کتاب بزرگترین راز اثر دیوید ایک _ مقدمه


مقدمه کتاب بزرگترین راز اثر ارزشمند دیوید آیک و ترجمه شیرین عزیز که قبول زحمت کرده و این کتاب را به زبان شیرین فارسی در اختیار علاقه مندان قرار میدهند.

*****************************************************************

https://i1.wp.com/images.word-power.co.uk/images/product_images/9780952614760.jpg

بزرگترین راز

خیلی ها مرا به خاطر انچه در این کتاب نوشته ام احمق خواهند نامید . جواب من این خواهد بود :

بلوط های تنومند امروز همان بذرهای احمق  دیروزند که در زمین کاشته شدند.

جهان آزاد

آیا من آدم فضایی هستم ؟ آیا من به نسل جدیدی در زمین تعلق دارم که توسط مردان فضایی وزنان زمینی تربیت می شوم ؟ آیا فرزندان من اولین نوادگان نسل بین سیاره ای خواهند بود ؟ آیا دیگ درهم جوش جامعه بین سیاره ای در سیاره ما مانند آنچه که 190سال قبل در امریکا ایجاد شده  قبلا بوجود امده است ؟

یا این فکر به چیزهایی که در آینده اتفاق می افتد مربوط است؟ این حق من است که بدون تهدید به زندان توسط هر مقام دولتی یا احتماعی چنین اعتقادی داشته باشم و سوالات اینچنینی در ذهنم بوجود اید . در شرایطی که سلسله مراتب سانسور علمی شدید , متعصب حاکم است ؛ چاپ این اندیشه و عقاید احمقانه به نظر می رسد . هرکسی با کوچکترین اندیشه شیطانی هر کاری می تواند با این نوشته ها بکند. اما هرکس حق اشتباه کردن و خلاف بودن را باید داشته باشد . ما نباید بواسطه وجود گربه های وحشی هراسی از پای گذاردن در جنگل به خود راه دهیم . ما نباید حق خود را تسلیم تفکرات کنترل شده نماییم .در این گونه تفکرات سوالات خاصی مطرح می شود که صاحبان دانش شناخته شده را به هراس وا میدارد ..اما  با وررود به دوره کیهانی باید بر حق خود در مطرح ساختن سوالات جدید , حتی احمقانه بدون ترس از مورد تعرض واقع شدن پافشاری نماییم .

ویلهلم رایش , دانشمندی که در کتاب خود مدعی ارتباط با فضا شده بوده در سوم نوامبر 1957 در زندان ایالات متحده جان خود را از دست داد .

میدانم به نظر یک فانتزی می آید  ، اما اگر نژاد انسان کمی دید خود را از یک نمایش اپرا یا بازی بالاتر برده و مغز خود را به کار اندازد خواهد دید که این رویداد نه آنکه در آینده اتفاق بیافتد بلکه در حال شکل گیری می باشد.

حرکت در جهت کنترل متمرکز سیاست های جهانی ،کسب و کار،بانکداری،ارتش و رسانه، به سرعت در حال انجام است.

فریب و اغوای ذهنی توده مردم از قبل تدارک دیده شده، و در بسیاری از موارد در حال اقدام است. همیشه در پی اجرایی شدن یک دستور کار پنهانی، مورد پنهان شده ناگزیر از در هم شکستن لایه سطحی و تبدیل شدن به یک واقعیت فیزیکی است.

این است آنچکه امروزه  شاهد انفجار ادغام بین بانکی در سطح جهانی و امپراتوری کسب و کار و سرعت متمرکز شدن کنترل سیاسی و اقتصادی اتحادیه اروپا، سازمان ملل متحد،سازمان تجارت جهانی ،توافق چند جانبه در مورد سرمایه گذاری و جریان سایر گروهای جهانی سازی نظیر بانک جهانی،صندوق بین المللی پول، و نشست g8 و g 7 میباشیم.

در پس این تمرکز هماهنگ و ثابت ، قبیله نژاد اصیل  وجود دارد که منشاء آن به خاورمیانه باستان و خاور نزدیک میرسد.

این قوم  از آن منطقه ظهور کرده و به اعضای خانواده سلطنتی اشراف و روحانیت اروپا تبدیل شدند. این واقعه قبل از گسترش قدرت در سطح جهان که به طور عمده از طریق بریتانیای کبیر بوده اتفاق افتاده است. بیش از 40 رییس جمهور آمریکا و مشخصا 33 تن از انان ارتباط ژنتیکی با پادشاه انگلستان آلفرد کبیر و شارلمانی پادشاه معروف فرانسه در قرن 9 میلادی دارند. طی این بازه زمانی (دستور کار) پروژه این نژاد خاص  به تدریج اجرا شده است تا زمان حال و به نقطه ای رسیده ایم که کنترل متمرکز جهانی امکان پذیر گردیده است.

مادامیکه سریع از خواب غفلت بیدار نشوید ،نخواهید دانست جهان و زندگی در آینده چگونه خواهد بود. نگاهی به حزب نازی در آلمان بیاندازید. این جهانی است که انتظار جامعه جهانی را می کشد و من از آن به عنوان  دستور کار برادری نام برده ام و در سال 2000 و در 12 سال اول قرن جدید برملا میشود.

سال 2012 به خصوص به دلایلی که در مورد آن بحث خواهیم کرد سال بسیار مهمی است. مردم هیچ تصوری از مهلکه ای که در آن هستیم  ،ماهیت جهانی که برای فرزندانمان بر جای خواهیم گذارد تا در ان زندگی کنند ندارند و اکثر مردم اهمیتی هم به موضوع نمی دهند.

انها ترجیح میدهند بدیهیات را با دیده اغماض نگریسته و به انکار حقیقتی که در پیش روی آنهاست بپردازند. مانند گاوی که در مزرعه میدود و فریاد میزند :«آهای ،آیا شما میدانید آن کامیون تعدادی از دوستان ما را از اینجا می برد ؟»

آنها دوستان ما را به مزرعه دیگری نمی برند .بلکه تیری در سر آنها خالی کرده ،خون آنها را ریخته ، گوشتشان را تکه تکه  کرده و بسته بندی میکنند. سپس آن انسانها اینها را خریده و میخورند. تصور کنید عکس العمل گله چه خواهد بود؟ «شما دیوانه هستید .آنها هرگز چنین کاری نمیکنند.من در آن شرکت حمل و نقل سهام دار هستم و سود خوبی عایدم می شود. پس خفه شو و ایجاد تشویش نکن.»

دستور کاری که میخواهم درباره آن صحبت کنم از هزاران سال قبل آشکار شده و اکنون رو به تکمیل است.چرا که بشریت معنا و مسئولیت خود را فراموش کرده است. بشریت ترجیح میدهد انچه را که فکر میکند صحیح است را انجام دهد تا عواقب رفتار خود با انسان را در نظر بگیرد.

ما میگوییم نادانی ،خوشبختی است . این درست است اما برای یک مدت کوتاه ، شاید عدم اطلاع از طوفانی که در راه است یک سعادت باشد چرا که مجبور نیستید نگران شده و یا اقدامی کنید . غافل از اینکه مثل کبک سرتان را در برف فرو برده اید و طوفان در راه است.

اگر واقعیت را بپذیرید و با آن مواجه شوید، از وقوع فاجعه میتوان اجتناب کرد اما جهل و انکار بی شک شدیدترین عواقب را در پی دارد. چرا که زمانی به وقوع میپیوندد که انتظار آن نمیرود و شما به هیچ وجه آمادگی رویارویی با حادثه را ندارید. همانطور که قبلا گفتم نادانی خوشبختی است اما برای یک مدت کوتاه. ما با افکار و اعمال خود خالق واقعیت خود هستیم. هر عملی یا هر انفعالی  عواقبی را در پی دارد.

اگر متوجه ذهن و مسئولیت خود نباشیم ،در واقع زندگی خود را از دست داده ایم و اگر این کار توسط تعدادی از انسانها انجام شود ،در واقع جهان را از دست داده ایم. و این دقیقا آن چیزی است که در طول تاریخ شناخته شده بشر به وقوع پیوسته است.

به همین دلیل همیشه عده ای اندک بر اکثریت تسلط داشته اند . تنها تفاوتی که در دنیای امروز وجود دارد این است که این عده اقلیت به دلیل جهانی شدن کسب و کار ،بانکداری و ارتباطات کل سیاره را فریب می دهند.

ولی اساس این کنترل همیشه یکسان بوده است: نگهداشتن مردم در جهل و نادانی ، ترس و جنگ با خود ، تفرقه بیافکن و حکومت کن و در حالیکه آگاهی و دانش را برای خود حفظ میکنی پیروزی را از آن خود گردان. (تصویر 1 را مشاهده کنید . ) همانطور که ما در این کتاب باید توجه کنیم ،کسانیکه با استفاده از این روش کنترل بشریت را هزاران سال در اختیار دارند ،اعضای همان قدرت ، همان نژاد خاص هستند که در حال اجرای دستور کار بلند مدتی هستند که در حال حاضر به نقطه مهمی از آن رسیده است. حکومت فاشیست جهانی در انتظار ماست. در عین حال میتواند اینگونه نباشد. قدرت واقعی با اکثریت است نه اقلیت. در واقع قدرت بی نهایت در درون هر فرد است.دلیل اینکه ما اینقدر تحت کنترل هستیم این نیست که ما قدرت تصمیم گیری بر سرنوشت خود نداریم، بلکه ما در هر دقیقه از زندگی این قدرت را واگذار میکنیم و از آن فاصله میگیریم.

زمانیکه یک حادثه ناخوشایند اتفاق میافتد همیشه به دنبال یک مقصر میگردیم . وقتی مشکل در جهان به وجود میاید  میگوییم انها این مشکل را چگونه حل خواهند کرد.

در این مقطع آنها که خود مخفیانه این مشکل را ایجاد کرده اند در وهله اول، با معرفی کردن یک راه حل که همان افزایش تمرکز قدرت و سلب آزادی است پاسخگوی مشکل به وجود آمده خواهند بود.

چنانچه هدف افزایش قدرت پلیس، سازمانهای امنیتی و نظامی بوده  از طرفی این خواسته مطرح شده مردم باشد،  پس باید جرم و جنایت ، خشونت و تروریسم بشری وجود داشته باشد تا مقصود به راحتی حاصل شود.

هراس مردم از دزدی ، بمباران یا حمله ،موجب می شود از شما تقاضا کنند که در ازای گرفتن حق آزادی، آنها را از آنچه که به عمد از آن ترسانده شده اند  محافظت کنید. واقعه بمب گذاری اوکلاهاما نوع کلاسیک از این دست است و همانطور که در کتاب (وحقیقت  باید تو را ازاد کند )توضیح داده ام , من نام این تکنیک را مشکل-واکنش –راه حل نامیده ام. مشکل را ایجاد کن دیگران را تشویق  به واکنش کن «باید اقدامی انجام شود.» و سپس راه حل را پیشنهاد کن.

خلاصه آن همان شعار فراماسونری است: «نظم پس از هرج و مرج.»

هرج و مرج را ایجاد کن سپس راهی برای برقراری نظم ارائه کن.

نظم مورد نظر شما:

اداره توده ها توسط انواع مختلف کنترل های احساسی و ذهنی صورت می پذیرد. این روش تنها راه انجام آن است. کنترل فیزیکی میلیونها نفر توسط اقلیت امکان پذیر نیست. درست همانگونه که برای اداره و کنترل مزرعه حیوانات به افراد بیشماری نیاز است.

دو خوک از کشتارگاهی در انگلیس فرار کردند و با وجود تلاش مردم برای دستگیری آنها تا مدتها کسی نتواست آنها را به دام بیندازد و در نهایت این دو خوک تبدیل به مشاهیر ملی شدند.

امکان کنترل فیزیکی جمعیت جهان وجود ندارد. پرواضح است در حالیکه میتوانند نحوه تفکر مردم را تغییر داده و به نقطه ای ببرند که همان تصمیمی را بگیرند که شما مایلید آنها انجام دهند و از شما تقاضای وضع قوانینی را نمایند که خود مایل به معرفی آنها هستید, نیازی نیز به این کار نیست.

یک ضرب المثل بسیار قدیمی میگوید: اگر میخواهید کسی کاری انجام دهد به او بقبولانید که آن کار ایده و نظر خود اوست.

بشریت توسط ذهن کنترل میشود و از متوسط روح زنده شما فقط بخش اندکی خود اگاه است.آیا این تعریف دور از ذهن است.نخیر.در تعریف شماره 1, کنترل ذهن عبارت است از نفوذ در ذهن شخص به طوریکه آنگونه که شما میخواهید فکر کرده و عمل نماید.

بر اساس این تعریف سئوال بر سر تعداد افرادیکه تحت کنترل ذهنی هستند نیست بلکه مسئله بر سر باقیمانده اندکی که تحت کنترل ذهن نمی باشند است.

وقتی شما از طریق تبلیغات خریدی انجام میدهید که به آن نیازی ندارید شما فردی هستید که تحت کنترل ذهن هستید.چنانچه خواندن و گوش دادن به هر خبر تحریف شده بر برداشتهای  ذهنی شما از فرد یا حادثه تاثیر بگذارد نشاندهنده این است که شما تحت کنترل ذهن هستید.

به دوره آموزشی نیروهای مسلح توجه کنید.

کنترل ذهن به معنای واقعی انجام میگیرد. از همان روز اول به شما گفته میشود که بدون سوال دستورات را اجرا کنید. و اگر احمقی از شما بخواهد به افرادیکه تاکنون ندیده و نمیشناسید شلیک کنید,شما باید بدون سوال شلیک کنید.

این همان ذهنیت (بله قربان )است که در جهان غیر نظامی هم سایه افکنده است.

«خب میدانم که درست نیست ولی رییس از من خواسته که انجام دهم چاره دیگری ندارم.» واقعا چاره دیگری ندارید؟

ما هرگز چیزی به نام «عدم انتخاب» نداریم. ما دو گونه انتخاب داریم. انتخاب هایی که دوست داریم و آنهایی که دوست نداریم. ولی چیزی به نام عدم وجود انتخاب نداریم. به عبارت دیگر این به نوعی فرافکنی است.

فهرست تکنیکهای فریب ذهنی بیشمار است. آنها خواهان ذهن شما هستند. زیرا تا زمانی که آنرا در اختیار دارند در واقع مالک شما هستند. چاره در باز پس گیری ذهن ما نهفته است. برای خود فکر کنیم و به دیگران نیز اجازه دهیم بدون ترس از تمسخر یا محکومیت به جرم متفاوت بودن همانگونه عمل نمایند.

اگر این طور عمل نکنیم، دستورکاری که در مورد آن صحبت خواهم کرد به اجرا در میاید. اما اگر موفق شویم کنترل مجدد ذهن را در اختیار بگیریم و به حاکمیت روانی نائل شویم ،دستور کار به مرحله انجام نخواهد رسید ،زیرا اساس و شالوده وجودی  آن دیگر از بین رفته است.

من در بیش از 20 کشور تحقیق و سخنرانی داشته ام و شاهد فرایند مشابه در همه این کشورها بوده ام.سیاست ها و ساختارهای مشابه در راستای دستور کار جهانی معرفی شده است.با اینحال همزمان یک بیداری جهانی هم به وضوح وجود دارد ,که بر تعداد افرادی که صدای زنگ ساعت معنوی را می شنوند و از خواب عاطفی و ذهنی  و خلسه زمینی بیدار میشوند افزوده میشود.

در این هزاره تا سال 2012 چه نیرویی غالب خواهد شد کاملا به خود ما بستگی دارد.ما با اعمال و افکار خود خالق واقعیت خود هستیم. با تغییر افکار و اعمال خود جهان را متحول خواهیم کرد.

در این کتاب من به ترسیم تاریخچه یک نژاد خاص  میپردازم که کنترل دنیای امروز را در دست دارند و ماهیت واقعی دستور کار جهانی را آشکار خواهم نمود و در اینجا تاکید میکنم که من به دنبال فاش نمودن دستور کار هستم نه توطئه و تبانی.

توطئه و تبانی به معنای فریب مردم و تحریف رویداد به منظور معرفی دستور جلسه میباشد.این توطئه ها به 3 شکل اصلی صورت میگیرند: توطئه در جهت حذف افراد و سازمانهایی که تهدیدی برای دستور جلسه به حساب میایند(ترور پرنسس دیانا)

توطئه برای گماردن افراد بر مسند قدرت که موجب اجرای دستور کار گردد. (جرج بوش،هنری کسینجر،تونی بلر و سایر همکاران) و توطئه برای ایجاد حوادثی که موجب گردد مردم درخواست معرفی دستور کار از طریق روش مشکل – واکنش – راه حل نمیایند( جنگ ها، بمبهای تروریستی ، فروپاشی اقتصادی). به این ترتیب تمام این حوادث و فریب های به ظاهر بی ارتباط با یکدیگر در واقع بخشی از همان توطئه معرفی دستور کار مورد بحث میباشند . در ماهها و سالهای آینده هر گاه مجله ای را ورق بزنید ،تلویزیون را روشن کنید و یا به نطق یک رهبر سیاسی و یا صاحب کسب و کار گوش دهید به اطلاعاتی که در اینجا به ذکر آن خواهم پرداخت برخواهید خورد.

اگر با مفهموم کلاهبرداری آشنا باشید درحال حاضر نیز همین وضعیت وجود دارد.

با نگاهی به سایر کتابهای من نظیر (حقیقت باید تو را آزاد کند) (من ،من هستم آزادم) (شورش رباتها) و کار سایر محققین درطی دهها سال خواهید دید که تمام پیش بینی ها به واقعیت تبدیل شده است. این پیشگویی نیست بلکه فقط اطلاع قبلی از محتوای دستور کار است.

بنابر این آیا حکومت فاشیستی جهانی در چند سال آینده تحقق می یابد؟

این سوال را فقط میتوان با سوال دیگر پاسخ داد : آیا ما انسان گونه زندگی خواهیم کرد و یا همچنان گوسفند خواهیم ماند؟

اجرای این دستورالعمل بستگی به سوال دوم دارد.

«هشدار »

این کتاب حاوی اطلاعات چالش برانگیز بی شماری می باشد . چنانچه بر نظام باورهای کنونی خود معتقدید و یا از لحاظ عاطفی قادر به هضم آنچه که واقعا در این جهان اتفاق می افتد نیستید لطفا از ادامه خواندن کتاب خودداری کنید.

اما اگر تصمیم گرفته اید که ادامه دهید ،به خاطر داشته باشید که موردی برای ترسیدن وجود ندارد.زندگی همیشگی است و هر چیز در زندگی به مثابه تجربه ای در جاده روشنگری می باشد. چنانچه با درک و شعور بالا به مسئله نگاه شود، در واقع خیر و شری وجود ندارد، بلکه آگاهی فقط تجربیاتی را که باید تجربه شوند را انتخاب میکند.حوادث شگفت انگیزی که در این کتاب به آن اشاره خواهد شد هم زمان با دمیدن بارقه آزادی در بزرگترین تحول آگاهی و خرد که در طی 26000 سال در این سیاره دیده شده است، به پایان خود نزدیک میشود.

برخلاف آنچه که شما در اینجا میخوانید ،اکنون زمان فوق العاده ای برای زنده بودن است.

دیوید آیک

هر گونه بهره برداری از این مطلب با ذکر منبع با آدرس www.ufolove.wordpress.com  مجاز می باشد.

پ . ن : با تشکر فراوان از شیرین  عزیز برای ترجمه و ارسال این مطلب .

صفحه فیسبوک دنیای اسرارآمیز

http://www.facebook.com/BLOG.UFOLOVE

Posted on ژانویه 30, 2012, in کتاب بزرگترین راز. Bookmark the permalink. 34 دیدگاه.

 1. با تشکر از شیرین عزیز با این ترجمه ی پر بارش
  خیلی جالب است وخوشحالم از این که هر روز خبری در روند بیداری وآگاهی جهانی بشریت می رسد وخوشحال از این که دراین دوره وزمان وجود دارم وبا پذ یراه بودن تمام سختی های آن بازم منتظربیداری وبه بار رسیدن عشق نهایی آن هستم
  بازم تشکرمنتظر ادامه ترجمه هستم

 2. از صمیم قلب تشکر می کنم
  اگر نیاز به مترجم داشتی من می تونم کمک کنم ، به دیوید ایک و مخصوصا جرج اندرسون علاقه دارم ، اگر متنی لازم داشتی به ایمیلم بفرست

 3. خیلی خوب بود.
  با تشکر از خانم شیرین.
  🙂

 4. salam.jaleb bod ama bishtar tabligh baraye forosh ketab bod…ama ghablan ketabe (komiteye 300)kanone toteeye jahani tavasote doctor john kolman montasher shode ke dar ketab foroshiha hast….thanks

 5. کاش این کتاب و به صورت pdf هم اینجا قرار می دادید تا دانلود کنیم بخونیم این طوری وقت هم گرفته نمیشه

 6. بــه بـــه شیریین خانم گل. مشتاق دیدار 🙂

 7. بادرود
  اینکه انسان طبق اهداف تعیین شده خودش برنامه ریزی کند و سعی کند مشکلات را جهت رسیدن به آنها بطور معقول گام به گام حل کند خیلی خوب است و صد در صد مغز ما هم قابلیتهای کشف نشده زیادی دارد ،،، ولی من به شخصه فکر میکنم این کتاب در پی تشویق به سیستم سرمایه داری و هدف گذاری برای مشغول کردن ذهن انسانها بدنبال سیستم توطعه جهانی و جذب سرمایه است که نوشته شده…

 8. باز هم خوب مثل همیشه.تشکر از شیرین عزیز در ترجمه روانش و همچنین از شما که این مطالب رو بدون انگیزه خواصی انتشار میدین

 9. خیلی عالی بود از خانم شیرین و شما متشکرم .ولی ما مردم معمولی برای بالا بردن سطح آگاهی خود که به آن درجه از دانایی برسیم چه باید بکنیم لطفا یادمان بدهید .چگونه باید یاد بگیریم و عمل کنیم

 10. با تشکر از شیرین عزیز

 11. درود

  عالي بود شيرين گرامي

  رامتين جان دست شما هم درد نكنه ولي بايد قول بدي كه اين اثر ارزشمند رو ناقص نذاري به جرات ميگم اين اثر شاهنامه عصر حاضر ميتونه نامگذاري بشه.

  شيرين گرامي از دور ميبوسمت منتظر تحقيقات مهيج شما هستيم و لطفا براي ايجاد وبلاگ فارسي اقدام كن
  سلام ما رو هم به هندوستان كهن برسون

  • پریسا خانم ممنون. این شیرین خانم شخص دیگری هستند و با شیرین خانمی که وبلاگ هندوستان را دارند یکی نیستند.انشالله ایشان هم به زودی با مطالب جالب خودشان برمیگردند.

 12. متشکرم از اقدام خوبتان و ترجمه روان متن . چشم انتظار دنباله ماجرا هستم . خسته نباشید

 13. ممنون شیرین گرامی، ترجمه بسیار عالی بود.

 14. از همه دوستان گرامی که با نظرات پر محبتشون بنده را مورد لطف قرار دادند متشکرم …. .. نظرات و انتقادات شما دوستان فهیم و خوانندگان خوب این وبلاگ یاریگر ما در ادامه این راه خواهد بود پس لطفا همچنان ما را با نظرات و انتقادات خوبتون همراه کنید …. بازهم متشکرم … شیرین

 15. درود شیرین بانو .منتظربقیه کتاب هستیم .به زودی . . .

 16. مشتاقانه منتظر ادامه مطلب هستم
  مطلب بسيار بسيار شيرين!! 🙂
  واقعا خسته نباشيد
  هر ساعت ميام چک مي کنم ببينم مطلب بعدي آپ شده يا نه
  خيلي دوست دارم اين کتاب رو بخونم

 17. یوفولاو عزیز شما قصد ندارین وبلاگ دیگری باز کنین؟ برای ورود به این یکی باید ادم به انواع فیلترشکن مجهز باشه خیلی وقت گیره البته مطالب این وبسایت ارزش وقت گذاشتنو داره

 18. درود
  من تازه با سایت شما آشنا شدم… مطالبتون بسیار عالی و جذاب هست… ممنون به خاطر این که ترجمه این کتاب رو گذاشتید و همچنین باید دستمریزاد گفت به شیرین عزیز بابت ترجمه عالیشون

 19. salam . mikhastam bedoonam baghieye in tarjome gharare ba tartibe zamanie khasi inja montasher beshe?

 20. این کتاب حقیقت را به شکل هوشمندانه ای بیان میکند.
  باید نشست و با دقت به حرف های او و با ذهنی باز تجزیه تحلیل کنیم.

 21. خوب است… ولی عزیزان دقت کنیدو منشا هر چیزی رو بشناسید… مخصوصا همین آقای آیک رو…فکر میکنید کسی که براحتی تمام سیستم سرمایه داری غرب رو بریزه رو دایره به همین راحتی میزاشتن این کارو بکنه یا…. اگه خوب فکرمیبینید که این آقا هم جزو سیستمه ….

 22. درود بر شما و خوانندگان شما
  من کتاب بزرگ ترین راز دیوید آیک را ترجمه ی کامل کرده ام. امیدوارم بتوانم با شما برای فروش آنلاین آن در ایران اقدام کنم. خواهشمندم چنانچه علاقه مند هستید، به تارنمای من به نشانی http://dariushafshar.blogspot.com رفته و در بخش دیدگاه ها، پیام خود را بنویسید.

  این کتاب با ترجمه ی تخصصی و کامل و روان، تا یک ماه دیگر آماده ی عرضه است.

  با سپاس

 23. من این کتاب رو می خوام

 24. درود بر وبلاگ نویس ارجمند و دیگر عزیزان…

  من مترجم دو اثر از دیوید آیک هستم؛ «بچه های زادبوم» و «بزرگ ترین راز»، که می توانید آن را در وبلاگم به نشانی زیر سفارش دهید؛ مسئله ی پرداخت پول برای خوانندگان این وبلاگ با پرداختن بهای هر اثر به حساب بنیاد محک و فرستادن رسید پرداختی از راه سامانه ی تماس در وبلاگ به نشانی رایانامه ی من، حل شدنی است.

  سپاسگزارم
  http://www.dariushafshar.blogspot.com

 1. بازتاب: کتاب بزرگترین راز اثر دیوید ایک _فصل 1 -قسمت 2 « دنیای اسرار آمیز

نظر شما در مورد این نوشته چه بود؟

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی یکی از نمادها کلیک کنید:

نماد WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. خروج /  تغییر حساب )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: