کمک فرازمینی ها در نجات زمین -سال 1908 سیبری روسیه


© Flickr.com/barracuadz/cc-nc-by-sa 3.0

بیش از  صد سال پیش، موجودات فضایی  مانع از نابودی  زمین شدند.  یوری لاوبین،  دانشمندی از سیبری، چنین نظریه ای را  مطرح کرده است.  وقتی یک سنگ آسمانی در فاصله بسیار نزدیکی از سیاره زمین در حال عبور بود  سفینه  فضایی  غیرزمینی با آن تصادم می کند. بر اثر این تصادم انفجار بزرگی بوقوع پیوست  که تکه هایی از آن سنگ آسمانی عظیم الجثه  در سراسر سیبری  پخش شدند. بزرگترین آنها  را سنگ آسمانی  تونگوس نامیدند.
هنوز علت چنین  رفتار قهرمانانه  سفینه فضایی غیرزمینی معلوم نشده است.  شاید آنها سعی کرده بودند  زمین را نجات بدهند.  بنا به فرضیه دیگری،  این را یک تصادف  سرنوشت ساز می نامند.  سفینه فضایی  که با سنگ آسمانی تصادم کرد، مانع  از افتادن این سنگ روی زمین شد.  دانشمند یوری لاوبین  که ریاست بنیاد اجتماعی « پدیده تونگوس» را عهده دار است دراینباره گفت: این سفینه  «کامیکادزه-از جان گذشته» بوده است.  پیداست  که ذخایر انرژتیک این سفینه کافی نبوده ولیبه علت داشتن وزن زیاد،  خودش دست به حمله می زند.  سنگ آسمانی  بر اثر این تصادم منفجر شد و تکه های این سنگ  در سراسر سیبری فرو افتاد که ما آنها را پیدا کردیم.  در محلی که انفجار بر فراز آن رخ داد، در ناحیه کراسنایارسک،  واقع در سیبری شرقی، حفره ای به قطر 500 متر را پیدا کردیم و چند حفره کوچکتر به قطر های 150-100 متر.
در همانجا تکه هایی از سفینه سیاره  فضایی یافت شد. آزمایش های شیمیایی نشان داد که ماده ای را که سفینه از آن ساخته شده است در زمین نمی توان بازآفرینی کرد. این ماده آلیاژی  خود ویژه از سیلیکون و  فلز بود.  آدمهای روی زمین از  همه نوع عناصر ضروری برخوردارند، اما  ازمایشات نشان دادند  که برای ساخت چنین آلیاژی نیاز به غلظت خاص  مواد هست که دستیابی به آن در  شرایط زمینی ممکن نیست. رسیدن به چنین غلظتی فقط در فضا ممکن است.  قدرت انفجار  نیز گواه آن است که  سفینه ای از سیاره دیگر مقصر این  سانحه فضایی بوده است.
 30 ماه ژوئن سال 1908 میلادی  یک انفجار بزرگ به قدرت  50 میلیون تن معادل تی.ان.تی رخ داد. این انفجار مساوی بود با تمام  انفجارات در  جنگ کبیر میهنی و  3-2 بار قوی تر از  بمب های اتمی  که آمریکا بر سر هیروشیما و ناکازاکی  پرتاب کرد.  انفجاری به این قدرت در  زمین نو  در قطب شمال   رخ داد. در آنزمان،  اتحاد شوروی در آنجا بمب هیدروژنی را آزمایش کرد.  این انفجار توسط تمام زلزله نگارهای جهان به ثبت رسید.  این انفجار نه در زمین،  نه در فضا، بلکه  جایی در جو رخ داد.
دانشمند سیبری  معتقد است که تمام نظریه های ارائه شده در این باره  طی صد سال اخیر   درست نیستند، به غیر از  یکی:  شرکت تمدن غیر زمینی دراین حادثه. یوری لاوبین بر این امر اصرار می ورزد که  انفجار بین آسمان و زمین  می توانسته فقط در نتیجه تصادم  دو جسم رخ داده باشد.
شرکت سفینه غیرزمینی در این حادثه برابر 99 درصد است. زیرا بطور همزمان با ثبت  امواج زلزله نگاری،  طوفان مغناطیسی نیز به ثبت رسید.  طوفان مغناطیسی می تواند فقط در صورت  انفجار  دستگاه فنی در جو بروز کند.
یوری لاوبین یک گواه دیگر نظریه  کمک غیرزمینی  را  پیدا کرده است . سنگ کوچکی با  اشکال لوزی شکل و مربع روی آن.
این کریستال کوارتزی است که از نظر سخت بودن فقط از الماس عقب می ماند.  برای ایجاد چنین اشکالی نیاز به تکنولوژی خاصی هست.  ما سعی کردیم دست به آزمایش بزنیم و ببینیم به چه وسیله ای این نقش ها روی سنگ کشیده شده اند.  به انستیتوی فیزیک مراجعه کردیم  که دستگاه لیزر در آنجا وجود دارد.  اما این دستگاه توانست فقط یک ذره بر سطح آن خراش وارد آورد ، هر چند فولاد را  مثل کره می برد.  وقتی به زمین شناسان این سنگ را نشان دادیم، آنها گفتند که این سنگ زمینی نیست و ریشه فضایی دارد.
بعید نیست که این کریستالها می توانند  حامل اطلاعاتی باشند.  کشف کد علایم مرموز  روی آنها می تواند   نه تنها اسرار  سنگ آسمانی  تونگوس را آشکار سازد  بلکه خیلی چیزها در باره گیتی و  موجودات هوشمند ساکن در آن  بدست انسان بدهد.
یادآوری می کنیم که 30 ماه ژوئن سال 1908 میلادی  یک سنگ آسمانی روی زمین افتاد.  در نتیجه انفجار در سیبری  درختان در مساحتی بیش از  2 هزار  کیلومتر مربع فروافتادند.  طی چند روز   بر فراز اراضی از  اقیانوس اطلس تا سیبری مرکزی  درخشش شدید آسمان  و ابرهای روشن مشاهده شد.  در محل حادثه تا کنون دانشمندان در حال کار هستند.  اما ماده ای که  سنگ  آسمانی تونگوس  از آن ساخته شده بود تا کنون پیدا نشده است. . به این دلیل نمی توان ترکیبات آن را مورد مطالعه قرارداد. تا کنون این حادثه مثل یک معما باقی مانده است که  بر فراز تایگای سیبری  بیش از صد سال  پیش چه اتفاقی افتاد.

http://persian.ruvr.ru/radio_broadcast/6871316/63738177.html

Posted on دسامبر 11, 2012, in بشقاب پرنده. Bookmark the permalink. 17 دیدگاه.

 1. درود

  رامتين جان يه مطلب جالب در مورد رييس جمهور روسيه در ارتباط با ufo

  Russian President Asked To Investigate Alien Spaceship Boarding Claims

  A Russian MP Andrei Lebedev has asked President Dmitry Medvedev to investigate claims by a regional President Mr Ilyumzhinov of the southern region of Kalymkia for 17 years that he has met aliens on board a spaceship.

  Kirsan Ilyumzhinov, made his claim in a television interview. MP Andre Lebedev is not just asking whether Mr Ilyumzhinov is fit to govern.

  He is also concerned that, if he was abducted, he may have revealed details about his job and state secrets.

  The MP has written a letter to Mr Medvedev raising a list of his concerns.

  In his letter he says that – assuming the whole thing was not just a bad joke – it was an historic event and should have been reported to the Kremlin.

  He also asks if there are official guidelines for what government officials should do if contacted by aliens, especially if those officials have access to state secrets.

  Mr Ilyumzhinov said in an interview on primetime television that he had been taken on board an alien spaceship which had come to planet Earth to take samples – and claims to have several witnesses which includes his driver, a Minister, and his assistant.»

  جالبتر از همه:
  He added : They communicated with me via telepathy. He said» Aliens were friendly, let me had a tour of the ship and after that they released me. They said that the meeting with the rest of humanity is not yet ready, so do not go in direct contact.

 2. دوستان تصحيح ميكنم ايشون نخست وزير شدن حالا

  اين هم لينكش:

  http://www.ufo-blogger.com/2012/12/russia-disclosure-aliens-are-living.html

 3. سلام حمید جان خوبی خسته نباشی
  آقا حمید مطلب جدیدی گذاشتم تازه و تازه سری بزن به وبلاگم
  یا حق

  http://www.7end.blogfa.com

 4. سلام خدمت دوستان گرامی

  میخواستم در باب این پست, توجه شما را به دیدن چند ویدئوی خیره کننده جلب کنم.

  لطفا ابتدا حتما حتما حتما حتما به ویدئوی در لینک زیر نگاه کنید(Beutiful Milky Way):

  و سپس در ضمن یادآوری این نکته خدمت شما دوستان گرامی, که در برابر فرازمینیهای غیرخیرخواه و منفی کیهان, همیشه فرازمینیهای مثبت و خیرخواه کیهان بوده و هستند و خواهند بود, البته این بمعنی اینکه هرکاری دلمان خواست و هرطور خواستیم زندگی کنیم و آنها نیز بیایند دربست در خدمت ما هم باشند نیست بلکه ما نیز باید در آن راه و روشی که آنها قرنهاست سعی میکنند غیرمستقیم(چون هنوز 90 درصد موجودیتهای مثلا ساکن سیاره زمین نمیدانند UFO چیست و ………) به موجودیتهای ساکن سیارات اصطلاحا عقب مانده و دربند متاسفانه فرازمینیهای منفی بیاموزند خودمان را تنظیم و تغییر و در آن زندگی کنیم و دیگران را نیز در آن راه و روش زندگی تعلیم و تشویق کنیم, یعنی زندگی با داشتن ذهن کیهانی بالا در مسیر نور و صلح و دوستی و عشق و آشتی, و نه مسیر تاریکی و جنگ و کینه و عقب ماندگی از ذهن کیهانی.

  و لطفا حتما حتما حتما حتما نیز به ویدئوهای موجود در لینکهای زیر نگاه کنید:

  UFOs Trying To Stop Asteroid Filmed In Kazakstan

  Nasa Feeds Shows UFO Armada Above Earth

  با تشکر از توجه همگی شما دوستان گرامی

 5. احتمالاً اگر مطلبي كه در رابطه با وجود ژن ماورائي در نژاد انسان صحت داشته باشد ، اين فداكاري احتمالي بخاطر ژن مورد بحث بوده ، نه وجود خود انسان يا نجات زمين»!!

 6. 30 ماه ژوئن سال 1908 میلادی یک انفجار بزرگ به قدرت 50 میلیون تن معادل تی.ان.تی رخ داد. این انفجار مساوی بود با تمام انفجارات در جنگ کبیر میهنی و» 3-2 بار قوی تر از بمب های اتمی » که آمریکا بر سر هیروشیما و ناکازاکی پرتاب کرد. انفجاری به این قدرت در زمین نو در قطب شمال رخ داد. در آنزمان، اتحاد شوروی در آنجا بمب هیدروژنی را آزمایش کرد. این انفجار توسط تمام زلزله نگارهای جهان به ثبت رسید. این انفجار نه در زمین، نه در فضا، بلکه جایی در جو رخ داد…………..
  كه البته صحيحش 2-3 هزار بار است

 7. دمیتری مدودف در ویدئو میگه: هر رئیس جمهوری که بر ریاست میشینه همراه کیف هسته ای (اصطلاح کیفی که در آن کلید و پسورد موشکهای اتمی آماده پرتاب هست) کیفی شامل مدارک کاملا محرمانه درباره ارتباطات با فرازمینی ها و همینطور حضور نمایندگان آنها در بین ما می باشد. این اطلاعات کاملا محرمانه می باشد و فقط رئیس جمهور و افراد رده بالای وزارت از جزئیات آن اطلاع دارند! خبرنگار می پرسه یعنی می خواهید بگید آنها در بین ما هستند!؟ مدودف میگه همینطوره! خبرنگار می پرسه کجا هستند و چقدر هستند؟ مدودف میگه که نمی تونم بگم چون ممکنه باعث وحشت مردم بشه!

 8. مرسی عالی بود

 9. اسرائیل یکی از پیشرفته ترین ارتش های جهان و صنایع نظامی را دارد.(نسبت به ما) که در برابر موشک های حزب الله سامانه سپر موشکی راه اندازی کرده یا حتی ایالات متحده در حوزه بالکان این طرح را در دست اجرا دارد که البته میتونه چند تا پرنده هم دائما در حال پرواز باشند و هر موشکی را رهگیری کنند و رو هوا منهدم کنند بنظر شما کدومش معقول تره (بنظر من یک دلیل رفت و آمدهاشون و رفیق گرممابه و گلستان شدنشون اینه که دقیقا»بدونند رقباشون چه تکنولوپی در اختیار ما قرار دادن چون انها فهمیدن که موجودی گاگول تر از انسان وجود نداره اگر انها که با هم سر جنگ دارن میخواستند یا میتونستند تا بحال کلک رقیبشون رو کنده بوده پس حتما» یک گیری دارند از این میترسن انسان ها رو تحریک کنند و دست بکاری بزنند که جبران ناپذیر باشه ) ببینید الان بعد هزاران سال که میگفتند اهرام مقبره فرعونها بوده میگن چنین چیزی معقول نیست خوب حالا هزار سال دیکگه این حرف رو میزنند که ایالات متحده سلاح اتمی داشت برای از بین بردن ایران و کره شمالی و سوریه .و….امریکا اگر بااین کشورها مشکل داره دلیلش اینه که دسترسی به کلی منابع طبیعی و نفت داشته باشه والا بمب اتم بزنه تو ایران بعدش 200 سال اینجا علف سبز نشه 100 سال ادمیزاد نتونه پاشو بزاره اینجا مگه مغز خر خورده این کا رو بکنه او میخواهد مثل عراق یکساله همه هزینه های جنگ رو در بیاره بزرگترین سفارتخانه تو عراق ساخته با 15000 کارمند این برنامه ریزی کرده برای 1000 سال بعد حالا اگر اینکه موجودات خیلی پیشرفته از ما یک سیستم دفاعی که در وقت لازم بتونه خطرات احتمالی از زمین و دیگر سیارات را تحت کنترل داشته باشه و با یک شلیک اونو از بین ببره رو نداشته باشه پس دیگه کجاشون از ما پیشرفته تره در مورد شهاب سنگها یکجا خوندم روزانه 25 میلیون شهاب سنگ وارد زمین میشن که البته اعظمشون میشوزن ولی صدها شهاب سنگ هم در روز روشن هزاران نفر شاهدش بودن که سقوط کرده ولی هیچکدوم منفجر نشدن اصلا» مگه دو تا کامیون با هم تصادف میکنند منفجر میشن ولی همون کامیون رو با آر پی جی میزنند بله منفجر میشه روسها میگن این شهاب سنگ 30 فوت یا ده متر قطر داشته اگر اون شهاب سنگ چنین خسارتی وارد کرده حدود 2150 کیلومتر مربع درختان از ریشه در امده و به صدها متر دورتر پرتاب شده اند انها میگن دانشمندان روسی از ان سال تا به حال حدود 1000 نظریه در این مورد دادند میگه که بدلیل جنگ جهانی اول و انقلاب روسیه و جنگهای داخلی تا سال 1917 کسی ایم موضوع رو پیگیری نکرده بعد از ان با گزارشاتی که دادند در سال 1926 به منطقه رفتند و از مردم سوال کردند و تو این مدت بسیاری که شاهد واقعه بودند مردند انهائی که شهادت میدادند ان زمان بچه بودند و اکثرا» با چشم خودشون چیزی ندیده بودند و از بزرگترها شنیده بودند و خیلی از مردم چیزهای خرافی به ان اضافه کرده بودند در نهایت هم میگه که در ان سالها نیکلا تسلا در قطب شمال در حال ازمایش برج وایرلز برای انتقال الکتریسیته بودند که ممکنه انفجار کار انها باشه و چند مورد دیگه و این داستان کمک فرازمینی ها نظریه داستان علمی تخیلی بوده برای نوشتن کتابی توسط الکساند کازانتسو که بعدها خیلی جدی گرفته و حالا هم روی ان پافشاری میکنند در هر حال اگر شهاب سنگی با ده متر قطر چنین فاجعه ای درست کنه این شهاب سنگ که به اتومبیل خانمی نپ اصابت کرده به اندازه توپ فوتبال وزن 12/5 کیلوگرم هم باید اتومبیل پودر میشد (خدا شانس بده این ماشین را تور جهانی گذاشتند و به مردم دنیا نشون میدن المان فرانسه ژاپن استرالیا امریکا سوئیس کشورهائی که تا بحال نمایشگاه گذاشتند)ولی در عکس ببینید که چه اتفاقی افتاده شهاب سنگ به ان بزرگی اگر یوفو ها که ما عکسشون دیدیم برخورد بکنه پرتابش میکنه و سنگ به راهش ادامه میده مقایسه کنید یک تریلی با موتور سیکلت تصادف کنه حالا اگر یوفو از اینا که میگن غول پیکر 500 کیلو متره برخورد کنه که سنگ باید متلاشی بشه این هم بنظر من از این داستانهائی که روسها از خودشون درآوردن که از بقیه عقب نمونند

  این هم عکسهای شهاب سنگ و اتومبیل خانم نپ

  http://www.technolife.ir/my/user/4709/photo/album/3067/

  این لینک تصادم شهاب سنگ به ماشین این خانم که به حادثه پکسکیل معروف شده

  http://nyrockman.com/peekskill.htm

  در ضمن یک کشف جدیداینکه به نام دنباله داربه نام 2005 NB 56 سنگ اسمانی بزرگ با 5-10 مگاتن قدرت انفجار سال 2045 به زمین برخورد میکنه

 10. دوست گرامی (جوان) من کاری به نوشته های شما و دیدگاه هاتون ندارم چون خیلی هاش حداقل از نظر من مردوده! کسی که ادعای داشتن اطلاعات در مورد یوفو می کنه حداقل باید بدونه که طبق نظریات دانشمندان یوفولوژی یوفو ها از نیرویی شبیه نیروی اتمی و حتی بسیار قوی تر از آن استفاده می کنند. همینطور امکان داشتن وسیله انفجاری در سفینه هم هست که در کل قادر به انفجاری عظیم می باشند! گرچه همه اینها فقط فرضیات هست و برای خود من هم جای سوال دارد ولی اینها را در پاسخ به نوشته شما نوشتم که برخورد سنگ با ماشین را با این قضیه مذکور مقایسه می کنید که بسیار جای تعجب دارد! موفق باشید

 11. مگر اینکه مدت هاست اتحادیه های کهکشانی توافق کرده باشند که از هیچ نوع سلاح کشتار جمعی استفده نکنن یا حتی شاید تکنولوژی ساختش در نژاد اونها به افسانه پیوسته! ها؟

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: