پروژه ایسیس کا گ ب – قسمت دوم


قسمت پایانی  —   خلاصه مستند مربوط به پروژه ایسیس کا گ ب

آزمایشهای مخاطر آمیزی در مقبره انجام شد. به گفته دکتر ایوانوویچ افراد صاحب قدرت های ماورالطبیعه ای که به مقبره برده شده بودند در مقبره در هوا شناور شدند.


ثابت شده که حتی کا گ ب نیز از درز کردن اطلاعات سری به بیرون در امان نیست, اطلاعات درباره اخاذی با بهره گیری از تله های اخلاقی/جنسی, ترور و پرونده های مربوط به یوفو. پروژه ایسیس هم مستثنی نبود. گرچه پرده آهنینی این پروژه را مخفی نگه می داشت, دانشمندان, متخصصین کامپیوتر و محققین بسیاری با این پروژه همکاری می کردند. این متخصصین عادت به بحث و گفتگو درباره تحقیقات خود دارند. مدارک سری کم کم توسط این متخصصین و کارمندان کا گ ب به بیرون درز کرد.

این گروه معتقد بودند این مقبره متعلق به بیگانه ایست که به عنوان خداوندگار اوزیریس عبادت می شده است. بیگانه ای که علم ریاضی و پیشرفت مدنی برای مصر به ارمغان آورده است.

این گروه خود را «پیروان»  –the followers- می نامد. این نام از بخش مهجور مانده ای از کتاب مردگان مصر به عاریت گرفته شده است. این بخش از گروهی از خدایان می گوید که از آسمانها آمدند و خرد کیهانی را با خود به ارمغان آوردند. همه این خدایان جز اوزیریس پس از مدتی به خانه آسمانی خود بازگشتند.

این خدا به گروهی از مردم فانی علوم بسیاری آموخت, من جمله اسرار اعداد را. این گروه خود را «پیروان» نامیدند. وظیفه این گروه نگهبانی از اسرار اوزیریس تا هنگام بازگشت او برای آموختن روش دستیابی به جاودانگی و نامیرایی بود.

کرملین به گروه پروژه ایسیس دستور داد به تحقیق ادامه دهند. تصاویر رادیویی از مقبره و مسیرهای منتهی به آن تهیه شد.

در ابتدا متوجه مطلب خاصی نشدند. سپس شعاع اسکن رادار را پایین تر بردند. چندید متر پایین تر رادار به سایه کم رنگی رسید.

زیر مقبره گذرگاهی به یک فضای کروی دیده می شد.

بعضی اعضای پروژه ایسیس معتقد بودند به اتاق افسانه ای دانش رسیده اند. اولین گزارشات ثبت شده از مشاهده یوفو به عقیده دکتر ایوانوویچ به 3400 سال پیش میرسد و راوی کاهن بلند مرتبه فرعون توتمس سوم است. یوفوها به عقیده او از زمان های بسیار دور ناظر زمین بوده اند اما مشاهده آنها توسط زمینیان از زمانی که انسانها توانستند پرواز کنند و به آسمان دسترسی پیدا کنند چندین برابر شد. بیگانگانی که از اوریون به زمین می آمدند نگران ازمایش های اتمی زمینیان بودند. حادثه روزول و مشاهده یوفو ها نتیجه همین حضور شدیدتر بودند.

در اوایل دهه شصت گزارشات مربوط به ربایش افراد توسط بیگانگان از سراسر زمین دریافت شد. تقریبا تمام ربوده شدگان گزارش مشابهی از مورد آزمایش بدنی قرار گرفتن می دادند. زنان از وارد شدن شیی به بدنشان میگفتند که به نظر می آمد به منظور باور سازی به کار می رود. بسیاری از آنان معتقد بودن برای بار دوم ربوده شده بودند تا فرزندان دورگه زمینی و فضاییشان را به دنیا آورند.

در دهه گذشته به تعداد گزارشات آدمربایی افزوده شده است. آیا این گزارشات نشانگر تکرار برنامه دورگه سازی بیگانگان است که از قرنها پیش در زمین انجام داده اند؟ آیا این ربایشها و بارور سازیها برای تزریق دی ان ای بیگانگان به بدن زمینیها انجام میشود؟

 

وقتی اتاق زیر مقبره کشف شد, گروهی از اعضای پروژه ایسیس موافق بازگشایی آن بودند زیرا معتقد بودند این همان اتاق افسانه ای حاوی تمام اطلاعات است. عده ای دیگر که حدس می زدند این اتاق مانند اسب تروا تله ای برای گشایندگانش است مخالف دسترسی به اتاق بودند. کا گ ب پس از تردید در این باره تصمیم گرفت دسترسی به اتاق را متوقف کند. مقبره مسدود شد و تمام مدارک کا گ ب که مربوط به آن بود پاک شد. پروژه ایسیس رسما به پایان رسید. اما بسیاری از افراد دخیل در آن دستخوش تغییراتی بزرگ شدند. تغییر شخصیت, تغیرر اعتقادات دینی, ناپدید شدن و حتی خودکشی از اتفاقاتی بود که برای این اعضا پیش آمد.

به زودی وقایعی به شکلی معنی دار تکرار شدند. فرزندان و بازماندگان این افراد گزارش می کنند که این افراد گروهی تاسیس کردند. آنها درباره بازدید قریب الوقوع بیگانگان از زمین صحبت میکردند و خود را برای این بازدید آماده می کردند. برخی از آنها به ضرب گلوله کشته شدند. بازماندگان برخی از آنها شنیده بودند که خود را «پیروان» می نامند.

تهیه کنندگان این مستند در جستجو برای شواهد بیشتر به این مقاله روزنامه رسیدند:

این مقاله از اتوبوس جهانگردی روسی می گوید که صبح روز 23 آوریل قاهره را ترک کرده و سپس ناپدید شده است. تهیه کننده مستند با همان عضو سابق کا گ ب که اطلاعات پروژه ایسیس را ر اختیار قرار داده بود تماس گرفت. او فیلمی در اختیار داشت که از پلیس مصر گرفته بود. با دوربین مخفی از مذاکره او با تهیه کننده تصویر برداری شده و تصویر زیر مربوط به همین مامور سابق است

تصاویری که در پی می آید عکس بخشهایی از فیلمی است که توسط دوربین فیلم برداری یکی از توریستهای روسی اتوبوس گم شده فیلمبرداری شده.

این ویدیو برای تهیه کنندگان این مستند بسیار سوال برانگیز بود. این گروه در ساعات شب و در تاریکی در این محل دورافتاده چه میکردند؟

ناگهان منظره شب با نور خیره کننده روشن میشود.

دروبین تکانهای شدید میخورد و سپس بر زمین می افتد.

آیا این تصاویر اولین فیلم موجود از ربایش توسط بیگانگان است؟ یک ربایش گروهی؟ آیا این توریست ها اعضای فرقه «پیروان» هستند؟

دکتر ایوانوویچ در کتاب خود در این باره می نویسد گشایش مقبره نقطه شلیک آغاز این ربایش بوده است. اعضای زمان لازم از روزی که مقبره گشوده شده تا هنگامی که امواج الکترومغناطیسی مربوط به این گشایش به خوشه اوریون برسد را محاسبه کرده بودند. آنها به این نتیجه رسیده بودند که بیگانگان همزمان یا پس از 23 آوریل 1985 از گشوده شدن مقبره مطلع خواهند شد. آنها معتقد بودند ظهور دوباره اوزیریس آغاز دیگری بر تمدن بشری خواهد بود همان گونه که چندید هزار سال پیش با آموختن علم به زمینیان تمدن مصر را پایه گذاری کرد.

شهادت دختر زوجی که عضو فرقه بودند مهر تاییدی بر فرضیات دکتر ایوانوویچ در کتابش بود.

او پدر و مادر خود را بین افراد فیم شناسایی میکند.

نظریات دکتر ایوانوویچ مبنی بر حضور بیگانگان در زمین حدود 15 هزار سال پیش, انتخاب گروهی خاص از مردم و تعلیم آنها برای کمک به پیشرفت تمدن روز زمین توسط بسیاری رد شده است.

زنی که مدعیست فرزند زوجی است که در اتوبوس جهانگردی در مصر ناپدید شدند از احساس خود مبنی بر زنده بودن والدینش و همراه بودنشان با او در بعضی موارد و مواقع میگوید.

پ . ن : با تشکر فراوان از الهام الف عزیز برای ترجمه و ارسال این مطلب.

هر گونه بهره برداری از این مطلب با ذکر منبع با آدرس www.ufolove.wordpress.com  مجاز می باشد.

ایمیل  وبلاگ BLOG.UFOLOVE@YAHOO.COM

صفحه فیسبوک دنیای اسرارآمیز

http://www.facebook.com/BLOG.UFOLOVE

Posted on اکتبر 7, 2012, in ارتباط با موجودات فضايي. Bookmark the permalink. 15 دیدگاه.

 1. چرا نشون داده نمیشه؟؟؟؟ من قسمت اولش رو هم نمیتونم ببینم..!!!!!!
  لطفا کمکککککککککک….

 2. لطفا معادل انگلیسی «پروژه آیسیس» رو ذکر بفرمایید.

 3. با سلام. سایت خوب و جالبی دارید. چند سالی هست که مرتب (هفته ای دو بار) اینجا سر میزنم. مطلب «پروژه آیسیس» یکی از جالب ترین مورد هایی بوده که تا حالا مطالعه کردم. دستتون درد نکنه بابت تهیه این مطلب. البته من سایت های دیگه ای که سعی دارن این مسایل رو یه توجیه علمی واسه اش پیدا کنن رو هم می خونم مثه سایت «حقیقت خاموش» . ولی خوب توی همین سایت مطالبی هست که نتونستن دلایل منطقی و قابل قبولی براشون پیدا کنن. موفق باشید. به کارتون ادامه بدید.

 4. سلام
  قسمت دوم هیجان انگیزتر از قسمت قبل بود.از الهام خانم تشکر میکنم.
  دیشب داشتم سایتها رو چک میکردم برخوردم به پروژه پگاسوس و اعترافات وحشتناک شرکت کنندگان این پروژه که اتفاقا دلایل و مدارکی هم داشتن…!
  وحشتناک رو از این بابت گفتم که رد و یا قبول اون مستلزم کنار اومدن با خودمون هست. هر دو جواب هیچوقت ارضا کننده نخواهد بود.
  سرم خلوت شد یه چکیده ای از این پروژه رو ترجمه میکنم.انشاالله
  البته اگر تمایلی بود….

 5. با سلام وتشکر از الهام عزیز
  واقعا عالیست هر روز و ساعت به ساعت خبرها و اطلاعات تازه می رسد کاش به همین زودی واقعیت را با چشمان خود ببینیم و بطور حتم این واقعیت خیر است

 6. با سلام
  دسترسی به این ویدئو که بسته شده ، لطفا اگه میشه یک ویدئو را در سرور دیگه ای آپ کنید و لینکش را بگذارید
  ممنون میشم

 7. راستی ، اینم هم لینک فیلم The Philadelphia Experiment این فیلم سال 1984 ساخته شده
  این فیلم در مورد پروژه فیلادلفیا هست که اگر دوستان می خوان می تونن فیلم رو ببینن یا دانلود کنن

  باز هم از زحماتتون کمال تشکر رو دارم

 8. سلام.
  اسرار شی ء نورانی شامگاه 18 خرداد چه بود؟
  حقیقت این ماجرا را در سایت «ترانزیت بخوانید؛

  http://www.venustransit.persianblog.ir

  «شلیک به هدف نامعلوم!»

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: