آلایا – اهل سیستم ستاره ای پلیدیان – بخش پنج


در اینترنت متن هایی با اسم مشابه (آلایا) وجود دارند که ظاهرا سبب شده خوانندگان آنها را با گفته های «آلایا اهل پلیدیان» اشتباه بگیرند و همه را به هم مربوط کنند. باید گفت که نوشته ها و گفته هایی که  با اسم آقا یا خانم آلایا در اینترنت موجود است، هیچ ربطی به گفته های «آلایا اهل پلیدیان» ندارد. آلایا در اینترنت فقط و فقط از طریق کانال شخصی خودش در سایت «یوتوب» گفته هایش را به عموم می رساند و هیچ جای دیگری در اینترنت فعالیت نمی کند.

یادآور می شوم که این متن، زیرنویس یک ویدیو است و به همین خاطر ممکن است برخی از جملات کوتاه یا تکه تکه باشد. پس برای متوجه شدن موضوع باید دقت بیشتری به خرج داد.

 

لینک کانال آلایا:

http://www.youtube.com/user/777ALAJE

 

در ادامه توجه شما را به متن پنجمین ویدیو «آلایا» جلب می کنم.

 

 

 

درود، من آلایا هستم. از سیستم ستاره ای پلیدیان.

همانگونه که در دیگر پیامهایم گفتم، عشق مهمترین چیزیست که شما در زمین به آن نیاز دارید.شما نمیتوانید هشیاری تان را توسعه دهید اگر ذهنتان پر از نفرت، تکبر، حسادت، ترس یا افکار رقابتی باشد. فدراسیون کیهانی روشنایی در حال دیدن پاسخها، پیامها و رویتهایست که برای شما می فرستند. در واکنشتان، شما خودتان می توانید ببینید که در چه رده ای از هشیاری قرار دارید و اینکه آیا برای ارتباط جهانی آماده هستید یا خیر. من خوشحالم که افراد زیادی به پیام عشقمان با عشق پاسخ داده اند. متاسفانه هنوز مردم خیلی زیادی هستند که به افراد دارای عشق دشنام می دهند و با دروغ گفتن در موردشان سعی می کنند آنها را پریشان کنند. ما همه ی اینها را دریافت می کنیم. این هنوز مانند دو هزار سال پیش است. هنگامی که برادر فضایی ما که شما آن را مسیح می نامید، توسط چنین مردمی به صلیب کشیده شد. فقط کسانی که هشیاری توسعه یافته ای دارند می توانند که کارگران روشنایی را تشخیص دهند.

 

اگر شما حالت تحاجمی نسبت به کسی دارید، به این خاطر که او به شما دانش و آگاهی می دهد، این به طور واضح نشان می دهد که شما درونتان انرژی های بدی دارید که شما را مجبور می کند عشق را پس بزنید و نسبت به تجارب و انرژی معنوی مسدود شوید. اگر شما می خواهید دانش و روشنایی معنوی را تجربه کنید، مراقبه کنید. خودتان را با روشنایی پاک کنید و به خود واقعی تان گوش فرا دهید. به نفستان (روح، وجود من). فقط نفستان می تواند به شما درس بدهد که چگونه حقیقت، عشق و کارگران روشنایی را تشخیص دهید، نه ذهن عقلانی محدودتان. اگر شما عشق را در قلبتان فعال کنید، شما هرگز به کسی حمله نخواهید کرد به این دلیل که او ظاهری متفاوت با شما، زبانی متفاوت با شما یا جایی متمایز با شما زندگی می کند.

 

همانگونه که قبلا گفتم، هر سیاره یک مدرسه ایست برای توسعه دادن معنویت و عشق. این به شما بستگی دارد که آیا عشق را در این زندگی انتخاب می کنید یا خیر. کارها را ما برای شما انجام نخواهیم داد. همگی در کیهان وارد این درس مهم می شوند. شما با ذهن عقلانی تان نمی توانید به معنویت دست یابید. زیرا ذهن شما با سیستم های باوری، اطلاعات نادرست و محدودیت، توسط جامعه ی تان برنامه ریزی شده. اما شما می توانید ذهنتان را دوباره برنامه ریزی کنید. برای باز کردن قلبتان به هشیاری بالاتر. فقط زمانی که شما چاکرای قلبتان را باز کنید، می توانید از عشق واقعی برای خودتان، برای دیگران و برای طبیعت استفاده کنید. تلاش کنید که با انرژی عشق درون چاکرای قلب که از نفستان می آید متصل شوید. اگر این کار را انجام دهید، شما با هشیاری مرکزی کیهانی هماهنگ خواهید شد

یا همانگونه که خودتان آن را می نامید، با خدا.

 

 

 

 

مردمی روی زمین هستند که عشق را دوست ندارند. زیرا در تمام زندگی شان برنامه ریزی شده اند که احساسات عشق را بروز ندهند. بنابراین آنها عاشق خودشان نیستند و همچنین کسانی که عشق را بیان می کنند را دوست ندارند. آنها به خودشان با الکل و دود صدمه می زنند. آنها از عشق می ترسند. زیرا عشق باعث می شود آنها تشخیص دهند که انرژی منفی علیه خود و دیگران خلق می کنند. اکنون برخی از افراد اهل دود این را به عنوان یک توهین برداشت می کنند اما اینطور نیست. این دانشی است که می تواند به آنها کمک کند خودشان را درک کنند و التیام  دهند. برای رسیدن به درجه ی بالاتر هشیاری، ما به آنها کمک می کنیم تا درک کنند که کارایی کیهان چیست.

 

شما زندگیتان را با انرژی افکار و احساسات تان خلق می کنید. هستی با انرژی کار می کند و برای استفاده کردن، این انرژی در راه معنویت عاشقانه، فرزانه (هوشمند) است. نه در راه اتلاف و ویرانی خود. اگر شما عشق در قلبتان دارید، خواهید خواست که همگی تندرست باشند. پس شما دارویی که ضروری هست را به همه خواهید بخشید. و بهترین دارو عشق و دانش است. انرژی معنوی.

 

سعی کنید درک کنید که به عنوان یک پلیدیان من هیچ ربطی به ناخوشی های سیاسی، سازمانها، فرقه ها، ادیان یا هیچ قوم یا ملتی ندارم. من به شما می گویم که چگونه خودتان را از آن انرژی های محدود کننده آزاد کنید. هیچ یک از کارگران روشنایی ربطی به این انرژی ها ندارند. من از بُعدهای بالاتر روشنایی آمده ام

پایین به بدن فیزیکی، تا بتوانم با شما ارتباط برقرار کنم. از زبانی استفاده کنم که شما بفهمید. من اینجا هستم تا راه عشق را به شما یادآوری کنم. که چگونه قلب و هشیاری تان را گسترش دهید. این بسیار مهم است. زیرا شما در حال وارد شدن به انرژی های دگرگون کننده هستید که دارند به زمین می آیند.

 

هزاران کارگران روشنایی دیگر وجود دارند که به همین دلیل به زمین آمده اند. عاقل باشید و به آنها گوش فرا دهید. معنی زندگی این است که شما نور معنویت در قلبتان داشته باشید. هیچ چیز دیگری نیست. برای دست یافتن به آن شما باید از انرژی های منفی آزاد شده باشید. خودتان را از نفرت، حسادت، مواد مخدر، غرور، رقابت و توهین کردن دیگران آزاد کنید. این طبیعت واقعی شما نیست. طبیعت واقعی شما معنویت است. این در روح شماست. شما باید آنرا به بیرون بازگردانید. همه ی مردمان فضایی از سیاره های فراتر اینجا هستند تا به شما کمک کنند طبیعت واقعی تان را بیابید. زندگی تان را با حالت تهاجمی بودن تلف نکنید. انرژی نفرت فقط شما را بیمار می کند. به طور فیزیکی و همچنین ذهنی. این مسیر ویرانی ست و مانع از تجلی شدن شما در سیاره های تکامل یافته تر می شود.

 

 

 

عاقلانه تر این است که انرژی عشق خلق کنیم. با عشق شما می توانید جامعه ی خود را به چیزی بهتر تبدیل کنید و طبیعت را التیام ببخشید. شما قادر خواهید بود که احساس کنید آیا چیزهایی که دیگران می گویند دانش فراتر است یا خیر. زیرا دانش و فرزانگی از عشق می آیند. اگر اکثریت مردم کره ی زمین انرژی عشق را داشته باشند، مردمان معنوی از سیاره های دیگر بلافاصله به طور جهانی فرود خواهند آمد. اما شما نباید انتظار یک ارتباط را داشته باشید، در حالی که درونتان انرژی تهاجمی دارید. ما بسیار حساس هستیم و افکار و احساسات شما را لمس می کنیم.

 

به زندگی روزانه تان نگاهی بیاندازید و خودتان را بنگرید. در موقعیت های مختلف چه واکنشی از خود نشان می دهید؟ آیا از دانش نفس تان استفاده می کنید؟ یا اینکه مانند یک روبات عمل می کنید که از طریق تلوزیون برنامه ریزی شده؟ به خصوص اینترنت به عنوان ابزاری برای بحث و دشنام توسط افراد زیادی استفاده شده. آنها فکر می کنند که می توانند دیگران را آزار دهند چون شما نمی توانید آنها را ببینید. اما در واقعیت، آنها خودشان را آزار می دهند. زیرا آنها دارند کارمای منفی خلق می کنند که باید در زندگی دیگر پاک شود. هرچیزی که فکر می کنید یا انجام می دهید بازخواهد گشت، دیر یا زود. این یک قانون کیهانی ست برای کمک به نمو یافتن مردم.

 

بنابراین در این لحظه آنها (غیر زمینیان) فقط با افراد معنوی و پر از عشق ارتباط برقرار می کنند. ما به همه عشق می ورزیم، حتی کسی که به ما پرخاشگری و حمله می کند. زیرا به عنوان روح، همگی نور هستند. اما در حال حاظر ما فقط با کارگران روشنایی ارتباط داریم. اولین ارتباط همیشه در رویاهایتان خواهد بود، در رده ی افرایی. بعدها می تواند فیزیکی باشد. بنابراین من ملاقاتهای زیادی با مردم در رده ی افرایی داشته ام و دیگران هم سفینه های روشنایی ما را رویت کرده اند. چندسال پیش من سه نفر را با خود بردم تا با موجودات روشنایی ارتباط برقرار کنند. خانواده ی ستاره ای من. آنها رو به روی ما ایستاده بودند و سفینه های نوری بسیاری بالای سر ما بودند. آن سفینه ها با انرژی افکار و معنوی حرکت می کنند. شما فقط هنگامی می توانید رو به روی موجودات روشنایی بایستید که تشعشع تان (هاله) پاک باشد. هنگامی که فرکانس شما، درجه ی عشق شما به اندازه ی کافی بالا باشد. درغیر این صورت، انرژی برای شما بیش از حد قوی خواهد بود.

 

بعدها اگر مردمی کافی بیدار شوند، رویت سفینه های ما بیشتر خواهد شد. اگر شما عشق درون قلبتان دارید، شما با انرژی دگرگون کننده که در این سیاره در حال گسترش است، مشکلی نخواهید داشت. اگر شما عشق درون قلبتان دارید، ترسی از کسانی که به شما عشق و دانش کیهانی می دهند، نخواهید داشت. شما عشق را به آنها بازخواهید گرداند. خودتان را از ترس آزاد کنید. ترس یک برنامه ی کنترل کننده ی زمینی است که در رسانه ها و ادیان استفاده شده تا مانع از معنوی شدن شما بشوند. چاکرای قلبتان را باز کنید و اجازه دهید عشق نفستان نور بیافشاند. با عشق، شما برای دگرگونی زمین که در حال آمدن است، آماده خواهید بود. با عشق، شما برای خلاص از دوگانگی آماده خواهید بود. با عشق درون قلبتان، شما برای روشنایی فراتر انرژی آماده خواهید بود. هرروز افکار عشق به تمام سیاره بفرستید. از این راه شما می توانید به مردم دیگر کمک کنید که نمو کنند. که زندگی بهتری را داشته باشند. یک زندگی از عشق و برکت.

 

به امید رسیدن عشق شما به همگی

برای شما آزادی، برکت و آگاهی را آرزومندم

صفحه فیس بوک دانش کیهانی

منبع :        http://www.facebook.com/danesh.keyhani

با تشکر از دوست خوبم که این مطالب را در پیج خودشان ارائه میدهند.

*****************************************************************

صفحه فیسبوک دنیای اسرارآمیز

http://www.facebook.com/BLOG.UFOLOVE

 

Posted on ژانویه 21, 2012, in پلياديان. Bookmark the permalink. 14 دیدگاه.

 1. یک زمانی این سوال مطرح بود که علم بهتر است یا ثروت ولی به نظر من بهتره امروز این سوال رو مطرح کنیم که عشق بهتر است یا دنیا ؟

 2. با سلام وتشکر اززحمت مترجم عزیز

  دوستان بیایید به سخنانی که از عشق می گوید وبی محنت است باعشق پاسخ دهیم .
  بیاید به همه چیز عشق هدیه کنیم تا از همه چیز عشق دریافت کنیم.
  ( یکی از دوستان که درباره مطا لب آلایا نظرمی گذارد وتا حدودی هم تخصصی می نویسد وشاید برای بعضی از دوستان درکش کمی سخت وگنگ باشد با عشق این حقیر پیشنهاد می کنم که روانتر وبه زبانی ساده تر بنویسند واگردو پلو ننگارند به طور حتم دوستان بیشتری از فرموده های ایشان بهره خواهند برد این دوست عزیز
  در نظر قبل نوشته بودنند که همه چیز به صورت انرژی از ازل وجود داشته ودارد منظور هم مثبت وهم منفی
  ولی به نظر من وبه زبانی ساده روی انرژی های مثبت را که همان عشق است غبار سیاهی وبدبینی وکینه وحسادت
  پوشانده بود که کم کم نیروی انرژی مثبت دارد روز به روز بیشتر می شود وآن را به عقب می راند به امید روزی که انرژی منفی اگر از ازل هم بوده به طور کل ناپدید شود حتا اگر غیر ممکن باشد)

  با آرزوی عشق برای شما

 3. چرا مسیح معجزه داشت ولی همکارش آلایا فقط موعظه داره؟؟!!

 4. همه ما میدانیم که درون ما انرژی است ..نفسی است …جوهریاست قدرتی است که ان را پنهان کردهایم مانند بچه ای که از ترس دزدیده شدن چیزی که عزیز و دوستش دارد ان را زیر خاک پنهان میکند و بعد تمامی اطلاعات غلط را دریافت کردهایم که مایامروز من وتو را ساخته است این انرژی دارد راهی بسوی بیرون میابد شکوفا خواهد شد قطعا…زمان تنگ ودرمان پیش رو با اتصالات بیشتر حقایق از زیر خاکها بیرون میایند و رستاخیز نزدیکتر میشوند بدنبال ناجی از درون خود باشید این راه نزدیکتری است..باور جمعی مارا به مرتبه دیگری خواهد برد و انها که نسیبی نمیبرند درچرخه هستی خواهند ماند … اماده باشیم برای ارتقا رویاهایمان حقایقمان خواهند شد …این هم شفاف و واضح …..تمام

 5. ای بابا !!! برخی از دوستان انگار باورشون شده که ایشسون واقعا از سیستم ستاره ای پلیدیان هستند !!!!!
  دقت کنید : «هنگامی که برادر فضایی ما که شما آن را مسیح می نامید، توسط چنین مردمی به صلیب کشیده شد. فقط کسانی که …. »
  همه میدونیم که این برادر فضایی ایشون ، یا همون حضرت مسیح (ع) خودمون به صلیب کشیده نشد و مانند امام زمان (ع) از نظر ها غایب گردید ! ایشون دارند به زبانی بسیارحرفه ای ، عملا مسیحیت رو تبلیغ می کنند . ایشون که ادعا می کنند خیلی میدونند چرا موضوعی بدیهی رو به این واضحیت نمیدونند ؟؟؟؟
  آگاه باشید . این موردی که گفتم ، فقط یکی از اشتباهات ایشون بوده و مواظب باشید در گفته هاش غرق نشید .

 6. درود
  ادامه داستان فرزانه گوشه نشین(راهب ) چی شد؟

 7. این جناب «آلایا»هم که تو زرد از آب در اومد!!! میخواد عیسی رو هم بنام فضایی ایندفه به ما بچپونه!! مثل اینکه آخوند های مسیحی دیدن گند دین در اومده میخوان اینجوری بیان جلو.. حتما فردا یکی هم از فدراسیون کهکشانی میاد دنبال جبرئیل ش بگرده!!!!!

 8. یک ذهن نیمه هوشیار

  در سطوح بالاتر موجوداتی هستند تنها راه ارتباط شما تقویت نیروی ذهن خودتان است ، دوستای عزیز من ،
  عشق یک توانایی در وجود ماست تا با استفاده از ان پل بین ذهن هوشیار و ذهن ناهوشیار خود را مستحکم تر کنیم، هیچ پیامبری وجود نداشته و وجود نخواهد داشت، هر موجودی ادعای پیامبری کند ممکن است درواقع منظور او چیز دیگری باشد نه اینکه واقعا از جانب یک موجودی مثل خداوند پیغامی اورده باشد ، خدا به عنوان یک موجود مستقل وجود خارجی ندارد ، تمام موجودات با یک دیگر ارتباط دارند، تمام موجودات. این ارتباط یک چیز مشترک بین تمام انهاست. «ذهن ناهوشیار». خداوند همان ذهن ناهوشیار است
  این نظر شخصی من است و از همه ی دوستانی که با این نظر مخالف هستن معذرت می خواهم.

 9. سلام.
  ای دوستان یه کم بهتر درک کنین!!
  خدا اصلا نه مکان داره نه زمان!!!(این که معلومه)
  زمانایه اول که خدا میخاست انسان رو خلق کنه یه کم از روحه خودشرو به ما داده!!!!(این از این)
  حالا ما تو چرخه هستی هی میمیریم هی دنیا میاییم!!!!!
  چرا به خودت نمیگی میخام اون روحه خداوندی رو که خدا چند سال پیش به انسان داده بزرگش کنم؟؟؟؟؟
  تا از چرخه هستی خلاص بشم؟؟؟
  چرا یه کمی دقیق فکر نمیکنین؟؟؟؟
  (خوب فکر کنین راه درست رو انتخاب کنین)
  فقط با استفاده از خدا(آلله)…

 10. پاسخها را خواندم و تنها یک فکر به ذهنم راه یافت
  < آنگاه که فرزند آدم خود را بی نیاز بیند طغیان خواهد کرد
  این هم نظر یک من
  اقای نیمه هوشیار

 11. شمایی که میگی مسیح از نظرها غایب شد باید 39 کتاب عهد عتیق و 27 کتاب عهد جدید رو که کتاب مقدس مسیحیان و یهودیان هست بخونی بعد نظر بدی, متوجه خواهی شد که 60 تا کتاب درباره مسیح چی میگن و چه تناقضی با یک کتابی که تو بهش اعتقاد داری دیده میشه! هرگز مطالعه نکرده و از روی تعصب قضاوت نکنین! چون تعصب یعنی کوردلی, یعنی اعتقاد به آنچه که نمیدانیم!

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصاتِ خود را پر کنید یا برایِ ورود رویِ نقشک‌ها کلیک کنید:

نشان‌وارهٔ WordPress.com

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر )

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: