صندوق عهد یا ابزار تماس با بیگانگان فضایی؟


صندوق عهد یا ابزار تماس با بیگانگان فضایی؟

قبل از مطالعه در باره صندوقچه عهد ابتدا به معرفی آن از سایت ویکی پدیا می پردازیم:

تابوت عهد یا صندوق عهد (به عبری: אָרוֹן הָבְּרִית) (یا Aron Ha-berit) در باور یهودیان و مسیحیان، جعبه‌ای است چوبی، مزین و با روکشی از طلا که در آن دو لوح قانون که توسط خداوند به موسی پیامبر داده شده بود، نگهداری میشد. به عقیده آنان خداوند از طریق این صندوق با بنی‌اسرائیل سخن می‌گفت. این جعبه از مقدس‌ترین اشیاء برای یهودیان است. در زمان تصمیم گیریهای مهم فرشته‌ای به نام سکینه یا به عبری شِکینَه از آن خارج می‌شد و در هاله‌ای از دود فرامین الهی را به مردم ابلاغ می‌کرد.

این تابوت در زمان سموئیل نبی توسط فلسطینیان به سرقت رفت ولی به دلیل مصائبی که برای آنها به وجود آورد آن را پس دادند. بعدا در زمان حمله بخت‌النصر به اورشلیم این تابوت مفقود شد. درون این تابوت نسخه اصلی تورات که بر روی سنگ حکاکی شده وجود داشته است. مسلمانان همچنین به وجود این تابوت و سکینه مربوط به آن معتقدند و درقرآن در آیه ۲۴۸ سورة البقرة بدان اشاره شده است. شیعیان معتقدند در آخرالزمان، مهدی موعود آن را پیدا کرده و نسخ اصلی تورات را عرضه خواهد کرد.وهیچکس از جای آن اطلاعی ندارد تا آنکه مهدی موعود ظهور کند و آن را به حرکت در آورد که نشانه نبوت ایشان است واین همان صندوقی بود که مادر موسی او را در آن گذاشت

اما در مورد صندوقچه عهد مطالب ناگفته بسیاری وجود دارد نکته اول این است که این صندوقچه بر خلاف اعتقاد مسلمانان و یهودیان هیچ منشا الهی نداشته و دستور ساخت آن مرحله به مرحله توسط موجوداتی از ماورای زمین به موسی (ع) داده شده است.

در کتاب خروج فصل 25 آیه 40 نوشته شده است:((دقت کن همه را عینا مطابق طرحی که در بالای کوه به تو نشان دادم بسازی))

در عهد عتیق نیز این موضوع تایید شده است طبق هر دو کتاب موسی از طرف یهو خدای اسرائیل ماموریت می یابد بر اساس یک دستور خاص صندوقی برای وجود ازلی بسیازد.

بندیوید یک فیلسوف و دانش پژوه معاصر یهودی معتقد است:صندوق عهد موسی در آن زمان دارای سیستم نسبتا کامل الکتریکی بوده و می توانسته روی دیگران تاثر بگذارد.

بنا به گفته تلمود شناسان دسترسی به قدس الاققداس که صندوق عهد در آن جا داشته همیشه با خطر همراه بوده است کاهن اعظم همیشه با ترسی شدید به همراه بوده است کاهن اعظم همیشه با ترسی شدید به آن نزدیک می شد و اگر سالم از آنجا باز می گشت روز خوبی می داشت.

در فصل شش آیه 19 از کتاب اول سموئیل نوشته شده است:((اما خداوند هفتاد نفر از مردان بیت الشمس را کشت زیرا به داخل صندوق عهد نگاه کرده بودند))

این صندوق خاصیتی داشته است که هرکس به آن نزدیک می شد بلافاصله جان خود را از دست می داد به جز افراد خاصی که طرز کار با آن را بلد بودند.صندوقچه عهد علاوه بر خاصیت اصلی آن خاصیت تولید غذا را برای قوم یهود نیز داشته است از روی توصیف های آن دو دانشمند انگلیسی به نامهای جورج سیسون و رادنی دیل در صحرای سینا یک دستگاه پرتو افشان توانسته بودند بسازند که جلبک های سبز را به مواد غذایی پر پروتئین تبدیل بکند.

یک بار دولت هندوستان اعلام کرد که از سالها قبل سیا توسط متخصصان کوهنوردی یک راکتور اتمی کوچک را در کوهای هیمالیا برای شنود چین کار گذاشته این منبع شنود دارای یک راکتور کوچک انرژی بود که با آزاد کردن پلاتینیوم انرژی تابشی را به انرژی الکتریکی تبدیل می کرد.در واقع این راکتور کوچک کار یک نیروگاه اتمی را برای تامین انرژی می کرده است.

واقعیت این داستان این بود که این صندوق دارای یک سیستم الکتریکی و احتمالا یک نیروگاه اتمی کوچک بود که موسی از آن برای تولید مواد غذایی و تماس با بیگانگانی که صندوق را به او داده بودند یا اینکه تماس مستقیم بعنوان یک وسیله بی سیم با فرشتگان خدا استفاده می کرده است.و علت اینکه هر کس به آن نزدیک می شد می مرد خاصیت رادیو اکتیویته ی صندوق بود.

صندق عهد معمولا توسط دو گاو شیرده کشیده می شده است و وزن آن بیش از 300 کیلوگرم نبوده است زیرا گاهی اوقات مردانی با گذاشتن آن روی چوبها آن را بروی شانه های خود حمل می کرده اند.

بعد از آنکه صندوق به دست داود افتاد او نیز از خاصیت این صندوق آگاه بود و نمی خواست آن را در خانه خود نگه دارد به همین دلیل برای نگهداری آن معبدی ساخت.سلیمان نیز از آن بسیار می ترسید .

در دوره حزقیال نبی موجودات فضایی بر ارمیا نزدیک شدن و از او خواستند صندوق را از بین ببرد.اما با حمله بخت النصر موجودات فرازمینی نیز تمایل نداشتند صندوق بدست بابلی ها بیفتد زیرا ممکن بود بابلی ها توسط خدایان یا موجودات فضایی دیگری پشتیبانی شوند و به این ترتیب اطلاعات تماس های صوتی قوم یهود به دست قوم بابل یا اربابان آنها بیفتد و ارمیا صندوق را در غار امنی پنهان کرد.

در کتاب شکوه پادشاهان نوشته شده است بعد از حمله حبشیان به اورشلیم صندوق ر از شهر دور کردند و سپس میکائیل فرشته مقرب خداوند نزدیک شد و به آنها در فراری دادن صندوق عهد یاری رساند پسر سلیمان نیز در فراری دادن صندوق نقش موثری داشت نکته جالب آن است که ساکنان مصر در آن زمان نبز فرشته ای را که صندوقی در دست دارد دیده بودند .در هند نیز در افسانه ماهباراتا و رامایانا نیز در این باره مسائلی نوشته شده است و حتی کوهی بنام کوه سلیمان نیز وجود دارد که احتمالا میکائیل به دستور خداوند صندوق را در آنجا تا از بین برده و یا تا ظهور منجی نهایی پنهان کرده است تا جلوی رسیدن آسیب های بیشتر توسط آن به بشریت گرفته شود.

مسلمانان نیز عقیده دارند که صندوق عهد و تورات واقعی در زمان ظهور مهدی موعود به مردم ارائه خواهد شد و عده ای نیز معتنقد هستند صندوق مدتی در ایتالیای فاشیستی بوده و امروزه در واتیکان نگهداری می شود.

از همه کتابهای تاریخی معلوم می شود که صندوق عهد دستگاهی اسرار آمیز و خطرناک بوده است که از خود پرتوهای خطرناکی ساطع می کرده است زیرا همه مردمی که به آن نزدیک می شدند را می کشت یا به بیماری های رنج آور مبتلا می کرد درست مانند تاثیراتی که راکتورهای کوچک اتمی می توانند بر افرادی که بطور غیر ایمن به آنها نزدیک می شوند داشته باشد.

منبع:     http://ourwonderfullworlds.wordpress.com

Posted on ژوئیه 29, 2012, in ارتباط با موجودات فضايي. Bookmark the permalink. 20 دیدگاه.

 1. با سلام و تشکر
  اگر کتاب پیام آور گذشتگان محقق وباستان شناس معروف اریک فون دنیکن را خوانده باشید در اوایل کتاب دقیقا در باره ی همین موضوع با سند نوشته است و او نیز عقیده دارد که صندق برای تعیه نوعی جلبرگ غذایی که مضه نان می داده است نیز به کار می رفته که به آن مانا می گفتند وقوم بنی اسرائیل از این یک نواختی غذا در طول چهل سال در صحرای سینا به ستو آمده بودند و صدای اعتراضشان به موسی بلند شده بود
  بابا حق داشتند بیچاره ها فکرش را بکنید چهل سال غذای آدم یک نوع باشد و آن وقت ایراد های بنی اسرائیلی معروف شده بابا حق داشتند دیگه با موسی همکاری نمی کردند

 2. مطالب مثل همیشه جالب بود. در برخی از متون هم آمده که صندو.ق عهد حاوی طلای مونواتمیک (گرد سفید طلا که جرم منفی دارد) بوده است. البته کاربردهای این ماده شگفت انگیز هم بی ارتباط به آنچه در این متن آمده نیست.

 3. سلام
  خبر جالبی بود مرسی

 4. چه تشابه شگفت انگيزي بين اسلام و يهوديت هست.تقريبا تمام باورهاي يهوديت بي كم و كاست در اسلام نيز هست.ظاهرا پيامبر ما
  حشر ونشرعميقي با اقوام يهودي ساكن در عربستان داشته.تازه بعضي از احكام ما كاسه داغ تر از اش اون هاست
  چه دنياي شگفت انگيزي داريم ما

 5. جالب بود.

  دلیل تشابه قرآن با کتب قدیمی هم فقط یک کپی برداری توسط پیامبر اسلام است که از دوران کودکی به کلیسا و معابد یهودی راه یافته بوده و توسط کشیشها و یا خاخامها هم با سواد شده.
  داستان بیسوادی ایشان یک چرند تمام عیار است و بس. در ضمن کمک سلمان فارسی هم که یک مسیحی برجسته بوده از قلم نیفتد که اگر او نبود مسلمانها در کلیه جنگها شکست خورده و تارو مار میشدند

 6. جالبه فقط سوال اینکه موسی چطوری نزدیک میشده که پرتوها تاثیری روش نداشته احتمالا لباسش با بقیه فرق میکرده

 7. جالب بود ممنون

 8. شیعه اهل بیت(ع)

  بسم الله الرحمن الرحیم
  سلام
  فتاح باتوهستم که نظر دادی تو که هیچ اطلاعی نه درمورد قران نه پیامبر اکرم صلی الله علیه واله وسلم وجناب سلمان فارسی رضی الله عنه نداری چرا در مورد دین مقدس اسلام نظر میدی برو مطالعه کن جوونای ما رو امثال توی گمراه به دین زدگی وتباهی کشوندن بخدا قسم دین مقدس اسلام واهل بیت عصمت وطهارت علیهم السلام رو نمیشه با چند کلمه تعریف وتوصیف کرد فقط مطالعه کنین تحقیق کنین تا پی به عظمت دین مقدس اسلام ببرین
  از شما یوفولاو عزیز هم میخوام نظرات مثل فتاح رونمایش ندی تا جوونای کم اطلاع فریب این جورادما رو نخورن واین وبلاگ علمی و بسیار سودمند دچارسوظن نشه
  اسلام واقعی رو امام عصر عجل الله تعالی فرجه الشریف میارن
  اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

  • دوست عزیز من برای همین در وردپرس وبلاگ زدم تا همه دیدگاهها شنیده بشه. تا با گفتمان بتوانیم به جایی برسیم .
   شما دوست عزیز هم نظرات خود را در مورد دیدگاه فتاح عزیز بگذار.

 9. دوست عزیز آقای شیعه اهل بیت
  جوانان به خودشان ربط دارد که چگونه فکر کنند هر کس به سن قانونی خود رسید دیگر خودش راه خود را میابد تو به جای من داخل قبر نمیری و من هم به جای تو نیز نخواهم رفت! اگر به اندازه یک نخود تحقیق کنی حرف اول و محکم کل ادیان و مذاهب دنیا همان گفته های توست و نه بیشتر. من لااقل از تو بیشتر در مورد ادیان تحقیق کرده ام. لااقل من از بند عربزدگی آزاد شده ام و زیر بار هیچ مذهب و دینی هم نمیرم.
  به جای توهین کردن برو به وبلاگ اسلامی. علم و دانش ربطی به اسلام و بقیه ادیان ندارد. برات متاسفم!

 10. شیعه اهل بیت(ع)

  بسم الله الرحمن الرحیم
  سلام به یوفولاو عزیز وهمه کسانی که علاقه مند به علوم گوناگون مخصوصا فراروانشناسی وماوراالطبیعه هستندوسلام به شما اقای فتاح
  اولا بگم جوونای ما تو فضای مسموم دین زدگی بزرگ شدن که تو جامعه میبینیم واحتیاج به توضیح نیست تفکر وتعقل جوابگوی چنین فضایی نیست که اگه جوابگو بود خداوند صدوبیست وچهارهزار پیامبر برای هدایت بشرنمیفرستاد پس علاوه برهدایت بوسیله عقل(هدایت تکوینی)احتیاج به پیامبران(هدایت تشریعی)هست.ثانیا بااین حرفت موافقم بله درسته من بجای تو به قبر نمیرم تو هم بجای من به قبر نمیری هرکس بارگناهان خودشو بدوش میگیره.من فقط درمورد اسلام بحث میکنم که دین کامل وتنها راه سعادت بشره.بقیه ادیان تحریف شده ان چون خداوند متعال تو قران کریم میگه. این که میگی نه بیشتراینو بدون اسلام جواب تمام سوالات وشبهه ها رو داره مجری اسلام تو این عصر امام عصر(عج)هستند که غایبند واز تمام علوم حسی وغیر حسی و ماوراالطبیعه و…مانند پدران گرامیشون علیهم السلام اطلاع دارند تو اگه تحقیق کردی منابع تحقیقتو اعلام کن که نظرات قبلیت جز دروغ وتهمت چیزی نبود بعنوان مثال در مورد کودکی پیامبر اکرم(ص)که راهبان مسیحی ویهودی پی به پیامبری حضرت محمد(ص)از کتابای خودشون تورات وانجیل که مشخصات پیامبر عظیم الشانمون (ص)تو این کتابای اسمانی اومده بود برده بودند نه اینکه پیامبر اکرم(ص)بین خاخامها وکشیشها باسواد شده باشن نخیر بلکه امی یعنی درس نخوانده بودند تا کسی نتونه بگه قران کریم روپیامبر اکرم (ص)از پیش خودشون نوشتن وکلام الهی بودن قران ثابت بشه ایه ای از قران کریم که خداوند متعال دعوت کرده از همه مردم جهان که فقط یک سوره مانند قران بیارن که نتونستن ونخواهند توانست .اورانیم وبسیاری از اکتشافات رو از قران کشف کردند پدر علم شیمی جابر بن حیان شاگرد امام صادق(ع)بودندتمام علوم اولین تا اخرین نزد امام باقر(ع)ودیگر امامان (ع)موجوده. حرکت زمین بدور خورشید و موجودات فضایی رو اولین بار امام باقر امام صادق(ع)خبر داده بودند. وجناب سلمان فارسی رحمه الله علیه هم ایرانی بود وروزبه نام داشت و پدرومادرش اتش پرست بودند کتابهای اسمانی رو خونده بود و میدونست که بزودی پیامبر اخرالزمان حضرت رسول اکرم(ص)درحجازمبعوث خواهند شد با تحقیق از راهبان وخاخامهای یهودی ومسیحی بسوی عربستان با رنج ومشقت فراوان رهسپار میشه وسرانجام بذست مبارک پیامبر اکرم(ص)مسلمون میشن وپیامبر اکرم(ص)نامشو سلمان میگذارن ومعروف به سلمان فارسی باتقواترین وباایمانترین صحابه رسول خدا(ص)میشن وچون از هوش بسیار بالایی برخوردار بودن مانند اکثر ایرانیها پیشنهاد حفر خندق درجنگ احزاب رو میکنن ومسلمونها پیروز میشن .پیامبر اکرم(ص)فرمودند:اگرعلم درثریا(ستاره سهیل)-یعنی جای خیلی دور-ایرانیها انرا بدست خواهند اورد نمونش تو تاریخ زیاده ابن سینا زکریای رازی و…وبسیاری از دانشمندان دیگه.اسلام تعصب به قبیله ونژاد رو محکوم کرده ملاک فقط تقوا وایمانه وبس.اینم بگم من اطلاعاتم خیلی کمه اندازه نخود بلکه کمتر ولی اقای فتاح اگه حرفی میزنی با دلیل و مدرک بگو اسم منابعتو بگو بقیه هم بدونن این چیزایی که گفتی تو نظر اولی مال دشمنان اسلامه که چشم ندارن عظمت وعقلانی بودن اسلام رو بپذیرن دنبال اراجیف واباطیلن .کسی مثل روژه گارودی فرانسوی که کمونیست دواتیشه بود با تحقیق اسلام اوردو یا هانری کربن استاد فلسفه دانشگاه سوربن فرانسه که تشیع رو به اروپا شناسوند کسی که دعاهای امام زمان(عج)درصحیفه مهدویه رو میخوند وگریه میکرد وبقول علامه طباطبایی(ره)شیعه شد شاید علنا اظهار تشیع نکرد برای اینکه از دانشگاه اخراجش نکنن حرفا خیلی زیده واطلاعات من بسیار کم ببخشید طولانی شد.من اهل توهین نبوده ونیستم فقط طرفدار حرف عاقلانه و منطقی ام.
  یوفولاو عزیز من از طرفداران پروپاقرص این وبلاگم وخیلی چیزا یاد گرفتم انشالله خدا توفیق بده حقایق پنهان واسرار علوم غریبه رومثل همیشه به جوونای عزیزمون بازگو کنی .
  اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم

 11. حاجعافای اهل بیت! این حرفاتو واسه خودت نیگر دار لفطن! اسلام زاده ی ذهن قدرت طلب یه عرب بوده و بس, برو تو وبلاگای ععمه شعراتو بنویس طرفدار داره!

 12. اولا قرآن رو پیامبر ننوشته و فقط گفته و بعد اصحابه نوشته اند ولی در عرض مدت کمی از فوت ایشان قرآن کاملا تحریف شده که عثمان کلیه نسخه های آنرا جمع کرده و سوزانده و دوباره توسط اصحابه هایی که در قید حیات بوده اند نوشته شده است.

  پس نتیجه گرفتیم که هیچ گونه اطلاعی از دین خودت نداری و دوما یک نفر بیسواد هم میتواند سخن بگوید و احتیاجی به خواندن و نوشتن ندارد.

  اگر آن وقت که عمر به ایران حمله کرد و ایرانیان را مورد کشت و کشتار و تجاوز قرار داد هم همین طرز تفکر تو را نداشتند الان هم بزرگترین کتابخانه در تاریخ متعلق به ایران بود.

  اگر به زیبایی و پرباری قرآن مینگری باز برات متاسفم و به جک شما هم باز خندیدم چون میلیونها کتاب زیباتر و پربارتر از قرآن داریم. برو یکم تورات و انجیل را بخوان تا ببینی که اگر گفته قشنگ و باحکمتی هم در قرآن میبینی همان جمله را در تورات و انجیل هم میبینی! بقیه جملات قرآن هم کشتن , تجاوز کردن, باجگیری و سکس کردن است.هرچند جوکهای بیمزه در تورات و حتی انجیل هم زیادند و در انجیل از زبان عیسی یگ گفته کاملا نژاد پرستانه میشنویم که به قوم دیگری توهین کرده.

  دست خودم نیست که باید به این اکتشاف اورانیوم از قرآن بخندم. در آخر من به این وبلاگ سر میزنم که بر اطلاعات و آگاهیم از گذشته افزوده بشه و گاهی بعضی از مطالب را یا نمیخوانم و یا کامنت نمیگزارم چون خوب میدانم باید با افرادی مثل تو بحث کنم که خودش هم نمیداند چه میگوید! وقتم را با گفتگو با افراد داناتر و آگاهتر از خودم اختصاص بدم بهتر است تا تلف کردنش! این آخرین کامنتم در این موضوع بود. وسلام ( میدانم الان یک روز مینشینی و تایپ میکنی )

 13. شیعه اهل بیت(ع)

  بسم الله الرحمن الرحیم
  سلام به همگی
  مجبورم مطالبی رو توضیح بدم تا شبهه ها برطرف بشه اسلام عزیز اونقدر کامله که هیچکس نمیتونه حتی یه ایراد بگیره واسلام نتونه پاسخ بده اگه نمیتونیم جواب بدیم عیب از خودمونه از ناآگاهیمون نه اسلام همونظوری که اهل بیت(ع)جواب تمام سوالاتو دارن مولا علی(ع)فرمودند :از من هر چه میخواهید بپرسید قبل از آنکه مرا از دست دهید .
  جناب فتاح اولا خوشحالم که اینو میدونی که پیامبر اکرم(ص)قرآن کریم رو ننوشتن بلکه از طریق وحی حضرت جبراییل (ع)به قلب مبارکشون نازل شد ورسول خدا(ص)قرآن رو به اصحاب مخصوصا مولا امیرالمومنین حضرت علی(ع)خونده ومولای متقیان حضرت علی(ع)هم قرآن کریم ر بدون کوچکترین کم وکاستی نوشتند همونجوری که بقیه اصحاب نوشتن.ثانیا من برات متاسفم که فقط داری دروغ مینویسی وحتی یه منبع ذکر نکردی.در عرض مدت کم رو از کجا آوردی؟بعد از فوت پیامبر گرامی اسلام(ص)طبق وصیت و سفارش رسول خدا(ص)مولا علی(ع)در عرض سه روز قرآن رو جمع آوری کردند و به مردم عرضه کردند وفرمودند کتاب خدا اینست که تمام احکام و حلال و حرام خدا در آن موجود است از آن پیروی کنید که متاسفانه ابوبکر وعمر ملعون گفتند به قرآن تو احتیاجی نداریم ما قرآن رو داریم(چون در نزد هر یک از صحابه رسول اکرم(ص)نسخه ای از قرآن موجود بود و هنوز جمع اوری نشده بود)وچون صحابه ای که حافظ قرآن بودند در جنگ ها شهید میشدند ابوبکر و عمر ترسیدند قران ضایع بشه و به زید بن ثابت (صحابه رسول خدا(ص)وحافظ کل قران)دستور دادند قرآن رو جمع اوری کنه .بحثش طولانیه چجوری قران رو جمع کردند اینکه قرآن در استخوان شانه شتر سنگهای صاف پوست حیوانات و…بود وبا سختی بسیاری قرآن رو جمع کردند ولی در یک کتاب جمع نشد بلکه در چندین ورق از پوست حیوانات جمع اوری شد.تا اینکه عثمان لعنه الله علیه همون قرآن زمان ابوبکر ملعون روچون روی کلمات و حروف قرآن اعراب(حرکات فتحه ضمه وکسره )ونقطه وجود نداشت هر کسی طبق لهجه خودش (لهجه های عربی خیلی زیاد بود)قران رو میخوند و اختلافات شدیدی تو قرآات قرآن بوجود اومد دستور داد قران به یک لهجه (لهجه قریش)نوشته بشه و در یک کتاب قرآن جمع اوری بشه و قرانهای دیگه که لهجه هاشون فرق داشت با قریش دستور داد سوزونده بشه.قرآنی که جمع آوری شد رو حضرت علی(ع)نظارت داشتن وحتی یک حرف از قرآن اضافه یا کم نشد وحضرت علی (ع)صحت این قرآنی که الان دست ما موجوده کاملا تایید کردند .آیه ای از قرآن هم هست که خداوند فرموده» قرآن رانازل کردیم و انرا محاظت خواهیم کرد»پس ثابت شد اصلا قران تحریف نشده و قرآن حضرت علی (ع)ترتیب نزول سوره هاش طبق ترتیب نزوله با ترتیب نزول این قرآن کنونی فرق داره(مثلا اولین سوره قرآن کنونی حمد ولی قرآن مولا علی(ع)علق هست)وبه امامان(ع)سپردند و الان دست مبارک امام عصر(عج)هست.

  هیچ کتابی با قرآن قابل مقایسه نیست تورات و انجیل رو گفتم تحریف شده اند اگه فهمت از قرآن همینقدره من خیلی برات متاسفم چون به معجزه بودن قران واینکه طبق ایه قرآن» از هرموضوعی در این قرآن آورده ایم»خود دانشمندان غیر اسلامی واسلامی از سالهاو قرنها پیش اعتراف کرده اند بخوام مطلب بازتر بشه خیلی طولانی میشه.
  بجای خنده و مسخره تحقیق کن اگه حرفام غلط بود من هم هم عقیده تو میشم میتونی تو اینترنت و گوگل سرچ کنی اگه 40 سال هم بحث کنم خسته نمیشم اگه بحث عاقلانه باشه.
  راستی اینم بگم طبق روایت از اهل بیت(ع)خیلی از شیعیان مرتد میشن از اسلام متنفر میشن در اخرالزمان الانم که بیشمار شاهد نمونه هاش هستیم و بزودی امام عصر(عج)ظهور میکنن و این بدبختی ها و فساد و بی دینی ها از بین میره انشاالله
  اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم

 14. با درود چرا کسی مثل حضرت موسی برای ارتباط با بیگانگان یا همون فرشتگان باید محتاج یه صندوق باشه اون که میتونست خیلی راحت با بیگانگان ارتباط برقرار کنه مثل تله پاتی نتیجه اینکه نوعی از فرازمینیان فرشته ها هستند و اینکه پیامبران و امامان دیگری مثل حضرت سلیمان – داوود –ابراهیم – زرتشت –و… ببرای ارتباط با بیگانگان ابزارهای مخصوصی داشته ان

 15. سلام دوستان چرا جو رو جوری میکنید که مجبور بشیم اعتقادات همو زیره سوال ببریم.البته روشنه شروعش با دوسته شیعمونه .ببین دوسته عزیز شما که بااین استدلال های غیره واقع و سفسطه منشیه همون اخوندا میگی قران تحریف نشده حداقل برو به تاریخ ابن اثیر مراجعه کن تا ببینی واقعیته جمع اوری قران چی بوده.واسم جابله میتونی به این راحتی به یاران وفادار پیامبرت توهین کنی.همون ابوبکر و عمر…بودن که اسلام موند واسه بیسواد کردنه تو.چرا مایی که کشور اسلامی داریم عقبیم توی تکنولوی؟چون پایه تفکرمون خرافاته. روزنه دیدت به دنیا مشکل داره نه خودت اون اءمه هم فقط ماله تو نیستن من به خودم حق میدم سوال کنم چرا امام حسین روزه کربلا با کلی اب رفت بدنشو نوره کرد که قراره بره بهشت حوری…بعدشم چندتای دیگه.از یارانش هرچی تو بهش افتخار میکنی لکه نگ انسانیته جز انسانیت واخلاقیات برپایه برادری هیچ چیزز ارز نداره حتی همون نزدیکی به خداهم دربرابر اخلاق بخاطر ذات انسانی کم رنگه خیلی حقارت باره این جهان و کائناتو با مرکزیته چند نفر عربه 1400 سال قبل ببینی اونم انسانهایی که انسانیتو به پستی انداختن چهره و سیرته اونارو میشه توی رفتار و چهره تو و افراده هم اندیشت دید دردش اینه تو نه بر ابومسلم سینه سپر میکنی نه بر یعغوب و بابک خرمدین که واسه تباره ایرانی مردن.واسه اعرابه شهوت و پول پرستی که تمام حرکاتشون درتاریخ ثبت شده واسه زن و پول بوده سینه سپر میکنی.داداشه گلم بهم بگو این امام پرستی چی توی زندگی بهت یاد داد یا تفاوت تو بایه بیدین توی یه موقعیت که باید ازخودت انسانیت نشون بدی درچیه؟؟؟؟داداش خودتو گول نزن تمام عمرم اینارو جدای از همه انسانها بدونی چیزی واست عوض نمیشه دنیا پر پایه قوانین فیزیکی استواره نه خرافاته ارثیه پوسیده .دلم نمیخواد ازم دلخور شده باشی با ملاحظه خواستم پیامم بهت برسه.چرا من بهشتی رو ارزو کنم که علاقه ای بهش ندارم من یه پنت هوس مثلا توی لندن رو با یه فراری ترجیح میدم به قصرو جوی شیر و عسل حوری هایی که فقط واسه همخوابگی افریده شدن.تا همیشه باد توی اون بهشت چیکار کرد؟چقدر توی قصر باحوری بود و شرابه بی مستی خورد؟ می خور که شیخ و حافظ و مفتی و محسب گر نیک بنگری همه تزویر میکنند…..

 16. خدا رو همتون تو زندگی حس کردید و اسلام و پیامبر بزرگش چیزی جز همین خدا بهمون نگفتن
  بابا آخه بی انصافا توی فرآن راجع به این همه موضوع درست صحبت شده که باهم برادر باشید،خلقت همتون یکیه، به هم زور نگید، ستم نکنید، مال یتیم رو نخورید دروغ نگید با عدالت بین هم رفتار کنید با هم نیکو صحبت کنید پدر و مادرتون رو تکریم کنید بزای کار بیهوده خلق نشدید, چقدر دعوت کرده به اندیشیدن که بابا تعقل کنید! برای بدستآوردن روزی پاک و حلال تلاش کنید و کنار یاد آخرت به فقرا هم کمک کنید. درباره ی رابطه و حق همسایه با همسایه همسر و فرزند و پدر و مادر و رعایت نظافت و غسل و پاکی و طهارت و…؛

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: