استعفاي پاپ ، ظهور مسيح ؟؟پیشگویی سنت ملکی درباره پاپ بعدی،آخرین پاپ


ديروز پاپ بنديكت شانزدهم به طور غير منتظره و ناگهاني اسعتفا داد. اين استعفا حتي براي كاردينالهاي واتيكان هم شوك آور بود . اما ساعاتي بعد حادثه اي غير منتظره تر رخ داد و آتشي بصورت يك صاعقه از آسمان بطرف تالار اصلي واتيكان ، همه را در بهت و حيرت فرو برد.

اين حادثه دستمايه بسياري از سايتهاي غربي گشت. عده اي آنرا يكي از نشانه هاي آخرالزمان و ظهور مسيح قلمداد كردند. استعفاي كسي در مقام پاپ تاكنون سابقه نداشته است و عده زيادي در غرب اين را نشانه نحوست و نزول عذاب الهي ميدانند كه نيتجه اعمال آدميان و رشد فزاينده فساد است. در طي سالهاي اخير ميليونها نفر از كليساها خارج و رسما از دين مسيحيت برائت جسته اند.

چندساعت پس از شوک استعفای پاپ بندیکت شانزدهم صاعقه ای سقف کلیسای سنت پیتر واتیکان را لمس کرد.این کلیسا از مقدس ترین کلیسا های کاتولیک دنیاست.پاپ شانزدهم 85 سال سن دارد و در سالهای اخیر سفرها و مخاطبین خود را به دلیل ضعف بدنی محدود کرده و استعفای خود را مبنی براینکه قوه مغز وبدن باید هردو فعال باشد را در جلسه ی کاردینالهای امریکای لاتین مطرح كرده است.
A+lightning+strikes+St+Peter's+dome+at+the+Vatican+on+February+11
يك منجم آمريكايي بنام دني ويلتن كه سالهاست بر روي صورت فلكي اريون (جبار ) تحقيق ميكند اعتقاد دارد كه اين مسئله را بوضوح در روشنايي اين صورت فلكي مشاهده كرده است.

آقای ویلتن اعتقاد دارد که بر طبق روایات (پیتر رومن)، استعفای پاپ از نشانه های آخر زمان هست و پاپ جدید که به اصطلاع دست راست پاپ بندیکت هست آخرین پاپ این دوران خواهد بود. به عقیده ویلتن این صاعقه نشانه ی کار و اعمال ناشايست ماست. بدلیل دروغ ها و پنهان کاری هایی که واتیکان و کلیساهای وابسته به آن نسبت به آدمها در طول زمان کردند. وي در كليپي كه در يوتيوب قرار داده اظهار داشته است كه صورت فلكي جبار كه تا قبل از سال 1610 ميلادي قابل رويت نبوده ، پس از آن به مرور روشن تر گشته و اين به دليل آگاهتر شدن و بصيرت انسانهاست. او اوریون را بازتابی از بشر بصورت کل فرض کرده و به نقل از کتاب مقدس اشاره به پسر انسان دارد که «سوار بر ابرهای آسمانی» به زمین آمده و واتيكان را نابود خواهد ساخت!!
http://www.youtube.com/watch?v=CH_f6HfJO7s&feature=youtu.be

http://www.mirror.co.uk/news/world-news/lightning-strikes-vatican-on-the-day-the-pope-1704295

منبع: فیسبوک علایم آخرالزمان

****************************************************************

پیشگویی سنت ملکی درباره پاپ بعدی،آخرین پاپ

پیشگویی سنت ملکی

یکی از معروفترین  پیشگویی هایی در مورد پاپ ها  وجود دارد  پیشگویی یک کشیش ایرلندی کابالائیست به نام سنت ملکی (۱۰۹۴-۱۱۴۸  میلادی)  می باشد.

او در الهامات تصویری که داشته خصوصیات ۱۱۲ پاپ بعد از خودش را به صورت استعاری در عنوان هایی کوتاه  بیان کرده است . به نظر او پس از آنها پایان دنیا  رقم خواهد خورد و این سرآغاز قیامت خواهد بود .

در مورد پیشگویی ها اولین نکته مسکوت ماندن در آرشیو کلیسای رم به مدت  بیش از ۴۰۰ سال می باشد.در سال ۱۵۹۰ این کتاب دوباره کشف گردید و مورد توجه قرار گرفت .

اکنون به برخی از پیشگویی های که حادث شده است در زمان ۶۰ ساله ی گذشته و برخی که قدیمی تر هستند  می پردازیم :

در مورد پاپ ۸۲ او لقب از تبار  گل لاله و رز به او داده است . ۸۲مین پاپ. پاپ Urban VIII می باشد . او از اهالی فلورانس بود . و نکته این بود که سپر نشان خانوادگی او مزین به ۳ زنبور بود که مشغول جمع کردن گرده از گلهای لاله و رز بودند.

پاپ یکصدوهشتم : (پاول ششم   ۱۹۵۸  -۱۹۶۳ )

لقب : گل در گل

نشا ن روی سپر خانودگی پاول ششم سه گل لاله بود.

پاپ یکصدونهم : ( ژان پاول اول ۱۹۷۸  )

لقب : نیمی از ماه

او در دهکده ای به نام ماه زیبا متولد شده ووقتی در ۲۶ آگوست به تخت نسشت دوران حکومت او یک ماه بیشتر طول نکشید اما نکته آنجاست که در آغاز و پایان  حکومت او ماه نیمه اش روشن بوده است .(نصف ماه )

پاپ یکصدودهم : ( ژان پاول دوم ۱۹۷۸-۲۰۰۵ )

لقب :از خورشید گرفتگی

او در ۱۸ می  ۱۹۲۰  در هنگام خورشید گرفتگی متولد شد . همچنین در ۸ آوریل ۲۰۰۵ در هنگام مراسم خاک سپاری او خورشید گرفتگی رخ داد.

https://i2.wp.com/www.catholicculture.org/culture/liturgicalyear/pictures/jp2_beat.jpg

پاپ یکصدویازده : ( بندیکت شانزدهم    ؟ –  ۲۰۰۵   )

لقب : شکوه زیتون

https://i2.wp.com/assets.nydailynews.com/img/2010/05/12/alg_pope_benedict_1.jpg

در مورد این پاپ با توجه به حساسیت کلیسا نسبت این پیشگویی  سعی شد تا حد امکان از کسی که سنخیتی با زیتون دارد پرهیز شود .نام اصلی او جوزف الویس رایتزینگر می باشد . نکته آنجاست که او پس از انتخاب شدن لقب بندیکت را برای خود بر گزید وبندیکت شخصی مذهبی در زمان گذشته بوده که در نشر مسیحیت بسیار نقش داشته است  ونشان خانوادگی بندیکت ها زیتون می باشد .

پاپ یکصدودوازده : ( ؟    ؟ –  ؟   )

لقب : پیتر رومی

در این مورد خود سنت ملکی به این صورت قضایا را نقل می کند که چه اتفاقی خواهد افتاد :

در میان سختی های بسیار، پیتررومی تخت کلیسا ی رم را تصاحب می کند و به سختی گوسفندان را تغذیه خواهد کرد . سپس شهر ۷ تپه ( رم ) نابود خواهد شد و یک قاضی نیرومند به محاکمه ی مردم خود خواهد پرداخت . پایان !

منبع :http://www.biblebelievers.org.au/malachy.htm

http://ufolove.org/2011/07/16/%D9%BE%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D9%88%DB%8C%DB%8C-%D8%B3%D9%86%D8%AA-%D9%85%D9%84%DA%A9%DB%8C-%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%BE%D8%A7%D9%BE-%D8%A8%D8%B9%D8%AF%DB%8C%D8%8C%D8%A2%D8%AE%D8%B1%DB%8C/

Posted on فوریه 12, 2013, in پایان دنیا در 2012 and tagged , , , . Bookmark the permalink. 14 دیدگاه.

 1. به نقل از کتاب مقدس اشاره به «پسر انسان» دارد که «سوار بر ابرهای آسمانی» به زمین آمده و واتيكان را نابود خواهد ساخت!!

  بنظرتون نباید پسر خدا باشه بجای پسر انسان ؟؟

  اگر واتیکان را ویران کنه که کار خرابتر میشه ؟

 2. استعفاي كسي در مقام پاپ تاكنون سابقه نداشته است

  هیچ اینطور نیست

 3. اقا کجا صاعقه خورده به واتیکان ؟؟یکی از ارازل و اوباش واتیکان گفته این تصمیم مثل صاعقه بود که به واتیکان اصابت کرد

  • سلام جوان عزیز

   لطفا کمی جستجو کن, جستجو کردن کار سختیه برای شما؟ لطفا لینک زیر را دنبال کن:

   http://en-maktoob.news.yahoo.com/photos/pope-s-resignation-a-bolt-from-the-blue-slideshow/

   با تشکر از توجه شما و سایر دوستان گرامی

   • سلام جناب هادی
    به حضورتون عرض شود که جستجو کردم که نتیجه گرفتم صاعقه نبوده که گفتم علت گوشرد کردن هم اینه که چند سالی میشه از مطالب اینجا بهره میبرم ویوفو لاو ته تنها برای من بلکه برای خیلی ها حالت مرجع رو داره انتخاب ما از بین هزاران وبلاگ که در باره ماوراء فعالیت میکنند هم بدلیل اینه مطالب منتشره واقع بینانه و یا بیشنر به وافعیت نزدیکه و بخشی از ااین وافع گرائی توسط کاربران واقع میشه که ذائقه شون را وبلاگ شناخته در بحث های مرتبط با سایت خودم به دیگران اینجا رو مرجع معرفی میکنم که با توجه به اخلاق کاربر ایرانی که همیشه دنبال نقطه ضعف ها است خوشبختانه تا بحال موفق نشدند که ایراد اساسی و مهمی عنوان کنند حق اب و گل ما هم ایجاب میکنه کمک کنیم این روند ادامه داشته باشه در واقع اشاره من برای جلب توجه به موضوع برای استمرار روندی هست که سایت دنبال میکنه نه مچ گیری و یا خودی نشان دادن در واقع احساس میکنم بدلیل خستگی ممکنه بر اثر یه بی احتیاطی همه زحمات بینتیجه بشه و توجه به اون برای پیشگیری از مشکلاته وخوب میشه بیتفاوت هم بود
    در عین حال موردی که باعث شد این دو خط را بنویسم این لینک مورد اشاره یوتوبه که ارور میکنه بررسی کنید مشکلش کج

 4. سوال: آيا اين اتفاق دنباله خروج فرازميني هاي منفي از سياره زمين نيست؟ و باز كردن جا براي نيرو هاي مثبت مثل عيسي!

  • سلام دوست عزیز

   اگر که به سایت http://kabbalahsecrets.com مراجعه فرمائید و دو کتاب از سه کتاب موجود در آنجا را که رایگان برای دانلود و خواندن هستند بخوانید, دو کتاب بسیار شگفت انگیز بر اساس علم اعداد و بر پایه دو عدد کیهانی پی و فی, بی نهایت پیشنهاد میکنم اگرکه حوصله دارید بخوانیدشان, کتابهای رایگان بنامهای The Divine Calendar و There is Nothing Random About The Universe , در آنجا decode شده است که سال ظهور عیسی مسیح در 2018-2019 خواهد بود. همچنین, از صفحه 24 تا 31 کتابچه موجود در لینک زیر را که به مواردی بسیار شگفت انگیز از آن کتابهای رایگان مذکور در بالا اشاره شده است حتما توجه فرمائید:

   http://www.mediafire.com/?ta1xtseagk22pcb

   با تشکر از توجه شما و سایر دوستان گرامی

 5. من که خبر رو شنیدم , کمی شک کردم . اون مطلب رو یادم اومد…

 6. خب حالا پاپ جدید کی هست؟

 7. همشون Reptilian هستند.دارن انسان رو بازی میدن

  • سلام پرهام عزیز

   اگر سیاره زمین برای هزاران هزاران سال است و همچنان نیز باشد که در اسارت فقط و فقط تمدنهای پیشرفته فضائی منفی Service to self که از سیارات عقب مانده و موجودیت های ساکن آن فقط و فقط به دیده بهره برداری و سوء استفاده و بحث مهم آزمایشات ژنتیکی (استخر ژن) نگاه میکنند, پس چرا سیاره زمین شاهد دوران رنسانس(انقلابات فرهنگی-علمی-هنری…) شد تا رسید خصوصا خصوصا به 70 سال اخیر و یکی پس از دیگری آمدن تلویزیون-رادیو-تلفن-کامپیوتر-ماهواره-بمب اتم-سفینه آدم بر-…… اینترنت(که راحت بشینی پشت کامپیوتر و با یک سرچ در بیاری که آره این فضا است و اون زمان است و این تاریخ است و اون کیهان است و …………). فکر کنید, یعنی اینکه, اگر این سیاره عقب مانده هنوز در چنگ صد در صدی تمدنهای پیشرفته منفی Service to self فرازمینی است, که خب داشتند با کارت مذهب و سنت و خرافات, براحتی هرچه تمامتر بر سیاره و مردمانش حکمرانی میکردند(دوران کلیسا برای مثال که میگفتند زمیت تخته و مرکز عالم است و….). دیگر چه نیازی بود که اجازه دهند که بشر بخواهد رشد ذهنی و عقلی و کیهانی با استارت دوران رنسانس داشته باشد؟ دیگر پس چرا کلی پیشرفت علمی-بالابر ذهن سیاره ای و کیهانی در طول خصوصا 70 سال اخیر استارت خورد و نه مثلا از همان 400-500 سال پیش استارت بخورد؟ بابا جان, خواهشا اینقدر زود از کنار قضایای تاریخی سیاره مان عبور نکنید و فکر, فکر, فکر………. کنید. اگر که تمدنهای پیشرفته فضائی خیرخواه service to other نبودند, الان هم این سیاره عقب مانده زمین در دوران اوج مذهب زدگی و سنت زدگی و خرافه زندگی و جهالت (دوران اعراب جاهلیت و دوران کلیسا و……) داشت زیست میکرد و هیچ, ابدا هیچ نیازی به استفاده از استارت دوران رنسانس و پیشرفتهای خصوصا 70 سال اخیر نبود که به کمک آنها آن تمدنهای پیشرفته فضائی منفی service to self بخواهند بر سیاره زمین کنترل داشته باشند و همچنان ما و سیاره زمین بعنوان فقط استخر ژن آزمایشات ژنتیکی آنها و بهره برداریهای دیگر آنها قرار میگرفتیم. باز هم خوب فکر کنید.

   با تشکر از توجه شما و سایر دوستان گرامی

 8. ?agha hadi aziz ,dar morede on ketabha ke gofte bodin, be farsi ham tarjome shode agarna ,lotf konin har ja marjae farsi didin , mara ham khabar konin. ye donya tashakor.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: