مواجهه با بیگانگان


مواجهه با بیگانگان 

عده ای از ساکنان ریورز شمالی عقیده دارند که تجربه ای واقعی از ربوده شدن توسط بیگانگان را پشت سر گذاشته اند.

ufo-encounters

 

رئیس طبقه ی تحقیقاتی مواجهه ی نزدیک در استرالیا ، مری رادول ، می گوید که طی تجربیات اخیرش در یک پروژه، با افرادی آشنا شده است که تمایل ندارند در باره ی ملاقاتشان با بیگانگان ،با رسانه ها صحبت کنند. به نظر خانم رادول که  مشاور و پرستاری با تجربه میباشد و در حدود بیست سال در باره ی مواجهه با بیگانگان فضایی تحقیق کرده است، رسانه ها داستان رویارویی مردم را با بیگانگان به نحوی ناشایست به نمایش در می آورند. او می گوید: » اگر حقیقت را بخواهید ، بعضی مقالاتی که می خوانم یا در مصاحبه هایم آنها را دیده ام هیچ شباهتی به آنچه واقعا گفته ام ندارند. هنگامی که شما تجاربی کاملا عمیق و ژرف دارید که تاثیر زیادی رویتان گذاشته است، و از طرف دیگر در رسانه ها نظراتی را میشنوید که گفته های شما را رد کرده و یا آنرا مسخره می کنند ، دیگر تمایلی به صحبت در باره ی تجربیاتتان نخواهید داشت.»

از نظر خانم رادول این مسئله که اشیا پرنده ی ناشناس حداقل پنجاه سال است که به زمین رفت و آمد می کنند، مورد قبول بسیاری قرار گرفته است. و دلیل آن اینست که افرادی مثل آرمسترانگ و آلدرین درباره ی تجربیاتشان با رسانه ها صحبت کرده اند. آلدرین شواهدی را که روی ماه دیده است برای عموم توضیح داد و نیل آرمسترانگ در باره ی فیلمی صحبت کرد که هنگام فرود بر روی ماه از دو یوفوی بزرگ که  در حال تماشای آنها بودند ، گرفته شده بود.علاوه بر این مشاهدات ،خانم رادول با افرادی ملاقات داشته است که ربوده شدن توسط بیگانگان را به خاطر می آورند و یاخانواده هایی که درباره ی رابطه ی فضاییها با فرزاندانشان مطالبی را بیان کرده اند.» من با کودکانی در حدود پنج ساله صحبت کرده ام که تجربه ی رد شدن از دیوارها را داشته اند. آنها به من می گویند که بالا رفتن درون سفینه ها را دوست دارند ، چون یادگیری در آنجا خیلی بهتر از مدرسه هایشان صورت میگیرد.

افرادی با سنین مختلف نیز در باره ی عبور از دیوارهایی سخت و رسیدن به سفینه ها صحبت کرده اند و این در حالی است که احساس میکردند مولکولهای بدنشان  تغییر می کند. یک کودک چهار ساله به من گفت که برایش مهم نیست که بیگانگان سیاه کوچک با او بازی کنند چون آنها با او صمیمی هستند و پوست بدنشان مانند پوست دلفین است و کودک هشت ساله ی دیگری ادعا کرد که هر سال با دو نفر از دوستان مدرسه اش وارد یک سفینه می شوند و تحت معاینات پزشکی قرار می گیرند. «

خانم رادول می گوید که ادعاهای افراد زیادی را شنیده است که در باره ی تجربه های کاوشگرانه ی آشکار بیگانگان در سفینه ها صحبت کرده اند . مردم درباره ی اتفاقات زیادی در یوفو ها صحبت میکنند ، از دادن نمونه های DNA  گرفته تا نمونه هایی که حاوی اسپرم یا تخمک می باشند.

همچنین بعضی افرادی که بیماریهای جدی داشته اند ، پس از ملاقات با بیگانگان بهبود یافته وعلائم بیماریشان از بین رفته است. از نظر خانم رادول مشاهدات و رویارویی های پلیس ،دکترها،وکلا، روانشناسان، خلبانان و روانپزشکان مدارک قابل قبولی به شمار می روند و علاوه بر آنها می توان به این حقیقت اشاره کرد که 12 کشور سراسر جهان پرونده هایشان را در باره ی یوفو منتشر کرده اند که تعداد آنها غیر قابل شمارش است. اغلب مشاهده کنندگان به آنچه که دیده اند باور دارندو می خواهند تجربیاتشان را با دیگران به اشتراک بگذارند نه به این خاطر که خود را مطرح کنند بلکه قصد دارند بگویند که ملاقات با فضاییها غیر قابل باور نیست. خانم رادول بر اساس تحقیقات و مشاوراتش این نکته را ذکر میکند که تجارب ربوده شدن و ملاقات با فضاییها در بیشتر موارد شبیه به هم هستند.گاهی در ملاقاتها یک بازه ی زمانی از دست رفته به چشم میخورد و یا این احساس وجود دارد که آنچه اتفاق افتاده فراموش شده است. از نظر او نمیتوان همه ی این ادعاها و تجربیات را نادیده گرفت.

ویدئو : مری رادول در حال ارائه ی مقاله ای با عنوان » انسانهای جدید» در دومین همایش سالانه ی اگزوپالیتیکس(کاربرد سیاسی حیات ماورای زمینی)در بریتانیا در روز یکشنبه هشتم آگوست در دانشگاه لیدز.

مری رادول مدارکی را ارائه میکند که از بررسی بیشتر از 1600 مورد به دست آمده است و نشان می دهد که چگونه استعداد هایی ماورایی و پیشرفته، ذهن انسانها را برای حضورشان در زمین آماده می کنند. آنها برنامه های ماورایی پیچیده ای برای ارتباط با ما و آگاه کردن ما از جایگاهمان در جهان هستی دارند.

منبع:       http://www.thetruthbehindthescenes.org

پ . ن : با تشکر فراوان از مریم  عزیز برای ترجمه و ارسال این مطلب.

هر گونه بهره برداری از این مطلب با ذکر منبع با آدرس www.ufolove.wordpress.com  مجاز می باشد.

ایمیل  وبلاگ BLOG.UFOLOVE@YAHOO.COM

صفحه فیسبوک دنیای اسرارآمیز

http://www.facebook.com/BLOG.UFOLOVE

Advertisements

Posted on ژانویه 27, 2013, in دیدار با موجودات فضایی and tagged . Bookmark the permalink. 14 دیدگاه.

 1. چیزی که برای من سواله اینه که چرا اگر این داستانها واقعی هستند چرا این فضایی ها اینقدر خجالتی هستند و روشون نمیشه خودشونو درست درمون نشون همه بدهند تا این همه دوز و کلک بازی توی انسانها پیش نیارند الان هرکسی میبینی مثل مذهب یک دکانی باز کرده برای معروفیت خودشو کلاه برداری از بقیه. واقعا که این فضایی ها هم نباید هنوز به تکامل رسیده باشند وگرنه خیلی بهتر میبایست این جریان را مدیریت بکنند. عجب دنیای بی اصولو بیدروپیکریه این دنیا!

 2. fekr konam ta pAyAne sale 2013 etefaghate gheyre montazereyi baraye ahAliye zamin biyofte

 3. نکته جالب اینجاست که تا قبل از 21دسامبر 2012 اکثر کسانی که مدعی بودند با غیر زمینی ها دیدار داشتند یا مصاحبه کردن از اونها! میگفتند فرازمینی ها در مورد 21 دسامبر 2012 هشدارهای جدی دادند که اتفاقات بزرگی میفته روی زمین.
  اما بعد از اینکه هیچی نشد در دیدارهای اونها دیگه خبری از اتفاقات بزرگ بعد از اون تاریخ نیست
  دروغ گویی خیلی زیاد شده

 4. سلام من چند روز پیش دنبال مطلبی در مورد اجسام پرنده ناشناس گشتم که به سایت شما ………………….

  • محمد عزیز نظرت را خواندم. هر کس از دیدگاه خویش به موضوع نگاه میکند. البته همه مطالب این وبلاگ هم درست نیست همانطور که همه مطالب بقیه وبلاگ ها. بنده که اینجا زحمتی نمیکشم ولی بقیه عزیزان در وبلاگهای دیگر با هر دیدگاهی کارشان ارزشمند است.

 5. ممنون از شما راستی اسم شما چیه؟ حرف خوبی زدین تقصیر من بود که اسم بردم! مطالب سایت شما خیلی خوبه مطالبتون جذابه ممنون از شما (ببخشید منو) ایمیلم نوشتم از خودم (ایمیلم مشکل داره)

 6. یه سوالی داشتم؟ به نظرتون امکان داره موجودات فضایی واقعا فضایی نباشن بلکه انسانهایی از آینده باشن یا روبات های ژنتیکی؟!(موجودات جهش یافته ای که برای کارهای خاصی ساخته شدن؟) منبع : یه سایتی!

 7. ممنون … به روز و موفق باشین.

 8. در مورد از دست دادن زمان موارد بسیاری برای من پیش امده که دچار این مشکل شدم گاهی به خودم میام که دارم تو خیابون قدم میزنم میبینم ساعت 16است با خودم میگم من کی امدم بیرون و هر چه فکر میکنم میبینم اخرین زمانی که بخاطر دارم ساعت 13/30 است و اصلا» نمیتونم برای 150 دقیقه گذشته چیزی بخاطر بیارم وقتی بیشتر فکر میکنم افکار موهومی بیادم میاد ولی بنظرم میرسه اینها یک فیلم بوده که خیلی سال پیش تو تلویزیون دیدم ولی متوجه میشم ساختمانها ادمها و ماشینها تکنولوژی قدیمی نیست ولی نمیتونم افکارم رو متمرکز کنم تا چیز بیشتری بیاد بیارم و این بتازگی برام مشکل ساز شده خیلی روشن بیاد دارم که دیروز حرفی زدم در حضور چند نفر ولی انها کاملا» منکر قضیه هستند بروشنی بیاد دارم که مدتی پیش (دوماه پیش) جائی رفتیم و حتی بیاد دارم چی خوردیم و چه کاری کردیم ولی بقیه میگن همچین چیزی نبوده و ما دست کم دو ساله اونجا نبودیم ……جدیدا» این سری اتفاقات بیشتر هم شده و یکی دوتا هم نیست کارم شده دعوا با اطرافیان چیزهائی عنوان میکنم که هیچ کس زیر بار نمیره از نگاه ها و طرز برخوردشون متوجه میشم که فکر میکنند بد جوری قاطی کرم .البته اتفاقات به این چند جمله ختم نمیشه ولی از گفتنش ابا دارم ایا از دوستان کسی هست که بتونه کمکی کنه تا بیشتر با هم حرف بزنیم ؟؟؟

 9. اگه از خوزستان کسی هست در موردش بحث کنیم بهم زنگ بزنه.09308925662.
  البته برا دیدار حضوری گفتم

  • salam be dostane aziz-ba tashakor az in site_-be onvane ye irani migam doseton daram-dostane aziz axsare inha jeniyan hastan taqir chehre dadan ya hamon anonaki ha _tedade digashon az sayarehaye digean_ hameye ini axsaran khoban_Ama daste khazandagan ya repitelha va gary ha besyar khatarnakan va kareshon azmayesh ro ensane _khoda kone ba inha barkhord nadashte bashid har mojodi ke lebas tanesh nabod faghad az tarighe ayate ghoran esme khoda va bazi az masihia esme masiho bordan ya ayate enjilo khondan ina dor shodan moghe robayesh__dostan in site be jorat mitonam begam axsareshon dalayelesh mohakm va manteghie

 10. dostaye azizam inam begam Anonaki ha am khobo bad daran_va tebghe goftehaye bazi az tarjome garan bazi hashonam beheshon fereshte haye rande shode migan_tebghe tarjome garaye katibehaye someri hata khode onha mondan ke vaghan anonaki ha ki bodan_Ba tashakor az admin va tamae kasani ke be bala bordane danesh to in site komak mikonan

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: