آرکتورین (Arcturian) ها و افزایش میزان درجه انرژی نور


آرکتورین (Arcturian) ها و افزایش میزان درجه انرژی نور

کسانیکه با آرکتورینها و قدرتهای مرموزشان آشنا هستند, از قدرت شفادهندگی آنها بسیار آگاهند. این حقیقتا چیزیست که آنها را از اکثریت, اگر که نه از همه, نژادهای فرازمینی سرتاسر کیهان جدا میسازد. حقیقت جالب توجه درباره شفادهندگی آرکتورینها این است که فراتر و عمیق تر از شفای فیزیکی یکنفر میرود. قدرتهای شفادهندگی آرکتورینها هر فردی را قادر میسازد تا قدرتهایی را بچنگ بیاورد که ذهن, بدن و روح(آگاهی/هوشیاری/….) را شفا میدهند.

The Arcturan

یکی از بیشترین قدرتهای شفادهندگی مهیج و فریفتنده ای که آرکتورینها دارا هستند چیزی است که بعنوان قدرت افزایش میزان نور(Light Quotient) یک فرد شناخته شده است. در ضوابط ساده, «درجه میزان نور» در واقع میزان انرژی نور در دسترسی است که شما در میدان انرژی وجودیتان نگه میدارید. انرژی نور بوسیله توانائی شما افزایش می یابد تا یک ارتباط با واقعیت های بالاتر آگاهی را تقویت و حمایت کند. اگر که تا به حال یادگرفته باشید, آرکتورینها بسیار سازگار با سطوح بالاتر آگاهی(خودآگاه) و ناخودآگاهی(ناخودآگاه) ذهن هستند.

افزایش میزان درجه انرژی نور

میزان درجه نور به توانائی مان در نگه داشتن انرژی نور و نگه داشتن خودآگاه(آگاهی) مان در یک روش استوار و پابرجا گفته میشود. چنانکه ما ارتعاش انرژی مان را افزایش میدهیم, یعنی توانائی مان برای در ارتباط شدن و هم طنین شدن با انرژیهای بالاتر و واقعیت بالاتر, ما باید توانائی مان را بالا بریم برای نگاه داشتن(لنگر انداختن) این ارتعاش و توسعه دادن خودآگاه(آگاهی) مان. آرکتورینها تعلیم میدهند که بدون این توانائی, ما درست است که میتوانیم به قله ها و وادیهای در ارتعاش مان برسیم, اما هرگز نمیتوانیم که سطح جدید خودآگاه(آگاهی) مان را بطور همیشگی و ثابت در زندگی مان بحالت موازنه و پابرجا در آوریم.

این از درجه عظیم اهمیت است زیراکه آرکتورینها دریافتند که داشتن ثبات ارتعاشی به یکنفر اجازه میدهد تا به قدرتهای عظیم تر آگاهی بیکران, دسترسی یابد. آگاهی بیکران چیزیست که به ما قدرتی عطا میکند تا سپس هر نوع بخش از بدنهای مان را که نیاز به توجه درمانی دارند, شفا دهیم. در اصل, بدون توانائی افزایش میزان درجه انرژی نور, هیچ دسترسی به سطوح بالاتر فرکانسهای ارتعاشی مورد نیاز در پروسه شفادهندگی آرکتورینها, عطا نخواهد شد.

 

 Arcturians Light Quotient

 

چطور یکنفر میزان درجه انرژی نور را افزایش دهد؟

یکی از بیشترین راههای عوام, شاید موثرترین, برای افزایش میزان درجه انرژی نور, از طریق گوارش غذاهای فوق العاده مغذی است. (مترجم: در صورت تمایل به مقاله ای کوتاه در این خصوص در این لینک http://www.mediafire.com/view/?qe0sb3go19w9kr4  توجه فرمائید.)

یک راه دیگر که فرد قادر است بکار گیرد تا دسترسی یابد به سطح بیشتر میزان درجه انرژی نور, از طریق مدیتیشن است. مدیتیشن به یکنفر اجازه میدهد تا از طریق کنترل ذهن(Mind Control) به افزایش میزان درجه انرژی نور مبادرت کند. (مترجم: در صورت تمایل از مدیتیشن روزانه قسمت 18 ALAJE در این لینکهای زیر استفاده فرمائید:)

 

مدیتیشن روزانه: پارت 18 ویدئوی متعلق به  ALAJE

http://www.youtube.com/user/777ALAJE
(PART 18 is for the DAILY MEDITATION; they’re 19 parts in total)

ترجمه فارسی پارت 18 ویدئوی متعلق به ALAJE

http://www.mediafire.com/view/?uopvky94vxh64tv

 https://i2.wp.com/us.123rf.com/400wm/400/400/zadvinskiy/zadvinskiy1202/zadvinskiy120200004/12394623-yoga-with-colorful-chakras-of-a-lotus-pose-silhouette-of-man-in-lotus-position-illustration.jpg

 

 

در هنگام مدیتیشن, با بستن چشمها, شروع به تصور بطرز بسیار روشن میکنیم از نورهایی که هاله شخصی تان را احاطه میکنند. بمحض اینکه قادر باشید تا آن نورها را ببینید, شروع به بمباران ذهنی تان با خاطرات خوشی, لذت, صلح و عشق کنید. با دنبال کردن این گام ها در مدیتیشن, فرد شروع خواهد کرد به احساس کردن دریافت بیشتر و بیشتر انرژی فیزیکی که در واقع بازتابی است از افزایش یافتن میزان درجه انرژی نور.

 

یک روش کارآمد دیگر برای افزایش میزان درجه انرژی نور, چنان که بتوسط آرکتورینها تعریف شده, تمرین کردن برنامه ریزی ذهنی(Mental Programing) (القاء بنفس) است. این تمرین, بسادگی بیان میدارد که شما بخودتان میگوئید که: «هر تکه از غذائی که میخورم و هر قطره از مایعاتی که مینوشم, انرژی نور و عشق کیهانی منرا افزایش میدهند.» (مترجم: در صورت تمایل به مقاله ای کوتاه در این خصوص در این لینک  http://www.mediafire.com/view/?s0bt36qdl6cgj8d  توجه فرمائید.)

خارج از چیزهای بسیاری که آرکتورینها میدانند, برنامه ریزی ذهنی(Mental Programing) (القاء بنفس) مسلما یکی از آنها و یک ابزار بسیار مفید و قدرتمند است. آنطوریکه بسادگی گفته شده:

 

«هرآنچیزیکه ذهن تان میتواند درک کند و معتقد شود, درنتیجه نائل خواهد شد.»

برنامه ریزی ذهنی, بسادگی یک حقه است که شما قادرید به روی ذهن تان بازی کنید.

با استفاده از این تکنیکهای متنوع, یک فرد قادر است تا میزان درجه انرژی نور را افزایش دهد و شروع کند به «عروج(Ascension)» به قدرتهای برتر آگاهی بیکران, و به آرکتورینها در یک حالت آگاهی هوشیار که ما صرفا امروزه به آن حیرت زده میشویم, ملحق شویم.

 

«آرکتوروس, بالاترین تمدن در کهکشان ما است.»

 

– Edgar Cayce

 

Edgar Cayce & Arcturians 

«آرکتوروس, بالاترین تمدن در کهکشان ما است,» آنچه که Edgar Cayce گفت, یک پیام آور که بین سالهای 1877 تا 1945 زندگی میکرد.

اطلاعات بیشتر از زندگی و کار Cayce در کتاب کلاسیک «آنجا رودخانه ای است(There is a river) (1942)» بقلم Thomas Sugrue کاوش شده است, که در ورژنهای کتاب جلد مقوایی و جلد کاغذی و صوتی, موجودند.

 

خبر یک گونه زندگی فضائی که سیاره زمین را از آرکتوروس مورد بازدید قرار میدهند, بارها بتوسط نوشته های Edgar Cayce مربوط میشوند. برطبق گفته های Cayce , آرکتورینها یک گونه زندگی حداقل «بعد پنجمی(5th dimensional)»هستند که بسیار پیشرفته اند, هم از لحاظ تکنولوژیکی و روحانی.

از زمان اولین نوشته هایش درباره این نژاد فضائیها, Edgar Cayce منسوب شده است بعنوان پدر آرکتورینها. امروزه, افراد زیادی راه متفاوتی را برای ارتباط برقرار کردن با آرکتورینها کشف کرده اند, با این وجود, فقط یکنفر بیشترین راه مطمئن را انجام داده است.

 

از آنجائیکه آرکتورینها در ابعاد متفاوتی (نه فقط بعد پنجم) زیست میکنند, اکنون مشهور است که برای ارتباط برقرار کردن با سطوح بالاتر زیستی, یکفرد باید به یک حالت رویا و خواب وارد شود.(مترجم: در هنگام خواب, روح(آگاهی/هوشیاری/…) ما وارد حداقل سطح پایینی ارتعاشی نزدیکترین بعد بالاتر از بعد فیزیکی یعنی بعد astral وارد میشود, برای چه؟ در صورت تمایل, لطفا به مقاله ای کوتاه در این زمینه در این لینک    http://www.mediafire.com/view/?0afb7ajoo8959a5توجه فرمائید.)

امروزه, افراد زیادی ادعا کرده اند که با آرکتورینها ارتباط برقرار کرده اند. برای مثال, Norma J. Milanovich نویسنده کتاب مشهور «ما آرکتورینها(We the Arcturians)» است که در آن درباره سبک و راه زندگی این نژاد فضائی خیراندیش توضیح میدهد.

میراث و اسطوره شناسی آرکتورینها ادامه می یابد و اگرچه دلایل زیادی وجود دارند برای معتقد بودن به اینکه این نژاد فضائی بیش از فقط یک افسانه هستند, ما به کاوش کردن احتمالات برای شواهد تاکیدی ادامه میدهیم.

اعتقاد بر این است که آرکتورینها از صورت فلکی Bootes سرچشمه میگیرند و حداقل در ابعاد چهارم و پنجم فضا و زمان زندگی میکنند.

 

 https://i2.wp.com/upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/75/Bootes_constellation_map.png

 

 

آرکتورینها یکی از بزرگترین قدرت شناخته شده در کهکشان ما هستند, که دارند تمدنهای زیادی را از نقشه های شیطانی سایر نژادهای فضائی محافظت میکنند. آرکتورینها به یک حالت برتر موجود زنده معتقد هستند و خیلی از جنبه های اعتقادی تفکری عصر نوین امروزی را مدیریت کرده اند. آرکتورینها خیلی از منابع شان را اعطا کرده اند برای دفاع کردن از سیاره زمین در برابر نژاد فضائیهای خزندگان(Reptilian) و خاکستریها(Grey) و نقشه های شیطانیشان.

اگرچه برخی فضائیهای شیطان صفت, دوری کرده اند از دستگیر شدن توسط آرکتورینها, اما گفته شده که این فقط یک موضوع زمان است, قبل از آنکه آنها دستگیر شوند.

امروزه, آرکتورینها یکی از بیشترین قدرتمندترین سفینه های فضائی شان بنام Athena را دارند که بین کمربند خرده سیاره ای(مترجم:منظور آن سیاره منهدم شده در گذشته های دور در منظومه شمسی در جریان یک جنگ فضائی در منظومه شمسی ما, یعنی سیاره ای که متعلق به زیستگاه خصوصا نژاد خزندگان فضائی و Greyها بود.) و سیاره مشتری(Jupiter) در حال چرخش است. این سفینه فضائی آرکتورینی (مترجم: درصورت تمایل درباره Athena که قابلیت زیستی بین ابعادی دارد میتوانید در این لینک  http://www.mediafire.com/view/?fjjrlgtt89ro4fr  بخوانید) حملات زیادی که بتوسط Greyها و Reptilianها که در آرزوی بنده کردن جمعیت بشریت سیاره زمین هستند را تا به حال خنثی کرده است.

 Arcturian Starship Athena

برای بهتر فهمیدن این موجودات, ما باید بدانیم و بفهمیم که آنها چطور زیست میکنند, حتی در بیشترین سطوح پایه ای شان. آرکتورینها, Greyها و Reptilianها برای تغذیه شان از انرژی استفاده میکنند, با این وجود, تفاوت در این است که آرکتورینها از فرمهای انرژی خوب(انرژی مثبت) استفاده میکنند درحالیکه Greyها و Reptilianها از فرمهای انرژی شیطانی(انرژی منفی) استفاده میکنند.

در این کارزار دائمی برای دفاع از سیاره زمین, آرکتورینها مشهور هستند به ارتباط برقرار کردن با انسانهای زمینی در تلاش برای فهماندن و آشنا کردن اهمیت «تادیب نفس(Self-Discipline, «کمتر خودبینی(ego-less self, و سایر فرمهای «خود اصلاحی و بهسازی».

آرکتورینها به پاسداری کردن از آسمانهای ما ادامه میدهند و همچنان نیز ادامه خواهند داد تا اینکه نژاد بشریت ساکن سیاره زمین آماده و مهیا شود برای گواه آوردن بر حقایق کائنات. برای تمام افرادیکه اعتقاد دارند به آن زندگی ابعاد بالاتر, قطب نمای اخلاقی و معنوی تان را بچسبید و برای یک خویشتن بهتر کوشش کنید. آرکتورینها ما را قادر میسازند تا گذرگاه و معبر را ببینیم و سفرمان را به یک حیات عروجانه آغاز کنیم.

(مترجم: «اگر افکار همه موجودیتهای ساکن یک سیاره برای یکدیگر کار کنند, و اگر قلب های همه موجودیتهای ساکن یک سیاره نیز برای یکدیگر بتپند, آن سیاره به معنای واقعی کلمه بهشت, نائل خواهد شد و آن سیاره و موجودیتهای ساکن آن, مسیر تعالی و عروج را بسرعت زیادی طی خواهند کرد.» در نور, عشق, صلح, دانش و معرفت کیهان باشید, آمین.)

منبع: http://arcturi.com

با تشکر فراوان از هادی عزیز برای ترجمه و ارسال مطلب.

هر گونه بهره برداری از این مطلب با ذکر منبع با آدرس www.ufolove.org مجاز می باشد.

ایمیل  وبلاگ BLOG.UFOLOVE@YAHOO.COM

Posted on فوریه 5, 2013, in انواع موجودات فضايي. Bookmark the permalink. 26 دیدگاه.

 1. چه جالبه
  واقعیت داره؟!!!
  چرا از نوع نسبت به نوع های دیگه کمتر اطلاعات هست؟!!!!

 2. تمام مطلب رو به انضمام مقالات لینک ها مطالعه کردم
  عالی بود ممنون

 3. matlabi besiar ziba va dagig hast va mamnon aziz

 4. خود کمتر بینی بهتر است تا کمتر خودبینی!

 5. هیچ جزیی جدا شدنی نیست.خوبی و بدی – مثبت و منفی. همه چیز فقط تبدیل است. الهی یا شیطانی بودن قراردادی است. همه چیزدر بی نهایت است. مثل شکل بالهای سنجاقک .میتوانی همه یا هیچ باشی و این فقط تبادل و تغییر چیزی است که بهتر است انرژی بنامم زیرا کلمه مناسبی به ذهنم نمیرسد.

 6. خیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی عالی بود

 7. سلام با تشکر از مطالب
  pdf فقط نتها مشکلی که هست فایلهای لینک که
  هست فونت هاش بهم ریخته بود نمیشه خوند رو دودستگاه امتحان کردم ولی باز همون اشکالو داره
  میشه لطف کنین فایلها رو درست کنین تا بشه خوند
  متشکر میشم

 8. متا سفانه فونت مراقبه 18 که آدرس داده اید قابل مشاهده نیست

 9. باسپاس
  اگر پاتالها كه كار منظومه سازي رو انجام ميدادند و الآن ديگه در بعدهاي ٣-٤-٥ديده نميشوند را عدد ١٠ در نظر بگيريم م آنوناكي ها را ١ ، اين نژاد در كدام طبقه جا ميگيرد،،
  به نظر شما امكان برقراري ارتباط براي افراد معمولي هم وجود دارد؟ يا خير

 10. بابا اینا تا دیروز کجا بودن ؟ من که تو این 3-4-5 سال اسمی از ارکتورین ها نشنیده بودم یه دفعه نفهمیدم از کجا سرو کله شون پیدا شد و میگن خیر خواه شما هستیم ؟ ببینم مگه اون بقیه میگن ما دشمن شما هستیم که اینا میگن دوستمون هستند اصلا» خوب و بدی اینا رو کی تعیین میکنه ؟ بنظر من که اینا همون الایان که کلی دروغ قبل 2012 بخوردمون دادن حالا دیگه کلاشون پشم نداره یه اسم جدید گذاشتن رو خودشون …..آقا ما این جماعت خیر خواه رو نخواهیم باید چکار کنیم اصلا» اینا چکار کردن تا بحال برای ما چه خیری به ما رسوندن حرفه دیگه میزنند..گری ها تابحال چه ضرری رسوندن ؟ ننه مرده آدمیزاد اینا میگن اینا که یه مشت ننه قمرند و از جائی خبر ندارن بیا یه داستانی سر هم کنیم واسشون بگیم ما نبودیم 7 کفن پوسونده بودین چه میدونند چی به چیه…ساده هستند فوری قبول میکنند

 11. وای خدای من اینایی که شما ها میگین واقعا ینی چی؟ این موجودات که اسم میبرین فضایین؟ جنن خودشونو فضایی جا میزنن ؟ جین واقعا ؟ یکی 1 اگاهی راهنمایی چیزی کنه
  گیج شدم الان یعنی!!

 12. شما از کجا میدونیین که با اجنه فرق دارن ؟ شاید اجنه اسم فضایی هارو روخودشون گذاشتن برای منحرف کردن ما ؟ اگر شما تجربهای در رابطه با فضایی ها دارین منم رو هم روشن کنیین برام مهمه دونستنش لطفا

 13. تشکر شروع کردم و خیلی ها شو خوندم اطلاعات بیشتری میخوام مثلا اینکه ایا شما خودتون هم این تجربه ها رو داشتین ؟ هدف فضاییها چی میتونه بااشه؟ جن بودنش بهم ثابت شده و دلیل بودن و کار کردشون که یه جورایی بر میگرده به رسیدن کمال در انسانهاست در واقع همون شیطان هستند و الودگی و …. ولی در مورد فضاییها !؟ انگار که ما افریده شدیم برای پیشرفت و کمال اونها ! در هر حال ما قراره اشرف مخلوقات باشیم یکی منو روشن کنه بازم تشکر 🙂

 14. من باموبایل سونیzواردسایت میشم ومطالب رومیخونم.وقتی لینکهایی راکه درموردنوع تغذیه یاسفینه ی آرکتورینهارابازمیکنم،هم فونتهابهم ریخته است،هم اصلا چیزی بنام دانلودکردن درصفحه وجودنداره.چه بایدکرد؟

  • با نرم افزار دیگری هم میبینید همین مشکلو داره؟

   • متاسفانه بنده به نرم افزاردیگری به جزهمین گوشی موبایلم دسترسی ندارم که تست کنم.لطفاراهنمایی کنید.سپاسگذارم

   • درضمن بنده ایده ای دارم درموردوسیله ای نظامی که تقریبامشابهت هایی بابشقاب پرنده داردوحدود8سال است که روی این ایده تحقیق وکارمیکنم.اماازلحاظ دانش فنی ومالی واقعادیگردرمضیقه قرارگرفته ام.میخواستم بپرسم که بایدچه کنم وبه کجایابه چه کسی مراجعه کنم؟سپاس گزارم

   • بنده اطلاعی ندارم در این مورد.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: