اجسام نورانی این بار در آسمان هرمزگان


به گزارش مشرق به نقل از قاصد، هر از چند گاهی، یک شی نورانی در منطقه ای از کشورمان رویت می شود که برای اهالی آن مناطق موضوعی جالب به شمار می رود به گونه ای که تا مدتها در بین مردم شایعات و روایات مختلفی از ان شنیده می شود.

مردم حاجی آباد هرمزگان آخرین افرادی هستند که توانسته اند چنین چیزی را ببینند و درباره آن داستان تعریف کنند. این شي نوراني حوالي ساعت 22 جمعه شب در آسمان اين منطقه مشاهده شده است .

به گفته برخی از ساکنان این شهر که در 140 کیلومتری شمال بندرعباس واقع است، اين شي پرنور در غرب آسمان اين شهرستان به سمت استان فارس در فاصله پايين تر از ستارگان در حركت بوده و اندازه اين شي نوراني به يك توپ فوتبال نزدیک بود.

با توجه به کوچکی این شی نورانی، امكان عكسبرداري از آن برای مردمی که آنرا دیده اند ممكن نبود اما بسیاری، تلاش کردند با دعوت دیگران به دیدن این وسیله عجیب، آنها را هم در تعجب خود شریک کنند.

اين شي كه به صورت آرام آرام در غرب آسمان اين منطقه در حركت بود به مدت يك ساعت مشاهده و سپس در بین نور ستارگان محو شده است.

Posted on فوریه 15, 2012, in رويت بشقاب پرنده ها در جهان. Bookmark the permalink. 14 دیدگاه.

 1. هيچ فكر كردين كه چرا اونهايي كه ما معتقديم هزاران سال از ما جلوترندچه نيازي دارن با وسيله هايي كه ما اسمشو گذاشتيم بشقاب پرنده بيان و يه جولاني بدن و يهو غيب بشن؟؟؟مثل هواپيماي جاسوسي كه ايران گرفتش وكلي هياهو كه اييييييييي مردم كره زمين ما گرفتيمش.مگه اين قدرتهاي بزرگ ماهواره هايي ندارن كه توي اتاقمون رو هم نشون ميده .خوب چه نيازي به اين هواپيماها هست!!!!!! ادم فضايي ها هم اگر وجود داشته باشن اگه از ماهزاران سال پيشرفته تر باشنو از همون سياره خودشون به راحتي ما رو ميتونن ببينن.نيازي به يوفو اينا هم ندارن.من فكر ميكنم بازي بايد فراتر از اين حرفا باشه.خودم هم مطمين نيستم اما عقيدم اينه كه همه و همه واسه نابودي نسل بشرتلاش ميكنن….نميدونم

 2. برادران و خواهران زمینی من بزودی شاهد تعداد زیادی از سفینه های صلح در سرزمین خود خواهید بود.

  خودتان را آماده کنید. حقیقت نزدیک است
  Get yourself ready. The truth is near
  Holen Sie sich bereit. Die Wahrheit ist in der Nähe
  अपने आप को तैयार हो जाओ. सच्चाई के पास है
  Kendinizi hazır olsun. Gerçeği yakın
  Готовься. На самом деле у
  Preparatevi. La verità è vicino
  Krijg je er klaar voor. De waarheid ligt in de buurt
  送自己準備。真理是近
  Prepárate. La verdad está cerca
  自分で準備をしなさい。真実は近くにある
  Få deg klar. Sannheten er nær
  الحصول على نفسك مستعدة لذلك. والحقيقة هي قرب
  Préparez-vous. La vérité est proche
  Kup sobie gotowy.Prawda jest blisko
  Kup si připraveni.Pravda je blízko
  Готуйся. Насправді у
  მისაღებად მზად არის. სიმართლე კი ის არის ახლოს
  Du-te gata.Adevărul este aproape
  Kúp si pripravení. Pravda je blízko
  Ստացեք ձեզ պատրաստ է. Ճշմարտությունն այն է, որ մոտ
  Özünüzü hazır olun. Həqiqətə yaxın
  Maak jouself gereed. Die waarheid is naby
  Dapatkan diri anda bersedia. Kebenaran berhampiran
  Faigh réidh duit féin. Is í an fhírinne in aice

 3. چرا تهران نمیان.فقط دم مرز میچرخن؟!

 4. دوست عزیز AZRA
  شما از کجا اطلاع دارید که «ادم فضايي ها هم اگر وجود داشته باشن اگه از ماهزاران سال پيشرفته تر باشنو [باشند] از همون سياره خودشون به راحتي ما رو ميتونن ببينن»؟؟؟
  اگر این حدس شماست و احتمال می دهید که به دلیل برخورداری از تکنولوژی برتر و دراختیار داشتن ابزارهای پیشرفته، آنها این امکان را دارند پس این احتمال را هم در نظر بگیرید که شاید این اشیا پرتده ی ناشناس، همان ابزارهای پیشرفته ی آنان برای رصد فعالیت های ساکنان زمین از راه دور باشد.
  در ضمن این «يه جولاني دادن و يهو غيب شدن» رو به پای نیاز آنها نگذارید، شاید ما نیاز به مراقبت داریم، شاید هستی نیاز دارد تا در مقابل شرارت های انسان محافظت شود. از کودکان به خاطر نیاز مرافبان، مراقبت نمی کنند. کودکان، نیازمند مراقبت هستند.
  تا جایی که من اطلاع دارم ماهواره ای که توان نشان دادن داخل یک اتاق بدون منفذ را داشته باشد وجود ندارد. البته تصویربرداری حرارتی با استفاده از امواج مادون قرمز می تواند تا حدودی در این زمینه کارساز باشد که آن هم در مورد تاسیساتی که در عمق زمین قرار دارند کارآیی ندارد. فراموش نکنید که ابزارهای جاسوسی مانند پهپادی که شما ذکر نمودید تنها به ابزارهای اپتیکی (مانند دوربین و … ) مجهز نیستند و سنسورهایی از انواع مختلف دیگر را با خود حمل می کنند. به عتوان مثال سنسورهایی که وجود مواد شیمیایی و عناصر (مانند مواد رادیواکتیو) را در مقادیر بسیار اندک تشخیص می دهند. چنین قابلیتی فراتر از توان یک ماهواره جاسوسی است که در ارتفاعی بسیار بالا قرار دارد و محتاج به حضور فیزیکی عامل جاسوسی در نزدیکی محل مورد نظر می باشد.

 5. دوست عزیز MANALUA
  صلح تحفه ی هر که باشد، زمینی یا فرازمینی، قرخنده است. امیدوارم همانند پیام لبریز از امیدت، همواره دلت لبریز از امید و شادی باشد.
  پیامت را در کنار صدها وعده ی امید بخش دیگری که صدها سال است وعده ی آینده خوش و نزدیکی را می دهند می نویسیم و امیدواریم که این «بزودی» شما، زودتر فرا برسد.

  پی نوشت: دوست عزیزم، استفاده از مترجم گوگل در بسیاری از موارد نتایج خنده داری را در پی دارد که در مورد موضوعات جدی به مفهوم مطلب آسیب می زند. جمله انگلیسی خوب است، در مورد ترجمه ی آلمانی و ترکی مطلبی که ذکر کردم مصداق دارد، با سایر زبانها هم آشنایی ندارم.

 6. حال یه سوال میمونه که در زمین دنبال چه چیزی هستن؟ در واقع این موجودات چند سال نیست که مارو پیدا کرده که حالا بخواد ما رو نابود کنه چون میتونست از همون هزاران سال پیش که انسان نخستین بود ما رو نابود کنند. پس یه چیز بین ما و موجودات فضایی هست که با ما کاری ندارند و به نظر من دنبال منابع زمین نیستند چون اگه بودند تا حالا ما رو چپاول کرده بودند و اونطوری که معلومه با این علم و تکنولوژی بالا شون به دنبال تبادل علمی بین ما و خودشون هم نیستند پس دنبال چه چیزی هستند؟
  فکر کنم اینا همه چیز رو دارند و دنبال تنها چیزی که دنبالش هستند خداست. چرا؟ چون میگم ما براشون چه سودی داریم که میان زمین و میرند اگه تبادل فرهنگی و تبادل اقتصادی بوده پس بیان انجام بدن پس این موش و گربه بازی ها چیه حالا چرا میگم دنبال خدایند چون خدارو توی انسان پیداکردند.

 7. جمع کن برادر فضایی ما خودمون اضافه ایم…

 8. صحبت شما هم درست وبجاست.گفتم مطمن نيستم.به نظرم شما زيادي مثبت فكر ميكنين.
  درهر صورت خدا به همه مون رحم كنه

 9. با تشکر
  به نظر من مطمعنا آنها هم انسان هستند ولی از ما بزرگسال ترند وشاید وظیفه خود بدانند که یک جورهایی مراقب انسان های زمینی که در برابر آنها کودک هستند باشند البته بدون دخالت مستقیم تا زمینی ها خود وزمین را با ندانم کاری نابود نکنند چون نسل انسان هر کجا که باشد ودرهر سیاره به وجود هم وابسته است ونابودی ما یعنی نابودی آنها چون ممکن است ما آینده آنها باشیم وآنها آینده پیشرفته ترها وهمینطور به صورت یک زنجیره تا آخر …

 10. دوستان به نظر من
  ما تنها موجودات زنده در جهان هستی نیستیم
  قطعا موجودات فرازمینی وجود دارند
  اما اینکه نتوانستیم تا کنون با انها رابطه برقرار کنیم باید این گناه و گردن تکنولوژی اندک خودمان بگذاریم نه دلیل بر نبودن انها.
  شاید این اشیای پرنده دلیل بر وجود انها باشد

 11. دوست عزیز ceristofer
  این جمله ی «چون خدارو توی انسان پیداکردند» شما لبریز از مزاح است، البته مزاحی تلخ. نگاهی به لینک اول بیاندازید تا دریابید که تنها در چند صد سال گذشته، همین انسانی که به گفته شما «تویش خدا پیدا شده است» صدها میلیون از همنوعان خود را در جنگ و خوتریزی کشته است. تنها در دو جنگ جهانی اول و دوم که هر دو در صد سال اخیر اتفاق افتاده اند، بر اساس خوشبینانه ترین آمار، 55 میلیون انسان جان خود را از دست داده اند.
  بد نیست لینک دوم را هم مطالعه بفرمایید تا ببینید همین اشرف مخلوقات که ساکنان سیاره های دور در جستجوی آفریدگار تا دم در خانه اش قدم رنجه کرده اند، چه بر سر گیاهان و جانوران زیست بوم خود آورده و چند گونه را با ایجاد انواع آلودگی های زیست محیطی و … منقرض کرده است.
  انسانی که این چنین با همنوعان خود و سایر جانداران، بیرحمانه رقتار می کند، نه تنها خدا را نمی شناسد بلکه می تواند خدمتکار شایسته ای برای شیطان باشد.
  چشمهایمان را بگشاییم، اجازه ندهیم که خواب غفلت ما را از رسیدن به سحرگاه رستگاری بازدارد.

  http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_wars_and_anthropogenic_disasters_by_death_toll

  http://en.wikipedia.org/wiki/Extinction

 12. agar dar in mored etelaat mikhiyd ba man dar tamas bashid va email bezanid midonam bavaresh vasaton sakhte vali man ba in mojodat dar rabetam

  • دوست عزیز
   این سایت محلی برای تبادل اطلاعات در همین زمینه می باشد. برای شروع بفرمایید این موجودات مورد نظر شما از چه دسته ای بوده و ارتباط شما با آنها از چه طریق است.
   در ضمن اگر در ارتباطتون دچار مشکلی، چیزی از قبیل پارازیت و … شدید یا نیاز به مترجم داشتید لطفا همین جا مطرح بفرمایید. ماشاالله اینجا متخصص زیاد داریم 😉

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: