خون آشامان (۲)


Sanguinarians  یا خون آشامان واقعی

 

نیروی حیات یا انرژی پرنا (Pranic Energy) نوعی خاص از انرژی است که تنها توسط موجودات زنده تولید می شود. این انرژی به مقدار زیاد در خون انسان وجود دارد و باور بر این است که با نوشیدن خون بخش اعظم پرنا به بدن خون آشام منتقل می شود.  برخی محققان پرنا را از دیگر انرژیها متفاوت می دانند. سایر انرژی ها عبارتند از انرژی جـنـسـی ( که با میل جـنسـی کاملا فرق دارد)- انرژی عاطفی – انرژی جادویی- انرژی منفی- انرژی ستاره ای- انرژی جوی یا اتمسفری- انرژی روحی و …

 

نام Sanguinarian از لغت لاتین Sanguis ( «خون» ) گرفته شده است و معنی آن «خون آشام» می باشد.

خون برای هیچ انسانی قابل هضم نیست و در مورد خون آشامان نیز همین مسئله صادق است. خونی که آنها می نوشند بدون هضم شدن وارد مدفوع و ادرار می شود. علاوه بر این همواره در خطر بیماریهایی مانند ایدز و هپاتیت هستند چون اکثرشان میل به نوشیدن خون انسان دارند البته چنانچه دسترسی به آن ممکن نباشد موقتا از خون حیوانات نیز استفاده می کنند. مقدار خونی که در هر بار مصرف می کنند به اندازه خونی است که از بریدگی و زخم بیرون میاید. بیشتر خون آشامان ترجیح می دهند که فرد اهدا کننده خون قبلا تستهای HIV و هپاتیت داده باشد!

این دسته از خون آشامان اعتقاد دارند که نیاز آنها به نوشیدن خون صرفا یک نیار روانی نیست ولی هیچ یک تا به حال دلیل دیگری برای این کار ارائه نداده اند.

این خون آشامان به دو دسته تقسیم می شوند:

۱- خون آشامان حریص که مقدار خون مصرفی آنها در روز بسیار بالا است.

۲- خون آشامان معمولی که با مقادیر کوچک خون ارضا می شوند.

مکیدن خون:

اکثر آنها دندانهای بلند ندارند و از طریق تیغ یا سوزن سوراخ کوچکی در بدن داوطلب ایجاد کرده خون اورا می مکند. خیلی به ندرت ممکن است بدن کسی را گاز بگیرند. گاز یک خون آشام می تواند ویروسهای ایدز و هپاتیت را به بدن داوطلب منتقل کند و علاوه بر آن باکتریهای خطرناکی که در دهان او موجود هستند وارد زخم شده و خطر عفونتهای شدید را ایجاد می کنند. امروزه خون آشامان در مورد بهداشت فردی که خونش را می خورند بسیار حساس هستند و سعی می کنند از افراد داوطلبی که تست شده اند استفاده کنند.

 

سایت زیر سایت رسمی خون آشامان است و در شهرها و کشورهای مختلف جوامع آنها به فعالیت مشغولند.   http://www.sanguinarius.org/

خون آشام اسطوره ای:

 

گروه مشهوری از خون آشامان هستند که معمولا در فیلمهای هالیوود با اغراق فراوان نشان داده می شوند.

اگرچه واقعی هستند ولی نحوه تکامل و خصوصیاتشان با آنچه غالبا در فیلمها میبینید تفاوت دارد. سه فرضیه در مورد به وجود آمدن این گونه داده شده است:

اولین فرضیه بر این عقیده است که ازابتدا این گونه در کنار انسانها تکامل یافته و به وجود آمده اند. در واقع نوعی انگل انسانی هستند که برای زنده ماندن از خون انسانها تغذیه می کنند و از ابتدای تاریخ وجود داشته اند.

فرضیه دوم معتقد است که خون آشام اسطوره ای در اصل انسانهایی بوده اند که به ویروس خاصی آلوده شده اند و بر اصل جهش ژنتیکی تبدیل به موجود جدیدی شدند که ظاهر انسانی خود را حفظ کرده اما ساختار بدنی آن تفاوت پیدا کرده است.

سومین فرضیه می گوید که شیاطین وارد جسم انسانی که تازه مرده است می شوند و بدن او را کنترل می کنند و لذا برای زنده ماندن نیاز به نوشیدن خون انسانها دارند. این فرضیه از آنجا ناشی می شود که برخی جنیان برای ادامه حیات به خوردن و نوشیدن گوشت و خون انسانها نیاز دارند و از گذشته باعث ایجاد وحشت در میان مردم شده اند.

قدرتها :

۱– عمر ابدی ( تا زمانیکه خون به آنها برسد).

۲- آلوده کردن هر کسی که گاز بگیرند

۳-قدرت مافوق بشری

۵-قدرت تغییر شکل

۶- قدرت هیپنوتیزم

۷- همکاری با جنیان ( در برخی موارد دیده شده که خون آشام بزرگ می تواند با جنیان ارتباط داشته باشد و از آنها کمک بگیرد).

۸- کنترل کردن ذهن حیوانات

 

نقاط ضعف:

۱- قادر نیستند وارد خانه یا مکانی شوند مگر آنکه از سوی میزبان دعوت شده باشند.( بعد از یکبار وارد شدن با دعوت می توانند هر زمانی خواستند وارد آن خانه شوند).

۲- قادر نیستند از آب روان عبور کنند. البته به این معنی نیست که شنا بلد نیستند بلکه آب روان مانند رودخانه یا چشمه قدرت خون آشام را برای استفاده از اعضای بدنش میگیرد و در نتیجه قادر به شنا نخواهد بود. ظاهرا غرق می شود ولی بعد از بیرون آمدن از آب دوباره راه می افتد).

۳- خوابیدن در طول روز ( همه خون آشامان در طول روز نمی خوابند).

۴- تحمل نداشتن نور خورشید ( برخی خون آشامان به نور خورشید حساسیت ندارند و آن را تحمل می کنند).

 

۵- وابستگی به خاک محل تولد برای آرامش یافتن

۶- حساسیت به سیر ( ازآنجا که سیر آنتی باکتریال بسیار قوی است خون آشام به آن نزدیک نمی شود).

 

۷-گل رز (گل رز و تیغهایش باعث ضعف و کندی حرکت خون آشام میشود).

 

افسانه هایی مبنی بر اینکه تصویر آنها در آینه نمی افتد یا اینکه قادر نیستند وارد اماکن مقدس مذهبی (مثل کلیسا)شوند تا جایی که تحقیقات نشان داده است صحت ندارد.

همچنین باور عمومی بر این است که استفاده ار علامت صلیب یا پاشیدن آب مقدس کلیسا می تواند خون آشام را ضعیف و دور کند. اما این نیز صحیح نیست.

 

گفته می شود که فرو کردن اشیاء تیز چوبی یا نقره ای در قلب و بدن آنها باعث ضعیف شدن و مرگ آنها می شود اما این مطلب نیز اثبات نشده چرا که اغلب آنها در برابر این ضربات ایمن هستند.

 

روشهای مختلف دفن مردگان :

در کشورهای مختلف برای جلوگیری از تبدیل شدن مردگان به خون آشام روشهای خاصی برای دفن مرده ابداع کرده اند.اگرچه بسیاری از آنها فقط ناشی ازترس و خرافات بی ریشه است در روسیه جنازه را از راههای صعب العبور به قبرستان می بردند و عذاداران صورتهای خود را می پوشاندند و در حال بازگشت به عقب نگاه نمی کردند.

جنازه را به حالتی دفن می کردند که پس از بیدار شدن قادر نباشد به آسانی از قبر بیرون بیاید. مثلا به شکم دفن می کردند یا دست و پاهایش را محکم می بستند و یا آن را مصله می کردن که امکان بیرون آمدن از قبر را نداشته باشد. افرادی که خودکشی کرده بودند یا غریبه هایی که در شهر می مردند را به قبرستان راه نمی دادند.

روشهای کشتن خون آشام:

نحوه کشتن خون آشام بسته به نژاد و گونه آن تفاوت دارد.

——————————————————————–

نام گونه خون آشام /     نام کشور         /       روش موثر کشتن

———————————————————————

Sampire    /                    آلبانی          /   فرو کردن چوب در قلب

———————————————————————–

Nacktzehrer  /          * باواریا               / قطع کردن سر با تبر

———————————————————————-

Ogoljen      /            *بوهمیا              / دفن کردن بر سر سه راهی        

———————————————————————–

Krvoijac /             بلغارستان              / زنجیر کردن جنازه در قبر

———————————————————————–

Kathakano /               کرت                 /جوشاندن سر در سرکه

————————————————————————

Brukulaco /               یونان                  /قطع کردن و سوزاندن سر

———————————————————————–

Vampir     /         مجارستان                /فرو کردن چوب در قلب و میخ در تابوت

————————————————————————

Dearg-dul   /              ایرلند                   / چیدن سنگ روی قبر

—————————————————————————-

Vryolakas   /                مقدونیه               / ریختن روغن داغ روی جسد

————————————————————————

Upier         /                  لهستان               /  دفن کردن به شکم

—————————————————————————

Gierach       /              * پراشیا                 / گذاشتن بذر خشخاش در قبر

———————————————————————-

Strigoiul      /                رومانی               / بیرون آوردن قلب و بریدن آن از وسط

———————————————————————–

Vlkoslak      /                   صربستان           / بریدن انگشتان پا

——————————————————————-

Neuntoter    /                  *ساکسونی           / گذاشتن لیمو در دهان

————————————————————————-

Vampiro       /                    اسپانیا               / فرو کردن میخ در گردن مرده

———————————————————————–

* کشورهای باواریا- بوهمیا-پراشیا و ساکسونی اکنون جزو کشور آلمان هستند.

منبع : وبلاگ میراث برزخ

Posted on مارس 2, 2013, in خون آشامان. Bookmark the permalink. 42 دیدگاه.

 1. دوست خوب ما … آنچه که گفتید با واقعیت تفاوتی فاحش داشته سایت معرفی شده هم وجود خارجی ندارد !!!

  • بهی جان این مطلب و بعضی از مطالب دیگر این سایت از همین وبلاگ فیلتر شده میراث برزخ است که الان در دسترس نیست.

 2. آره دوستان وجود داره ….ولی چیزی که تویه داستاناا شنیدین با واقعیتش فرق داره.دوست خودم یکشونه..کسانی که به این مشکل دچار هستن …تحمل نور آفتاب براشون سخته. و معمولا دندانهای نیش بلندی دارن .دوستم این مشکل رو داره اما به کسی تا حالا نگفته . و معمولا برای ضعفش از خون پرنده ها استفاده میکنه …شاید باور کردنی نباشه ولی هست ..و وقتی هم روزی 4 قطره خون اگر نخوره .چنان رنگ پوست بدنش سفید میشه ..انگاری که یه جسده …و معمولا بدنش مثل یخه خیلی سرده ….

  • درود بر شما دوست خوب ما
   دیربازی است که اینجانب افتخار عضویت و همکاری کروهی از محققین بین المللی را دارم که بررسیهای و تحقیقات عمیق و دامنه داری (حتی در کشور شما) درباره خون آشامان ، گرگ پوشان (آنهایی که در مواقعی خاص به شکل گرگ در می آیند) ، انسانهایی که بطور ژنیتیکی دارای شاخ یا دو و یا هر دو هستند ، و نیز درباره آثار فرازمینیان و ترجمه پیامهای کهن آنها بررسی و تحقیق می کند ، هستم. ما فیلمها ، کتب و نمونه های فراوانی داریم … آنجه که شما در نوشتار خود آورده اید بیشتر به فیلمهای هالیوودی شبیه است تا واقعیت. حقیقت وجودی خون آشامان بصور قطع و یقین چیز دیگری است.
   با سپاس

   • بهی عزیز مطالب خود را منتشر میکنید تا ما هم استفاده کنیم؟ با تشکر.

   • بخشهایی از یافته ها بزودی به آگاهی عموم خواهد رسید که در نهایت خرسندی ترجمه فارسی انها را برای درج در سایت شما ارسال خواهم داشت. باید دید گام بعدی واتیکان که مرکز و ستاد فرماندهی همه اینگونه موجودات و نیز شیطان پرستان است چه خواهد بود.

  • دوست جنابالی یکیشون نیست چون دوست جنابالیه ! واضح تر بگم آدمه ! واضح تر بگم قدرت های فرا بشری نداره بازم واضح تر بگم که اون آقا مثل انسان رشد می کنه بازم وضح تر بگم خون آشام ها به علت طریقه ی زندگیشون علایقشون با انسان ها از زمین تا آسمون فرق می کنه اونی که تو می گی سردیش از تخیلات خودته یا شاید تو سرما می خوابه خون خوردنشم بخاطر مشکلات روانی هست ! برخی اطلاعات هستند که نمی شه اینجا گفت ولی کمی بهت می گم راه هایی هم هست که یک خون آشام بدون خون دیگران زنده بمونه راستی یه چیزیم بگم که خونی که خون آشام ها می نوشن براشون از نظر بهداشتی مهم نیست چون قرار نیست چیزی ازش وارد بدنشون بشه فقط انرژیشو می گیرن و اون رو برای قدرت های فرا بشری خدشون استفاده می کنن تنها چیزی که براشون مهمه روح میزبان هست که معمولا اشخاصی که همیشه در نا امیدی به سر می برن و آرزو های خدشون رو فراموش کرده و تسلیم قوانین کسل کننده و روزمره و بی جای جامعه می شن و مثل یک انسان عادی زندگی می کنن (به زبان عموم عاقل شدن) و هیچ پتانسیلی ندارن برای اون ها کاری از پیش نمی برن درضمن انرژی ای که جذب می کنن به انرژی خدشون بستگی داره اگه انرژی طرف خیلی کم باشه انرژی ای به اون ها نمیده و اگر هم انرژیش از ظرفیت اون ها بیشتر باشه نمی تونن انرژیشو جذب کنن چیزی هم که به اون ها انرژی می ده خون نیست بلکه خونریزی هست کشتن یک نفر می تونه انرژی زیادی به اون ها بده ولی برای مدت کم خوردن خون برای ماندگار کردن وضعیت خونریزی هست درضمن جذب انرژی از طریق کشتن باعث پخش شدن انرژی جذب نشده و جذب خون آشام های دیگر می شه که برای همینه که معمولا یا کسیو نمی کشن یا اگه اینکارو بکنن یعنی از جونشون سیر شدن این انرژی دقیقا مثل بو قابل رد گیری هست و تا وقتی کاملا مصرف نشه شما تسوط خون آشام هایی که جسد رو شناسایی کردن قابل ردگیری هستین اینجوری یعنی جنگ !
   من درباره ی خون آشام ها اطلاعات می خوام کسی هست که بتونه اسکن متون باستانی در اختیارم بزاره؟

 3. aaaaaaaaaaaaaaaa…………
  che bahal,mishe beporsam vabaste be kojayiin in tahghighato anjam midin?

 4. سلام .مطلب خوبی بود من خودم باور نداشتم ولی با دیدن این دو کلیپ باور کردم

 5. سلام دوست عزیز اقای بهی
  من چند تا سوال ازتون داشتم خوشحال میشم که از معلومات خودتون منو روشن کنین
  ایمیل من اینه :avaregan@gmail.com
  اگه جسارتی نیست با ایمیل بهم جواب بدین خوشحال میشم باهاتون در ارتباط باشم
  با تشکر

 6. سلام
  می خو.ام مطالب این وبلاگ رو ببینم ولی پسورد میخواد.

  http://limbolegacy.persianblog.ir/

  لطفا پسورد مورد نظر رو در صورت امکان در اختیار قرار دهید.
  مرسی.

  • پسوردشو ندارم ولی همین مطالب را قبلا از وبلاگ میراث برزخ در همین وبلاگ دنیای اسرار آمیز قرار دادیم. به آرشیو مراجعه کنید.

 7. salam momkene ke rohe khodeshono dar notfei ja sazi konan ?
  chetori mishe nejade khonashamo tashkhis dad?

 8. دوستان خوب ما
  با درود فراوان
  نوشتار شما آقای روحی ، تا حد زیادی با واقعیات برابری می کند. خون آشامان ظاهری انسانی دارند ولی در واقع انسان نیستند. آنها حتی DNA متفاوتی دارند. در حقیقت DNA آنها کمتر از ۱٪ با انسانها فرق دارد (توجه داشته باشید که تفاوت DNA انسان و میمون تنها ۲٪ است). همانگونه که دوستمان آقای روحی گفت پاکی و سلامت خون برای آنها «چندان» مهم نیست ولی خون انسان حداکثر انرژی و سرخوشی را به آنها می دهد که در صورت فقدان آن ، از خون خوک که بسیار به خون انسان نزدیک است بهره می گیرند. شایعات و داستانهای تخیلی فراوانی درمورد آنها رواج دارد ولی وجود و حضور آنان در گذشته ای نه چندان دور در داستانی بنام کنت دراکولا فاش شد. او یکی از ثروتمندان اهل و ساکن رومانی بود و شایعات درباره او درست است. اگر چه در پرده پوشی آن بسیار کوشیدند. آنها شیوه زندگی ویژه خود را داشته هرگز با انسانها دوستی نمی کنند. رده های بالای آنها به ایلومیناتی و کابال که همگی از پرستندگان و پیروان شیطان (لوسیفر) هستند باز می گردد که همچنان در جشنها و مراسم مخفی خود که بسیار هم باشکوه برگزار می شود به نوشیدن خون انسان بالاخص «پسر بچه های خردسال» که حداکثر نیرو و احتمالا مزه را دارد بهره می جوبند. بسیاری از خانواده های سلطنتی جهان ، صاحبان صنایع عظیم ، بزرگان مذاهب مسیحی و کلیمی ، بویژه واتیکان و در نهایت آنهایی که مقامات بالایی داشته کمتر در انظار ظاهر می شوند از همین گروهند. آنها طی قرنهای متمادی بشیوه ی کودتایی خزنده در صدد و حتی در شرف تصرف کامل کره زمین بودند که در آن صورت همه انسانها می باید بصورت گوسفندان مورد بهره برداری آشکار آنها قرار گیرند. ولی با یاری فرازمینیان و انرژی مثبت (نوری که خون آشامان بشدت از آن گریزانند) آنها نه تنها موفق به پیروزی نشدند بلکه شیرازه کارها نیز در حال حاضر تا حد زیادی از دستشان خارج شده. استعفای پاپ که با برکناری و یا استعفای تعداد زیادتری از برجستگان آنان ادامه خواهد داشت ، از شواهد آشکار عقب نشینی گسترده آنهاست. عمده خون آشامان در کشورهای اروپایی که حکومتی سلطنتی دارند زندگی می کنند ، چه آن حکومتها از خودشانند.

 9. جناب بهی از کامنت های شما بسیار بهره بردم. شما میتونید علت شکست نازی ها را هم توضیح دهید؟ و اینکه نیروهای آنتی-ایلومیناتی درحال حاضر در چه وضعیت و مرحله ای قرار دارند. با سپاس.

 10. جناب بهي از اطلاعات شما بسيار بهره بردم. بنظر شما نازي ها چرا شکست خوردند؟ من معتقدم آنها بدنبال بازگرداندن شکوه دوران آتلانتيس به زمين بودند(و هستند)

 11. دوست خوب ما ، آقای رضا
  با سپاس از پیام مهرآمیز شما. دلیل شکست نازیها را می توان گفت که نه بواسطه برتری نظامی متفقین بود و نه ضعف راستین نیروهای خودشان. شاید باور نکنید (ولی واقعیت دارد) که هزینه جنگ هر دو طرف درگیر تنها از یک منبع تامین می شد. همانگونه که همین منبع بوجود آورنده اکثریت قریب به اتفاق دیگر جنگهای روی کره زمین بوده و هست. از دیدگاه بعد سوم ، شکست نازیها به سبب ضعف فرماندهی و تدارکات نیروهای آنها در شمال (روسیه) و در حنوب (آفریقا) بود. ولی از دیدگاه راستین ماجرا ، این بود که آنها فراتر از آنچه که تفاهم شده بود پیش رفته و در واقع پا از گلیم خود بیرون نهاده بودند که موجب قطع تامین مالی و در نهایت عدم توان در تدارک نیروها و شکست آنها شد. ( توجه داشته باشید که در این جهان فعلی ، هیچ چیز بدانگونه که دیده و درک می شود نیست ، ولی جای بسی شادی و مسرت است که ما در آستانه ورود به دوران شکوفای طلایی و پایان هزاران سال فریب و دروغ هستیم).

  در صلح و آشتی راستین
  بهی

 12. به نظر من نازی ها شکست خوردند چون قرار نبود پیروز بشن . به عبارت دیگه هیتلر اصلا انتظار اینو که فرازمینی ها بخوان جلوشونو بگیرن به نظر من به خاطر همین خود کشی کرد ! البته این نظر خودمه ولی واضح تر بگم :
  فکر کنید دارین یک بازی چند نفره می کنید که یکی در بازی تقلب می کنه که هیچ کس قدرت مقابله با اون و توقیفشو نداره تنها کاری که می کنید اینه که دیگه بازی نکنید ! وقتی هیچ کسی زور هیتلرو نداشت یهو سرو کله فرازمینی های نامرد پیدا می شه که با نامردی تمام تمام تلاش های اون رو می کوبونن تو دیوار اونم که می بینه حتی اگه از صفر هم شروع کنه دوباره کارش به اینجا می رسه و حتی اگه کسی زورشو نداشته باشه بازم فرا زمینی ها تو امور زمین مداخله می کنن کاری جز خودکشی براش باقی نمی مونه فکر می کنم که شکست دادن فرا زمینی ها رو برای آزادی خدمون به آیندگان سپرده باشه

 13. آقای روحی فکر نمیکنم هیتلر و دیگر سران ارشد نازی آنطور که به ما گفته شده خودکشی کرده باشند. جسدی از او یافت نشده و آن نمونه ای که در روسیه نگهداری میشود تقلبی است. و نازیها خود از حمایت فرازمینی های قدرتمندی برخوردار بودند…
  جناب بهی دقیقا به همان چیزی که انتظار داشتم اشاره کرد: هیچ چیز در این دنیا اونطور که بنظر میرسه نیست. طبق برداشت هایی که از Lacerta Files داشتم همکنون 11 نژاد بیگانه در کره خاکی فعال هستند و یک نوع «جنگ سرد» بین آنها برقرار است. اکثر جنگ ها و وقایع تاریخی زمین (مثلا تهاجم سراسری مغولان) از زد و بندهای بین آنها نشآت میگیرید و توده های مردم همچون مهره های شطرنج این بازی هستند. آریایی و یهود نماینده دو نیروی خارجی هستند که جدال بین آنها در مقیاس کوچک شده در سیاره به جریان افتاده! الوهیم های آفتاب گریز و خزندگان آفتاب دوست از اوریون. همه ویژگی این دو ضد یکدیگر است و بسیار من را یاد نبرد خیر و شر کلاسیک میاندازد. هرچند که تمایل ندارم با این دید به قضایا نگاه کنم.
  شخصا دامنه تحقیقات انفرادی و محدودی دارم و تا حالا که نتونستم با سیلی از اطلاعات مبهم و ناشناخته به جمع بندی در ذهن خود برسم. البته آقای بهی به ما قول دادند نتایج تیم تحقیقات بین المللی شونو از طریق همین سایت منتشر کنند..

  منتظرهستیم. پاینده باشید.

 14. این هم آدرس برای کسانی که هنوز آشنا نیستند بسیار جالب خواهد بود:
  http://www.luisprada.com/Protected/the_lacerta_files.htm

 15. دوستان خوب ما
  با درود فراوان
  نظر و عقیده هر کس از جمله شما جناب آقای روحی همیشه مورد نهایت احترام ما بوده، هست و خواهد بود ، ولی همانگونه که دوست خوبمان آقای رضا خاطرنشان شدند ، خودکشی هیتلر هرگز به اثبات نرسید. نیروهای متفقین در محل اقامت هیتلر دو جسد کاملا سوخته و غیر قابل شناسایی یافتند (یا حداقل چنین اعلام کردند!) و گمان بردند که آنها اجساد سوخته هیتلر و معشوقه اوست. آن دو جسد هم در فاصله زمانی بسیار کوتاه و پیش از هرگونه آزمایش تشخیص هویت ناپدید شدند. چنین شایع است که آلمانیها مدخل ورودی کره زمین در قطب جنوب را کشف و علیرغم کارشکنیهای نیروهای دریایی آمریکا و انگیس ، با تمدنهای درونی زمین (!) تماس گرفته بودند. یکی از شایعات اینست که شاید هیتلر هنوز زنده و در درون زمین زندگی می کند. نازیها با فرازمینیان ارتباط داشته و به فن آوری هسته ای و ساخت موشکها پیش از آمریکاییها دست یافته بودند. گفتنی است که پدر بمبهای هسته ای و موشکهای آمریکا همانا آلمانیهایی بودند که پس از سقوط نازیها به آمریکا منتقل شدند. همچنین نباید فراموش کرد که فن آوری هسته ای ، لیزر و چیپهای کامپیوتری (از جمله) فن آوریهایی است که بوسیله فرازمینیان ساکن سیاره سایروس در اختیار زمینیها قرار گرفته اند. بهمین سبب سایروسیها متعهد پاکسازی درون و برون زمین از تمامی آلودگیهای هسته ای موجود ، پس از آرام گرفتن اوضاع درهم سیاسی جهان هستند.
  از طرفی برای آنانی که تامین کننده هزینه های جنگی هر دو طرف درگیر در جنگها بوده اند ، بهیچ وجه مهم نبود کدام طرف پیروز شود. چون آنچه که آنها می خواستند همانا کشته شدن آدمیان و از آن مهمتر ایجاد سیل عظیم و ماندگار انرژی منفی بود که بخوبی بدان دست می یافتند. چه خوبست همیشه بیاد داشته باشیم که (تمامی) جنگهای پر سروصدا با کشتارها و خرابیهای گسترده و اثرات ژرف روحی و روانی در قلب و روح مردم هنوز بوسیله آنها برنامه ریزی و راهبری می شوند ، جنگهایی چون افغانستان ، عراق ، حملات مستمر اسراییلیها به فلسطینیان و نیز کشتارها و تیراندازیهایی با تلفات سنگین در مدارس سراسر کشورهای جهان غرب و بازتاب گسترده آنها در رسانه های گروهی که از سلاحهای دروغ پراکنی و تخریب روحیه هستند ، همه از همین دستند و بهترین روش مقابله با آنها اینست که هرگز احساساتی نشده ، از هیچ یک از طرفین (حتی در قلب خود) حمایت ننموده و با دلسوزی به مناطق بحرانی و جنگ زده و نیز نیروهایی که اینچنین بی رحمانه عمل می کنند ، از طریق قلب خود «نور» ارسال دارید. این همان نوری است که سیاهکاران و خون آشامان و امثالهم از آن وحشت داشته تاب تحملش را ندارند.

  با سپاس

 16. می گم خون آشام ها shape shifter هستند و خدشون شکل انسان هستند تا وقتی که shape shift نکنن تشخیص اون ها سخته چیزی هست که خون آشام به اون حساسیت داشته باشه تا بشه تشخیصش داد ؟

  • دوست خوب ما ، جناب آقای روحی
   با درود فراوان

   تا کنون هیچ نشانه ملموسی مبنی بر زندگی خون آشامان در کشورهای شرقی بدست نیامده و آنها خیلی بندرت در آن بخش از جهان دیده شده اند. دلیل آنهم بسیار روشن است. مردم در کشورهای شرقی وابستگی و همبستگی بیشتری نسبت به یکدیگر داشته خانواده ها و اقوام و خویشان منسجم تر و قلبها دلسوز تر و مهربانترند. این حالات و روحیات بخشی از همان نوری است که ما سخن از آن می گوییم و آنها تاب و توان تحملش را ندارند. خوب است که نسبت به آنها آگاهی پیدا کرده بر دانسته های خود بیافزاییم ولی پیشنهاد می کنیم بیایید فکر خود را مشغول این گونه موارد نکنیم ، چه هرچه بیشتر بدانها بیاندیشیم ، نیروی بیشتری برایشان تدارک می بینیم. بیایید بیاد داشته باشیم که هر فکر ، هر سخن ، هر حرکت و هر احساسی ایجاد انرژی کرده ، بسوی کسان ، شرایط و موقعیتهایی که با آنها همخوانی دارند روان شده به نیرویشان می افزایند. در قبال همان نوع انرژی را نیز بسوی ما سوق می دهند. مخلصانه پیشنهاد می کنیم بیایید به نور ، شادی و آزادی برای کره زمین که در واقع مادر همه ماست و نوع بشر بیاندیشیم ، درباره اش گفتگو کنیم ، در قلبهای خود احساس آنرا بوجود آورده (مدیتیشن) و آن احساس را در وجودمان لمس کنیم … این کار هم به هریک از ما که چنین کنیم توان و نیروی شاد و پر حرارت زندگی می بخشد (صرف نظر از هر آنچه که در خارج از وجود ما در حال وقوع است) و هم به پیروزی و دستیابی به جهانی که در آرزویش هستیم کمک خواهد کرد. چرا اصلا قرار نگذاریم که ساعتی از روز یا شب (هریک در خلوت خانه خود ، که البته از طریق انرژی بیکدیگر متصل خواهیم بود) همگی و دسته جمعی مدیتیشن کرده نیروی سازنده آنرا صد چندان نموده برقراری مزایا و ظرفیتهای بعد چهارم را تسریع کنیم. این کاریست که در سراسر جهان در حال انجام است … بیایید در این باره گفتگو کرده ، با نظرات و پیشنهادات یکدیگر آشنا شده ، دوستان خود را ترغیب به پیوستن به این جمع عرفانی نموده و در نهایت مدیتیشن گروهی را انجام دهیم. آیا موافقید؟

   با سپاس

 17. البته شما دارید از یک نوع عقب نشینی صحبت میکنید که با کمال احترام بنده نسبت به آن آنقدر خوش بین نیستم. موردی همچون استعفای پاپ که بنظر با انتصاب پاپ جدید خیلی زود حل و فصل شد. یا از عدم حضور فیزیکی خون آشامان در شرق میگویید درحالیکه لااقل حضور غیرمستقیم آنها شدیدا در اینجا محسوس است! بطور مثال فعالیت گسترده طالبان و استقرار حکومت های قرون وسطایی. شاید باورنکردنی باشد اما طی جست و جویی که داشتم نفت به میلیون ها سال به ساخته شدن احتیاج ندارد و میتوان آن را حتی در یک روز در فشار و دمای معین تولید کرد. گویا مخازن نفت درحال پرشدن دوباره هستند.
  همینطور بحران اقتصادی fakeـی که از 2008 براه افتاد، عرضه گیاهان اصلاح ژنیتکی و گوشت اسب و خر به صورت گسترده در غرب و… موارد خشونت آمیزتر که خودتان اشاره کردید و بهتر میدانید. البته منبا گفته های شما مخالف نیستم جناب بهی. ولی از طرفی هم اثر آنچنانی از این انرژی مثبت و نور در کار آنها نمی بینم و بنظرم نیازمند اقدامات جدی تر در رسیدن به این هدف است.

 18. آقایون شما دارین یک طرفه بحث می کنین اینجوری کسی به نتیجه ی مفیدی نمی رسه یکی میاد به طور کل درباره ی انرژی مثبت منفی حرف می زنه یکی میاد کل دنیا رو می بره زیر سوال !
  یک سوال برای من مطرح شده در جاهای مختلف منظور درستی ندارن
  من ظور از خون آشام کدوم ایناست .
  1-زامبی
  2-موجودی بیولوژیکی و شکل خاصی از انسان ها

  • دوست خوب ما ، جناب آقای روحی
   با درود

   خون آشامان زامبی نیستند ، بلکه آنهایی هستند که تغییری ژنیتیکی و بیولوژیکی یافته اند ، البته خودشان معتقدند که این جهشی بسوی تکامل ایشان است!!
   در واقع اگرچه آنها توانمندیهایی بیش از انسانهای با هوشیاری بعد سوم دارند ولی در واقع انگلهایی هستند که از خون و انرژی انسانها نیرو گرفته با آن تغذیه می کنند. تا کنون هیچ نشانه ای از حضور آنها در کشورهای شرقی که هنوز نور عشق و محبت و عرفان در آنها وجود دارد ، دیده نشده است.

   با سپاس

 19. دوست خوب ما
  با درود فراوان

  همانگونه که پیش از این عرض کردم ما همیشه عقیده همگان را محترم می داریم. ولی در مورد استعفای پاپ پیشین که با انتصاب پاپ جدید چیزی حل و فصل نشد. در واقع نه تنها هیچ اثر مثبتی نداشت که قضایا را وخیم تر هم کرد. پاپ پیشین از آندسته از کشیشها و وابستگان واتیکان در سراسر جهان که از کودکان سوٌ استفاده های جنسی می کردند حمایت می کرد ، همچنین در پول شوییهای کلان و نیز اعمال و مراسم پنهان شیطان پرستان دخالت و شرکت مستقیم داشت. رییس جمهور ایتالیا بشدت تحت فشارهای بین المللی برای بازداشت وی بود که دلیل اصلی استعفای پاپ است. دولت ایتالیا پذیرفت در صورتی که پاپ استعفا کرده و هرگز از واتیکان خارج نشود او را بازداشت نخواهد کرد. گفتنی است دادگاه بزرگی در بروکسل (بلژیک) پاپ پیشین ، نخست وزیر کانادا و ملکه انگیس را بجرم قتل بیش از ۵۰۰۰۰ کودک (پنجاه هزار کودک که تا کنون شمارش شده اند) را به ۲۵ سال حبس بدون تخفیف و مرخصی برای هر یک و مصادره همه اموال شخصی و سازمانی آنها (که در مورد واتیکان ، همه اموال و دارایی آن می باشد) محکوم و حکم بازداشتشان هم صادر گردیده (شاید بهمین دلیل است که هیچ یک از آنها از کشور خود خارج نمی شوند). همین دادگاه دو روز پیش همین حکم را در مورد پاپ جدید صادر کرد. باید در نظر داشت که این پاپ جدید هم در گذشته اتهامات جنایتکارانه ای داشته که با کمک واتیکان پوشیده مانده است … گفتنی است بسیاری از کسانی که در استخدام مستقیم و یا غیر مستقیم سه نفر فوق الذکر هستند یا استعفا نموده و یا در شرف آنند. در حال حاضر این قضیه جنجال بزرگی در غرب براه انداخته … گرچه رسانه های همگانی تحت سلطه ایلومیناتی سخنی از آن بمیان نمی آورند و یا حتی تلاش در اختفای آن می کنند. مورد دیگر وجود گوشت اسب در همبرگرها و تمامی غذاهایی که با گوشتهای چرخ کرده حاضری تولید شده اند … باید گفت این داستان تازگی ندارد و دهها سال است که ادامه داشته ولی بتازگی افشا شده ، همچون همان افشاگریهایی که در مورد سه نفر نامبرده بالا صورت گرفته.
  باید در نظر داشت که عروج و هوشیاری و بیداری مردم روندی تدریجی دارد. لازمه هوشیاری و بیداری دانستن حقایق است و حقایق با افشای پنهانکاریها میسر است و این همان است که همیشه بدان اشاره و با قوت در جریان است. دانستن حقایق نیز باید تدریجی باشد ، چون فکرش را بکنید که شما صبح فردا از خواب برخاسته و به هوشیاری و بیداری کامل و غیر منتظره ای رسیده باشید. بناگاه بدانید که پشت جنگها و شعارهای وطن پرستانه چه داستانهای مخوفی نهفته ، چقدر مذاهب و کتب مقدس تحریف شده و در خلاف جهت درسهای پیامبران راستین حرکت می کنند و یا اصلا پیامبران چه کسانی بوده اند ، همه آنچه که درباره تاریخ و علوم پزشکی خوانده اید بی اساس و نادرست است و الخ …
  شاید شما دوست عزیز تاب تحمل همه آنها را بصورت ناگهانی داشته باشید ولی بسیاری از مردم سکته کرده توان هضم آنرا نخواهند داشت. در کشورهای غربی ، بدلیل وجود سانسور و فیلتر کم رنگتر ، سرعت آگاهی مردم بیشتر است … گرچه در کشورهای شرقی بدلیل داشتن ریشه عرفانی عمیقتر و محبت بیشتر ، سرعت آگاهی و بیداری مردم بیشتر خواهد بود اگر فرهنگ و نظام موجود امکان آنرا فراهم کند.
  حکومتهایی چون طالبان و امثالهم ساخته غربند و تا زمانی که باید سرکار خواهند ماند ، مگر نور هوشیاری و بیداری در قلبهای مردم آن کشورها رخنه کند. این مهم نیست که نفت در آزمایشگاه ساخته شده. فن آوریهای امروز حتی انسان را کپی می کند … آن کسی که شما در تلویزیونهای خود بعنوان پاپ پیشین می دیدید کپی او بود و نه خودش. ولی در مورد نفت ، دستگاه تولید نیرو از انرژی مجانی کیهانی سالیان سال است که اختراع شده و بوسیله ایلومیناتی مخفی مانده … هم چنین است درمان سرطان که وخیم ترین سرطانها بسادگی قابل درمانند ولی می بینیم که شیمی درمانی که خود زهراگین و کشنده است با هزینه گزاف بعنوان تنها راه درمان در بیمارستهانهای جهان بکار گرفته می شود … نور به آهستگی و با استحکام پیش می رود … اغلب اعضای برجسته ایلومیناتی یا زمین را ترک کرده اند یا درگذشته و یا در شرف آنند. اکثر اینهایی که می بینیم ، کسانی همچون نخست وزیران ، رییس جمهورها ، صاحبان صنایع بزرگ چند ملیتی و غیره … یا کپی ها هستند و یا انسانهای خود فروخته ای که باور به تداوم حکومت تاریکیها داشته و یا همچنان با وفاداری و سرسپردگی به اربابان خود در انتظار رهایی هستند. و البته حداکثر تلاش خود را نیز برای توقف نور می کنند ، کارهایی همچون تغییر ژنیتیکی مواد غذایی … ولی در بخش آزادتر جهان سرعت و رشد آگاهی مردم بسی بیشتر است. هم اکنون مقاومت بسیار شدیدی در قبال هرنوع واکسن می شود. چند هفته پیش تنها در یک بیمارستان شش نرس کارآزموده از کار برکنار شدند چون حاضر نبودند این واکسنها را بخود و یا دیگران تزریق کنند … مدیتیشنهای هزار نفری … تحصنها در مقابل برخی سازمانها و ادارات ضد مردمی … تحریمهای گسترده برخی محصولات ، مهربانی بیشتر با یکدیگر ، کمک و یاری همه جانبه مردم به همدیگر و … بسیار دیده می شوند که البته در بیشتر ممالک شرقی این گونه موارد کمتر دیده می شوند.

  با سپاس

  • بله. درست میگید. مسلما ما دراینجا از اخبار شفاهی تبادل شده بین مردم غرب و آتمسفر موجود بهره نمیبریم. البته اطلاعات دیگر مثل وجود این همه سیم های جورواجور الکتریکی که امروزه به پروپایمان میپیچند بجای انرژی آزاد رو پی می بریم !اینطور که متوجه شدم گفته های شما بسیار منطبق با نظرات David Icke است. شخصا مطالعه کتاب هایش را بتازگی شروع کردم. و بسیار برایم جالب بود مضامینی که او سعی در انتقالشان دارد همان هایست که ادبیان و عرفای شرق از گذشته ذور به آن تاکید داشتند. (وحدت وجود و اینکه آسیب زدن به دیگری آسیب زدن به خود است.)
   از کشور خودمان مولوی است که در غرب به Rumi مشهورشده. همینطور فعالیت های سازمانیافته امام حسن صباح و حشاشیون در پایه گداری شیوه نوین ترور گمراهان و (شاید احتمالا) اربابان تاریکی از چند قرن پیش که آنهم درغرب به Assassinate معروف است.
   من خودم همیشه هنگامی که چنین موضوعاتی را با اطرفیان مطرح کردم اکثرن با یک مقاومت درونی مواجه شدم طوری که حتی حاضر نیستند به صحبتها گوش کنند!
   البته در همین ابتدا باوجود بهره بسیار از دانش ژرف مبلغان تئوری توطئه سوالاتی برایم بوجود آمد آقای آیک بحث یهودیان رو از حکومتشان جدا میکنند درصورتی که این مسئله خونی و نژادی رو توجیه نمیکند. و اینکه چرا ما(بعنوان توده های مردم) باید به تنهایی راه خود را از میان این همه تبلیغ و کنترل حکومت ها و رسانه ها و ادیان دروغین پیدا کنیم و نیروهای نور چرا انقدر «نامحسوس و مخفی» هستند؟! (شخصا تنها بمدت سه هفته است گیاهخواری را آغاز کردم بدلیل عدم آگاهی بین اطرافیان و عدم دسترسی به منابع دیگر)
   آیا صرفا عشقی که از آن صحبت میشود کافی است؟!….. و پرسش های دیگر. مسلما جستجو و مطالعه بیشتر همیشه راهگشاست.
   از دوستانی که با صبر و حوصله کامنت های خودشونو با در میان گذاشتن بسیار ممنونیم. تا بعد.

   • رضا جان زحمتی نیست اگر یک مطلب مهم از دیوید ایک را ترجممه کنی؟

   • دوست خوب ما
    با درود و آرزوی پیروزی نور بر تاریکی و شادی بر اندوه در قلبهای همه زمینیان

    جای بسی خوشوقتی است که نور عشق به قلبهای همه موجودات زنده کیهان ما ، از جمله منظومه خورشیدی ما و بویژه سیاره ما تابیده موجب هوشیاری و بیداری همگان بر اساس سونوشت از پیش تعیین و پذیرفته شده هریک از ما می شود.

    آقای دیوید آیک در جبهه نور هستند و ما و شما نیز … پس این بدیهی است که گفتار و رفتاری مشابه داشته باشیم.
    یکی از مواردی که ما همیشه بخود و دیگران یادآور می شویم اینست که هرکس برای گذراندن دوره ای که خود ، زمان و اهداف آنرا انتخاب نموده در این دوران حاضر است ولی این بدان مفهوم نیست که در این دوره به بیداری کامل رسیده و به عروجی که درباره اش گفتگو می شود دست یابد. بدین سبب گفته ها و یادآوریهای عرفانی و روشنگر باید تنها برای کسانی باشد که آمادگی شنیدن آنرا داشته باشند ، چه اگر بیداری شنونده در لیست اهداف او نباشد ، تلاش سخن گو جز زحمتی بیهوده نبوده و همیشه با مقاومت روبرو خواهد شد.

    در مورد یهودیان باید گفت که مسایل خونی و نژادی ربطی به مسایل سیاسی و سیاهکاریها ندارد. چه بسیارند یهودیانی که با حکومت خود بشدت مخالف بوده بر علیه آن فعالیت می کنند. صهیونیسم یکی از ابزار کارآمد ایلومیناتی است که حتی بر یهودیان نیز رحم نمی کند و بعبارتی نابودی اسراییل در برنامه های آنان از مدتها پیش گنجانیده شده بود. سفر اخیر اوباما تنها برای حل موارد دشمنی آنان با فلسطینیها و ایران انجام گرفته و بس و حکام سیاه طرفین نیز بجز دادن شعارهای تحریک آمیز کار دیگری نخواهند کرد.

    دیگر اینکه آگر قرار بر این بود که ما مردم به تنهایی راه خود را از میان تبلیغات و کنترلهای حکومتها ، رسانه ها و ادیان دروغین پیدا کنیم ، هرگز و هرگز بدان دست نمی توانستیم بیابیم … چه بسیارند کسانی که هنوز این ادیان و سردمداران دروغگوی آنها را کورکورانه پیروی می کنند. آنچنان سیاهکاران و جهانخواران و سرسپردگانشان با همکاری همپالگیهای فرا زمینی خود تار و پود عنکبوتی خود را بدور زمین و زمینیان تنیده بودند که راه نجاتی برای ما متصور نبود. همانگونه که قریب بیش از ۲۰۰۰ سال این جریان دروغ و سیاه ادامه داشت و ما همه در خوابی عمیق بودیم.

    فرازمینیان و نور هوشیار کننده ، روشنگر و نجات بخش آنان فزون بر عملیات مداوم و بی وقفه شان راهگشای ماست. افشاگریها روزانه ، بیداری و آگاهی مردم نسبت به فساد ، حرص و آز ، جنایات ، سرکوبهای آزادگان و آزادمردان ، فریبها ، دروغهای فاحش ، کشتارهای عیان (جنگها و نسل کشیها) و پنهان (بیمارستانها و آموزشهای نادرست به پزشکان و داروهای مسموم کننده) ، برانگیختن احساسات مردم با شعارهای خون خواهانه و وطن پرستانه که جز خونریزی و نابودی ثمری ندارد و … وجود چنین سایتهای پرارزش و خوانندگان جستجوگری چون شما و ما (که ده سال پیش حتی به مفز کسی خطور نمی کرد) خود نشانه همکاریها و راهنماییهای فرازمینیانند. گذشته از آن ، خانواده فضایی ما در مذاکرات رو در روی با اکثر حکومتهای بزرگ جهان هستند که متاسفانه بیشتر آن جکومتها همچنان به سرسپردگی به ایلومیناتی ادامه می دهند ولی کشورهایی چون هند و روسیه با آنان همراه شده اند.

    مهمتر از همه ، اغلب پایگاههای زیر زمینی ایلومیناتی که با فن آوریهای دیگر خزندگان دوپا ساخته شده بودند و به اختصار (DUMB) گفته می شدند نابود شده. این پایگاهها که تا عمق ۱۶ مایل در عمق زمین فرو رفته و با شبکه گسترده ای از تونلها به یکدیگر مرتبط بودند مخوفترین اماکن برای تجربیات ژنیتیکی روی انسانها بوده بوسیله فرازمینیان تاریک و عمال زمینی آنان اداره می شدند. و البته درد و رنج تا سرحد کمال در آنها موج می زد.
    شاید برایتان جالب باشد بدانید که ژنرال آیزنهاور در زمان ریاست جمهوری خود اولین قرارداد همکاری با فرازمینیان سیاهکار را بطور رسمی امضاٌ کرده پذیرفت در قبال تحویل سالانه صد هزار انسان بمنظور بکارگیری در تجربیات ژنیتیکی آنها ، از تکنولوژی پیشرفته آنها در تاسیسات نظامی آمریکا برخوردار شوند. که البته پس از آن زمان بسیار بسیار نوجوانان و خردسالان آمریکایی بدون هیچ رد پایی برای همیشه ناپدید می شدند.

    عشقی که از آن صحبت می شود بالاترین ، برترین و قویترین انرژی و نیروی جهان آفرینش است. این عشق همان نیروی حیات بخش جاودانی است و همان نوری است که سیاهماران را بزانو در آورده و در حال پاک کردن زمین و زمینیان زمین از وجودشان است. این عشق تنها و نیرومندترین سلاحی است که ما و همه موجودات نورانی و الهی دارند ، که البته کافی هم هست.

    اگر شما هر روز ، تنها ۱۷ ثانیه «با توجه و تمرکز کامل» ، حبابی از همین نور عشق (بهر رنگی که چشم سوم شما آنرا می بیند ، بدیهی است بجز سیاه) بدور خود ، اطرافیان ، خانه و کاشانه خود بسازید ، خواهید دید که چگونه همه آن روز ، شادتر از دیگر روزها با مشکلاتی بسی کمتر برای شما خواهد بود. می گوییم «با مشکلاتی بسی کمتر» چون برخی از مشکلات نیاز به زمان دارند که برطرف شوند و برخی دیگر آنهایی هستند که ما خود برگزیده ایم تا با مواجه شدن با آنها بیشتر آموخته ، تکامل یابیم.

    با سپاس

 20. رامتین جان لینکش رو بزار اگه حجمش نسبت به وقتم زیاد نباشه حتما.

 21. دوستان واسه فرمایشاتتون مدرک و سند هم دارید ؟
  همینجوری دارین یه راست میگین و میگین آدم فکر میکنه داره سناریوی فیلم تخیلی میخونه !
  من آتئیست هستم و چیزایی که تو کامنت ها خوندم رو چیزی جز چرندیات نمیدونم البته ببخشیدا
  خب حالا واسه منی که حرفای شمارو باور ندارم مدرک و سندی میتونین بیارین و منو به راه راست هدایت بفرمایید ؟
  جدا از شوخی میگم منم میخوام بیشتر بدونم لطفا واسم منبع معتبر معرفی کنین خلاصه چیزی که منم بتونم حرفاتونو باور کنم .

 22. من بقیه رو نمی دونم ولی برا خودم مدرک دارم اینجور مدرک ها رو هم هر کسی شانس داشتنش رو نداره
  (منظورم پیدا کردن مدرک بر اساس تفکر یک طرفه یا خرافات یا منابع الکی نیست)
  محظ اطلاع بهت می گم خون آشام نه تصور مردم از یه چیز نه یک افسانه است بلکه چیزی هست که در تاریخ شاید بیشتر از 10 هزار سال یک کلاغ چهل کلاغ شده طور که حتی نامش به خون آشام تغییر پیدا کرده و با تصور های ناشی از مشاهده و تحقیق با ترس هست خیالتم راحت کنم از اون مباحث انرژیکو اینجور چیز ها که معلوم نیست کاربردشون و منبعشون چی هست نیست

  • باشه دوست عزیز من مثل شما خوش شانس نیستم و اون مدرک ها نسیب من نمیشه !
   منابع شما تو اینترنت چیه ؟ لینک اونارو بهم بدین لطفا یا اسم کتاب هایی که در این مورد خوندین .

   • منبع من خیلی محکم تر از دست نوشته و اینجور چیز هاست ایمیل بده تا بهت بگم منبعم چیه ! گرچه دوس ندارم کسی بفهمه چیه ولی برای دفاع از خودم چاره ی دیگه ای ندارم

 23. با سلام خدمت همه ی دوستان
  جناب roohi میخواستم بدونم که از کجا یقین پیدا کردین که خون اشامان وجود دارند ممکنه مقداری از اطلاعات خود را در اختیار بنده هم قرار بدهید البته اگر از نظرتان اشکالی ندارد

 24. سلام جناب روحی اگر امکان داره من هم دوس دارم که از منبع محکمتون در مورد خون آشام اطلاعی داشته باشم

 25. سلام میشه برا منم بفرستید؟

  • درود دوستان
   در یک مقاله خوندم ک میگفت در حقیقت روح اشام هست تا خون اشام و میگفتن فقط از انرژی روح انسان تغزیه میکنن الن دقیقا قضیه چیه

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: