ما و فرازمینی‌ ها – فرا زمینیان و رایش سوم


اگر بیگانه های فضایی در گذشته های دور به زمین آمده باشند، آیا ممکن است فناوری هایی پیشرفته را در اختیار ما گذاشته باشند که با گذشتن از پستی و بلندی های تاریخ به دست ما رسیده باشد؟ آیا ممکن است همین فناوری ها رایش سوم را قادرکرده باشند سلاح ها و ماشین های اسرارآمیز خود را بسازد، ماشین هایی که فراتر از مرزهای علم بشری در قرن بیستم بودند؟ در جریان جنگ جهانی دوم گزارش هایی وجود داشت مبنی بر اینکه آلمانی ها بشقاب پرنده ای عملیاتی به نام ها نبو ساخته اند و گفته می شد فناوری کشف شده در متون باستانی هندی، ساخت آن بشقاب پرنده را ممکن کرده است. همچنین شایعات دیگری مبنی بر ساخت سفینه ای دیگر وجود داشت که گفته می شد بر اساس نقشه های دقیقی که موجودات فرازمینی دراختیار مدیوم ها و متخصصان ماوراءالطبیعه گذاشته اند، ساخته شده است.آیا ممکن است کشف دوباره ی فناوری های موجودات فرازمینی باستانی، به تلاش هیتلر برای حکومت بر دنیا کمک کردهباشند؟ و آیا ممکن است تجهیزاتی که ادعا می شود آلمانی ها بر اساس فناوری های کشف شده ی فرازمینی ساخته بودند، دربرنامه ی آمریکا برای فرود انسان بر روی کره ی ماه ، تاثیر گذاشته باشند؟

با تشکر از دوست عزیزم رامین .

منبع

http://ourwonderfullworlds.wordpress.com

Advertisements

Posted on اکتبر 2, 2012, in بیگانگان باستانی. Bookmark the permalink. 36 دیدگاه.

 1. چند سئوال اساسی اولا چرا در طول تاریخ از ابتدای تمدن سومریها وتمامی بین النهرین گرفته تا مصر و…. دست حمایت انان برسر مستبدترین ملل ان دوره بوده (در برخورد مستقیم ) و اگر فکر کنیم که خوب تمدنهایی به شکوفایی ورشد میرسند که حاکمانی قدرتمند در راس حکومت باشند ولی چراانها دخالتی در جهت رفع ظلم وستمگری انان انجام ندادهاند؟ دومااینطور که به نظر میرسد تمامی راهنمایان بشری از کسانی انتخاب میشدند که سطح اگاهی انان پایین بوده واغلب صحرا نشین و بیسواد میباشند؟ (برخورد از بالا )سوما با این همه قیل و قال از اول تا حالا که در اینترنت و غیره تبلیغ میشود ایا دخالت انان برای بشر فایده ای هم داشته یا بالعکس باعث هزاران سال سکوت و تعصب و انجماد تمدن و فرو پاشی …… شده است ؟( اصلی در قوانین فیزیک میباشد که اگر طول موج دو جریان همدوس نباشد برخورد انان باعث فرو پاشی و تداخل موج خواهد کرد ) سوما اساسی ترین سئوال ممکن ایا دخالت انان در این لحظه برای انسانها مفید خواهد بود ؟ با توجه به فرو پاشی تمامی ایدئولوژیهای بشری و مکاتب فلسفی و مذهبی ایا انان برای پرستش مجدد خود برای ایجاد یک مذهب دیگر که برای هزاران سال دیگر مارا از انچه که با فکر و علم خویش به ان خواهیم رسید و در حال دستیابی است دور نگهدارند… انچه مهمتر است انکه نوع ما فارغ از انکه چه بیگانگانی در طول حیاتمان برای پیدایش ما نقش داشته اند و در طی هزاران سال در ازمایشگاه انان جان کنده ایم زجر کشیده ایم و خالقان بیرحم خود را پرستیده ایم دارد کم کم نقاب از چهره این تکنسینهای برده دار برمیدارد و این مهم است ……تمام

  • محمد جان ، اکثر نژادهای هوشمند کاری جز استسمار نژادهای پایین تر برای غارت منابع و بردگی آنان ندارند ، همینطور که قدرت های دست بالا در همین سیاره به همین کار مشغول هستند ، یعنی برای سرکوب و کنترل یک ملت یک جانی و آدمکش از جنس خود آن ملت برایشان میگذارند و بقیه کار را او خودش انجام داده و سهم آنها را هم میفرستد بالا! حالا اگر جهانی به قضیه نگاه کنیم برای کل بشریت چه کسی بهتر از جناب هیتلر که قبلا با سرکوب ملت خودش نشان داده که توانایی اطاعت از فرازمینی ها را دارد، شاید اصلا آنها از بین دیکتاتور ترین و مستبد ترین رهبر ها مهره خود را انتخاب میکنند !!!!

 2. من فیلم Indiana Jones Kingdom of the Crystal Skull 4 رو دیدم راجب ادم فضایی ها و این چیزها بود پیشنهاد میکنم ببینین

 3. سلام محد عزیز نظرت کاملا واقع بینانه هستش در مستند بیگانگان باستانی فصل سوم فسمت سیزدهم همین اقای دیوید چیلدرس که تصویرش تو همین ویدئویی فرازمینیان ورایش سوم هستش میگه تو ذهن من انسانی که به اگاهی رسیده باشه به زودی ملحق میشه به برادرای فضایی خودش ولی اگه این برادران فضایی همین عوضی هایی بودن که چند هزار سال پیش تاشیف نحسشون رو اوردن واین همه مصیبت رو دست ما گذاشتن من یکی که اصلا دلم نمیخاد به اینا ماحق شم

 4. سلام
  محمد جان برفرض که دین و مذهب آورده بیگانگان باستانی باشه، فکر میکنی اگه نبود هیچوقت یک جامعه در گذشته های دور اینقدر پایدار میموند که بتونه تمدنی رو شکل بده؟اینروزها که ادمها کلی قانون و پلیس و اینجور چیزا دارند،به کوچکترین بهانه همدیگر رو سلاخی میکنند اونوقت فکر میکنی هزاران سال پیش یک قویتر فقط محض انساندوستی حاضر میشده از جان و مال یک ضعیفتر بگذره؟
  چه چیزی بیشتر از ترس از مجازات یا طمع پاداش ابدی میتونه به انسانهای بدوی فرصت بده تا یک جامعه پایدار درست کنند؟که بعدش تمدنی شکل بگیره،خط و کتابت بوجود بیاد،شعر و هنر،علم و دانش و تاریخ مکتوب.شاید الان انسانها به سطحی از درک و آگاهی رسیده باشند که بدون نیاز به دین و مذهب بتونند جامعه خودشونو پایدار نگه دارند ولی بنظرت تو اون دوران هم میتونستند اینکارو بکنند؟

 5. سلام دوست عزیز john خدمتت عرض کنم که امروز وقتی کتب مذهبی رو با نگاه دیگه نگاه میکنم برام مسجل میشه که اورندگان ادیان همین فرازمینیها هستن واز اون مهمتر که خیلی هم مریض تاشیف دارن به عنوان مثال در قران اومده که فرشتگان به این دلیل قوم لوط رو نابود کردن که تمایل به جنس موافق داشتن همین چیزی که ما اون رو همجنس بازی اسم میزارم پدیده ای که شخصا به عنوان یه انسان ازش متنفرم ولی بخشی از جامعه جهانی رو در برگرفته حالا تصورش رو بکنید که در دوران جدید یک کشور گروه یا هر چیز دیگه ای یک مجموعه ای رو به این دلیل نابود کنه تصورتون از اونها چیه حالا همین تصور قابل تعمیم به همین به اصطلاح فرشته ها یا فرازمینیهای خودمون هم هستش که البته مثال زیاد هستش و ان فقط مشتی از خرواره

 6. اگر کمکهای علمی فرازمینیان نبود دانش بشر به این پیشرفت نمیکرد و به اینجا نمیرسید.
  یکی مثل کوروش با عدالت حکومت میکنه و یکی هم میشه هیتلر. اونها دانشو دادند دیگه مسئولیت استفاده بد کردن از اون که به عهده اونها نیست. مثل این هست که من به شما چاقو بدهم ولی شما با این چاقو که میشه استفاده های مثبت زیادی ازش کرد بری باهاش آدم و حیوانها رو بکشی

 7. سلام
  mohammad1360 دوست عزیز بیا یکم بریم عقبتر، قبل از اسلام و مسیحیت یا یهودیت به زمانی که اولین انسانها بوجود اومدن.وقتی که هنوز هیچ قانونی وجود نداشت بنظرت چطور میشه توی همچین جمعی نظم بوجود اورد؟ چه چیزی میتونه جلوی قویتر رو بگیره تا حق ضعیفتر رو ضایع نکنه؟ ایا انسانها تو اون دوران اولیه همچین درک و اگاهی بالایی داشتند که اخلاقیات و احترام به حقوق دیگران رو سر لوحه زندگیشون کنند.تو جوامع امروزی اگه قانون نباشه مردم همدیگه رو میدرند وای بحال اون روزها.مگه اینکه بیگانگان باستانی از اول ادمها رو با درک و اگاهی بالا خلق کرده باشند که در اون صورت نشون میده اونقدرها هم کم لطف نبودن.شما پیشنهادت چیه؟به نظر شما چطور میشد تو اون دوران به تمدن فرصت نفس کشیدن داد؟

 8. john عزیز من نقل به یک گفته قرانی کردم واون این که اونها بک قوم رو به خاطر یک رفتار طبیعی از روی زمین پاک کردن اشارم به ماجرای لوط هستش بارها در کتب مذهبی دیده شده که دلیل مجازات یک قوم نداشتن ایمان به خدای مورد نظر اونها دعنوان شده اگر امروز ودر سال 2012 ما ببینیم که افرادی با همچنین بهانه ای قومی رو از صفحه روزگار پاک کنن چه برداشتی از اون ها خواهیم داشت اساسا چرا این افراد منظورم فرازمینی هاست هیچ چیز بدرد بخوری برای ما بجا نگذاشتن نه راه علاج بیماری ها نه دانش نه تکنولوژی علی رغم همه هیاهوها واقعا چیز بدر بخوری ازشون ندیدیم قبول کن دوست من که اون دسته از فرازمینی ها که به این جا اومدن یه ریگی به کفششون هست

 9. سلام
  mohammad1360 عزیز بزار یک سوالم من به سوال شما اضافه کنم. چرا قران برده داری رو حرام نکرده مگر نه اینکه همه با هم برابرند این چطور عدلی که یکی آقا باشه یکی برده.احکام دینی ناقصی های زیادی داره ولی سوال من اینه که تو اون دوران ایا جایگزین بهتری هم بود؟ بنظرت اگه ما رو بحال خودمون میزاشتن الان اوضاعمون بهتر بود؟
  درواقع چیزی که میخوام بدونم اینه که چه چیز دیگری میتونسته تو اون دوران یک نظم اولیه رو بوجود بیاره تا ادمها بتونند اجتماع اولیه خودشون رو شکل بدن.آیا غیر از مذهب و قانون جنگل گزینه دیگه ایی هم وجود داشته؟
  چون اینطور که میگن ظاهرا اجداد ادمها موجودات کم هوشی بودن که بلطف دوستان فضایی باهوش شدن یا شاید همه اینها یک دروغ بزرگ و اصل ماجرا دقیقا برعکسه… شاید این همون ریگی باشه که بکفششونه.

  • جناب jhon یه سوال از خدمتتون داشتم ، اگه از امروز با قاطعیت تمام و مدرک مسجل برای شما بفرض ثابت بشه که دین ، مذهب و خدا از اساس دروغ بوده ، بازهم. تاکید میکنم بفرض، شما از فردا راه میفتین و آدم میکشید، تجاوز میکنید، مال ضعیف رو میدزدید و….؟؟!
   بله؟ یا اینکه نه این ذات و نهاد و خرد و عقل هر انسانی هست که با فهم و درک و آموزش و یاد گیری برای زندگی و دنیایی بهتر این کار ها رو انجام نمیده ،،
   و سوال آخر، هیچ دینداری جانی و غارتگر نمیشه ؟؟ چون عامل باز دارنده و ترس داره؟ یا اینکه تمام جانیان تاریخ بشر اتفاقاً دینداران مقید بودند،؟؟؟؟
   پاسخ سوال اول را سعی کن فقط به خودت بدهی
   ؟

 10. سلام
  سهراب م عزیز من و شما چند هزار سال تاریخ رو پشت سرگذاشتیم.نتیجه جنگ و غارت رو دیدیم.میدونیم که دیکتاتورها چه بلایی میتونن سومون بیارن.میدونیم صلح چقدر میتونه باعث پیشرفت بشه.زیبایی هنر و اندیشه رو درک کردیم.همه اینها باعث رشد آگاهی ما شده.آیا انسانهای اولیه هم این دانش واگاهی رو داشتند؟این تجربه ها رو از سر گذرونده بودند؟
  دین ومذهب مثل یک جور قانون اولیه است نه یک ایده ال.قوانین به فراخور نیاز عوض میشن.این دلیل نمیشه که قوانین قبلی بد بوده باشن.مثل اینکه ادم تو کودکیش سه چرخه سوار میشه، بزرگتر که شد دوچرخه سوار میشه وقتی هم که بالغتر شد ماشین سوار میشه.سه چرخه یا دوچرخه چیزای بدی نیستند.اشتباه اینجاست که تو بزرگسالی همچنان اصرار داشته باشی سه چرخه سوار شی.

 11. ایا هدف وسیله را توجیح میکند ؟ چه چیزی در نهان سبب ایجاد نوع تازه ای از میمونهای ایستاده بر دوپا شد؟ ایا پرستش غذای بیگانگان است ؟ ایا دروغ و تزویر و کلمات و اوراد نامفهومی که تمامی کتب اولیه و ذهنهای معیوب گذشتگان ما را پر کرده بودند برای ارتقا ئ بشری بودند؟ایا نمیشد به صورت مستقیم تمامی علوم را از دبستان تاریخ تا دکتری کهکشانها بدون تولید دروغ واضح و روشن بیان کرد ؟ چرا انها خود را بالاترین هوش کائنات معرفی کردند ؟ ایا به نظر شما درون ان کتابهای مقدس پر از دوگانگی …… و در نهایت ؟ و واقعا ما مدیون انان هستیم یا مدیون رنسانسی که به نظر ناخواسته طومار تفکر انان را به فراموشی سپرد ؟ و حالا انان برای چه می ایند ؟……………به نظر من هوش (اطلاعات توانایی بقا تکرار ارتقا و تونل زنی بین دنیاها را دارد ولی این اصلا به معنای خدا نیست …..پس خدا کجاست….؟پاسخ را درون اینه ها بنگر……….تمام

  • اوه چه همه سوال پرسیدی شما
   نمیدونستم رنسانس تونسته تفکر فضایی ها رو از ذهن ما پاک کنه.
   اگه اسلام تفکر فضایی هاست، اگر اوراد نا مفهوم است پس چرا الان داره طرفداراش توی اروپا و آمریکا زیاد میشه؟ مگه نمیگی رنسانس شده و فاتحه دین خونده شده؟

   چه کسی به شما گفته خدا هوش(اطلاعات) است که برایمان نقضش میکنی؟ حالا که میگی خدا هوش نیست(و این حرفت درسته)، اما بعدش میگی باید در آینه نگاه کنیم. خب در آینه خودمان را میبینیم. ولی ما که هوش هستیم، پس طبق استدلال خودت، نمیتوانیم خدا باشیم.

   پس خدا کجاست؟ این سوال کودکانه است و عمق شناخت شما از اسلام را نشان میدهد.

 12. سلام
  دوستان نظراتشون راجع به دین و آورندگانش گفتند ولی کسی به سوال من جواب نداد.
  چه چیز دیگه ایی تو اون دوران میتونسته یک نظم اولیه(هر چند ناقص)را بوجود بیاره؟
  بنظرتون انسانهایی که تازه توسط انوناکی ها بوجود اومده بودند انچنان درک بالایی داشتند که بتونند یک جامعه پایدار تشکیل بدن؟
  یا اینکه هر کی قویتره باید میشد رییس؟آیا اینجوری یک جامعه پایدار میمونه؟
  کلا پیشنهادتون چیه؟

 13. john عزیز خوشحالم که این گفتگو ادامه پیدا کرده به نظرم نوع قرار دادن گزاره ها وسپس شکل پردازش ودر نهایت استنتاج شما در باره مسایل ایراد داره من اعتقاد دارم برای حل یک مسئله پیچیده باید صفحات اضافی رو پاک کرد و اون رو از سر خط وابتدا دید سوال من که بسیار واضح هم هست اینه که این موجودات چرا اینده رو ندیدند اینده ای که بشر سر از غار تنگ وتاریک خودشبرخواهد کشید وبه پرسش از جایگاه خودش در هستی خواهد پرداخت این بدیهی هست که شما برای فرزندی که مجبور شدید اون رو ترک کنید چیزی ارزشمند به یادگار بزارید این هدیه گرانبها برای گونه ما انسانها میتونه کمی دانش باشه ایا کل تاریخ همون مقداری هست که بشر در جهالت دست وپا میزده واضحتر بگم که ایا اونها فکر نمیکردن که این طفل بشر روزی بزرگ خواهد شد و به دنبال جوابی قانع کننده خواهد بود چرا به فکر این روز نبودند یا که نه بودند واز این همین جا هستش که من باز هم با صدای بلند میگم که این موجودات ریگی به کفش دارن

  • شما اعتقاد دارید که برای حل یک مساله پیچیده باید صفحات اضافی رو پاک کرد.
   اما اینکه در سیستم اعتقادی شما چه چیز اضافه و چه چیز لازم شمرده میشود، خودش مساله ایست.

   به چرا فضایی ها آینده رو ندیدند؟
   واقعا تعجب میکنم از این سوال شما. مگر اینهمه پیشگویی های اقوام مختلف در باره ی آخر الزمان رو مطالعه نکردید؟
   و اگر منظورتون از فضایی ها، اسلام رو هم شامل میشه باز این سوال مطرحه که مگر پیشگویی های اسلام در باره ی آخرالزمان رو ندیده اید؟

 14. در ضمن چرا اونها از قابلیت هاشون برای کنترل جهان ما به شکلی مناسب استفاده نمیکنن واقعا دنیایی که در مقابل ماست و روبروی دیده گان ما قرار داره درش اثری از نوعی کنترل موثر واخلاقی توسط این موجودات هوشمند درش دیده میشه به جنگ جهانی دوم نگاه کنید امیدوارم تبادل نظرمون همچنان ادامه داشته باشه

  • شما خیلی بد بین هستید.
   شاید این دوستان فضایی رفته اند استراحت کنند و شبکه ی منوتو را تماشا کنند تا خستگی دوران قبل از رنسانس از تنشان در شود.(یکی از دوستان در همین صفحه گفته بود رنسانس طومار تفکر فضایی ها رو در هم پیچیده و منظورش اسلام بود)

   ضمنا بفرمایید این قابلیت های دوستان فضایی مان چیست که ادعا می کنید آنها میتوانند زندگی انسان ها را بهبود ببخشند اما این کار را نمیکنند؟ از کجا میدانید آنها توانایی برپایی عدالت در میان انسان ها را دارند؟

 15. معرفت ما از شناخت پیرامونمان جهان بینی مارا تشکیل میدهد و هرچقدر اطلاعات ما افزایش میابد نگاه ما چه میگویم حتی دنیای اطراف ما دگرگون میشود .ساختن این جهان هولوگرافیک از ذهن ما ( اینجا ما همان جمع است ) جادوی عصر نوین خواهد بود که نه در کهکشانها که درون خود ما بصورت دینامیک نهادینه شده یقول هایدگر جهان بوده نیست هست هم نیست در شدن است …..اسانترش میکنم با تفکرات نظام قدیم حالا تبعه هر نظام فکری که باشید هرچیز بدون حرکت ثابت ولاتغییر برای ازل و ابد ایستا است اما با رشد کلیات جهان (افزایش انتروپی ) دینامیک همه چیز و همه جا درحال شدن میشود…..مسابقه ای است مبارزه ای است جنگ کهکشانها است برای رسیدن به شعور کامل توجه کنید ما هم در این بازی وارد شده ایم برای برنده شدن نباید ایستاد و به اسمانها مبهوت خیره ماند کسی برای نجات ما نخواهد امد همه چیز اینجا ست در درون ما باید ان نیمه سیب کرم خورده وجودیمان زاییده هفت گناه اصلی کودکی دشوار بشری امده از تک سلولیها تاهموساپینسها را که ترمز دینامیک بشری است همینجا جون رخت کهنه ای ازتن برون افکند و پر کشید راه حل همان است در درون ایینه ها…….تمام

  • باید به اطلاع شما دوست عزیز برسانم که فلسفه ی انتظار در تشیع، این نیست که به آسمان ها مبهوت خیره بمانیم تا امام زمان برای نجاتمان بیاید. گویا از این موضوع خبر نداشته اید.

 16. سلام
  mohammad1360 دوست عزیز من هم خوشحالم که گفتگوی خوبی با شما و بقیه دوستان دارم.
  شما ادعا کردید براتون مسجل شده که اورندگان ادیان همین فرازمینیها هستن، من هم ادعای شما رو فرض گرفتم و در مقابل از شما سوالی پرسیدم ولی هنوز جوابی نگرفتم.
  اول من به یکی از سوالات شما جواب میدم.
  اگه فرضیه فضانوردان باستانی درست باشه آیا همینکه اونها کاری کردند تا انسانهای اولیه باهوشتر بشن خودش یک هدیه ارزشمند نیست؟
  امیدوارم شما هم جواب سوال منو بدید.

 17. حالا که همه اینجا سوال واضح پرسیدند، من هم میخواهم چنین کنم:

  این موجودات هوشمند و برتر را چه کسی هوشمند کرده؟ و این تسلسل تا کجا ادامه دارد؟
  و برای دوستانی که میگویند رنسانس تفکر فضایی را درهم پیچید، پاسخ دهند که آیا اکنون چیزی نیست که بر افکار عمومی سلطه کند؟ آیا رسانه ابزار سلطه بر افکار نشده؟
  من شک ندارم که اگر فضایی ها بشینند یک روز منوتو ببینند، شک ورشان میدارد که نکند نژادی از ما برتر هم در دنیا باشد… ؛ و در نهایت به این نتیجه می رسند که خودشان هم مثل انسان ها سرکار هستند.

 18. سلام چند باره دوست عزیز john من هرگز ادعا نکردم که برام مسجل شده که اورندگان ادیان فرازمینی ها هستن من ادم اگنوستیکی هستم در نتیجه نمیتونم به این سادگی ها حکم به قطعیت این مدعا بدم ولی این رو به عنوان یک ظن قوی دور از ذهن نداشتم همه حرف بنده این هست که با فرض قطعیت این ماجرا یعنی اثبات این مدعا ی مطرح شده توسطتئوریسین های بیگانگان باستانی مبنی بر دخالت این موجودات در فرایند تکامل مغز انسان رفتار این موجودات مبهم راز الود و حتی موذیانه هستش اساسا چرا این موجودات چرا در هنگام بلایایی که گریبانگیر بشر میشه بیشتر دیده میشن ایا میدونستید که بالاترین امار رویت اشیای پرنده ناشناس در سالیان گذشته بعد از حادثه سهمگین سونامی در زاپن هستش که خسارتهای زیادی چه مالی وچه جانی به بار اورده به نظرم خیلی احتیاجی به پیچیده کردن مطلب نیست این موجودات رفتار ناموزون و ناهماهنگی بروز میدن از یک سو ما رو وارد بازی بزرگان میکنن با کمک به تکامل مغز انسان واز سوی دیگه مارو به دنبال نخودسیاه میفرستن ترویج خرافات مذهبی اسطوره ای وچیزهای دیگه این ضدیت سوال برانگیز وابهام افرین هستش

  • انگار یادتان رفته که گفته بودید: «من اعتقاد دارم برای حل یک مسئله پیچیده باید صفحات اضافی رو پاک کرد و اون رو از سر خط وابتدا دید»

   ولی حالا دارید مساله رو پیچیده تر میکنید و ابتدایش را فراموش کرده اید
   گفتید: با فرض قطعیت اثبات این مدعا (مبنی بر دخالت این موجودات در فرایند تکامل مغز انسان)

   ما هنوز به نقطه ی مشترکی نرسیده ایم و این مدعا برایمان اثبات نشده ولی شما میگویید فرض کنیم که قطعیست و مارا مجبور به فرض بر قطعیت این اراجیف میکنید، سپس سوال میپرسید.
   مثل آن است که بگویند: فرض کن منافق هستی. حالا بگو چرا منافقی؟ غلط کردی که منافق شدی. جایت در جهنم است. خدا لعنتت کند.

  • سلام
   mohammad1360 دوست گرامی من نقل از گفته های خودتون کردم چند پست بالاتر شما فرمودید:
   امروز وقتی کتب مذهبی رو با نگاه دیگه نگاه میکنم برام مسجل میشه که اورندگان ادیان همین فرازمینیها هستن
   این عین گفته شماست، الان شما میگی همچین ادعایی نکردید؟
   در مورد اگنوستیک بودنتون هم حق داری واقعا رسیدن به یک جواب قطعی بعید بنظر میرسه هرچند که این باعث نمیشه ادم تلاششو نکنه.

 19. ببینید اقا احسان عزیز من باز هم ادعا میکنم که ادم اگنوستیکی هستم به معنی ساده ترمیشه لا ادریون پاسخ من به بزرگترین پرسشهای بشری مانند این که ایا خالقی وجو دارد چرا ما اینجاییم هدف خالقین احتمالی ما از این کار چه بوده ایا زندگی بعد از مرگ وجود دارد مقصد ما کجاست چه اتفاقی میافته برامون وقتی که میمیریم و… یک جواب بسیار کوتاه هستش ما نمیدانیم خیلی راحت وسادست گرچه امیدوارم روزی برسه که به جواب این پرسشها برسیم وبیشتر هم امیدوارم که پاسخ این سوالات هم این باشه که بله خالقی وجود داره زندگی پس از مرگ یک حقیقته ما بدست موجودی مهربان افریده شده باشیم که البته این موجود مهربان میتونه عرضکردم میتونه این فقط یک احتماله که این خلقت رو بدست موجوداتی ازیک سیاره دیگه انجام داده باشه ولی تا اون روز که ممکنه بیاد وممکن هم هست که نیاد وحتی این رو هم نمیدانیم ما بنا به طبیعت انسانی خودمون ناچار از گذاشتن فرضیات مختلف در کنار هم وسپس بررسی موارد ودر نهایت یک نتیجه گیری هستیم که در اون لحظه هم باز یاد اوری میکنیم به خودمون که اینها هنوز مدارک مستدلی ومحکمه پسنی نیستن این منافاتی نداره که در نهایت همه این تئوری پردازی ها بگوییم که برامون هنوز هیچی مسجل نیست به همین خاط هست که من عرض کردم با فرض قطعیت اثبات این مدعا مبنی بر دخالت این موجودات در فرایند تکامل مغز انسان امیدوارم این حقیقت رو درک بکنیم که هنوز به پاسخ این سوالات دست نیافتیم علی رغم همه هیاهوها هیاهوهای مذهبی اسطوره ای هیاهوهای علمی فلسفی ولی حق داریم که با بضاعت ناچیزی که داریم به دنبال جوابهامون بگردیم با تشکر از شما

  • سلام

   اگر عقل سامندهی شود و به طور منظم و منطقی عمل کند، آن وقت خواهید دید که سوالات شما به سادگی پاسخ می گیرند و لازم نیست که اگنوستیکی باقی بمانید.

   و آن وقت نظریاتی که شبیه کارتون های کودکان است، برایتان بی معنا خواهد شد!

   مثلا فرض کنید که اصلا نظریه شما درباره موجودات فضایی درست باشد. همان موجودات قبلی چگونه به وجود آمده بودند که فضایی ها بخواهند آن را ارتقاء دهند؟

   اگر به جواب این سوال رسیدید و توانستید که انسان را با تمام ابعادش در نظر بگیرید که هر چه دارد، از دیگری گرفته

   پس به وجود خالقی برای او رسیده اید.

   این گام اول است و نباید آن را با مباحث دیگر خلط کنید.

   اینکه حال خالق انسان چه خصیصه هایی دارد، مادی است یا مجرد

   یکی است یا متعدد

   بهشت و جهنمی دارد یا نه

   مهربان است یا خیر

   گام های بعدی هستند و اگر نتوانید این ها را منظم بررسی کنید، ذهن به همان رویاهای کارتونی بسنده خواهد کرد.

 20. در مورد بیگانگانی که در گذشته های دور به زمین اومدن دو فرضیه وجود داره که برام جالبه و سعی میکنم در موردشون بیشتر بدونم
  اولی میگه اونها اومدن به زمین و بومیان سیاره رو توسط مهندسی ژنتیک از نظر هوشی ارتقا دادند و نسل جدیدی بوجود اوردن که توانایی استفاده از ابزار رو داشت و میتونست دستورات اونها رو بفهمه.اونها از این انسانهای اولیه برای کار در معادن طلا استفاده میکردند.بعد مدتی هم یک سریشون برگشتند به سیاره خودشون یک سریشون هم مردند و تعدادی از اونها هم بعنوان خدایان در میان انسانهای اولیه مورد پرستش قرار گرفتند.
  فرضیه دوم میگه انسانها در گذشته های دور پیشرفته بودند شاید از نوع متفاوتی از تکنولوژی نسبت به زمان حال استفاده میکردند ولی دانش بالایی داشتند و مهمتر از اون اینکه آگاهی کاملی داشتند. بیگانگان آگاهی ما رو به یغما بردند.اونها از انرژی ما تغذیه میکنند و عمدا ما رو در سطحی از اگاهی نگه میدارن که فقط بتونیم بزور زنده بمونیم.برای همینه که ادمها اکثرا خودپرستند چون اگاهیشون در حدی هست که نمیتونند غیر خودشون به چیز دیگه ایی فکر کنند.
  وقتی ادم دچار مصیبتی میشه مقدار زیادی انرژی ازاد میکنه، شاید برای همینه که اونها هم هنگام بلایای طبیعی بیشتر دیده میشن و به بلایای غیر طبیعی دامن میزنند.

 21. سلام john عزیز درباره اون مطلب حق با شماست و من پوزش میخام باید در نگارش دقت بیشتری خرج میکردم بهتر بود که میگفتم با خوندن این کتب این فرضیه به ذهن انسان متبادر میشه که او.رندگان ادیان همان فرازمینیها هستن به هر حال بازم از توجهتون تشکر میکنم.

 22. سلام
  اشکالی نداره دوست عزیز.از شما و بقیه دوستان هم تشکر میکنم بخاطر وقتی که برای جواب دادن به سوالاتم گذاشتید.
  موفق باشید.

 23. یه مدتی بود وب آزاد نداشتم نتونستم بیام اینجا. از وقت این پست خیلی گذشته ولی دوست دارم نظرمو بگم. با محمد موافقم که فضایی ها قصد و نیت خوبی ندارن و همین طور هم نظر جان رو که بسیار منطقی صحبت می کنه می پذیرم. به خصوص در مورد تشویق و تنبیه و تاثیرش درپیشبرد تمدن انسانی
  درقرآن خودمون هم چندین جا میگه که پیامبرش فقط برای وعده پاداش و عذاب اومده (بشیرا و نذیرا) تشویق و تنبیه همیشه دو اصل رفتاری برای تغییر رفتار حیوانات و کودکان یا انسانهای عقب افتاده ذهنی بوده. اگه امروزه ما شبا مسواک می زنیم شاید به خاطر تشویق والدین مون تو کودکی بوده یا به خاطر تنبیه شون اصلا از این کار زده شدیم.

  شما اگه کتابای سیچین رو بخونین متوجه بعضی تناقضها و خالی بندی های آنوناکی می شین.و همینطور اینکه جرات نمی کنن خدای واقعی رو نفی کنن. و ادعا می کنن که ابراهیم رو خدای واقعی فرستاده و از کنترل آنوناکی خارج بوده.
  اگه شما رد پای این فرضیه (خالق بودن فرا زمینی ها) رو تو گذارشهای ثبت شده شواهد عینی از برخورد انسانها با موجودات بیگانه رو دنبال کنین که پای گونه های عجیب و غریبی مثل الوهیم، آندرومدا، پلیادیانها و آبین ها و غیره تو این فرضیه وسط کشیده میشه. که همه ادعا می کنن که ما بشر رو خلق کردیم و هرکدوم هم داستانهای خودشونو دارن.

  این تعدد گذارشها که لزوما همه شون هم دروغ نیستن منو وادار می کنه که باور کنم که همین طور که امروزه تلاشهایی صورت می گیره که بشر رو از یکتا پرستی منحرف کنه در گذشته های دور هم این تلاشها وجود داشته.
  دقت کنین که یکتا پرستی قبل از زمان سومری ها هم بوده. 

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن / تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: