خون آشامان (۱)


    خون آشامان (۱)

خون آشامی  (Vampirism) پدیده ای غیرطبیعی در بشر است که از هزاران سال پیش تا کنون مشاهده و ثبت شده است. اگرچه اکثر فیلمهایی که در رابطه با خون آشام ساخته شده اند جبنه ای غیر واقعی و دور از انتظار به این پدیده داده اند تا جایی که مردم نه تنها به وجود آن باور ندارند بلکه آن را زاییده تخیل و موضوع فیلمهای ترسناک می دانند.

برای روشن شدن حقایقی ناگفته در خصوص خون آشامان به توضیح و طبقه بندی آنها می پردازم و خواهم گفت چگونه می توان آنها را شناسایی کرد و چگونه از حملات آنها در امان ماند. مطالب این سری از مقالات حاصل صدها سال تحقیقات متخصصان روانشناسی ماورا* روی این پدیده می باشد که از منابع گوناگون گردآوری شده اند.

به دلیل نداشتن واژه معادل در فارسی برای برخی اصطلاحات نام انگلیسی و معنای آن داده شده است.

—————————————————

 اولین سوء تفاهمی که در مورد خون آشامان وجود دارد آن است که بر خلاف باور عامه همه آنها خون نمی نوشند بلکه از سایر مواد حیاتی بدن انسان مانند روح – هاله – انرژی چی و بدن ستاره ای تغذیه می کنند. در واقع اکثر خون آشامان از مواد حیاتی غیر از خون تغذیه می کنند. اما در هر حال «خون آشام» نامیده می شوند!

 

دسته بندی انواع خون آشامان:          Types of Vampires

 

۱- خون آشام اسطوره ای

۲- خون آشام روانی

۳- حیوان خون آشام

۴- انسان زنده خون آشام

۵-خون آشام روح

۶- خون آشام واقعی

۷-خون آشام خرافی

۸- خون آشام مقلد

۹- خون آشام ظاهری

و…

در بخش اول از این سری مقالات به معرفی خون آشامان روحی می پردازیم.

——————————————————————–

Psychic Vampire  خون آشام روح یا روح آشام

——————————————————–

سایکیک به معنی کسی است که دارای قدرتهای ماورای بشر معمولی باشد. هر کسی که بتواند اشیاء را با نگاه جابه جا کند یا فکر خوانی کند و کارهایی از این قبیل را » سایکیک  Psychic می نامند. وقتی این لغت برای خون آشامی استفاده شود معنی آن این است که آن خون آشام قدرت تغذیه از روح انسان و افکار انسان را دارد.

 خون آشامان روح قادرند آگاهانه یا ناآگاهانه انرژی مفید انسانها را ( پرانا – چی یا نیروی حیات) بنوشند و تخلیه کنند.

این توانایی می تواند از طریق مدیتیشن – مصرف مواد مخدر مخصوص و یا کاملا  ژنتیکی به آنها منتقل شود.

اگرچه این پدیده به ظاهر جدید به نظر می رسد اما تاریخچه آن به هزاران سال پیش باز می گردد.

اصطلاح » خون آشام روح» در اواخر قرن نوزدهم توسط اعضای » جامعه عرفان شناسی» ** انگلستان برای توضیح این پدیده انتخاب شد. بر طبق این نامگذاری یک خون آشام روحی کسی است که قادر باشد از روح – افکار- ذهن و احساسات انسانهای دیگر تغذیه کند و آنها را خالی از انرژی کند.

طبق طبقه بندی جامعه عرفان شناسی دو دسته خون آشام روح وجود دارند:

۱- خون آشام ستاره ای:    Astral Vampire

طبق تعریف » هنری استیل آلکت» این نوع خون آشام زنده است اما می تواند بدن ستاره ای اش*** را از بدن فیزیکی جدا کند و در جستجوی خون یا انرژی از قبر یا مکان اختفا بیرون بیاید و پس از یافتن آن را به بدن فیزیکی خود منتقل کند تا بتواند به حیات ادامه دهد.

۲- خون آشام آهن ربایی :    Magnetic Vampire

بر اساس توصیفات » فرانز هارتمن» نوعی خون آشام روح است که مانند اسفنج انرژیهای افراد را به خود جذب می کند.

122ci37

طبق طبقه بندی جدیدتری انواع خون آشام روحی بسیار متنوع تر هستند:

 

۱- خون آشام احساسات : از احساسات عاطفی تغذیه می کند. مخصوصا در یک دوستی یا رابطه خون آشام همیشه از فرد مقابل تغذیه می کند و پس از تماس با این خون آشام فرد احساس خستگی مفرط و افسردگی شدید می کند.

۲- خون آشام وابسته به همزیستی: این نوع خون آشام فقط از انرژیهای منفی افراد تغذیه می کند و غالبا پس از تماس با آنها فرد احساس سلامتی و شادابی می کند. اکثر خون آشامان از جذب انرژیهای منفی خودداری می کنند چون به آنها لطمه شدیدی می زند. بنابراین این نوع مثبت خون آشام بسیار بسیار کم است.

۳-خون آشام عنصری : این نوع از عناصر طبیعت و از انرژی ذخیره در آبشار- طوفان- رعد و برق و گردباد و …استفاده می کنند. البته این انرژی موقتی و تا زمانی استفاده می شود که یک اهدا کننده انسان پیدا کنند.

۴-خون آشام جـنـسـی: در این پدیده خون آشام امیال جنـسـی در فرد را بیدار می کند و از آن انرژی تغذیه می کند. جن مونثی مانند «ساکاباس» غالبا در خواب بر مردان ظاهر می شود و آنها را وسوسه می کند. سپس از انرژی جنـسـی آنها تغذیه می کنند.

——————————————————————————————————–

 خون آشامان و هاله انرژی:

در آزمایشات و مشاهدات متعددی که توسط روانشناسان ماورا در دانشگاه کمبریج صورت گرفت مشخص شد افرادی که طعمه خون آشام روح می شوند هاله انرژی کوچکتر و تاریکتری پیدا می کنند. در این آزمایش ابتدا عکسهایی از ( هاله انرژی) خون آشام و فرد اهدا کننده قبل از حمله خون آشام تهیه می شود. سپس فردی که قدرت خون آشامی دارد شروع به حذب انرژی چی اهدا کننده می کند و پس از اتمام کار دوباره عکسهایی از هاله انرژی آندو تهیه می شود.

 تصویر هاله انرژی معمولا از انگشت اشاره گرفته می شود. در این تصویر هاله فرد قربانی را قبل و بعد از حمله میبینید.

بعد از حمله              قبل از حمله

28vuhcz

همانطور که در تصویر زیر دیده می شود هاله انرژی خون آشام شروع به درخشیدن می کند و هاله انرژی فرد قربانی تاریک می شود.

هاله خون آشام           هاله فرد اهدا کننده

27wsgv7

چنانچه خون آشام بیش از اندازه انرژی حیاتی کسی را بنوشد آن فرد برای مدت طولانی مریض و رنجور خواهد بود و حتی امکان خودکشی و مرگ نیز وجود دارد.

——————————————————————————————————

 چطور خون آشامان روح را شناسایی کنیم :

نکته مهم آن است که بسیاری از مشخصات خون آشام روح با مشخصات افراد معمولی یکی است بنابراین پیش از آنکه به کسی برچسب خون آشامی بزنید باید با دقت زیاد آزمایش کنید.

معمولا این افراد از بودن در میان جمع به وجد می آیند چون مقدار انرژی فراوانی به آنها می رسد ولی پس از مدت کوتاهی دچار افسردگی می شوند چون دیگر میلی به نوشیدن ندارند و مایلند تنها باشند. معمولا در حضور یک خون آشام شخص قربانی دچار افکار و ذهنیات بسیار منفی و ناراحت کننده می شود یا احساس افسردگی شدید به او دست می دهد که هیچ توجیه منطقی ندارد. باید خیلی دقت داشت چون در خیلی از موارد دوستان یا اعضای خانواده ممکن است حرفهایی از سر دلسوزی یزنند که شما را دچار استرس و پریشانی کند. این نباید با خون آشام روح اشتباه شود. من در حضور چنین کسی بوده ام و اثرات ناشی از خون آشام روحی به قدری وسیع و ترسناک هستند که تا روزها و شبها انسان را دنبال میکند و حتی خواب را مختل میکند. بنابراین صاحب هر انتقاد یا نظر منفی را نمیتوان به خون آشامی متهم کرد.

ممکن است حتی خود آشام از استعداد خود آگاهی نداشته باشد و کاملا بدون قصد و غرض انرژی شما را بمکد. خون آشام معمولا از جملات نا امید کننده استفاده می کند تا نقطه ضعف قربانی را بیابد زیرا تا زمانیکه قربانی روحیه محکمی دارد و به خودش اعتماد به نفس دارد خون آشام قادر به تخلیه انرژی او نیست. این جملات معمولا بسیار نامهربان هستند و فرد را دچار شوک می کنند. قربانی برای یک لحظه احساس ضعف و شکست می کند و همین برای خون آشام کافی است تا بتواند از روح او تغذیه کند. احتمال این است که برخی خون آشامان بدون اطلاع از لطمه روحی که به فرد می زنند صرفا به خاطر لذتی که در نوشیدن انرژی قربانی می یابند این کار را انجام می دهند و اگر به آنها گفته شود که جزو خون آشامان روح هستند کاملا شوکه شوند و حتی بترسند.

چطور از خون آشام در امان باشیم :

بهترین راه برای جلوگیری از حمله خون آشام داشتن اعتماد به نفس است. چنانچه به خود ایمان ندارید و از حضور در کنار چنین افرادی می ترسید خیلی راحت طعمه خواهید شد. به غیر از طلسم هایی که برای دور نگه داشتن این افراد وجود دارد راه ساده تر همراه داشتن کریستال کوارتز است.

برنامه ریزی کریستال برای خنثی کردن نیروی منفی خون آشام:

برای خریدن سنگ کوارتز باید ابتدا سنگهای متعددی را لمس و نگاه کنید و تنها سنگی را بردارید که نسبت به آن احساس خوبی دارید. سپس کوارتز را در زیر آب سرد روان نگه دارید تا خنک شود. بعد آن را روی پارچه ای قرار دهید تا به آرامی با هوا خشک شود. آن را با حوله خشک نکنید. برای ریختن برنامه روی کوارتز باید آن را در دست نگه دارید و در حالی که به آرامی تکان می دهید از آن بخواهید که مانند فرشته نگهبان از شما نگهبانی کند و خون آشامان روح را شکست داده نیروی آنها را خنثی و بی اثر کند. برای ثبت اطلاعات بگویید» خواهش می کنم ثبت شو و بمان».

———————————————————————————-

 پانوشته ها:

———————————————————

* روانشناسی ماورا Para Psychology شاخه ای از علوم ماوراء الطبیعه است که به بررسی قدرتهای مافوق بشری ذهن انسانها می پردازد. از جمله مسائلی که مورد تحقیق بوده و اثبات شده اند می توان به تله پاتی – ذهن خوانی – تله کینه سیز- روح شناسی و…اشاره کرد.

 

 ** » جامعه عرفان شناسی» (Theosophical Soceity برای کسانی که نمی دانند اهمیت فعالیتهای این جامعه در دنیا تا چه حد است ذکر این نکته ضروری می باشد که اعضای این جامعه در شورشهای مردم هند برای استقلال از انگلستان نقش بسیار بزرگی داشتند و حتی پیش از گاندی بودجه لازم برای شورشها را تامین می کردند. بسیاری از نهضتهای جادوگری و توسعه جادو در هند و سایر کشورهای آسیایی توسط این جامعه ایجاد شده اند).

*** بدن ستاره ای Astral body همان روح است که با خارج شدن از جسم فیزیکی وارد بعد ستاره ای یا Astral می شود و از این جهت بدن ستاره ای نام دارد.

 

 منابع:

Bunson, Matthew: The Vampire Encyclopedia. Crown Trade Paperbacks, 1993. ISBN 0-517-88100-4

Melton, J. Gordon.: The Vampire Book: The Encyclopedia of the Undead Visible Ink Press, 1994. ISBN 0-8102-2295-1

Zweig, Connie and Jeremiah Abrams, Meeting the Shadow: the hidden Power of the Dark Side of Human Nature, Jeremy P. Tarcher/Perigee Books by Putnam Publishing group, New York, USA, 1991

 http://vampires.monstrous.com/

دایرة المعارف خون آشامان

منبع: وبلاگ میراث برزخ

Posted on دسامبر 26, 2012, in خون آشامان and tagged . Bookmark the permalink. 61 دیدگاه.

 1. حالا اون اعکسایی که از هاله گرفتن و تودانشگاه کمبریج انجام شده هرچند که من ریفرنساشو چک نکردم ولی خب میشه قبول کرد. اما این پدیده کم شدن هاله می تونه علت های دیگه ای هم داشته باشه از کجا فهمیدن که کار خون آشامه؟ اونوقت از کجا تونستن گونه هاشونو شناسایی کنن؟

  تو فرهنگ خود ما هم از این چیزا زیاده مثلا اگه تو در و همسایه بشینی و به حرفاشون گوش بدی در کنار غیبت این و اون و حرفای خاله زنکی بخشی از حرفا به این چیزا اختصاص پیدا می کنه که مثلا دیدن بین خواب و بیداری موجوداتی سراغ اونا اومدن و اذیتشون کردن. مادرم و خواهرم تاحالا چند بار چنین چیزایی دیدن. اما نمی دونستم که میشه اینطوری تعبیر کرد که اونا خون آشام هاله ای هستن. در کل پدیده ی عجیب و جالب و جدیدی بود

 2. سلام
  مطلب واقعا جالبی بود اگر لطف کنید مطلبی در مورد جن و موجودات بعدهای دیگر بذاری ممنونت میشم
  موفق باشی

 3. رامتین جان ازت سپاسگزارم بخاطر درج این مقاله جالب
  چراغ این وبلاگ باید بیش از پیش روشن و تابان باشه ، چرا که همه قرائن و شواهد نشون میده که حوادث بزرگ و غیر قابل باوری در انتظارِ همست . درست در زمانی که اکثریت در خواب غفلت و فراموشی گرفتار شدند

  • سلام
   میشه بپرسم چه اتفاقاتی در راه؟!!

   • disclosure is coming, the delay was for the sake of the mass ascention , this was a
    second chance that the positive high powers provided for this humanity in this planet:

    افشاسازی نزدیک است, تاخیر در تایم پلان عروج دسته جمعی بخاطر خود عروج دسته جمعی بود زیرا بیشتر انسانها از لحاظ ذهن و ارتعاش انرژی آماده نبودند, این شانس دیگری بود که قدرتهای برتر مثبت برای بشریت ساکن این سیاره فراهم کرده اند واقعا حس نمیکنید, تغییرات تدریجی افزایش انرژی و ارتعاش را؟!؟! پس لطفا به ویدئوی زیر نگاه کنید که در برزیل در دسامبر گرفته شده است:

    از رامتین, خواهشمندم که ویدئوی مذکور را در غالب یک پست جداگانه در سایت قرار دهند تا همگان بسهولت متوجه دیدن این ویدئوی خیره کننده شوند.

    Rome was not built in a day: رم ظرف یکروز ساخته نشد. باید شکر کنیم که ترانزیت انرژی به ابعاد بالاتر با تصمیم قدرتهای برتر مثبت بصورت تدریجی دارد اتفاق می افتد وگرنه الان بسیاری از ماها اینجا نبودیم که این حرفها را بهم بزنیم و شدت تغییرات ناگهانی جابجایی ارتعاش و انرژی بدلیل عدم آمادگی حداکثری بشریت منجر به فاجعه میشد, واقعا متوجه این قضیه نشده اید؟ عملیات جابجایی انرژی دارد به آرامی به این سیاره تزریق میشود با تکنولوژی فوق تصور یکسری تمدنهای پیشرفته فضایی بدلیل عدم آمادگی توده بشریت ساکن این سیاره, حالا میفهمیم که چرا اینهمه تصاویر سفینه های فضایی غول پیکر حتی باندازه دو سه برابر زمین در اطراف خورشید ظرف ماه ها و سالهای اخیر روئیت شده است, بخاطر کنترل هم خورشید منظومه شمسی ما در رویارویی با منطقه انرژی جدید کهکشان و هم حضور آنها برای block کردن ترانزیت ناگهانی انرژی منطقه جدید کهکشان به سیاره عقب مانده ما, حالا میفهمیم که چرا این سفینه های مادر غول پیکر ماه ها و سالهای اخیر اینجا در منظومه شمسی مان خصوصا اطراف خورشید روئیت شده اند:

    giant inter-dimentional motherships in our solar system:سفینه های مادر غول پیکر بین ابعادی در منظومه شمسی ما(ویدئوهای خیره کننده)

    باید بینهایت شکر کنیم که آنها به سیاره مان رحم کرده اند و روند تدریجی افزایش انرژی و ارتعاش به سیاره مان را دارند دنبال میکنند. از مسیر نور به تاریکی نروید, به خواب غفلت نروید, به بالا نگه داشتن ارتعاش انرژی خود و دیگران همچنان مبادرت کنید, «رم ظرف یکروز ساخته نشد: Rome was not built in a day».

    با تشکر از توجه همه دوستان گرامی

   • چشم دوست عزیز.ممنون.

   • سلام آقا هادی
    کتابیو که برام گذاشته بودی خوندم وکلی سوال برام پیش اومد که گفتنش اینجا درست نیست.بعضی جاهاش مرز رویا و واقعیت برداشته شده بود و بعضی جاهاش اغراق شده بود ولی در دکل کتاب خوب و مثبتی بود و ادم رو امید وار میکرد به اینکه رها شده نیست .خواستم بگم واقعا ازت ممنونم به خاطر راهنمایی که کردی و بازم ازت ممنونم به خاطر انسان دوستیت.
    این مطلبی که اینجا گذاشتی چقدرش حقیقته؟البته نمی خوام بگم دروغه ولی ما یا حداقل من تو 21 دسامبر هیچیو حس نکردم با اینکه این روزو باور داشتمو منتظرش بودم و طبق اون راهنمایی هایی که شما کرده بودی کمی خودمو آماده کرده بودم(منظورم بالا بردن سطح ارتعاش) که البته خودم شاهد تاثیرات مثبتش بودم، اما چیزی نشد(منظورمپایان دنیا نیستا). حالا سوال من اینه که آیا واقعا عروجی در اینده نزدیک در راه و یا اینکه مثل مذهب که زمان خاصی رو بیان نکرده و گفته خواهند اومد قرار باشه!!لطفا چیزایی رو که تو این چند روز حس کردین یا دلایل بیشترو کاملتری از این حرفتون رو که اینجا زدید رو بگید.
    با تشکر فراوان

   • سلام آقای امیر

    بنده فقط انجام وظیفه میکنم و مطالبی را که خودم اصطلاحا با آن resonate میکنم و قطب نمای درونیم بمن میگویند درست است و فکر میکنم که منطقی است و به حقیقت نزدیک است یا خود حقیقت است را از وقتیکه با این سایت ارتباط برقرار کرده ام با دیگران نیز share میکنم, و این نکته که اینها نظر شخصی بنده روی آن مطالب یافت شده و share شده با شما دوستان گرامی است, حالا اینکه چطور سایرین میخواهند با این اطلاعات share شده resonate کنند یا نکنند و چه تفکر یا نظر موافق یا مخالفی داشته باشند به اراده آزاد آنها بستگی دارد. در مورد سوالی که فرمودید, ببینید آقای امیر, پروسه بالا بردن ارتعاش موجودیت تان و بعد همچنان بالا نگه داشتن ارتعاش موجودیت تان مدت زمان یکروز و یک هفته و یک ماه نیست, واقعا اینرا اینجانب شخصا از مدت یکسال و اندی پیش که مبادرت به رسیدن به هدف فوق الذکر داشته ام کاملا احساس کرده ام, وقتیکه به درجه تقریبا رو به بالای ارتعاش بالای بدنی دارید میرسید کاملا احساس میکنید که دیگر آن فرد سابق از نظر ذهنی و فکری و جسمانی و روحی نیستید, در یک کلام احساس میکنید دارید به نوعی یک حس مرموز upgrade شدن را دارید که دارد روز به روز قویتر و قویتر میشود در تمام جنبه ها, و از وقتیکه 21 دسامبر ما وارد منطقه بالاتر انرژی کهکشانی مان شده ایم (البته همانطور که گفتم قدرتهای برتر مثبت جلوی سیل انرژی ارتعاشات بالاتر به زمین را block کرده اند و آنرا بطور تدریجی به سیاره تزریق کنند, بدلیل جلوگیری از فاجعه انسانی و زمین شناختی بدلیل به جرات بگویم عدم آمادگی ذهنی و ارتعاشی 70 درصد جمعیت 7 میلیارد سکنه این سیاره) این اصطلاحا upgrade شدن شخصا اینجانب را دارم خدمتتان عرض میکنم که بهتر از قبل شده است, کنترل احساسات و افکارم بمراتب بهتر و راحتتر شده, سرعت فکر کردنم بهتر شده, کمتر احساس خستگی میکنم طوریکه نسبت به قبل 1-2 ساعت دیرتر خوابم میبرد و همان زمان قبلی ام با تایمر از خواب بیدار میشوم و همانقدر مثل قبل شارژم, تمرکزم روی هدفی که داشته باشم بهتر شده طوریکه در مناظره با دوستانم بر سر مسائلی که پیش بیاید یادآوری بیشتر مطالب مهم برای گفتن در همان تایم مذاکره ارتقاء یافته تا دیگر بعدا خودم را سرزنش نکنم که آخ چرا فلان چیز مهم رو توی بحث یادم نیومد که بگم و…, در خلاصه بگویم که همان اصطلاحا سرعت ugrade شدنم بالاتر رفته انگار که دارم با یکسری انرژیهای مرموز ورودی از همه جا resonate میکنم, یک نوع جریان ملایم انرژیهای مرموز در حال ورود از همه جا. حالا چرا یکنفر بهتر FEELING دارد و دارد زودتر واکنش نشان میدهد و یکسری نه و دیرتر میشوند و شایدم خیلی دیرتر و شایدم اصلا هرگز, تماما و تماما بسته به همان بالا بردن و بالا نگه داشتن ارتعاش موجودیت تان و دنبال کردن یگانگی و هارمونی با دیگران و طبیعت دارد. باور کنید یا نه, اینهایی که نوشتم واقعیتهای محض تجربه خود اینجانب بوده است و اینکه واقعا چنین PLANE B دارد توسط قدرتهای برتر مثبت اجرا میشود برای ترحم به ماها و جلوگیری از فاجعه انسانی و زمین شناختی, یعنی همچنان این بستگی به این سیاره عقب مانده خودمان دارد که چقدر سریعتر بخواهیم به آن حد از درجه مناسب ارتعاشی توده ای برسیم که آنها بخواهند جریان انرژی ارتعاشات بالاتر به سیاره ما را سرعت ببخشند. اینها مطالبی است که شخصا با آنها تجربه داشتم و واقعیت محض هستند. یعنی بله, شایدم تا آخر عمرمان همین وضعیت شایدم یخورده بهتر از این فقط پیش بیاید آنهم بدلیل همان عدم آمادگی توده بشریت این سیاره, و ماها هم متاسفنه قاطی این جماعت 7 میلیاردی خواهیم سوخت و والسلام تا بعد از پایان مرگ که بصورت انفرادی عروج خواهید کرد اگرکه مستعدش باشید, بله, پاداش سبک و راه زندگی ای را که داشته اید و پی ریزی و پیگیری کرده اید را خواهید گرفت, حالا یا با توده مردم سیاره ای که با آنها زندگی میکنید در بعد فیزیکی تان, و یا اینکه بصورت انفرادی و پس از پایان عمر فیزیکی تان در بعد astrla به بعد, اگرکه مستعدش باشید و guardian های بین ابعادی آنرا نیز تشخیص دهند.

    با تشکر از توجه شما و سایر دوستان گرامی

   • سلام هادی جان
    مرسی از اینکه اینقدر زود جواب میدی
    با اینکه کلی حس خوب به آدما دارم اما بازم فکر میکنم که ما جزو اون 7 میلیارد میسوزیم و هیچ وقت اون پایان مد نظر نمیبینیم ،اگرم بخوایم تنهایی ببینیم باید بمیریم .که این جوری لطفی نداره:(((
    می خوام بدونم به شخصه خودت از چه تمریناتی استفاده میکنی (منظورم برای بالا بردن سطح ارتعاش )به غیر اونایی که تو اون کتاب بود و البته جنبه تغذیه رعایت شده،قصد فضولی ندارم فقط به عنوان کسی که تجربش از من بیشتر ازتون راهنمایی می خوام.اگه بتونی ایمیلتو برام بفرستی خیلی بهتر چون کلی سوال دارم و اینجا هم نمیشه سوالاتو مطرح کرد و برای گفتگو با هم باید مزاحم رامتین بشیم.با تشکر
    amir_goodarzi5@yahoo.com

   • سلام هادی جان
    میشه لطفا ادرس این سایت مرجع که مطالبو ازش میگیری در مورد عروج واسم بزاری
    ممنون میشم

   • سلام امیر جان

    در مورد سوالی که فرمودی آنچه را که میدانم در اینجا میگویم تا اگر احیانا فردی دیگر خواست استفاده کند, و حتما به شما ایمیل خواهم زد تا در خدمتتان باشم. ببینید, زرتشت میگفت پندار نیک/کردار نیک/گفتار نیک. فاکتورهای خلاصه ای خوب بودن یک انسان. دیگه بنده خدا اون صدها سال پیش که نمیتونست بیاد بگه انرژی این است/ارتعاش آن است/امواج مختلفی با فرکانسهای ارتعاشی مختلف داریم, لذا کاملا عملی و علمی است که جهانهای موازی(ابعاد هستی/طبقات آسمانی) نیز داشته باشیم و……….. اما 5 فاکتور است نه 3 فاکتور. بنده خدا زرتشت تمام هم و غمش این بود(همینطور سایر فرستادگان آسمانی) که همین 3 تا فاکتور اول(پندار/کردار/گفتار) رو بهمه مردمان باستانی زمان خودشان بیاموزند و دیگر کار و مهلت به 2 فاکتور دیگر نمیرسید. ببینید, 5 فاکتور هست که ما با آنها کنش/واکنش داریم, اگر که بدقت تفکر کنیم: پندار/کردار/گفتار/احساسات/خوراک. با این 5 فاکتور, اگرکه بعنوان یک مثال تقریبا نزدیک, خودمان را کامپیوترهای زیست شناختی بنامیم, برنامه(سیستم عامل) مان دارد از زمان تولد تا به امروز برنامه ریزی میشود, چه بخواهیم و چه نخواهیم, و چه بدانیم و چه ندانیم. و همه چیز هم همانطور که بارها ذکر شد در حوضه انرژی و ارتعاشات متفاوت آن خلاصه میشود. حالا باید بدانیم و مراقب باشیم که a) از طریق کنترل المانهای متفاوت 5 فاکتور مبادرت به بالا بردن ارتعاش موجودیت مان کنیم:
    http://www.mediafire.com/?nt4hlrxqkmyc1u3

    مدیتیشن روزانه: پارت 18 ویدئوی متعلق به ALAJE

    http://www.youtube.com/user/777ALAJE
    (PART 18 is for the DAILY MEDITATION; they’re 19 parts in total)
    ترجمه فارسی پارت 18 ویدئوی متعلق به ALAJE
    http://www.mediafire.com/view/?uopvky94vxh64tv

    و آنرا همچنان بالا نیز نگه داریم(یعنی نه اینکه تا دیگه کاملا دارید حس میکنید که از همه لحاظ فکاری/جسمی/ذهنی/روحی دارید upgrade میشوید خودتان را وا دهید به امان هر چه پیش آمد خوش آمد)

    و b) مراقب اصطلاحا ویروسهای زیست شناختی باشیم که بی شک هر از گاهی سراغمان می آیند و اجازه ندهیم تا ما را طوری آلوده کنند که در ما بمانند و مثل کنه به ما بچسبند:

    http://www.mediafire.com/?l9ljkl774f9sxoy

    با تشکر از توجه شما و سایر دوستان گرامی

   • سلام آقا مجید

    در مورد عروج, و سایر مسائل متافیزیکی, بنده از تمام سایتهای مختلف اینترنتی(که بیشترشان به انگلیسی اند) جستجو میکنم, ما همه اینجا researchers هستیم, یعنی اینکه در مجموع مطالعه تمام بمبارانهای اطلاعاتی اینترنتی و بعد رفتن و فکر کردن تا این اطلاعات مختلف اصطلاحا در ذهن و فکر ته نشین شوند و بعد نشستن با تفکر و ذهنیت روی مجموعه اطلاعات دریافتی سعی در دیدن و فهمیدن اصطلاحا big picture کردن و مثل درختی که باغبان آن برگها و شاخه هایش را هر از وقتی میبیند باید هرس کند بدقت مراقب بودن تا اگر لازم باشد هرس کردن یکسری اعتقادات و اطلاعاتی که قبلا جنبه حقیقت برایمان یافته بود و……………… میخواهم بگویم که یک سایت مرجع نیست بلکه چندین سایت مختلف است+فکر و ذهن خود شخص در تحلیل آنها و خروجی نهایی. اینها لیست چند تا سایتی هستند که اینجانب واقعا هر وقتی که در طول یکروز 24 ساعته(که حداقل یک سومش رو خوابیم و بقیه اش هم مقداری صرف کاری که داریم برای خرج جیب و فامیل و…. میکنیم) گیرم بیاید بسراغ آنها میروم و تا آنجا که وقت کنم مطالعه و جستجوی بیشتر میکنم+فکر و ذهن اینجانب روی آنها. لیست یکسری سایت ها:

    http://paneandov.com/
    http://paneandov2012.com/
    http://www.youtube.com/user/777ALAJE
    http://www.youtube.com/user/MrAstralwalker?
    http://arcturi.com/index.html
    http://kabbalahsecrets.com/
    https://ufolove.wordpress.com/
    http://galacticchannelings.com/
    http://www.the2012scenario.com/

   • با تشکر فراوان از هادی و رامتین عزیز که در جهت بالا بردن آگاهی دیگران بدون هیچ چشم داشتی به دیگران کمک میکنند و همچنین کلیه عزیزانی که به دنبال حقیقت و اگاهی هستند.
    آقا رامتین عزیز اگه میشد یه انجمن راه بندازین تا دوستانی که اینجا میان راحت تر بتونن با هم تبادل نظر کنن و بقیه هم از این نظرات استفاده کنن خیلی خوب میشد.
    با تشکر از شما و دوستان عزیز

   • خب فکر کنم قسمت نظرات برای اینکار کافی باشه. هر کس دیدگاهی داشته باشد اینجا مینویسد و بقیه نظر میدهند. یک بار یک انجمن ایجاد کردیم ولی استقبالی نشد.

 4. سلام.رامتین جان وقتی عنوان مطلبو دیدم فکر کردم واقعا راجع به خون آشامها نوشتی اما این مطلب دروغ باشه یا حقیقت فکر میکنم قضیه خون آشام ها کاملا از این موجودات جدا باشه. این مطلبو چندجا دیگه خونده بودم .احساس میکنم حقیقتی راجع به قرن 19 و خون آشام ها باشه که باید یه روزی منتشر بشه. ولی بازم ممنونم به خاطر مطالب قشتگ وبلاگ.

 5. سپاس
  شگفت انگیزه

 6. خیلی جالبه ,در این باره بیشتر مطلب بزار.

 7. مطلب بسیار جالب و گیرایی بود از زحمتی که کشیدین متشکرم

 8. با سلام
  البته در كتابهاي هاله درماني ماانند كتاب خانم باربارا آن برنن از شخصيتهاي رواني كه اينگونه اند و هاله هاي آنها بر روي افراد اثراتي متفاوت مي گذارد نام برده شده است ،ولي دزدان انر‍‍‍‍ژي هم در اطراف ما كم نيستند ،مانند شياداني كه ادعاي بخت گشايي براي جوانها دارند و شياطيني كه در قالب دعانويسها و عارفان دروغين و كساني كه مدعي داشتن لشگر اجنه اند و . . .
  كه مردم ناآگاه مخصوصا خانمها به آنها مراجعه مي كنند وچه بلاهايي كه بر سر هاله و انرژي وجودي ايشان كه نمي رود و چه زندگيها كه نابود نمي شود بي آنكه در اكثرمواقع دليل آنرا بدانند البته جاي بحث در اين موضوع زياد است
  والبته مواردي هم هستند كه موجوداتي منفي انرژي حياتي را در هنگام خواب از نوك انگشتان پا ميمكند براي همين مثلا در طب سنتي توصيه شده هنگام خواب حداقل بدن خود رااز يايين تنه به پايين بپوشانيد، والبته براي در امان بودن از انرژي هاي منفي مي توان ار كريستالها هم كمك گرفت همانطور كه در اسلام هم توصيه به استفاده از سنگهاي قيمتي شده است كه البته بايد بيشتر درمورد آنها و خواص سنگها تحقيق نمود زيرا همه سنگها براي همه افراد مناسب نيستند البته همانطور كه در اين منبع آمده بهتريت راه انتخاب خود شخص است يا بهتر بگويم انتخاب سنگي كه فرد را انتخاب مي كند همان است
  باتشكر از زحمات شما براي رساندن آگاهي به ياران

 9. قبل از اینکه این مطلبو بخونم در مورد خون آشام های روح اطلاع داشتم. به خاطر تجربه.
  vampire واقعی مادر بزرگ من هستش. همیشه روغن و نمک و خیلی چیز های مضر میخوره. فشار خون خیلی بالا داره و اغلب چیز های خوبی مثل میوه و شیر و سبزی جات نمی خوره.
  همه میگفتند اگه تو اذیت نکنی و خوب باشی، مادر بزرگت حالش خوب میشه و فشارش بالا نمیره.
  ولی اینطوری نیست.

  مادر بزرگم آدمیه که از آزار دیگران و حرف های خاله زنکی و مشاهده ی ضعف و بردگی ذهنی و خود خوری دیگران لذت میبره. اگر یک هفته از این چیز ها شماهده نکنه، (یعنی اگر همه چیز خوب و مثبت باشه) از زندگی نا امید و به شدت ضعیف میشه. به خاطر همینه که کمبود ویتامین بدنش باعث ضعیف شدنش نمیشه. چون از چیز دیگری تغذیه میکنه.

  طوری بچه هاشو تربیت کرده که بتونه از انرژی اون ها استفاده کنه.
  اما حالا که این مطلبو خوندم فهمیدم که در مورد مادر بزرگم درست فکر میکردم.
  مواظب باشید که شما رو نکشند در زمینشان. آنوقت باید در زمین ان ها بازی کنید. و نکته اینجاست که اگر در زمینشان پیروز شوید هم به نفع آنهاست و انرژی میگیرند(عمرشون زیاد میشه).
  تنها راهش اینه که بهشون احترام بگذارید و بیراهه نروید تا زود تر بمیرند. البته اگر آدم خوبی باشید ممکن است این خوبی به آنها هم سرایت کند و دست از این کارشان بکشند؛ و اگر بد باشید، شما هم مثل آنها خواهید شد و برای بقا به مکیدن خون نیاز خواهید داشت

  سعی کنید خون آشام نباشید و از ضعف دیگران انرژی نگیرید. حتی اگر باعث شادی و طول عمرتون بشه.

  • میثم خان
   درمان اینجور ادمها محبت و صبره…..حتما تو زندگی سختی زیاد کشیده که اینحوری شده….خصوصا زنها با محبت زودتر از مردیها تغییر میکنند…میدونم سخته ولی شدنیه

 10. ميثم من كه مردم از خنده…..

 11. سلام.
  ممنونم از سایت بسیار عالی‌ و خوبتون.
  در مورد خون آشام‌های واقعی‌ باید عرض کنم وجود دارند.شنیدم که این یک نوع بیماری هستش.
  در کشور فیلیپین خانومی زندگی‌ می‌کنه.این خانم توی مستندی که من دیدم میگفت مادرش هم همینطور بوده ولی‌ از خون حیوانات مثل مرغ و خروس و سگا و حیون‌های کوچیک مینوشن البته نه همیشه .برای همین هم خودش کلی‌ مرغ و خروس داشت که بعضی‌ شبها که هوس خون کرد سراغ همونها میره.
  نکتهٔ جالب این هست که میگفت نمیمیره تا این رو وراثتی به یکی‌ از بچه هاش منتقل کنه.فکر کنم ۲ تا بچه داره ولی‌ شوهرش از ترس زنش برداشت برده.
  این رو هم بگم فیلیپین کشور واقعا عجیب و ترسناکی هستش.نه شهرهاش ولی‌ در روستاهای جنوبی این کشور کلاتون افتاد هم نرید.

 12. تویه این دنیایه به این بزرگی همچی پیدا میشه ….پری دریای در بندر جاسک ایران ……..وقتی که اونو پیدا کردن .از ترس خااکش کردن .و کلی روش دعا خوندن
  http://www.youtube.com/watch?v=FxDjt35O8uE

 13. میگم میثم این مادربزرگت شوهر نمیخواد؟ یکی رو میشناسم هنگ خودشه یعنی
  شوخی می کنما ناراحت نشو.

  ولی جدای از شوخی منم با این قبیل افراد برخورد داشتم کسایی که وقتی همه چی درست باشه حالشون بده باید یه چیزی باشه که بهش گیر بدن و اذیتش کنن یا غیبت کنن و حال کنن.

  این داستان خون آشامها جدای از هیجان انگیز بودن و تخیلی بودنش اگه وقعیت داشته باشه خیلی ترسناک میشه دیگه آدم میترسه شبا بخوابه. یه بنده خدایی که دستش تو کار این چیزاس هرچند که من بهش میگم شامورتی باز ولی میگفت اگه بدونین چه چیزایی اطرافتونه . بعد اکیدا توصیه میکرد حتما قبل از خواب چهار قل بخونین
  مثلا میگن قبل از غذا بسم الله بگین تا شیاطین با شما هم غذا نشن و از لقمه ی شما نخورن

  آدم دیگه نمی تونه خرافات رو از حقیقت تشخیص بده

 14. رامتین جان این رنگ آبی وبلاگ زیاد به دل نمیشینه

 15. UFO Over Rio, Brasil December 27 2012 Scary Footage

 16. Best UFO Sightings Of June 2012, AFO

 17. در تایید مطلبی آقا مجتبی گفتند باید بگم من هم همچین حالتی رو دارم.شبها وفتی میخوام بخوابم اگر پاهام زیر پتو نباشه حتما اون مورد اذیت این موجودات قرار میگیرم .به طوری که وفتی خوابم کابوس عجیب و ترسناکی با یک موجود یکسان که هر بار در کابوسم هست میبینم و تو خواب کاملا متوجه میشم که انرژیم داره کم مبشه . این کابوس اونقدر ادامه داره تا از خواب بیدار میشم و دقیقا همون موجود رو با همون انرژی در پاهام حس میکنم و بعضی اوقات هم هاله اونو میبینم . واقعا همچین چیزی وجود داره . حداقل برای من . ولی اسم خون اشام زیاد مناسبشون نیست و باعث کج فهمی میشه . کسی هست تجربه بنده رو داشته باشه؟؟

 18. دوستان یک سری موزیک های استرال برای مدیتیشن می خواستم اگر کسی می دونه لطفا معرفی کنه.سپاس

 19. این آلبوم که بهت معرفی کردم .تو ایران هیچ کس نمی شناستش ….سبکش بیشتر منعکس شده رویه .space …..بیگانه هاا…لینکی که بهت دادم هر چی سریع تر دانلود کن ..چون ممکنه .خراب بشه یا ریمو بشه …….تنها لینک برایه دانلود بود ..بازم میگم .از دستش ندی .

 20. من این آلبومو دانلود کردم ولی چقدر ترسناکه واقعا
  اون فیلم رو هم که گذاشته بودی دیدم اونم خیلی ترسناکه یهو وسط آسمون وزمین یه چیز گنده ظاهر میشه آدم کف می کنه
  امکانش هست که این فیلم ها ساختگی باشه؟ اگه اینطوری نباشه پس چرا هیچ کس اقدامی نمی کنه و دولتها اونها رو نادیده می گیرن. شایدم نمیخوان جو ترس عمومی ایجاد کنن

 21. مرسی الین جالب بود

 22. آیا می خواهید خودمان را به شما نشان دهیم ؟
  CHANGE THE WORLD
  آیا می خواهید خودمان را به شما نشان دهیم ؟
  این نامه راچند بار دیگر به دقت بخوانید ..امیدواریم به جمع ما بپیوندید

 23. {{{{{در جوابت .عباس جان}}}}}}.. .این اطلاعاتی بود که به شخصه به دست اوردم تا به امروز …آره این موجودات هستن …همون طور که چند سال پیش یک نامه به بیرون داده شده بود .که عنوان نامه بود {آیا می خواهید خودمان را به شما نشان دهیم }…..این نامه 100 درصد از طرف موجودات بیگانه خیر بود .که در خود نامه هم گفته شد.هم از نوع خوب و هم از نوع بد این موجودات وجود داره . ودر جهان دانشمندانی هستن فوق سری مهرمانه و جزو دسته کسانی هستن که برده دست کسانی قرار گرفته اند که این دنیا به دست اونها می چرخه .که تمام علم بشری و تمام تکنولوژی ها به دست اونها هسته …که بشر رو به طور دقیق و منظم داره هدایت میکنه .و به بشر همان طور که در مدرسه درس خواندن رایج است .در این مورد هم همین طور صدق می کند .که بشر را از پله ای به پله دیگر هدایت میکند .تا جهانی یک پارچه ..از فرهنگ و زبان و خیلی چیز های دیگر ….که به نام دهکده ای جهانی نام گرفته شده است ……تا به امروز در حال اتفاق افتادن بوده است ….و گفتی که چرا دولتها کاری نمی کنن ..این پروژه بسیار عظیم بوده ….و ابر قدرتها از این مسائل با خبر هستن ..و بسیاری از این تکنولوژی ها هم مال خودشونه .که از علمی پیشرفته .که گرفته شده از موجودات بیگانه و مخلوطی از علم بشری و علم بیگانگان بوده است{جهش علم بشر.} ..که برای ساخت این نوع تکنولوژی ها از مواد اولیه بسیارزیادی استفاده شده است .تا چنین تنکنولوژی های ساخته شود .نکته:{علم ما از علم بیگانه جدا بوده است و کسی به داخل مغز ما علم نداده.}..در این بین علمی که بشر از آن استفاده کرده است از موجوداتی شر بوده است .که علم آنها هم همانند ساختار علم بشری بوده .که خود زمانی در سیارات دیگری همچو مریخ و ماه و غیره و جاهای دیگر می زیستند . که همانند زمین ما که روز به روز با تکنولوژی های پیشرفته ای که به رویه کار می آید روز به روز مواد معدنی زمین رو به کاهش و تمام شدن است .و این باعث می شود که زمین هم مانند سیارات دیگر خالی از موجودات .و سکنه ..و در نتیجه نابود تلقی شود ..وفقط عده معدودی از آنها زنده مانده اند.که موجوداتی که الان با نام موجودات بیگانه نام گرفته شده اند.و بر سر زبان ها افتاده است .آنها خیلی وقته که دارن دست درازی می کنن به زمین .چون قبلا خود آنها در سیاراتی چون مریخ و ماه .مواد معدنی خود را به اتمام رسانده و باعث نابودی کل سیاره و موجودات آن و طبیعت خود و هم نوآن خود شده اند.به همین دلیل است که دولتها چیزی در این مورد تا به امروز نگفته اند .چون خود آنها هم تا به امروز همانند موجودات بیگانه در نابودی زمین نقش داشته اند . .و با این موجودات هم سرو کار داشتند که در اضای تکنولوژی های پیشرفته که اصلا از قانون درست مصرفی پیروی نمی کرد به آنها داده شده بود ….و انسانهای دیوانه هم در اضای این تکنولوژی ها مواد معدنی محدود زمین خود را در اختیار آنها گذشته ……در کل زمین مانند یک آزمایشگاه بوده است تا به امروز با موجودات داخل آن ..چون این موجودات بیگانه از این ترس داشتند که اگر زمین هم همانند سیارات قبلی آنها که به نابودی کشیده شده بود شود .آنها هم از بین خواهد رفت .{چون سیارات دیگر بسیار دور هستند و امکان رفتن به آنجا برای موجودات بیگانه هم قابل امکان نبود}.به همین دلیل است که آنها خیلی هواسشان به زمین است تا زمین هم همانند سیارات دیگر به نابودی کشیده نشود.و همانند خدایانی بر رویه زمین خدای کنند در این بین هم موجودات خوب بیگانه ای هم بودند .که بارها با زمین ارتباط بر قرار کرده تا زمینی ها را از این موضوع با خبر کند .این موجودات در اوایل پیام خود را به دولت مردها دادند اما آنها گوششان بدهکار نبود و همانند موجوداتی شر در حال نابودی زمین بودند ..به همین دلیل آنها نامه ای با عنوان آیا می خواهید خودمان را به شما نشان دهیم که در بین مردم افشا سازی شد .که خود آنها هم گفتند{موجودات خوب بیگانه }.تا خود بشر نخواهد ما کاری نخواهد کرد …صاف و صادقانه گفته شده بود .اما توجهی زیادی به آن نشد تا به امروز… و کسانی که قدرت دست آنها بود این نامه را پوچ و از طرف یک زمینی که می خواهد کل بشر را بازی دهد است ……یک مثال در اینجا برای دوست عزیزم عباس .و دوستان دیگر ..اگر که فردی را در نظر بگیرید که پول دار هست .این فرد تشنه پول هسته و همیشه
  می خواهد سروتش را بیشتر کند .در این بین نه به فکر دورو اطرافیان و نه سلامت محیط اطراف خود است ..که فقط می خواهد به انباشته پول های خود بیفزاید ….موجودات شر و کسانی که امروز دنیا به دست آنها می چرخد چنین قانونی برای آنها حکم فرما بوده است ..و بسیاری از محققان هم هستند که از این موضوع با خبر هستند.و هرزگاهی یک سری اطلاعات به بیرون درز میکند .که توسط همان قدرتها ..این اطلاعات بی ارزش و بی پایه و اساس در رسانه ها خوانده شد ه …تنها کلام من این است {شر و خیر } از اول بشریت که پا به این دنیا گذاشته بوده است.. بوده و هست …و این موجودات هم چیزی با نام خدا هم نیستند.که تا به امروز بشر رو سرگرم خود کردن .اما زمین و موجودات داخل آن همانند آزمایشگاهی برای آنها هستند….{و این دست درازی بیگانه هایه شر} تنها باعث و بانی آن کسانی بودند .که طالب علمی نامحدود و سروتی اندوخته و جهشی علمی بوده اند … از پیوستن علم ها…. به همانند خود موجودات بیگانه شر بوده است.که با آنها ارتباط بر قرار کرده و با آنها در حال تبادل اطلاعات بوده اند تا با امروز ….به همین دلیل بوده است که لازم نمی دیدن به بشر چیزی بگن .چون اگر مردم از این اتفاقات با خبر می شدن باعث مشکلاتی برای آنها می شدن …باز هم میگم این موجودات چیزی بنام خدا نیستن .آنها هم مخلوقاتی نادان هستند مانند انسانها …..حتی خود بیگانگان خیر این حرف را زده و تایید کردن .و خود آنها هم به دنبال قدرتی مطلق تا به امروز بوده اند.از نظر من دین ها هم همه ساخت دست بشر و بیگانها بوده .تا مردم را برده کنن تا در سطح خاصی از تکامل عقلانی خود باقی بمانند .و پیشرفت آنچنانی نکنند….همه چیز را آینده مشخص میکنه .به امید آینده ای آزاد و روشن .و خالی از قدرت طلبی و ظلم گرای…و برداشته شدن حد و مرز های قرمز برای انسان……..انسان این قابلیت را دارد تا خوب را ازبد تشخیص دهد…به امید حق

 24. بنام خدا
  کی تاحالا مورد حمله خون آشام قرار گرفته داداش شما بهتر سردر ساستتون بنویسید دنیای فانتزی نه دنیای اسرار آمیز

 25. سلام alien جان میتونی متن نامه را برا ما یگذاری ممنون

 26. خوشم میاد همه دیگه دانشمند شدند.هر چی هم میشه وصل میکنن به دانشمندای بزرگ و مراکز بزرگ تحقیقاتی که مثلا منبعشون دهن پر کن باشه. خوبه گونه های جدید خون آشام هم تشخیص داده شد.از بابت سرگرمیتون ممنون 🙂

 27. جناب alien
  خیلی ممنون که توجه کردین من از هم صحبتی با شما خیلی لذت می برم دوست عزیز

  نظرمو قبلا توی همین سایت در باره نامه نوشتم. به نظر من ادیان برای آزادی بشر اومدن . اون مبلغین مذهبی هستن که برای برده کردن مردم اومدن. تا حالا دیدی که یه فیلسوف (دانشمند و متفکر) بیاد یه روحانی از هر دینی رو بکشه؟ اما برعکسش بارها اتفاق افتاده. مگه نه؟

  اگه ادیان هیچ چیزی برای ما نداشته باشن لا اقل راجع به زندگی پس از مرگ برای ما حرف دارن
  بعضی وقتا خوبه که آدم راجع به مرگ هم فکر کنه. نمی دونم راجع به این موضوع توی این وبلاگ هست یا نه. کسانی که تجربه مرگ داشتن اونو چطوری توصیف کردن؟ مثلا فیلم ها یا اطلاعات علمی از این دست هست یانه؟

 28. جای سواله برا من چجوری از حاله عکس می گیرن . اگه من بخوام از حاله خودم عکس بگیرم باید چیکار کنم ؟

 29. من حاظرم هر چیزی که دارمو ول کنم و برم خون آشام بشم یه موجود شب . خیلی فاز میده خدایی ای کاش میشد من آرزومه !!!!!

 30. اون مبحثي كه راجع به انر‍‍‍زي گرفتنشون گفتي يه مبحث روان شناسي به اسم انر‍‍‍‍‍زي دزدي هستش. اگه انسان هاي ادين بس اجساد كشف شده تبريز و چجوري توجيح ميكني؟؟

 31. shima omidvar bash emkanesh hast

 32. سلام
  آقای هادی اگه هنوز هستی و این نظرو میبینی بهم پیام بده
  یه کار خیــــلی خیـــلی مهم باهات دارم

 33. سلام
  نوشتتون جالب بود
  برای منم پیش اومده که وقتی چند ساعتی کنار کسی باشم واقعا حس خستگی » افسردگی و روحیه بد بهم دست میده.
  یه سوالی داشتم: من مدتیه برام اتفاقهای بد میفته.همش بد میارم. برنامه هامکه همشونو برنامه ریزی کردم بهم میخوره.مرتب پولهامو که به سختی بدست میارم بدون علت از دست میدم و …… امکان داره علتش وجود فرد یا افرادی باشه که کنار من هستن مثلا در محل کارم یا دوستان خیلی نزدیکم؟
  اگه اینطوره چطوری انرژی های منفی شون رو از خودمدور کنم؟

 34. واقعا ب حرفات ایمان دارم و میدونم ک همش واقعیت داره چون با چشمای خودم دیدم از این مطالب بیشتر بزار و اگه چنلی تو تلگرام داری لطفا معرفی کن ممنون میشم
  اینا دروغ نیست و همشون واقعیت داره🕸

 1. بازتاب: خون آشامان (۱) « SofiRadio.com

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: