کتاب بزرگترین راز اثر دیوید ایک _فصل 1 -قسمت 2


کتاب بزرگترین راز اثر دیوید ایک _ مقدمه

کتاب بزرگترین راز اثر دیوید ایک _ آیا مریخی ها فرود آمده اند ؟

این الواح گنجینه مکتوب سننی هستند که سینه به سینه نقل شده اند و قدمت آن به سالیان بسیار دور میرسد ولی باید در جزئیات دقت کرد که اضافه و یا کم نشده باشند و نماد ها یا داستان را به جای حقیقت محض نپذیریم . من مطمئن هستم که برخی از سردرگمی ها به این دلیل بوده است. من خودم در مورد سناریو نیبیرو تیامات و مدت زمان ادعا شده شک دارم  . اما حقایق های زیادی در متون است که می تواند ثابت شود،ویا دست کم دانش آنها در علم نجوم ثابت شده است. این الواح وضعیت منظومه شمسی و سیارات , مدارها و اندازه ها را صحیح به تصویر کشیده است و صحت آنها در 150 سال گذشته با کشف برخی از این سیارات تایید شده است . در این الواح به ماهیت و رنگ نپتون و اورانوس که تنها در چند سال گذشته تایید شده! اشاره شده است  تازه ، کارشناسان امروزی حتی فکر هم نمی کردند که سیارات واقعا اینگونه باشند ,  حال آنکه سومری ها هزاران سال قبل از میلاد به انچه که امروز درسایه ‹پیشرفت› علم کشف شده است واقف بودند .https://i1.wp.com/galacticchannelings.com/abzu-plaatje8.jpg

(منطقه کشف شده در آبزو  آفریقا که قدیمیترین آثار حیات انسان در جهان را دارد.)

Circles in the Middle East

( کشف آثار کاملا مشابه با تمدن آبزو افریقا در سوریه )

شگفت انگیز ترین مورد در الواح سومری توصیف  نحوه بوجود آمدن انسانهای هوشمند (homo sapiens) است. سچین می گوید  آنوناکی در حدود  450.000 سال قبل جهت استخراج معدن طلا ازجایی که در حال حاضر آفریقا است به زمین آمد .مرکز اصلی معدن طلا در زیمبابوه  کنونی بود ، منطقه که سومری ها به نام AB.ZU (رسوب عمیق)، نام می بردند . مطالعات انجام شده توسط شرکت انگلیسی آمریکایی شواهد گسترده ای از استخراج طلا را در آفریقای حداقل 60000 ، یا احتمالا 100.000 سال پیش بر داشت. بنا بر آنچه سچین از این تابلوها ابراز می دارد, آنوناکی طلا را استخراج کرده و به سیاره محل اقامت خود در پایگاه هایی در خاور میانه برده است. فکر می کنم در مورد استخراج معدن طلا مسائل بیشتری وجود دارد و حتی اگر یک دلیل هم باشد باور نمی کنم که دلیل اصلی آمدن آنوناکی به زمین این بوده باشد .سچین می گوید در ابتدا، استخراج از معادن طلا توسط طبقه کارگر آنوناکی انجام شد ، اما به دلیل شورش معدنکاران طبقه حاکم  آنوناکی تصمیم می گیرد یک نژاد کارگر جهت ادامه کار خلق کند . در این الواح نحوه ترکیب ژن آنوناکی و انسان اولیه در یک لوله آزمایش و خلق بشر ارتقا یافته به منظور انجام وظایف مورد نیاز آنوناکی توضیح داده می شود. این ایده لقاح  آزمایشگاهی در زمان  کشف الواح یاد شده در سال 1850 به نظر تمسخرآمیز می رسید . اما این دقیقا همان چیزی است که دانشمندان در حال حاضر قادر به انجام آن هستند. بازهم تحقیقات اخیر در راستای تائید متون الواح هستند . به عنوان مثال میتوان به پیشرفت ناگهانی شکل فیزیکی انسان در 200,000 سال قبل اشاره کرد. علم رسمی در مورد علت این واقعیت سکوت کرده و تنها به گفتن لفظ حلقه گمشده بسنده کرده است.در حالیکه باید به برخی از واقعیت های اجتناب ناپذیر اشاره شود. تغییر ناگهانی ظاهر فیزیکی موجودی به نام همو ارکتوس به آنچه که امروزه انسان هوشمند نامیده می شود. از همان آغاز انسانهای هوشمند از توانایی صحبت به زبان پیچیده برخوردار بودند و اندازه مغز انسان افزایش چشمگیر یافت . بنابر اطهارات توماس هاکسلی زیست شناس , تغییرات عمده اینچنینی می تواند ده ها میلیون ها سال طول بکشد. ظهور هومو ارکتوس در آفریقا در حدود 1.5 میلیون سال پیش شاهدی در راستای تایید نظریه توماس هاکسلی است . شکل فیزیکی هموارکتوس ها بیش از یک میلیون سال به نظر می رسد به همان شکل باقی ماند، اما پس از آن، ناگهان به دنبال تغییر قابل توجهی به انسان هوشمند (هموساپین)، تبدیل شد. 35000 سال قبل ارتقاء ناگهانی دیگری بوقوع پیوست و انسان هوشمند(هموساپین) به شکل فیزیکی امروزی که ما می بینیم ظهور کرد. درالواح سومری از دو نفری که خالق  نژاد انسان کارگر بودند نام برده شده است. آنها دو دانشمند ارشد به نامهای آنکی ( امپراتور زمین ) و Ninkharsag, و یا  نینتی (بانوی حیات) به دلیل تخصص او در علم پزشکی بودند. او بعدها با عنوان Mammi،  مورد خطاب واقع شد که ریشه کلمات مامان و مادر از آن می آید.  Ninkharsag در تصاویر بین النهرین بانماد ابزار ی برای بریدن بند ناف به تصویر کشیده شده است. این ابزار مانند نعل اسب بوده و در زمان های قدیم استفاده می شده است. او همچنین در مذاهب مختلف به الهه مادر معروف شد و به نامهای ملکه سمیرامیس , ایسیس، براتی، دیانا، مریم و بسیاری دیگر نامیده گردید، و منشا این افسانه ها در سراسر جهان  شد. . او اغلب به شکل یک زن باردار به تصویر کشیده شده است. متن ذیل در مورد رهبری آنوناکی صحبت میکند :

آنها فرا حوانده شدند و از الهه درخواست کردند

قابله خدایان , زاینده دانا

به موجودی حیات ببخش , کارگر بوجود آور !

کارگر بدوی که بتواند اسارت و بندگی را تحمل کند بوجود آور

کارگری که تحت اسارت انلیل باشد

کارگری که زحمت خدایان را بر دوش کشد !

https://i1.wp.com/www.viewzone2.com/adams44-atrahasis.gif

انلیل فرمانده آنوناکی و برادر ناتنی انکی بود. براساس نوشته های الواح, انکی و  Ninkharsagدر جریان ترکیب

ژنتیکی با شکست های بسیاری روبرو شدند. براساس شواهد موجود آنها موجوداتی با نقصهای عمده و همچنین  جانوران دورگه انسان- حیوان خلق کردند.  جریان وحشتناکی است و دقیقا همان چیزی است که ادعا می شود که امروز در پایگاه فرازمینی انسان زیرزمینی در سراسر جهان رخ می دهد. داستان فرانکشتاین، مردی که در آزمایشگاه بوجود آمد ، می تواند نمادی از این وقایع باشد که توسط مری شلی، همسر شاعر معروف نوشته شده است. او و همسرش پرده از راز شبکه مرموزی برداشتند که این دانش را از زمانهای قدیم پنهان و سرکوب کرده بودند. بر اساس نوشته های این الواح , انکی و Ninkharsag در نهایت موفق به کشف ترکیب صحیح شده و وبدین ترتیب اولین انسان هوشمند (هموساپین ) ، که سومری ها به نام LU.LU نامیدند (موجود ترکیب شده ) بوجود آمد. این موجود در کتاب مقدس به نام «آدم نامیده شده اشت. LU.LU ترکیبی ژنتیکی، ترکیبی از همو ارکتوس با ژن خدایان، برای خلق یک برده، یک زنبور کارگر انسان در حدود 200.000 تا 300.000 سال قبل بود. یک نسخه زن نیز ساخته شد . نام سومری بشر لو (lu) است، که به معنای کارگر یا خدمتکار بود، این واژه به معنای حیوانات اهلی نیز مورد استفاده قرار میگرفت. و این است آنچه که نژاد بشر تا کنون بوده است. هزاران سال است که آنوناکی آشکارا و در حال حاضر مخفیانه بر این سیاره حاکم هستند .

https://i2.wp.com/enkispeaks.com/wordpress/wp-content/uploads/2012/01/NinmahEnkiThothAdam_Sitchin1990p162.gif

ترجمه غلط از کتاب مقدس و زبان نمادی که بصورت تحت الفظی  گرفته شده ,  معنای اصلی کلمه را از بین برده  و به ما یک داستان تخیلی ارائه داده است .کتب  آفرینش و  Exodusتوسط کشیشهای عبری , لاویها  ، پس از آنکه درسال 586 قبل از میلاد به بابل منتقل شدند نگاشته شدند. بابل در سرزمینهای سابق سومربوده , بنابراین بابلی ها و لاوی ها از داستانهای سومری آگاه بودند، و براساس این شواهد لاویها کتب»آفرینش و مهاجرت بنی اسرائیل » را تالیف کردند. منبع واضح است. الواح سومری از عدن (محل اقامت نیکوکاران) صبحت می کند . و این در ارتباط با نام سومری خدایان آنها  DIN.GIR (پارسایان  موشک های فروزان) است . بنابراین سومری هایی که صحبت از عدن و پیدایش می کردند صحبت از باغ بهشت می کنند.

این مکان مرکز خدایان، یعنی آنوناکی بود. در الواح سومری از پادشاه سالمند سارگون نام برده شده که در  کودکی در سبد بر روی رودخانه شناور بوده و توسط  خانواده سلطنتی تربیت شد. .  Exodusاز موسی سخن می گوید که کودکی در سبد بر روی رودخانه شناور بوده و توسط  خانواده سلطنتی تربیت.  فهرست بیشماری از رویدادهایی که با هم مطابقت می نماید موجود است.

کتاب عهد عتیق نمونه کلاسیک از بازیافت مذهبی است که منشا همه ادیان بوده است. بنابراین، هنگامی که شما به دنبال معنای اصلی Genesis (آفرینش) و قصه آدم هستید، باید به روایات سومری مراجعه کرده و ببینید داستان چگونه دستکاری شده است. در کتاب آفرینش می گوید که خدا (خدایان)، آدم،اولین انسان را از خاک زمین آفرید. و  سپس با استفاده از دنده آدم, حوا، اولین زن را آفرید. ذکریا سچین اشاره می کند که ترجمه کلمه «خاک زمین» از کلمه عبری tit (مادر متاسفم) می آید و این خود از واژه سومری، TI.IT مشتق شده است، که به معنی «آنچه که با زندگی است». آدم از خاک زمین ساخته نشد. بلکه از آن چیزی که دارای زندگی است – ازسلولهای زنده خلق شد. واژه سومری، TI، یعنی هر دو دنده و زندگی.  در اینجا مترجمان مرتکب اشتباه شده اند. حوا (کسی که زنده است ) از دنده آفریده نشده، بلکه از  آن چیزی که دارای زندگی است – سلولهای زنده خلق شد. طبق گفته سومری ها نطفه انسان برای ایجاد لولو / آدم از یک زن در Abzu، آفریقا آمد ،  و یافتهای جدید فسیلی و پژوهش های انسان شناختی نشان می دهد که منشا انسان هوشمند(هموساپین) از آفریقا بوده است. در دهه 1980، داگلاس والاس از دانشگاه Emory در گرجستان DNA 800 زن را با یکدیگر مقایسه کرد و به این نتیجه رسید که آن را از یک نیای زن هستند. وسلی براون از دانشگاه میشیگان، پس از بررسی DNA از 21 نفر از زنان با زمینه های مختلف ژنتیکی از سراسر جهان گفت، که همه آنها از یک منبع واحد بود که در آفریقا بین 180.000 تا 300.000 سال پیش زندگی می کرده است. ربکا کن از دانشگاه کالیفرنیا در برکلی، همین کار را با 147 زن با زمینه های گوناگون نژادی و جغرافیایی انچام داد و ابراز کرد : منشاء وراثت ژنتیکی مشترک آنها از نیای زن واحد که  150.000 تا 300.000 سال پیش زندگی می کرده  می باشد. در یک مطالعه دیگر از 150 زنان آمریکایی از وراثت ژنتیکی  اروپا، آفریقا و خاور میانه، همراه با بومی استرالیا و گینه نو، این نتیجه رسیدند که همه آنها از نیای زن مشترک که در آفریقا 140.000  تا290.000   زندگی می کرده می باشند.

من شخصا فکر می کنم منشاء نژاد بشر بغیر از آنوناکی از منابع مختلف دیگر نیز بوده است.

الواح سومری و بعدها داستان های اکادیها به آنوناکی نام و سلسله مراتب نهادند. آنها به پدر خدایان،، کلمه آن(AN)  که به معنی بهشت است نام نهادند. پدر ما که در آسمان است؟، و یا طبق نامگذاری آکادیها, آنو عمدتا در بهشت با همسرش Antu زندگی می کرد،  و به ندرت از سیاره ایکه به نام E.RI.DU (خانه ساخته شده دور دست) نام می بردند دیدار می کرد، کلمه E.RI.DU طبق ترجمه ذکریا سچین به زمین اشاره می کند.  آنچه که درالواح شرح داده شده این مفهوم را میرسانند که آنو بیشتر در کوه های خاور نزدیک که»باغ بهشت» , محل خدایان ,بنا بر شواهد موثق در آنجا بود اقامت داشت.  او به ندرت از دشت سومر بازدید می کرد. در الواح نوشته شده است که آنو دو پسر خود را به شهر سومری به نام Eridu به منظور توسعه و حکومت در زمین فرستاد.

آن دو پسر به نامهای انکی، مردی که می گویند انسان هوشمند (هموساپین) را ایجاد کرده است و انلیل برادر ناتنی او بودند. این دو بعدها رقبای بزرگ برای کنترل نهایی این سیاره شدند. انکی پسر اول آنو , به دلیل وسواس آنوناکی در خلوص ژن فرمانبردار انلیل بود. مادر انلیل خواهر ناتنی آنو بود و خلوص ژن های حاصل از این برابری در مقایسه با انکی که از مادر دیگری به دنیا امده بود  بیشتر بود.  در این الواح بعدا می خوانیم که چگونه آنوناکی نژاد خاصی ایجاد کرد تا از طرف آنها بر بشر حکومت کند و من معتقدم این خانواده ، تا به امروز کنترل جهان را در دست دارند. در الواح سومری می خوانیم سلطنت توسط آنوناکی به بشریت اعطا شده و در اصل به عنوان Anuship پس از آن یا آنو،  فرمانروای خدایان شناخته می شد. خانواده برادری در مورد

نژاد خاص و وراثت ژنتیکی وسواس دارند و بدون توجه به عشق به اصلاح نژاد می پردازند. خانواده های سلطنتی (family) و اشراف اروپا و خانواده ها ی شرقی تشکیل شده کذایی در ایالات متحده از نمونه های بارز این مدعا هستند .  آنها از تبار و ژن یکسان برخوردارند. به همین علت است که خانواده های برادری همواره  در مورد اصلاح نژاد وسواس خاصی دارند، درست همانطور که در الواح سومری از آنوناکی توصیف شده است . هدف آنها از اصلاح نژاد خودستایی نیست، بلکه منظور حفظ ساختار ژنتیکی که آنها را از توانایی های تکوین و آفرینش، به ویژه توانایی » تغییر شکل» و به فرم های دیگر ظهور کردن برخوردار می کند . من بعدا در این مورد به تفصیل سخن خواهم گفت.

در این الواح گفته می شود چگونه انکی انسان را قادر به تولید مثل کرد و این امر موجب انفجار در جمعیت انسانی شد که خود تهدیدی برای از بین رفتن آنوناکی که از لحاظ تعداد کم بودند شمرده میشد.  انلیل و انکی در دو جبهه مخالف برای گرفتن حکومت با یکدیگر به مبارزه برخواستند که این امر منجر به وقوع جنگهای داخلی بیشمار آنوناکی با سلاحهای پیشرفته گردید. به طور کلی محققان  آنوناکی بر این باورند که انکی در جبهه موافق و در کنار انسان است . اما به نظر من که هر دو گروه خواهان سلطه بر این سیاره  هستند و این انگیزه واقعی آنها از جنگ با یکدیگر است. ذکریاسچین در ترجمه خود، و همچنین خوانندگان کتاب های مقدس هند، وداها، تائید خواهند کرد، بسیاری از خدایان در مبارزه برای برتری جویی به جنگ رفتند . در این الواح شرح می دهد که چگونه اکثرا فرزندان آنوناکی «خدایان» در این جنگها شرکت داشته اند. منظور از این خدایان , نواده های انکی و انلیل، برادران ناتنی بودند که به رقیب سرسخت یکدیگر تبدیل شده بودند، و فرزندان آنها در این جنگها شرکت داشتند. یکی ازاین جنگهای به نظر میرسد که در نابودی مقدس سدوم ((sodom و (Gomorrah)بود. احتمالا این شهرها در انتهای جنوبی بحرالمیت، جایی که که در آن، امروز، مقدار تشعشعات ، بسیار بالاتر از حد نرمال است واقع شده بود. . با توجه به کتاب مقدس در این هنگام بود، زن لوط به عقب نگاه کرد و به ستون نمک تبدیل شد. ذکریا سچین با اشاره به متون سومری اصلی، می گوید که ترجمه درست آن عبارت این است که همسر لوط به یک ستون از بخار تبدیل شده .

در سراسر جهان در هر فرهنگ بومی، با داستان طوفان بزرگ برمی خوریدو الواحی سومری نیز از این قاعده مستثنی نیستند. سچین می گوید: در این الواح شرح داده می شود که هنگامی که طوفان عظیم نسل انسان را محو کرد  آنوناکی این سیاره را با یک وسیله  پروازی ترک کرد. بی شک فاجعه یا فاجعه های غیر قابل تصور ی بر روی زمین درسالهای بین4000 سال و 11000 سال قبل از میلاد به وقوع پیوسته است. یافته های زمین شناسی و بیولوژیک نیز , داستان ها و روایات بی شماری که به توصیف این رویدادها می پردازند را قویا تائید می کند. منشا این داستانها  اروپا، اسکاندیناوی، روسیه، آفریقا، کل قاره آمریکا، استرالیا، نیوزیلند، آسیا، چین، ژاپن و خاور میانه , همه جا می باشد. در برخی روایات صحبت از حرارت فوق العاده ای که موجب جوشیدن دریا گردیده , از کوه های آتش فشان , ناپدید شدن خورشید و ماه و متعاقب آن ظلمت , بارش باران خون، یخ و سنگ, زمین و آسمان در حال سقوط، فروپاشی زمین، از دست دادن یک قاره بزرگ از یخ، و تقریبادر همه این داستانها  از سیل خارق العاده,  دیواری از آب که سراسر زمین را فرا گرفت اشاره شده است .  در فیلمی به نام «تاثیر عمیق» (Deep Impcat) ,موج جزر و مد ناشی از ستاره دنباله دار  تصویری از ان فاجعه را بازنگری می کند. متون قدیمی چینی از ستونهایی  صحبت می کند که مانع از فروپاشی آسمان شده اند. همینطور چگونه خورشید، ماه و ستارگان را در شمال غرب، جایی که آسمان به زمین نزدیک شد  , رودخانه ها، دریاها و اقیانوس ها به جنوب شرقی جایی که در آن زمین غرق شد و  سیل خانمان براندازی  موجب فرو نشستن حریق بزرگ گردید. در امریکا، سرخپوستان pawnee  از زمانی می گویند که ستاره های قطبی شمال و جنوب، تغییر مکان دادند به دیدار یکدیگر رفتند. در روایات آمریکا شمالی از ظهور ابرهای بزرگ و حرارت بسیار   قدرتمندی  که موجب به جوش آمدن  آب می گردد صحبت می شود . اسکیموهای گرینلند به مبلغان اولیه گفته اند که در سالیان خیلی دور زمین دگرگون شده است. در افسانه های پروئی آمده است هنگام جنگ آسمان با زمین , آندو  از هم جداو تقسیم شدند. در افسانه های برزیل می خوانیم چگونه آسمان ها از هم می پاشند و هنگام تغییر مکان آسمان و زمین تکه های زمین جدا می شود و همه چیز و همه کس را به کشتن می دهد. در داستانهای سرخپوستان هوپی در شمال امریکا آمده است که : «در زمین شکافهای عمیقی بود و آب همه چیز را  فرا گرفت و جز حاشیه ای باریک گلی بر جای نماند».

همه این داستانها با افسانه آتلانتیس و Mu و یا Lemuria در ارتباطند.   دو قاره پهناور، یکی در اقیانوس اطلس و دیگری در اقیانوس آرام، که به باور بسیاری از مردم توسط نژادهای بسیار پیشرفته اداره می شد. گفته می شود این قاره ها در اثر شرایط و حوادثی که به آنها اشاره شد ه در زیر دریا ناپدید شد.  و فقط جزایر متروک مانند آزور به عنوان باقی مانده ای از عظمت و شکوه سابق انها برجای ماند . آتلانتیس و انجمن سری شبکه پر رمز و راز توسط فیلسوف یونان باستان,  افلاطون (427-347 پیش از میلاد) شرح داده شده است.

تا به امروز این شبکه مخفی  اطلاعات و دانش را به عده قلیلی منتقل کرده در حالیکه توده اکثریت را از این امیتاز محروم کرده است. تاریخ رسمی , بحثهای افلاطون درمورد وجود چنین قاره ای را نادیده انگاشته و اختلاف آشکار تاریخی در گزارشهای او وجود دارد اما شواهد زمین شناسی  مطلب اصلی او را تائید می کند . آزورها ، که برخی معتقدند بخشی از آتلانتیس بودند، در وسط خط الراس اقیانوس اطلس که به خط شکستی که به گرداگرد سیاره متصل است,  مستقر بودند (شکل 3). طول این خط 40.000 مایل ادامه دارد .
خط الراس اقیانوس اطلس میانی یکی از مهمترین مناطق زلزله و آتشفشان است. چهار صفحه گسترده تکتونیکی، اوراسیا، آفریقا، آمریکای شمالی و کارائیب، همه در این منطقه بایکدیگر برخورد و ساختار بسیار ناپایدار زمین شناسی بوجود اورده اند. آزور و جزایر قناری (اسم جزیزه در لاتین به معنای «سگها» است، نه قناری!) هر دو،  فعالیت گسترده آتشفشانی در مدت زمانیکه افلاطون برای پایان آتلانتیس پیش بینی کرده بود داشتند. گدازه Tachylite در طی 15000 سال در داخل آب دریا  متلاشی شد و در عین حال هنوز هم  در بستر دریا در اطراف آزور یافت می شود و تحولات اخیر زمین شناسی آن را تایید می نماید. شواهد دیگر، از جمله شن و ماسه ساحل جمع آوری شده از اعماق  10,500  و  18,440 پا، نشان می دهد که بستر دریا در این منطقه باید براساس مطالعات  زمین شناسی اخیر، بالاتر از سطح دریا بوده باشد. موریس یووینگ، اقیانوس شناس ، در مجله ملی جغرافیایی نوشته است که: «یا زمین باید دو یا سه مایل غرق شده باشد ، و یا دریا باید دو یا سه مایل پایین تر از سطح کنونی بوده باشد. «

هر گونه بهره برداری از این مطلب با ذکر منبع با آدرس www.ufolove.wordpress.com  مجاز می باشد.

پ . ن : با تشکر فراوان از شیرین  عزیز برای ترجمه و ارسال این مطلب .

صفحه فیسبوک دنیای اسرارآمیز

http://www.facebook.com/BLOG.UFOLOVE

Posted on فوریه 18, 2012, in کتاب بزرگترین راز. Bookmark the permalink. 28 دیدگاه.

 1. با تشکر از شیرین عزیز
  البته خیلی از مطا لبش از قول سچین نوشته شده است ویک موضوع تکراری است ولی باز در لابلای مطالب می توان چیزهای دید که ارزش خواندن دارد (حتا اگر یک جمله باشد که ما نمی دانیم)

  ممنون

 2. اینقدر ساده لوح نباشید گول دشمن اصلیتونو نخورید اینا خودشون مخلوقی بیش نیستند به من بگویید صدها میلیارد کهکشان رو آنوناکی بوجود آوردن که حالا بخوان خالق شما باشند؟.خالق ما و شما و آنوناکی،وهمه ساکنین زمینها و آسمانها فقط خدای یکتاست.شیطان ملعون میخواهد بوسیله اعوان و انصارش مثل این سیچین مشرک شما رو هم گمراه کنه هوشیار باشید که بازگشت همه ما به سوی خداست و وعده الهی در مورد ستمکاران محقق خواهد شد.

  • نیما جان خالق ما خدای یکتا هست و اینجا هم چنین چیزی که شما میگی ما نگفتیم. مگر الان که در ازمایشگاهها دست به تولید موجودات مختلف یا انسان میزنند باید بگوییم دانشمندان اینها را خلق کردند؟

   • اگه دقت کنید دنیا دارای محدودیتهای عجیب و غریب زیادی هستش…..انگار این دنیا سایه یه جهان دیگست ….درست مثل وقتی که gta بازی میکنیم با محدودیتهای زیادی نسبت به این دنیا مواجه میشیم……حالا بیایید دنیای واقعی رو با دنیای ذهن و رویا و تخیل مقایسه کنید ….چه قدر دنیای ما درمقابل دنیای تخیل کوچک و محدوده….ایا دنیای ذهن دنیای واقعیه و دنیای ما تنها یک سایه از دنیای تخیله؟
    ایا ما از یه جای خیلی بهتر و متکاملتر اومدیم که اونجا هیچ محدودیتی نداشتیم و دنیای تخیل یک تصویر محدود»محسور در اینه» از اون جهانه که بهمون به ارث رسیده؟……

 3. بسیار زیبا سپاس

 4. ممنون . مطلب جالبی بود . ولی ایرادات زیادی به این نظریه وارده ، از جمله :
  1- اگر انوناکی ها اینقدر پیشرفته بودند که سفرهای فضایی انجام میدادند چرا از ربات ها و ماشین آلات برای استخراج طلا استفاده نمی کردند ؟!!
  2- فیزیک بدنی انسان برای انجام کار سخت و سنگین بدنی اصلاً مناسب نیست و انسان نسبت به جثه خودش در بین سایر موجودات زنده خیلی ضعیف می باشد ! و ایجاد یه همچین موجود ضعیفی برای کار در معدن بی معنی و احمقانه به نظر می آید .
  3- تاریخ های ذکر شده دقیق نیستند مثلاً گفته شده بین 150000 تا 300000 که اختلافشان خیلی زیاد است . همه را گفته تا یکیش درست دربیاد .
  4- این موجودات به اصطلاح فضایی دقیقاً به مانند سایر موجودات فضایی مانند : reptilian ها ، ساکنان سیریوس ، ساکنان آندرونوا ( اگه اشتباه ننوشته باشم ) و بیگانه های نوردیک و غیره خودشان را خالق و صاحب انسانها معرفی می کنند و جالب اینجاست که بقیه را دروغگو و دشمن انسانها !
  این داستانها احتمالاً براساس ترجمه های اشتباه و مغرضانه از الواح سومری ساخته شده اند ، شایدم یه همچین موجوداتی وجود داشتند ، چون در بیشتر فرهنگها موجوداتی مانند غول ، دیو ، پری و … و دورگه های آنها با انسان وجود داشته اند . که حتی برخی اقوام اونا رو پرستش هم می کردند . برخی هم با اونا جنگ می کردند ! نمونه اش تو شاهنانه کم نیست . فردوسی حکیم هم فرموده : خیال نکنید دیو و اژدها و موجودات اینچنینی وجود نداشتند !

 5. با سلام
  بسیار عجیب بود. تو متن نوشته شده که اب جوشیدن گرفت و دریا ها با حرارت زیادی جوشیدن. دقیقا این جمله در قران اومده : و به نوح وحی کردیم که خودت و تمامی کسانی که ایمان اوردند بر کشتی سوار شوید و در ان هنگام اب از زمین خارج شد و تمامی اب ها جوشیدند!

 6. ممنون از شیرین مطلب زیبایی هست.

 7. دوست عزیز turboratur
  در مورد بند اول نوشته شما با نظر شما کاملا موافقم، «استفاده از ربات». ولی به نظر من بهتر است کمی بیشتر روی واژه ربات فکر کنید. ربات را به شکل ایده آل آن در نظر بگیرید نه چیزی که انسان در حال حاضر توان ساختن آن را دارد. در حال حاضر پاره ای از تحقیقاتی که در شاخه رباتیک در حال انجام هستند به شرح زیر می باشد:
  – پردازش الگو یا pattern recognition
  در این شاخه که قسمتی کاربردی از علم نرم افزار است سعی می شود تا توان تشخیص گفتار و تصویر و … به یک سیستم داده شود. مثلا وقتی کسی نام من را صدا می زند، صرف نظر از این که شخص زن یا مرد است، بچه یا بزرگسال است، با لهجه آسیایی صحبت می کند یا اروپایی، صدای او برای من آشناست یا برای اولین بار است که صدای او را می شنوم من اسم خودم را تشخیص داده و به سوی او برمی گردم. یعنی انسان دارای یک سیستم تشخیص گفتار بسیار پیشرفته است که به هیچ عنوان قابل مقایسه با آخرین دستاوردهای بشر که نمونه آن سیستم «سیری» در آخرین سری گوشی های اپل است نیست. به این قابلیت توان پردازش را هم اضافه کنید: وقتی کسی نام من را صدا می زند و می گوید بیا یا برو، من منظور او را فهمیده و عکس العمل مناسب را انجام می دهم. حتی وقتی داده های کافی به من داده نمی شود خودم تفسیر کرده و حلقه های مفقوده را می سازم. برای مقایسه توان پردازش سیری، در یوتیوب دنبال کارهای خنده دار سیری بگردید. خودتان مشاهده خواهید کرد که این شاگرد اول تشخیص گفتار خیلی وقت ها از خنگ ترین آدم ها هم خنگ تر می شود.
  در زمینه تشخیص یا پردازش تصویر هم داستان به همین منوال است. چشم و مغز انسان فراتر از هر سیستم تشخیص الگوی موجود عمل می کند.
  تازه این روباتی که نامش انسان است نه نیاز به برق دارد، نه باتری می خواهد و نه احتیاج به روغن کاری دارد. خودش می رود غذا پیدا می کند، می خورد، لذت می برد و خودش را شارژ می کند (تازه قرمه سبزی را هم اختراع کرده است که زبان من از شرح و بیان آن قاصر است 🙂 )
  نمی خواهم بیش از این ادامه دهم که در این زمینه بسیار می شود سخن گفت، ولی مخلص کلام اینکه خود ما هم داریم سعی می کنیم که روبات هایمان را بیشتر شبیه خودمان (از لحاظ قابلیت و توانایی) بکنیم. پس روبات فقط آن چیزی نیست که ما به آن روبات می گوییم یا توان تولید آن را داریم.

  • هزینه انسان 100 ها برابر ربات هست….هزینه خواب خستگی ..بیماری…شورش…عدم اپگرید…..چرخه طولانی تولید مثل پیری زاد ولو بلوغ…….تقریبا اکثز کارخونه های خودرو سازی دارن از ربات استفاده میکنند و گرنه هزینه ساخت ماشینها سر به فلک میکشه………
   تازه حتی زمانی که تکلونوژی رباط به نهایت خودش برسه باید یواش یواش جای خودش رو به فناوری نانو بده..که دیگه نیازی به مراقبت نداره و حتا در حالت ایده عال نانو ماشینها می تونند خودشون رو تعمیر کنند …خوصصا اینکه برای استخراج رگه های طلا از عمق زمین بسیار کارامدند….نانو ماشینها در کنار هم کارایی ماشینهای بزرگ رو دارند و در حالت منفرد خواص سلولهای زنده رو…….
   همین حالا هم روی زمین تا این حد پیش رفتیم و کامپیوترهامون با 20 پیش قابل قیاس نیست ..فکرش رو بکن موجودی بسیار باهوش تر که سفرهای سیاره انجام میده..جه کارها که نکرده

   • با گفته شما موافق نیستم. هر رباتی برای ادامه فعالیت خود نیاز به انرژی، قطعات یدکی و … دارد که با در نظر گرفتن تمام این ها «هزینه 100 ها برابری» گفته ای بس اغراق آمیز به نظر می رسد. من خودم با کارخانه فولکس واگن در آلمان همکاری می کنم که خط تولید آن بسیار مدرن و مکانیزه است (جالب است بدانید که همواره افرادی در کنار تجهیزات رباتیک تولید، بر کار ربات ها نظارت می کنند). در بسیاری از موارد استفاده از ربات ها فقط به خاطر هزینه نیست و در پاره ای از موارد ربات ها هزینه ی بیشتری نیز نسبت به نیروی کار انسانی دارند. ولی انسان برای راحتی کار خود و در امان ماندن از عواقب کارهای سنگین (مثل مونتاژ) و خطرناک (مثل رنگ آمیزی بدنه) و بسیاری از دلایل دیگر از ربات ها استفاده می نماید. بعید نیست اگر در علم رباتیک به اندازه کافی پیشرفت کنیم، بعد از مدتی ببینیم که ربات های هوشمند ما برای جلوگیری از فرسودگی قطعاتشان، خود ربات های جدیدی اختراع کرده اند تا وظایف سنگین شان را به آنها محول کرده و خود در کنار حط تولید در حال نظارت و نوشیدن آب پرتغال می باشند 🙂
    فن آوری نانو هم به نظر من نمی تواند جایگزین رباتیک شود که قیاس این دو، مقایسه ای مع الفارق است. انسان علیرغم اختراع موتور جت، هنوز دارد از دوچرخه استفاده می کند (مثل بعضی از ماموران پست آلمان). البته فن آوری نانو بسیار سودمند است و کاربردهای فراوانی در سایر زمینه های تکنولوژیکی دارد.
    در مورد پیشرفت تکنولوژی حق با شماست و این امری طبیعی است. تمامی تکنولوژی ها با گذشت زمان تکامل یافته و حتی تکنولوژی های جدید متولد می شوند. خلاصه سخن من این است که اگر زمانی توان تکنولوژیکی و دانش فنی ما انسان ها هم به حدی رسید که «چه کارها که نکرده» شد، شاید ما هم به جای ربات موجودی شبیه به همین انسان خلق نمودیم. شاید یکی از این «چه کارها که نکرده» ها خود ما باشیم.

 8. در مورد بند دوم نوشته شما هم تا حدودی حق با شماست. یعنی یک گوریل یا قیل برای کندن و حمل کردن کردن دارای عضلات و اندام های مناسب تری هستند. ولی تا بحال یک گوریل یا فیل را دیده اید که پشت یک جرثقیل یا بیل مکانیکی نشسته باشد یا با دینامیت معدن استخراج کند؟
  این انسان-ربات شاید اندام هایش ضعیف باشند ولی مغزی به مراتب توانا و ابزار ساز دارد. ابزارهایی که ضعف اندام هایش را جبران می کنند. اگر شما باشید کدام یک را انتخاب می کنید؟ گوریل قوی هیکلی که حتی نمی فهمد جرثقیل چیست یا انسان-ربات ابزارسازی که پدر هر چی معدن هست را درآورده است 😉

 9. خیلی جالب بود… از شیرین عزیز به خاطر تلاشی که برای گذاشتن مطالب و ترجمه این کتاب میکند تشکر میکنم

 10. جالب اینجاست که در شاهنامه محل زندگی دیو ها مازندران ذکر شده ، ولی مازندران شاهنامه ناحیه غرب ایران بوده و نه استان مازندران در شمال ایران ! که میشود عراق ( سومر ) امروزی !!! از خصوصیات دیو ها در شاهنامه و داستانهای ملی ایران می توان به آدم خواری و خون خواری ، پرواز کردن ، تغییر شکل دادن و همچنین پیشرفته بودن اونا می باشد ! جالب اینه که ایرانیان خیلی از علوم و فنون و از جمله خواندن و نوشتن را از دیو ها یاد گرفته اند !!! بعضی ها معنی لغوی کلمه دیو را با انوناکی یکسان دانسته اند ( درخشنده یا از بالا آمده ) !!!! خلقت کیومرث توسط اهورامزدا برای نبرد و از بین بردن نژاد دیو ها قابل توجه است .

 11. ممنون از شیرین عزیز، در اوستا دیو به خدایان اریایی گفته میشد که بدمدش بودند و خوردن گوشت حیوان و مراسم قربانی و…. رو بین مردم ترویج دادند، شبیه همون ماهیت منفی وازونگو یا همون اریاییها در افسانه های افریقا

 12. خیلی جالبه…مرسی از مطالب خوبتون.
  اخیرا دارم کامنت های دوستان رو هم میخونم نظراتشون برام جالبه خوشحالم که مطالب رو نقد می کنن و حداقل بدون فکر نمی خونن. اگه حرفای این بابا سیچین درست باشه باید بگم که همه مون (بااین داستان هایی که دینمون برامون تعریف میکنه و وظیفه ای که برامون تعیین کرده ) بدجوری سرکار رفتیم. یعنی تا الان ادیان سرمون کلاه گذاشتن. به قول اون بابا که میگفت قصه گناه آدم و خوردن سیب نبوده بلکه آزاده خواهی یک ادم و دیکتاتوری یک خدا بوده….

  احساس موش آزمایشگاهی بودن و مورد سوء استفاده قرار گرفتن خیلی بده. نمی دونم وقتی اندوبسار این حرفها رو میشنیده تف نمی داخته تو صورت اربابش انکی؟ و یا رائل تو صورت الوهیم یا الکس کولیر به آندرومدایی ها…
  البته در این موضوع شک ندارم که از اول تاریخ بشر تا حالا یه دستی، یه نیرویی، یا یه کسایی سعی کردن ذهن مردم رو از حقیقت وجودی خودشون منحرف کنن و بگن تا حالا هرچی شما شندیدن دروغ بوده و اینایی که ما از این به بعد میگیم راسته.

  به نظر من واقعیت موضوع اینه که موجودات فرازمینی با معرفی کردن خودشون بعنوان خدا به بشر سعی کردن از اونا سوء استفاده کنن. تو همین کتاب گمشده انکی اینقدر تناقض وجود داره که حد نداره سوتی های ریاضی زیادی داده.
  1- به قول اون دوستمون که میگفت چرا از ربات استفاده نکردن
  2- یا اصلا چرا از زمین طلا گرفتن؟ مگه نمی دونستن طلا رو میشه تو آزمایشگاه ها ساخت
  3 – چرا اینقدر استخراج طلا واسه شون طول کشیده. و تا اون موقع سیاره شون هنوز سرپا بوده
  4- چرا این موجودات هوشمند اول از آب طلا گرفتن بعد از چند سال فهمیدن که میشه اونو از زیرخاک هم بدست اورد
  5- چرا بعد از اینکه کارگرها شورش کردن و وعده ساخته شدن برده بهشون داده شد راضی شدن و حدود صدو بیست سال دیگه کار کردن؟
  6- بعد از اینکه آدم خلق شده توسط آنوناکی آزمایش شد حدود صد سال دیگه طول می کشه تا آدما تولید مثل کنن و تعدادشون قابل توجه بشه و تا اون موقع کارگرا همچنان داشتن کار می کردن…. یخورده فکر کنین اینا اصلا منطقی نیست

  اما چند تا سوال دیگه از اون طرف برام باقی مونده اونم نزدیکی بعضی نشونه ها تو داستان انکی با بعضی مفاهیم مذهبی خودمون مثل درخت سدر که جایگاه خداست یا اینکه چرا بشر به طلا علاقه مند شد شاید چون چیزی بوده که خدایان رو خوشنود می کرده

 13. وقتی انسان پیشرفته تر شد رفته رفته درک اون هم از خدا بیشتر و بیشتر شد اما کسی دلش نمی خواست راجع به شیطان تحقیق کنه برای همین هم کم و بیش ناشناخته موند و همین باعث شد که خیلی بهمون نزدیک بشه تا جایی که امروز به واقعیت های مسلم و شناخته شده خودمون شک می کنیم و خدا که برای معرفی کردن خودش به بشر مجبور بود تا سطح فهم بشری پایین بیاد امروزه برای ما به صورت یک شخص متجلی شده. مثلا وقتی که قرآن رو میخونی اگه ایمان نداشته باشی انگار با یه شخص طرفی. در حالی که خدا برای شناختن خودش به بشر مجبور شده در این قالب ها خودش رو نشون بده و شیطان درست از همین موضوع سو استفاده می کنه و میگه این شخص دقیقا من هستم. و چون تعدادشون هم زیاده هر دفعه یه دروغی سرهم می کنن و به خورد ما میدن. من وقتی نوشته های شیرین رو در باره شیطان شناسی می خوندم خیلی برام جالب اومد که بالاخره یه نفر جرات کرده و در این باره تحقیق کرده پاشده رفته هند و بین اون همه جن پرست داره مسلمون زندگی می کنه. خب این از نظر من قابل تحسینه

  • عباس جان شیطانی وجود ندارد. وقتی همه چیز در خدا خلاصه میشود آیا نعوذ بالله خدا قسمتی شیطانی داشته که شیطان از آن بوجود امده؟ شیطان در ذهن ما است. در نفس ما.

  • اینجور طرز نگاه واقعا کوته فکرانست.من در اصل وجود خالق شک ندارم.ولی به این هم سخت معتقدم که این همه مکاتب دینی که الان وجود داره به اسم اسلام و مسیحیت و …..همه ساخته ی موجوداتی است مادون خالق.حقیقت ودانش ورای این حرفاست که شما بخواهید اونو تقسیم به مسلمان و جن پرست بکنید.همین طور هم حقیقت وجودی شیطان به غایت مسخره ست.این کاراکتر بیچاره ابزاری شده برای شخصیت های ضعیف النفسی که جربوزه ی به عهده گرفتن مسئولیت کارهاشون رو ندارن و میخوان که اونو فرافکنی کرده و تقصیر خودشون رو به گردن دیگری بیندازن.
   در ضمن شما هم وقتی از اعتقادات دیگران صحبت میکنی,محترمانه خطابشون کن.توهین (جن پرست)به دیگران نشان ضعف شخصیتی خود شماست.مسلمان با حال.

 14. اتفاقا این هم یه نظریه عرفانیه که معتقده شیطان هم مامور مخفی خداست وگرنه کسی جرات نمی کنه در حضور حضرت حق قد علم کنه. نظامی میگه
  کیست در این دیرگه دیر پای.
  کولمن الملک زند جز خدای
  چون سخن ات بانگ بر ابلق زند
  جز توکه یارد که اناالحق زند؟

  به نظر من همون طورکه رسول ظاهری و باطنی داریم یعنی عقل ما رسول باطنی و انبیا رسولان ظاهری هستن. همین طور که در وجود ما یه نور الهی هست و خدایی هم در بیرون از ما وجود داره. نیروی شر یا شیطان هم دقیقا به همین شکله. یعنی بخشی از اون در خود ماست و در بیرون از ما هم وجود داره

  خدا تماما خیره و منشا خوبی و رحمته ولی از اونجایی که دنیایی که ما در اون زندگی می کنیم مادیه و لزوم مادی بودن دنیا یعنی ماهیتش ایجاب می کنه که تغییر کنه و این تغییر ناگزیره که یا به سمت کمال باشه و یا در جهت نقصان. خلاصه می کنم وجود شر در جهان لازمه ی جهان مادیه. مثل بلایای طبیعی مثل سیل و زلزله یا حتی بی عدالتی و جنایت و غیره. مثل اینکه هر مکان زیبایی اعم از پارک، هتل رستوران و هر عمارت مجللی با تمام زیبایی هاش نیاز مند یه توالته. اگه آدم میخواد از لذت خوردن بهرمند بشه باید رنج دفع مواد رو هم متحمل بشه.

  سرتو درد نیارم حسن انتصاب شرور در جهان به خدای عالم چیز بدی نیست بلکه خیلی هم زیباست. اما وقتی از جایگاه انسان بهش نگاه کنی میشه زشت و ناپسند.

  ببخشید اگه زیاده گویی کردم نمی دونم تونستم این مفهوم رو برای شما روشن کنم که وجود شیطان با خدا منافاتی نداره یا نه

 15. كساني كه چند صد هزار سال پيش از بهشت در يك ستاره دوردست به اينجا اومدن حتي خودشون به ميزان علمي كه چندين نسل قبل از اونا داخل سفينه در اختيار داشتن واقف نبودن فقط دنبال جايي بودن كه فرود بيان
  زمين رو براي فرود انتخاب كردن
  ميراث زيادي از علم و آن چيزي كه اجدادشون در سفينه و در محل زندگيشون رعايت ميكردند باقي نمونده بود جز اينكه اونا ميدونستن افراد داخل سفينه به چند قوم و دسته تقسيم ميشن كه اين پر رنگ ترين قضيه بود (قابل توجه كه نظام طبقه اي به شدت حاكم بوده و متاسفانه شديدتر از محل زندگيشون فقط هم به خاطر نياز هاي جديد بوجود اومده حاصل از سفر چندين هزار ساله كه در بين ملت داخل سفينه وجود داشته)
  بعد از چندين سال از شروع حركت يه عده ميخواستن بيشتر از ديگران داشته باشند و برخوردار باشن كه بالاخره خودشونو به مردم به عنوان (مثلا) سران شناساندند
  زبان هر قومي ارزشمند ترين ميراثي بود كه نزد هر كسي يافت ميشد ولي اجازه دسترسي به مكتوبات با سران بود ….. اونا به اصطلاح پاشونو روي زمين گذاشتند ولي بينشون ديگه چيزي به نام اتحاد نبود!…..
  …سران توي زمين يك دسته جديد و برتر شدند و سران بودند كه انسان رو با دستكاري ژن حيوانات بوجود آوردن…
  سران هنوز هم هستند… و من مشتاق ديدن مكتوبات راجع به سرزيمنم هستم! 

 16. ممکنه لطفا این صفحه را ترجمه و در این سایت منتشر کنید
  http://www.2012.com.au/reptilian_brain.html

 17. خیلی ممنونم از مطلبتون.. کاش میشد کتابو دانلود هم کرد چون بیرون نمیفروشن متاسفانه

 18. دوستان گرامی و عزیز
  رپتالین ها اولین ساکنان این سیاره بودند ۶۵ میلیون سال قبل در ابتدای سطوح پایین زندگی را تجربه کردند و سپس تکامل پیدا کردند و وارد سطوح بالاتری از مکان و زمان شدند و اونا وجودهای ناآگاه ابعاد دیگر رو که برای تجربه ابعاد پایین تر آمده بودند رو فریب دادند و در نهایت یک با مهندسی ژنتیک اونا رو به شکل انسان به عنوان یک نژاد برده خلق نموده ؛ در واقع ما وجودهایی آزاد از نور و صوت هستیم ولی رپتالینها با فریب و نیرنگ ما رو بدین شکل در آوردند و میلیون ها ساله که دارند زندگی ما رو درون این ماتریکس (جهان های مکان و زمان ) کنترل می کنند ؛ اونا در فیزیک هم حضور دارند ۴ تا ۵ درصد جمعیت این سیاره رو تشکیل می دهند و به عنوان رهبران جوامع در راس امور هستند (ایلومناتی فامیلی و ماسون ها و سازمان کابال ؛ تعدادی از رهبران و اساتید معنوی و مذهبی دنیا همچون پاپ و ملکه انگلیس و تعدادی از ریس جمهورهای امریکا)
  چشمانتان رو باز کنید و ببینید کجا دارید زندگی می کنید.
  رپتالین ها با خلق سیستم های اعتقادی(سیاست ؛مذهب ؛ اقتصاد و نظام پولی دنیا ؛ علم و دانش ؛ سیستم های آموزشی ؛ رسانه های جمعی ) انسان ها را کنترل می کنند هدف اونا حاکمیت کامل و کنترل تمامی جنبه های زندگی شماست

  پروژه های زیادی توسط فرزندان تاریکی روی این سیاره در حال جریان هستش اونا دسترسی شما رو به سطوح بالای آگاهی سد نموده اند و به صورت مستمر ناخودآگاه شما و کالبدهای شما رو با امواج ماکرویو و الکترومغناطیسی و هارپ ؛ وای فای و امواج مخابراتی مورد حمله قرار می دهند ؛ در طول ۶۰ سال اخیر با انجام آزمایشات اتمی و هیدروژنی و توسعه نیروگاه های اتمی و حوادث اتمی آب و هوای زمین را به موادرادیواکتیو آلوده نموده اند ؛ با توسعه پروژه هارپ در آلاسکا و روسیه و نقاط دیگر دنیا بصورت مدوام مردم را در معرض استرس و مشکلات کم خواب قرار داده اند ؛ اجازه نمی دهند که امواج مغزی شما در حین خواب به سطح دلتا برسه ؛ آب و غذای ما را آلوده نموده اند ؛ با غذاهای اصلاح ژنتیکی شده ژنوم ما رو دوباره پروگرام می کنند وبدن ما رو اسیدی می کنند بیشتر غذهارو به شکر مصنوعی آلوده نموده اند که باعث هزار مرض کوفت مثل سرطان و آلزایمر دیابت و غیره میشه؛ به آب آشامیدنی فلوراید می زنند فلوراید یک ماده سمی هستش ؛ واکسن های مهلک حاوی فلزات سنگین و ویروس های زنده را به ما تزریق می کنند
  و یک عده نخبه رو هم مثل بیل گیتس به عنوان خیر میفرستن جلو که اهداف شیطانی خودوشون در خصوص واکسناسیون رو اجراکنند پولتان را غارت می کنند و نظام پولی را به وسیله بانک فدرال رزرو و بانک های خصوصی انگلستان و مافیاهای خودشون کنترل می کنند ؛ ارتش و داداگاه و دولت ها و همه منابع رسانه و همه چیز رو در اختیار دارند ؛ جنگ جهانی سوم رو راه اندازی کرده اند ۶ میلیارد انسان رو حذف می کنند و تنها یک میلیارد برای عصر جدیدی از برده داری نگه می دارند .
  پروژه های دیگر مثل کنترل ذهن به روش های گوناگون و بلو بیم هم که در مورد شبیه سازی روز قیامت براساس کتاب های آسمونی ؛ و در نهایت این سوال اساسی که آیا می خواهید در خواب بمانید و یا از یک خواب عمیق بیدار شوید و ببنید که چقدر دروغ و تحریفات رو تحویل انسان ها داده اند؟
  برچسب ها و ایده های شخصی یا جمعی شما هیچ کمکی به تشخیص حقیقت نخواهد کرد ؛ تا آخر عمر و هزاران زندگی دیگر می توانید در مورد ایده هاتون چه خوب و چه بد صحبت کنید اما کمکی به شما نمیکنه چون همگی بازی ذهن هستش ؛ ذهن شما مکان و زمان رو خلق میکنه ؛ذهن شما همانند یک ماشین هستش و قابلیت پروگرام شدن داره همچنان که دی ان ای هم قابلیت برنامه ریزی شدن داره ؛ هم ما در یک فرایند شبیه سازی شده حضور داریم که بهش ماتریکس یا مکان و زمان میگن ؛ شما ۵ تا کالبد دارید و تا زمانی که اونا رو رها نکنید نمی توانید از این چرخه دیوانه وار مرگ و زندگی های مجدد و جهان های دوار تحتانی مکان و زمان خارج شوید.
  فیلم های ماتریکس سری ۱ تا ۳ را بارها و بارها ببینید دنیا شما در نهایت بدین شکل و برتر از این میشه ؛ جاسوس های اونا همه جا هستند در همه ابعاد مکان و زمان و مثل سگ نمی گذارند که از این زندان برید بیرون و آگاه تر بشید ؛
  مهم تر از همه مساله رشته های تقید هستش خودتون برید در مورد تحقیق کنید .
  همه زندگی در ارتباط با آگاهتر شدن و انتخاب های شماست زندگی نه آینده و نه گذشته بلکه اکنون حقیقی هستش ؛مکان و زمان یک توهم بزرگ و ماندن در این توهم ریسک بزرگیه.دیگه دوران خدایان و پادشاهان و ملکه ها و نخست وزیران و قدیسان و اساتید معنوی و رهبران و پیامبران و لاماها و شمن ها و صوفی ها و گوروها تمام شده و باید از این خواب عمیق (گله داری بشریت ) بیدار شویم.

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: