کشف مجسمه ابوالهول بزرگ دهانه تایکو در مـــاه


 براساس اعلام ناسا کره مـاه در طول تاریخ بشر بی تغییر باقی مانده اما درک ما از آن به نحو چشمگیری تغییر کرده است.یکی از این ادراکات و تحقیقات ما به کشف سازه های مخروبه ای در کنار یکی از این دهانه ماه بنام دهانه تایکو می باشد:
مختصات:
  °۱۱٫۳۶غربی °۴۳٫۳۱جنوبی 
قطر: 86.21Km    و  عمق: 4.81Km
لطفا به خطوط قرمزی که بصورت هایلایت می باشد دقت فرمائید:
زوم کردن و مشخص شدن جزء به جزء تصاویر:
 
هایلایت اولی، سمت راست بزرگنمایی مربوط به عکس خود ناسا می باشد با وضوح خیلی بالا


مجسمه ای از روبرو قبل از غروب آفتاب:
سر مجسمه شیر مانند یا چیز دیگر؟
حال به مکان دیگری در دهانه تایکو می پردازیم:
 
ساختارهای سیاه و سفید در روی تپه های خاکستری!:
مکان دیگر:
یک خط سنگی مستطیلی و نوک تیز:
مکان دیگری:
حمل و نقل شن و ماسه؟!! :
 این عکس کاملا طبیعی و مربوط به سازمان ناسا است:
بررسی مکان دیگر:

دیوار مستطیلی:
مجسمه بزرگ ابوالهول:
سایه مجسمه ابوالهول:
 
حال از طریق گوگل ارث منطقه مصر همان مجسمه ابوالهول را با نمونه مشابه آن در ماه مقایسه می کنیم:
دقیقا با نمونه مشابه در مصر را مقایسه می کنیم:
اعداد برای مصر، و همان اعداد برای ماه
مقایسه سر مجسمه با نمونه مشابه در ماه:
مقایسه گردن مجسمه با نمونه مشابه در ماه:
مقایسه قسمت انتهایی مجسمه با نمونه مشابه در ماه:
و این ساختارها که معابد مربوط به مجسمه ابوالهول را نشان می دهند دقت کنید:
1- معبد ابوالهول    2- معبد دیوار    3- معبد ابوالهول قدیمی
 بیگانگان کار معماری را بخوبی انجام داده اند و شاید از خود نشانه ای برجای گذاشته اند تا ما بدانیم که انها روزی در این منظومه شمسی زندگی می کردند.
به امید یافتن تازه های بیشتر.
منابع عکسها:
http://www.nasa.gov/images/content/565736main_M162350671LE_full.jpg
http://www.mehrnews.com

http://www.7end.blogfa.com 

Posted on دسامبر 17, 2012, in حيات در ماه و مريخ. Bookmark the permalink. 24 دیدگاه.

 1. جالب بود ممنون

 2. واقعا تو این تصاویر چیزی می بینید ؟ شرمنده ولی خیلی مسخره بود.راستی سپیده دم خدایان رو به صورت pdf برای دانلود قرار بدید عالی میشه.

  • عزیزم حتما باید دوتا چشم و ابرو و کل جزئیتاتش کاملا معلوم باشه!!
   این کره ماه فرسایش روی اونو در نظر نمیگیرید وای بر ما ایرونی جماعت ،از کار و زندگی و مطالعه دانشگاهیم گذشته ام برای شما و امثال شما دارم تحقیق میکنم تا راهی رو برای عالمان ایرانی باز کنم تا ما هم از این آمریکاییهای فضول عقب نمونیم اونوقت شما دارین میگین مسخره است!!!!
   برای همیشه خداحاظی میکنم و این واقعا حق ماست حق ما ایرونی جماعت که نادان و عقب مانده بمونیم.
   یا حق

   • دوست گرامي اين افراد اگر يك روايتي بشود مثلاً ١٠٠٠ سال پيش در بيابان يك آهو به امر الله داشت پرواز ميكرد يا اينكه يك پرنده براي امام فلان چندم خبري آورد ميگويند: اااااهه راست ميگي؟ و در بست قبول ميكنند ولي در مسائل علمي دير باور هستند كه به نظر من اصلاً نظراتشان مهم نيست …

 3. خیلی معلوم نیست چی به چیه

 4. آقا حمید دوتا عکس بهشون تازه اضافه کردم اونارو هم به مطالبت اضافه کن
  از طریق نر افزار PhotoZoom Pro 4 چیز دیگری رو پیدا کردم خیلی جالبه!!!!
  http://www.7end.blogfa.com

 5. شاید شهری مانند مصر قبلا در اونجا درست شده بوده.و شاید ساکنان اونا دوباره مصرو ساختن.حس میکنم یک ارتباطی بین ما و فضاییها ست . و فکر میکنم تمدنهای بسیاری در اثر طغیان در مقابل خداوند نابود شدند.و در فضا سرگردان شدند.الله اعلم.

 6. ازت بعید بود همچین مطلبی! حتا ساده ترین ذهنها هم نمیتونه اینارو قبول کنه یک سری عکس مبهم و بسیار مات که میشه هر جور دلمون میخواد تفسیرش کنیم.

 7. بی نهایت سپاس از زحمات بی دریغتون … واقعا» شگفت زده شدم … عالی بود. پاینده باشید …

 8. آقا وحید تازگیا توهم شده روشن فکری!ما هم شمارو باروشنفکریتون تنها میذاریم.بریدبه تحقیقات دانشگاهیتون بپردازید.تاهمین دیروز تو همین وبسایت آدمایی مثل شما میومدن لوگوی بازی هیلوی ایکس باکس رو به عنوان لوگوی دخمه های مخفی زیرزمینی ناسا،به خورد خواننده های وبلاگ میدادن.
  انصافا شما تو این عکسا چی دیدید که مایی که ندیدیم جاهلیمو شما روشنفکر دانشگاهیه ایرانیه فرهیخته؟!

  • براي كساني كه جستجو گر و واقع بين باشند يكي از صدها نشانه اي در روي زمين و يا مريخ و ماه براي پزيرش وجود تمدن فرازميني كفايت ميكند ، ولي براي اشخاصي كه ذوب شده در مذهب و خرافات روح و پري! باشند حتا منكر وجود علم خواهند بود چه برسد به اينها ،،،
   راستي جناب رامتين تا حالا من هيچگونه تحقيق و يا مطلبي راجه به بخش تاريك ماه و يا وجود ايستگاه فضايي بيگانگان در آنجا نديده ام آيا موردي را شما خوانده ايد؟؟
   باتشكر

  • دقت کن عزیزم دقتت رو ببر بالا تا فهمت هم بره بالا!

 9. اقاجان تحمل یک انتقاد رو هم ندارید از شما ایرنیه فرهیخته دانشگاه رفته بعیده .

  • انتقاد پذیری در خون من جریان دارد اما من نمی دونم چرا بعضی از افراد پاشونو کردن در یک کفش و هی اسرار دارند که تمدنهایی در گذشته در مکانهایی از کرات دیگر وجود نداشته است!
   ضمنا سعی نکن نکته ای از حرف کسی رو بگیریی وروش هی مانور بدین عزیزم اگر بنده در مورد تحصیلات دانشگاهی حرفی زدم منظورم دانشجوی دکتری بودش خودتم میدونی که وقت در این دوره چقدر ارزش داره تا برسه به این مسائل!
   پس خواهشا دناله رو کسانی نباش که عکس دوتا دیسک رو میزارن تو سایتشون و میگن آره اینو هم ما دیدیم و یا در یکی از سایتهای ایرانی دیدم که در یکی از مزرعه های شاید خودشون گندمها رو لگد مال کرده بود و ازش یک عکس گرفته بود و می گفت دوایر گندم در ایران هم دیده شد!!!!
   واقع بین باش ذهن بینهایتتو به سمت و سوی فراترین ببر، این ذهنه که هر انسانی رو به خوشبختی و یا فلاکت می اندازد.
   آیا در عکس هفتم از پائین دقیقا شاهد خرابه ی موجود در ماه و عین ان در مصر نیستید! و دیگری ها هم همینطور!
   شیرزاد جان مورد خطاب بنده با شماست از ان دسته انسانهایی نباش که دوست دارند بی خود و بیجهت انتقاد کنن .
   خداوند برای شما فرصت زنده شدن و پرواز در فطرت الهی دهد تا رستگار شوید، می دونید برای چه به این ماه و مریخ علاقه مند شدم چون بنا به گفته خداوند در قران کریم که فرموده است:( البته متن دقیق ایه یادم نیست) در زمین بگردید و ببینید که قبل از شما کسانی بودند که چون سرکشی کردند نابودشان کردیم.
   بنده نه تنها در زمین بلکه در کرات نزدیک خودمان نیز دارم همین کارو انجام می دم تا این آیه را اثبات کنم که واقعا قبل از ما تمدنهایی بودند که بنا به سرکشی و نافرمانی و عصیان مورد غضب الهی قرار گرفته اند اما باشد برای اهل ایمان که پند بگیرند!
   امیدوارم

 10. نقشه ها که شبیه هم هستن,ولی می تونه شکست نور باشه یا حتی دستکاری!

 11. ماه یک سفینه عظم است.

 12. دوستان جدیدن یه وسیله ای ساخته شده که کارهای خیلی خیلی عجیب انجام میدهد باور نمیکنید بالا رو ببینید اسم این وسیله کامپیوتر یا رایانه است که یه چیزی به اسم فوتوشاب میزارن روش این کار ها رو انجام میده

 13. اولا» کسی که این عکس ها رو گرفته میتونسته عکس های واضح تر هم بگیره حالا چرا اصراره که از تو عکس های که اصلا» مشخص نیست از ماه باشه (شما اول ثابت کن اون عکس ها از ماه گرفته شده ) این گونه که شما عنوان میکنید اون عکس اول که تپه کوچکی است در واقع باید به اندازه دماوند باشه …من چند تا سوال دارم در این مورد 1- این خطوطی که شما مشخص میکنید یعنی این سازه ها هنوز هم سالم و واضح وجود دارند فقط بدلیل تصویر از فاصله نسبتا زیاد گرفته شده در تصویر نمیتوان مشخص نشان داد و شبحی از آن ر شبیه سازی میکنید- اول که ناسا عنوان میکنه در ماه چیزی نیست که کشف نشده باشه یعنی اشراف کاملی دارند در این که انها خیلی رو راست نیستند با مردم جهان بحثی نیست ولی چرا باید نشانه های به این بزرگی رو که میتونه نشانه های موفقیتی باشه برای ناسا در پاسخ میلیاردها دلار هزینه که مخالفان بسیاری در دولت و مردم با این هزینه ها هستند که حتی دریغ از یک نشانه کوچک است را باید از مردم مخفی کند 2- چرا سازه ابوالهول در زممین سرپا و سالم مانده ولی سازه ماه که قائدتا» از فرسودگی های مربوط به شرایط جوی نیز در امان است فقط شبحی مانده باشد سوم اینکه طبق گفته ناسا که هیچ سازه ای روی ماه نیست یعنی حتی یک پاره آجرغیر از خاک خود ماه که منبعی خارج از ماه باشد دیده نشده است چطور شما میگوئید چنین سازه ای وجود دارد ؟ چهارم اینکه این عکس ها نیمه روشن ماه هستند که اگر وجود داشتند حتی از روی زمین قابل مشاهده نبودند ؟ ÷نجم افراد بسیاری دست به افشاگری های مختلفی در خیلی از زمینه ها کرده اند ولی هیچکس تا بحال در باره ابوالهول حرفی نزده اند که شما میگودید ؟ و اخر اینکه صدها هزار منجم در تمام دنیا اسمان را رصد میکنند و دم دست ترین نقطه اسمان که هر بچه منجمی را با تلسکوپ اسباب بازی اش ابتدا به سوی ماه نشانه میرود هیچیک چیزی ندیده اند شما دارید ادعای بزرگی مطرح میکنید البته تنها شیر سنگی در این عکس ها تیست با کمی دقت من توانستم یک سازه شبیه برج آزادی در عکس نهم و عکس دوازدهم هم یک برج میلاد ببینم

  و یک تجربه در زمان جنگ 50 نفر وظیفه داشتیم در تاریکی هر دو نفراز حدود 500 متری با دو نفر بعدی حفاظت کنیم که دشمن از ان ناحیه برای شناسائی وارد نشود بعد از چهار ماه فرمانده ای که زخمی و در بیمارستان بود بهبود و به سر خدمت بازگگشت در جلسه با تازه واردها عنوان کرد خیلی مواظب باشید چون در این منطقه خرس هم وجود دارد از ان شب به بعد همان 50 نفر بارها گزارش کردند به خرس شلیک کرده اند چیزی که در سه ماه قبل یک مورد هم گزارش نشده بود

 14. استاد گرامی خیلی از عکسهای تحقیقی توسط تیم متخصص ناسا به بیرون درج نشده است که البته سالها بعد توسط اشخاصی به بیرون درج گردیده اند که البته خود این افشاگری غیر علنی خود جای بحث دارد! اما اگر جنابعالی وقت شریفتان را کمی در تحقیق دهانه تایکو صرف نمائید تصاویر کلی برایتان داده خواهد شد که با استفاده از نرم افزارهای خاصی که می تواند با زوم کردن تصاویر به افت کیفیت تصاویر بهبود ببخشد استفاده نمائید و تصویر واضحی از آنچه که به دست می آید نهایت استفاده را ببرید.
  ضمنا بنده کاری به مباحث اعتقادی و دینی وغیره ندارم ولی متاسفانه در خیلی از نظرسنجیهایی که خوانندگان محترم گذاشته اند این تصور را دور از ذهن می دانند که سازه هایی در قمر کره زمین وجود داشته باشد خیلی از ماموریتهای سازمان ناسا که دولت آمریکا بودجه های کلانی را هم صرف خرج کردن به این پروؤه ها می کند برای یافتن حقیقتی پشت پرده ی حقایق ظاهری کرات است. در مقاله تحقیقی که قبلا گذاشته بودم (که البته آقای حمید زحمت اینو کشیده بودند و در وبلاگشون منتشر کردند) به وجود شهرهایی بر روی ماه و مریخ اشاره شده بود که همین الان هم سازمان ناسا در رد آنها پافشاری میکند ولی حقیقت چیز دیگری است!
  لطفا به این ادرس مراجعه فرمائید :
  https://ufolove.wordpress.com/2010/06/01/%D9%88%D8%AC%D9%88%D8%AF-%D8%B4%D9%87%D8%B1%D9%87%D8%A7%D8%A6%DB%8C-%D8%A8%D8%B1-%D8%B1%D9%88%DB%8C-%D9%85%D8%A7%D9%87-%D9%88-%D9%85%D8%B1%DB%8C%D8%AE/

 15. آخه رامتین جان بنده خدا چرا سایت خوبتو با این جفنگیات کم ارزش تر میکنی، من روانشناس هستم و به خوبی میدونم که مغز و ذهن انسان قابلیت تفسیر دیداری بسیاری از اشیا را به بسیاری از طرق مختلف دارد. آخه چطور از این بخشهای طبیعی میشه اینطور برداشت کرد که فلان است و فلان…..

 16. منبعی که گذاشتید(سایت ناسا) یک عکس بی ربط به موضوعه…فقط یه عکس از ماه هست….من سایت خوبتون رو ستایش میکنم …به امید روزی که حقیقت هویدا شود..با سپاس

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: