یوفو شناس نیوزیلندی درباره بیگانگان خاکستری و چگونگی ورود روح به بدن توضیح میدهد.


مدیر و بنیانگذار یوفوکاس نیوزیلند, سوزان هنسن Suzanne Hansen در مصاحبه ای اختصاصی از داستان حضورش در 8 سالگی در یک سفینه بیگانگان خاکستری و دیدن روح پسرش به شکل یک گوی نور می گوید.

ET alien soul

خانم هنسن توضیح میدهد که چگونه دوباره سالها بعد پس از ازدواج و هنگامی که باردار بود در عرشه یک سفینه بیگانگان خاکستری دوباره باروح پسرش که به شکل گویی نورانی بود برخورد کرد و این بار روح پسرش با روشی توسط خاکستری ها به درون رحم او و داخل بدن پسرش هدایت شد. آنها همچنین به او اطلاعات زیادی درباره آینده مثبت پسرش و نقشی که بر روی زمین برای خواهد کرد دادند. خانم هانسن تجربه برخورد با خااکستری ها را در تمام طول عمرش هدفمند, مثبت و متحول کننده دانسته است.

به بخشهایی از این مصاحبه توجه کنید:

توصیفات خانم هانسن با کمک مری رادول و جلسات هیپنوتیزم او پس از بازیابی خاطراتش درباره برخورد با خاکستری ها و روح پسرش تنظیم شده است.

خانم رادول یکی از متخصصین برجسته بین المللی در زمینه مشاوره با ربوده شدگان توسط بیگانگان است. مری که قبلا پرستار بوده و سپس به عنوان متخصص هیپنوتیزم فعالیت میکرده است بنیانگذار ACERN است و تا کنون بیش از 1600 مورد برخورد با یوفو را در سرتاسر جهان مورد بررسی قرار داده است.

توصیفات سوزان هنسن

تصویر اول

1-   در طول این تجربه در سن 8 سالگی ابتدا به اتاقی بزرگ برده شدم و در آن اتاق با کودکانی با نژادهای مختلط بازی کردم, بازیهایی ذهنی که ارتباط تله پاتیک را بین ما تسهیل میکرد. جالب این است که میتوانستم اشیایی را که توسط ذهنهایمان تولید میشد هم با چشم و هم با ذهنم ببینم. میتوانید در تصویر بالا یه تخت خواب عجیب و کوچک را با کودکب درون آن ببینید که یک بیگانه خاکستری کنار آن ایستاده است.

در یک جلسه بازگشت به گذشته دیگر مری رادول مرا به زمانی که 6 ماهه بودم برگرداند و من خودم را در همین تخت خواب دیدم. من به این تخت لقب «رختخواب لالایی» را داده ام و در فصلی از کتابم توضیح داده ام که چرا نوزادان انسان در این تخت نگهداری میشوند و همین طور درباره مشخصات تکنولوژیک آن توضیح داده ام.

 

2-   ار من دعوت شد همراه با یک حاکستری به اتاق دیگری بروم تا کودک دیگری را ملاقات کنم. اینجا من کودکی 8 ساله هستم و فرصت آن را پیدا میکنم که تا برای اولین بار با گویی نورانی و آبی که روح پسر آینده ام است از طریق بازی کردن ارتباط برقرار کنم. خاکستری ها ما را از جایی دیگر در سفینه زیر نظارت داشتند تا مطمئن شوند برای هم مناسب هستیم.

3-   در سن 28 سالگی دوباره به عرشه سفینه برده شدم تا روح پسر آینده ام وارد بدنم شود, روح اولین فرزندم که هنوز به دنیا نیامده بود. دو نفر از گونه ای مخلوط با خاکستری به من دلداری میدادند و یک خاکستری شروع به پایین آوردن متابولیسم من کرد تا برای ورود روح آماده شوم.

 

خانم هنسن برخوردهایش با خاکستریها را هدفمند و متحول کننده میداند گرچه با دوره ای از ترس و وحشت دست و پنجه نرم کرده است.

خانم هنسن میگوید به نظر او ارواح در تمام جهان یکسان هستند و میتوانند انتخاب کنند در بدن چه گونه ای از موجودات و بر روی کدام سیاره به دنیا بیایند.

او میگوید روح یک وجود معنوی است و به نظر میرسد همه تناسخهای او برای فراگیری درسهای اخلاقی یا تعالی طراحی شده اند.

https://i2.wp.com/www.thetruthbehindthescenes.org/wp-content/uploads/2012/12/children-et-alien-ship_1-800x180.jpg

کار بیگانگان خاکستری

خانم رادول از تحقیقاتش درباره ربایش ها چنین نتیجه گیری میکند که کار یک گونه خاص از خاکستری ها به شرح زیر است:

1-   جمع آوری اطلاعات ژنتیکی و مواد از نمونه های انسانی

2-   شفا بخشی برای انسانها

3-   همکاری با موجوداتی از ابعاد پایینتر, همانطور که شواهد آن در همکاری بین انسانها و خاکستری ها دیده میشود

4-   عمق بخشیدن به همدلی, عشق و توانایی شفابخشی و انتقال اطلاعات با تله پاتی در انسانها

آزمایشهای پزشکی و وارسی انسانهای ربوده شده به نظر برای بررسی آلودگیهای سطح زمین همچون سموم هستند,آلودگیهایی که به مشکلات زمین مربوط میشوند.

 

گونه شناسی تمدنهای هوشمند

شواهد موجود از وجود تمدنها و بیگانکان زیر خبر میدهد:

الف- تمدنهای منظومه شمسی: تمدنهای سیاره ای مانند تمدن انسانی بر روی زمین که زیر سطح مریخ زندگی میکنند و گزارشهایی درباره ارتباط آنها با حکومت آمریکا وجود دارد.

ب- تمدنهای اعماق فضا: بیگانگان هوشمندی که بر روی سیاراتی, در منظومه های خورشیدی دیگر و یا بر روی سفینه هایی و در کهکشان ما یا سایر کهکشانهای این جهان ناشناخته مستقر هستند. از جمله تمدنهای هوشمند 100-10 که بر اساس گزارش ناتو قرنهاشت زمین را مورد بازدید قرار میدهند.

پ- تمدنهای در ابعاد بالاتر: تمدنهای هوشمندی که در سایر ابعاد یا جهانهای موازی مستقر هستند و میتوانند فرم فیزیکی بسیار پیشرفته تری داشته باشند و میتوانند خود را به قلمرو جهان ما وارد کنند.

ت- بیگانگان حاکم و قدرتمند: بیگانگانی که اختیار قانونی حوزه مشخصی را دارند. ماند فدراسیون کهکشانی راه شیری که در مقاله زیر به طور مفصل به آن پرداخته شده است:

http://exopolitics.blogs.com/exopolitics/2012/03/nz-ufo-expert-describes-grey-et-management-of-human-souls-bodies-aboard-grey-et-spacecraft.html#more

به نظر میرسد انسانها از حقیقت روحشان, زندگی پس از مرگ و مکانیزم تناسخ بی خبر مانده اند.

ویدیوی مصاحبه با خانم هنسن

منبع:    http://www.thetruthbehindthescenes.org 

پ . ن : با تشکر فراوان از الهام  عزیز برای ترجمه و ارسال این مطلب.

هر گونه بهره برداری از این مطلب با ذکر منبع با آدرس www.ufolove.wordpress.com  مجاز می باشد.

ایمیل  وبلاگ BLOG.UFOLOVE@YAHOO.COM

صفحه فیسبوک دنیای اسرارآمیز

http://www.facebook.com/BLOG.UFOLOVE

Posted on ژانویه 5, 2013, in ارتباط با موجودات فضايي, ربوده شدگان. Bookmark the permalink. 28 دیدگاه.

 1. شاید جسم ما فقط مختص این دنیا باشه اما هرگز روح ما اسیر یا تنها نمی مونه و این روح رو خدا میسازه و متعلق به اونه و در زمینه این فضایی هایی که گفته حالا چه از نوع خوب یا بدش وقتی هیچ کاری برای ما نمی کنن بودن یا نبودنش چه فرقی میکنه اونها فقط تماشاچی اند

 2. چه خوشگل شد اینجا.مبارک باشه

 3. فقط می تونم یه چیز بگم به اینا نیست پسر ، از همه این چیزا باید چشم پوشی کنی تنها یک چیز برات می مونه و اون بودن ه؛ حالا یک چیز من می گم : تاحالا چند بار بودی؟ از کی بودی و کجا بودی ؛ این سه سوال بنیادی ه ؛ فقط یک جواب براش هست : همه باهم یکی بودیم از هم بودیم وهمین جا بودیم و می گردیم ؛ لطف کنید به خاطر بسپرید که بی خود اسم هر چیزی رو وسط نکشید .

 4. سلام من چند باره که این مطلب رو مینویسم ولی رسیدگی نمیشه

  خواهش میکنم یک مطلب هم درباره زامبی بنویسید

 5. وبلاگ جدید مبارک

 6. مرسی,وبلاگ جدید مبارکه

 7. من نمیدونم این دوستانی که دایم در حال انکار هستند برای چی مطالب و دنبال می کنند ! اگر دچار تردید هستند می بایست با صرف زمان و انرژی به تفاهم با خودشون برسند و در غیر این صورت سلوک خودشونو در پیش بگیرن و ما را از این هدایت اجباری معاف کنند.

  • سلام دوست عزیز
   من چیزیو انکار نکردم فقط با بعضی قسمتاش مشکل دارم بعدشم بخش نظرات واسه این ساخته شده که خواننده نظرشو بگه ،حالا این نظر هر چیزی می تونه باشه

 8. نمیدونم چرا این فضایی ها و خدا و فرشتگان و شیاطین و غیره همه یک وجهه مشترک دارند و اون هم اینه که عاشق قائم موشک بازی هستند!
  یعنی روشون نمیشه خودشونو نشون همه بدهند فقط کاسه کوزه درست میکنند برای چند نفر مثل پیامبران و امامان و نمایندگان پیامبران و امامان و نظیر این افراد که مدعی برقراری رابطه هستند!
  چیزی که کنتور نمیندازه دروغه و تخیل ذهن آدم ها .

 9. اول از همه تغییرات زیبای جدید رو تبریک میگم.
  دوم اینکه یه گروه میگن خاکستری ها و خزندگان خوبن و یه گروه میگن بد هستن. امیدوارم این ماجراهای فضایی ها و بیگانگان هم مثل قضیه 2012 به زودی حل و فصل بشه

 10. مشکل اینجاست که مسئله به اون سادگیها هم نیست که بعضیها تفسیر و توضیح میدن . بعدشم پروندرو با 4 تا موافقم و مخالفم می بندن و شب هم تخت می گیرن می خوابن تا فردا که پاشن و یکی دیگه از اسرار خلقت و حلش کنن بره پی کارش. ساده بودن خوبه اما ساده لو…. اونا قایم باشک بازی نمیکنن دوست من شما در اشتباهی !

 11. در مورد انتخاب روح براي ورود به بدن بعدي و يا رهايي ،»كتاب مقدس مردگان تبتي » كه كمياب هم هست خيلي مفصل و كامل توضيح داده.من يه خلاصه نويسي ازش دارم…
  در مورد فضايي ها هم در بالا ذكر شده خاكستري ها بد خواه ما هستن، ولي اينجا چيز ديگه اي ميگه مادام هنسن؟؟

  در ضمن از آگاه سازيتون كمال تشكر رو دارم رامتين جان

 12. آقا یه بار می گید گری ها(خاکستریا ) منفی اند ، اینجا می گین دنبال ترویج عشقن،یه بار می گین با رپتالین ها هم دستن و نوکر اونان،چرا اینجا فقط کپی می کنه؟یه کم خودتون خودتونو ببینین،بازدید زیاد که مهم نیس ، جهت بدین به همه چی ، چرا تحلیل نمی کنین فقط اطلاعات می دین؟

 13. در زمینه زامبی مطلب خواستید، من ویدیوی زیر رو براتون میزارم که مربوط به کانال Ancient Ailens هست. و زیرنویس فارسی رو هم براتون میزارم.

 14. این ترجمه اتوماتیک youtube خالی از اشکال نیست

 15. آقا شما نظرتون اینه که حاکستریه منفی هستند ، پس کلن این لینک و حرف زدن این اشخاص برای شما نمی ره زیر سوال؟ من فک می کنم اینا یه مشت شارلاتان هستند که حتا اطلاعات ندارن که گری ها منفی هستند و نقوش روی مزارع ما رو از اونا بر حذر داشته ، ممنون می شم برای روشن شدن ذهن خواننده ها و گمراه نشدنشون ، پا نوشت یا توضیح یا نظر خودتو راجع به این مطلب بیان کنی ، چون خیلی مهمه که موضع خودمونو نسبت به گری ها بودنیم ، اگه مس لندیگ پیش بیاد ، جواب اونایی که با گری ها می رن رو شما می دین؟؟؟؟؟؟؟اطلاعات نادرست رو منتشر کردن مسوولیت داره جانم…

  • من نظر خودمو گفتم. من که نباید نظر خودمو به بقیه القا کنم. شاید انها هم مثل ما انسانها خوب و بد باشند . اگر کسی بخواد با خواندن فقط یک مطلب تصمیم گیری کنه که نمیشه. در ضمن چند بار ذکر کردیم که مطالب را فارغ از هر دیدگاه و عقیده منتشر میکنیم و مسئولیتی در قبال تصمیم گیری و عقیده افراد نداریم .

   • سلام رامتین جان،خسته نباشی. آقا مرتضی یه کم راست میگه،مثلا منی که تازه واردم یه کم گیج میشم تا الان کلی مطلب خوندم که اینا موجودات بدین ولی الان میگه خوبن!! به نظرم اگه یه پانوشت واسه مطالبی که این طوری متناقضا و با گفته های قبلی تضاد دارن بزنی خوبه.مثلا آخرش بزنی دیدگاه وارد شده الزاما دیگاه ufolove نیست یا … . ولی مسئولیت برداشت دیگران از این نوشته ها با شما نیست که! شما فقط منتقل کردی نویسنده که نیستی!در هر صورت همین که یه همچین جایی رو اداره میکنی کلی ارزش داره.
    با تشکر

   • ممنون امیر جان. خب ما اینجا مطالب متناقض را میاوریم تا خواننده خودش تصمیم گیری کنه. بنده چند بار در وبلاگ عرض کردم مطالبی که در وبلاگ درج میشود هیچ کدام نشان دهنده نظر و عقیده بنده نیست. اصلا عقیده بنده مهم نیست . شاید در مورد مطالب دیگر نظر من هم بعد از خواندن مطالب جدید عوض شد. پس اختیار با خواننده گرامی است . نه اینکه اینجا بخواهیم نظر و عقیده خودمان را ارائه دهیم.

 16. چیزی به نام خوب یا بد وجود نداره .. خوب یا بد برداشت هاییست که انسانها در جهت سود و منافع خود به کار می برند . اگر عملی در جهت منافع انسانی باشد آن را خوب مینامد در حالی که همان عمل برای شخصی دیگر بد محسوب میشود .. ذهن انسانها درگیر قواعد و قوانین اجتماع خود است .. ذهنهایی به شدت آشفته و منفعت طلب .. خوب و بد معنا نداره .. پس در تقسیم بندی فرازمینیان از واژه های خوب و بد یا مثبت و منفی استفاده نکیند

 17. woooow man daram az didane in site divune misham, tazegiya sharayeti peyda kardam ke be rahati be internet dastresi daram, enghadr hayajan zadeam ke nemidunam kodum matlabo bekhunam, va in kheyli baram jalebe ke sitetun beruze, merc merc mercccccc, (Bebakhshid fonte farsi nadashtam )

 18. ببخشید همگی و بهم نخندید لطفاً… چون می بینم خیلی ها اینجا از ارتباط با فضایی ها اطلاعات زیادی دارند نظرشون رو می خوام بدونم. من چندین بار در حین رؤیا (از 20 سال پیش تا الآن) دیدم که یه ستاره پایین می اومد و بعد تبدیل به یه نور بزرگ می شد و با من ارتباط روحی برقرار می کرد. اینو قبلا هم نوشتم توی کامنت یکی از مطالب. اگر چه دلایلی دارم که تفسیر روحانی از قضیه است ، اما با توجه به این سیطره ای از فضایی ها که شما حضرات براشون قائلید راستشو بخوایید کنجکاو می شم از این جهت هم به قضایا نگاه کنم. کسی هست که راجع به این جور ارتباط با سفینه هایی که پایین میان توی رؤیا نظری داشته باشه؟ آیا این نوعی ربایش نبوده؟ جالب اینکه هر بار ارتباط با اون ارواح که من توی رؤیا می دیدم همیشه با پایین اومدن یه بشقاب پرنده توأم بود و من بطور همیشگی و تکراری می خوام ازش عکس بگیرم. سکانس اولش همینه فقط بعدش یا سفر روحی پیش میاد یا هشداری – پیامی- گرما و برکت و نوری بسیار متعالی بهم میتابید. خیلی وقتا بعد از بیداری و در لحظات مرز بیداری حتی وجود کسی رو توی اتاق خواب کاملا حس می کنم و بلافاصله می فهمم که رؤیا رو اون ساخته بود برام و بعد از چند ثانیه اون موجود میره. ضمناً از بچگی خودم هم عاشق مبحث ufo ها بودم. به همین دلیل تا الآن فکر خودم این بوده که ارتباطی روحانی بوده اما بخاطر پیشینۀ افکار من در مورد ufo ها به این قالب در می اومده و دیده می شده، اما اخیراً بخودم می گم شاید این دو مبحث بی ارتباط با هم نباشند .. ممنون اگه نظری دارید. هر چی باشه دیدگاه صاحبنظرها در مورد ufo ها دیگه مثل قدیم نیست که اونها رو سفینه هایی آهنی تصور کنن که با طی میلیونها کیلومترراه به سیارۀ ما میان. بلکه ارتباطات بین بعدی و حتی تداخل عالم روح و روحانیت با اونها داره بطور جدی مطرح میشه.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: