ستونهای نور عظیم خیره کننده در برزیل


ستونهای نور عظیم خیره کننده

 https://i2.wp.com/www.thetruthbehindthescenes.org/wp-content/uploads/2012/12/anticrepuscular-rays-brasil.jpg

در 17 دسامبر 2012 درنزدیکی شهر Palotina کشور برزیل, ستونهای غیرمعمولی نورهای عظیم خیره کننده در آسمان در مقابل جهت خورشید مشاهده شد. آنرا عده ای امواج ضد شفقی نامیده اند, امواج ضد شفقی(Anticrepuscular rays) که گفته میشود غالبا در طلوع و غروب خورشید دیده میشوند؟! اینجانب شخصا تابه حال چنین چیزی در عمرم ندیده بودم, شما چطور؟

این ویدئو در پرسش و پاسخ یکی از contacteeهای فرازمینیها که در سایت galacticchanneling بروز رسانی میشود نیز آمده(در 29 دسامبر 2012: http://galacticchannelings.com/english/blossom29-12-12.html) که اینجانب آنرا اولین بار آنجا یافتم. تنها آن بخش پرسش و پاسخ های مربوط به این ویدئو را نیز ترجمه کرده ام که در زیر آمده است:

-فقط یک حسی درونم از امیدواری که جهان بسرعت میرود که شاهد تغییرات خوبی باشد. هنوز حس میکنم که یک اتفاقی برای افتادن وجود دارد. هنوز حس میکنم که ستونهای نور را خواهیم دید…از چیزی صحبت کردم که….آیا برایتان مهم است که نظری درباره ستونهای نوری که در برزیل رخ داد بگوئید؟

–ما ازت ممنونیم بخاطر مطرح کردن این موضوع و اشاره میکنیم که فرمی که نور در آن ویدئو گرفت از باقیمانده لایه ای بود که بمراتب بالاتر از جو افکنده شده بود.

 

-یعنی دارید میگوئید که آن نور در آن ویدئو یک شکستگی از ستونهای نوری که در موردش گفتید بود؟

–دقیقا بله. این ستونهای نور باید خلق شوند, آنچنانکه ما یقین داریم شما از آن تقدیر میکنید. آنها فقط از هیچ کجا ظاهر نشدند. در عین حال از نقطه نظر شما این آنطوری است که بنظر میرسد. ما درباره این ستونهای نور با تو صحبت کرده ایم که پر از دانش و انرژی اند. اینها بنابراین, باید بدقت تعبیه بشوند به سبب تاثیرگذاری صحیح. و هنوز ما به تو میگوئیم… که اگرچه باید اشاره کنیم که این ستون نور بخصوص «از اقدامات ما» است…. آنچه ما قصد داریم تا برای شما «طرح ریزی» کنیم از آنچه داریم صحبتش را میکنیم بمراتب بیشتر «شدید» خواهد بود.

-یعنی, فقط برای روشن شدن…. این از طرف شما بود؟

–ما انتخاب میکنیم که بگوئیم یک هدیه ترکیبی بود از طرف ما…. سهیم شده با هدیه ای از طرف Mother Earth. با یکدیگر ما کار میکنیم بسمت رسیدن به تمام آن قولهایی که به شما داده ایم.

(این پرسش و پاسخ ادامه دارد که دیگر البته بر سر موضوع آن ویدئو نیست)

با عرض پوزش از دوستان گرامی, نظرات شخصی ام را در زیر در بدنه همین پست میگنجانم تا دیگر نیازی به نوشتن آنها در غالب comment نباشد:

تاخیر در تایم پلان عروج دسته جمعی (mass ascension) بخاطر خود عروج دسته جمعی بود زیرا بیشتر انسانها از لحاظ ذهن و خصوصا, خصوصا ارتعاش انرژی آماده نبودند, این شانس دیگری بود که قدرتهای برتر مثبت برای بشریت ساکن این سیاره فراهم کرده اند. بشریت ساکن حال حاضر این سیاره حدود 7 میلیارد نفر است و 7 میلیارد برآیند ارتعاشات انرژی(مثل برآیند نیروها که در فیزیک دبیرستان خوانده ایم) می بایست در حداقل هم ارزی با ارتعاشات بالاتر انرژی قرار بگیرد تا اجازه گسیل سیل انرژی ارتعاشات بالاتر به سیاره ما صادر شود, وگرنه فاجعه, فاجعه انسانی و زمین شناختی رخ خواهد داد. واقعا حس نمیکنید, تغییرات تدریجی افزایش انرژی و ارتعاش را؟!؟! چون گیرنده ارتعاشات بالاترتان ضعیف است بدلیل ضعیف بودن ارتعاش موجودیت تان و وقتیکه هنوز start نزده اید تا مبادرت به clean کردن خودتان و افزایش ارتعاشاتتان اقدام کنید میخواهید واقعا گیرنده قوی ارتعاشات بالاتر از ارتعاش خودتان نیز باشید؟! وقتیکه به درجه تقریبا رو به بالای ارتعاش بالای موجودیت تان دارید میرسید کاملا احساس میکنید که دیگر آن فرد سابق از نظر ذهنی و فکری و جسمانی و روحی نیستید, در یک کلام احساس میکنید که نوعی یک حس مرموز upgrade  شدن را دارید که دارد روز به روز قویتر و قویتر میشود, در تمام جنبه ها.

: Rome was not built in a day «رم ظرف یکروز ساخته نشد.»

باید شکر کنیم که ترانزیت انرژی به ابعاد بالاتر با تصمیم قدرتهای برتر مثبت بصورت تدریجی دارد اتفاق می افتد وگرنه شدت تغییرات ناگهانی جابجایی ارتعاش و انرژی بدلیل عدم آمادگی حداکثری بشریت منجر به فاجعه میشد. عملیات جابجایی انرژی دارد به آرامی به این سیاره تزریق میشود با تکنولوژی فوق تصور یکسری تمدنهای پیشرفته فضایی بدلیل عدم آمادگی ترانزیت ارتعاشی توده بشریت ساکن این سیاره. حالا میفهمیم که چرا اینهمه تصاویر سفینه های فضایی غول پیکر حتی باندازه دو سه برابر زمین در اطراف خورشید ظرف ماه ها و سالهای اخیر روئیت شده است, بخاطر کنترل هم خورشید منظومه شمسی ما در رویارویی با منطقه انرژی جدید کهکشان و هم حضور آنها برای block  کردن ترانزیت ناگهانی انرژی منطقه جدید کهکشان به سیاره عقب مانده ما. حالا میفهمیم که چرا این سفینه های مادر غول پیکر ماه ها و سالهای اخیر اینجا در منظومه شمسی مان خصوصا اطراف خورشید روئیت شده اند:

Giant inter-dimensional mother ships in our solar system: سفینه های مادر غول پیکر بین ابعادی در منظومه شمسی ما (ویدئوهای خیره کننده):

http://www.youtube.com/watch?v=HQY94J03g98

http://www.youtube.com/watch?v=Cnr3Q2RQyqQ

باید بینهایت شکر کنیم که آنها به سیاره مان رحم کرده اند و روند تدریجی افزایش انرژی و ارتعاش به سیاره مان را دارند دنبال میکنند. از مسیر نور به تاریکی نروید, به خواب غفلت نروید, به بالا نگه داشتن ارتعاش انرژی خود و دیگران همچنان مبادرت کنید, «رم ظرف یکروز ساخته نشد: Rome was not built in a day».

و اینکه چنین  PLAN B که دارد توسط قدرتهای برتر مثبت برای ترحم به ماها و جلوگیری از فاجعه انسانی و زمین شناختی اجرا میشود همچنان ادامه خواهد داشت, ولی, ولی همچنان این بستگی به این سیاره عقب مانده خودمان دارد که چقدر سریعتر بخواهیم به آن حد از درجه مناسب ارتعاشی توده ای 7 میلیاردی خودمان برسیم که آنها بخواهند گسیل جریان انرژی ارتعاشات بالاتر به سیاره ما را سرعت ببخشند. یعنی بله, شایدم تا آخر عمرمان همین وضعیت, شایدم یخورده بهتر از این فقط پیش بیاید آنهم بدلیل همان عدم آمادگی توده بشریت این سیاره, و ماها هم متاسفانه قاطی این جماعت 7 میلیاردی خواهیم سوخت و والسلام تا بعد از پایان مرگ که بصورت انفرادی عروج خواهید کرد اگرکه مستعدش باشید, بله, پاداش سبک و راه زندگی ای را که در مسیر نور داشته اید و پی ریزی و پیگیری کرده اید را خواهید گرفت, حالا یا با توده مردم سیاره ای که با آنها زندگی میکنید در بعد فیزیکی تان, و یا اینکه بصورت انفرادی و پس از پایان عمر فیزیکی تان در بعد astral به بعد, اگرکه مستعدش باشید وguardian های بین ابعادی آنرا نیز تشخیص بدهند.

با تشکر از توجه همه دوستان گرامی

پ.ن: با تشکر فراوان از هادی عزیز.

Posted on دسامبر 30, 2012, in دنياي اسرار آميز. Bookmark the permalink. 14 دیدگاه.

 1. یوفو جان لطفا یا یه سایت بزن شبیه سایت نارنجی یا اینجا رو شبیه سایت نارنجی کن
  خیلی در هم و بر هم ه وبلاگ
  برو سایت نارنجی رو نگاه کن شبیه اونجا کن لطفا

  • چشم. میخواستم همین جا را از طریق وردپرس ارتقا بدهم منتهی دلار گران شد. حالا در چند ماه اینده این کار را انجام میدهم.چشم.

 2. دوستان این آلبوم ها ی بسیار زیبا رو از دست ندید .سبک این موزیک ..m,edit.astral .alien..dark . space .هسته پیشنهاد میکنم این کار زیبا رو از دست ندید ……کسانی که دارایه روحی astrala هستند این کار رو پیشنهاد میکنم …. موزیک با سبک ………بیگانه ها و فضای بیکران .پرواز روح…………………..هر چه زوذتر دانلود کنید لینک ها ممکنه پاک بشن
  لینک آلبوم 1 : http://www.mediafire.com/download.php?nmx8t7nx4tz978e
  لینک آلبوم 2 :http://www.mediafire.com/?z6fkmywg7d5x2d6

 3. ufo love dost aziz agar mishe range veblog ro siyaah kon.cheshm kamtar aziyat mishe …toye temhaaye word press rayegan ham daare .ye nega be veblag man bendaaz in sheklii migam

 4. موزیک بد فاز و بسیار منفی بود 🙂
  زمینه سیاه و تیره هم برای خواندن مطلب بدترین پیشنهاد ممکن هستش. با تشکر از شما بیگانه واقعی 🙂

 5. جرا ما اصلا از اینحور چیزا نمیبینم هیچوقت؟

 6. خیلی ممنون از بیگانه فضایی با دادن لینک این اهنگ ها تا 24 ساعت سردرد گرفتم از شدت انرژی منفی بسیار بالای این اهنگ ها.

 7. سلام
  من اولین باری است که به طور جدی یکی از پست های شما را مطالعه کردم.
  من دقیقا متوجه نشدم که در سال 2012 به بعد در حال انتقال به چه بعدی هستیم
  نمی دانم در این وبلاگ کسی علی اکبر رائفی پور را می شناسد یا خیر
  اما به طور خیلی خلاصه باید بگم که برخی دانشمندان در حال تلاش بسیار زیاد برای مادی شدن اجنه و شیاطین هستند
  در کل میخواهم دقیق بدانم که ورود به بعد چهارم زمان که در حال انجام است آیا باعث مادی شدن شیاطین خواهد شد یا خیر یا به آنان برای مادی شدن کمک خواهد کرد یا خیر؟

  با سپاس از همه

 8. متاسفم 😦 دوست عزیز …………حامد .

 9. ino to fb pida kardam momkene hamin padide bashad khob agar hast chera kasi bayad az in padide estefade konad va begoyad ke kare anhast ?

  مشاهده سه خورشيد يك پديده آب و هوايي به نام «پارهليا» يا «سانداگ» همان پديده خورشيد كاذب است. اين پديده هنگامي رخ مي دهد كه خورشيد نزديک به افق بوده و نور آن از ابرهاي پراکنده در ارتفاع بالا بتابد و بلورهاي يخ موجود درهوا نور آن را بشکنند.
  —————————————————————-
  Astronomy Picture of the Day
  2013 January 2
  —————————————————–
  اخترشناسی نوین – Modern Astronomy *{ اخترشناسي دانش يگانه ي كيهان}*

 1. بازتاب: ستونهای نور عظیم خیره کننده در برزیل « SofiRadio.com

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: