینید, zohal عزیز, داریم در دنیای ارتباطات و اینترنت و…… زیست میکنیم, و نه مثلا در حال زیست در 150 یا 200 یا 500 سال پیش که برای مطلع شدن از یک خبر یا فرستادن یک خبر, می بایست از اسب و الاغ و خر و عقاب و کفتر و اینجور چیزهای بدوی استفاده میشد, آخه بابا جان چرا آخه ارزش زیست در این دوران بسیار upgrade شده تر از صدها سال پیش را بهش هنوز بی تفاوت و…. هستیم؟
   بنده, البته پوزش میخواهم, احساس میکنم شما هنوز به همان نواحی روشن شده big picture سیاره زمین و کیهان و…. پی نبرده اید که…… خواهشمندم, مطلب موجود در لینک های زیر را وقت بگذارید و تماما بخوانیدشان, واقعا خواهشمندم بخوانیدشان:

   http://www.mediafire.com/?ecc12hs15keh1db
   (در درون مطالب لینک بالا درباره Edgar Cayce هم نوشته شده)

   http://www.mediafire.com/?fjjrlgtt89ro4fr

   http://www.mediafire.com/?ta1xtseagk22pcb
   (مطالب این لینک را نیز حتما تماما بخوانید)

   http://www.mediafire.com/?eqpys585ksq1h6f

   با تشکر فراوان از توجه شما و سایر دوستان گرامی

   • با سلام
    هادی عزیز بنده قصد بی ارزش نشان دادن مطلب شما را نداشتم و از شما کمال تشکر را دارم که مطلب های ارزشمند می گذارید ، من به اندازه کافی مطالعه دارم و پی گیرمطالبی از این قبیل هستم از جمله نیروهای ناشناخته انسان های زمینی ، انسانهای زیر زمینی ، انسان های فضایی ، فوق فضایی ، مافوق فضایی ، تمام کاهنات خلاصه کل هستی از نقطه شروع تا نقطه ی پایان را پی گیرم بضافه آن نواحی که شما نام بردید شما با چند خط نوشته ی من بنده را محکوم به نادانی کردید من از خوانندگان قدیمی این سایت هستم و پیش از این نیزمطالعه زیادی از شناخته ها و ناشناخته های کشف شده داشته ام شما متوجه منظور بنده نشدید من گفتم چرا همه ی آنها در فاصله کمی از هم به این فکر افتاده اند من قبل تر که مطلبی مشابه راجع به گروه دیگری در این سایت گذاشته شده بود گفتم هر کس که پیام عشق و دوستی داشته باشد ارزشمند است و با عشق باید پاسخ داد ولی حق بدهید انسانی که این همه از همنوع خود در ظلم و ستم است چگونه به این پیام های بدون عمل دلخوش کند

    بازم تشکر هادی عزیز پر از نور وعشق باشی

 4. zohal جان هر شخصی باید اول از خودش شروع کنه

 5. من معتقدم که گونه های میلیاردی در کیهانها وجود دارند2- همه انها در یک مسابقه تکاملی قرار دارند 3 بنابر قوانین همه دنیاهاتضاد منافع مالکیت و…..مانع از کمک بی چشمداشت میشود4-اگر به نوع میزان دخالت وتاریخ این دخالتها نگاه کنید یا اساسا پیشرفتی برای نوع بشر نداشتهاند یا به عقب گرد ونابودی کامل مواجه شده ایم5دریک میدان خاص اگر نیرویی غیر همدوس وارد جریان شود به واپاشی میانجامد6اینده ادامه گذشته ماست وگذشته جاده ایندهبرای بشری که برای کوچکترین خواسته خود بزرگترین جنایات اب خوردن است وغرق در تضاد طبقاتی خویش است مراقبه و…….مثل همان افیونی است که مذاهب میدهند……تمام

  پ

  (

 6. ببخشید یه سوالی برام پیش اومد:
  منظورِ این آرکتورین ها از «سرشت الهی» کیه؟ یعنی اونها هم الهه داشتن؟
  یعنی دقیقاً میخوام بدونم اونها به پدیده ای به نام «خدا» اعتقاد دارن؟! خیلی نامه اش مذهبی به نظر میرسه، اونهم مذهبی که در افکار یه آدم زمینیه…
  اگه از فلسفۀ اعتقادی این گروه منبع فارسی میشناسین میشه لطفن معرفی کنین؟ ممنون

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: