آلایا – اهل سیستم ستاره ای پلیدیان – بخش شش


آلایا در اینترنت فقط و فقط از طریق کانال شخصی خودش در سایت «یوتوب» گفته هایش را به عموم می رساند و هیچ جای دیگری در اینترنت فعالیت نمی کند.

لینک کانال آلایا:

http://www.youtube.com/user/777ALAJE

در ادامه توجه شما را به متن ششمین ویدیو «آلایا» جلب می کنم.

یادآور می شوم که این متن، زیرنویس یک ویدیو است و به همین خاطر ممکن است برخی از جملات کوتاه یا تکه تکه باشد. پس برای متوجه شدن موضوع باید دقت بیشتری به خرج داد. 

 

آلایا اهل پلیدیان – قسمت ششم

درود، من آلایا از سیستم ستاره ای پلیدیان هستم.

این روزها شما می توانید بسیار در مورد عامه ای بشنوید یا ببینید که تصور می شود آنها از فدراسیون روشنایی کیهان می باشند. شما باید بدانید که بیشتر آنها از طرف ما نیستند. آنها از غیر زمینیانی هستند که در خدمت روشنایی نیستند. آنها از کسانی که می توانند کانال بشوند اما به اندازه ی کافی معنوی نیستند تا ببینند با چه کسی کانال شده اند، استفاده می کنند. آنها از نام ما استفاده می کنند تا شما اطلاعات اشتباه شان را باور کنید. یکی از حیله های آنها این است که شما را مهو داستانهای زیبای طولانی در مورد شرایط زیبای زمین می کنند و اینکه شما نیاز به انجام هیچ کاری و پاک کردن موانع ندارید، زیرا اینها خود به خود پاک می شوند. آنها می خواهند که شما در یک حالت رویایی ماندگار باشید. آنها از این حیله استفاده می کنند به خصوص برای مردمی که از تلوزیون برنامه ریزی نشده اند. آنها می خواهند که شما در گروه چشم به راهان ماندنی شوید، هیچ کاری انجام ندهید و منتظر بمانید تا آنها همه ی کارها را برای شما انجام دهند. آنها دهه هاست که در کانال شدن شان می گویند که ارتباط نزدیک است و ما در فلان تاریخ خواهیم آمد، اما سالهاست که هیچ اتفاقی نیفتاده. مردم بجای اینکه روی پاک کردن درونی و رشد و ترقی شان کار کنند، وقتشان را تلف می کنند و منتظر می مانند. یک مثال خوب آن را در اکتبر 2008 دیدید.

فدراسیون روشنایی کیهان هرگز چنین کاری را نمی کند. ما فقط به طور انبوه و عمومی روی یک سیاره فرود می آییم، هنگامی که اکثریت جامعه ما را دعوت کنند. این یک قانون کیهانی است. و اگر ما بیاییم، همگی از آن آگاه خواهد شد و هر کارگر روشنایی آن را لمس خواهد کرد. زیرا ما از تله پاتی استفاده می کنیم. در پیامهای مان ما همیشه به شما دانش می دهیم تا هشیاری تان را گسترش دهید و یک انسان کیهانی بشوید. اطلاعات ما مستقیما مهمترین و حیاتی ترین چیزها را نشان می دهد. ما ساعتها و ساعتها در مورد یک چیز صحبت نمی کنیم. این وقت و انرژی را تلف می کند. ما هرگز در مورد هیچ تاریخ زمینی حرف نمی زنیم. زیرا ما می دانیم که آینده چیزی تعیین شده نیست و هیچ بستگی به هیچ تاریخی در زمین ندارد. آینده در هر ثانیه در حال تغییر است، بسته به انرژی افکار و احساسات اکثریت مردم زمین. بنابراین احتمالات متفاوت زیادی برای آینده وجود دارد و ما هیچ حقایق دنبال کننده یا تقویمی نداریم که به دیوار آویزان باشد و اعمال ما را برنامه ریزی کرده باشد. ما هنگامی عمل می کنیم که زمان، جایگاه، انرژی و قوانین کیهانی مناسب باشند.  

 

من قبلا به شما گفته ام همچنانکه انرژی ها افزایش میابند، افکار هرز کاری از پیش نخواهد برد و شما باید از افکار کروی استفاده و از جهات مختلف و دید بالاتری به موضوع نگاه کنید.

شما می باید از ادراک مستقیم خود، قلب و دانش نفستان استفاده کنید تا زندگی و هستی را درک کنید. چیز دیگری که باید به یاد داشته باشید این است که غیر زمینیانی که در خدمت روشنایی نیستند نیز دارای سفینه هایی هستند. با قلبی توسعه یافته و حواس معنوی شما می توانید سفینه های آنها را از سفینه های ما تشخیص دهید. این امکان وجود دارد که روزی شما باید این کار را انجام دهید. اگر عملیات بزرگی روی زمین انجام شود، ما مردم را با سفینه های مان خارج خواهیم کرد. و در چنین موقعیتی ضلع تاریکی هم با سفینه هایشان خواهند آمد و شما باید بدانید که کجا بروید یا نروید. این فقط یک احتمال است. و با ذهنی معنوی و عشق در قلبتان شما برای هر نوع شرایطی آمادگی دارید. اگر مردمی کافی روی پیشرفت معنویت شان تمرکز کنند، دگرگونی می تواند هر لحظه روی دهد. همچنین فرایندهای طبیعی در کیهان هیچ ارتباطی با تقویمی زمینی ندارد. بلکه به انرژی معنویت و تکامل بستگی دارد. هستی هنگامی که زمان مناسب است چیزها را انجام می دهد و ما از فدراسیون روشنایی کیهان، همه چیز را زیر راهنمایی های حکیمانه ی هستی انجام می دهیم.

افکارتان را بنگرید. انرژی تان را در راه کدامیک از احتمالات آینده  دارید استفاده می کنید؟ اکنون شما می دانید چرا مهم است که معنویت را توسعه دهیم. افکار معنوی به اندازه ی کافی می تواند یک آینده ی معنوی خلق کند. افکار منفی نیز یک آینده ی ناخوشایند خلق می کند. بنابراین مهم است که همه ی انرژی های مسدود کننده که ممکن است از زندگی های دیگر یا از همین زندگی داشته باشید، التیام داده شوند. افکار محدود را پاک کنید، مانند: اینکه شما بسیار ضعیف هستید، عشق نداشتن به خود، نفرت، حسادت یا ترس از چیزی. همه ی این افکار مانند ویروس هستند که مانع از پیشرفت تان می شوند. اما شما می توانید هرزمانی این انرژی را به انرژی مثبت تغییر دهید. و شما هیچ نیازی به اجازه ی شخص دیگری ندارید. این فقط شمایید که تصمیم می گیرید.

افکار و احساسات دلیل هر خلقتی هستند. بنابراین به چیزی فکر کنید که می خواهید و نه به چیزی که نمی خواهید. پس اگر شما می خواهید این انسدادها را پاک کنید بیایید یک مراقبه ی کوتاهی انجام دهیم، برای دوباره برنامه ریزی کردن خودتان.

آرام بنشینید و چشمانتان را ببندید. و اکنون یک جریان نور را تصور کنید که از کیهان می آید و تمام بدنتان را لمس می کند. این انرژی را احساس کنید و با تنفستان آن را به درون بکشید. دستانتان را روی قلبتان بگذارید و تصور کنید که با نفستان (روح تان) یکی هستید.

و اکنون به خودتان بگویید:

من برای دریافت وفور از هستی، گشوده هستم.

من به نفسم اجازه می دهم که با عشق من را التیام و به من درس بدهد.

من با شادی و لذت یاد می گیرم.

من برای دانش و فرزانگی آماده ام.

من از دانش تجربه هایم برای خوبی همه استفاده می کنم.

من به خودم عشق می ورزم.

من مهربان و با محبت هستم.

من سالم هستم.

من شجاع هستم.

من مستقل هستم و خودم تصمیماتم را می گیرم.

من مسئولیت زندگی ام را به عهده دارم.

من به هشیاری مرکزی کیهانی متصل هستم.

من از استعداداتم برای خدمت به روشنایی استفاده می کنم.

من در قلبم دلسوزی و همدمی دارم.

من برای همه ی چیزهای خوب در زندگی ام سپاسگذارم.

من عشق می بخشم و دریافت می کنم.

من زندگی ای پر از عشق دارم.

من از عشق برای تغییر دادن هر نوع انرژی مسدود کننده استفاده می کنم.

 

عشق بزرگترین قدرتی ست که وجود دارد. این تصریح را تا جایی که می توانید اغلب انجام دهید تا انرژی و آگاهی تان را بسازید.

به امید تابش روشنایی هستی به وجودتان.

بدرود.

صفحه فیس بوک دانش کیهانی

منبع :        http://www.facebook.com/danesh.keyhani

با تشکر از دوست خوبم که این مطالب را در پیج خودشان ارائه میدهند.

*****************************************************************

صفحه فیسبوک دنیای اسرارآمیز

http://www.facebook.com/BLOG.UFOLOVE

Posted on فوریه 16, 2012, in پلياديان. Bookmark the permalink. 13 دیدگاه.

 1. درود بر شما
  من هم مالایا هستم از سیستم ستاره ای بابکیان برای شما پیام صلح و دوستی دارم.
  بیایید همیشه شادو گوگولی مگولی باشیم. باهم قهر نکنیم هیچوقت. من داییم تو فدراسیون کهکشانی های رئال مادرید کار می کنه اگه مشکلی داشتین به من بگین با پارتی دو سوته حلش می کنیم :)))))))))))))))))))))
  از من دلگیر نشین ولی ادعا و حرفهای مسخره این جناب آلایا اینجور کامنت های مسخره هم می خواد
  این گفت من آدم فضایی ام من هم باور کردم. چقدر این ملت رو شاسغول فرض کرده.؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 2. با تشکر از هارا عزیز
  منتظر ادامه ترجمه ی خوبتان بودم
  آقا بابک چرا باید کسی را که پیام عشق ودوستی بین تمام اجزای جهان هستی را خواهان هست مسخره کنیم ؟ این پیام می خواهد از جانب هرکس که باشد محترم است حتا از جانب شما بابک عزیز پس دراصل پیام مهم است
  آیا کسی که می گوید باید به همه چیز عشق بورزید وکینه ونفرت را از خود دور کنید تا با تمام هستی هم آهنگ باشید مسخره کردن دارد ؟
  درست هست شاید این روزها این حرف ها قدری تکراری باشد یا افراد زیادی باشند که از عشق به تمام عالم هستی سخن می گویند ما از تمام آنها متشکریم زیرا هرچه بگویند کم است چون آنقدر باید گفت وگفت تا نور بر تاریکی پیشی بگیرد ودرافکار تمام انسان ها چیزی به جزء عشق نماند

  با عشق ونور باشید

  • این فرد می تونه مثل بقیه کاربران یوتیوب کانال خودشو داشته باشه و هی از خودش ویدئو تهیه کنه آپلود کنه مردم بینند. دیگه چرا ادعا می کنه من از فضا اومدم؟؟؟؟؟؟؟؟ والا آدم هایی اومدن و حرف های خیلی زیباتری زدن مثل مولانا و سعدی ولی هیچکدوم نگفتند از فضا اومدن. این مردیکه به خاطر اینکه مشهور بشه این قصه ها رو سر و هم کرده. تو کانالش که رفتم بیشتر از صد هزار نفر اینو سای استرایب کردند. همون لحظه که کامنت هاشونو می خوندم داشتم فکر می کردم چقدر توی دنیا ساده لوح هست.

 3. مالایا از سیستم بابکیان، درود
  ممنون از پیام صلح و دوستی که آوردی. به دایی جون هم سلام مخصوص با نون اضافه برسون. این «دو سوته» رو خوب اومدی ولی بیخیال پارتی بازی شو، چون این بازی ها با روح پیامت که دوستی و صلحه در تضاده!

  ازت هم دلگیر نشدیم (من که نشدم). در ضمن تو این حرف های آلایا که این جا ترجمه شده، به نظر من چیز مسخره ای دیده نمی شه (اگه نشستی کل فیلم اصلی رو دیدی که اون یه داستان دیگه داره). بنده خدا یه سری حرف های مثبت زده مثل این که مثبت باشید، خوب باشید، عشق بورزید (با قضیه دوست دختر فرق داره :)) و … که این ها حرف های خوبی هستند.
  یه سری ادعا ها کرده در مورد غیرزمینی هایی که در خدمت روشنایی نیستند که شیطان و اهریمن و … در تمام ادیان و مکاتب وجود دارند.
  در مورد ادعای فضایی بودن خودش و پلیدیان و … که نه می شه گفت درسته نه می شه گفت غلطه. همین ادعای شما رو هم که خودت نوشتی مسخره هست رو من نمی تونم صد درصد ردش کنم. چون اگه از فضا اومدی یعنی جایی که ما انسانها هنوز نتونستیم بیاییم و شما رو کشف کنیم یعنی قطعا دانش و تکنولوژی بسیار پیشرفته تری نسبت به ما ها داری و شاید بتونی با استفاده از همین دانش و تکنولوژی، در قالبی فرو بری که هیچ تفاوتی در نگاه من یا هر کس دیگری با یک انسان معمولی نداشته باشی.

 4. دوست عزیز رامتین
  بابا اینکه کلی ناقصه 🙂
  البته شوخی کردم، فیلمش کلی طولانی هست (43) دقیقه و ترجمش می شه یه کتاب.

  این فیلمش شده مثل تبلیغات تورهای هاوایی 🙂 . اون حرف هایی که در مورد دلفین ها و وال ها زد به نظر من جالب بود (بدون هیچ گونه داوری و قضاوت) و من تابحال جایی ندیده بودم. حرف هاش در مورد آتلانتیس و هرم انرژی و کریستال و … هم که خب خیلی ها شبیه یا عین این ادعا ها رو دارن و قبلا خوندیم و شنیدیم.
  اون یه تیکه ی سفینه تو ابر دیدن و شکل دلفین مانند ابر و ربطش دادن به دیدن دلفین ها به نظر من یه کم خنده دار اومد. چه میدونم شاید من حالیم نمی شه 🙂

 5. این طرف فکر کنم برای مجله موفقیت کار میکنه…

 6. حرفهای زیبایی بود ولی فقط حرف است .

 7. شک نکنید که ما با دو نوع تمدن بیگانه مواجه ایم یکی در جهت سیر قهقرایی بشری و یکی درجهت بالاتر بردن فرکانس در یافت اطلاعات یک حیات با دخالتهایش افکار و تمدن و حتی نوع تفکرات مارا در طی هزاران سال تحت تسلط گرفته و دیگری …. ما به نقطه بی بازگشت و پیک بحرانی رسیده ایم لزوم شناخت وضعیت فعلی ما و درک دخالت هستی بالاتر راهنمایی خوبی برای علت این پیامبران نوین است بشر امکان نابودی سیاره خود و این اکولوژی مهم منظومه ای را یافته جنگ در زمین فقط به یک کبریت احتیاج دارد و یک مغز کوچک و تمام . کنترل انسانها از دست کسانی که برای هزاران سال این موجود وحشی را تحت نظر داشتند خارج شده ( اگاهانه ) و لزوم ورود هستی نور احساس میشود اصلا قرار نبود کار به اینجا بکشد .اما از طرف دیگر خوب شد که ما وارد بازی شدیم اینجاست که من حتی به این میاندیشم که برنامه ما طوری طراحی اولیه شده بود که در تضاد منافع فرصت بیابد . فرصت خوبی است حتی دیدن انچه این روزها در اطرافمان میگذرد شوک اور است .بدست اوردن دانش . اگاهی . اطلاعات . این هدف است وبقیه هیچ . تردید نکنید بهای شناخت جهان بهایی دارد و ما ناچار به تغییر هستیم . بیایید یک جواب فیزیکی به این قضیه بدهم تابع موج ما در این خمیدگی نوین فضا زمان امکان حضور در دو جهان متفاوت را خلق کرده کمی عجیب است .. اما باورکنید که در این ارتعاش جدید ما با خلق دو جهان یکسان با درصد احتمال برابر روبرو هستیم مانند دو ذره نوری که با برخورد به دو جهت مختلف با بار اطلاعات برابر از هم دور میشوند انتخاب کنید به کجا ….تمام

  • با سلام . در صورت امکان بخش های دیگر ترجمه از قسمت ششم به بعد را نیز در سایت بگذارید. باتشکر

 8. کاش جناب فضایی قبل از اینکه توی هر جملشون بیست تا کلمه معنویت به کار ببرند،اولش معنویت رو برای ما تعریف و تشریح میکردن.

 9. معنویت پدیده ای که احساس میشه وتاثیر گذاره ولی با چشم فیزیکی قابل رویت نیست

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: