آخرین اخبار از شی نورانی 18 خرداد


ساعتی پس از غروب پنجشنبه، 18 خرداد 91، اشیا نورانی در آسمان تهران و مشهد دیده شد.

به گزارش خبرآنلاین، امشب پنج شنبه مقارن ساعت 22:16 دقیقه ، تصویری به شکل علامت تعجب (!) اما افقی در عرض شمال غربی آسمان تهران ظاهر شده و پس از 30 ثانیه ناپدید شد.

همچنین در مسیر جنوب به شمال بزرگراه‌های ستاری ،‌ اشرفی اصفهانی ،یادگار امام، ترافیک لحظه‌ای خودرو‌ها به وجود آمد.

تهران

تبریز

 

 

یک مقام آگاه در نیروهای مسلح گفت: شیء نورانی که پنجشنبه در آسمان ایران دیده شد، از شرق افغانستان به سمت سرزمین‌های اشغالی فلسطین رفته است.

یک مقام آگاه در نیروهای مسلح در گفتگو با خبرگزاری فارس، در خصوص شیء نورانی که اخیرا در آسمان منطقه رویت شده، گفت: این شیء نورانی که پنجشنبه شب حدود ساعت 22:30 در فضای ایران نیز مشاهده شده بود، مسیر خود را تا رژیم اشغالگر قدس ادامه داده و پس از آن خبری از این شیء در دسترس نیست.

وی همچنین اظهار داشت: مبدا مشاهده این شیء نورانی مربوط به شرق افغانستان بوده به طوری که تا سرزمین‌های اشغالی ادامه داشته است.

******************************************************************

نسخه چاپيارسال به دوستان
یک مقام آگاه نظامی در گفت و گو فارس عنوان کرد:
نقل و انتقال مشکوک آمریکایی‌ها چند روز قبل از رؤیت شیء نورانی در منطقه

خبرگزاری فارس: آمریکایی‌ها چند روز قبل از رؤیت شیء نورانی در منطقه نقل و انتقال های مشکوکی در افغانستان داشته اند.

خبرگزاری فارس: نقل و انتقال مشکوک آمریکایی‌ها چند روز قبل از رؤیت شیء نورانی در منطقه

یک مقام آگاه در نیروهای مسلح در گفت و گو با خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس، با طرح اطلاعات تکمیلی در خصوص شیء نورانی که پنج شنبه شب گذشته در آسمان ایران و برخی کشورهای منطقه مشاهده شده، اظهار داشت: اطلاعات نظامی ما نشان می‌دهد 10 روز قبل از مشاهده این شئی نورانی که از شرق افغانستان به سمت سرزمینی‌های اشغالی حرکت کرده است. آمریکایی‌ها با یک فرونده هواپیمای غول‌پیکر تجهیزاتی را به کشور افغانستان منتقل کردند که این تجهیزات نوعا در قضایای کشور افغانستان هیچ کارایی برای آمریکایی‌ها ندارد.

وی خاطرنشان کرد: البته با توجه به حساسیت این موضوع هنوز هیچ خبری درباره انگیزه این نقل و انتقال توسط آمریکایی‌ها در رسانه‌ها منتشر نشده است.

*******************************************************************

همه چیز درباره اشیاء نورانی و پرسشهای پاسخ!

در این حال عصرایران نوشت: حوالی پنجشنبه ساعت 10 شب مشاهده همزمان یک شیء نورانی بزرگ در آسمان برخی نقاط کشور باعث ایجاد شایعاتی در این خصوص شد.

پدافند غیر عامل: مانور داشتیم

در این باره اخبار متعددی منتشر شد . از جمله روابط عمومی ستاد پدافند غیرعامل کشور اعلام کرد که شب گذشته با هدف ارزیابی آمادگی واحدهای پدافندی کشور رزمایشی سراسری با عنوان طلوع فجر برگزار و با موفقیت کامل انجام شد.

این ستاد افزود: رزمایش مذکور که بدون اطلاع قبلی واحدهای پدافندی انجام شد ، با عکس العمل بموقع و مناسب کلیه واحدها مواجه گردید و با موفقیت کامل به پایان رسید.

کار کار روس ها و «توپول» شان است

این در حالیست که شبکه آمریکایی ان بی سی، شیء نورانی دیده شده را مربوط به آزمایش موشک بالستیک قاره پیمای روسیه اعلام کرده است .

همچنین وزارت دفاع روسیه اعلام کرد که روسیه در ساعت 21:39 پنج‎شنبه 7 ژوئن به وقت مسکو (22:09 پنج‌شنبه 18 خرداد به وقت ایران) موشک بالستیک ‌قاره‌ای جدیدی از سری TOPOL-M را با نام RS-12M از جنوب این کشور شلیک کرده و موشک با موفقیت در هدف موردنظر واقع در خاک قزاقستان فرود آمده است.

سخنگوی وزارت دفاع روسیه اعلام کرد پرتاب آزمایشی موشک بالستیک قاره پیمای توپول که شامگاه پنجشنبه از پایگاه فضایی کاپوستین یار، در منطقه آستراخان صورت گرفت ، با موفقیت انجام شد.

وادیم کووال ، سخنگوی امور نیروهای بالستیک راهبردی وزارت دفاع روسیه گفت یکی از واحدهای نیروهای بالستیک راهبردی روسیه ، موشک آر.اس-12 ام توپول RS-12M Topol را از پایگاه فضایی کاپوستین یار در منطقه آستراخان پرتاب کردند. این موشک ساعت بیست و یک و سی و نه دقیقه به وقت مسکو پرتاب شد که این پرتاب آزمایشی با موفقیت همراه بود.

وی افزود کلاهک این موشک هدف خود را که در پایگاه ساری شاگان در قزاقستان قرار داشت ، نابود کرد.
به گزارش خبرگزاری ریانووستی از مسکو ، موشک آر.اس-دوازده ام توپول با وزنی بالغ بر چهل و پنج هزار و یکصد کیلوگرم ، بیش از ده هزار کیلومتر برد دارد. این موشک همچنین می تواند مجهز به یک کلاهک هسته ای پانصد و پنجاه کیلویی شود.

 

موشک بالستیک

 

موشک های بالستیک قادرند با اوج گرفتن و ورود به ورای جو زمین ، اهداف دور دست را مورد اصابت قرار دهند. این موشک ها چند مرحله ای هستند و جدا شدن کلاهک از مخزن سوخت آنها می تواند صحنه های انفجارگونه و نورانی ایجاد کند.

 

سوابقی نه بدین وسعت

مشابه این پدیده در خرداد 1386 در آسمان کشور نیز دیده شده بود. در آن شب، بخشی از سوخت مرحله دوم یکی از موشک‌های فضایی بر فراز آسمان خاورمیانه منتشر شد و ابر مثلثی‌شکل درخشانی را پدید آورد که پس از غروب آفتاب دیده شد.

در آذر 1388 نیز مارپیچ نورانی عجیبی در آسمان نروژ دیده شد که دلیل آن، نقص فنی در آزمایش موشکی بالستیک بود که از یک زیردریایی اتمی روسیه در اقیانوس منجمد شمالی شلیک شده بود.

 

خبری از بهبهان: سقوط !

در همین حال از بهبهان خبر می رسد یک شی ء نورانی در این شهر سقوط کرده است.

با وجود اینکه اهالی بهبهان از سقوط یک هواپیما در این شهر خبر می دهند، فرماندار این شهرستان بدون تائید یا رد خبر تنها به گفتن «سقوط یک شی نورانی» بسنده کرد.

در همین خصوص فرماندار بهبهان در گفتگو با مهر با بیان اینکه این مورد تنها شایعه است و هنوز نمی توان آن را تائید یا رد کرد عنوان  کرد: شنیده می شود چیزی شبیه یک شی نورانی در این شهر سقوط کرده است.

فرهاد باذلی محبوب افزود: دو منطقه به عنوان محل سقوط این شی نورانی اعلام شده است، یکی از در بخش تشان بهبهان و دیگری در اطراف جاده آغاجاری. به همین دلیل گروه های تجسس در حال بررسی موضوع هستند.

وی تصریح کرد: افرادی از سپاه و پدافند هوایی در حال جستجو در این خصوص هسستند و به زودی خبر دقیق در این خصوص منتشر می شود.

شهرستان بهبهان یکی از شهرهای استان خوزستان است که همرز با استان کهگلویه و بویراحمد قرار دارد. این شهر سه ساعت با اهواز فاصله دارد.

با توجه به این که گمان قوی بر این است که نور مشاهده شده مربوط به موشک روسی بود ، احتمالاً مساله سقوط در بهبهان نیز منتفی است.

تصویر ثبت شده در آسمان تهران :

 

تصویر ثبت شده در آسمان تبریز:

 

وسعت پدیده

این پدیده در کشورهای منطقه از جمله ایران، آذربایجان، سوریه، ارمنستان، لبنان، قزاقستان، و در سرزمین های اشغالی مشاهده و توسط مردم و نهادهای امنیتی در این کشورها گزارش شد.

ابتدا یک شبکه تلویزیون لبنان (LBCI) خبری را  در این زمینه منتشر کرد و در آن به نقل از دانشمندان نقل کرد که این پدیده احتمالا بخاطر انفجار یک شهاب سنگ می تواند باشد. هر چند که این شبکه این نظریه را فقط در حد گمانه زنی مطرح کرد و آن را قطعی ندانست.

 

وحشت در اسرائیل

لحظاتی بعد منابع خبری اسرائیلی نیز گزارش دادند که از نقاط مختلف سرزمین های اشغالی با پلیس تماس گرفته می شود و گزارش هایی درباره مشاهده اشیای نورانی در آسمان مخابره می شوند.

در همین حال، مشاهده و مخابره چنین پدیده و خبری همزمان با فضاسازی های رسانه های غرب درباره جنگ احتمالی اسرائیل با ایران موجی از هراس را نزد ساکنان سرزمین های اشغالی حکمفرما کرده بود. گواه این مدعا افزایش تعداد تماس های توام با نگرانی با پلیس بود.

«یگال پت ال»، رئیس انجمن نجوم اسرائیل درباره اینکه این پدیده مربوط به انفجار شهاب سنگ باشد ابراز تردید کرد و گفت که این شیئ نورانی نمی تواند شهاب سنگ باشد.

اظهار نظر وی در حالی بود که اخباری از «گدرا» و «گیواتیم» (واقع در بخش شرقی تل آویو) هم مبنی بر مشاهده اشیای نورانی در آسمان مخابره شدند.

اخباری زمان مشاهده اشیای نورانی در آسمان در سرزمین های اشغالی را حدود 8:45 دقیقه تا 9 شب اعلام کردند. برخی گمانه زنی ها در منابع اسرائیلی از جمله یدیعوت آحارونوت، نزدیک شدن این اشیاء حتی تا 80 کیلومتری سطح زمین را نیز مطرح کردند.

یک فرمانده ارتش رژیم صهیونیستی در بخش های شمالی نیز هر گونه عملیات ارتش را در این مناطق رد کرد و از اینکه این موضوع مرتبط به نیروهای هوایی ارتش اسرائیل باشد ابراز بی اطلاعی کرد.

اما موج فزاینده که در میان آن اخبار رسمی به چشم نمی خورد حاکی از رویت این اشیای در کشورهای دیگر داشت، که از جمله آنها می توان به ارمنستان، آذربایجان، بخش های شمالی لبنان، البقاع، مرز بین ترکیه و سوریه، قزاقستان، قبرس و اردن اشاره کرد.

یدیعوت آحارونوت به نقل از رئیس انجمن نجوم اسرائیل نوشت: این احتمالا یک تست موشکی بوده است. موشک احتمالا از کنترل خارج شده و باقیمانده ها و سوخت آن همان چیزی بوده اند که مردم آنها را دیده اند. این موشک تا ارتفاع 200-300 کیلومتری رسیده و به این علت از مکان های مختلف قابل مشاهده بوده است.

 

یک توضیح علمی

اسدالله قمری نژاد – دبیر اجرایی کمیته آماتوری انجمن نجوم ایران در گفتگو با مهر با بیان اینکه وجود این شی نورانی احتمالا ناشی از سوخت مخزن موشکها است، یادآور شد: زمانی که سوخت مخزن موشکی در فضا نشت می کند و وارد جو زمین می شود می سوزد و به صورت شی نورانی مخروطی شکل دیده می شود.

محمد رحیمی – عضو هیأت علمی دبیران شاخه آماتوری انجمن نجوم ایران نیز به مهر اعلام کرد: احتمال می رود این پدیده ناشی از فعالیت های فضایی و پرتاب موشک به فضا باشد.

چند پرسش

برغم همه خبرهای منتشره ، سوال اینجاست که آیا واقعاً یک موشک بالستیک می تواند چنان انرژی مهیبی آزاد کند و چنان نور گسترده ای ایجاد نماید که از آسیانه میانه و ایران گرفته تا سوریه و لبنان و سرزمین های اشغالی قابل رویت باشد؟!

چرا موشک های بالستیک قبلی در وسعتی بدین بزرگی دیده نشده اند؟

آیا آنچه رخ داد، یک پدیده فضایی خارق العاده بوده است؟ اگر این گونه است علت سکوت مراکز علمی جهان تا بدین لحظه چیست؟

آیا برخوردی بین آمریکا و روسیه پیش آمده است که یک طرف با ادعای پرتاب موشک بالستیک و دیگری با سکوت، آن را لاپوشانی می کنند؟

آیا روس ها یک دستاورد بزرگ نظامی داشته اند و آمریکا هنوز در حال بررسی آن است؟

آیا همان طور که روس ها گفته اند کل ماجرا فقط مربوط به همان موشک «توپول» است و نباید قضیه را خیلی پیچیده دید؟

در این میان، ماجرای ادعای سازمان پدافند غیرعامل ایران چیست؟ آیا کسی می تواند باور می کند که همه ماجرا، یک مانور – آن هم غیر نظامی – بوده و باعث شده است آن نور عجیب در آسیای میانه و خاورمیانه دیده شود؟

منابع: فارس. بازتاب

پ . ن : آیا در یک شب و هم زمان هم ماهواره هواشناسی امریکا ارتفاع خود را کم کرده است و هم روسیه موشک خود را ازمایش کرده است ؟

 

Advertisements

Posted on ژوئن 10, 2012, in مشاهده یوفو در ایران, بشقاب پرنده. Bookmark the permalink. 24 دیدگاه.

 1. این ها همه تکاپوی دولت های فریب کار برای لاپوشانی بسیاری از حقایق بسیار بزرگ می باشد زیرا می دانند با افشای حقیقت دیگر جایی برای آن ها نیست! نظر دوستان را به دیدن این ویدئوی حقیقی در ارتباط با اشیا ناشناخته در یوتوب جلب می کنم و فقط این تصاویر را با تصاویری که در آسمان پدیدار شد مقایسه کنید تا متوجه شوید این ها نه موشک های دروغین ونه پدافند است بلکه در پس آن راز های بسیاری نهفته است

  http://www.youtube.com/watch?v=-Dylp6jr_sY

 2. چرخه شروع شد باید دید پایانش چگونه است البته اگه پایانی داشته باشه

 3. سلام تمام این سوالات درست هستن !
  پس تمام حرف ها دروغن !
  ببینید وقتی کسی بخواد همچین آزمایش عجیبی انجام بده حتما به فکر توجیه می افته ! اون ها توجیه می کنن پس حتما خدشون یه کارایی کردن 2 هفته دیگه فرانسه نیرو هاشو از افغانستان خارج می کنه من حس بدی نسبت به این قضیه دارم
  این همه سال اما حالا همراه با این واقعه؟ یه خبرایی هست . من اطلاعات زیادی ندارم ولی مطمئنم یه کارایی کردن که این همه سال براش برنامه ریزی کردن
  چیزی که الان تو مخه من می چرخه اینه که این یک دستگاه هست که در جو کار گذاشته شده ممکنه یه کشتی هوایی باشه یا یک «پایگاه فضایی » ولی اینقدر بزرگه که دقیقا این همه سال در افغانستان رو برای ساختش لازم داشتن اونم توی خاور میانه که هدفشونه اصلا خوب به نظر نمی رسه خیلی عجیبه تا این مسئله حل نشه این فکرا تو سر من می چرخه 😀

 4. چند وقت پیش بنده یک شی نورانی را مشاهده کردم که از سمت خلیج فارس از فراز عسلویه به سمت شمال خوزستان در حال سقوط بود ابتدا فکر کردم که شهاب سنگ است ولی بعد از خواندن این خبر و تفکر بیشتر به نظرم می آید که نور آن بیش از حد معمول بود. ممکن است که آن یک شهاب خیلی بزرگ بوده ویا موشکی از سمت ناوهای خارجی در خلیج فارس.

 5. با سلام
  در بعضي شهرستان ها پدافند ضد هوائي شليك كرده اند. انهم پدافند متصل به رادار نه شليك يوسيله نيروي انساني .
  اما از يكي از اشخاص بلند پايه سپاه ميگفت پاسخي بود به انعكاس لوگوي پپسي در ماه قضيه كل كل با يهوديها

 6. همش دروغه
  1. پدافند غیرعامل هیچگونه فعالیت نظامی نداره چگونه چنین رزمایشی (!) برگزار می کنه؟
  2. ماهواره هواشناسی امریکا با نامی که ذکر شده وجود خارجی نداره.
  3. با توجه به وسعت دید و فراوانی موارد گزارش شده از مشاهده ، این اتفاق در ارتفاع بسیار بالایی از جو زمین رخ داده است و هیچ موشکی در چنین ارتفاعی قابلیت پرواز ندارد.
  4. اصرار غیرعادی یک سری از دولت ها که مسئولیت کوچکترین حوادث کشورشون رو نمی پذیرند ، در راستای مصادره به مطلوب و سوءاستفاده از این موضوع برای به رخ کشیدن و بزرگ نمایی قدرت نظامیشان کمی مضحک به نظر می رسه!
  5. ادعای فالس نیوز درباره نقل و انتقالات موشکی امریکا در افغانستان بیشتر به یه جوک شبیهه تا خبر. چه موشکی می تونه از افغانستان تا اسرائیل رو پرواز کنه و در مقصد هم سالم و بی سروصدا به زمین بنشینه؟!!!
  6. اگر هم این خبر درست باشه چه گونه این موشک درست از بالای سر مرزها و شهرها و نیروهای نظامی و مدافع (!) کشور ایران رد شده و دوستان هم روی صندلی هاشون لم دادن و فقط تماشا کردند؟ این ادعا کل توانمندی و دفاع ضد موشکی ایران رو زیر سوال می بره. اونهم به دست خبرگزاری ای چون فارس! قبول کنید پذیرفتن اش کمی ساده انگارانه است.
  7.دوستان خواهش می کنم در جستجوی نشونه ای برای ربط دادن این موضوع به تشکیلات زمینی و انسانی نباشید چون دارید وقتتون رو تلف می کنید. این قضیه بدون شک ماوراء زمینی هستش.

 7. با سلام
  شاید این وقایع به زبانی از مردم می خواهد که این روزها بیشتر به آسمان نگاه کنند شاید پیامی بزرگتر در راه است . دولت ها یا از آن بی خبرند یا با بد بینی آن از طرف دشمن یا رقیب خود می دانند یا می خواهند از بی خبری مردم استفاده کرده آن را به آزمایشات خود نسبت داده وخود را مهم جلوه دهند وترس در دل مردم کشورهای اطراف ایجاد کنند

 8. سلام چیزی که در این بین عجیبه ومتاسفانه بهش توجه نشده همزمانی نسبی این رویداد با اتفاق خاص نجومی یعنی همراستایی خورشید سیاره زهره وزمین هستش چند ماه قبل که داشتم یکی از سایتهای خارجی که به نوعی مروج کابالا هستش رو میخوندم متوجه یه مطلب شدم که قراره در 6 ژوئن یک ترانسفر مهم انجام بشه که دقیقا در زمان این اتفاق خاص نجومی انجام میشه حالا در این ترانسفر چه موجود یا موجوداتی وارد دنیای ما شدن خدا میدونه این اتفاق رویت شی نورانی تنها ساعتی بعد از این همراستایی اتفاق افتاده جالبترش اینجاست که پخش زنده ناسا از این اتفاق به یه دلیل کاملا واهی قطع شده این هم لینک خبرش http://www.hupaa.com/page.php?id=20120606093853006 نمیدونم هر چه قدر فکر میکنم به نظرم از این بهانه های تابلو میاد که همیشه میارن

 9. سلام؛ واقعا دستت درد نکند مطلب جامعی گذاشتی که همه ابعاد موضوع رو روشن می کنه ومهمتر از اون سوال های بجایی مطرح کردی که تلنگری است به ذهن های ساده بین

 10. بابا این خزءولات چیه میگید پایگاه فضایی پدافند ضد هوایی کجا بود اون ویدوئی که دوست عزیز کورش گذاشتن نگاه کنید ده ها فیلم مشابه در کشور های چین نروژ روسیه آمریکا که طی سال ها در خبر گذاری های مطرح دنیا دقیقا مشابه همین رو نشون می ده حالا در کشور ما تاره یه همچین چیزی در این ابعاد پدیدار شده. حالا هر کسی از راه رسیده می خواد یه بهره وری از این پدیده بکنه به نفع خودش تموم کنه بلکه سایر کشور ها بگن بله ببینید اینا چقدر خفنن! به خورده فکر کنید تروخدا تو این وبلاگ زحمت کشیده شده و هزاران مقاله عکس و فیلم برای شما یک جا گردآوری شده تا بخونید اطلاعات کسب کنید و با واقعیت ها آشنا بشید.

 11. جوان جان حرفات جالب به نظر میاد میشه اطلاعات بیشتری بدی؟

 12. سلام
  بنده هنوز فکر می کنم این اتفاق به پدیده هایی همانند هارپ مربوط میشه
  نگا کن رامتین جان
  شما این چند مورد رو کنار هم بزار ببین چه نتیجه ای میگیری:
  1-ادعای ایران مبنی بر رصد تحرکات غیرعادی ارتش آمریکا در افغانستان مبنی بر نقل و انتقال دستگاه های بسیار بزرگ با هواپیماهای غول پیکر به خاک افغانستان
  2-مشاهده انتقال انرژی از زمین به جو در چندین فیلم و عکس که خود شما و برخی دوستان در نظرات قرار داده اند
  3-عبور سیاره زهره از مقابل خورشید (با توجه به انتساب این سیاره به محل حضور شیاطین) در همین چند روز اخیر
  4-ادعای برخی کابالائیست ها (بنا بر مطلبی که یکی از دوستان گفت) مبنی بر ورود شیاطین در 6-6-2012

  من این چند مورد رو که در کنار هم میزارم به این نتیجه میرسم که شیطان پرست های حاکم بر عالم برای ایجاد یک دروازه ستاره ای (Star Gate) دست به انتقال انرژی بوسیله سیستم های هارپ یا شبه هارپ در جو زده اند
  حال سوالی که مطرح می شه اینه چرا در خاورمیانه اینکار رو کرده اند؟
  آیا می خواستند اگه مشکل زیست محیطی یا آب و هوایی قرار بیافته برای مردم خودشون نیافته؟
  آیا با توجه به نقطه ای که می خواستند تخلیه نیرو کنند می بایست و مجبور بودن از این نقطه کارشون رو انجام بدن؟
  آیا به خاطر نزدیکی با ایران می خواستن شیاطین رو به ایران بکشونند تا طبق برنامه ریزی قبلی حکومت دینی و خداگرای ایران رو نابود کنند و بنوانند نظم نوین جهانی خودشون رو که یک حکومت شیطانگراست بر سراسر عالم بدون هیچ معارضی ایجاد کنند؟
  یا …

  • در مورد دروازه که از قبل اتفاق افتاده. ولی چیزایی که به هارپ ربط داده میشه بی پایه و اساس است.

  • دوست عزیز اگه واقعا قراره همه این اتفاقات دست به دست هم بده و به قول شما حکومت دینی و خیلی خداگرای ایران رو نابود کنه من یکی که از خدامه
   حسن عباسی و رائفی پور خوب تونستن مغز ادمایی مثل شمارو بشورن جدا متاسفم برای شما
   اخه توهم توطئه تا چه حد ؟؟؟

 13. پس این پروژه پرتو آبی ناسا چیه اونم دروغه؟

 14. آقای غفاری عزیز خواهشمند است به دید علمی به قضایا نگاه کنید و قبل از دادن نظریه ای که دلیل بر اعتقادات مذهبی باشد اول از جنبه علمی و تحقیقاتی آن را برسی و اگر دلیل علمی قانع کننده ای برای آن بافت نشد به آن پدیده از نظر ماوراء طبیعه نگاه کنید

 15. سلام
  عکسی که نوشته شده تبریز اشتباه است.کاملا مشخص است . اصل تصویر متعلق به اتفاق مشابهی است که در نروژ اتفاق افتاده این هم لینک منبع:
  http://thenextweb.com/shareables/2009/12/10/unbelievable-spiral-ufo-puts-norway-in-a-spin/

 16. عكس تهران و تبريز ظاهرا شباهتي به عكسي كه از روي سطح ماه گرفته شده
  اينم لينكش

 17. اقا رامتین نظرت چیه مثل مطالبی که همیشه زحمت می کشی میذاری یه مطلب بذاری مثلا » بحث پیرامون نور عجیب » تا بچه ها همه نظراتشون تو یه بخش جمع بشه . فکر کنم اینطوری همه بهتر به نتیجه برسن . البته جسارت نشه به هر حال ادمین شمایی و تجربه بیشتری تو این سایت داری .

  • لطف داری امین جان. قسمت تجربیات ماورایی را برای همین موضوعات گذاشتم. ولی خب در یکی از همین پست ها خودت اعلام کن همه اونجا نظر بگذارند.

 18. ye pishgooyi dar khosoose zohoore loosifer dorost dar tarikhe 2112/6/6 dar khavarmiane hast , hamahangie dide shodane in noor ba in tarikh ye meghdar konjkavi barangiz nabood?

 19. سلام.
  اسرار شی ء نورانی شامگاه 18 خرداد چه بود؟
  حقیقت این ماجرا را در سایت «ترانزیت بخوانید؛

  http://www.venustransit.persianblog.ir

  «شلیک به هدف نامعلوم!»

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: