2012- 2013 دگرگونی زمین از بعد سوم به بعد چهارم


1) ما کامپیوترهای زیست شناختی هستیم(2 صفحه):
http://www.mediafire.com/view/?l9ljkl774f9sxoy

2) طرحهای مزارع چرخان, بعنوان driver هایی هستند که اگر بدرستی به روی کامپیوترهای زیست شناختی مان install شوند تاثیرات psionic ذهنی و روحی خواهند گذاشت:

DOWNLOAD 2010 SWIRLS FIRST: https://www.box.com/shared/jfhzh1n2sz
CONTROLS: http://www.mediafire.com/view/?aarae0fl3abfnq7

3) مدیتیشن روزانه(برنامه ریزی کامپیوترهای زیست شناختیمان)/پارت 18 ویدئوی متعلق به ALAJE:

http://www.youtube.com/watch?v=videoseries&feature=player_embedded

http://www.youtube.com/user/777ALAJE
(PART 18 is for the DAILY MEDITATION; they’re 19 parts in total)

ترجمه فارسی پارت 18 ویدئوی متعلق به ALAJE :
http://www.mediafire.com/view/?uopvky94vxh64tv

4) نیایش روزانه(برنامه ریزی کامپیوترهای زیست شناختیمان):
http://www.mediafire.com/view/?46x3a4r1b6i9uf8

5) پنج فاکتوری که با آنها برنامه ریزی میشویم(3 صفحه):
http://www.mediafire.com/view/?nt4hlrxqkmyc1u3

با تشکر از هادی عزیز .

Posted on اکتبر 21, 2012, in 2012. Bookmark the permalink. 19 دیدگاه.

 1. منم به این اعتقاد دارم که ما یه جورایی یه برنامه هستیم که قراره تا دو سال ارتغا یابیم.

  • خواهشا همه دوستان توجه کنید. برای مدیتیشن روزانه, حتما حتما از فرم بدنی نشستن خاصی که در دوران باستان استفاده میشد(لینک زیر) و فوق العاده تاثیرمند است, واقعا فوق العاده تاثیرمند است استفاده کنید: راست بنشینید, با چشمان خب معلومه بسته, پای راست و چپ روی یکدیگر(حالت لوتوس) یا خیلی بهتر است(که خودم این یکی را استفاده میکنم) که پای راست روی پای چپ قرار گیرد, دست چپ رو به بالا باشد و محل قرارگیری اش روی قسمت داخلی کف پای راست نزدیک قوزک پای راست باشد, دست راست روی ساق پای راست نزدیک قوزک پای راست به حالت سراشیبی به پایین باشد یعنی میتوانید کف دست راست را روی ماهیچه ساق پای راست اسکان دهید.

   با سپاس فراوان از توجه شما دوستان عزیز

 2. ای بابا! آقای رامین شما که همیشه مستند ما و فرازمینی های من و تو رو (شنبه ها ساعت 23) فرداش آپ می کردی، حالا دقیقا همین دیشبی رو که من نتونستم ببینم ازش خبری نیست!!! کس دیگه ای اینجا ندارتش؟ (پخش شده در 29 مهر)

 3. Ghulam Dastager Marzi

  با سپاس فراوان از سايت دناي اسرار آميز كه بنده را در طلاعات روزمره جهان خبر ميدهد ويك تشكري از تمام كاركنان اين بخصوص كسيكه متن ها را ترجمعه ميكند

 4. لطفا» يك نفر بگه يعني چي دگرگوني و ارتقا به بعد چهارم …بعد چه اتفاقي ميافته و چه چيزي تغيير ميكنه ؟ براي بشريت چه سود استفاده اي داره ؟ ايا امكان دره كسي بتونه جلوي اين تغيير تحول را بگيره ؟

  • هر بعد دارای یک فرکانس بسامد ارتعاشی است. بعد فیزیکی یک بعد پرچگال است. هر چه در ابعاد هستی بالاتر از بعد فیزیکی برویم چگالی کمتر و ارتعاش بیشتر میشود. هر موجودیت=انرژی+ارتعاش. سیاره زمین دارد وارد امواج انرژی با ارتعاش بالا میشود و موجودیت های ساکن سیاره زمین که ارتعاش شان هم فاز با ارتعاش مذکور باشد وارد آن ارتعاش بالاتر(بعد چهارم) خواهند شد یعنی موجودیت هایی که اصطلاحا قطبش مثبت دارند, موجودیت هایی که قطبش منفی دارند مانند جنایتکاران و …. متاسفانه ارتعاش فوق العاده پایینی را دارند و هرگز وارد ابعاد بالاتر هستی که ارتعاش بالاتری دارند و خالص تر و متعالی تر هستند نخواهند شد و باید اینقدر زندگی کنند تا تمام آن قطبش های منفی زندگیهای قبلی شان را پاک کرده و در فرصت سیکل دیگر کیهانی که هر 5000 خورده ای سال یا 13000خورده ای سال یا 26 هزار خورده ای سال اتفاق می افتد فرصت حرکت به سوی تعالی را بیابند.

   6) متن کامل مصاحبه مونتاک به فارسی [[در قالب 193 سوال و جواب که در سوال و جواب# 100 به گروه فضایی خیر خواه قدرتمند Elohim اشاره میکند که همچنان در مبارزه با گروههای منفی فضایی Reptilian ها(خزنده نماهای پوست پولکی از منظومه فلکی Orion) و Grey ها(خاکستریهای معروف که Reptilian ها آنها را مهندسی ژنتیک کرده اند, از منظومه Zeta Retikoli) و سایر گروههای منفی فضایی]]: از صفحه 38 تا صفحه 86 در کتاب الکترونیکی «2012 – بیداری کیهانی» موجود در لینک زیر:

   http://www.mediafire.com/view/?bymgrfcizya9orl

   7) مطالبی واقعا خواندنی و خیره کننده از گروه فضایی Elohim: از صفحه 89 تا صفحه 94 در کتاب الکترونیکی «2012 – بیداری کیهانی» موجود در لینک بالا.

   8) مطالبی که باید بدانیم, از آقای Pane Andov , به فارسی: از صفحه 101 تا صفحه 143 در کتاب الکترونیکی «2012 – بیداری کیهانی» موجود در لینک بالا.

   • ممنون از کسی که زحمت کشیده و این کتاب رو درست کرده اما متاسفانه کتاب بد ترجمه شده و غلطهای نگارشی و تایپی زیادی هم دارد در ضمن فونتش هم فونت متداول نیست و مسائل ساده آفیسی رعایت نشده

 5. مستنند ديشب يه محشر به تمام معنا بود .نميدونم چطور بعضي ها اين همه سند ومدرك رو ناديده ميگيرند.عقل سليم به هيچ عنواني نميتونه اين همه بديهيات رو نفي كنه.

 6. درود.من در این حد میدونم که قراره از 21 تا 25 ام دسامبر زمین,خورشید و کائنات در یک هم ترازی قرار بگیرند که باعث دگرگونی زمین از بعد سوم به چهارم بشه!و در یک جا دیگه ناسا میگه احتمالا زمین در این تاریخ به مدت سه شبانه روز تاریک خواهد ماند.البته هنوز نمیشه چیزی گفت.اگر اتفاقی قرار باشه بیافته,کمتر از 60 روز دیگه مشخص میشه
  ِِDoom’s Day

  • متاسفانه باید بگم که اتفاقی که در 2012 میوفته کاملا غیر قابل پیش بینی توسط انسانه اما متمئن باش که از این اتفاقات تخیلی و … نمیوفته همون طور که از میلیون ها سال پیش نیوفتاده

 7. ایا انسان فراتر از ماده تشکیل دهنده خویش نیست ؟ ایا اساسا خود ان ماده هم قابل تغییر نیست ( یا حداقلدر ذرات زیر اتمی هیچ یا همه چیز ممکن است )ایا رابطه متقابل ذهن و ماده قابل تبدیل یا قابل تغییر تیستند یعنی ماده ذهن را و ذهن ماده را تغییر میدهند…ما با تغییر هرکدام از این دو ان دیگری را تغییر میدهیم .اینجا دراین مطلب سخن از تغییر شرایط بیرونی ماده است که ذهن را با خود به مدار جدیدی میفرستد اما میشود با نیروی ذهن ماده را هم تغییر داد حالا بحث اساسی اینجاست که انچه حاصل میشود ایا در این تغییرات حاصل انسان با مشخصاتی که ما میشناسیم هست یا فرم یا نوع جدیدی خلق میشود ؟…….تمام

 8. این که ما شبیه یک کامپیوتر هستیم شکی توش نیست ولی ما انسانیم ! آخه کدوم کامپیوتری روح داره؟ آخه کدوم کامپیوتری بدون برنامه ریزی عمل می کنه ؟ اون قسمت دی ان آ ی ما هم که غیر فعال هست ربطی به نیایش و دعا نداره این ها فقط راه حل هایی هستند ( فقط یه راهش هستن) برای انسانیت همین ! در واقع اون های که غیر فعلا هستن به خاطر اینه که ما هنوز مهارت کافی (نه علم بلکه مهارت ) رو به دست نیاوردیم که از اون ها استفاده کنیم دی ان آ ها دستورات ژنی رو صادر می کنن وقتی ما درستوری نگیریم چیزیم صادر نمی کنن یه مثال :
  کامپیوتر ما نرمافزاری نداره که تمام خواص اون رو درجا استفاده کنه
  یا مثلا شما در برنامه نویسی برنامه ای می نویسین که بعضی ( خیلی از ) کد های اون زبان برنامه نویسی توش استفاده نمیشه فقط اون هایی رو که نیاز دارین استفاده می کنین حالا فکر کنین یکی بخواد c++ بنویسه اگه مبتدی باشه قطعا خیلی از ویژگی و دستورات اون زبان رو نمی دونه پس ازشون استفاده نمی کنه ! یکی می تونه با استفاده از اون زبان ماشین حساب درست کنه و یکی دیگه بهترین بازی قرن (در این مثال برنامه نویس مد نظر هست و نه برنامه )
  وقتی می گین ما برنامه نویس و برنامه ریز خدمون هستیم یک اشتباه و تناقض محض هست ! مثل اینکه بگین کامپیوتر خودش رو برنامه نویسی می کنه اگر شما یک کامپیوتر بدون برنامه قرار بدین هر چقدر هم که پیشرفته باشه نمی تونه خودش رو به طور کامل برنامه نویسی کنه چون اراده ای نداره وقتی پای اراده میاد وسط کامیپوتر اراده ای نداره ! فقط از روی برنامه عمل می کنه حتی اگه برنامه نویسی کنه تو اون برنامه بهش گفته شده که برنامه نویسی کنه پس این که چی بنویسه تو ارادش نیست خلاصه سرتونو درد نیارم بدن ما همه جاش شبیه کامپیوتر هست جز روحش و اراده اش

  • جواب کامل و خوبی بود
   ممنون

  • سلام
   در این تاریخ کیهانی پیش رو در واقع یک امتحان نهایی کیهانی به صورت روند طبیعی کیهان است که هر چند هزار سال یکبار اتفاق می افته و مانند هر امتحان نهایی زمینی, فقط آنهایی که خود را برای امتحان آماده کرده اند قبول خواهند شد. ببینید, هر موجودیت(از سگ و گربه و پرنده گرفته تا انسان و موجودات پیشرفته فضایی)=انرژی+ارتعاش و ما موجوداتی هستیم که در این بعد فیزیکی صاحب جسم فیزیکی نیز شده ایم و وقتی میمیریم تنها به داشتن 2 رشته فعال از 12 رشته DNA مان که در انرژی مان نهفته است وارد سطوح پایینی نزدیکترین بعد به بعد فیزیکی یعنی بعد ASTRAL میشویم و چون فقط 2 رشته DNA فعال داریم, دوباره در فرصت دیگر دریافت جسم فیزیکی و ورود به بعد فیزیکی در یک سیاره, چیزی از گذشته به یاد نمی آوریم درست مانند همین زمانی که در این سیاره در بعد فیزیکی اش به دنیا آمده ایم و از گذشته چیزی به یاد نمی آوریم. هر چه موجودی از لحاظ هوشیاری بیشتر باشد, دارای انرژی ارتعاشی بالاتری است. و اما کیهان, دارای ابعاد متفاتی با سطوح ارتعاشی متفاوت است, هرچه در ابعاد هستی بالاتر روید, چگالی کمتر و ارتعاش بیشتر میشود. هر کهکشان به صورت مارپیچی میچرخد و دارای میلیاردتا منظموه مانند منظومه شمسی است و منظومه شمسی ما در لبه کهکشان راه شیری قرار دارد. مانند مثلثات ریاضی که دایره ربع اول و دوم و سوم و چهارم داشت, هر کهکشان نیز دارای ربع های انرژی متفاوتی است(4, 5 شایدم بیشتر). کهکشان راه شیری(که مارپیچی میچرخد), خب؟ منظومه شمسی ما دارد وارد یک ربع(منطقه) انرژی با ارتعاش بالاتری از بعد فیزیکی حال حاضر سیاره زمین وارد میشود که اصطلاحا درست تر بخواهیم بگوییم برخورد جهانهای موازی پیش می آید یعنی پرتالهای بین ابعادی باز میشوند و موجودیت های سیارات منظومه هایی که وارد این ربع(مناطق) پرانرژی کهکشانی میشوند به تناسب ارتعاش انرژی شان در ابعاد هستی اصطلاحا به تعالی میرسند یا عروج میکنند و از همه مهمتر با قبولی در این امتحان نهایی این چند هزار سال اخیر که دوباره دارد می آید به تعداد بیشتر از 2 رشته از 12 رشته DNA فعال نیز میرسند و این یعنی اینکه توانایی های متافیزیکی و به یادآوری گذشته در آنها به شدت ارتقا نیز می یابد. موجودیت هایی که ارتعاش هم فاز با ابعاد بالاتر ندارند هیچی نیمتوانند عروج کنند و صاحب بیشتر از 2 رشته DNA فعال شوند و در همین ابعاد پایین فیزیکی و سطوح مختلف بعد فیزیکی(توجه:برای مثال بعد یکی بالاتر از بعد فیزیکی یعنی بعد ASTRAL دارای 7 سطح زیستی مختلف است که بصورت 1-3-3 طبقه بندی میشوند) دوباره گیر میکنند برای چندین هزار سال دیگر تا امتحان نهایی بعدی کیهانی از راه برسد. توجه کنید که جسم معبد انرژی (روح/آگاهی)مان است که توسط 5 فاکتور(که 3 تاش رو زرتشت هی میگفت) افکار/اعمال/گفتار/احساسات(خشم/عشق/شهوت/….) و خوراک(دستگاه گوارش) ورودی و خروجی دارد. برای بدست آوردن ارتعاش انرژی بالاتر برای هم فاز شدن با ارتعاشات بالاتر ابعاد بالاتر هستی, باید از طریق این 5 فاکتور به خالص سازی و قطبش مثبت مبادرت کردن حرکت کنیم و اصطلاحا به کریستالیزه کردن سلولهای کربنی بدنهای فیزیکی مان مبادرت کنیم اگرکه خواهان ورود به ابعاد بالاتر هستی(قبولی در این امتحان نهایی پیش رو) هستیم. در ضمن, آلایا فقط و فقط دارای 19 ویدئو است در کانال شخصی اش در یوتیوب که برای من چند وقت پیش آدم صفر کیلومتر فوق العاده بود و برای هر فرد صفر کیلومتر دیگر هم فوق العاده خواهد بود و اینکه در هیچ کدام از ویدئوهایش هیچ پیش گویی ای نکرده و اینها همش خرباکاری چهره و اطلاعات ارزشمندی است که یک موجودیت دارد برای بیداری کیهانی سایرین میدهد. و در ضمن دیگر, لطفا حتما حتما از لینک زیر کتاب PDF بیدرای کیهانی را بگیر و قسمت Pane Andov رو از صفحه 101 تا صفحه 143بخون:
   http://www.mediafire.com/view/?bymgrfcizya9orl
   6) متن کامل مصاحبه مونتاک به فارسی [[در قالب 193 سوال و جواب که در سوال و جواب# 100 به گروه فضایی خیر خواه قدرتمند Elohim اشاره میکند که همچنان در مبارزه با گروههای منفی فضایی Reptilian ها(خزنده نماهای پوست پولکی از منظومه فلکی Orion) و Grey ها(خاکستریهای معروف که Reptilian ها آنها را مهندسی ژنتیک کرده اند, از منظومه Zeta Retikoli) و سایر گروههای منفی فضایی]]: از صفحه 38 تا صفحه 86 در کتاب الکترونیکی «2012 – بیداری کیهانی» موجود در لینک زیر:
   http://www.mediafire.com/view/?bymgrfcizya9orl
   7) مطالبی واقعا خواندنی و خیره کننده از گروه فضایی Elohim: از صفحه 89 تا صفحه 94 در کتاب الکترونیکی «2012 – بیداری کیهانی» موجود در لینک بالا.
   8) مطالبی که باید بدانیم, از آقای Pane Andov , به فارسی: از صفحه 101 تا صفحه 143 در کتاب الکترونیکی «2012 – بیداری کیهانی» موجود در لینک بالا.

   • جناب هادي ممنون از اطلاع رساني شما اگر ممكنه به چند سوال من پاسخ بفرمائيد

    1-به تعداد بیشتر از 2 رشته از 12 رشته DNA فعال نیز میرسند و این یعنی اینکه توانایی های متافیزیکی و به یادآوری گذشته در آنها به شدت ارتقا نیز می یابد. ))) اين جمله هم از گفته هاي شما است اگر قرار باشد با بدست آوردن هر رشته دي ان اي انسان متعالي تر و جنبه متافيزيك بيشتري بدست آورد با بدست آوردن 5 رشته نيز داراي قدرتي فراتر از حال حاضر خواهند بود و در نهايت انسانها برابر اجنه (كه در حال حاضر از ما قئذتي خيلي بيشري دارند) خواهد شد…آيا بنظر شما منطقي است همه انسانها از پشت ديوار و از حريم خصوصي يكديگر با اطلاع باشند. ايا منطقي است همه از زمان مرگشان اطلاع داشته باشند و منطقي است همه هر چه بخواهند براحتي بدست آورند طي الرض كنند ..وو……

    2-هر چند اخباري كه جنابعالي عنوان ميكنيد براي شخص من و حتي خيلي از ديگر خوانندگان عجيبه اما به دليل خواندن هزاران مطلب ماوراءطبيعه موجود در اين سايت و سايتهاي مشابه طي چند سال گذشته شايد باورمطالب مندرج در كتاب بيداري كيهاني بر اثر تكرر طي چند سال گذشته عادي شده باشد و بقوا معروف شاخ در نياوريم اما آيا فكر ميكنيد ارائه اين مطالب به ديگر افرادي كه از ماوراءطبيعه فقط اسم جن را شنيده اند آسان خواهد بود؟؟؟

    3-چرا در هيچيك از اديان و باورها و تمدن ها در اين رابطه حرفي ميان نيامده مثل يهوديت كه ادعاي كهن سالترين دين و اسلام با معجزه قران با ادعاي تكميل ترين دين آسماني و……حتي در مكتب بوديسم نيز كه بسيار در ابعتد زمان سير ميكنند و نهايتا» در كابالسم كه تاروتشان از وقتي است كه انساني روي زمين نبوده وآنها (فرشتگان تاروت و متروت)به زمين رفت و آمد ميكردند هم سخني به ميان نيامده

    3- آيا فكر ميكنيد وجود آلايا براي ساكنين سياره كافي است براي راهنمائي و آگاهي بشريت به بعد بالاتر كه تازه ايشان هم در فضاي مجازي سخن گفته فكر ميكنيد روي هم رفته چند صد هزار نفر از جمعيت 7 ميلياردي سياره مطالب ايشون را ديدند و خوندند و باور مكردند و ايا اين كافيه تكليف بقيه 6 ميليارد نفر چيه ذكر اين نكته لازمه كه مطالب الايا به انگليسي و حداكثر چند زبون يگه كه باز هم همه كاربران اينترنت براي دسترسي به مطالب او محدوديت دارن؟؟؟

    4- شخص بنده به دليل اطلاعات كم و بسيار محدود در اين زمينه مرتب سوال ميپرسم از آلايا كه حتي تمام مطالبش را نديدم فقط شخص جنابعالي بودين كه اين چنين اطلاعاتي را داشتين ميشه بگيد چطور به انها رسيدين ؟؟؟

    5-بوضوح مشخصه كه در باوراين آيين تناسخ جريان داره داستاني كه تقريبا» تمامي مكاتب بجز هندوها و بودا با ان مخالف سرسخت هستند تا جائي كه اافراد با باور ان تكفير ميشوند فكر ميكنيد با ارائه چه منطقي ميتوان در برابر مسلمانها بخصوص ايستاد و از جناب الايا دفاع كرد؟؟؟

    6- بسيار منطقي تر و محتمل تر است كه اين ارتقاء بعد ها در بعد ارواح باشند نه ارتقاء فيزيكي جسم ..اين را از گفته هاي خود جنابعالي هم ميشود برداشت كرد به اين بند از گفته هاتون توجه كنيد:(((وقتی میمیریم تنها به داشتن 2 رشته فعال از 12 رشته DNA مان که در انرژی مان نهفته است وارد سطوح پایینی نزدیکترین بعد به بعد فیزیکی یعنی بعد ASTRAL میشویم و چون فقط 2 رشته DNA فعال داریم, دوباره در فرصت دیگر دریافت جسم فیزیکی و ورود به بعد فیزیکی در یک سیاره, چیزی از گذشته به یاد نمی آوریم ))) (((درست تر بخواهیم بگوییم برخورد جهانهای موازی پیش می آید یعنی پرتالهای بین ابعادی باز میشوند و موجودیت های سیارات منظومه هایی که وارد این ربع(مناطق) پرانرژی کهکشانی میشوند به تناسب ارتعاش انرژی شان در ابعاد هستی اصطلاحا به تعالی میرسند یا عروج میکنند )))) با توجه به اين مطالب درستر اين است كه ارتقا دربعد پس از مرگ اتفاق بيافتد

    و آخرين سوال تكليف اديان چيست بعد از اين اتفاق بلاخره كدامين دين دين متعالي و دين حقيقي است و تككليف ديگر پيروان مكاتب و اديان چه ميشود…..

    ضمن پوزش از طولاني شدن خواهشمندم پاسخ هاتون صريح و روشن باشد متشكرم

 9. سلام جناب جوان,
  1)چه کسی گفته که همه اینطوری میشوند, فقط آنهایی که قطبش مثبت دارند(با رعایت حداکثر قطبش مثبت در 5 فاکتور پندار/کردار/گفتار/احساسات/خوراک) و هم فاز با ارتعاشات بالاتر باشند توجه کنید که «وارد سطح زیستی بالاتری از زندگی در کیهان میشوند», نه همه. و در این «سطح زیستی بالاتر زندگی کیهانی» حالا به هر شکلی که باشد, کجایش عجیب و غیرمنطقی است که تواناییهای ذهنی و انرژی به هر شکل ممکنی اصطلاحا آپگرید شوند! عمیقا تصور کنید, برای مثال در این سیاره حال حاضر زمین که به دنیا آمدیم مثلا تله پاتی و تله کنسیس(جابجایی اشیاء) و چشم سوم و… فعال بودند, پس ما با دنیایی اصطلاحا آداپته و بزرگ میشدیم که هیچ چیزش برایمان غیرعادی و عجیب نمینمود و شما هرگز چنین چیزی نمیگفتید که «آیا عجیب و غیرمنطقی نیست که ما به نیروهای فراتر از انسانهای معمولی ای که الآن هستیم برسیم؟» وقتی در سطح زیستی تحت یک سری شرایط خاص مثلا A تا D به دنیا آمده و زندگی و بزرگ میشویم با آن شرایط A تا D خو میگیریم, به محض ورود کردن شرایط مثلا E تا F مسلم است که سطح زیستی مان آپگرید میشود و چنین دست سوالاتی پیش می آید, اما تمام این شرایط سطح زیستی جدید نیز کاملا طبیعی است و افراد کم کم به آن خو میگیرند, همانطورکه با A تا D خو گرفته و بزرگ شدند.
  2) ارائه مطالب به افرادیکه مثلا فقط اسم جن را شنیده اند یا به عبارت بهتر به افراد خیلی خشک مذهبی و خرافاتی کار فوق العاده سختی است, اما همانطور که قبلا گفتم وجود 19 ویدئوی ارزشمند فردی مثل آلایا که حداقل 10 پارت اولش به فارسی ترجمه شدن و در همین سایت نیز موجود است, و وجود مطالب ترجمه شده فردی مثل Pane Andov در آن PDF «2012 – بیداری کیهانی», کار را برای درک خیلی آسانتر کیهان برای افراد صفر کیلومتر غیر خشک مذهبی و خرافاتی راحت تر میکند و این بستگی به خود آن افراد صفر کیلومتر دارد که تا چه حد اصطلاحا گوش و ذهن شنوا دارند, هیچ زوری وجود ندارد که همه 7 میلیارد بشریت بخواهند اصطلاحا به بیداری کیهانی برسند, وقتیکه مثلا نمیخواهید ادامه تحصیل بدهید و وارد دانشگاه بشوید خب زور که نیست که, ادامه تحصیل نخواهید داد و وارد دانشگاه نیز نخواهید شد, به همین سادگی. بطور کل, دادن و آشنا کردن افراد خشک مذهبی و خرافاتی با این اطلاعات تقریبا مثل آب در هاون کوبیدن است و اکیدا توصیه میشود که انرژی و وقتتان را بیخود هدر ندهید.
  3)در تمام ادیان بصورت استعاره ای, بصورت استعاره ای, از روز قیامت صحبت شده و اینکه گفته شده انسانهای خوب به بهشت میروند و انسانهای بد به جهنم, ببینید, در سیاره زمین حال حاضر در قرن 21 هنوز افراد خشک مذهبی و خرافاتی زیادی در سراسر دنیا وجود دارند, خب پس چطور انتظار داشتید که هزاران سال پیش که ادیان برای مردمان ناآگاه آن دوران آمده بودند خیلی بوضوع صحبت از این دست حرفها میکردند که «بله, میدانید چیست؟ هر موجودیتی=انرژی+ ارتعاش, ما طبقات آسمانی(ابعاد هستی) زیادی داریم که در ارتعاشات مختلف هستند و…. قرار است منظومه شمسی ما که در لبه کهکشان راه شیری است وارد یک منطقه پر انرژی شود… در واقع مناطق انرژی با سطوح ارتعاشی مختلف وجود دارد…» حتما شوخی میکنید. توجه کنید که همین قرن 15 یا 16 میلادی بود, دوران کلیسا رو میگم, که گالیله و کوپرنیک مینالیدن که بابا سیاره زمین تخت نیست بلکه گرده و زمین مرکز عالم نیست, اما کلیسا و سایر باصطلاح منجمین آن دوران قبول نمیکردن. خواهشا دقت میکنید دارم چه میگویم؟
  4) من نیز مانند سایر افرادیکه ذهن و گوش شنوا داشتند به دنبال یادگیری بیشتر و سردرآوردن از کار کیهان و معادلات کیهانی شدم, چند سال پیش با خواندن کتابهای اریک ون دنیکن شروع شد تا اینکه بحث تقویم مایایی و فیلم 2012 و اصطلاحا پایان دنیا طرفای سال 2008-2009 داغ شد و منم مثل خیلیهای دیگه با داشتن خوشبختانه اینترنت خانگی, رفتم مطالعات اینترنتی(وبسایت, کتابهای PDF) انجام دادم و… تا اینکه همینطورهم به وبسایت هایی که ترجمه پارت های اول ویدئوهای آلایا رو به فارسی داشتن برخوردم و ادامه ماجرا….
  5) نیازی نیست به هیچ وجه, به هیچ وجه با هیچ فردی, آنهم خصوصا در این مقطع زمان حساس کیهانی, بخواهید با فردی آنهم فردی خشک مذهبی و خرافی بر سر این جور مطالب جر و بحث و مناقشه کنید که مثلا ببیننید کی راست میگه و کی نمیگه. شما فقط و فقط روی خودت تمرکز کن و سعی کن با رعایت حداکثر قطبش در اون 5 فاکتور به حداکثر ارتعاش بالای انرژی وجودیت برسی. دوباره, زمان برای مناقشه و جر و بحث های بیخود سر هر چیزی, سر هر چیزی که فکرش رو بکنید, 100 درصد بیخود و اشتباه محض است. دوباره, هر فردی اختیار خودش را دارد و مسئولیت اینکه بخواهد آگاهی اش را ارتقاء دهد یا نه بعهده خودش است, و اگر فردی جوینده باشد, یابنده نیز خواهد بود. شما فقط و فقط نگران خودتان و امثال افراد مثل خودتان باشید. خواهشا دقت میکنید دارم چه میگویم؟
  6) ببینید, خودتان را نگران و درگیر اطلاعات زیادی و اصطلاحا جاده خاکی نکنید. هدف این است: داشتن حداکثر ارتعاش انرژی بالای وجودی با رعایت حداکثر قطبش مثبت در آن 5 فکتور برای هم فاز شدن حداکثری با موج انرژی پیش رویی که منظومه شمسی مان دارد واردش میشود, به همین سادگی. حالا اینکه موجودیتهای هم فاز با این موج انرژی آیا همراه با جسم فیزیکیشان میتوانند وارد آنجا بشوند یا نه؟ یا اینکه شاید دو دسته افراد بشوند, آنهایی که با داشتن حداکثر ارتعاش بالا میتوانند همراه با جسم فیزیکی وارد آنجا بشوند و افرادیکه با داشتن تقریبا نصف حداکثر ارتعاش بالا متاسفانه بدون جسم فیزیکی(یعنی مردن) وارد آنجا میشوند اما در آنجا دوباره در قالب پروسه بدینا آمدن صاحب یک بدن فیزیکی هم ارتعاش با آنجا میشوند؟ واقعا نمیدانم. جزئیات را شاید هیچ فردی بخوبی نداند, اما هدف همانطور که بارها گفته شد به سادگی معلوم است.
  7) جواب سوال آخر هم مانند آنچه در شماره (3) و (5) نوشتم است.

  با سپاس

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: