فرازمینیان عهد باستان قسمت هشتم


گزارش هفتگی

نویسنده : آرش بیک

قسمت : 408دانستنیها

فرازمینیان عهد باستان  قسمت هشتم

با درود فراوان بخش هشتم گزارش فرازمینیان عهد باستان را به آگاهی شما عزیزان می رسانم .

ادامه : گزارشگر می گوید: آیا آنچه که تا امروز برای اثبات فرضیه وجودی فرازمینیان کهن بدست آمده است فقط در یک نقشه قدیمی و چندین مجسمه و کتیبه خلاصه شده اند یا آنکه مدارک دیگر نیز وجود دارد؟ جواب این سوال آری است، مدارک و شواهد بسیار است، نمونه بارز آنها ، اهرام ثلاثه مصر، اهرام مایا، سرزمین سومر(ایران) و…. گزارشگر ادامه داده و می گوید؛ زمانیکه با آثار باستانی مواجه می شویم شخصیتی مانند پروفسور «اریک فون دنیکن» چیزی را از قلم نیانداخته است. او در آرشیو گسترده خود، عکس و تصاویر بیشماری را گرد آوری کرده است که بتواند برای اثبات فرضیه خود، مدارک و شواهد محکمه پسند ارائه دهد. «پرفسور دنیکن» می گوید؛ برای اثبات هر فرضیه ای، ابتدا احتیاج به نوشته های باز مانده از دوران کهن است و سپس مدارک فیزیکی مانند مجسمه و آثاری مانند اهرام، که خود گواه بزرگی برای وجود فرازمینیانی که در دوران کهن از آسمان به زمین آمده اند میباشند.

گزارشگر می گوید؛ بدون کمک موجودات فضائی از سیارات دیگر، چگونه مصریان باستان، توانائی آن را داشتند که تعداد دو میلیون و پانصد هزار سنگ گرانیت و سنگ اهک «لایم استون»، را گرد آوری کرده و اثری مانند هرم بزرگ خورشید در مصر را بوجود آورند؟ یا آنکه چگونه مردمان اولیه در «کوزکو»، هرمی را در نوک کوه پدید آورند که حتی یک تیغ یا ورق کاغذ را در جداره های آن نمیتوان قرار داد. «دیوید چیلدرس»، می گوید؛ برای بدست آوردن جوابی منطقی، سفرهای بسیار به سایت های مختلف باستانی انجام داده ام و متاسفانه هنوز نتوانسته ام جواب قانع کننده و محکمه پسندی برای چگونه ساخته شدن اهرام پیدا کنم، سوال بزرگ من این است که چگونه انسانهای بدوی، توانائی جابجایی سنگهای بزرگ تراشیده شده را، که گاهی وزن آنها به صدها تن میرسد را داشته اند؟ «دیوید»،  ادامه داده و می گوید؛ سنگهای گرانیت عظیمی که هر یک در حجم و وزن یک واگن لوکوموتیو است و این سنگها در سایتهای، بولیوی، مکزیک، پرو و مصر وجود دارند، این سنگها توسط مردمان آن نواحی، هر یک مسیری را که گاهی به کیلومترها میرسیده است، حمل شده است و بر روی هم قرار داده شده ، تا هرمی از آنها بوجود آید، سوال بزرگ برای انجام این عملیات این است که چرا و چگونه و به چه انگیزه یی چنین اهرامی ساخته شده اند؟ گزارشگر در این رابطه می گوید؛ بزرگترین و مهمترین هرم از اهرام بجا مانده از دوران باستان، هرم عظیم «گیذا»، است که در مصر ساخته شده است، این هرم، همراه دو هرم کوچکتر در مدت 22 سال ساخته شده اند، تاریخ احتمالی پایان عملیات ساخت آن بر می گردد به “BC2060” که البته از نظر «تئوریسینهای فضانوردان کهن»، این تاریخ و مدت ساخت آن با دیگر مدارک و شواهد بدست آمده منافات دارد. در همین رابطه محقق آمریکائی «جورجیو تسرکالوس»، می گوید؛ آنچه که توسط باستانشناسان مصری در جهت ساخت این هرم ادعا شده با منطق جور درنمی آید؛ مانند این است که برای ساخت چنین اهرامی آنان می بایست هریک از سنگهای گرانیت را پس از بریدن دقیق و به شکل مربع در آوردن، حمل کرده و در جای مقرر قرار دهند، سوال اینجاست که تمام این عملیات می بایست برای هر سنگ ، فقط در 9 ثانیه انجام گرفته باشد، به عقیده من و بخش عظیمی از باستانشناسان، چنین امری از نظر لژستیکی آنهم در9 ثانیه ، بمدت 22 سال غیر ممکن است. او ادامه داده و می گوید؛ حتی مهندسان امروزی اعلام کرده اند که با تکنولوژی مدرن هم چنین کاری را نمی توان در مدت 22 سال به پایان برد!

https://i2.wp.com/s3.amazonaws.com/readers/2010/12/11/gizaplateaugreatsphinxpyramidofkhafre_1.png

«جورج نوری»، برنامه ساز رادیویی «سی 2 سی»، در این رابطه می گوید؛ نظرات و فرضیه های گوناگون در رابطه با اهرام مطرح شده است، گروهی مدعی شده اند که هزاران کارگر مصری با لوازم بسیار ساده هریک از این سنگها را در مسیرهای شیب دار که گاهی به دو کیلومتر میرسیده، حمل می کرده تا اهرام را بسازند، گروهی نیز معتقدند که مصریان باستان تکنولژی پیشرفته بلند کردن اجسام ،یا بر خلاف جاذبه زمین را، دارا بودند و از این قبیل فرضیه ها. نکته مهم این است که تنها نمای بیرونی اهرام مطرح نیست؛ جزئیات داخلی و دالانهای داخلی که به معابد گوناگون در درون اهرام ختم می شوند نیز مطرح است، دالانهایی تمیز، کاملا دقیق و صاف با ریاضی دقیق! آیا فکر می کنید که همه این جزئیات  کاملا دقیق، توسط مردمان بدوی مصری، آن هم در چهار هزار سال پیش ساخته شده است؟ بهتر است در افکار خود تجدید نظر کنید!

«اریک فون دنیکن»، در این باب توضیح داده و می گوید؛ دقت کنید، در نوشته های بدست آمده از مصریان باستان، آمده است که اهرام توسط فردی بنام «سائوریت»، ساخته شده است، همزمان مصریان  گفته اند نام دیگر سائوریت «ایناک»، است، در کتب عبری باستانی، نام ایناک بسیار تکرار شده است. «ایناک»، پیامبری بوده که در کتاب انجیل عهد عتیق از او نامبرده شده است، و اما حال باید ببینیم «ایناک پیامبر»، که بوده است؟ در «کتاب گمشده ایناک»،  آمده است که وی پس از ملاقات با فرشتگان که در آسمان بسر میبرده اند به زمین باز می گردد و می گوید؛ فرشتگان دستور ساخت بنائی را بمن داده اند که این بنا قرار است هزاران سال استقامت داشته باشد تا برای آیندگان گواه بزرگی باشد.

«جورجیو»، در این رابطه می گوید؛ در کتب باستانی مصر آمده است که اهرم توسط انسان ساخته شده اند  اما با کمک محافظانی که از آسمان به زمین آمده بودند! ما می توانیم این نتیجه را بگیریم که اهرام بدست انسان ساخته شده است، اما با کمک فرازمینیان که از آسمان به یاری انسان آمده بودند!

گزارشگر می گوید؛ اهرام ، یکی از اسرارآمیزترین بناهای عهد باستان و یکی از هفت عجایب کره زمین شمرده می شود و از نظر جغرافیایی و فیزیکی از دقیق ترین بناهائی است که از دوران باستان بجا مانده است! وی ادامه داده و می گوید در سال «1877»، یکی از نویسندگان بزرگ بنام «آرتورساین»، در رابطه با اهرام مصر گفته است که این هرم ها دقیقا از نظر طول و عرض جغرافیائی در مرکز کره زمین قرار گرفته اند و همچنین هریک از اضلاع آن، دقیقا بطرف جهات چهارگانه تنظیم شده اند. امری که هزاران سال بعد، شناخته شده است یعنی همان چهار جهات اصلی، شرق، غرب، شمال و جنوب. «دیوید چیلدرس»، می گوید؛ ساخت اهرام فقط در مصر خلاصه نشده بلکه درهمان دوران در آنسوی اقیانوس اطلس، در مکزیک و مناطقی دیگر در آمریکای جنوبی و همچنین درهند، در آسیا، در چین، و دراقصی نقاط جهان ساخته شده اند! باستانشناسان می گویند: چگونه است که این فرهنگ و تمدنهای منفرد، هریک با فاصله های گوناگون، حتی در آنسوی دریاها، بناهائی باید بسازند که شبیه یکدیگر باشند و حتی از نظر معماری اغلب به یک شکل و محاسبه. باستانشناسان تا به امروز جوابی برای این سوال بزرگ نتوانسته اند پیدا کنند!

گزارشگر به هرم خورشید در «تیهو تیوکان»، که در مکزیک قرار دارد اشاره کرده و می گوید؛ این مکان بنام شهر خدایان معروف است و در آن هرم خورشید بیش از دوهزار سال پیش ساخته شده است. زوایای این هرم دقیقا به هرم «گیذا» شبیه است اما ارتفاع آن کمتر از آن است آیا این فقط یک حادثه معمولی است که این دو هرم، با نام مشابه با فاصله ای چند هزار کیلومتری در دو سوی کره زمین توسط دو فرهنگ کاملا متفاوت ساخته شده باشند؟ آیا معمار یا طراح آنان یکی نبوده است ؟

«دیوید چیلدرس»، می گوید در افسانه های مکزیکی آمده است که اهرام توسط موجوداتی که از آسمان به زمین آمده بودند و قد و قامتی غول آسا داشتند ساخته شده است و هریک در زمانی قبل از حادثه بزرگ که منجر به ویرانی تمدن های زمینی شد آمده اند و اثری از خود برجای گذاشته اند. بر اساس یافته های زمین شناسی هر سه هزار و پانصد سال، کره زمین دچار حادثه ای عظیم گشته وتمدنهای موجود در آن نابود شده اند و در حال حاضر تمدن امروزی در دوره پنجم قرار گرفته است و تاریخ ویرانی آن دقیقا مشخص نیست!

ادامه دارد

منبع : فیس بوک سفر به ناشناخته

با تشکر فراوان از آرش بیک عزیز.

https://www.facebook.com/iranufo

++++++++++++++++++++++++++++++++

صفحه فیسبوک دنیای اسرارآمیز

http://www.facebook.com/BLOG.UFOLOVE

Posted on سپتامبر 5, 2012, in فرازمینی ها در زمانهای کهن, بیگانگان باستانی. Bookmark the permalink. 4 دیدگاه.

  1. این قضیه ی 9 ثانیه اشو من دقیقا نفهمیدم چی بود.

  2. الآن مدتی است که شبکه های History و Discovery در رابطه با همین مطالب فضانوردان باستانی برنامه نشان میدهند ، چند روز پیش یک برنامه که بخشی از آن ترجمه و در شبکه منوتو نشان داده شد به مدت ۳ ساعت پخش شد و در بهشی از آن نشان میداد که اهرام برای دریافت انرژی الکتریسیته از خارج از جو استفاده میشده است حتی یک دانشمند آمریکایی توانسته بود همچین کاری را در ابعاد کوچکتر درست کند ….

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: