دور گه ی غیر عادی یا کودک ستاره ای در چین پیدا شده است.


دور گه ی غیر عادی یا کودک ستاره ای در چین پیدا شده است

پسری که با چشمهای درخشان در تاریکی مطلق قادر به دیدن است، پزشکان را حیرت زده کرده است.

https://i0.wp.com/www.thetruthbehindthescenes.org/wp-content/uploads/2012/02/Starchild.jpg

از زمانی که پدر نانگ یوهویی او را به بیمارستان داهوآ (جنوب چین)  برده، پزشکان در حال مطالعه روی بینایی و چشمان آبی روشن اوهستند.

پدر این کودک می گوید:» به من گفتند که این مسئله او از بین می رود، چشمهایش دیگر برق نخواهد زد و رنگشان مانند اکثر چینی ها مشکی خواهد شد، اما هرگز این طور نشد.»

آزمایشات پزشکی نشان دادند که یوهویی می تواند بدون هیچ نوری متنی را به طور کامل بخواند و همه چیز را همانطور که مردم در روز می بینند، ببیند.

ممکن است نانگ یوهویی دورگه یا فرزند ستاره ای باشد؟  نسلی تازه و در حال رشد از کودکان غیر عادی و مستعد در حال ظهور در سیاره ماست، آیا نسل بشر در حال تکامل است یا موجودات فضایی با DNA ما ترکیب شده اند.

سوال این است که آیا نانگ یوهویی دارای توانایی های خارق العاده است یا آمیخته ای از انسان و موجود فضایی است که در جریان یک آدم ربایی توسط موجودات فضایی، DNA اش با DNA فضایی ها ترکیب شده؟

و یا شادید فضایی ها مادرش را دزدیده اند و با اسپرم خود او را باردار کرده اند…… یک بارداری کوتاه مدت و بعد تولد کودکی دورگه؟

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Xfs0R-7cS_s

دلیا

دلیا زنی اهل پورتوریکو است که مانند بسیاری از زنان دیگر توسط UFO (شیء پرنده ناشناخته) ربوده شد. دلیا ازدواج کرده و دو فرزند دارد، یکی 16 ساله و دیگری 5 ساله.

https://i1.wp.com/www.thetruthbehindthescenes.org/wp-content/uploads/2012/02/delia.jpg

او توضیح می دهد چگونه ربوده شده و توسط یکی از فضایی ها باردار شده و کودکی نیم انسان و نیم فضایی به دنیا آورده است.

«یکی از روزهای ماه اکتبر من و یکی از دوستانم به مرکز یوگا رفتیم. در این مرکز بسیاری از فعالیتهای یوگا انجام می شود و مردم می آیند که مدیتیشن بکنند. ساعت 7:30 عصر بود که من و دوستم تصمیم گرفتیم تمرین را تمام کنیم و بخوابیم.

بعد ناگهان کسی دستش را روی صورت من گذاشت. چون اتاق تاریک بود نتوانستم ببینم چه کسی است. معلق در هوا در حال پرواز به سمت جایی ناشناخته بودم. در این حال می توانستم خانه ها و درخت ها را زیر پایم ببینم.

آن موقع به قدری ترسیده بودم که نمی توانستم حرکت کنم، حرف بزنم یا جیغ بکشم.

این جابه جایی از ساعت 7:30 عصر تا 5 صبح طول کشید. وقتی بیدار شدم در اتاقم بودم. فورا بالا آوردم، تمام بدنم دچار دردی وحشتناک بود.

بعد از مدتی کمی بهتر شدم و رفتم با سوآمی مدیر مرکز یوگا صحبت کنم. به او گفتم چه احساس بدی دارم و چه اتفاقی برایم افتاد. او گفت به اتاقم برگردم و تا ساعت 12 ظهر بخوابم، وقتی بیدار شوم حال بهتری خواهم داشت. همینطور هم شد.

بعد از آن حس عجیبی داشتم که قابل توصیف نیست. در ناحیه واژینال احساس خاصی داشتم… همینطور در ذهنم…روش فکر کردنم. قبلا به چیزهای ساده ی اطرافم توجه چندانی نداشتم، اما حالا ناگهان می دیدم که آسمان تا چه حد زیباست، نسبت به مردم عشق شدیدی پیدا کرده بودم. به بیان دیگر زندگی ام به کلی تغییر کرد.

زمان گذشت و اکنون نزدیک دسامبر بود، سه ماه بعد از آن تجربه ی غیر عادی. در این مدت پریودم هر 50 روز یک بار بود نه به طور طبیعی هر 27 روز. معده ام هم کمی بزرگ شده بود. زمان گذشت و من برخورد دیگری با یک UFO داشتم.

ناگهان دیدم در اتاقی فلزی با 12 مرد کوتاه (نه انسان) که همگی لباس خاکستری دارند، هستم. در این اتاق روی تختی فلزی خوابیده بودم و به وضوح به یاد دارم که کودکی به دنیا آوردم. زایمانم طبیعی بود. برای دو فرزند دیگرم سزارین کرده بودم. بعد ناگهان به خواب رفتم. وقتی بیدار شدم یکی از فضایی ها را دیدم که بچه ای را در آغوش گرفته بود.

وقتی بچه را دیدم چیزی در درونم می گفت اوکودک من است، اما به یاد دارم که ترس هم داشتم. یادم می آید به یکی از فضایی ها گفتم بچه به نظرم عجیب می آید ( چرا که نیم انسان و نیم فضایی بود).

همچنین به یاد دارم که به خودم می گفتم حتی اگر این بچه عجیب باشد مجبورم او را بپذیرم و دوست بدارم چرا که بچه ی من است، طرز نگاه و حالت صورتش این را به من نشان می داد. لحظه ای بعد، فضایی بچه را پیش من آورد تا بغلش کنم.

با این که می دانستم بچه متعلق به من است، نمی توانستم او را داشته باشم. به همین دلیل درد و غصه ام از بین نمی رفت. به من گفتند بچه نمی تواند با من زندگی کند چرا که او نمی تواند غذای انسان ها را بخورد. وقتی او را در آغوش گرفتم نمی خواستم بگذارم برود. محکم گرفته بودمش. فضایی ها او را از من گرفتند و من را تا ورودی بشقاب پرنده همراهی کردند.

بعد از این دو تجربه، دو بار دیگر این اتفاق برایم افتاد. دو بار دیگر وقتی بود که من را پیش بچه بردند تا با او باشم. در حالیکه بچه را در آغوش داشتم من را از طریق هوا منتقل کردند.

وقتی منتقل شدم، فهمیدم بر روی من آزمایش می کنند. یادم می آید می ترسیدم بچه از آغوشم بیفتد. حدس می زنم این کار را کردند تا ببینند غریزه ی مادری بشر چگونه است.

در حال حاضر دو فرزندم هم تجربه ی UFO را داشته اند. آن ها نوع خاصی از قابلیت ها فلزی را در خود توسعه داده اند و تحت مطالعه ی آن ها هستند. نگرانم که یکی از همین روزها بچه هایم را هم بربایند. «

شواهد علمی نشان می دهند زن پورتوریکوییی دور گه انسان و موجود فضایی است.

تا به حال در مورد اومنک اونک یا میلاگرس گارسیا چیزی شنیده اید؟ این زن ها ویژگی مشترکی دارند. هیچ کدام از آن ها انسان واقعی نیستند، آن ها دو رگه اند.

میلاگرس گارسیا

میلاگرس گارسیا دو رگه ای خاص از انسان و موجود فضایی است. DNA خون این زن پورتوریکویی آنالیزهای غیر معمول و جالبی داشته است که پزشکان را به بررسی و مطالعه ی او علاقمند کرده است.

https://i2.wp.com/www.thetruthbehindthescenes.org/wp-content/uploads/2012/02/Garcia.jpg

خانم گارسیا ادعا می کند نتیجه ی مواجهه ای بیگانه است. پزشکش بهUFO و پدیده ی بیگانه علاقمند نیست. او می خواهد بداند چرا DNA  این زن از موارد نادر است؟

مورد شبیه به این در نیو پاریس اوهایو تحت بررسی است. زنی که مهارت های استثنایی دارد و تنها دو ساعت در شبانه روز می خوابد.

اومنک اونک

اومنک اونک می گوید او یک فضایی مونث است که در سال 1955 به زمین آمده است و 246 سال زمینی پیش به دنیا آمده است. او ادامه می دهد که در سیاره ی ونوس در شهری به نام تیوتونیا (نامی که یادآور اولین تماس های زمین و ونوس و سفر یک دانشمند آلمانی به ونوس است)  بزرگ شده است. در هواپیمایی ستاره ای شکل زندگی می کرده (بدون بدنی جسمانی) تا این که رهبرانش به او دستور می دهند با پیغام صلح و برادری به زمین بیاید.

https://i2.wp.com/www.thetruthbehindthescenes.org/wp-content/uploads/2012/02/Omnec.jpg

بعد از آمدن به زمین او جایگزین دختر هفت ساله ای می شود که به تازگی در تصادفی کشته شده بود. او در چاتانوگا، تنسی، نزد مادر بزرگ شیلا (دختری که کشته شد) بزرگ شد. او زندگی ظاهرا معمولی داشت، هرگز از ونوس حرفی نزد و برای کارمای گذشته اش تقلا می کرد. به عنوان شخصی بزرگ سال ماموریت دومش آغاز شد، آگاهی دادن به انسان ها  در مورد رابطه اشان با روح.

اومنک می گوید او تربیت شده بود که به عنوان انسان در صومعه ای باستانی در تبت زندگی کند. او ذات فضایی اش را در سال 1990 آشکار کرد، زمانی که کتاب پر فروش اش (َAgoracosmopolitan)  را نوشت و منتشر کرد.

ممکن است این افراد واقعا فرزند ستاره ای باشند ( نتایج شوک آور DNA نشان می دهد که جمجمه ی آن ها عجیب است) یا قربانی پروژه های سری حکومت ها.

https://i1.wp.com/www.thetruthbehindthescenes.org/wp-content/uploads/2012/02/Starchild1.jpg

گفته می شود حکومت آمریکا با بیگانه های خاکستری رابطه دارد و در مورد تبادل تکنولوژی با آن ها به توافق رسیده است. این قرارداد به آن ها اجازه می دهد ربایش و آزمایشاتشان را روی انسان و حیوان ادامه دهند.

منبع : http://www.thetruthbehindthescenes.org

هر گونه بهره برداری از این مطلب با ذکر منبع با آدرس www.ufolove.wordpress.com  مجاز می باشد.

پ . ن : با تشکر فراوان از زهرای  عزیز برای ترجمه و ارسال این مطلب .

صفحه فیسبوک دنیای اسرارآمیز

http://www.facebook.com/BLOG.UFOLOVE

Posted on فوریه 25, 2012, in فيلمي از زن ربوده شده توسط فضايي ها, مردم ستاره اي. Bookmark the permalink. 15 دیدگاه.

 1. باتوجه به اینکه کوچکترین قسمت یک بخش از تکامل روی زمین نیازمند حداقل چند میلیون سال است ، به نظر خیلی بعید می آید که حجم مغز انسان طی مدت کمتر از یک میلیون سال از حالت میمون مانند به انسان امروزی برسد!! و این نشان دهنده جهش دادن ژن توسط نژاد هوشمند تری باشد .. همانطور که ما به خودمان این اجازه را میدهیم که روی حیوانات و میمونها آزمایشات میکربی و یا بیولوژیکی انجام دهیم ، چرا باید نژلدهای برتر بر روی ما اینکار را انجام ندهند ،.. ولی یک مسئله همیشه برای من سوال بوده ،، آنهم سرعت پیشرفت تکنولوژی که تازه بخاطر استفاده و فروش در بازارهای جهانی سرعت ارائه سیستم های جدید را کم کرده اند … همانطور که در کشورهایی مثل ایران اشخاصی خودشان را مالک جان و مال و منابع آن کشور میدانند ، در دنیا هم بعضی ها خودشان را مالک میدانند و انحصار تبادل اطلاعات و انرژی را احتمالاً با نژادهای هوشمند را از آن خودشان می دانند !! این نشان دهنده آن است که ماهیت آن نژادها هم انحصار طلب و منافع پرست هستند … !!!
  باسپاس

  • دوست عزیز، سهراب
   در برقراری یک ارتباط، همیشه دو طرف وجود دارند. در این ارتباط نیز یک سوی زمینی (به احتمال قوی یک دولت) و یک تمدن غیرزمینی وجود خواهد داشت. به نظر من در چنین موردی حق انتخاب با طرف زمینی نیست. یعنی این دولت آمریکا نیست که تصمیم گرفته باشد که به نمایندگی از زمین با تمدنی غیرزمینی ارتباط برقرار کند، بلکه این تمدن غیرزمینی است که به هنگام ایجاد ارتباط طرف یا دولت زمینی را انتخاب کرده است.
   در همین وبلاگ هم مقالات زیادی در باب این ارتباط وجود دارد. از جمله نظراتی در مورد وجود رابطه بین دولت ایالات متحده، آلمان و … که می توانید آنها را مطالعه نمایید. نکته بسیار جالب برای من این بوده که معیار انتخاب دولت آمریکا، آلمان یا هر دولت و گروه دیگر برای یک تمدن فرازمینی چه بوده یا چه خواهد بود؟ آیا صرف برتری یک کشور از لحاظ تکنولوژیکی کافیست؟
   البته بعد از برقراری ارتباط طرف زمینی ممکن است به دلیل انحصاری نگاه داشتن پاره ای مزایا، یا دلایلی مانند پیشگیری از ایجاد ترس در عامه مردم و …، موضوع را به انتخاب خود مخفی نگاه دارد. اتفاقی که به اعتقاد من در حال حاضر مصداق دارد.
   در مورد ماهیت نژاد فرازمینی هم واقعا تضمینی برای انحصارطلب نبودن یا منفعت پرست نبودن آنها وجود ندارد. مثلا همین انسان در همین آزمایش هایی که خودتان اشاره کردید بر روی گیاهان و جانوران انجام می دهد، چه اندازه سعی دارد تا از دیدگاه گیاهان و جانوران مورد آزمایش، انجصار طلب یا منفعت گرا نباشد؟؟

   در ضمن متوجه منظورتان از سرعت پیشرفت تکنولوژی نشدم. در صورت امکان لطف فرموده توضیحات بیشتری مرقوم بفرمایید تا در آن باره هم با هم به گفتگو بنشینیم. منتظر شنیدن نظرات شما هستم.

 2. مگر تا بحال موجود فضائي كه با انسان داراي مشتركات باشه شناسائي شده.اينا كه ميگن تابحال به شكل انسان نبوده از اين تعدادي كه شناخته شده اند .چرا يك نفر را براي انجام ماموريت فرستادن بقيه مردم چي ؟ چطور شده براي تبت تربيت شده اما از امريكا سر در آورده ؟ماموريتش يك كتاب بوده بنويسه
  براي بررسي جمجمه كه نياز به ازمايش»دي ان اي»نيست با چشم غير مسلح هم ميشه تشخيص داد جمجمه غير عادي يا نه ؟ويا راديولوژي .در ضمن اگر با دولت امريكا قراداد داشته باشند كه چرا مردم را بدزدند دولت امريكا نميتونه اين اطلاعات را در اختيارشون بگذاره.هر كسي دوساهت بخوابه آدم فضائيه ؟اون خانوم كه مسيحيه ؟مسيح تا فضا هم رفته ؟؟؟

  • من هم موافق هستم ، اینکه استعمار برای غارت منابه مالی و طبیعی ملتها هر مسئله ای را دست آویز خودش قرار میدهد ، حالا این مسئله میتواند در واقعیت اتفاق افتاده و یا ساخته و پرداخته خودش باشد ، ولی به نظر من همانطور که در مذاهب مثلا خدا زیر پتو !!! یا بالای کوه زمانی که کسی نیست ! فقط با یک نفر ارتباط برقرار میکند ،، این مسئله روابط موجودات هوشمند مثلاً با دولتمروان آمریکا هم مشابه همان است … چه کسب میتواند فرق انفجار چندین بمب اتمی که مثلا در خاور میانه منفجر شود را با برخورد چند شهاب سنگ که مثلاً در سال ۲۰۱۲ رخ داده است تشخیص بدهد ،،، یادمان نرود که تمام اینترنت ر رسانه ها به نحوی اشاعه دهنده آنچیزی است که ایتعمار میخواهد …سپاس

   • شما خودتون دچار توهم هستین.همین توهم استعمار شده براتون یک دستاویزی که تمام عقب موندگی ها و مشکلات و نقایصتون رو باهاش فرافکنی بکنید.من نمی دونم آخه شماها چه چیز بخصوصی دارین که استعمار بخواد دنبال اون باشه. فرهنگ بالا,سواد و دانش آنچنانی,تکنولوژی پیشرفته,ثروت فراوان,ژنتیک عالی و یا فکر آزاد اندیش.
    برای افرادی مثل شما جدا باید افسوس خورد,ترحم برانگیزین.

 3. جالب بود ممنون

 4. مثلا اگه فضاییها بدون اجازه آمریکا کسی رو بدزدن آمریکا چکار میتونه بکنه؟حتما باید با مشورت و توافق آمریکا صورت بگیره؟
  میگن هزاران ساله که فضاییها در حال رفت و آمد روی زمین هستن و آزمایش میکنن.این آزمایشهاشون تموم نشده هنوز؟!
  اومنک که پیام آور صلحه چرا کتابش رو رایگان در اختیار مردم نگذاشته؟!و موارد زیرکانه ای که دوستمون جوان اشاره کرده.
  این افراد چه زمینی باشند چه فضایی،به زودباوری خریداران کتابها و اراجیفشون کلی خندیده اند.

 5. چهش کوانتومی پاسخ در اینجا نهفته است سیر تحولات حیاتی بیولوژیک نشان داده است که شرط تحول در تعداد دفعات ازمایش رخ میدهد و شرط اساسیتر دیگر مانع میباشد بله مانع …وقتی ادامه نوع به یک مانع برخورد میکند بنا بر قوانینی ژنهای مولد شروع به تکثیر راههای متفاوتی از تولید میکنند که شاید پاسخ در میان انها نهفته باشد ایا دنیای انسانها به مانعی برای بقا برخورد کرده ؟ ایا کمکی از بیرون سیستم در حال انجام جهش مصنوعی یا سرعت بخشیدن به این تحول است ؟ نمیدانم ایا این مطلب کمکی به فهم داستان خواهد کرد یا نه اما اگاهی در حال شکل دادن است یا پدیدار شدن و روشنتر رازها پس از قرنها به لحاظ بزرگتر شدن بشر برای او گفته میشود …تمام

 6. ما نیستیم خوش میگذره کاشف حقیقت اسرار آمیز ؟

 7. دیدم نبود یه بار دیگه بفرست

 8. http://www.youtube.com/user/UFOTVstudios
  Ramtin jan ye sar be inja bezan kolli Video az shakhsiat haye maroof mese David icke va William henry dare ke ham mitoonid bebinid ham mitoonid ba plugin e download helper e Mozzila firefox download konid …
  Omid varam ke bedarde hame bokhore ta betoonan in hame risheye nefagho nefrat o az khodeshoon door konan ! maa too doreye bohrani zendegi mikonim az tarikhe bashariat ! human kind be onvane ye specie dare zamin o nabood mikone ! motmaenan human be onvaane ye specie arzeshe ziadi nadare vali PLANET EARTH o nemitoonan azash begzaran !
  khodemoon bayad be fekre khodemoon bashim ! hamidgaro doost dashte bashid !
  nefrat navarzid be hamdige ! shayad farda kheyli dir basheh !
  Love And Light …

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: