ماه در حال پیشرفت: پنهان کاری ناسا


ماه در حال پیشرفت: پنهان کاری ناسا

در سال 1994 تعداد 1.8 میلیون عکس در ماموریت کلیمنتین از ماه گرفته شد بعضی از این عکسها تمام رنگی بودند و نشان دهنده ی چنذین تغییر بودند. روی جلد DVD این عکسها ،صدها عکس که در فیلم نشان داده شده است دیده میشود. این اولین بار در تاریخ انسان است که  کره ی ماه با رنگهای طبیعی خود به نمایش گذاشته میشود. بدون شک انسان بر روی ماه فرود آمده است و این فیلم درباره ی وقایعی است که هنگام ورود به ماه منتظر ماست و همچنین دروغهایی که برای پنهان کردن این وقایع پیشنهاد شده اند.

https://i1.wp.com/www.thetruthbehindthescenes.org/wp-content/uploads/2012/07/MOON.jpg

محققان در این فیلم حقایقی را بیان می کنند که بیش از چهل سال مخفی شده اند. این حقایق شنونده را شگفت زده و در عین حال بهت زده میکند و شما از خود میپرسید چرا در طول این همه مدت به شما دروغ گفته شده است.

جواب این سوالات این است که حقوق انسانی شما همانند حقوق کسانی که این کشفها را انکار کردند محترم شمرده نشده است.

مخفی نگاه داشتن این حقیقت که بر روی ماه تمدنهایی وجود داشته است و باور نکردنی تر از همه این که این تمدنها هنوز وجود دارند ، این سوال را به وجود می آورد که چرا ما در ابهام نگاه داشته شده ایم.

بزرگترین دروغ این بوده است که ما فکر کنیم ماه تشکیل شده از سنگهای خاکستری و بیرنگ است. اما در حقیقت ماه سیاره ی کوچکی است پر از زندگی و گونه هایی از حیات که تا کنون ندیده ایم. به نظر میرسد که عده ای در سال 1994 که این عکسها گرفته شده اند، در ماه ساکن شده اند.

روی جلد DVD صفحه ای نقره ای به رنگ آبی دیده میشود که گنبد سبزی وسط آن  با زاویه ای متفاوت از زمین اطراف ،وجود دارد. صفحه ی دیگری دقیقا بر روی سطح قرار داردو اطزاف را روشن میکند.

این فیلم همه  ی کسانی را که ادعا می کنند ماه خاکستری است به چالش میکشد. فیلم ثابت میکند که ماه جسمی آسمانی و تمام رنگی است با ساختمانها و برجهای باور نکردنی که به وسیله ی شخصی ساخته شده اند که این توانایی را دارد که ساختمانهایی با طول و عرض ده مایل و ارتفاع شش مابل در طول هشت ماه بنا کند.

ما در مورد همه چیز دروغ گفتیم. بل کام، مامور ناسا

منبع:    http://www.thetruthbehindthescenes.org

پ . ن : با تشکر فراوان از مریم  عزیز برای ترجمه و ارسال این مطلب.

هر گونه بهره برداری از این مطلب با ذکر منبع با آدرس www.ufolove.wordpress.com  مجاز می باشد.

ایمیل  وبلاگ BLOG.UFOLOVE@YAHOO.COM

صفحه فیسبوک دنیای اسرارآمیز

http://www.facebook.com/BLOG.UFOLOVE

Posted on ژانویه 18, 2013, in حيات در ماه و مريخ and tagged , . Bookmark the permalink. 23 دیدگاه.

 1. لینک ویدیو مشکل داره

 2. سلام

  مدت تقریبا زیادیه که مطالبتون رو دنبال میکنم. تو این مدت چند تا نکته اس که نظر منو به خودش جلب کرده که اول اونا رو میگم بعد نظرمو درباره این پست.

  چرا همش ناسا؟ درسته که ناسا امکاناتش زیاده و خیلی پیشرفته اس ولی چرا فقط این ناسا هست که کشف میکنه بعد انکار میکنه بعدش میگه اونجوری بود نه اینجوری بود و ….

  هفته نیست که شما خبری با اب و تاب از دیده شدن یوفو ها نذارید با کلی عکس و فیلم مبهم که فقط با کلی توضیح و تفصیل و با خوشبینی خیلی خیلی بالا بشه تو بعضی از اون عکسا یه چیزی رو تصور کرد. حالا واسم جالبه که شما رد یوفو ها رو از زمان های خیلی قبل تا االان می گیرید چرا این یوفو ها و موجودات فضایی با ما ارتباط برقرار نمیکنن؟ چرا یه چیزی نمی فرستن وسط همه ادما که همه ببینن نه اینکه یه گوشه دنیا که اخر سر هم میفته دسته بچه های ناسا …

  بنظر میرسه چیز واقعی وعینی که بشه با درصد زیادی روش تاکید کرد در دست نیست. یک سری علاقمند با دیدن یک چیزائی یه داستانایی سرهم میکنند بعدش انکار و اخفاش رو میندازند گردن ناسا

  اما در مورد این مطلب. از قدیم گفتن یزد دوره اما گز که دور نیست. تلسکوپی که بشه باهاش سطح ماه رو رصد کرد تا بشخ اینایی رو که شما اینجا گفتین رو دید فک نکنم زیاد دور از دسترس باشه. چرا خبری از این دست چیزها نیست. یهو عکسای ده سال پیش میشه سند. ینی تو این مدت این همه منجم اماتور و حرفه ای که در حال رصد فضا هستند چیزی ندیدند؟

  من خودم جزو اون دسته ای هستم که فک میکنن حیات در دیگر مناطق فضا وجود داره اما نه اینجور که شما اون باور رو به تصویر می کشید.

  همین.

  • جناب عابر، من مدت سه سال است كه پيگير اينجور مسائل هستم ، چيزي كه در اين مدت متوجه شدم اينه كه ممكنه تمام اين واقعيات وجود داشته باشند ، و من هم باور دارم ، ولي مطلبي رو كه همه ما به اون بي توجه هستيم اينه كه در اين موارد هرچي بيشتر بدوني انگار هيچي نميدوني!!! فرداي اون روز ، روزمره گي شما رو ميبلعه!! يعني با واقعياتي مثل شهريه دانشگاه و اجاره بها و خوردو خوراك و مسائل شغلي و هزار جور مشكل ديگه باعث ميشه كه اون چيزهايي كه فهميدي به هيچ درديت نخوره !!! فوقش بگي اه ه ه ه !!!

 3. بنظرم ابله به نظر خواهيم رسيد اگر باور كنيم كه در ماه الان تمدني وجود دارد و جمعه غروب ها با هم به پارك و سينما ميرن.
  چرا همش چسبيده شده به فضاييها چرااينقدر به كنار دستمون جلو رومون پشت سرمن بي توجه هستيم؟؟؟ممكنه تو اطاق شما اما
  تو يه سطح ديگه يه خونه بسيار زيبا باشه تو چمنزار كه گاهي توي خواب به اونجا سر زدين. خونه هايي كه آدماش لا ابالي هستند دايم دعوا ميكنن به پدر و مادرشون بي احترامي ميكنن زن و مرد به هم فحش ميدن .جايي كه اعوجاج انرژي رخ ميده يا شايدم مستراح سطح ديگه اي باشه.

 4. من میدونستم دروغ میگن ولی برای انسانهای بااین سطح فکروشعور این عمل حیاطی است

 5. ویدو پاک شده
  ای کاش یکی اپلودش کنه

 6. به نظر من هم این یه دروغ بزرگه و نمیشه باورش کرد . مگه میشه این همه کشور با اون امکانات پیشرفته این همه سال چیزی نفهمن و هیچ جا منتشر نشه !!!؟؟؟؟؟؟ مگه فقط ناسا این امکانات رو داره ؟؟

 7. چطور تا حالا این موضوع حتی فکر شما رو هم مشغول نکرده که «چرا ما همیشه فقط یک سمت ماه رو میبینیم؟»
  واقعا فکر میکنید این طبیعیه که طی میلیون ها سال حتی میلیمتری جابجا نشده؟! زمین میچرخه، خورشید میچرخه، ماه میچرخه، ولی هیچوقت این توازن میلیمتری جابجا نمیشه!

  اگر بهم بگن که یک تمدن فوق پیشرفته سرعت چرخش ماه رو اینطوری تنظیم کرده برای من قابل باورتره تا اینکه این موضوع رو طبیعی بدونم!

 8. سلام اما من فکر میکنم خداوند فرمودند که پاک و منزه است خداوند بزرگ که کائنات را بی هدف آفریده باشد.اینهمه کائنات در بیکرانها امکان نداره برای تعدادی انسان در کره زمین باشه.خداوند در خلقت کل آسمانها و زمین هدف بسیار بزرگی دارد که ما نمیدونیم.ولی فکر ما خیلی کوچیکه فکر میکنیم کل کائنات برای ماست.غیر ممکنه.امثال ما امتهای بسیار زیادی در کرات دیگر هستند که خداوند فرمودند هر آنچه در آسمانها و زمین است همه تسبیح خداوند را میگویند.یعنی در تمام کائناات موجودات زنده و خلائیق پاک پروردگار بزرگ است.سبحان الله ربی العرش العظیم.پاک و منزه است خداوندی که صاحب فرمانروایی عظیم است.

 9. سلام مطلبتون رو مطالعه کردم بی شک زندگی در سیارات دیگر جریان دارد اما نه توی ماه ، ماه زیبا فاقد جو است و اکسیژنی در آنجا وجود ندارد . پس حیات نیست. تصویری هم که نشان دادید شکل یک صحابی است .

 10. دوستان اين لينك رو حتماً ببينند، راجه به همين ساختمانها در سمت ديگر ماه است:
  http://www.abovetopsecret.com/forum/thread761948/pg1

 11. فیلمه نیست، عکسه هم نشون داده نمیشه؛ مرسی

 12. کاش یک مطلب جامع و مفصل در این باره تهیه می کردید !
  آن مقدار که من به صورت پراکنده در باره ی ماه مطلب خوانده ام ، می تواند مجموع شود . شاید مهم ترین شان آن فیلمی باشد که از یک سفینه بسیار قدیمی و عظیم سقوط کرده بر ماه و جسد زنی که در آن بوده ، به بیرون درز کرده است …

 13. کاملا صحیح است در روی ماه تمدنی وجود دارد اما نه از نوع بشری. انجا پایگاه بزرگیست برای کنترل زمین. و زیرنظر انوناکی هاست.
  ((جن)) چگونه موجودیست که قرآن بارها موجودیت آن را تایید می کند ولی او همواره واقعیت خود را در
  هاله ای از افسانه و اسطوره از انسان پنهان کرده است؟
  آنها کیستند که می توانند بر زمان و مکان چیره شوند؟آنها از کجا می آیند و از چه زمانی در جهان ما رفت و آمد دارند؟

  در اینجا مشغول چه کاری هستند و از جان ما چه می خواهند؟دوستند یا دشمن؟چگونه نگاه خود را از ما پنهان کرده اند و چرا تا این حد حضور و عملیات خود را از ما پنهان نگاه داشته اند؟

  آیا در زندگی و سرنوشت ما سهم قابل توجهی دارند؟
  آیا زمان آن نرسیده که ما ابتکار عمل را در دست بگیریم و با کنار گذاشتن هرگونه پیش ذهنی با بررسی جدی و همه جانبه شواهد و نشانه های موجود، به سوی شناخت علمی آنها گام برداریم؟بسیار تحقیق کردم و هرچه بیشتر پیش می رفتم، بیشتر مطمئن می شدم که این موجودات، نه یک افسانه دینی نه یک دروغ و نه یک افسانه محلی بلکه حقیقتی عینی هستند که هنوز هم می بایست ارتباط خود را با جامعه بشری حفظ کرده باشند . بلکه هر روز و هر روز در حال انجام عملیات مختلف در دنیای ما و در کنار ما هستند. اما ما نه تنها خبر نداریم بلکه شب تا صبح سرمان به زندگی مان گرم شده..
  موجودات بیگانه، فرازمینی نیستند. آنها از ((همین جا)) می آیند، یا بهتر بگویم

  از چارچوب ابعاد دیگری ولی از همین جا. من اطمینان دارم که آنها ((جن)) هستند

  که آنقدر در باره آنها در قرآن و سایر کتب و سنت های اسلامی تاکید شده است
  دانشمندان با عادت به ارقام نجومی انفجار تیفون را مربوط به میلیون ها سال پیش میدانند اما ایات قران زمان دیگری را برای انفجار سیاره مفقود تیفون و تشکیل این سنگ ریزه ها را میدهد
  و ما جنیان زمانی که به انجا رفتیم انجا را (نابود شده یا همان سیاره ای که نابود شده است) یافتیم و انجا را سرشار از نگهابانان و تیر های شهاب یافتیم
  ما پیش از این اتفاق (به راحتی) برای گوش دادن (یا همان کنترل) بر جایگاه مخصوص مینشتیم اما اکنون هر کس بخواهد در انجا بشنید و شهابی در کمینش می یابد

  انچنان که از مفاد این ایات و لفط الان بر می اید انفجار سیاره تیفون می بایست در زمان پیامبر محمد و توسط ایشون انجام شده باشد.یا در هنگام تولد ایشان یا در زمان بعد از تولد

  سیاره تیفون پایگاه بزرگ جنیان برای کنترل زمین بود که پیامبر ان پایگاه را نابود میکند.و تمامی انسانها را آزاد میکند.
  کره ما یک نسخه کوچکتر و ضعیف تر از تیفون هست.

 14. لینک ویدو با هیچ یرنامه ای باز نشد.میگه حذفش کردید.لطفا پی گیری کنید.شدیدا کنجکاو شدم.باز سر میزنم.

 15. mamnoon ama film pakhsh nemishe..chera??

 16. ممنونم. منتظر عکسها میمونم. اما سوالی که میمونه این هست که آیا حقیقت به این بزرگی صرفا از طریق ناسا برای این مدت طولانی پنهان شده است؟؟ ما در هصری زندگی میکنیم که پیشرفت تکنولوژِی امکاناتی را در اختیارمون قرار میدهد که پاسخ سوالاتمان را بسیار آسان تر از قبل بیابیم . پس این موضوع کمی غیر منطقی است که بگوییم اگر حیات یا اکوسیستمی بر روی ماه وجود دارد فقط سازمان های بزرگ و سری از آن خبر دارند. در ضمن شاید ابزار و تکنولوژی قادر دور ماندن این حقیقت از ذخن انسانها شوند اما بسیاری از مسائل از قبل مشخص بوده و غیر قابل انکار یا تغییر است.(این فیلم همه ی کسانی را که ادعا می کنند ماه خاکستری است به چالش میکشد.)

 17. ey babaaa, tu che asri darim zendegi mikonima, har ruz, har hafte, har mah ye raze jadid fAsh mishe, man ke vaghean gije gijam, ba khundane in matlab ham ke darbareye tamaddon ya hamun paygahe ruye mah, hezarta fekro takhayyol az saram gozasht, akharesham ye hesse hegharate binahayat behem dast dad, tuye hamin manzumeye shamsiye khodemun hezaran safine ba tecnology’haye foghe pishrafte, malum nist ba che ahdafi dar rafto amadan, va malum nist az kodum tamaddono az koja miyan, unvaght yeki mesle man neshaste injao ba sardargomi dare in jaryanato ba mohtavaye kezb ya haghighi peygiri mikone, kheyli halam gereftas … porchunegi kardam, bebakhshid, mikhastam yekhorde aroom besham

 18. جالب بود . ممنون

 19. با سلام . یوفو لاو عزیز نظر شما در مورد این مطلب چیه؟
  http://topcovert.blogfa.com/post/16
  این مطلب رو بنده تو گوگل از این سایت پیدا کردم مطلب جالبیه میخواستم نظرتونو بپرسم؟ واقعیت داره؟ راستی هر دو تا سایت مطالب جالبی گذاشتین هم یوفولاو هم فوق سری.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: